Kód závodu          : 4460
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 06.10.2018
Místo konání        : Horní Brusnice - Vidonice
Mapa                : Holubí vrch
Pořadatel           : STH - SK Studenec
Ředitel závodu      : Junek Petr
Hlavní rozhodčí     : Viková Vendula - R2
Ředitel závodu      : Junek Petr
Stavitel tratí      : Hrubý Ladislav

D10N 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balcarová Olga           SNA0851   TJ START Náchod          22:20          
  2. Buďárková Laura          STH1051   SK Studenec              26:33   + 4:13 
  3. Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod          27:57   + 5:37 
  4. Dobiášová Johana         SHK0856   OK Slavia Hradec Králov  28:25   + 6:05 
  5. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  28:30   + 6:10 
  6. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  28:41   + 6:21 
  7. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:37   + 8:17 
  8. Munzarová Monika         LPU1056   OK Lokomotiva Pardubice  35:51   + 13:31
  9. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     36:15   + 13:55
 10. Říhová Eliška            SRK0952   SOOB Spartak Rychnov n.  36:35   + 14:15
 11. Vítková Eliška           PHK1056   OK 99 Hradec Králové     36:47   + 14:27
 12. Kopecká Eliška           xxx       xxx                      37:34   + 15:14
 13. Netopilová Simona        VAM0950   OOB Vamberk              40:30   + 18:10
 14. Mojžíšová Nela           PHK1053   OK 99 Hradec Králové     42:07   + 19:47
 15. Vrbatová Karolína        VRL0953   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:42   + 24:22
 16. Hlavsová Tereza          SHK0857   OK Slavia Hradec Králov  48:28   + 26:08
 17. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  49:21   + 27:01
 18. Vondrušková Jitka        SHK0956   OK Slavia Hradec Králov  49:31   + 27:11
 19. Stryková Johana          LPU1151   OK Lokomotiva Pardubice  51:19   + 28:59
 20. Čížková Alena            SHK0851   OK Slavia Hradec Králov  55:17   + 32:57
 21. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  58:16   + 35:56
 22. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     60:20   + 38:00
     Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.30 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     22:57          
  2. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:50   + 0:53 
  3. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:02   + 1:05 
  4. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:11   + 2:14 
  5. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:16   + 2:19 
  6. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       25:24   + 2:27 
  7. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     26:39   + 3:42 
  8. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  27:26   + 4:29 
  9. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       27:34   + 4:37 
 10. Matoušková Markéta       PHK0855   OK 99 Hradec Králové     29:01   + 6:04 
 11. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     30:29   + 7:32 
 12. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  31:06   + 8:09 
 13. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  31:50   + 8:53 
 14. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  32:12   + 9:15 
 15. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     32:26   + 9:29 
 16. Šimková Lucie            STH0951   SK Studenec              33:47   + 10:50
 17. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       34:30   + 11:33
 18. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     35:02   + 12:05
 19. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             35:45   + 12:48
 20. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  35:49   + 12:52
 21. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              37:40   + 14:43
 22. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             37:44   + 14:47
 23. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  37:49   + 14:52
 24. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  38:13   + 15:16
 25. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       38:22   + 15:25
 26. Grusserová Diana         PHK0999   OK 99 Hradec Králové     38:43   + 15:46
 27. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  39:26   + 16:29
 28. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  41:52   + 18:55
 29. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  47:08   + 24:11
 30. Linderová Anna           PHK0852   OK 99 Hradec Králové     53:02   + 30:05
 31. Ondrušová Leona          PHK0954   OK 99 Hradec Králové     54:17   + 31:20
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.90 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     21:05          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  22:19   + 1:14 
  3. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  23:28   + 2:23 
  4. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  24:39   + 3:34 
  5. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       24:46   + 3:41 
  6. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     25:47   + 4:42 
  7. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  26:43   + 5:38 
  8. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             26:56   + 5:51 
  9. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  27:01   + 5:56 
 10. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       27:15   + 6:10 
 11. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             27:19   + 6:14 
 12. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  27:48   + 6:43 
 13. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             28:00   + 6:55 
 14. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     28:44   + 7:39 
 15. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  29:38   + 8:33 
 16. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     29:57   + 8:52 
 17. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     30:00   + 8:55 
 18. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  30:45   + 9:40 
 19. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     30:51   + 9:46 
 20. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  31:33   + 10:28
 21. Čičáková Dominika        PHK0756   OK 99 Hradec Králové     33:21   + 12:16
 22. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  33:24   + 12:19
 23. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            33:59   + 12:54
 24. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  34:53   + 13:48
 25. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  35:20   + 14:15
 26. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  36:27   + 15:22
 27. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              37:00   + 15:55
 28. Klímová Anna             JIL0752   OK Jilemnice             40:23   + 19:18
 29. Ježková Barbora          PHK0755   OK 99 Hradec Králové     41:08   + 20:03
 30. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     41:16   + 20:11
 31. Michlová Eliška          VRL0652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:31   + 22:26
 32. Ondrušová Zuzana         xxx       xxx                      48:44   + 27:39
 33. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:54   + 28:49
 34. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  58:03   + 36:58
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  30:05          
  2. Kuhnová Alžběta          LPU0652   OK Lokomotiva Pardubice  40:43   + 10:38
  3. Voláková Viktorie        BRU0651   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:25   + 14:20
  4. Pavlová Karolína         STH0752   SK Studenec              51:13   + 21:08
  5. Závodná Zuzana           LTUI      OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:31   + 25:26
  6. Stará Magdalena          LPU0755   OK Lokomotiva Pardubice  57:29   + 27:24
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             26:18          
  2. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             28:29   + 2:11 
  3. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      29:07   + 2:49 
  4. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  30:10   + 3:52 
  5. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    32:17   + 5:59 
  6. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:26   + 6:08 
  7. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             33:39   + 7:21 
  8. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     34:28   + 8:10 
  9. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     35:30   + 9:12 
 10. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             36:10   + 9:52 
 11. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:39   + 10:21
 12. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     38:16   + 11:58
 13. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:17   + 11:59
 14. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     38:50   + 12:32
 15. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      39:42   + 13:24
 16. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       40:04   + 13:46
 17. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  41:06   + 14:48
 18. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     41:51   + 15:33
 19. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     42:06   + 15:48
 20. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     43:03   + 16:45
 21. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  43:08   + 16:50
 22. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:33   + 17:15
 23. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  44:03   + 17:45
 24. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              44:43   + 18:25
 25. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  46:13   + 19:55
 26. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     47:02   + 20:44
 27. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:19   + 21:01
 28. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              52:55   + 26:37
 29. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  55:22   + 29:04
 30. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  59:01   + 32:43
 31. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       62:33   + 36:15
 32. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  65:02   + 38:44
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:32          
  2. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  33:10   + 4:38 
  3. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     35:27   + 6:55 
  4. Sádovská Anežka          LPU0562   OK Lokomotiva Pardubice  37:36   + 9:04 
  5. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      38:27   + 9:55 
  6. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          38:59   + 10:27
  7. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  41:21   + 12:49
  8. Buďárková Eliška         VRL0554   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:52   + 30:20
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         27:57          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  28:33   + 0:36 
  3. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  29:27   + 1:30 
  4. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  31:19   + 3:22 
  5. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             32:18   + 4:21 
  6. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  33:31   + 5:34 
  7. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     33:46   + 5:49 
  8. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  35:07   + 7:10 
  9. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  36:54   + 8:57 
 10. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     39:30   + 11:33
 11. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  39:57   + 12:00
 12. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  45:34   + 17:37
 13. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     46:45   + 18:48
 14. Matoušová Gabriela       VRL0352   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:08   + 28:11
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         32:44          
  2. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  36:08   + 3:24 
  3. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      36:55   + 4:11 
  4. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:03   + 26:19
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  31:39          
  2. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  31:54   + 0:15 
  3. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  34:05   + 2:26 
  4. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  35:26   + 3:47 
  5. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       35:47   + 4:08 
  6. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:54   + 4:15 
  7. Matoušová Kateřina       VRL9955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:04   + 4:25 
  8. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       36:11   + 4:32 
  9. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  36:16   + 4:37 
 10. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       38:11   + 6:32 
 11. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     40:40   + 9:01 
 12. Balcarová Jana           PHK8852   OK 99 Hradec Králové     40:54   + 9:15 
 13. Janů Hana                KSU9393   Klub vytrvalostních spo  41:45   + 10:06
 14. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       44:47   + 13:08
 15. Rybářová Jana            LTU8451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:53   + 15:14
 16. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      46:54   + 15:15
 17. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             48:47   + 17:08
 18. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov n.  49:12   + 17:33
 19. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:15   + 21:36
 20. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  53:33   + 21:54
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              33:45          
  2. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      43:05   + 9:20 
  3. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     50:03   + 16:18
  4. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n.  59:17   + 25:32
  5. Mertlíková Eliška        VRL9156   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:28   + 25:43
  6. Salfická Monika          NER       NER2-Salfická            72:40   + 38:55
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       32:25          
  2. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             33:11   + 0:46 
  3. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:36   + 1:11 
  4. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         36:27   + 4:02 
  5. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              37:04   + 4:39 
  6. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       37:10   + 4:45 
  7. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  37:32   + 5:07 
  8. Novotná Kateřina         PHK8252   OK 99 Hradec Králové     38:11   + 5:46 
  9. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.  38:52   + 6:27 
 10. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             39:37   + 7:12 
 11. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  39:57   + 7:32 
 12. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  40:13   + 7:48 
 13. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     40:18   + 7:53 
 14. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             42:46   + 10:21
 15. Vojtíšková Erika         LPU7651   OK Lokomotiva Pardubice  44:21   + 11:56
 16. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     44:35   + 12:10
 17. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     45:01   + 12:36
 18. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:51   + 17:26
 19. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      51:56   + 19:31
 20. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov  51:58   + 19:33
 21. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             52:40   + 20:15
 22. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:07   + 20:42
 23. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     54:26   + 22:01
 24. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:13   + 22:48
 25. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:52   + 27:27
     Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       31:40          
  2. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            33:26   + 1:46 
  3. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             34:05   + 2:25 
  4. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  35:06   + 3:26 
  5. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    35:26   + 3:46 
  6. Odvodyová Šárka          LPU8352   OK Lokomotiva Pardubice  35:41   + 4:01 
  7. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  35:47   + 4:07 
  8. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  37:04   + 5:24 
  9. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         37:31   + 5:51 
 10. Stryková Kateřina        LPU7855   OK Lokomotiva Pardubice  37:38   + 5:58 
 11. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     38:01   + 6:21 
 12. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       38:52   + 7:12 
 13. Zitková Radka            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  39:20   + 7:40 
 14. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:29   + 7:49 
 15. Kárníková Kamila         LPU8153   OK Lokomotiva Pardubice  39:39   + 7:59 
 16. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  39:43   + 8:03 
 17. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              39:56   + 8:16 
 18. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       40:50   + 9:10 
 19. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      41:17   + 9:37 
 20. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          41:18   + 9:38 
 21. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  41:30   + 9:50 
 22. Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice             41:40   + 10:00
 23. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              41:45   + 10:05
 24. Jansová Romana           BRU7650   Ulita-HOBRA Orienteerin  42:10   + 10:30
 25. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  44:05   + 12:25
 26. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  44:10   + 12:30
 27. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  44:25   + 12:45
 28. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  45:59   + 14:19
 29. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              46:10   + 14:30
 30. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:29   + 14:49
 31. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  48:39   + 16:59
 32. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  48:54   + 17:14
 33. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     49:00   + 17:20
 34. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:41   + 19:01
 35. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         52:57   + 21:17
 36. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  54:02   + 22:22
 37. Příkazská Petra          74C7600   NER                      54:09   + 22:29
 38. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:51   + 23:11
 39. Pešková Renata           SJC7550   Sportcentrum Jičín       55:20   + 23:40
 40. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     57:50   + 26:10
 41. Wohanková Kateřina       VRL7955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:14   + 26:34
 42. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  58:25   + 26:45
 43. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  60:25   + 28:45
 44. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  69:49   + 38:09
 45. Matoušová Petra          VRL7154   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:11   + 45:31
     Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  33:15          
  2. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              36:11   + 2:56 
  3. Horáková Jindra          LPU6854   OK Lokomotiva Pardubice  36:35   + 3:20 
  4. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  36:46   + 3:31 
  5. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  37:18   + 4:03 
  6. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  37:51   + 4:36 
  7. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:03   + 4:48 
  8. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     38:14   + 4:59 
  9. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  39:36   + 6:21 
 10. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:37   + 6:22 
 11. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:58   + 8:43 
 12. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       42:53   + 9:38 
 13. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  45:39   + 12:24
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:22          
  2. Kynčlová Dagmar          JIL7256   OK Jilemnice             35:21   + 0:59 
  3. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  35:53   + 1:31 
  4. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       35:58   + 1:36 
  5. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  36:32   + 2:10 
  6. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  37:04   + 2:42 
  7. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  37:53   + 3:31 
  8. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  39:18   + 4:56 
  9. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     39:53   + 5:31 
 10. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            39:57   + 5:35 
 11. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  41:44   + 7:22 
 12. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  42:24   + 8:02 
 13. Pokorná Petra            JIL7257   OK Jilemnice             43:01   + 8:39 
 14. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  43:39   + 9:17 
 15. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             43:44   + 9:22 
 16. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  44:19   + 9:57 
 17. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:26   + 13:04
 18. Krunková Bohuslava       SNA7053   TJ START Náchod          48:04   + 13:42
 19. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  49:28   + 15:06
 20. Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin  50:38   + 16:16
 21. Ježková Lenka            LPU7254   OK Lokomotiva Pardubice  55:03   + 20:41
 22. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     56:53   + 22:31
 23. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          62:23   + 28:01
 24. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     62:32   + 28:10
 25. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:25   + 29:03
 26. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     66:23   + 32:01
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  34:15          
  2. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             38:40   + 4:25 
  3. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  40:45   + 6:30 
  4. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     41:16   + 7:01 
  5. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     42:30   + 8:15 
  6. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  44:09   + 9:54 
  7. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          44:21   + 10:06
  8. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  44:49   + 10:34
  9. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             45:05   + 10:50
 10. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         45:22   + 11:07
 11. Koblížková Hana          ZAM5851   OB TJ Sokol Žamberk      46:03   + 11:48
 12. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             46:24   + 12:09
 13. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  51:10   + 16:55
 14. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             53:33   + 19:18
 15. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  55:47   + 21:32
 16. Vychodilová Jiřina       SHK5951   OK Slavia Hradec Králov  74:51   + 40:36
     Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  39:03          
  2. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  40:06   + 1:03 
  3. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  43:43   + 4:40 
  4. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  44:02   + 4:59 
  5. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         46:26   + 7:23 
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:56          
  2. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      38:15   + 1:19 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  40:07   + 3:11 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              18:22          
  2. Zídek Jakub              PHK0903   OK 99 Hradec Králové     25:33   + 7:11 
  3. Kobík Kryštof            LTU0901   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:12   + 8:50 
  4. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              28:02   + 9:40 
  5. Brož Jindřich            LTU0903   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:43   + 10:21
  6. Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice             29:07   + 10:45
  7. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:53   + 11:31
  8. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          30:38   + 12:16
  9. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         35:14   + 16:52
 10. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  37:09   + 18:47
 11. Pochop Václav            STH0902   SK Studenec              41:36   + 23:14
 12. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          42:58   + 24:36
 13. Havelka Pepča            SJC1000   Sportcentrum Jičín       45:16   + 26:54
 14. Toužil Lukáš             SHK1000   OK Slavia Hradec Králov  48:03   + 29:41
 15. Hrůza Ondřej             LTU0803   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:25   + 30:03
 16. Pešek Matěj              SJC1002   Sportcentrum Jičín       51:21   + 32:59
 17. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  52:03   + 33:41
 18. Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín       69:29   + 51:07
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         17:59          
  2. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  19:57   + 1:58 
  3. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  20:18   + 2:19 
  4. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              20:26   + 2:27 
  5. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     20:37   + 2:38 
  6. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     21:34   + 3:35 
  7. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       21:46   + 3:47 
  8. Horák Vít                JIL0801   OK Jilemnice             22:28   + 4:29 
  9. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       22:34   + 4:35 
 10. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  22:53   + 4:54 
 11. Baláž Viktor             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  23:20   + 5:21 
 12. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  23:34   + 5:35 
 13. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       23:39   + 5:40 
 14. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  23:40   + 5:41 
 15. Čihák Jakub              HOR0901   TJ Jiskra Hořice         23:51   + 5:52 
 16. Kvášovský Filip          LTU0902   OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:56   + 5:57 
 17. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     24:00   + 6:01 
 18. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         24:04   + 6:05 
 19. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  24:31   + 6:32 
 20. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          24:46   + 6:47 
 21. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       25:00   + 7:01 
 22. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  25:06   + 7:07 
 23. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     26:05   + 8:06 
 24. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  26:09   + 8:10 
 25. Goláň Antonín            LPU0804   OK Lokomotiva Pardubice  26:34   + 8:35 
 26. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:49   + 8:50 
 27. Kubeček Antonín          LIP0800   SOS Mamuti z Lipovky     27:35   + 9:36 
 28. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  28:03   + 10:04
 29. Goláň František          LPU0803   OK Lokomotiva Pardubice  28:40   + 10:41
 30. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  30:09   + 12:10
 31. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  32:00   + 14:01
 32. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  34:42   + 16:43
 33. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       35:05   + 17:06
 34. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  35:08   + 17:09
 35. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     35:20   + 17:21
 36. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  35:37   + 17:38
 37. Vích Ondřej              CHC0801   K.O.B. Choceň            37:09   + 19:10
 38. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       38:24   + 20:25
 39. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  39:23   + 21:24
 40. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    43:26   + 25:27
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:36          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             24:48   + 0:12 
  3. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         25:44   + 1:08 
  4. Kopecký Matyáš           SJC       Sportcentrum Jičín       27:34   + 2:58 
  5. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              28:22   + 3:46 
  6. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             29:02   + 4:26 
  7. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       29:39   + 5:03 
  8. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:54   + 5:18 
  9. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       30:49   + 6:13 
 10. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     31:36   + 7:00 
 11. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  32:07   + 7:31 
 12. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       33:14   + 8:38 
 13. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  34:07   + 9:31 
 14. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     35:15   + 10:39
 15. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  36:30   + 11:54
 16. Červinka Lukáš           VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:07   + 12:31
 17. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             37:23   + 12:47
 18. Novotný Kamil            SJC0600   Sportcentrum Jičín       37:38   + 13:02
 19. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:43   + 13:07
 20. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  38:48   + 14:12
 21. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  39:37   + 15:01
 22. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       40:04   + 15:28
 23. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  40:21   + 15:45
 24. Jirout Jan               CHC0601   K.O.B. Choceň            42:28   + 17:52
 25. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     42:45   + 18:09
 26. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  44:38   + 20:02
 27. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  44:59   + 20:23
 28. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              45:26   + 20:50
 29. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  49:22   + 24:46
 30. Pochop Petr              STH0701   SK Studenec              49:28   + 24:52
 31. Kubát Vojtěch            VRL0701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:09   + 28:33
 32. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  53:18   + 28:42
 33. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  59:11   + 34:35
 34. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  61:28   + 36:52
 35. Zídek Filip              PHK0706   OK 99 Hradec Králové     65:54   + 41:18
 36. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  68:47   + 44:11
 37. Janata Vojtěch           BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin 100:18   + 75:42
     Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice              DISK          
     Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:44   + 38:08
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     26:27          
  2. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      31:16   + 4:49 
  3. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  36:57   + 10:30
  4. Mádle Ondřej             BRU0701   Ulita-HOBRA Orienteerin  40:39   + 14:12
  5. Buďárek David            VRL0703   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:17   + 15:50
  6. Nágl Alex                SJC       Sportcentrum Jičín       58:09   + 31:42
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  25:49          
  2. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  26:04   + 0:15 
  3. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  27:14   + 1:25 
  4. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  27:23   + 1:34 
  5. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  28:11   + 2:22 
  6. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         28:16   + 2:27 
  7. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         29:09   + 3:20 
  8. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         29:24   + 3:35 
  9. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  29:37   + 3:48 
 10. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         29:40   + 3:51 
 11. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  30:07   + 4:18 
 12. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  30:28   + 4:39 
 13. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  30:30   + 4:41 
 14. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       31:52   + 6:03 
 15. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     32:09   + 6:20 
 16. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:10   + 6:21 
 17. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  34:07   + 8:18 
 18. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  35:50   + 10:01
 19. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       36:33   + 10:44
 19. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       36:33   + 10:44
 21. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  36:43   + 10:54
 22. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             37:02   + 11:13
 23. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          37:37   + 11:48
 24. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     38:22   + 12:33
 25. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             38:32   + 12:43
 26. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         39:05   + 13:16
 27. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  40:42   + 14:53
 28. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:58   + 16:09
 29. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:21   + 16:32
 30. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  43:37   + 17:48
 31. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  44:26   + 18:37
 32. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     47:49   + 22:00
 33. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          48:49   + 23:00
 34. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  48:51   + 23:02
 35. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         51:54   + 26:05
 36. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     52:45   + 26:56
 37. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:50   + 27:01
 38. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     52:59   + 27:10
 39. Brož Michal              LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:44   + 27:55
 40. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            56:47   + 30:58
 41. Verner Lukáš             SHK0407   OK Slavia Hradec Králov  58:08   + 32:19
 42. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  69:20   + 43:31
     Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:49          
  2. Kuhn Vojtěch             LPU0404   OK Lokomotiva Pardubice  25:33   + 3:44 
  3. Zounar Adam              SRK0507   SOOB Spartak Rychnov n.  34:17   + 12:28
  4. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  35:50   + 14:01
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  28:31          
  2. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             28:34   + 0:03 
  3. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:53   + 0:22 
  4. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  29:18   + 0:47 
  5. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  30:20   + 1:49 
  6. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      32:31   + 4:00 
  7. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            34:23   + 5:52 
  8. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:17   + 6:46 
  9. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      36:42   + 8:11 
 10. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  42:43   + 14:12
 11. Ráček Jan                KUO0302   KOB Ústí nad Orlicí      44:41   + 16:10
 12. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  50:18   + 21:47
 13. Jirout Matěj             CHC0201   K.O.B. Choceň            54:06   + 25:35
 14. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  56:51   + 28:20
 15. Jošt Jakub               LPU0213   OK Lokomotiva Pardubice  57:39   + 29:08
 16. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod          65:52   + 37:21
 17. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      74:32   + 46:01
 18. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       75:26   + 46:55
     Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Vanický Richard          KOR0303   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:18          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:03   + 1:45 
  3. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             39:00   + 6:42 
  4. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      43:59   + 11:41
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.60 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702   OK Slavia Hradec Králov  33:16          
  2. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     33:19   + 0:03 
  3. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  33:39   + 0:23 
  4. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     34:38   + 1:22 
  5. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  35:29   + 2:13 
  6. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       35:40   + 2:24 
  6. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             35:40   + 2:24 
  8. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  35:41   + 2:25 
  9. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  36:06   + 2:50 
 10. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:31   + 3:15 
 11. Pek Daniel               SHK9803   OK Slavia Hradec Králov  36:38   + 3:22 
 12. Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov  37:23   + 4:07 
 13. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo  38:21   + 5:05 
 14. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             38:22   + 5:06 
 15. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         38:41   + 5:25 
 16. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             39:32   + 6:16 
 17. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             39:47   + 6:31 
 18. Jiran Jan                PHK7701   OK 99 Hradec Králové     39:57   + 6:41 
 19. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod          39:58   + 6:42 
 20. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  40:07   + 6:51 
 21. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     40:09   + 6:53 
 22. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             41:30   + 8:14 
 23. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  41:38   + 8:22 
 24. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  41:44   + 8:28 
 25. Lenner Miroslav          LPU8605   OK Lokomotiva Pardubice  41:52   + 8:36 
 26. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  41:54   + 8:38 
 27. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              42:04   + 8:48 
 27. Wohanka Petr             VRL7305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:04   + 8:48 
 29. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:10   + 9:54 
 30. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      44:00   + 10:44
 31. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     44:09   + 10:53
 32. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     44:42   + 11:26
 32. Vítek Tomáš              PHK7702   OK 99 Hradec Králové     44:42   + 11:26
 34. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  45:23   + 12:07
 35. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  46:41   + 13:25
 36. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       46:43   + 13:27
 37. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  47:59   + 14:43
 38. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:21   + 15:05
 39. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  49:33   + 16:17
 40. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              49:34   + 16:18
 41. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  50:14   + 16:58
 42. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové     52:25   + 19:09
 43. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  55:08   + 21:52
 44. Černý Vojtěch            JIL9006   OK Jilemnice             55:34   + 22:18
 45. Mička Aleš               TJP7300   TJ Sokol Troja           59:16   + 26:00
 46. Zapletal Martin          STE8500   SK SKI-OB Šternberk      64:05   + 30:49
 47. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  67:17   + 34:01
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      36:23          
  2. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     37:02   + 0:39 
  3. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  37:38   + 1:15 
  4. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  39:11   + 2:48 
  5. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  40:56   + 4:33 
  6. Kokaisl Tomáš            LPU7820   OK Lokomotiva Pardubice  43:40   + 7:17 
  7. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              44:55   + 8:32 
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  32:56          
  2. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              34:07   + 1:11 
  3. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  39:12   + 6:16 
  4. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  40:21   + 7:25 
  5. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  42:48   + 9:52 
  6. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod          43:11   + 10:15
  7. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  45:36   + 12:40
  8. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       45:46   + 12:50
  9. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  46:56   + 14:00
 10. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            48:30   + 15:34
 11. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     49:41   + 16:45
 12. Vrbata Michal            VRL7507   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:42   + 18:46
 13. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:25   + 19:29
 14. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  53:03   + 20:07
 15. Kubák Martin             SJH7401   SJH Jindřichův Hradec    53:14   + 20:18
 16. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  68:50   + 35:54
     Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
     Odvody Zdeněk            LPU8206   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     40:51          
  2. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       41:30   + 0:39 
  3. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  42:37   + 1:46 
  4. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  42:38   + 1:47 
  5. Hovorka Pavel            LPU7908   OK Lokomotiva Pardubice  42:39   + 1:48 
  6. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    44:30   + 3:39 
  7. Kvášovský Jakub          LTU7802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:19   + 4:28 
  8. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  46:21   + 5:30 
  9. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            46:39   + 5:48 
 10. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     49:05   + 8:14 
 11. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     49:19   + 8:28 
 12. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  49:52   + 9:01 
 13. Kohout Pavel             JIL7502   OK Jilemnice             50:59   + 10:08
 14. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice  51:05   + 10:14
 15. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     51:54   + 11:03
 16. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  52:50   + 11:59
 17. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  54:57   + 14:06
 17. Matěásko Dušan           JIL7503   OK Jilemnice             54:57   + 14:06
 19. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov  56:00   + 15:09
 20. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       58:13   + 17:22
 21. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:57   + 18:06
 22. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             60:05   + 19:14
 23. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  60:59   + 20:08
 24. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  61:37   + 20:46
 25. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov  65:05   + 24:14
 26. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  65:57   + 25:06
 27. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     66:32   + 25:41
 28. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  73:32   + 32:41
 29. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             76:44   + 35:53
 30. Procinger Michal         VRL7602   OOS TJ Spartak Vrchlabí  84:48   + 43:57
 31. Horkel Jan               LPU7911   OK Lokomotiva Pardubice  92:49   + 51:58
     Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Kaisr Zbyněk             NER       NER1-Kvášovský           91:48   + 50:57
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         38:23          
  2. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  39:34   + 1:11 
  3. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             39:41   + 1:18 
  4. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  41:37   + 3:14 
  5. Háp Pavel                PHK7101   OK 99 Hradec Králové     42:21   + 3:58 
  6. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             42:28   + 4:05 
  7. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         42:34   + 4:11 
  8. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      43:44   + 5:21 
  9. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             44:28   + 6:05 
 10. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     44:31   + 6:08 
 11. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         44:39   + 6:16 
 12. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       44:43   + 6:20 
 13. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  44:49   + 6:26 
 14. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             45:23   + 7:00 
 15. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     46:28   + 8:05 
 16. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  46:30   + 8:07 
 17. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     46:58   + 8:35 
 18. Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové     47:50   + 9:27 
 19. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  49:47   + 11:24
 20. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     50:24   + 12:01
 21. Procházka Tomáš          LPU6503   OK Lokomotiva Pardubice  50:50   + 12:27
 22. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  52:51   + 14:28
 23. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  53:10   + 14:47
 24. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     53:42   + 15:19
 25. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:43   + 15:20
 26. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  56:28   + 18:05
 27. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:05   + 18:42
 28. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     57:44   + 19:21
 29. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  59:14   + 20:51
 30. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  99:04   + 60:41
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         37:09          
  2. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   37:16   + 0:07 
  3. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  38:28   + 1:19 
  4. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  39:02   + 1:53 
  5. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  39:27   + 2:18 
  6. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       39:36   + 2:27 
  7. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            41:13   + 4:04 
  8. Hanuš Luboš              SNA6401   TJ START Náchod          41:21   + 4:12 
  9. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          41:26   + 4:17 
 10. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       42:36   + 5:27 
 11. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:41   + 5:32 
 12. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  43:38   + 6:29 
 13. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  44:59   + 7:50 
 14. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            45:02   + 7:53 
 15. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          45:23   + 8:14 
 16. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          45:40   + 8:31 
 17. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         46:00   + 8:51 
 18. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  48:05   + 10:56
 19. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          48:53   + 11:44
 19. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              48:53   + 11:44
 21. Gernert Alan             JIL7001   OK Jilemnice             49:06   + 11:57
 22. Zemánek Mojmír           8UC7100   Neregistr.               49:53   + 12:44
 23. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             50:03   + 12:54
 24. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  50:26   + 13:17
 25. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         50:30   + 13:21
 26. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          50:55   + 13:46
 27. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  51:41   + 14:32
 28. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     52:49   + 15:40
 29. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         54:47   + 17:38
 30. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             58:35   + 21:26
 31. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         62:54   + 25:45
 32. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  66:12   + 29:03
 33. Maršoun Petr             4SZ7300   44u (neregistr.)         70:07   + 32:58
 34. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:19   + 79:10
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            39:34          
  2. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     40:49   + 1:15 
  3. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  40:58   + 1:24 
  4. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             42:40   + 3:06 
  5. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              42:56   + 3:22 
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         42:58   + 3:24 
  7. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  43:20   + 3:46 
  8. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  44:03   + 4:29 
  9. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             44:29   + 4:55 
 10. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  45:42   + 6:08 
 11. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             45:43   + 6:09 
 12. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  46:49   + 7:15 
 13. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:37   + 8:03 
 14. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  49:16   + 9:42 
 15. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  49:39   + 10:05
 16. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:09   + 12:35
 17. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:44   + 13:10
 18. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            54:06   + 14:32
 19. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             57:28   + 17:54
 20. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       58:13   + 18:39
 21. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  60:46   + 21:12
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  41:20          
  2. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  43:35   + 2:15 
  3. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:48   + 2:28 
  4. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  47:24   + 6:04 
  5. Vízek Luděk              SHK6001   OK Slavia Hradec Králov  53:19   + 11:59
  6. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     57:15   + 15:55
  7. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  59:17   + 17:57
  8. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  62:02   + 20:42
  9. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  62:25   + 21:05
 10. Jindřich Petr            NER       NER2-Salfická            91:56   + 50:36
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.30 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:38          
  2. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    31:22   + 0:44 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:37   + 1:59 
  4. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:39   + 4:01 
  5. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  36:37   + 5:59 
  6. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  38:51   + 8:13 
  7. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:36   + 9:58 
  8. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     41:51   + 11:13
  9. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  45:30   + 14:52
 10. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  46:36   + 15:58
 11. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         52:22   + 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       31:28          
  2. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      38:56   + 7:28 
  3. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          39:25   + 7:57 
  4. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  48:03   + 16:35
  5. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     49:54   + 18:26
  6. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     51:31   + 20:03
  7. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             51:51   + 20:23
  8. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  65:03   + 33:35
  9. Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové     78:47   + 47:19
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macháčková Eliška        LPU1153   OK Lokomotiva Pardubice  23:50          
  2. Drobková Amálie          xxx       xxx                      24:48   + 0:58 
  3. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  25:05   + 1:15 
  4. Čečková Barbora          SHK1151   OK Slavia Hradec Králov  25:20   + 1:30 
  5. Macek Matěj              SNA1202   TJ START Náchod          25:45   + 1:55 
  6. Koláček Vojta            xxx       xxx                      27:09   + 3:19 
  7. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  27:56   + 4:06 
  8. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  28:12   + 4:22 
  9. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  28:13   + 4:23 
 10. Řoutil Matěj             NER       NER3-Řoutil              28:29   + 4:39 
 11. Selingrová Pavlína       xxx       xxx                      29:57   + 6:07 
 12. Kaisr Adam               NER       NER1-Kvášovský           30:07   + 6:17 
 13. Leflerová Kristýna       PHK0659   OK 99 Hradec Králové     31:06   + 7:16 
 14. Kárníková Alžběta        LPU       OK Lokomotiva Pardubice  31:10   + 7:20 
 15. Macek Vojtěch            SNA0901   TJ START Náchod          31:12   + 7:22 
 16. Hostinská Barbora        LPU1162   OK Lokomotiva Pardubice  31:33   + 7:43 
 17. Francová Eliška          LPU       OK Lokomotiva Pardubice  31:57   + 8:07 
 18. Horkel Antonín           LPU0610   OK Lokomotiva Pardubice  32:33   + 8:43 
 18. Šafář Jan                CET       TJ Loko Česká Třebová    32:33   + 8:43 
 20. Horklová Ema             LPU       OK Lokomotiva Pardubice  32:45   + 8:55 
 21. Preňková Eliška          xxx       xxx                      32:48   + 8:58 
 22. Venclová Aneta           ZAM1051   OB TJ Sokol Žamberk      32:49   + 8:59 
 23. Korbelová Tereza         CHC1252   K.O.B. Choceň            33:16   + 9:26 
 24. Nymsa Matyáš             TYN1300   OOB SK Týniště nad Orli  33:35   + 9:45 
 24. Nymsová Marie Ema        TYN1350   OOB SK Týniště nad Orli  33:35   + 9:45 
 24. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          33:35   + 9:45 
 24. Kuhnová Šárka            LPU1356   OK Lokomotiva Pardubice  33:35   + 9:45 
 28. Odvodyová Nikola         LPU1252   OK Lokomotiva Pardubice  33:39   + 9:49 
 29. Čapková Kateřina         LTU1050   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:54   + 10:04
 30. Kolářová Helena          NPA       SK LOB Nová Paka         34:03   + 10:13
 31. Faltýnková Johana        SHK       OK Slavia Hradec Králov  34:19   + 10:29
 32. Kopecký Matěj            xxx       xxx                      34:37   + 10:47
 33. Bucharová Anna           xxx       xxx                      34:39   + 10:49
 34. Mojžíš Radovan           PHK       OK 99 Hradec Králové     35:14   + 11:24
 35. Panáčková Johana         xxx       xxx                      35:15   + 11:25
 36. Korbelová Eliška         CHC1251   K.O.B. Choceň            35:18   + 11:28
 37. Šlambora Vít             SHK1101   OK Slavia Hradec Králov  35:41   + 11:51
 38. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:11   + 12:21
 39. Spilková Magda           JIL       OK Jilemnice             37:32   + 13:42
 40. Fenclová Zuzana          LPU1454   OK Lokomotiva Pardubice  38:15   + 14:25
 41. Dvořáková Johanka        VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:21   + 14:31
 42. Kvášovská Ludmila        NER       NER1-Kvášovský           38:41   + 14:51
 43. Rybářová Kristýnka       LTU1650   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:47   + 14:57
 44. Stonawska Gabriela       xxx       xxx                      38:59   + 15:09
 45. Pozdílková Kateřina      PHK       OK 99 Hradec Králové     39:02   + 15:12
 46. Buďárková Natálie        VRL1052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:16   + 15:26
 47. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  40:11   + 16:21
 48. Závodná Tamara           LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:23   + 16:33
 49. Preněk Vojta             xxx       xxx                      41:07   + 17:17
 50. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  41:36   + 17:46
 51. Šlesingerová Nela        KUO0951   KOB Ústí nad Orlicí      41:49   + 17:59
 52. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:29   + 18:39
 53. Hejzlar Boris            SNA       TJ START Náchod          42:32   + 18:42
 54. Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:49   + 18:59
 55. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  43:00   + 19:10
 56. Kuříková Markéta         STH1052   SK Studenec              43:07   + 19:17
 57. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  43:11   + 19:21
 58. Schmidtová Eva           VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:42   + 19:52
 59. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  44:03   + 20:13
 60. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.  44:05   + 20:15
 61. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  44:55   + 21:05
 62. Nonner Hynek             JIL       OK Jilemnice             45:37   + 21:47
 63. Vítek Michal             PHK1402   OK 99 Hradec Králové     47:06   + 23:16
 64. Sadílková Natálier       xxx       xxx                      47:11   + 23:21
 65. Čížek Antonín            SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  48:06   + 24:16
 66. Sadílek Šimon            xxx       xxx                      48:09   + 24:19
 67. Zahradník Václav         SJC1200   Sportcentrum Jičín       48:34   + 24:44
 67. Zábrodský Vít            xxx       xxx                      48:34   + 24:44
 69. Červinková Olivie        VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:17   + 26:27
 70. Jakubec Jan              SJC       Sportcentrum Jičín       53:58   + 30:08
 71. Veselý Vojtěch           xxx       xxx                      56:15   + 32:25
 72. Šumberová Gabriela       PHK       OK 99 Hradec Králové     56:44   + 32:54
 73. Zábrodský šimon          xxx       xxx                      56:51   + 33:01
 74. Sedláková Anna           LIP       SOS Mamuti z Lipovky     58:08   + 34:18
 75. Kubáková Laura           SJH1550   SJH Jindřichův Hradec    58:13   + 34:23
 76. Chrtek Tomáš             PHK0804   OK 99 Hradec Králové     63:52   + 40:02
 77. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:29   + 41:39
 78. Kubíková Adélka          LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  70:30   + 46:40
 79. Janatová Anežka          BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  72:40   + 48:50
 80. Cichý Marek              PHK1300   OK 99 Hradec Králové     86:46   + 62:56
     Daněk Tobiáš             VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Ondrušová Leona          xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.50 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutlvašr Rudolf          VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:34          
  2. Řoutil Ladislav          NER       NER3-Řoutil              34:23   + 5:49 
  3. Knap Jiří                1BZ8600   Neregistrovaní - Knapov  35:48   + 7:14 
  4. Kvapil Ondřej            xxx       xxx                      36:49   + 8:15 
  5. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             38:03   + 9:29 
  6. Choutka Zbyněk           NPA       SK LOB Nová Paka         38:07   + 9:33 
  7. Janovský Petr            xxx       xxx                      39:03   + 10:29
  8. Kubín Jan                HOR7400   TJ Jiskra Hořice         39:25   + 10:51
  9. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  39:41   + 11:07
 10. Mattiviová Světlana      SJC       Sportcentrum Jičín       41:14   + 12:40
 11. Kolářová Zuzana          BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  42:30   + 13:56
 12. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          42:36   + 14:02
 13. Kubáková Žaneta          SJH7751   SJH Jindřichův Hradec    45:52   + 17:18
 14. Retek David              LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:14   + 17:40
 15. Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín       47:49   + 19:15
 16. Stará Marta              LPU7557   OK Lokomotiva Pardubice  48:05   + 19:31
 17. Chrtek Jiří              xxx       xxx                      48:23   + 19:49
 18. Třešňáková Veronika      JIL2222   OK Jilemnice             48:37   + 20:03
 19. Beneš Vojtěch            xxx       xxx                      50:18   + 21:44
 20. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  50:35   + 22:01
 21. Hamáčková Martina        STH       SK Studenec              51:59   + 23:25
 22. Trachtulcová Hana        ZBM       SK Žabovřesky Brno       52:16   + 23:42
 23. Sadílek Radovan          xxx       xxx                      52:33   + 23:59
 24. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  53:20   + 24:46
 25. Háp Ondřej               PHK       OK 99 Hradec Králové     56:10   + 27:36
 26. Sadílková Michaela       xxx       xxx                      56:11   + 27:37
 27. Kubátová Dana            VRL6851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:38   + 28:04
 28. Kvapilová Zuzana         xxx       xxx                      61:26   + 32:52
 29. Hostinský zdeněk         xxx       xxx                      61:34   + 33:00
 30. Tichá Elena              xxx       xxx                      62:24   + 33:50
 31. Mojžíš Robert            PHK       OK 99 Hradec Králové     63:26   + 34:52
 32. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald         63:49   + 35:15
 33. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  65:32   + 36:58
 34. Neumanová Blanka         xxx       xxx                      66:35   + 38:01
 35. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          66:51   + 38:17
 36. Zapletal Michal          xxx       xxx                      67:21   + 38:47
 37. Zapletalová Pavla        xxx       xxx                      68:04   + 39:30
 38. Šlesingerová Jitka       KUO7851   KOB Ústí nad Orlicí      71:02   + 42:28
 39. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  71:06   + 42:32
 40. Drobek Jakob             xxx       xxx                      71:55   + 43:21
 41. Hrůzová                  LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:45   + 44:11
 42. Selingr Lukáš            xxx       xxx                      73:05   + 44:31
 43. Kubíková Irena           LPU       OK Lokomotiva Pardubice  73:59   + 45:25
 44. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  75:40   + 47:06
 45. Panáčková Alžběta        xxx       xxx                      75:41   + 47:07
 46. Panáček Aleš             xxx       xxx                      75:43   + 47:09
 47. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  79:47   + 51:13
 48. Kubištová Lenka          KUN7651   TJ Sokol Kunvald         80:11   + 51:37
 49. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  87:41   + 59:07
 50. Pompach Martin           PHK7207   OK 99 Hradec Králové     90:13   + 61:39
 51. Vrbatová Dana            VRL7653   OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:15   + 71:41
 52. Valina Ondřej            xxx       xxx                     103:22   + 74:48
 53. Valentová Petra          xxx       xxx                     131:13   + 102:39
     Zemánková Anna           8UC9950   Neregistr.                DISK          
     Skalická Eva             HOR       TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Nováková Renata          ZBM       SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Přichystal Pavel         xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růžička Karel            PHK       OK 99 Hradec Králové     35:25          
  2. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         38:03   + 2:38 
  3. Šťovíček Pavel           xxx       xxx                      38:15   + 2:50 
  4. Gernert Marek            JIL       OK Jilemnice             38:45   + 3:20 
  5. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       40:12   + 4:47 
  6. Stehlík Miroslav         ZBM8208   SK Žabovřesky Brno       41:34   + 6:09 
  7. Pozdílek Martin          PHK       OK 99 Hradec Králové     41:42   + 6:17 
  8. Matušincová Lucie        xxx       xxx                      45:34   + 10:09
  9. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             48:06   + 12:41
 10. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             52:26   + 17:01
 11. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     54:10   + 18:45
 12. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              54:56   + 19:31
 13. Michálek Marcel          xxx       xxx                      56:36   + 21:11
 14. Bartkowiak Edward        xxx       xxx                      60:53   + 25:28
 15. Preněk Libor             xxx       xxx                      63:12   + 27:47
 16. Jirásek Josef            LTU4600   OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:02   + 30:37
 17. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n.  66:12   + 30:47
 18. Kubínová Marcela         HOR7550   TJ Jiskra Hořice         68:08   + 32:43
 19. Nágl Tomáš               SJC       Sportcentrum Jičín       69:27   + 34:02
 20. Zurynek Pavel            xxx       xxx                      75:22   + 39:57
 21. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:05   + 44:40
 22. Pokorný Jan              SRK6401   SOOB Spartak Rychnov n. 102:23   + 66:58
 23. Náglová Jitka            SJC       Sportcentrum Jičín      102:38   + 67:13
--------------------------------------------------------------------------------