Kód závodu          : 4576
Název               : OLM Opava, 5. závod
Datum               : 08.05.2018
Místo konání        : Opava, Městské sady
Mapa                : Sady
Pořadatel           : OOP - TJ Opava, AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Kociánová Eva - R3
Ředitel závodu      : Kociánová Eva - R3

D 3.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     24:47          
  2. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     26:21   + 1:34 
  3. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     27:27   + 2:40 
  4. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     27:29   + 2:42 
  5. Hájková Petra            KYL9350 C SK SP Kylešovice         28:18   + 3:31 
  6. Podmolová Vendula        AOP8252 C Orientační Běh Opava     30:23   + 5:36 
  7. Černohorská Alena        AOP7652 C Orientační Běh Opava     33:03   + 8:16 
  8. Hadačová Gabriela        AOP6751 C Orientační Běh Opava     45:14   + 20:27
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     21:33          
  2. Hudečková Stella         OOP1150 C TJ Opava                 27:44   + 6:11 
  3. Plačková Pavlína         OOP     C TJ Opava                 28:17   + 6:44 
  4. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     30:24   + 8:51 
  5. Holušová Veronika        AOP1250 C Orientační Běh Opava     31:45   + 10:12
  6. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 37:06   + 15:33
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     16:02          
  2. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     16:24   + 0:22 
  2. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     16:24   + 0:22 
  4. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 18:15   + 2:13 
--------------------------------------------------------------------------------

EV 2.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučný Milan              VOZ     C Vozickari                25:52          
  2. Severýnová Petra         VOZ     C Vozickari                26:21   + 0:29 
  3. Kratochvíl Roman         ALF     C ALFA HANDICAP            27:04   + 1:12 
  4. Miechelfeit Jiří         VOZ     C Vozickari                27:44   + 1:52 
--------------------------------------------------------------------------------

EV_DOPR 2.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stuchlík Josef           HRA     C STP Hrabyně              29:44          
  2. Papežíková Kateřina      VOZ     C Vozickari                31:53   + 2:09 
  3. Štenclová Pavla          VOZ     C Vozickari                33:06   + 3:22 
  4. Nový David               HRA     C STP Hrabyně              34:45   + 5:01 
  5. Vláčilová Lucie          ALF     C ALFA HANDICAP            39:53   + 10:09
  6. Topičová Šárka           ALF     C ALFA HANDICAP            41:00   + 11:16
  7. Čepová Kateřina          ALF     C ALFA HANDICAP            41:23   + 11:39
  8. Petrovicka Martina       VOZ     C Vozickari                44:04   + 14:20
  9. Wierich Radim            VOZ     C Vozickari                49:08   + 19:24
     Rabinský Zdeněk          VOZ     C Vozickari                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H 3.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     16:37          
  2. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     17:49   + 1:12 
  3. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     18:22   + 1:45 
  4. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     18:23   + 1:46 
  5. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     19:02   + 2:25 
  6. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     19:58   + 3:21 
  7. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     20:03   + 3:26 
  8. Černohorský Martin       AOP7500 C Orientační Běh Opava     23:48   + 7:11 
  9. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             24:20   + 7:43 
 10. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             25:26   + 8:49 
 11. Fréhar Pavel             AOP6600 C Orientační Běh Opava     30:57   + 14:20
 12. Valušek Jiří             AOP     C Orientační Běh Opava     33:03   + 16:26
 13. Bochňák Zbyněk           LOV7600 C lepus.cz                 33:53   + 17:16
 14. Kostka Evžen             AOP5701 C Orientační Běh Opava     42:02   + 25:25
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Viktor              AOP0801 C Orientační Běh Opava     20:32          
  2. Volný Matěj              SOP0801 C OOB TJ Slezan Opava      27:57   + 7:25 
  3. Halátek Barnabáš         AOP     C Orientační Běh Opava     38:15   + 17:43
  4. Podmol Ondřej            AOP1300 C Orientační Běh Opava     45:01   + 24:29
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     14:40          
  2. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     23:50   + 9:10 
  3. Černohorský Jan          AOP0704 C Orientační Běh Opava     37:55   + 23:15
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černohorský Jakub        AOP0502 C Orientační Běh Opava     34:42          
  2. Fréhar Benjamin          AOP0400 C Orientační Běh Opava     39:23   + 4:41 
--------------------------------------------------------------------------------

HV 3.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volný Jiří               SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava      37:43          
--------------------------------------------------------------------------------

MLADEZ 1.70 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Lucie          VOZ     C Vozickari                14:27          
  2. Varyšová Terzka          VOZ     C Vozickari                15:15   + 0:48 
  3. Silná Hana               VOZ     C Vozickari                30:05   + 15:38
  4. Sikorová Nikola          VOZ     C Vozickari                30:20   + 15:53
--------------------------------------------------------------------------------

MV_DOPR 2.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kratochvíl Jan           VOZ     C Vozickari                26:24          
  2. Ondryáš Michal           ALF     C ALFA HANDICAP            26:58   + 0:34 
  3. Kudel Štěpán             ALF     C ALFA HANDICAP            28:41   + 2:17 
  4. Sroková Alena            HRA     C STP Hrabyně              28:57   + 2:33 
  5. Kubešová Magdaléna       VOZ     C Vozickari                30:47   + 4:23 
  6. Stařínská Helena         HRA     C STP Hrabyně              40:27   + 14:03
  7. Rada Dušan               ALF     C ALFA HANDICAP            45:12   + 18:48
  8. Bednářová Olga           HAZ     C HandiZam                 59:09   + 32:45
     Moch Matěj               VOZ     C Vozickari                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

MVOZ 2.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nanke David              VOZ     C Vozickari                34:07          
  2. Špidlen Miroslav         VOZ     C Vozickari                35:33   + 1:26 
  3. Mrtková Jarmila          VOZ     C Vozickari                61:05   + 26:58
--------------------------------------------------------------------------------

T2 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Petr              VOZ     C Vozickari                24:40          
  2. Churavá Emma             VOZ     C Vozickari                28:12   + 3:32 
  3. Hlaváč Josef             VOZ     C Vozickari                30:17   + 5:37 
     Suchánek Dušan           VOZ     C Vozickari                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------