Kód závodu          : 4574
Název               : OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování
Datum               : 02.05.2018
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Valík Tomáš
Hlavní rozhodčí     : Valík Luděk - R2
Ředitel závodu      : Valík Tomáš
Stavitel tratí      : Valík Adam

Bez trati 
--------------------------------------------------------------------------------
  1.  2103789                                                     0:05          
  2. Ruda Mateřanka                                              94:06   + 94:01
--------------------------------------------------------------------------------

D 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Bára         AOP0351                            24:38          
  2. Glabazňová Jana          AOP6151                            25:37   + 0:59 
  3. Pachmannová Hana         AOP7252                            26:47   + 2:09 
  4. Kašparová Šárka          AOP7251                            28:11   + 3:33 
  5. Hájková Jitka            SOP7150                            28:30   + 3:52 
  6. Kostková Jana            AOP7151                            28:39   + 4:01 
  7. Švidrnochová Hana        OOP7751                            29:49   + 5:11 
  8. Kovalčíková Eva          AOP7852                            30:07   + 5:29 
  9. Krčková Helena           AOP0251                            33:19   + 8:41 
 10. Černohorská Alena        AOP7652                            33:39   + 9:01 
 11. Švihalová Viktorie       KRN0353                            34:25   + 9:47 
 12. Krčková Lenka            AOP7751                            43:12   + 18:34
--------------------------------------------------------------------------------

D10 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Iva          AOP0852                            16:06          
  2. Kollarovits Matěj        AOP1101                            24:29   + 8:23 
  3. Kollarovitsová Julie     AOP8051                            24:37   + 8:31 
  4. Kotasová Klára           KRN                                27:13   + 11:07
  4. Lášová Laura             KRN0950                            27:13   + 11:07
  6. Beranová Lenka           AOP7650                            34:57   + 18:51
  7. Uvíra Matěj                                                 36:52   + 20:46
  8. Kotulkova Dorotka        AOP1150                            47:15   + 31:09
  9. Churavá Emma                                                57:46   + 41:40
 10. Kaňoková Monika                                             60:48   + 44:42
     Uvírová Terezka                                              DISK          
     Švidrnochová Nela        OOP0950                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651                            14:19          
  2. Cetlová Karolína         AOP0752                            22:05   + 7:46 
  3. Kovalčíková Alena        AOP0751                            24:22   + 10:03
  4. Rožanská Zuzana          AOP0653                            31:06   + 16:47
  5. Šlebodová Anna           KRN0653                            46:41   + 32:22
--------------------------------------------------------------------------------

D14 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cetlová Magdaléna        AOP0552                            17:46          
  2. Pachmannová Katka        AOP0551                            18:39   + 0:53 
  3. Klechová Karolína        AOP0452                            18:59   + 1:13 
  4. Kovalčíková Anna         AOP0453                            20:23   + 2:37 
  5. Eliška ŠVIDRNOCHOVÁ      OOP0451                            21:25   + 3:39 
  6. Rychlá Karolína          KRN0757                            23:11   + 5:25 
  7. Rožanská Markéta         AOP7450                            31:28   + 13:42
  8. Rožanská Alena           AOP0450                            32:05   + 14:19
  8. Wolfová Karolína         AOP0454                            32:05   + 14:19
 10. Paterova Petra                                              38:54   + 21:08
--------------------------------------------------------------------------------

DV 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krasnokutská Magda       AOP7452                            33:15          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851                            34:21   + 1:06 
--------------------------------------------------------------------------------

H 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Tomáš           AOP7301                            21:45          
  2. Kostka Jiří              AOP0201                            22:32   + 0:47 
  3. Holas Tomáš              AOP7802                            22:34   + 0:49 
  4. Rychlý Pavel             KRN8505                            22:54   + 1:09 
  5. Čech Vítek               AOP0302                            23:34   + 1:49 
  6. Hadač Miroslav           AOP6501                            24:27   + 2:42 
  7. Borunský Tomáš           AOP7402                            24:58   + 3:13 
  8. Černohorský Martin                                          28:00   + 6:15 
  9. Schuster Martin          AOP6502                            28:08   + 6:23 
 10. Vavřík Tomáš             MOV0004                            29:41   + 7:56 
 11. Svěchota Milan           MOV7202                            30:00   + 8:15 
 12. Jelínek Jan              AOP6401                            30:49   + 9:04 
 13. Krcek                    AOP7302                            30:57   + 9:12 
 14. Žebrák Zbyněk            LOV7101                            31:48   + 10:03
 15. Škapa Marek              MOV7100                            33:03   + 11:18
 16. Holec Honza              MOV6701                            34:13   + 12:28
 17. Bochňák Zbyněk           LOV7600                            39:09   + 17:24
 18. TOMAS Břečka             AOP6801                            46:21   + 24:36
--------------------------------------------------------------------------------

H10 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Jakub #2         AOP0601                            10:51          
  2. Kovalčík Petr #2         AOP0901                            11:04   + 0:13 
  3. Krzywoň Jan #2           AOP0702                            15:17   + 4:26 
  4. Hromada Ondřej                                              15:25   + 4:34 
  5. Krasnokutská Magda #2    AOP7452                            15:34   + 4:43 
  6. Cetl Jan                 AOP0902                            19:16   + 8:25 
  7. Suchánek Dušan           SOP7000                            20:03   + 9:12 
  8. Kotůlek Vit              AOP1301                            24:59   + 14:08
  9. Halátek Barnabáš                                            31:19   + 20:28
 10. Liber Tomáš              AOP1301                            37:20   + 26:29
 11. Bartošík Jiří            KRN1201                            37:51   + 27:00
 12. Vašek                    AOP                                38:35   + 27:44
     Čech Štěpán              KRN1000                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borunský Matěj           AOP0600                            16:59          
  2. Kovalčík Petr            AOP0901                            22:08   + 5:09 
  3. Jelínek Jakub            AOP0601                            23:57   + 6:58 
  4. Čech Viktor              AOP0802                            24:38   + 7:39 
  5. Petlach Adam             KRN0702                            26:22   + 9:23 
  6. Ikonomidis Jiří          KRN0504                            26:27   + 9:28 
  7. Špok Petr                KRN0601                            26:37   + 9:38 
  8. Krzywoň Jan              AOP0702                            30:24   + 13:25
  9. Hromada Ondřej                                              30:30   + 13:31
 10. Černohorský Jan          AOP0704                            37:20   + 20:21
 11. Holas Štěpán             AOP0900                            43:18   + 26:19
--------------------------------------------------------------------------------

H14 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černohorský Jakub        AOP0502                            40:00          
--------------------------------------------------------------------------------

HV 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cetl Vladimir            AOP6602                            23:07          
  2. Krcek  #2                AOP7301                            24:26   + 1:19 
  3. Rychlý Miloš             OOP5302                            26:23   + 3:16 
  4. Jurčák Karel             SOP5101                            33:13   + 10:06
  5. Liber Vlastimil          AOP6402                            33:43   + 10:36
--------------------------------------------------------------------------------