Kód závodu          : 4561
Název               : ZODM 2018 – sprint
Datum               : 29.01.2018
Místo konání        : Letohrad
Pořadatel           : KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Ředitel závodu      : Koblížek Kamil
Hlavní rozhodčí     : Rygl Miroslav
Ředitel závodu      : Koblížek Kamil
Stavitel tratí      : Mareček Petr

D14 1.29 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       KRA                                 7:21          
  2. Randáková Adéla          KRA                                 7:27   + 0:06 
  3. Moskvová Agáta           PCE                                 7:33   + 0:12 
  4. Čechmánková Anna         PHA                                 7:36   + 0:15 
  5. Malečková Hana           PHA                                 7:55   + 0:34 
  6. Matěásková Šárka         LBC                                 8:26   + 1:05 
  7. Stoklasová Zuzana        VYS       Oblast Vysočina           8:32   + 1:11 
  8. Richtrová Kamila         PLZ                                 8:36   + 1:15 
  9. Finstrlová Julie         JMO       Jihomoravská oblast       8:59   + 1:38 
  9. Navrátilová Ella         UST                                 8:59   + 1:38 
 11. Haltofová Romana         MOR                                 9:06   + 1:45 
 12. Chrástová Magdalena      LBC                                 9:10   + 1:49 
 13. Miková Lenka             JMO       Jihomoravská oblast       9:13   + 1:52 
 14. Srbová Michaela          VYS       Oblast Vysočina           9:15   + 1:54 
 15. Bartošová Maruška        KVR                                 9:29   + 2:08 
 16. Dittrichová Lucie        ZLN                                 9:52   + 2:31 
 17. Tomčíková Eliška         MOR                                 9:58   + 2:37 
 18. Staňková Radka           PLZ                                10:14   + 2:53 
 19. Holíková Simona          KVR                                10:23   + 3:02 
 20. Teringlová Vendula       JCO       Jihočeská oblast         10:25   + 3:04 
 21. Venoušová Terezie        OLM                                11:14   + 3:53 
 22. Pelantová Martina        STC       Středočeská oblast       12:08   + 4:47 
 23. Mrskočová Markéta        PCE                                12:15   + 4:54 
 24. Batani Valeria           ZLN                                14:19   + 6:58 
 25. Blažková Veronika        JCO       Jihočeská oblast         17:25   + 10:04
 26. Čadková Agáta            UST                                21:03   + 13:42
     Hloušková Marcela        OLM                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.37 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Kateřina           KVR                                 7:10          
  2. Kuchařová Rozálie        KRA                                 7:18   + 0:08 
  3. Chrástová Tereza         LBC                                 7:32   + 0:22 
  4. Karlová Anna             LBC                                 7:45   + 0:35 
  5. Řeháková Gabriela        UST                                 7:57   + 0:47 
  6. Macholdová Tereza        UST                                 8:16   + 1:06 
  7. Randáková Alžběta        KRA                                 8:21   + 1:11 
  8. Mrózek Teresa            MOR                                 8:22   + 1:12 
  9. Tichá Dorotea            PHA                                 8:32   + 1:22 
 10. Bejvlová Karolína        STC       Středočeská oblast        8:36   + 1:26 
 11. Pušová Bára              PCE                                 8:51   + 1:41 
 12. Bártová Alexandra        VYS       Oblast Vysočina           9:24   + 2:14 
 13. Blažková Kateřina        JCO       Jihočeská oblast          9:26   + 2:16 
 14. Marková Ema              OLM                                 9:30   + 2:20 
 15. Koberová Kateřina        PCE                                 9:34   + 2:24 
 16. Dittrichová Michaela     ZLN                                 9:37   + 2:27 
 17. Hájková Lucie            MOR                                 9:54   + 2:44 
 18. Vedrová Ela              JMO       Jihomoravská oblast      10:02   + 2:52 
 19. Hubáčková Dagmar         ZLN                                10:21   + 3:11 
 20. Nádeníčková Iva          KVR                                10:36   + 3:26 
 21. Peňázová Vendula         VYS       Oblast Vysočina          11:11   + 4:01 
 22. Kosobudová Kateřina      JCO       Jihočeská oblast         11:42   + 4:32 
 23. Smolková Barbora         PHA                                12:03   + 4:53 
 24. Kovářová Lucie           PLZ                                12:23   + 5:13 
 25. Novotná Annie            PLZ                                13:13   + 6:03 
 26. Hovořáková Karolína      JMO       Jihomoravská oblast      13:42   + 6:32 
 27. Ottová Michaela          OLM                                15:04   + 7:54 
--------------------------------------------------------------------------------

CH14 1.47 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Jiří               PHA                                 6:58          
  2. Štěrba Marek             KVR                                 7:12   + 0:14 
  3. Tkáč Matěj               LBC                                 7:44   + 0:46 
  4. Malý Tomáš               MOR                                 8:15   + 1:17 
  5. Průša Dominik            PHA                                 8:18   + 1:20 
  6. Čivrný Jan               KRA                                 8:44   + 1:46 
  7. Štefan Jan               LBC                                 8:53   + 1:55 
  8. Mrózek Paweł             MOR                                 9:13   + 2:15 
  9. Štábl Adam               OLM                                 9:15   + 2:17 
 10. Pařízek Petr             VYS       Oblast Vysočina           9:16   + 2:18 
 11. Černý Jonáš              KVR                                 9:18   + 2:20 
 12. Dohnálek Tomáš           KRA                                 9:37   + 2:39 
 13. Zrník Tomáš              PCE                                 9:49   + 2:51 
 14. Novosad Pavel            ZLN                                10:17   + 3:19 
 15. Stehlík Šimon            PLZ                                10:24   + 3:26 
 16. Pekárek Tobias           ZLN                                10:36   + 3:38 
 17. Gryc Ondřej              JMO       Jihomoravská oblast      11:06   + 4:08 
 18. Tománek Lukáš            OLM                                11:19   + 4:21 
 19. Srb Vladimír             VYS       Oblast Vysočina          11:26   + 4:28 
 20. Benda Petr               UST                                11:28   + 4:30 
 21. Čermák Ondřej            UST                                11:29   + 4:31 
 22. Krpata Michal            PCE                                11:35   + 4:37 
 23. Zřídkaveselý Adam        JMO       Jihomoravská oblast      11:39   + 4:41 
 24. Pelc Matyáš              JCO       Jihočeská oblast         11:57   + 4:59 
 24. Hasman Jakub             PLZ                                11:57   + 4:59 
 26. Svoboda Jan              JCO       Jihočeská oblast         13:40   + 6:42 
 27. Bejvl Marek              STC       Středočeská oblast       15:46   + 8:48 
--------------------------------------------------------------------------------

CH16 1.47 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štregl Matyáš            KRA                                 6:51          
  1. Peňáz Radek              MOR                                 6:51          
  3. Hasman Marek             PLZ                                 7:05   + 0:14 
  4. Králik Pavel             UST                                 7:16   + 0:25 
  5. Mareček Šimon            VYS       Oblast Vysočina           7:19   + 0:28 
  6. Šimša Martin             PHA                                 7:20   + 0:29 
  7. Peňáz Vojtěch            MOR                                 7:23   + 0:32 
  8. Štefan Vít               LBC                                 7:25   + 0:34 
  9. Richtr Lukáš             PLZ                                 7:27   + 0:36 
 10. Malačka Milan            PHA                                 7:36   + 0:45 
 11. Link Lukáš               LBC                                 7:45   + 0:54 
 12. Kolář Matyáš             STC       Středočeská oblast        8:05   + 1:14 
 13. Chaloupský Jakub         KRA                                 8:12   + 1:21 
 14. Fejfar Lukáš             PCE                                 8:14   + 1:23 
 15. Nechanický Jan           VYS       Oblast Vysočina           8:21   + 1:30 
 16. Mayer Šimon              STC       Středočeská oblast        8:23   + 1:32 
 17. Musil Štěpán             JMO       Jihomoravská oblast       8:44   + 1:53 
 18. Tokár Radim              KVR                                 8:58   + 2:07 
 19. Novotný Erik             OLM                                 9:02   + 2:11 
 20. Prokůpek Matěj           UST                                 9:32   + 2:41 
 21. Silovský Vojtěch         JCO       Jihočeská oblast          9:48   + 2:57 
 22. Ehl Ondřej               JMO       Jihomoravská oblast      10:13   + 3:22 
 23. Patterman Prokop         OLM                                11:03   + 4:12 
 24. Chovanec Václav          ZLN                                11:41   + 4:50 
 25. Hejduk Zdeněk            KVR                                11:53   + 5:02 
 26. Novák Jakub              JCO       Jihočeská oblast         13:54   + 7:03 
     Moravec Jan              PCE                                 DISK          
     Hustý Adam               ZLN                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------