Kód závodu          : 4730
Název               : Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Datum               : 01.06.2019
Místo konání        : Větrný Jeníkov
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Stavitel tratí      : Petráček Aleš - R1
JURY                : Kamenický Radan, Matras Tomáš, Farář Václav

D10N 3.20 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast            29:35          
  2. Pilná Anna               OSN1151 C SK Orientační sporty No  34:23   + 4:48 
  3. Mácová Barbora           DOB1050 C KOB Dobruška             37:55   + 8:20 
  4. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      46:22   + 16:47
  5. Slavíčková Julie         JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  62:38   + 33:03
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.20 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Nicol            SJI0953 C OK Jihlava               22:01          
  2. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  27:08   + 5:07 
  3. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            27:11   + 5:10 
  4. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    28:03   + 6:02 
  5. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  28:08   + 6:07 
  6. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           32:13   + 10:12
  7. Coufalová Júlia          SJI0950 C OK Jihlava               35:20   + 13:19
  MS Dvořáčková Eliška        TTR0951 C OOB Třebíč               58:22   + 36:21
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.20 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      19:09          
  2. Oranyová Sylva           SJI0751 B OK Jihlava               20:25   + 1:16 
  3. Švíglerová Kateřina      LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice  20:40   + 1:31 
  4. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           20:55   + 1:46 
  5. Škapová Markéta          CHT0752 C OOB SK Chrast            21:53   + 2:44 
  6. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     22:02   + 2:53 
  7. Kellerová Alice          CHT0852 C OOB SK Chrast            23:06   + 3:57 
  8. Kopencová Anna           SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec    23:43   + 4:34 
  9. Krátká Eliška            SJI0851 C OK Jihlava               23:47   + 4:38 
 10. Lepšová Lucie            SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.  24:24   + 5:15 
 11. Charouzová Eliška        CHT0851 C OOB SK Chrast            24:36   + 5:27 
 12. Paulová Barbora          CTB0753 C SK OB Chotěboř           25:55   + 6:46 
 13. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  26:00   + 6:51 
 14. Mácová Natálie           DOB0770 C KOB Dobruška             26:31   + 7:22 
 15. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  27:07   + 7:58 
 16. Zoulíková Vendula        CHT0753 C OOB SK Chrast            27:46   + 8:37 
 17. Zitková Andrea           LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice  27:51   + 8:42 
 18. Komárková Zbyňka         SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec    30:03   + 10:54
 19. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         31:02   + 11:53
 20. Honzáková Nelka          JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  33:33   + 14:24
 21. Gregorová Julie          RUZ0750 C TJ Růžená                35:55   + 16:46
 22. Chlupáčová Anežka        SHK0760 B OK Slavia Hradec Králov  38:03   + 18:54
 23. Komínová Vendula         RUZ0751 C TJ Růžená                38:56   + 19:47
 24. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    39:36   + 20:27
 25. Slavíčková Ema           JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  46:30   + 27:21
 26. Niesytová Nikola         VTA0854 C SC vebr-sport            46:46   + 27:37
     Pejchalová Zuzana        SJI0850 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.70 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550 A OK 99 Hradec Králové     28:39          
  2. Srbová Michaela          SJI0551 A OK Jihlava               31:36   + 2:57 
  3. Morávková Zuzana         SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.  34:13   + 5:34 
  4. Kosobudová Anna          VTA0551 A SC vebr-sport            35:14   + 6:35 
  5. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              35:52   + 7:13 
  6. Matěásková Šárka         JIL0551 A OK Jilemnice             37:05   + 8:26 
  7. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  37:32   + 8:53 
  8. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    37:44   + 9:05 
  9. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  40:37   + 11:58
 10. Košková Martina          SHK0652 B OK Slavia Hradec Králov  40:48   + 12:09
 11. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             41:03   + 12:24
 12. Čečková Karolína         SHK0650 B OK Slavia Hradec Králov  43:12   + 14:33
 13. Vošahlíková Ema          LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice  43:14   + 14:35
 14. Doleželová Anna          PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:32   + 14:53
 15. Wacková Anna             SJI0653 C OK Jihlava               43:43   + 15:04
 16. Chrtková Anežka          PHK0658 B OK 99 Hradec Králové     44:53   + 16:14
 17. Doudová Alžběta          PHK0554 B OK 99 Hradec Králové     45:22   + 16:43
 18. Tomášová Anna            SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.  46:03   + 17:24
 19. Honzáková Lenka          JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Bro  46:13   + 17:34
 20. Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      47:56   + 19:17
 21. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  48:47   + 20:08
 22. Pekařová Nela            VTA0552 B SC vebr-sport            50:33   + 21:54
 23. Pitrmucová Lucie         JIL0651 B OK Jilemnice             52:31   + 23:52
 24. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 B TJ Růžená                53:12   + 24:33
 25. Skořepová Lucie          LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 26:13
 26. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  55:44   + 27:05
 27. Losmanová Natálie        LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice  56:08   + 27:29
 28. Veselá Tereza            CHT0552 C OOB SK Chrast            56:26   + 27:47
 29. Pejchalová Veronika      SJI0652 B OK Jihlava               56:28   + 27:49
 30. Gurinová Gabriela        SJC0557 C Sportcentrum Jičín       56:37   + 27:58
 31. Krejčová Petra           VTA0658 C SC vebr-sport            61:24   + 32:45
 32. Malínská Nela            SJC0650 B Sportcentrum Jičín       62:15   + 33:36
 33. Slavíková Tereza         CHT0656 C OOB SK Chrast            62:36   + 33:57
 34. Paulová Pavlína          CTB0551 C SK OB Chotěboř           62:46   + 34:07
 35. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    63:51   + 35:12
 36. Přílepková Radka         VTA0651 B SC vebr-sport            72:48   + 44:09
     Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Rážová Aneta             PHK0662 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Holcová Nikola           LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.60 km, 145 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Vendula         JIL0453 B OK Jilemnice             48:59          
  2. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      49:19   + 0:20 
  3. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      49:57   + 0:58 
  4. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     51:08   + 2:09 
  5. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  51:46   + 2:47 
  6. Zamouřilová Anežka       PHK0354 B OK 99 Hradec Králové     52:35   + 3:36 
  7. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  53:25   + 4:26 
  8. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  53:52   + 4:53 
  9. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  54:47   + 5:48 
 10. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              56:52   + 7:53 
 11. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:00   + 10:01
 12. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  59:21   + 10:22
 13. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     60:07   + 11:08
 14. Messnerová Lucie         VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:27   + 11:28
 15. Počtová Klára            OPI0453 B Orientační sporty Písek  61:58   + 12:59
 16. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  62:59   + 14:00
 16. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:59   + 14:00
 18. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:02   + 14:03
 19. Kropáčková Vendula       CHT0353 C OOB SK Chrast            65:55   + 16:56
 20. Procházková Dana         VCB0362 C OB České Budějovice      66:25   + 17:26
 21. Čápová Eliška            STA0451 C OK Střelka               67:21   + 18:22
 22. Votíková Tereza          VCB0454 C OB České Budějovice      79:26   + 30:27
 23. Nešporová Marie          TTR0351 B OOB Třebíč              108:17   + 59:18
     Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.50 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            55:26          
  2. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  59:02   + 3:36 
  3. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  65:42   + 10:16
  4. Kubíčková Iva            KUO0153 C KOB Ústí nad Orlicí      68:15   + 12:49
  5. Kovářová Jana            LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice  68:26   + 13:00
  6. Randáková Alžběta        VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:04   + 14:38
  7. Svobodová Anna           VTA0151 A SC vebr-sport            70:19   + 14:53
  8. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  73:11   + 17:45
  9. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      75:21   + 19:55
 10. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:14   + 22:48
 11. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            81:08   + 25:42
 12. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                82:07   + 26:41
 13. Rudová Magdaléna         VTA0254 B SC vebr-sport            85:56   + 30:30
 14. Bečvářová Markéta        OPI0250 B Orientační sporty Písek  88:39   + 33:13
 15. Pittnerová Adéla         RUZ0250 C TJ Růžená               105:56   + 50:30
 16. Votíková Veronika        VCB0154 C OB České Budějovice     128:45   + 73:19
     Pitrmucová Antonie       JIL0251 B OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.10 km, 180 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.  68:38          
  2. Škorpíková Barbora       LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice  77:45   + 9:07 
  3. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  79:09   + 10:31
  4. Rudová Anna              VTA0051 B SC vebr-sport            91:31   + 22:53
  5. Vacková Anna             CHT0051 B OOB SK Chrast           104:44   + 36:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.00 km, 210 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeřábková Jitka          TZL9453 R SKOB Zlín                72:28          
  2. Palasová Petra           SJC8658 C Sportcentrum Jičín       91:29   + 19:01
  3. Mátlová Pavlína          TJN9392 C OOB TJ Tatran Jablonec   95:05   + 22:37
  4. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.  96:13   + 23:45
  5. Gottfriedová Adéla       VCB9755 C OB České Budějovice     103:19   + 30:51
  6. Míková Michaela          SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec   120:31   + 48:03
  7. Píšová Lucie             SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec   146:24   + 73:56
  8. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast           153:49   + 81:21
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 5.60 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    82:59          
  2. Štaubertová Tereza       ZBM9759 C SK Žabovřesky Brno       85:38   + 2:39 
  3. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            94:12   + 11:13
  4. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená               118:40   + 35:41
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.90 km, 165 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                61:41          
  2. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           62:43   + 1:02 
  3. Honzáková Jana           JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  66:59   + 5:18 
  4. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            70:32   + 8:51 
  5. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  70:50   + 9:09 
  6. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         74:08   + 12:27
  7. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  76:49   + 15:08
  8. Sobotková Lenka          TTR8151 C OOB Třebíč               80:24   + 18:43
  9. Zoulíková Iveta          CHT8052 C OOB SK Chrast            82:03   + 20:22
 10. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  85:43   + 24:02
 11. Paulová Hana             CTB7851 C SK OB Chotěboř           86:19   + 24:38
 12. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            92:13   + 30:32
 13. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               99:08   + 37:27
 14. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř          106:46   + 45:05
 15. Brychtová Zuzana         JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 109:29   + 47:48
 16. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř          169:26   + 107:45
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.90 km, 165 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      58:30          
  2. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  60:53   + 2:23 
  3. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             62:08   + 3:38 
  4. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    62:24   + 3:54 
  5. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      64:41   + 6:11 
  6. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  68:09   + 9:39 
  7. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    73:38   + 15:08
  8. Komárková Lucie          LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:45   + 22:15
  9. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  80:57   + 22:27
 10. Mácová Martina           DOB7750 C KOB Dobruška             81:25   + 22:55
 11. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             81:26   + 22:56
 12. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    83:40   + 25:10
 13. Nováková Jana            0030001   MC Cirkus Čakovice       97:09   + 38:39
 14. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    97:38   + 39:08
 15. Slavíčková Lada          JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  98:11   + 39:41
 16. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové    100:31   + 42:01
 17. Zámečníková Jitka        0060001   Zámečníci               105:40   + 47:10
 18. Gregorová Lenka          SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec   111:04   + 52:34
 19. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice     114:16   + 55:46
     Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice       DISK          
     Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.10 km, 175 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            54:27          
  2. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  54:56   + 0:29 
  3. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               59:37   + 5:10 
  4. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:30   + 8:03 
  5. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    64:01   + 9:34 
  6. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      65:38   + 11:11
  7. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       68:37   + 14:10
  8. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       75:30   + 21:03
  9. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            76:07   + 21:40
 10. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  77:06   + 22:39
 11. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    77:57   + 23:30
 12. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           78:35   + 24:08
 13. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              80:26   + 25:59
 14. Votíková Monika          VCB7254 C OB České Budějovice      82:19   + 27:52
 15. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  82:56   + 28:29
 16. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            86:34   + 32:07
 17. Svobodová Martina        VTA7151 C SC vebr-sport            87:56   + 33:29
 18. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      92:01   + 37:34
 19. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      95:19   + 40:52
 20. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 107:44   + 53:17
 21. Pittnerová Lenka         RUZ7150 C TJ Růžená               108:58   + 54:31
 22. Čermáková Lucie          PHK7150 C OK 99 Hradec Králové    129:37   + 75:10
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 5.10 km, 175 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  58:40          
  2. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:47   + 16:07
  3. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           80:40   + 22:00
  4. Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice            84:26   + 25:46
  5. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  93:20   + 34:40
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:48          
  2. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  47:41   + 2:53 
  3. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               51:27   + 6:39 
  4. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      55:22   + 10:34
  5. Lehárová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  65:28   + 20:40
  6. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      65:40   + 20:52
  7. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:40   + 26:52
  8. Peremská Dana            SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.  74:13   + 29:25
  9. Brémová Hildegarda       KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže      84:09   + 39:21
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  53:11          
  2. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            54:38   + 1:27 
  3. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  55:02   + 1:51 
  4. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         90:50   + 37:39
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.30 km, 105 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             43:56          
  2. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               59:59   + 16:03
  3. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                88:06   + 44:10
  4. Podhorská Věra           SJI5252 C OK Jihlava               91:42   + 47:46
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.30 km, 105 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  46:43          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:51   + 6:08 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  60:07   + 13:24
  4. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             71:59   + 25:16
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.20 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Antonín          CTB1101 C SK OB Chotěboř           27:04          
  2. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                31:42   + 4:38 
  3. Janošík Ivan             VCB1002 C OB České Budějovice      33:23   + 6:19 
  4. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      37:56   + 10:52
  5. Míka Ondřej              VCB1003 C OB České Budějovice      40:17   + 13:13
  6. Buršík Matěj             SJI1002 C OK Jihlava               41:04   + 14:00
  7. Novák Michal             KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže      41:53   + 14:49
  8. Rychtárik Jáchym         SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec    44:01   + 16:57
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.20 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Tobiáš             CTB1103 C SK OB Chotěboř           16:30          
  2. Klusáček Mikuláš         CTB0902 C SK OB Chotěboř           20:13   + 3:43 
  3. Míchal Jakub             SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec    21:02   + 4:32 
  4. Škapa Jan                CHT0901 C OOB SK Chrast            23:11   + 6:41 
  5. Blažek Vojtěch           SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec    23:27   + 6:57 
  6. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    23:28   + 6:58 
  7. Jirků Ondřej             SJI0904 C OK Jihlava               24:51   + 8:21 
  8. Kopenec Šimon            SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec    30:14   + 13:44
  9. Růžička Tomáš            SJI0907 C OK Jihlava               30:18   + 13:48
 10. Kopecký Vojtěch          CHT1001 C OOB SK Chrast            30:51   + 14:21
     Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.30 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         20:33          
  2. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                20:54   + 0:21 
  3. Blažek Cyril             SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec    22:54   + 2:21 
  4. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               22:59   + 2:26 
  5. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      23:44   + 3:11 
  6. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            23:49   + 3:16 
  7. Červinka Adam            OSN0707 C SK Orientační sporty No  24:43   + 4:10 
  8. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               25:21   + 4:48 
  9. Krupička Vít             CTB0701 C SK OB Chotěboř           26:15   + 5:42 
 10. Horák Filip              PHK0701 B OK 99 Hradec Králové     27:00   + 6:27 
 11. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    27:19   + 6:46 
 12. Růžička Vojtěch          SJI0704 C OK Jihlava               29:24   + 8:51 
 13. Zmydloch Matyáš          PZR0702 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:37   + 9:04 
 14. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               29:48   + 9:15 
 15. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  30:08   + 9:35 
 16. Coufal Petr              SJI0703 C OK Jihlava               31:23   + 10:50
 17. Svoboda Jan              VTA0701 B SC vebr-sport            32:33   + 12:00
 18. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč               40:26   + 19:53
 19. Šeps Miroslav            SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.  47:47   + 27:14
     Šidlák Dominik           JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
     Krákora Antonín          VTA0803 C SC vebr-sport             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.30 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    31:57          
  2. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:53   + 1:56 
  3. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                35:31   + 3:34 
  4. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               36:30   + 4:33 
  5. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  37:13   + 5:16 
  6. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               37:36   + 5:39 
  7. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               37:49   + 5:52 
  8. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  38:00   + 6:03 
  9. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               39:26   + 7:29 
 10. Čihák Jan                HOR0601 B TJ Jiskra Hořice         39:59   + 8:02 
 11. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     40:00   + 8:03 
 12. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  40:50   + 8:53 
 13. Votoček Michal           JIL0601 C OK Jilemnice             42:29   + 10:32
 14. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       43:50   + 11:53
 15. Jiroušek Dominik         SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.  44:49   + 12:52
 16. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           46:07   + 14:10
 17. Hájek Dominik            CET0601 B TJ Loko Česká Třebová    47:35   + 15:38
 18. Flos Tomáš               LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice  49:36   + 17:39
 19. Morávek Martin           SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.  50:32   + 18:35
 20. Fajfr Marek              ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk      51:54   + 19:57
 21. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         52:21   + 20:24
 22. Krejčí Martin            KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orl  53:26   + 21:29
 23. Stach Ondřej             JIL0602 B OK Jilemnice             55:36   + 23:39
 24. Potužník Viktor          SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec    58:12   + 26:15
 25. Pařízek Petr             PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:58   + 28:01
 26. Jirků František          SJI0600 C OK Jihlava               61:11   + 29:14
 27. Čermák Martin            PHK0502 B OK 99 Hradec Králové     62:50   + 30:53
 28. Šíma Matěj               CHT0502 C OOB SK Chrast            63:34   + 31:37
 29. Kocourek Jiří            CTB0602 C SK OB Chotěboř           65:20   + 33:23
 30. Venhauer Vojtěch         SJI0505 B OK Jihlava               67:06   + 35:09
 31. Vacek František          CHT0501 C OOB SK Chrast            68:09   + 36:12
 32. Mengler Vojtěch          VTA0502 C SC vebr-sport            69:28   + 37:31
 33. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK Orientační sporty No  72:02   + 40:05
 34. Zlesák Matyáš            TAP0612 C KOB Tretra Praha         74:36   + 42:39
 35. Novisedlák Patrik        VTA0601 C SC vebr-sport            85:15   + 53:18
 36. Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  89:59   + 58:02
 37. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               90:50   + 58:53
 38. Khýn Hubert              VTA0603 C SC vebr-sport           121:57   + 90:00
     Novák Vítek              KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Verbók Štěpán            SJI0605 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.30 km, 175 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fábera David             SHK0305 B OK Slavia Hradec Králov  46:35          
  2. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  48:26   + 1:51 
  3. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:54   + 4:19 
  4. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    50:59   + 4:24 
  5. Deim Michal              VTA0402 B SC vebr-sport            52:22   + 5:47 
  6. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  52:34   + 5:59 
  7. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  54:32   + 7:57 
  8. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  56:23   + 9:48 
  9. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  56:40   + 10:05
 10. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               57:59   + 11:24
 11. Valenta Ondřej           JIL0401 B OK Jilemnice             58:31   + 11:56
 12. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         60:02   + 13:27
 13. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                61:25   + 14:50
 14. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         63:20   + 16:45
 15. Chrást Lukáš             OSN0301 C SK Orientační sporty No  66:54   + 20:19
 16. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  68:07   + 21:32
 17. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            68:42   + 22:07
 18. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  71:11   + 24:36
 19. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  92:33   + 45:58
     Tesař Zdeněk             SJC0401 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.90 km, 225 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec              55:07          
  2. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             57:31   + 2:24 
  3. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              59:47   + 4:40 
  4. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               62:16   + 7:09 
  5. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  65:41   + 10:34
  6. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             65:51   + 10:44
  7. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  67:48   + 12:41
  8. Novotný Vojtěch          TTR0203 B OOB Třebíč               73:55   + 18:48
  9. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               76:11   + 21:04
 10. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  76:53   + 21:46
 11. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      78:26   + 23:19
 12. Moravec Jan              ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk      83:40   + 28:33
 13. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  84:32   + 29:25
 14. Vališ Jan                LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice  88:47   + 33:40
 15. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  97:35   + 42:28
     Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Sitař Miroslav           PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 9.00 km, 220 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karásek Matěj            SJC0001 B Sportcentrum Jičín       77:21          
  2. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:50   + 3:29 
  3. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    87:50   + 10:29
  4. Gottfried Adam           VCB0005 B OB České Budějovice     121:01   + 43:40
     Vondruška Jan            VTA0001 B SC vebr-sport             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 12.90 km, 330 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palas Jan                SJC8507 C Sportcentrum Jičín       85:15          
  2. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            95:55   + 10:40
  3. Tichý Radomír            SHK0000 R OK Slavia Hradec Králov  97:23   + 12:08
  4. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast           106:28   + 21:13
  5. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n. 109:32   + 24:17
  6. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov 112:20   + 27:05
  7. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast           112:42   + 27:27
  8. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř          116:32   + 31:17
  9. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport           118:42   + 33:27
 10. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 121:42   + 36:27
 11. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast           123:19   + 38:04
 12. Lehár Adam               LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 125:33   + 40:18
 13. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice           126:57   + 41:42
 14. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek 127:17   + 42:02
 15. Žák Jan                  LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 138:29   + 53:14
 16. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 139:00   + 53:45
 17. Blažek Zdeněk            SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec   152:11   + 66:56
 18. Nešetřil Tomáš           CHT8901 C OOB SK Chrast           153:56   + 68:41
 19. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec   159:55   + 74:40
     Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Hybeš David              CHT9903 B OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 7.60 km, 230 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            60:04          
  2. Černý Vojtěch            JIL9006 C OK Jilemnice             65:32   + 5:28 
  3. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  77:37   + 17:33
  4. Janda Petr               CHT9101 C OOB SK Chrast            79:24   + 19:20
  5. Krška Vojtěch            VCB8901 C OB České Budějovice      81:02   + 20:58
  6. Nesrovnal Jaroslav       JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  86:40   + 26:36
  7. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        86:57   + 26:53
  8. Karlík Jan               TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno       100:21   + 40:17
  9. Pařízek Miloš            PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 108:31   + 48:27
 10. Slavíček Václav          JHB7703 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 123:22   + 63:18
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.90 km, 260 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  73:47          
  2. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           77:19   + 3:32 
  3. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  81:59   + 8:12 
  4. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast            82:15   + 8:28 
  5. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            85:12   + 11:25
  6. Červinka Jan             OSN8002 C SK Orientační sporty No  98:17   + 24:30
  7. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    99:33   + 25:46
  8. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec   109:18   + 35:31
  9. Klusáček Luděk           CTB7803 C SK OB Chotěboř          135:41   + 61:54
 10. Paul Pavel               CTB7601 C SK OB Chotěboř          143:05   + 69:18
 11. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř          158:05   + 84:18
 12. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč              160:14   + 86:27
     Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.90 km, 260 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                79:12          
  2. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  81:46   + 2:34 
  3. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  82:10   + 2:58 
  4. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    88:54   + 9:42 
  5. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov 100:55   + 21:43
  6. Nevrkla Tomáš            RUZ7600 C TJ Růžená               101:44   + 22:32
  7. Máca Petr                DOB7701 C KOB Dobruška            104:25   + 25:13
  8. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice     114:20   + 35:08
  9. Míchal Jiří              SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec   118:21   + 39:09
 10. Novák Pavel              0030002   MC Cirkus Čakovice      130:05   + 50:53
 11. Potužník Martin          SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec   135:15   + 56:03
 12. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 152:13   + 73:01
     Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Procinger Michal         VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.20 km, 180 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                57:54          
  2. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  58:16   + 0:22 
  3. Šafařík Ivo              OPI7402 C Orientační sporty Písek  58:24   + 0:30 
  4. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    59:10   + 1:16 
  5. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  62:15   + 4:21 
  6. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               63:44   + 5:50 
  7. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  65:11   + 7:17 
  8. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    65:28   + 7:34 
  9. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         66:30   + 8:36 
 10. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    67:10   + 9:16 
 11. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           71:01   + 13:07
 12. Ruda Petr                VTA7301 C SC vebr-sport            73:10   + 15:16
 13. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       77:19   + 19:25
 14. Komín Petr               RUZ7200 C TJ Růžená                79:01   + 21:07
 15. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            80:02   + 22:08
 16. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  87:05   + 29:11
 17. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  87:46   + 29:52
 18. Hojný Jaroslav           SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec    89:34   + 31:40
 19. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport            94:20   + 36:26
 20. Zámečník Pavel           0060002   Zámečníci                98:27   + 40:33
 21. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec   105:08   + 47:14
 22. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 105:38   + 47:44
 23. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 105:52   + 47:58
     Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.20 km, 180 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      56:15          
  2. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            61:13   + 4:58 
  3. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  68:21   + 12:06
  4. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      71:03   + 14:48
  5. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  72:02   + 15:47
  6. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:00   + 21:45
  7. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  83:25   + 27:10
  8. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  85:56   + 29:41
     Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.20 km, 190 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  58:32          
  2. Fencl Jiří               LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice  60:36   + 2:04 
  3. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               66:13   + 7:41 
  4. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               75:13   + 16:41
  5. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  76:03   + 17:31
  6. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                77:52   + 19:20
  7. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             95:51   + 37:19
  8. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč              119:19   + 60:47
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 6.20 km, 190 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         63:06          
  2. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  65:37   + 2:31 
  3. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  66:53   + 3:47 
  4. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     76:27   + 13:21
  5. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  77:10   + 14:04
  6. Čermák Libor             PHK5600 C OK 99 Hradec Králové     99:54   + 36:48
  7. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec             116:16   + 53:10
  MS Hrstka Vladislav         JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  78:26   + 15:20
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.60 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:49          
  2. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 45:11   + 1:22 
  3. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               46:46   + 2:57 
  4. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  47:41   + 3:52 
  5. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  50:16   + 6:27 
  6. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  60:32   + 16:43
  7. Kodys Václav             RUZ5105 C TJ Růžená                61:37   + 17:48
  8. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  62:14   + 18:25
  9. Jarčevský Pavel          SJH5201 C SJH Jindřichův Hradec    64:02   + 20:13
 10. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            75:12   + 31:23
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.60 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha            105:30          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.20 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bouček Václav            OCB4101 C OC České Budějovice      54:56          
  2. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    63:40   + 8:44 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.20 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Karolína       TTR1152 C OOB Třebíč               24:57          
  2. Hofhanzlová Magdaléna    RUZ1650 C TJ Růžená                28:12   + 3:15 
  3. Veselý Matyáš            SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec    29:57   + 5:00 
  4. Běloušek Matěj           CTB1202 C SK OB Chotěboř           30:33   + 5:36 
  5. Komárková Ondřejka       SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec    31:45   + 6:48 
  6. Nevrklová Adéla          RUZ1252 C TJ Růžená                31:53   + 6:56 
  7. Pompach Tobiáš           PHK       OK 99 Hradec Králové     35:33   + 10:36
  8. Polednová Helena         RUZ1250 C TJ Růžená                36:32   + 11:35
  9. Novisedlák Denis         0070001   novisedl                 36:50   + 11:53
 10. Píšová Gréta             SJH1052 C SJH Jindřichův Hradec    38:03   + 13:06
 11. Buršíková Eliška         SJI1450 C OK Jihlava               38:08   + 13:11
 12. Míka Tomáš               VCB1403 C OB České Budějovice      39:08   + 14:11
 13. Sobotka Ondřej           TTR1401 C OOB Třebíč               40:19   + 15:22
 14. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    42:36   + 17:39
 15. Polednová Dominika       RUZ1350 C TJ Růžená                42:56   + 17:59
 16. Uchytilová Aneta                                            43:11   + 18:14
 17. Rychtáriková Sofie       SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec    44:30   + 19:33
 18. Klusáčková Dorota        CTB1152 C SK OB Chotěboř           46:15   + 21:18
 19. Klusáčková Johana        CTB1153 C SK OB Chotěboř           46:17   + 21:20
 20. Fialová Kristýna         TTRxxxx   OOB Třebíč               46:53   + 21:56
 21. Šťastný Vilém            CTB1301 C SK OB Chotěboř           48:32   + 23:35
 22. Korecký Radan            CHT1401 C OOB SK Chrast            51:12   + 26:15
 23. Palas Tomáš              SJC1501 C Sportcentrum Jičín       54:23   + 29:26
 24. Míchal Jáchym            SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec    57:25   + 32:28
 25. Brychtová Lucie          JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  62:28   + 37:31
 26. Matrasová Marie + Štěpán CHT1451 C OOB SK Chrast            65:47   + 40:50
 27. Krejsová Markéta         CHT1351 C OOB SK Chrast            66:53   + 41:56
 28. Gregor Šimon             RUZ1600   TJ Růžená                70:08   + 45:11
 29. Vácha Jiří                                                  72:35   + 47:38
     Novák Jakub aspol.       0030003   MC Cirkus Čakovice        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 90 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrstka Daniel            JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  22:47          
  2. Čihák Petr                                                  27:36   + 4:49 
  3. Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering  30:17   + 7:30 
  4. Pařízková Kateřina       PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  31:45   + 8:58 
  5. Doležel Tomáš            STA7701 C OK Střelka               32:23   + 9:36 
  6. Kubák Martin ml.         SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    33:57   + 11:10
  7. Keller Ivo               CHT7703 C OOB SK Chrast            34:14   + 11:27
  8. Pařízek Jan              PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:19   + 11:32
  9. Kukačková Renata         FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:23   + 11:36
 10. Kršková Lenka            VCB8851 C OB České Budějovice      34:26   + 11:39
 11. Hejnáková Adéla                                             34:54   + 12:07
 12. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  37:58   + 15:11
 13. Procházka Robert         VCB7512 C OB České Budějovice      38:38   + 15:51
 14. Kazda Tomáš                                                 38:41   + 15:54
 15. Bouček Jakub             OCB9501 C OC České Budějovice      39:14   + 16:27
 16. Kukačka Jan              FSP7801 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:51   + 17:04
 17. Janovská Věra            JIL7258 C OK Jilemnice             40:22   + 17:35
 18. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                41:13   + 18:26
 19. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  41:17   + 18:30
 20. Nesrovnalová Iveta       JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  41:23   + 18:36
 21. Kadlecová Kristýna                                          42:03   + 19:16
 22. Popek Michal                                                43:13   + 20:26
 23. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               43:37   + 20:50
 24. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          45:04   + 22:17
 25. Janovský Petr            JIL7202 C OK Jilemnice             45:35   + 22:48
 26. Nováková Hana            CTB7551 C SK OB Chotěboř           45:56   + 23:09
 27. Vacková Petra            CHT7852 C OOB SK Chrast            46:39   + 23:52
 28. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  48:12   + 25:25
 29. Dvořáčková Jana          TTR8154 C OOB Třebíč               48:48   + 26:01
 30. Novotný Ondřej                                              49:43   + 26:56
 31. Míchalová Zuzana         SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec    51:42   + 28:55
 32. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     51:58   + 29:11
 33. Zvolánková Martina                                          55:12   + 32:25
 34. Neumannová Blanka                                           55:54   + 33:07
 35. Vorlíčková Lenka         VTA6751 C SC vebr-sport            57:40   + 34:53
 36. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    58:42   + 35:55
 37. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  58:45   + 35:58
 38. Horák Pavel              0040001   PavelH                   62:08   + 39:21
 39. Načeradská Jana          0050002   OKP                      88:16   + 65:29
 40. Pivodová Dana            0050001   OKP                      88:20   + 65:33
 41. Smrčková Olga            LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 109:02   + 86:15
 42. Beneš Tomáš              SJI0501 C OK Jihlava              149:52   + 127:05
     Blažek Pavel                                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------