Kód závodu          : 4464
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 07.10.2018
Místo konání        : Chuchelná, sportovní areál TJ Spartak Chuchelná
Mapa                : Lysý vrch 2018,  1:10000
Pořadatel           : SOP - OOB TJ Slezan Opava
Ředitel závodu      : Válková Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí     : Bačo Lubomír - R3
Ředitel závodu      : Válková Zuzana - R3
Stavitel tratí      : Procházková Marie - R3

D10N 3.50 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chudíková Magdalena      BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek     24:01          
  2. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             32:31   + 8:30 
  3. Hrubá Eliška             AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava     40:49   + 16:48
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.20 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     24:24          
  2. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               25:45   + 1:21 
  3. Byrtusová Klára          TRI0852 C TJ TŽ Třinec             45:59   + 21:35
  4. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               46:13   + 21:49
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.20 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     16:24          
  2. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             17:43   + 1:19 
  3. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:02   + 3:38 
  4. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             21:27   + 5:03 
  5. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  23:59   + 7:35 
  6. Kovalčíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     24:09   + 7:45 
  7. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             26:16   + 9:52 
  8. Matulová Valérie         BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek     32:45   + 16:21
  9. Rychtářová Barbora       MOV0653 C SKOB Ostrava             34:02   + 17:38
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.60 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     20:11          
  2. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             20:43   + 0:32 
  3. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             21:51   + 1:40 
  4. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             22:34   + 2:23 
  5. Zahradníková Kateřina    BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek     23:32   + 3:21 
  6. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  24:04   + 3:53 
  7. Procnerová Veronika      BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek     24:45   + 4:34 
  8. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             25:23   + 5:12 
  9. Matoušková Jana          MOV0551 C SKOB Ostrava             25:40   + 5:29 
 10. Volná Barbora            BFM0560 C SKOB Frýdek - Místek     26:01   + 5:50 
 11. Popieluchová Michaela    BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek     32:17   + 12:06
 12. Matušová Vendula         VRB0450 C Sportovní klub ve Vrbně  33:34   + 13:23
 13. Svačinková Berenika      VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně  40:32   + 20:21
 14. Bochňák Vitoslavská BeatrLOV0450 C lepus.cz                 43:50   + 23:39
 15. Hradilová Anna           VRB0454 C Sportovní klub ve Vrbně  50:24   + 30:13
 16. Krčková Lucie            TRI0550 C TJ TŽ Třinec             56:22   + 36:11
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.90 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     26:41          
  2. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             33:15   + 6:34 
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.00 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Barbora        BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek     40:36          
  2. Bruková Magda            TRI0054 B TJ TŽ Třinec             46:59   + 6:23 
  3. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             57:38   + 17:02
  4. Janýšková Alžběta        SFM0151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  76:48   + 36:12
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.30 km, 90 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             36:44          
  2. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  38:13   + 1:29 
  3. König Lucie              AOP8851 C Orientační Běh Opava     38:32   + 1:48 
  4. Warcopová Kateřina       TRI0150 A TJ TŽ Třinec             41:05   + 4:21 
  5. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     41:11   + 4:27 
  6. Bernatíková Hana         TRI0253 A TJ TŽ Třinec             42:41   + 5:57 
  7. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  43:07   + 6:23 
  8. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     49:59   + 13:15
  9. Fujáková Katka           HAV8550 C OB Havířov               59:36   + 22:52
 10. Adamčíková Zdeňka        LOV8750 C lepus.cz                 63:21   + 26:37
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.50 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brodová Gabriela         SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  33:01          
  2. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     34:31   + 1:30 
  3. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     35:03   + 2:02 
  4. Hudečková Petra          OOP8252 C TJ Opava                 36:32   + 3:31 
  5. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     36:42   + 3:41 
  6. Svačinková Jitka         VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně  37:03   + 4:02 
  7. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     38:25   + 5:24 
  8. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  40:25   + 7:24 
  9. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     41:32   + 8:31 
 10. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             42:07   + 9:06 
 11. Chudíková Pavla          BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek     44:04   + 11:03
 12. Leciánová Vanda          OOP7453 C TJ Opava                 51:09   + 18:08
 13. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             53:01   + 20:00
 14. Černohorská Alena        AOP7652 C Orientační Běh Opava     62:18   + 29:17
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.20 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             33:10          
  2. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               33:19   + 0:09 
  3. Hájková Iveta            KYL6350 C SK SP Kylešovice         35:24   + 2:14 
  4. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     36:10   + 3:00 
  5. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  39:09   + 5:59 
  6. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             39:53   + 6:43 
  7. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             40:55   + 7:45 
  8. Bernatíková Šárka        SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  41:32   + 8:22 
  9. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     45:32   + 12:22
 10. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     54:09   + 20:59
     Zajícová Petra           LOV7351 C lepus.cz                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.70 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               26:02          
  2. Hájková Ludmila          OOP5751 C TJ Opava                 33:20   + 7:18 
  3. Hrabicová Iva            OOP6150 C TJ Opava                 45:14   + 19:12
  4. Chodurová Milena         SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  47:53   + 21:51
  5. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             50:05   + 24:03
  6. Strohalmová Milena       KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:48   + 28:46
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.50 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létal Hynek              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  26:59          
  2. Bruk Lukáš               TRI0901 C TJ TŽ Třinec             27:00   + 0:01 
  3. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  27:24   + 0:25 
  4. Berger Tomáš             MOV1002 C SKOB Ostrava             29:38   + 2:39 
  5. Bruk Tomáš               TRI0900 C TJ TŽ Třinec             30:20   + 3:21 
  6. Vojvodík Rudolf          MOV0800 C SKOB Ostrava             43:34   + 16:35
     Smetana Adam             VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     18:06          
  2. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     18:29   + 0:23 
  3. Popieluch Martin         BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek     21:20   + 3:14 
  4. Létal Jonáš              SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  24:36   + 6:30 
  5. Václavík Šimon           BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek     30:15   + 12:09
  6. Kostka Artur             MOV0901 C SKOB Ostrava             31:13   + 13:07
     Masny Tadeusz            MOV0802 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.50 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             22:23          
  2. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               22:47   + 0:24 
  3. Chudík Martin            BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek     24:13   + 1:50 
  4. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             25:18   + 2:55 
  5. Menzel Antonín           MOV0700 B SKOB Ostrava             28:33   + 6:10 
  6. Tuharský Tobiáš          TRI0701 C TJ TŽ Třinec             31:03   + 8:40 
  7. Černohorský Jan          AOP0704 C Orientační Běh Opava     31:42   + 9:19 
  8. Špok Petr                KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  33:40   + 11:17
  9. Rýznar Vojtěch           BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek     34:42   + 12:19
 10. Kawka Michal             MOV0604 C SKOB Ostrava             38:03   + 15:40
 11. Tobola Adam              MOV0605 C SKOB Ostrava             54:04   + 31:41
 12. Mališ Eduard             BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek     85:54   + 63:31
     Mitrenga Jan             TRI0702 C TJ TŽ Třinec              DISK          
  MS Zádrapa Marian Petr      MOV0503 C SKOB Ostrava             40:49   + 18:26
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.60 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             19:40          
  2. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  20:28   + 0:48 
  3. Bíčánek Jan              TRI0502 B TJ TŽ Třinec             20:31   + 0:51 
  4. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             21:29   + 1:49 
  5. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             21:41   + 2:01 
  6. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             23:36   + 3:56 
  7. Grygar Václav            MOV0502 C SKOB Ostrava             31:51   + 12:11
  8. Černohorský Jakub        AOP0502 C Orientační Běh Opava     38:15   + 18:35
  9. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             52:46   + 33:06
 10. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  54:33   + 34:53
 11. Sikora Matěj             TRI0501 B TJ TŽ Třinec             58:26   + 38:46
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.30 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  21:22          
  2. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             45:11   + 23:49
  3. Matoušek Ondřej          MOV0300 C SKOB Ostrava             72:35   + 51:13
     Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.20 km, 105 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     44:52          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.80 km, 120 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     29:14          
  2. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  29:53   + 0:39 
  3. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  31:24   + 2:10 
  4. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      32:08   + 2:54 
  5. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     34:09   + 4:55 
  6. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     34:11   + 4:57 
  7. Bernatík Lukáš           SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  40:19   + 11:05
  8. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:05   + 11:51
  9. Šidík Petr               4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynami  50:33   + 21:19
 10. Koťátko Aleš             SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  55:01   + 25:47
 11. Mutina Václav            BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek     56:04   + 26:50
 12. Frainšic Michal          BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek     56:09   + 26:55
 13. Hájek Václav             KYL9800 C SK SP Kylešovice         56:42   + 27:28
 14. Kopeček Petr             BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek     57:19   + 28:05
 15. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     59:01   + 29:47
 16. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     59:38   + 30:24
 17. Navrátil Adam            TRI9900 C TJ TŽ Třinec             71:00   + 41:46
 18. Valušek Jiří             KYL0805 C SK SP Kylešovice         96:48   + 67:34
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.00 km, 90 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     32:15          
  2. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               32:17   + 0:02 
  3. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             32:49   + 0:34 
  4. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             33:43   + 1:28 
  5. Byrtus Petr              TRI7703 C TJ TŽ Třinec             34:38   + 2:23 
  6. Zajíc Josef              LOV7601 C lepus.cz                 34:39   + 2:24 
  7. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               35:02   + 2:47 
  8. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             36:01   + 3:46 
  9. Krček Jakub              TRI7811 C TJ TŽ Třinec             36:52   + 4:37 
 10. Kostka Petr              MOV8200 C SKOB Ostrava             37:26   + 5:11 
 11. Zeman Radek              6YC     C Neregistrovaní           38:19   + 6:04 
 12. Stibor Zbyněk            VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně  38:48   + 6:33 
 13. Ryška Kamil              TRI7800 C TJ TŽ Třinec             39:13   + 6:58 
 14. Černohorský Martin       AOP7500 C Orientační Běh Opava     40:07   + 7:52 
 15. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               40:51   + 8:36 
 16. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             41:08   + 8:53 
 17. Hudeček Tomáš            OOP8201 C TJ Opava                 42:04   + 9:49 
 18. Masny Krzysztof          MOV7600 C SKOB Ostrava             42:09   + 9:54 
 19. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo  45:16   + 13:01
 20. Strohalm Petr            KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:50   + 14:35
 21. Sliž Eduard              TRI7601 C TJ TŽ Třinec             48:56   + 16:41
 22. Bochňák Zbyněk           LOV7600 C lepus.cz                 58:22   + 26:07
 23. Matula Pavel             BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek     60:55   + 28:40
 24. Blažević Roman           LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  64:13   + 31:58
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.50 km, 75 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  30:06          
  2. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     31:25   + 1:19 
  3. Bernatík Aleš            SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  34:15   + 4:09 
  4. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               34:41   + 4:35 
  5. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             38:22   + 8:16 
  6. Žebrák Zbyněk            LOV7101 C lepus.cz                 39:24   + 9:18 
  7. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     40:02   + 9:56 
  8. Hájek Marek              KYL6800 C SK SP Kylešovice         42:55   + 12:49
  9. Hrubý Miroslav           AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava     47:18   + 17:12
 10. Kohoutek Milan           MOV6300 C SKOB Ostrava             53:12   + 23:06
 11. Špok Petr                KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  65:53   + 35:47
 12. Škapa Marek              MOV7102 C SKOB Ostrava             68:22   + 38:16
 13. Kunath Pavel             MOV7200 C SKOB Ostrava             77:56   + 47:50
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.20 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:20          
  2. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    28:44   + 0:24 
  3. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             28:52   + 0:32 
  4. Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                 34:41   + 6:21 
  5. Kolář Leopold            VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně  36:09   + 7:49 
  6. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             38:04   + 9:44 
  7. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     39:08   + 10:48
  8. Kostka Evžen             AOP5701 C Orientační Běh Opava     40:45   + 12:25
  9. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             42:46   + 14:26
 10. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Orientační Běh Opava     48:32   + 20:12
 11. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 52:04   + 23:44
 12. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     55:29   + 27:09
 13. Labudík Milan            VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně  61:46   + 33:26
     Strohalm Petr            KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 2.80 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             28:50          
  2. Sukeník Mojmír           KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  30:07   + 1:17 
  3. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        32:02   + 3:12 
  4. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  32:06   + 3:16 
  5. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      35:11   + 6:21 
  6. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 35:31   + 6:41 
  7. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     38:22   + 9:32 
  8. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     40:12   + 11:22
  9. Strohalm Roman           KRN4601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:52   + 13:02
 10. Chylík Pavol             MOV4901 C SKOB Ostrava             43:17   + 14:27
 11. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     43:23   + 14:33
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.30 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 32:58          
  2. Klech Josef              HOB4701 C SKOB  Horní Benešov      38:09   + 5:11 
  3. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             43:41   + 10:43
  4. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec             48:12   + 15:14
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.50 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Menzel František         MOV1212 C SKOB Ostrava             19:58          
  2. Hudečka Vojta + Anička   SOP     C OOB TJ Slezan Opava      20:11   + 0:13 
  3. Ryšková Klára            TRI1250 C TJ TŽ Třinec             26:46   + 6:48 
  4. Najdková Laura           BFM1351 C SKOB Frýdek - Místek     27:55   + 7:57 
  5. Cymorková Julie          TRI0953 C TJ TŽ Třinec             28:41   + 8:43 
  6. Dorčák Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava             29:57   + 9:59 
  7. Urbanczyková Nela        TRI     C TJ TŽ Třinec             30:20   + 10:22
  8. Walaski Vítek            TRI1400 C TJ TŽ Třinec             30:25   + 10:27
  9. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             31:32   + 11:34
 10. Hudečková Stella         OOP1150 C TJ Opava                 32:30   + 12:32
 11. Brandštetter Patrik      MOV1000 C SKOB Ostrava             32:40   + 12:42
 12. Herman Jakub             KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  35:10   + 15:12
 13. Václavík Jakub           BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek     37:47   + 17:49
 14. Stiborová Blanka         VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně  41:51   + 21:53
 15. Mališová Ema             BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek     43:48   + 23:50
 16. Sližová Kateřina         NNN     C Neregistrovaní           43:57   + 23:59
 17. Kostka Mikuláš           MOV1400 C SKOB Ostrava             44:50   + 24:52
 18. Masny Anna               MOV8250 C SKOB Ostrava             46:53   + 26:55
 19. Fuják Adam               HAV1200 C OB Havířov               48:17   + 28:19
 20. Procner Viktor           BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek     57:48   + 37:50
 21. Koťátko Albert           SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  59:09   + 39:11
 22. Létalová Eva             SFM1010 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  59:38   + 39:40
 23. Freith Kvido             BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek     62:33   + 42:35
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.50 km, 45 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rýznarová Olga           BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek     24:01          
  2. Tomčíková Hana           VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně  25:35   + 1:34 
  3. Vojvodíková Barbara      7SC7550 C Neregistrovaní - MOV     25:40   + 1:39 
  4. Deril Frank              MOV     C SKOB Ostrava             26:51   + 2:50 
  5. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             32:18   + 8:17 
  6. Rutar Martin             LOV     C lepus.cz                 33:36   + 9:35 
  7. Růžičková Klára          BFM7854 C SKOB Frýdek - Místek     33:49   + 9:48 
  8. Najdek David             BFM7802 C SKOB Frýdek - Místek     35:38   + 11:37
  9. Muroňová Ludmila         NNN     C Neregistrovaní           36:40   + 12:39
 10. Haltofová Marie          TRI7050 C TJ TŽ Třinec             38:17   + 14:16
 11. Muroň Mikuláš            NNN     C Neregistrovaní           38:38   + 14:37
 12. David Vladimír           SFM0814 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  39:00   + 14:59
 13. Krumpholcová Jarmila     HOB5655 C SKOB  Horní Benešov      41:58   + 17:57
 14. Ledabylová Alena         HOB5551 C SKOB  Horní Benešov      42:00   + 17:59
 15. David Vladimír           SFM0815 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  42:13   + 18:12
 16. Davidová Petra           SFM0863 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  44:38   + 20:37
 17. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             46:19   + 22:18
 18. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               56:16   + 32:15
     Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava              DISK          
     Hendrych Vlastimil       HOB5601 C SKOB  Horní Benešov       DISK          
     Tesařová Beáta           6YC9350 C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P4 4.20 km, 100 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Jan                6YC8901 C Neregistrovaní           47:43          
  2. Hájková Petra            KYL9350 C SK SP Kylešovice         50:26   + 2:43 
  3. Bíčánková Jana           TRI7550 C TJ TŽ Třinec             53:23   + 5:40 
  4. Svačinková Kateřina      VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně  53:41   + 5:58 
  5. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             55:20   + 7:37 
  6. Freith Martin            BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek     59:47   + 12:04
  7. Procnerová Eva           BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek     61:19   + 13:36
  8. Tuharská Aneta           TRI7751 C TJ TŽ Třinec             65:01   + 17:18
  9. Svoboda Zbyněk           NNN6001 C Neregistrovaní           66:03   + 18:20
 10. Válek Ivan               9IC1011 C                          68:21   + 20:38
 11. Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec             71:02   + 23:19
 12. Urbánková Šárka          SFM7651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  73:57   + 26:14
 13. Chudík Michael           BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek     78:22   + 30:39
 14. Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava             78:29   + 30:46
 15. Čudek Libor              MOV     C SKOB Ostrava             83:37   + 35:54
 16. Urbánková Tereza         SFM0351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 100:43   + 53:00
 17. Vlachová Marcela         NNN     C Neregistrovaní          118:30   + 70:47
     Válek Jakub              9IC1012 C                           DISK          
     Volná Dita               BFM7652 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Bruk Miroslav            TRI6100 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------