Kód závodu          : 4467
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 13.10.2018
Místo konání        : Soběšice, fotbalové hřiště
Mapa                : Soběšice
Pořadatel           : MBM - O-mikron, PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Ředitel závodu      : Robotka Libor
Hlavní rozhodčí     : Zelinka Jiří - R2
Stavitel tratí      : Kheil Radim - R3
JURY                : Mazal Zdeněk, Toman Ondřej, Urban Jan

D10N 3.30 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        26:54          
  2. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       31:19   + 4:25 
  3. Tomíčková Eliška                 C                          39:40   + 12:46
  4. Barnatová Táňa           ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno       39:48   + 12:54
  5. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       44:26   + 17:32
  6. Věžníková Veronika       TTR0999 C OOB Třebíč               59:33   + 32:39
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.20 km, 110 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        24:12          
  2. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       24:41   + 0:29 
  3. Jágrová Aneta            RBK0951 C SK Radioklub Blansko     30:40   + 6:28 
  4. Kučerová Tereza          ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno       30:43   + 6:31 
  5. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        31:20   + 7:08 
  6. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       32:04   + 7:52 
  7. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        32:20   + 8:08 
  8. Veselá Veronika          5HZ0800 C Předklášteří             32:37   + 8:25 
  9. Žižková Klára            ZBM0955 C SK Žabovřesky Brno       36:17   + 12:05
 10. Mičánková Tereza         ZBM0856 C SK Žabovřesky Brno       37:24   + 13:12
 11. Šujanová Rozálie         RBK0952 C SK Radioklub Blansko     38:02   + 13:50
 12. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       57:59   + 33:47
  MS Šujanová Berenika        RBK0752 C SK Radioklub Blansko     51:56   + 27:44
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 115 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  23:38          
  2. Vrbková Marta            RBK0651 C SK Radioklub Blansko     30:01   + 6:23 
  3. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            31:00   + 7:22 
  4. Dvořáková Lucie          BBM0750 B BETA URSUS Orienteering  32:33   + 8:55 
  5. Finstrlová Lucie         ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno       33:57   + 10:19
  6. Mynářová Markéta         ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno       37:57   + 14:19
  7. Bružeňáková Mia          TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno        38:03   + 14:25
  8. Věžníková Natálie        TTR0777 C OOB Třebíč              141:04   + 117:26
     Mazálková Libuše         ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.30 km, 125 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        33:45          
  2. Mikulová Klára           TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno        45:35   + 11:50
  3. Pánková Klára            ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno       47:05   + 13:20
  4. Chroustová Michaela      ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno       47:46   + 14:01
     Svobodová Nela           6YC0501 C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.90 km, 175 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richterová Julie         ADA0351 C OOB Spartak Adamov       47:38          
  2. Heroudková Adéla         ZBM0261 C SK Žabovřesky Brno       48:24   + 0:46 
  3. Poloučková Hana          ABM0350 B KOB ALFA Brno            49:46   + 2:08 
  MS Bašeová Magdaléna                C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.30 km, 175 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drábková Eliška          TTR0151 C OOB Třebíč               74:16          
  2. Boučková Anna            TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno        77:17   + 3:01 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.60 km, 190 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               37:45          
  2. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       37:57   + 0:12 
  3. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        39:38   + 1:53 
  4. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       41:30   + 3:45 
  5. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         44:44   + 6:59 
  6. Matušková Jana           RBK9999 A SK Radioklub Blansko     46:35   + 8:50 
  7. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        49:47   + 12:02
  8. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               51:40   + 13:55
  9. Mazalová Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko     56:13   + 18:28
 10. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           56:17   + 18:32
 11. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         57:31   + 19:46
 12. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  57:55   + 20:10
 13. Čechová Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno         58:57   + 21:12
 14. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    66:50   + 29:05
 15. Handlová Andrea                  C                          71:37   + 33:52
 16. Dvořáková Hana           ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno       72:24   + 34:39
 17. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        73:33   + 35:48
 18. Kotrlová Janka           86S8950 C Outsiterz Bratislava    106:59   + 69:14
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.80 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Steblová Veronika        7NC8750 C Fr.En.Ethic              43:22          
  2. Vlčková Hana             VBM8555 C VSK Mendelu Brno         47:11   + 3:49 
  3. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       48:10   + 4:48 
  4. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:02   + 10:40
  5. Zedníková Michela                C                          70:41   + 27:19
  6. Sychrová Daniela         VBM8458 C VSK Mendelu Brno         75:38   + 32:16
  7. Hrbáčková Markéta        ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno       87:41   + 44:19
     Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.10 km, 165 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            47:16          
  2. Sobotková Lenka          TTR8151 C OOB Třebíč               50:48   + 3:32 
  3. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno       52:57   + 5:41 
  4. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     54:07   + 6:51 
  5. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         54:27   + 7:11 
  6. Bauerová Petra           6KC8350 C Neregistrovaný           54:32   + 7:16 
  7. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        60:19   + 13:03
  8. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            60:25   + 13:09
  9. Jágrová Vlasta           SBK7789 C KOB START Blansko, z. s  66:40   + 19:24
 10. Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno       68:31   + 21:15
 11. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               79:38   + 32:22
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.40 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        29:10          
  2. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        31:06   + 1:56 
  3. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        34:30   + 5:20 
  4. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        35:51   + 6:41 
  5. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        48:04   + 18:54
  6. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB ALFA Brno            48:13   + 19:03
  7. Zajíčková Lenka          TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno        49:26   + 20:16
  8. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        51:22   + 22:12
  9. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        54:24   + 25:14
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.60 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        25:50          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:16   + 1:26 
  3. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB START Blansko, z. s  29:48   + 3:58 
  4. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     32:25   + 6:35 
  5. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               32:33   + 6:43 
  6. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  34:59   + 9:09 
  7. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  36:10   + 10:20
  8. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     36:41   + 10:51
  9. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        51:34   + 25:44
 10. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                54:34   + 28:44
--------------------------------------------------------------------------------

DU 2.30 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beržinská Soňa           SBK8554 C KOB START Blansko, z. s  42:37          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.40 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     18:41          
  2. Hájek Štěpán             TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno        20:55   + 2:14 
  3. Bulička Martin           ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno       22:30   + 3:49 
  4. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        25:03   + 6:22 
  5. Navrátil Jakub           TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno        26:04   + 7:23 
  6. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       27:13   + 8:32 
  7. Mynář Petr               ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno       28:27   + 9:46 
  8. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        30:26   + 11:45
  9. Mikula Marek             TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno        30:37   + 11:56
 10. Svirák Benjamin          TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno        32:43   + 14:02
 11. Skácel Viktor                    C                          35:33   + 16:52
 12. Malý Matyáš              TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno        36:57   + 18:16
 13. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:50   + 29:09
 14. Kupilík Vít              ZBM0911 C SK Žabovřesky Brno       52:25   + 33:44
 15. Gottwald Tadeáš                  C                          69:28   + 50:47
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.30 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       20:41          
  2. Frenc Matěj              ZBM1004 C SK Žabovřesky Brno       28:53   + 8:12 
  3. Šicha Matěj              ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno       29:35   + 8:54 
  4. Michálek Ondřej          TBM     C KOS TJ Tesla Brno        30:53   + 10:12
  5. Podhrázský Tomáš         ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno       31:10   + 10:29
  6. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       31:34   + 10:53
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.50 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Račanský Jiří            TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno        23:35          
  2. Svirák Jonatan           TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno        27:45   + 4:10 
  3. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno       28:22   + 4:47 
  4. Petrášek Eduard          ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno       29:00   + 5:25 
  5. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       32:43   + 9:08 
  6. Richter Rudolf           ADA0601 C OOB Spartak Adamov       33:06   + 9:31 
  7. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       34:27   + 10:52
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.70 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       28:52          
  2. Ježek Filip              RBK0405 B SK Radioklub Blansko     30:56   + 2:04 
  3. Račanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        32:39   + 3:47 
  4. Racek Josef              ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno       34:39   + 5:47 
  5. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  51:02   + 22:10
  6. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       55:48   + 26:56
  7. Žovinec Pavel            ABM0509 C KOB ALFA Brno            58:24   + 29:32
  8. Račanský Matěj           TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno        94:43   + 65:51
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.00 km, 175 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     27:07          
  2. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     34:43   + 7:36 
  3. Fousek Matěj             RBK0402 B SK Radioklub Blansko     35:01   + 7:54 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.10 km, 240 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        32:29          
  2. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         34:08   + 1:39 
  3. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            34:21   + 1:52 
  4. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         35:23   + 2:54 
  5. Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč               36:20   + 3:51 
  6. Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč               37:05   + 4:36 
  7. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         37:29   + 5:00 
  8. Sychra Tomáš             VBM8305 C VSK Mendelu Brno         37:44   + 5:15 
  9. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        40:23   + 7:54 
 10. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               41:48   + 9:19 
 11. Krajíček Vojtěch         7HC8800 C Hrubý Styl Vrchlabí      41:52   + 9:23 
 12. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      43:23   + 10:54
 13. Autrata Daniel           TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno        44:29   + 12:00
 14. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    44:39   + 12:10
 15. Vríčan Peter             36S8901 C nereg.                   49:15   + 16:46
 16. Dvořák Martin            ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno       50:26   + 17:57
 17. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB ALFA Brno            53:01   + 20:32
 18. Mikuš Oldřich            2VC8200 C OMPM                     54:33   + 22:04
 19. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         57:44   + 25:15
 20. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín        58:41   + 26:12
 21. Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk      60:18   + 27:49
 22. Chloupek Tomáš           VBM8404 C VSK Mendelu Brno         60:55   + 28:26
 23. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  66:14   + 33:45
 24. Pauschek Karel           ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno       66:43   + 34:14
     Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.00 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvarik Tomáš             ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno       34:29          
  2. Aleš David               ASU7517 C Magnus Orienteering      37:31   + 3:02 
  3. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            41:11   + 6:42 
  4. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        43:05   + 8:36 
  5. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        43:43   + 9:14 
  6. Benc Jiří                TAP8002 C KOB Tretra Praha         45:11   + 10:42
  7. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:56   + 13:27
  8. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     48:12   + 13:43
  9. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         56:15   + 21:46
 10. Karlík Jan               8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík  56:58   + 22:29
 11. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  62:23   + 27:54
 12. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     70:00   + 35:31
 13. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno         70:59   + 36:30
 14. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       74:49   + 40:20
 15. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B 107:17   + 72:48
--------------------------------------------------------------------------------

H35 3.60 km, 180 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko, z. s  34:55          
  2. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            35:13   + 0:18 
  3. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               37:08   + 2:13 
  4. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        38:25   + 3:30 
  5. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        41:52   + 6:57 
  6. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        42:23   + 7:28 
  7. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        43:29   + 8:34 
  8. Procházka Jan            RBK7901 C SK Radioklub Blansko     44:57   + 10:02
  9. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       45:00   + 10:05
 10. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            46:14   + 11:19
 11. Podhrázský Zbyšek        ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno       46:57   + 12:02
 12. Skoba Ondřej             5BZ7700 C Mistři slabé vůle        48:00   + 13:05
 13. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       48:59   + 14:04
 14. Komenda Kamil            2JC7200 C BYZMAG                   49:05   + 14:10
 15. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     50:59   + 16:04
 16. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB START Blansko, z. s  51:07   + 16:12
 17. Mokrý Pavel              ABM6801 C KOB ALFA Brno            54:06   + 19:11
 18. Navrátil Ondřej          1HZ7600 C KMCH                     54:08   + 19:13
 19. Lasota Marek                     C                          57:23   + 22:28
 20. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     57:45   + 22:50
 21. Ženka Ondřej             6YC8201 C Neregistrovaní           58:42   + 23:47
 22. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               59:14   + 24:19
 23. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     60:17   + 25:22
 24. Musil Radek              1DC7600 C Targa Orienteering       60:26   + 25:31
 25. Verner Leoš              6BX7600 C NOCH Brno                65:11   + 30:16
 26. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              91:59   + 57:04
     Račanský Martin                  C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.20 km, 160 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:03          
  2. Auermuller Vít                   C                          43:58   + 1:55 
  3. Smutný Radek             ABM6701 C KOB ALFA Brno            46:05   + 4:02 
  4. Vyroubal Michal                  C                          48:39   + 6:36 
  5. Polouček Pavel           ABM7100 C KOB ALFA Brno            49:32   + 7:29 
  6. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           50:12   + 8:09 
  7. La Carbonara Claudio     TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno        55:29   + 13:26
  8. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov    55:40   + 13:37
  9. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     57:41   + 15:38
 10. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     58:52   + 16:49
 11. Drábek Petr              TTR6701 C OOB Třebíč               71:10   + 29:07
 12. Provazník Dušan          ADA7301 C OOB Spartak Adamov       72:16   + 30:13
 13. Pánek Tomáš              3RX7000 C SKOB Zlín                80:29   + 38:26
  MS Malý Martin              TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.40 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     25:46          
  2. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     28:20   + 2:34 
  3. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB START Blansko, z. s  30:40   + 4:54 
  4. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        32:17   + 6:31 
  5. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               34:14   + 8:28 
  6. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        34:31   + 8:45 
  7. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:34   + 9:48 
  8. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  38:56   + 13:10
  9. Fráňa Pavel              65C5900 C SK Radiosport Bílovice   40:08   + 14:22
 10. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                42:20   + 16:34
 11. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        42:57   + 17:11
 12. Svoboda Vladimír         VBM5715 C VSK Mendelu Brno         43:12   + 17:26
 13. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     45:26   + 19:40
 14. Peťovský Jan             SBK6201 C KOB START Blansko, z. s  48:41   + 22:55
 15. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         49:39   + 23:53
 16. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     56:02   + 30:16
 17. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        60:21   + 34:35
 18. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno        108:25   + 82:39
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.80 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelík Milan            ABM4501 C KOB ALFA Brno            23:59          
  2. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              29:52   + 5:53 
  3. Bauer Lubomír            6YC5200 C Neregistrovaní           42:32   + 18:33
  4. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        52:34   + 28:35
  5. Richter Rudolf           ADA5113 C OOB Spartak Adamov       73:01   + 49:02
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.30 km, 105 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Karolína       TTR1152 C OOB Třebíč               26:04          
  2. Věžník Roman             TTR1111 C OOB Třebíč               26:11   + 0:07 
  3. Mičánek Dominik                  C                          27:50   + 1:46 
  4. Svirák Timotej           5RX1400 C NNN                      28:08   + 2:04 
  5. Linhartová Anežka                C                          28:12   + 2:08 
  6. Svirák Samuel            5RX1100 C NNN                      29:24   + 3:20 
  6. Jágrová Zuzana           RBK1051 C SK Radioklub Blansko     29:24   + 3:20 
  8. Vašíčková Gabriela               C                          29:28   + 3:24 
  9. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     31:30   + 5:26 
 10. La Carbonara Noemi       TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno        31:35   + 5:31 
 11. Urvalicová Anna                  C                          31:36   + 5:32 
 12. Kunovská Natálie                 C                          31:38   + 5:34 
 13. Podhrázský David                 C                          31:45   + 5:41 
 13. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  31:45   + 5:41 
 15. Benc Štěpán                      C                          31:58   + 5:54 
 16. Němcová Adéla                    C                          32:08   + 6:04 
 17. Benc Vítek                       C                          32:39   + 6:35 
 18. Kupilík Vendelín                 C                          33:03   + 6:59 
 19. Rudolf Jan                       C                          33:27   + 7:23 
 20. Mozgová Karolína                 C                          33:38   + 7:34 
 21. Němec Štěpán                     C                          34:51   + 8:47 
 22. Jašek Vít                ABR1111 C A-team NOVO Bruntál      34:54   + 8:50 
 23. Hašová Ema                       C                          34:59   + 8:55 
 24. Posch Jaroslav                   C                          35:04   + 9:00 
 25. Veselá Martina           5HZ1050 C Předklášteří             36:20   + 10:16
 26. Sluka Matouš             SBK1411 C KOB START Blansko, z. s  37:02   + 10:58
 27. Tejkal Jindra                    C                          37:17   + 11:13
 28. Tomičková Ivana                  C                          37:31   + 11:27
 29. Polášek Vojtěch                  C                          37:32   + 11:28
 30. Polášková Lucie                  C                          37:35   + 11:31
 31. Kroutilová Eliška        ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno       37:41   + 11:37
 32. Sýkora Jan                       C                          37:46   + 11:42
 33. Stehlíková Kateřina      ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno       38:53   + 12:49
 34. Dohnalová Eliška                 C                          38:57   + 12:53
 35. Hustý Matyáš             TBM1029 C KOS TJ Tesla Brno        39:34   + 13:30
 36. Tejkal Vašek                     C                          39:43   + 13:39
 37. Báňa Martin                      C                          40:07   + 14:03
 38. Chloupková Kristýna      VBM1151 C VSK Mendelu Brno         40:37   + 14:33
 39. Skácelová Beáta                  C                          41:02   + 14:58
 40. Báňa Patrik                      C                          41:49   + 15:45
 41. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        41:50   + 15:46
 42. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        42:03   + 15:59
 43. Pánková Markéta                  C                          42:40   + 16:36
 44. Jašková Adriana          ABR0950 C A-team NOVO Bruntál      42:53   + 16:49
 45. Malá Lucie               TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno        43:03   + 16:59
 46. Vedrová Anika            TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno        43:05   + 17:01
 47. Vlčková Veronika                 C                          43:15   + 17:11
 48. Sobotka Ondřej           TTR1401 C OOB Třebíč               45:04   + 19:00
 49. Alešová Anna             ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno       45:52   + 19:48
 50. Vrbková Mariana                  C                          45:56   + 19:52
 51. Aleš Mikuláš             ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno       46:18   + 20:14
 52. Urban Jan                SBK1234 C KOB START Blansko, z. s  47:34   + 21:30
 53. Urban Mio                SBK1414 C KOB START Blansko, z. s  47:37   + 21:33
 54. Hustá Magdalena          TBM1157 C KOS TJ Tesla Brno        47:47   + 21:43
 55. Michálková Emili                 C                          49:44   + 23:40
 56. Mustáková Klára                  C                          49:54   + 23:50
 57. Ryglová Beáta            TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno        49:58   + 23:54
 58. Redlichová Kateřina              C                          51:29   + 25:25
 59. Procházková Magda                C                          51:37   + 25:33
 60. Kozel Kryštof                    C                          56:23   + 30:19
 61. Dvořák Jakub                     C                          57:13   + 31:09
 62. Pánek Matouš                     C                          58:17   + 32:13
 63. Zvarik Andrej                    C                          72:08   + 46:04
 64. Zvarik Kryštof                   C                          72:17   + 46:13
 65. Sychrová Markéta         VBM1251 C VSK Mendelu Brno         77:10   + 51:06
 66. Sychrová Hana            VBM1352 C VSK Mendelu Brno         77:40   + 51:36
 67. Hubík Hugo                       C                          80:59   + 54:55
 68. Hubíková Nela                    C                          81:10   + 55:06
 69. Trávníčková Jitka                C                          92:21   + 66:17
 70. Burdilák Robin                   C                          93:27   + 67:23
     Kořanová Daniela                 C                           DISK          
     Chromý Filip             TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Redlich Jan                      C                           DISK          
     Linhart Vojtěch                  C                           DISK          
     Daňková Viktorie         SBK1353 C KOB START Blansko, z. s   DISK          
     Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HU 3.00 km, 135 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Michal             ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno       28:18          
  2. Redlich Tomáš            MAS8200 C KČT Aš                   36:12   + 7:54 
  3. Veselý Martin            ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno       46:10   + 17:52
  4. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     49:17   + 20:59
  5. Sluka Miroslav           SBK7207 C KOB START Blansko, z. s  56:43   + 28:25
  6. Urban Jan                SBK7537 C KOB START Blansko, z. s  57:40   + 29:22
  7. Kraus Martin             61Z7100 C KOB RA                   87:34   + 59:16
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.60 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uvizlová Radka                   C                          23:58          
  2. Hubík Martin                     C                          25:18   + 1:20 
  3. Linhart Michal                   C                          26:28   + 2:30 
  4. Kresta Aleš                      C                          26:43   + 2:45 
  5. Kycl Lukáš               LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav B  28:15   + 4:17 
  6. Hinkelmann Erik                  C                          29:10   + 5:12 
  7. Sýkorová Iva             OOP6450 C TJ Opava                 29:13   + 5:15 
  8. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        29:35   + 5:37 
  9. Mendlík Dan                      C                          31:05   + 7:07 
 10. Polášek Lukáš                    C                          31:59   + 8:01 
 11. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení           32:48   + 8:50 
 12. Hustá Helena                     C                          32:51   + 8:53 
 13. Štěpánský Václav         ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno       33:22   + 9:24 
 14. Paděrová Jana                    C                          33:43   + 9:45 
 15. Kozel Jiří                       C                          33:59   + 10:01
 16. Haša Martin                      C                          34:42   + 10:44
 17. Hanousek Radim           TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno        35:05   + 11:07
 18. Dvořák Václav            5RX7300 C NNN                      35:16   + 11:18
 19. Buráň Zdeněk             9MX5800 C BzB                      35:51   + 11:53
 20. Hanousková Boučková DanieTBM7282 C KOS TJ Tesla Brno        36:02   + 12:04
 21. Hájková Radka            3UC6650 C NNNN                     36:11   + 12:13
 22. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB START Blansko, z. s  36:18   + 12:20
 23. Hustý Jakub                      C                          37:02   + 13:04
 24. Kolář Josef                      C                          38:42   + 14:44
 25. Poloučková Vilma         ABM7251 C KOB ALFA Brno            40:15   + 16:17
 26. Pazdziora Jan                    C                          40:19   + 16:21
 26. Baláč Radek                      C                          40:19   + 16:21
 28. Michálek Martin                  C                          40:48   + 16:50
 29. Fráňová Pavla                    C                          40:53   + 16:55
 30. Baláčová Jana                    C                          41:23   + 17:25
 31. Matušková Kateřina       RBK7474 C SK Radioklub Blansko     41:57   + 17:59
 32. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  43:54   + 19:56
 33. Sviráková Božena         5RX7850 C NNN                      44:51   + 20:53
 34. Vrbková Anna                     C                          45:17   + 21:19
 35. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     45:24   + 21:26
 36. Klíčová Tereza                   C                          45:52   + 21:54
 37. Krška Bronislav                  C                          46:21   + 22:23
 38. Thiemel Jiří             ASU8948 C Magnus Orienteering      46:49   + 22:51
 39. Drábková Jitka           TTR6951 C OOB Třebíč               47:10   + 23:12
 39. Konečná Marcela                  C                          47:10   + 23:12
 41. Buráňová Hana            9MX7050 C BzB                      47:15   + 23:17
 42. Chromý Jiří                      C                          47:19   + 23:21
 43. Dvořák David             5RX0700 C NNN                      48:18   + 24:20
 44. Poláček Tomáš                    C                          49:27   + 25:29
 45. Mynářová Jana                    C                          49:33   + 25:35
 46. Slezák Lukáš                     C                          50:03   + 26:05
 47. Kycl Miroslav            LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:25   + 26:27
 48. Chromá Eva                       C                          51:01   + 27:03
 49. Dvořáková Martina        5RX7250 C NNN                      52:49   + 28:51
 50. Francová Jana                    C                          53:29   + 29:31
 51. Skácel Pavel                     C                          54:53   + 30:55
 52. Šujanová Kateřina        RBK7851 C SK Radioklub Blansko     55:33   + 31:35
 53. Kubíček Jakub                    C                          56:47   + 32:49
 54. Dohnalová Květa                  C                          57:48   + 33:50
 55. Finstrlová Jarmila       ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno       64:33   + 40:35
 56. Žižková Hana                     C                          65:31   + 41:33
 57. Kyclová Jitka            LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav B  65:54   + 41:56
 58. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           77:05   + 53:07
 59. Michálková Renata                C                          80:18   + 56:20
 60. Vrátil Pavel                     C                          92:06   + 68:08
 61. Dobešová Olga                    C                          97:23   + 73:25
     Dressler Jan             SBK7911 C KOB START Blansko, z. s   DISK          
     Konečná Nela                     C                           DISK          
     Růžička Tomáš            VBM8406 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Jágr Jaroslav            SBK7549 C KOB START Blansko, z. s   DISK          
     Dvořák Michael           5RX0401 C NNN                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------