Kód závodu          : 4455
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 29.09.2018
Místo konání        : Šedivec (50.0489897N, 16.5380844E)
Mapa                : Jablonský les I.
Pořadatel           : ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Ředitel závodu      : Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí     : Fikejs Vladimír - R3
Ředitel závodu      : Fikejs Vladimír - R3
Stavitel tratí      : Nožka Radek - R3

D10N 3.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balcarová Olga           SNA0851   TJ START Náchod          31:09          
  2. Netopilová Simona        VAM0950   OOB Vamberk              39:14   + 8:05 
  3. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  43:54   + 12:45
  4. Mojžíšová Nela           PHK1053   OK 99 Hradec Králové     46:23   + 15:14
  5. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     48:40   + 17:31
  6. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  49:16   + 18:07
  7. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     54:45   + 23:36
  8. Říhová Eliška            SRK0952   SOOB Spartak Rychnov n.  57:04   + 25:55
  9. Stryková Johana          LPU1151   OK Lokomotiva Pardubice  77:54   + 46:45
 10. Vítková Eliška           PHK1056   OK 99 Hradec Králové     80:53   + 49:44
 11. Stolinová Andrea         DOB       KOB Dobruška             96:39   + 65:30
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.40 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              19:15          
  2. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:56   + 2:41 
  3. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     22:32   + 3:17 
  4. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       23:37   + 4:22 
  5. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:37   + 6:22 
  6. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     25:50   + 6:35 
  7. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       28:09   + 8:54 
  8. Matoušková Markéta       PHK0855   OK 99 Hradec Králové     30:53   + 11:38
  9. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       31:15   + 12:00
 10. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:32   + 12:17
 11. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     34:02   + 14:47
 12. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  35:24   + 16:09
 13. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       36:20   + 17:05
 14. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  36:52   + 17:37
 15. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  37:43   + 18:28
 16. Ryppelová Anna           TAP0954   KOB Tretra Praha         43:44   + 24:29
 17. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 24:40
 18. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     50:24   + 31:09
 19. Holingerová Alžběta      CHC0953   K.O.B. Choceň            54:27   + 35:12
 20. Ondrušová Leona          PHK0954   OK 99 Hradec Králové     64:40   + 45:25
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  25:19          
  2. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     27:41   + 2:22 
  3. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  29:07   + 3:48 
  4. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     29:09   + 3:50 
  5. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       29:25   + 4:06 
  6. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     31:07   + 5:48 
  7. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  32:13   + 6:54 
  8. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     32:20   + 7:01 
  9. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  34:11   + 8:52 
 10. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     36:18   + 10:59
 11. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      37:11   + 11:52
 12. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       39:49   + 14:30
 13. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  42:20   + 17:01
 14. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  42:51   + 17:32
 15. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            43:33   + 18:14
 16. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  44:02   + 18:43
 17. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:14   + 19:55
 18. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  45:25   + 20:06
 19. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              50:27   + 25:08
 20. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:45   + 30:26
 21. Krummerová Veronika      CHC0652   K.O.B. Choceň            59:16   + 33:57
 22. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  63:58   + 38:39
 23. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             74:56   + 49:37
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 3.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  41:06          
  2. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          43:42   + 2:36 
  3. Holohlavská Ema          JIL0652   OK Jilemnice             45:25   + 4:19 
  4. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  47:05   + 5:59 
  5. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    50:44   + 9:38 
  6. Ondrušová Zuzana         PHK0757   OK 99 Hradec Králové     77:16   + 36:10
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 4.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:24          
  2. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             33:44   + 1:20 
  3. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             35:35   + 3:11 
  4. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  36:19   + 3:55 
  5. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:30   + 8:06 
  6. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      42:00   + 9:36 
  7. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             42:48   + 10:24
  8. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  43:23   + 10:59
  9. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      44:48   + 12:24
 10. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:17   + 13:53
 11. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              46:26   + 14:02
 12. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  47:13   + 14:49
 13. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             48:46   + 16:22
 14. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             48:59   + 16:35
 15. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       49:49   + 17:25
 16. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:18   + 17:54
 17. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              50:19   + 17:55
 18. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:12   + 18:48
 19. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     53:01   + 20:37
 20. Moskvová Agáta           ZLH0550   OOB TJ Zlaté Hory        53:46   + 21:22
 21. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       53:48   + 21:24
 22. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  57:50   + 25:26
 23. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     59:08   + 26:44
 24. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  61:36   + 29:12
 25. Mikošková Marie          STE0552   SK SKI-OB Šternberk      62:52   + 30:28
 26. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  65:04   + 32:40
 27. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              65:16   + 32:52
 28. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  67:38   + 35:14
 29. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       73:56   + 41:32
 30. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov 113:05   + 80:41
     Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:20   + 46:56
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 3.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          36:10          
  2. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:46   + 6:36 
  3. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  57:56   + 21:46
  4. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      59:56   + 23:46
  5. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     60:51   + 24:41
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:08          
  1. Matoušová Gabriela       VRL0352   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:08          
  3. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  57:27   + 4:19 
  4. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  67:10   + 14:02
  5. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             70:53   + 17:45
  6. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              75:54   + 22:46
  7. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              85:09   + 32:01
  8. Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň            90:17   + 37:09
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              63:04          
  2. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      64:54   + 1:50 
  3. Kubíčková Iva            KUO0153   KOB Ústí nad Orlicí      88:29   + 25:25
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.80 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:41          
  2. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  58:42   + 1:01 
  3. Kulhavá Šárka            LPU9357   OK Lokomotiva Pardubice  59:44   + 2:03 
  4. Novotná Jana             SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  73:31   + 15:50
  5. Balcarová Jana           PHK8852   OK 99 Hradec Králové     77:49   + 20:08
  6. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              79:01   + 21:20
  7. Chaloupková Veronika     CHC9852   K.O.B. Choceň            79:18   + 21:37
  8. Ducháčková Kateřina      STH9356   SK Studenec              82:35   + 24:54
  9. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      87:30   + 29:49
 10. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             87:33   + 29:52
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 5.60 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  84:00          
  2. Horká Marie              ALB9050   OOB Albrechtice nad Orl  93:08   + 9:08 
  3. Hovadová Agáta           SRK9451   SOOB Spartak Rychnov n. 112:08   + 28:08
  4. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač 117:39   + 33:39
  5. Klíchová Petra           55X8750   CEDA                    132:56   + 48:56
  6. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n. 136:18   + 52:18
     Stryková Kateřina        LPU7855   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.90 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       55:33          
  2. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:00   + 0:27 
  3. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     56:50   + 1:17 
  4. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              57:51   + 2:18 
  5. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     60:30   + 4:57 
  6. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     60:58   + 5:25 
  7. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    61:26   + 5:53 
  8. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  62:39   + 7:06 
  9. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             63:35   + 8:02 
 10. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    64:12   + 8:39 
 11. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             65:03   + 9:30 
 12. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  65:19   + 9:46 
 13. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     66:52   + 11:19
 14. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             67:38   + 12:05
 15. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  68:35   + 13:02
 16. Sršňová Kateřina         VAM8150   OOB Vamberk              70:03   + 14:30
 17. Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:26   + 14:53
 18. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  71:16   + 15:43
 19. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  71:36   + 16:03
 20. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:23   + 21:50
 21. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     77:50   + 22:17
 22. Šolcová Hana             LPU7954   OK Lokomotiva Pardubice  79:06   + 23:33
 23. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  98:06   + 42:33
     Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 4.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    52:25          
  2. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  52:29   + 0:04 
  3. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       52:49   + 0:24 
  4. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             55:12   + 2:47 
  5. Pilíková Veronika        CET8152   TJ Loko Česká Třebová    59:04   + 6:39 
  6. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              60:19   + 7:54 
  7. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  61:08   + 8:43 
  8. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  63:44   + 11:19
  9. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          63:54   + 11:29
 10. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              65:55   + 13:30
 11. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     66:08   + 13:43
 12. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         66:53   + 14:28
 13. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  70:21   + 17:56
 14. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      70:36   + 18:11
 15. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  71:02   + 18:37
 16. Jansová Romana           BRU7650   Ulita-HOBRA Orienteerin  71:32   + 19:07
 17. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              71:42   + 19:17
 17. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:42   + 19:17
 19. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  71:44   + 19:19
 20. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  71:57   + 19:32
 21. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          72:40   + 20:15
 22. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  73:11   + 20:46
 23. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:16   + 20:51
 24. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  77:34   + 25:09
 25. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:25   + 28:00
 26. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  82:31   + 30:06
 27. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB Tretra Praha         87:46   + 35:21
 28. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  89:20   + 36:55
 29. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  98:25   + 46:00
 30. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl 119:40   + 67:15
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  38:48          
  2. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  46:02   + 7:14 
  3. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     46:40   + 7:52 
  4. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  46:51   + 8:03 
  5. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  47:27   + 8:39 
  6. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:43   + 8:55 
  7. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       47:44   + 8:56 
  8. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  48:40   + 9:52 
  9. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:01   + 11:13
 10. Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:26   + 11:38
 10. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              50:26   + 11:38
 12. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      51:06   + 12:18
 13. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  56:52   + 18:04
 14. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  68:49   + 30:01
 15. Hlaváčková Renata        PHK7060   OK 99 Hradec Králové     69:02   + 30:14
 16. Mikošková Iveta          STE7150   SK SKI-OB Šternberk      70:44   + 31:56
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  49:01          
  2. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     49:12   + 0:11 
  3. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       51:06   + 2:05 
  4. Tomášová Petra           CHC7351   K.O.B. Choceň            51:55   + 2:54 
  5. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  52:41   + 3:40 
  6. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            55:08   + 6:07 
  7. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  55:16   + 6:15 
  8. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  56:47   + 7:46 
  9. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:11   + 8:10 
 10. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             58:58   + 9:57 
 11. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  59:16   + 10:15
 12. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  61:46   + 12:45
 13. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         63:17   + 14:16
 14. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              63:29   + 14:28
 15. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     70:07   + 21:06
 16. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    72:10   + 23:09
 17. Weberová Zuzana          PHK6961   OK 99 Hradec Králové     77:24   + 28:23
 18. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          77:53   + 28:52
 19. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:09   + 37:08
 20. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  90:06   + 41:05
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     45:00          
  2. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:33   + 4:33 
  3. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     50:26   + 5:26 
  4. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             53:29   + 8:29 
  5. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  55:41   + 10:41
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             57:20   + 12:20
  7. Šilerová Eva             KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  57:42   + 12:42
  8. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  59:24   + 14:24
  9. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          66:23   + 21:23
     Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 3.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  55:00          
  2. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             61:15   + 6:15 
  3. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  66:12   + 11:12
  4. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  69:09   + 14:09
  5. Lulayová Věra            LPU5651   OK Lokomotiva Pardubice  75:05   + 20:05
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  57:50          
  2. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  62:47   + 4:57 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.00 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          41:04          
  2. Brož Jindřich            LTU0903   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:44   + 1:40 
  3. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  46:52   + 5:48 
  4. Toužil Lukáš             SHK1000   OK Slavia Hradec Králov  51:49   + 10:45
  5. Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín       53:07   + 12:03
  6. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          99:13   + 58:09
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.50 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       24:49          
  2. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       25:20   + 0:31 
  3. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  25:23   + 0:34 
  4. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  25:42   + 0:53 
  5. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     26:12   + 1:23 
  6. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         26:23   + 1:34 
  7. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  26:28   + 1:39 
  8. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  26:39   + 1:50 
  9. Vanický Viktor           KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  28:09   + 3:20 
 10. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  28:14   + 3:25 
 11. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     28:59   + 4:10 
 12. Pachel Jiří              ZAM0801   OB TJ Sokol Žamberk      29:14   + 4:25 
 13. Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:59   + 5:10 
 14. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          30:37   + 5:48 
 15. Čihák Jakub              HOR0901   TJ Jiskra Hořice         32:10   + 7:21 
 16. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  32:57   + 8:08 
 17. Horák Vít                JIL0801   OK Jilemnice             33:06   + 8:17 
 18. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       33:23   + 8:34 
 19. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         33:29   + 8:40 
 20. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:07   + 9:18 
 21. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            34:18   + 9:29 
 22. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     34:23   + 9:34 
 23. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       34:36   + 9:47 
 24. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  34:59   + 10:10
 25. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  35:08   + 10:19
 26. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  35:14   + 10:25
 27. Moskva Vojtěch           ZAM0802   OB TJ Sokol Žamberk      36:47   + 11:58
 28. Mikoška Jan              STE0807   SK SKI-OB Šternberk      38:08   + 13:19
 29. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  39:23   + 14:34
 30. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  44:36   + 19:47
 31. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  68:26   + 43:37
 32. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    91:11   + 66:22
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:40          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             25:36   + 1:56 
  3. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         26:14   + 2:34 
  4. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       28:53   + 5:13 
  5. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:55   + 5:15 
  6. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       30:28   + 6:48 
  7. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  31:17   + 7:37 
  8. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       31:41   + 8:01 
  9. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         31:48   + 8:08 
 10. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  32:33   + 8:53 
 11. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     33:45   + 10:05
 12. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     35:57   + 12:17
 13. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    36:33   + 12:53
 14. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  37:19   + 13:39
 15. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  37:49   + 14:09
 16. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  38:48   + 15:08
 17. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  40:29   + 16:49
 18. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     41:30   + 17:50
 19. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     42:37   + 18:57
 20. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:17   + 19:37
 21. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  44:23   + 20:43
 22. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             44:50   + 21:10
 23. Bělohlávek Michal        PHK0604   OK 99 Hradec Králové     45:57   + 22:17
 24. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  46:15   + 22:35
 25. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  50:33   + 26:53
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 3.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirout Jan               CHC0601   K.O.B. Choceň            29:09          
  2. Winter Ondřej            PHK0707   OK 99 Hradec Králové     30:55   + 1:46 
  3. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  38:02   + 8:53 
  4. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      44:01   + 14:52
  5. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  48:30   + 19:21
  6. Ulrych Filip             ZAM0702   OB TJ Sokol Žamberk      67:30   + 38:21
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  30:06          
  2. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  33:47   + 3:41 
  3. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  34:18   + 4:12 
  4. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  35:01   + 4:55 
  5. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  36:18   + 6:12 
  6. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         37:53   + 7:47 
  7. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         38:08   + 8:02 
  8. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         38:09   + 8:03 
  9. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  38:24   + 8:18 
 10. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  40:23   + 10:17
 11. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:23   + 12:17
 12. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         42:39   + 12:33
 13. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  42:40   + 12:34
 14. Kolátor Vojtěch          HOR0402   TJ Jiskra Hořice         42:41   + 12:35
 15. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  43:43   + 13:37
 16. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  43:45   + 13:39
 17. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  44:13   + 14:07
 18. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:46   + 14:40
 19. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     46:10   + 16:04
 20. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:43   + 19:37
 21. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:56   + 19:50
 22. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  49:59   + 19:53
 23. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     52:15   + 22:09
 24. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          52:24   + 22:18
 25. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  52:27   + 22:21
 26. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             52:36   + 22:30
 27. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         54:03   + 23:57
 28. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:58   + 24:52
 29. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         55:59   + 25:53
 30. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          56:23   + 26:17
 31. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       58:01   + 27:55
 32. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       61:07   + 31:01
 33. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  68:01   + 37:55
 34. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  68:43   + 38:37
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:49          
  2. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  48:23   + 6:34 
  3. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    57:05   + 15:16
  4. Zounar Adam              SRK0507   SOOB Spartak Rychnov n.  68:29   + 26:40
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:42          
  2. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  61:57   + 7:15 
  3. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  63:30   + 8:48 
  4. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod          67:04   + 12:22
  5. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             68:05   + 13:23
  6. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      71:20   + 16:38
  7. Ráček Jan                KUO0302   KOB Ústí nad Orlicí      76:43   + 22:01
  8. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      82:46   + 28:04
  9. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  87:53   + 33:11
 10. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl 102:31   + 47:49
     Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      54:40          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:39   + 1:59 
  3. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             73:25   + 18:45
  4. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    78:23   + 23:43
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.80 km, 31 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     61:18          
  2. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:28   + 6:10 
  3. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     68:28   + 7:10 
  4. Klícha Martin            8MX8800   Rafkarna Idea Cycling t  68:43   + 7:25 
  5. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  70:02   + 8:44 
  6. Fátor Jan                DOB7907   KOB Dobruška             72:29   + 11:11
  7. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:33   + 12:15
  8. Charvát Jiří             STH9204   SK Studenec              74:17   + 12:59
  9. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             74:24   + 13:06
 10. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          75:41   + 14:23
 11. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  78:20   + 17:02
 12. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             78:21   + 17:03
 13. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              78:57   + 17:39
 14. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  79:10   + 17:52
 15. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              81:21   + 20:03
 16. Smutný Šimon             VAM9301   OOB Vamberk              83:07   + 21:49
 17. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  83:30   + 22:12
 18. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        83:49   + 22:31
 19. Ptáček Martin            SRK9509   SOOB Spartak Rychnov n.  84:17   + 22:59
 20. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  87:25   + 26:07
 21. Handl Jindřich           SRK9201   SOOB Spartak Rychnov n.  87:28   + 26:10
 22. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             88:13   + 26:55
 23. Andrš Jiří               VAM8601   OOB Vamberk              88:33   + 27:15
 24. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  90:00   + 28:42
 25. Pilgr Luděk              CET7601   TJ Loko Česká Třebová    92:37   + 31:19
 26. Drhlík Petr              VAM8301   OOB Vamberk             102:29   + 41:11
 27. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov 136:53   + 75:35
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 7.00 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  67:07          
  2. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     71:54   + 4:47 
  3. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  72:21   + 5:14 
  4. Weisbauer Vojtěch        LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  76:25   + 9:18 
  5. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  90:16   + 23:09
  6. Vandělík Michal          ALB8501   OOB Albrechtice nad Orl  90:29   + 23:22
  7. Kutal Jiří               OSN8601   SK Orientační sporty No  96:18   + 29:11
  8. Roll Martin              ALB8401   OOB Albrechtice nad Orl  99:03   + 31:56
  9. Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř          110:38   + 43:31
 10. Šofr Ondřej              LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice 117:51   + 50:44
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.70 km, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              57:48          
  2. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  58:58   + 1:10 
  3. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  59:12   + 1:24 
  4. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              59:56   + 2:08 
  5. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              62:52   + 5:04 
  6. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      64:50   + 7:02 
  7. Koblic Jan               VAM7601   OOB Vamberk              68:47   + 10:59
  8. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  69:23   + 11:35
  9. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  69:33   + 11:45
 10. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  71:22   + 13:34
 11. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  75:04   + 17:16
 12. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod          75:29   + 17:41
 13. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  76:17   + 18:29
 14. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       76:56   + 19:08
 15. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       77:14   + 19:26
 16. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            78:20   + 20:32
 17. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  80:48   + 23:00
 18. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      81:59   + 24:11
 19. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:16   + 28:28
 20. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     86:39   + 28:51
 21. Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice  96:34   + 38:46
     Matyšek Stanislav        PLU7612   TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 5.70 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       63:54          
  2. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       65:10   + 1:16 
  3. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            67:55   + 4:01 
  4. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  68:35   + 4:41 
  5. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     69:36   + 5:42 
  6. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  70:34   + 6:40 
  7. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    71:15   + 7:21 
  8. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  71:43   + 7:49 
  9. Kvášovský Jakub          LTU7802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:52   + 7:58 
 10. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     72:34   + 8:40 
 11. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  75:45   + 11:51
 12. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  78:52   + 14:58
 13. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              78:57   + 15:03
 14. Šedivý Josef             NPA8003   SK LOB Nová Paka         79:11   + 15:17
 15. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     80:26   + 16:32
 16. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  80:32   + 16:38
 17. Holinger Jiří            CHC7707   K.O.B. Choceň            83:48   + 19:54
 18. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice  84:08   + 20:14
 19. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  87:44   + 23:50
 20. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov  88:53   + 24:59
 21. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  90:40   + 26:46
 22. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  91:00   + 27:06
 23. Betlach Michal           CET7801   TJ Loko Česká Třebová    97:27   + 33:33
 24. Jirout Milan             CHC7604   K.O.B. Choceň           103:19   + 39:25
 25. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl 120:13   + 56:19
     Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.40 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               57:41          
  2. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  63:11   + 5:30 
  3. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:14   + 9:33 
  4. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  67:32   + 9:51 
  5. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  67:41   + 10:00
  6. Navrátil Václav          KON6427   KOB Konice               68:09   + 10:28
  7. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  69:17   + 11:36
  8. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         70:27   + 12:46
  9. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  71:25   + 13:44
 10. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  71:40   + 13:59
 11. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      72:17   + 14:36
 12. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  74:13   + 16:32
 13. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      77:00   + 19:19
 14. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  77:47   + 20:06
 15. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     83:27   + 25:46
 16. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             87:17   + 29:36
 17. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  89:21   + 31:40
 18. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  92:00   + 34:19
 19. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  93:32   + 35:51
 20. Procházka Pavel          KUO6901   KOB Ústí nad Orlicí      95:01   + 37:20
 21. Müller Robert            3XX6900   POT                      96:57   + 39:16
 22. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové    108:01   + 50:20
 23. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov 108:45   + 51:04
 24. Mikoška Eman             STE7103   SK SKI-OB Šternberk     126:50   + 69:09
 25. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli 173:22   + 115:41
     Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 4.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         49:50          
  2. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  56:08   + 6:18 
  3. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   57:34   + 7:44 
  4. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  58:27   + 8:37 
  5. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       59:18   + 9:28 
  6. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       59:44   + 9:54 
  7. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  60:54   + 11:04
  8. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     61:16   + 11:26
  9. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              63:21   + 13:31
 10. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         63:28   + 13:38
 11. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      66:00   + 16:10
 12. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  66:03   + 16:13
 13. Rykala Karel             VAM6401   OOB Vamberk              67:52   + 18:02
 14. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:05   + 19:15
 15. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            69:10   + 19:20
 16. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          69:50   + 20:00
 17. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         70:17   + 20:27
 18. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            72:08   + 22:18
 19. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  72:27   + 22:37
 20. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  74:11   + 24:21
 21. Kadrman Jiří             CET7301   TJ Loko Česká Třebová    74:26   + 24:36
 22. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  74:52   + 25:02
 23. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     78:26   + 28:36
 24. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  79:50   + 30:00
 25. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         80:03   + 30:13
 26. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             81:19   + 31:29
 27. Maršoun Petr             4SZ7300   44u (neregistr.)         82:52   + 33:02
 28. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  86:53   + 37:03
 29. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             91:19   + 41:29
 30. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          92:20   + 42:30
 31. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:46   + 83:56
     Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               47:13          
  2. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         47:46   + 0:33 
  3. Kotlář Vladimír          VAM5401   OOB Vamberk              48:57   + 1:44 
  4. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     52:09   + 4:56 
  5. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  53:42   + 6:29 
  6. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  53:48   + 6:35 
  7. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  54:40   + 7:27 
  8. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             55:49   + 8:36 
  9. Nožička Miroslav         LPU5405   OK Lokomotiva Pardubice  55:54   + 8:41 
 10. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  56:06   + 8:53 
 11. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  58:23   + 11:10
 12. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            59:42   + 12:29
 13. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              61:02   + 13:49
 14. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             61:09   + 13:56
 15. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  62:41   + 15:28
 16. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:36   + 19:23
 17. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  71:54   + 24:41
 18. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:10   + 25:57
 19. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  73:24   + 26:11
 20. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             76:29   + 29:16
 21. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    84:01   + 36:48
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 4.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  49:16          
  2. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  52:50   + 3:34 
  3. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     56:07   + 6:51 
  4. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             57:37   + 8:21 
  5. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  59:36   + 10:20
  6. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  60:49   + 11:33
  7. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  63:37   + 14:21
  8. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:36   + 18:20
  9. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     77:00   + 27:44
 10. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  95:47   + 46:31
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:38          
  2. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                38:10   + 0:32 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:33   + 2:55 
  4. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     41:46   + 4:08 
  5. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    42:15   + 4:37 
  6. Sponar Jan               TBM5004   KOS TJ Tesla Brno        45:06   + 7:28 
  7. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         48:16   + 10:38
  8. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    48:28   + 10:50
  9. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:10   + 11:32
 10. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  51:16   + 13:38
 11. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  61:02   + 23:24
 12. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            62:46   + 25:08
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       46:38          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       50:50   + 4:12 
  3. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          54:58   + 8:20 
  4. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     69:30   + 22:52
  5. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     70:23   + 23:45
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             71:54   + 25:16
  7. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  73:54   + 27:16
  8. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     74:01   + 27:23
     Weber Petr               PHK3901   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.00 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Klára          SRK1061   SOOB Spartak Rychnov n.  30:00          
  2. Adamec Filip             ZAM0810   OB TJ Sokol Žamberk      30:48   + 0:48 
  3. Sobotka Alexandr         SRK1301   SOOB Spartak Rychnov n.  36:30   + 6:30 
  4. Stolina David            DOB       KOB Dobruška             37:15   + 7:15 
  5. Chrtek Tomáš             PHK0804   OK 99 Hradec Králové     39:15   + 9:15 
  6. Maráková Sofie           SNA1151   TJ START Náchod          43:08   + 13:08
  7. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  43:32   + 13:32
  8. Bek Josef                XXX       XXX                      47:01   + 17:01
  9. Hostinská Barbora        LPU1162   OK Lokomotiva Pardubice  47:43   + 17:43
 10. Šlambora Vít             SHK1101   OK Slavia Hradec Králov  47:48   + 17:48
 11. Jiroutová Marie          CHC1051   K.O.B. Choceň            47:51   + 17:51
 12. Čečková Barbora          SHK1151   OK Slavia Hradec Králov  47:54   + 17:54
 13. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          50:01   + 20:01
 14. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  51:47   + 21:47
 15. Venclová Dorota          DOB       KOB Dobruška             52:50   + 22:50
 16. Soukal Adam              xxx       XXX                      52:53   + 22:53
 17. Korbelová Tereza         CHC1252   K.O.B. Choceň            53:04   + 23:04
 18. Korbelová Eliška         CHC1251   K.O.B. Choceň            54:18   + 24:18
 19. Nymsa Matyáš             TYN1300   OOB SK Týniště nad Orli  54:37   + 24:37
 20. Nymsová Marie Ema        TYN1350   OOB SK Týniště nad Orli  54:39   + 24:39
 21. Julišová Kateřina        ZAM0861   OB TJ Sokol Žamberk      55:23   + 25:23
 22. Rezek Antonín            xxx       XXX                      56:00   + 26:00
 23. Šafář Jan                CET       TJ Loko Česká Třebová    56:36   + 26:36
 23. Málková Dominika         PHK1350   OK 99 Hradec Králové     56:36   + 26:36
 25. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  58:06   + 28:06
 26. Pilgrová Alexandra       CET0951   TJ Loko Česká Třebová    58:15   + 28:15
 27. Vencl Dorián             DOB       KOB Dobruška             58:26   + 28:26
 28. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  59:23   + 29:23
 29. Kuchyňka Matyáš          xxx       XXX                      61:22   + 31:22
 30. Kušičková Lucie          3SC1250   ČHTM Horní Jelení        67:29   + 37:29
 31. Zapletalová Eva          xxx       XXX                      72:25   + 42:25
 32. Suchomelová Emilka       NER       XXX                      73:08   + 43:08
 33. Hájek Aleš               CET1501   TJ Loko Česká Třebová    73:30   + 43:30
 34. Dušek Ondřej             xxx       XXX                      75:50   + 45:50
 35. Dušek Adam               xxx       XXX                      75:56   + 45:56
 36. Lipenský Kryštof         PHK       OK 99 Hradec Králové     78:26   + 48:26
 37. Vítek Michal             PHK1402   OK 99 Hradec Králové     83:03   + 53:03
 38. Matyšková Kristýna       PLU1050   TJ SOKOL Plumlov         90:27   + 60:27
 39. Mojžíš Radovan           PHK1201   OK 99 Hradec Králové     91:26   + 61:26
 40. Kopistová Kateřina       xxx       XXX                      92:06   + 62:06
 41. Kochmannová V            xxx       XXX                     103:55   + 73:55
 42. Horák Vojtěch            JIL1111   OK Jilemnice            117:29   + 87:29
 43. Pilgr Vladimír           CET       TJ Loko Česká Třebová   119:44   + 89:44
     Winter Jakub             NER       XXX                       DISK          
     Pohanka Martin           xxx       XXX                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Falta Radim              KUO7802   KOB Ústí nad Orlicí      36:17          
  2. Koblic Jan               VAM0401   OOB Vamberk              36:47   + 0:30 
  3. Hovad Jaroslav           ZAM7701   OB TJ Sokol Žamberk      39:26   + 3:09 
  4. Venclová Monika          DOB       KOB Dobruška             39:28   + 3:11 
  5. Řoutil Ladislav          xxx       XXX                      39:46   + 3:29 
  6. Koblicová Milena         VAM7650   OOB Vamberk              40:09   + 3:52 
  7. Kvapil Ondřej            xxx       XXX                      41:37   + 5:20 
  8. Kadaně Miroslav          LPU7817   OK Lokomotiva Pardubice  42:02   + 5:45 
  9. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             42:07   + 5:50 
 10. Zapletal Martin          xxx       XXX                      42:38   + 6:21 
 11. Zamouřil Jáchym          xxx       XXX                      43:48   + 7:31 
 12. Mojžíšová Jana           PHK8251   OK 99 Hradec Králové     46:15   + 9:58 
 13. Král Martin              PDY8800   Běhej Poděbrady          50:15   + 13:58
 14. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  51:13   + 14:56
 15. Vychopeň Tomáš           xxx       XXX                      51:46   + 15:29
 16. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          51:55   + 15:38
 17. Janovský Petr            xxx       XXX                      53:39   + 17:22
 18. Hejtmánková Ivana        xxx       XXX                      54:17   + 18:00
 19. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  55:43   + 19:26
 20. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  57:07   + 20:50
 21. Luxová Adéla             KUN8951   TJ Sokol Kunvald         57:22   + 21:05
 22. Kvapilová Zuzana         xxx       XXX                      57:40   + 21:23
 23. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          58:09   + 21:52
 24. Janebová Jana            xxx       XXX                      58:15   + 21:58
 25. Košková Eva              xxx       XXX                      58:43   + 22:26
 26. Potočková Hana           KUO9051   KOB Ústí nad Orlicí      59:16   + 22:59
 27. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  61:27   + 25:10
 28. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          64:08   + 27:51
 29. Kernat David             xxx       XXX                      66:37   + 30:20
 30. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  69:15   + 32:58
 31. Neumannová Bla nka       xxx       XXX                      70:53   + 34:36
 32. Maloch Pavel             xxx       XXX                      72:02   + 35:45
 33. Lorencová Martina        xxx       XXX                      73:48   + 37:31
 34. Jiroutová Markéta        xxx       XXX                      73:50   + 37:33
 35. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald         75:38   + 39:21
 36. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  77:24   + 41:07
 37. Jakubec Jaroslav         xxx       XXX                      78:09   + 41:52
 38. Dostálová Katka          VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:57   + 43:40
 39. Kučera Tomáš             TAP0907   KOB Tretra Praha         84:46   + 48:29
 40. Hrdinová Lucie           ZAM0351   OB TJ Sokol Žamberk      95:12   + 58:55
 41. Malošek Adam             ZAM0506   OB TJ Sokol Žamberk      98:07   + 61:50
 42. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n. 102:41   + 66:24
 43. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n. 102:44   + 66:27
 44. Kyppelová Monika         xxx       XXX                     104:10   + 67:53
 45. Švec Jiří                xxx       XXX                     110:14   + 73:57
     Růžičková Kateřina       xxx       XXX                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                56:14          
  2. Růžička Karel            xxx       XXX                      58:34   + 2:20 
  3. Jiroušek Vít             SRK9402   SOOB Spartak Rychnov n.  58:44   + 2:30 
  4. Vencl Vojtěch            DOB       KOB Dobruška             60:22   + 4:08 
  5. Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové     65:18   + 9:04 
  6. Škorpil Jaromír          xxx       XXX                      68:35   + 12:21
  7. Matoušek Josef           xxx       XXX                      72:53   + 16:39
  8. Bek David                xxx       XXX                      75:21   + 19:07
  9. Urban Radek              SRK9015   SOOB Spartak Rychnov n.  75:26   + 19:12
 10. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     84:46   + 28:32
 11. Kuchyňka Pavel           xxx       XXX                      96:59   + 40:45
 12. Novotný Petr             5CZ7300   Dukla Blansko           105:54   + 49:40
 13. Šimůnek Jan              CET       TJ Loko Česká Třebová   118:39   + 62:25
--------------------------------------------------------------------------------