Kód závodu          : 4509
Název               : Český pohár MTBO – 1. kolo
Datum               : 12.05.2018
Místo konání        : Limbach, Slovensko
Mapa                : Grinavské jazerá, 1:15000, formát A4
Pořadatel           : VBA - ŠK VAZKA Bratislava
Ředitel závodu      : Kralova Eva
Hlavní rozhodčí     : Opršal Juraj
Ředitel závodu      : Kralova Eva
Stavitel tratí      : Ančicová Stanislava
JURY                : Štáfek Pavel, Meier Milan, Lacigová Michaela

M14 5.60 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Antonín          VPM0601 C KOS Slavia Plzeň         28:27          
  2. Štáfek Ondřej            SKL0401 C SMS Team Kladno          32:06   + 3:39 
--------------------------------------------------------------------------------

M17 9.20 km, 220 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202 A Sportcentrum Jičín       44:16          
  2. Féder Medard             PEZ0102 C AŠK Pezinok              46:07   + 1:51 
  3. Kovář Ondřej             VPM0200 A KOS Slavia Plzeň         47:26   + 3:10 
  4. Břeň Daniel              SKL0100 B SMS Team Kladno          51:12   + 6:56 
  5. Fraňo Jakub              53S0301 C KOB Sokol Pezinok        51:56   + 7:40 
  6. Buschek Anton            55A04AB C Austria MTBO Youth Team  54:32   + 10:16
  7. Gaudernak Benjamin       55A02AA C Austria MTBO Youth Team  58:12   + 13:56
  8. Kubík Maximilián         47S0301 C TJ Rapid Bratislava      58:16   + 14:00
  9. Humlíček Tomáš           SBK0101 B KOB START Blansko, z. s  60:40   + 16:24
 10. Venhoda Matěj            SJI0301 C OK Jihlava               64:06   + 19:50
 11. Navratil Matej           VBA0201 C ŠK VAZKA Bratislava      66:19   + 22:03
 12. Kroc Kryštof             GIG0100 B GIGANT Orienteering      68:24   + 24:08
 13. Lago Oliver              VBA0301 C ŠK VAZKA Bratislava      72:30   + 28:14
     Hnilica Hannes           55A     C Austria MTBO Youth Team   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 11.40 km, 310 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vacek Jan                SPC0009 B SPORTICUS team           58:56          
  2. Hruška Tomáš             ABR0001 A A-team NOVO Bruntál      63:03   + 4:07 
  3. Resch Bernard            55A99AA C Austria MTBO Youth Team 112:18   + 53:22
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 12.60 km, 330 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ludvík Vojtěch           STB9301 E TJ Stadion Nový Bor      44:55          
  2. Laciga Radek             VSP8200 E USK Praha                47:42   + 2:47 
  3. Hradil Jiří              TZL8604 E SKOB Zlín                48:11   + 3:16 
  4. Stránský Vojtěch         SJC9000 E Sportcentrum Jičín       48:36   + 3:41 
  5. Muller Matej             VBA9601 E ŠK VAZKA Bratislava      49:58   + 5:03 
  6. Wohanka Richard          SLA0100 E SKOB Slaný               50:55   + 6:00 
  7. Garde Yoann              VBA8401 C ŠK VAZKA Bratislava      51:26   + 6:31 
  8. Exler Florian            54A9200 C Austria MTBO Team        51:58   + 7:03 
  9. Štěpánek Martin          TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno        52:11   + 7:16 
 10. Pospíšek Marek           TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno        52:22   + 7:27 
 11. Beöthy Ádám              14H9000 C MTBO Hungary             52:38   + 7:43 
 12. Les Martin               VPM7906 E KOS Slavia Plzeň         53:07   + 8:12 
 13. Šňupárek Václav          VPM9548 E KOS Slavia Plzeň         53:13   + 8:18 
 14. Štěňha Martin            SPC7608 E SPORTICUS team           53:25   + 8:30 
 15. Ševčík Martin            TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno        53:36   + 8:41 
 16. Rygl Miroslav            TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno        53:51   + 8:56 
 17. Tišnovský Martin         TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno        54:08   + 9:13 
 18. Ludvík Matyáš            STB9801 E TJ Stadion Nový Bor      54:44   + 9:49 
 19. Bedö Csaba               14H9200 C MTBO Hungary             54:59   + 10:04
 20. Rygl Jaroslav            TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno        55:05   + 10:10
 21. Šurgan Štefan            VBA7941 C ŠK VAZKA Bratislava      55:52   + 10:57
 22. Kalina Miroslav          SPC8211 E SPORTICUS team           56:13   + 11:18
 23. Lauerman Jan             SJI7419 E OK Jihlava               56:19   + 11:24
 24. Vala Radek               ABR8401 E A-team NOVO Bruntál      57:46   + 12:51
 25. Bezouška Tomáš           SPC7611 E SPORTICUS team           57:54   + 12:59
 26. Kurz Pavel               SPC7408 E SPORTICUS team           58:41   + 13:46
 27. Graubner Jan             TZL8236 E SKOB Zlín                59:01   + 14:06
 28. Domín Nikolas            EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha        59:15   + 14:20
 29. Jirka Michal             SBK8403 E KOB START Blansko, z. s  61:26   + 16:31
 30. Smrt Martin              EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha        65:29   + 20:34
 31. Štáfek Pavel             SKL7401 E SMS Team Kladno          66:39   + 21:44
 32. Jalový Milan             RBK8347 E SK Radioklub Blansko     68:24   + 23:29
 33. Štochel Miroslav         MFP9300 E Matfyz Praha             72:46   + 27:51
 34. Pavlik Michal            67S9000 C KOB Čingov Spišská Nová  86:53   + 41:58
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 11.40 km, 310 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelař Lukáš            XHK9100 A MTBO Racing team Hradec  52:50          
  2. Wohanka Pavel            VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:16   + 1:26 
  3. Kříž Libor               XHK7804 A MTBO Racing team Hradec  55:58   + 3:08 
  4. Schwab David             TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno        56:08   + 3:18 
  5. Falta Ondřej             DKP8502 A Oddíl OB Kotlářka        58:13   + 5:23 
  6. Musil Pavel              SJC7705 A Sportcentrum Jičín       58:45   + 5:55 
  7. Jiran Václav             XBM7601 A PELL´S ABND RACING TEAM  59:45   + 6:55 
  8. Maňásek Josef            SVR7700 C TJ Švýcárna              61:35   + 8:45 
  9. Merenus Štěpán           SPC8404 A SPORTICUS team           61:37   + 8:47 
 10. Hegner Lukáš             LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň      62:28   + 9:38 
 11. Anděl Robert             VPM8001 A KOS Slavia Plzeň         62:37   + 9:47 
 12. Boček Milan              TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno        62:49   + 9:59 
 13. Šimon Václav             LBE9100 A TJ Lokomotiva Beroun     64:00   + 11:10
 14. Jirka Jakub              VPM7905 A KOS Slavia Plzeň         65:52   + 13:02
 15. Urban Jan                SBK7537 A KOB START Blansko, z. s  67:07   + 14:17
 16. Geisler Michal           SPC7504 A SPORTICUS team           67:51   + 15:01
 17. Šabatka Zdeněk           XHK8900 A MTBO Racing team Hradec  68:23   + 15:33
 18. Zemann Adi               32A8000 C HSV OL Wiener Neustadt   69:28   + 16:38
 19. Janda Martin             DOB8002 A KOB Dobruška             73:08   + 20:18
 20. Bartoš Marián ml         VSP8201 A USK Praha                78:06   + 25:16
 21. Pucher Filip             ZUP7404 A MTBO ČZU Praha           79:52   + 27:02
 22. Tomeček Karel            TSU8300 A LKT 80 Šumperk           92:09   + 39:19
     Šebesta Petr             TAP7604 A KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 9.20 km, 220 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Pavel              VSP7200 B USK Praha                47:29          
  2. Netuka Martin            XHK7302 B MTBO Racing team Hradec  48:08   + 0:39 
  3. Vaněček Jan              ZUP8003 B MTBO ČZU Praha           49:41   + 2:12 
  4. Humlíček Aleš            SBK7539 B KOB START Blansko, z. s  50:57   + 3:28 
  5. Paulíček Jiří            SJI7727 B OK Jihlava               52:49   + 5:20 
  6. Štregl Tomáš             VRL7406 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:12   + 10:43
  7. Sochor Jan               SBK6922 B KOB START Blansko, z. s  59:46   + 12:17
  8. Meier Milan              VLI7301 B Slavia Liberec orientee  61:12   + 13:43
  9. König Lukáš              SBK8001 B KOB START Blansko, z. s  61:32   + 14:03
 10. Šafek Jiří               SBK7621 B KOB START Blansko, z. s  62:10   + 14:41
 11. Urbaník Robert           VLI7002 B Slavia Liberec orientee  67:26   + 19:57
     Tomeš Petr               SJC7531 B Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21C 7.80 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stránský Jiří            STB8100 C TJ Stadion Nový Bor      30:11          
  2. Jánoška Jakub            36S8800 C nereg.                   39:16   + 9:05 
  3. Hidas Zoltán             14H7900 C MTBO Hungary             41:11   + 11:00
  4. Csordás Kornél           14H7700 C MTBO Hungary             41:46   + 11:35
  5. Vajda Peter              14H8000 C MTBO Hungary             44:03   + 13:52
  6. Leitner Matej            84S9103 C Akademik TU Košice       49:07   + 18:56
  7. Stasz Michal             BBA8203 C KOBRA Bratislava         52:15   + 22:04
  8. Raunigg Andreas          32A6900 C HSV OL Wiener Neustadt   55:57   + 25:46
  9. Láner Roman              ABR8100 C A-team NOVO Bruntál      71:35   + 41:24
     Molnár Attila            12H7001 C Tipo Orienteering Club    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40 11.10 km, 305 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM  49:31          
  2. Jašek Petr               ABR7601 C A-team NOVO Bruntál      49:47   + 0:16 
  3. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:07   + 3:36 
  4. Gryc Tomáš               TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno        54:15   + 4:44 
  4. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               54:15   + 4:44 
  6. Fraňo Michal             SPE7501 C KOB Sokol Pezinok        54:37   + 5:06 
  7. Král Jan                 XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM  55:11   + 5:40 
  8. Viraszkó Zoltán          14H7500 C MTBO Hungary             57:17   + 7:46 
  9. Dietmar Dorfler          XXX     C Neregistrovaní           57:32   + 8:01 
 10. Hnilica Thomas           27A6800 C Wiener Schulcup WSC      58:41   + 9:10 
 11. Šňupárek Martin          XBM7107 C PELL´S ABND RACING TEAM  58:58   + 9:27 
 11. Hanovec Petr             VLI7101 C Slavia Liberec orientee  58:58   + 9:27 
 13. Tuma Jaroslav            SJC7305 C Sportcentrum Jičín       59:10   + 9:39 
 14. Kroc Dalibor             GIG7400 C GIGANT Orienteering      61:35   + 12:04
 15. Kunz Martin              GIG7100 C GIGANT Orienteering      62:15   + 12:44
 16. Švarcbach Michal         KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l.  63:24   + 13:53
 17. Pölzelbauer Michael      15A7000 C OLG Ströck Wien          64:39   + 15:08
 18. Fraňo Peter              SPE7101 C KOB Sokol Pezinok        65:06   + 15:35
 19. Nedopílek David          ABR7602 A A-team NOVO Bruntál      65:11   + 15:40
 20. Žák Pavel                ABR7600 C A-team NOVO Bruntál      65:31   + 16:00
 21. Svoboda Radek            VPM6903 C KOS Slavia Plzeň         67:36   + 18:05
 22. Rovensky Milan           21A7700 C OLT Transdanubien        68:05   + 18:34
 23. Hruška Miloš             ABR7501 A A-team NOVO Bruntál      69:12   + 19:41
 24. Rejholec Michal          BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor       70:58   + 21:27
 25. Klučár Daniel            RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava     71:17   + 21:46
 26. Krnáč Peter              54S7700 C Viatoris                 75:50   + 26:19
 27. Linhart Michal           XBM7801 C PELL´S ABND RACING TEAM  81:06   + 31:35
 28. Malý Martin              TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno        86:17   + 36:46
 29. Butaš Ivan               SPE     C KOB Sokol Pezinok        86:50   + 37:19
 30. Suchánek Ladislav        XBM7008 C PELL´S ABND RACING TEAM  91:02   + 41:31
 31. Kubík Peter              36S7000 C nereg.                  113:30   + 63:59
--------------------------------------------------------------------------------

M50 9.30 km, 210 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vanka Petr               OKP6801 A SK OK 24 Praha           41:07          
  2. Tišnovský Zdeněk         TBM6620 C KOS TJ Tesla Brno        45:27   + 4:20 
  3. Mudrák Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:58   + 4:51 
  4. Svoboda Petr             SLA6803 C SKOB Slaný               46:01   + 4:54 
  5. Král Jiří                TSU5941 C LKT 80 Šumperk           46:21   + 5:14 
  6. Kolář Rudolf             ABR6301 C A-team NOVO Bruntál      47:10   + 6:03 
  7. Fajtl Jaroslav           VPM6001 C KOS Slavia Plzeň         47:11   + 6:04 
  8. Jankó Tamás              22H5800 C Hegyisport Szentendre E  47:15   + 6:08 
  9. Kareis Martin            VLI6501 C Slavia Liberec orientee  47:40   + 6:33 
 10. Pospíšek Zbyněk          TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno        50:02   + 8:55 
 11. Antoš Svatopluk          SJC6602 C Sportcentrum Jičín       50:13   + 9:06 
 12. Náhlovský David          TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno        50:25   + 9:18 
 13. Jánoška Jozef            RBA5902 C TJ Rapid Bratislava      50:29   + 9:22 
 14. Kubát Miroslav           VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:03   + 11:56
 15. Novotný Petr             TZL6601 C SKOB Zlín                54:26   + 13:19
 16. Jerguš Martin            84S6700 C Akademik TU Košice       54:37   + 13:30
 17. Autrata Vlastimil        RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava     54:43   + 13:36
 18. Mets Miklós              14H6100 C MTBO Hungary             55:01   + 13:54
 19. Doležal Josef            VAM6101 C OOB Vamberk              55:20   + 14:13
 20. Malatin Juraj            RCP6341 C RC&P TEAM Bratislava     56:54   + 15:47
 21. Melcher Michael          55A62AA C Austria MTBO Youth Team  58:02   + 16:55
 22. Kiac Jiří                XPU6305 C PARDUBICE BIKERS         59:43   + 18:36
 23. Buschek Michael          55A66AA C Austria MTBO Youth Team  61:35   + 20:28
 24. Lipphart-Kirchmeir Harald32A6701 C HSV OL Wiener Neustadt   62:55   + 21:48
 25. Vrábel Jaromír           ABR6102 C A-team NOVO Bruntál      63:00   + 21:53
 26. Štěpánský Václav         TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno        63:39   + 22:32
 27. Filó Gyorgy              KYS6302 C Klub OB Kysak            72:34   + 31:27
 28. Dvorský Ilja             6YC6100 C Neregistrovaní           75:13   + 34:06
 29. Němec Lubomír            ABR6201 C A-team NOVO Bruntál      80:22   + 39:15
 30. Kučera Roman             36S0000 C nereg.                   81:56   + 40:49
--------------------------------------------------------------------------------

M60 7.80 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov        44:17          
  2. Nejedlý Petr             TZL5101 C SKOB Zlín                50:49   + 6:32 
  3. Kiss Zoltán              14H5600 C MTBO Hungary             54:45   + 10:28
  4. Vojtášek Jan             ABR5301 C A-team NOVO Bruntál      62:41   + 18:24
  5. Grauzel Vladimír         27S5100 C Farmaceut Bratislava     77:27   + 33:10
  6. Bartoš Marián            VSP5601 C USK Praha                80:17   + 36:00
  7. Hidas Sándor             14H4800 C MTBO Hungary             94:29   + 50:12
     Bunyik László            14H5400 C MTBO Hungary              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPENLONG 9.20 km, 220 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čully Jan                VBA5501 C ŠK VAZKA Bratislava     124:54          
--------------------------------------------------------------------------------

OPENSHORT 5.60 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čully Katharina          VBA9251 C ŠK VAZKA Bratislava      44:50          
  2. Holman Matej             36S7800 C nereg.                   58:47   + 13:57
  3. Knitlová Eva             3WC6200 C Javorníček               66:07   + 21:17
--------------------------------------------------------------------------------

W14 5.60 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chamrada Natali          9CC     C NEREG                    38:02          
  2. Vanková Anna             OKP0550 C SK OK 24 Praha           41:13   + 3:11 
  3. Králová Denisa           TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno        41:15   + 3:13 
  4. Hegnerová Adéla          LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň      76:02   + 38:00
--------------------------------------------------------------------------------

W17 6.60 km, 165 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilná Natálie            VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:41          
--------------------------------------------------------------------------------

W20 9.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Veronika         TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno        48:40          
  2. Pilná Bára               VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:18   + 6:38 
  3. Kiacová Veronika         XPU9953 C PARDUBICE BIKERS         58:35   + 9:55 
  4. Kohoutová Barbora        BOR9850 E OK Jiskra Nový Bor       62:25   + 13:45
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 10.80 km, 305 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Martina        VSP8650 E USK Praha                47:01          
  2. Kubínová Veronika        SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary   47:58   + 0:57 
  3. Füzy Anna                14H7650 C MTBO Hungary             57:59   + 10:58
  4. Králová Vilma            TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno        59:02   + 12:01
  5. Reifová Naděžda          TSU8889 E LKT 80 Šumperk           59:08   + 12:07
  6. Hrdinová Marie           VSP7852 E USK Praha                60:18   + 13:17
  7. Lacigová Michaela        VSP8152 E USK Praha                64:22   + 17:21
  7. Kalinová Markéta         SPC8259 E SPORTICUS team           64:22   + 17:21
  9. Tyszová Natália          84S8850 C Akademik TU Košice       66:37   + 19:36
 10. Walther Katja            21A7851 C OLT Transdanubien        68:37   + 21:36
     Tučková Dagmar           SPC8653 E SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 9.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haltof Ewa               ABR9499 E A-team NOVO Bruntál      40:11          
  2. La Carbonara Hana        TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno        42:11   + 2:00 
  3. Chromá Adéla             TBM8870 A KOS TJ Tesla Brno        43:22   + 3:11 
  4. Chudíková Barbora        SJI7850 E OK Jihlava               43:47   + 3:36 
  5. Uhnavá Markéta           SBK8485 A KOB START Blansko, z. s  44:42   + 4:31 
  6. Musilová Vendula         SJC8355 E Sportcentrum Jičín       44:54   + 4:43 
  7. Pospíšková Magdalena     TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno        47:27   + 7:16 
  8. Křivancová Zdeňka        LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun     48:32   + 8:21 
  9. Beržinská Soňa           SBK8554 A KOB START Blansko, z. s  50:37   + 10:26
 10. Trčková Helena           EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha        50:38   + 10:27
 11. Jirková Petra            VPM8450 A KOS Slavia Plzeň         52:48   + 12:37
 12. Tomešová Daniela         SJC8451 A Sportcentrum Jičín       53:03   + 12:52
 13. Kratschmerová Kateřina   TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno        55:02   + 14:51
 14. Křístková Veronika       SBK8379 A KOB START Blansko, z. s  55:34   + 15:23
 15. Bártíková Zuzana         XPU8954 A PARDUBICE BIKERS         57:17   + 17:06
 16. Veličková Monika         ABR8951 A A-team NOVO Bruntál      57:53   + 17:42
 17. Tomečková Zuzana         TSU8279 A LKT 80 Šumperk           58:04   + 17:53
 18. Fremrová Jaroslava       LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň      61:55   + 21:44
 19. Večeřová Marcela         ABR8888 A A-team NOVO Bruntál      62:01   + 21:50
 20. Vaněčková Petra          ZUP7950 A MTBO ČZU Praha           62:08   + 21:57
     Papugová Katarína        84S9200 C Akademik TU Košice        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 6.60 km, 165 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:16          
  2. Ksandrová Marie          EKP9262 B VŠTJ Ekonom Praha        45:16   + 3:00 
  3. Masopustová Elis         VLI8656 B Slavia Liberec orientee  46:22   + 4:06 
  4. Malá Alice               TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno        49:50   + 7:34 
  5. Košíková Jitka           VSP7799 B USK Praha                49:59   + 7:43 
  6. Vajda-Kovács Ágnes       14H8250 C MTBO Hungary             69:12   + 26:56
  7. Hidas-Mészáros Eszter    14H8251 C MTBO Hungary             69:58   + 27:42
  8. Weber-Jungo Marion       32A6750 C HSV OL Wiener Neustadt   89:00   + 46:44
--------------------------------------------------------------------------------

W40 7.80 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mědílková Iva            SPC7160 C SPORTICUS team           43:41          
  2. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:10   + 1:29 
  3. Rejholcová Andrea        BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor       45:28   + 1:47 
  4. Vanková Jana             OKP7750 E SK OK 24 Praha           46:31   + 2:50 
  5. Jašková Šárka            ABR7751 C A-team NOVO Bruntál      48:31   + 4:50 
  6. Humlíčková Kateřina      SBK7664 C KOB START Blansko, z. s  49:19   + 5:38 
  7. Lánerová Leona           ABR7752 B A-team NOVO Bruntál      49:31   + 5:50 
  8. Svobodová Petra          VPM7455 C KOS Slavia Plzeň         51:01   + 7:20 
  9. Vavrysová Lenka          TZL7400 C SKOB Zlín                51:51   + 8:10 
 10. Králová Dana             XBM7650 C PELL´S ABND RACING TEAM  63:19   + 19:38
 11. Pilná Libuše             VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:34   + 29:53
 12. Slatinska Lubica         36S7650 C nereg.                   99:29   + 55:48
 13. Sulanová Natalia         53S7800 C KOB Sokol Pezinok       103:56   + 60:15
--------------------------------------------------------------------------------

W50 6.60 km, 165 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Abelová Ivana            STB6798 C TJ Stadion Nový Bor      41:14          
  2. Králová Dana             TSU5896 C LKT 80 Šumperk           43:15   + 2:01 
  3. Finder Gaby              55A65AA C Austria MTBO Youth Team  43:56   + 2:42 
  4. Hnilica Sonja            27A6850 C Wiener Schulcup WSC      44:31   + 3:17 
  5. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l.  45:00   + 3:46 
  6. Maliňáková Eva           TSU6550 C LKT 80 Šumperk           45:13   + 3:59 
  7. Skácelová Naděžda        TSU6183 C LKT 80 Šumperk           49:08   + 7:54 
  8. Jánošková Taťjana        RBA6051 C TJ Rapid Bratislava      51:41   + 10:27
  9. Pospíšková Luisa         TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno        56:06   + 14:52
 10. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        56:08   + 14:54
 11. Kirchmeir Elisabeth      32A6603 C HSV OL Wiener Neustadt   59:43   + 18:29
 12. Fesselhofer Traude       32A5300 C HSV OL Wiener Neustadt   63:09   + 21:55
--------------------------------------------------------------------------------

WM11 3.10 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slatinský Maximilián     XXX     C Neregistrovaní           21:55          
  2. Geisler Richard          SPC0703 C SPORTICUS team           26:44   + 4:49 
  3. Anděl Robin              VPM0901 C KOS Slavia Plzeň         27:16   + 5:21 
  4. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        29:54   + 7:59 
  5. Šutka Alex Luis          43S     C ŠK Sandberg Bratislava   31:15   + 9:20 
  6. Chamrada Elvira          9CC10AB C NEREG                    31:35   + 9:40 
  7. Jašek Vít                ABR1111 C A-team NOVO Bruntál      33:57   + 12:02
  8. Čully Johny              VBA1100 C ŠK VAZKA Bratislava      52:14   + 30:19
     Holman Ján               36S0700 C nereg.                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------