Kód závodu          : 4731
Název               : Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Datum               : 02.06.2019
Místo konání        : Větrný Jeníkov
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí      : Zeman Jaroslav - R2
JURY                : Kamenický Radan, Matras Tomáš, Farář Václav

D10N 3.40 km, 25 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doleželová Jolana        STA1151 C OK Střelka               35:21          
  2. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast            36:44   + 1:23 
  3. Pilná Anna               OSN1151 C SK Orientační sporty No  37:34   + 2:13 
  4. Kůrková Ema              VTA1053 C SC vebr-sport           120:29   + 85:08
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.80 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           20:29          
  2. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  28:07   + 7:38 
  3. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  28:17   + 7:48 
  4. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            31:14   + 10:45
  5. Novotná Barbora          VTA0957 C SC vebr-sport            31:56   + 11:27
  6. Fenclová Hana            LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice  32:06   + 11:37
  7. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  34:23   + 13:54
  8. Novotná Nicol            SJI0953 C OK Jihlava               37:12   + 16:43
  9. Dvořáčková Eliška        TTR0951 C OOB Třebíč               39:00   + 18:31
 10. Coufalová Júlia          SJI0950 C OK Jihlava               41:11   + 20:42
 11. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    50:19   + 29:50
     Slavíková Barbora        CHT0951 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.30 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           17:58          
  2. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      19:08   + 1:10 
  3. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     20:33   + 2:35 
  4. Švíglerová Kateřina      LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice  21:12   + 3:14 
  5. Chlupáčová Anežka        SHK0760 B OK Slavia Hradec Králov  21:36   + 3:38 
  6. Charouzová Eliška        CHT0851 C OOB SK Chrast            22:17   + 4:19 
  7. Zitková Andrea           LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice  23:44   + 5:46 
  8. Škapová Markéta          CHT0752 C OOB SK Chrast            23:51   + 5:53 
  9. Oranyová Sylva           SJI0751 B OK Jihlava               25:25   + 7:27 
 10. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  25:52   + 7:54 
 11. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  26:13   + 8:15 
 12. Pejchalová Zuzana        SJI0850 C OK Jihlava               26:15   + 8:17 
 13. Kellerová Alice          CHT0852 C OOB SK Chrast            27:25   + 9:27 
 14. Honzáková Nelka          JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  27:39   + 9:41 
 15. Kopencová Anna           SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec    27:45   + 9:47 
 16. Lepšová Lucie            SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.  28:07   + 10:09
 17. Komínová Vendula         RUZ0751 C TJ Růžená                29:42   + 11:44
 18. Boučková Eva             CHT0751 C OOB SK Chrast            30:00   + 12:02
 19. Krátká Eliška            SJI0851 C OK Jihlava               30:47   + 12:49
 20. Zoulíková Vendula        CHT0753 C OOB SK Chrast            31:48   + 13:50
 21. Paulová Barbora          CTB0753 C SK OB Chotěboř           33:02   + 15:04
 22. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    34:39   + 16:41
 23. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         38:25   + 20:27
 24. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  40:21   + 22:23
 25. Plachá Nora              STA0851 C OK Střelka               44:29   + 26:31
 26. Komárková Zbyňka         SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec    44:44   + 26:46
 27. Pokorná Bára             VTA0752 C SC vebr-sport            44:51   + 26:53
 28. Niesytová Nikola         VTA0854 C SC vebr-sport            46:24   + 28:26
 29. Kroupa Hana              TTR0853 C OOB Třebíč               92:44   + 74:46
     Slavíčková Ema           JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.90 km, 40 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srbová Michaela          SJI0551 A OK Jihlava               19:13          
  2. Metelková Michaela       PHK0550 A OK 99 Hradec Králové     19:58   + 0:45 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     20:36   + 1:23 
  4. Kosobudová Anna          VTA0551 A SC vebr-sport            20:41   + 1:28 
  5. Morávková Zuzana         SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.  23:05   + 3:52 
  6. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    24:47   + 5:34 
  7. Košková Martina          SHK0652 B OK Slavia Hradec Králov  24:50   + 5:37 
  8. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  24:52   + 5:39 
  9. Rážová Aneta             PHK0662 B OK 99 Hradec Králové     25:08   + 5:55 
 10. Doleželová Anna          PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:23   + 6:10 
 11. Plachá Zita              STA0551 C OK Střelka               25:49   + 6:36 
 12. Doudová Alžběta          PHK0554 B OK 99 Hradec Králové     26:01   + 6:48 
 13. Malínská Nela            SJC0650 B Sportcentrum Jičín       26:23   + 7:10 
 14. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  26:32   + 7:19 
 15. Matěásková Šárka         JIL0551 A OK Jilemnice             26:49   + 7:36 
 16. Vošahlíková Ema          LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice  26:50   + 7:37 
 17. Pejchalová Veronika      SJI0652 B OK Jihlava               27:10   + 7:57 
 18. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              28:09   + 8:56 
 19. Tomášová Anna            SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:18   + 9:05 
 20. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:24   + 9:11 
 21. Skořepová Lucie          LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice  28:35   + 9:22 
 22. Čečková Karolína         SHK0650 B OK Slavia Hradec Králov  28:53   + 9:40 
 23. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             29:12   + 9:59 
 24. Pekařová Nela            VTA0552 B SC vebr-sport            29:19   + 10:06
 25. Honzáková Lenka          JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Bro  30:09   + 10:56
 26. Slavíková Eva            CHT0652 B OOB SK Chrast            30:14   + 11:01
 27. Pipková Karolína         LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice  30:40   + 11:27
 28. Přílepková Radka         VTA0651 B SC vebr-sport            30:48   + 11:35
 29. Pitrmucová Lucie         JIL0651 B OK Jilemnice             31:01   + 11:48
 30. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 B TJ Růžená                31:49   + 12:36
 31. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  32:06   + 12:53
 32. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    33:03   + 13:50
 33. Losmanová Natálie        LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice  35:57   + 16:44
 34. Kůrková Kateřina         VTA0657 C SC vebr-sport            37:57   + 18:44
 35. Halamková Justýna        CHT0651 C OOB SK Chrast            39:40   + 20:27
 36. Paulová Pavlína          CTB0551 C SK OB Chotěboř           40:46   + 21:33
 37. Gurinová Gabriela        SJC0557 C Sportcentrum Jičín       43:55   + 24:42
 38. Chrtková Anežka          PHK0658 B OK 99 Hradec Králové     44:13   + 25:00
 39. Procházková Magdalena    VCB0662 C OB České Budějovice      46:48   + 27:35
 40. Slavíková Tereza         CHT0656 C OOB SK Chrast            50:25   + 31:12
 41. Doležalová Barbora       CHT0655 C OOB SK Chrast            51:11   + 31:58
 42. Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      56:19   + 37:06
 43. Holcová Nikola           LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice  58:33   + 39:20
 44. Krejčová Petra           VTA0658 C SC vebr-sport            60:29   + 41:16
     Wacková Anna             SJI0653 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.30 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  25:46          
  2. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      28:41   + 2:55 
  3. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  29:09   + 3:23 
  4. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    29:23   + 3:37 
  5. Janovská Vendula         JIL0453 B OK Jilemnice             29:37   + 3:51 
  6. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  29:43   + 3:57 
  7. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     30:18   + 4:32 
  8. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  30:50   + 5:04 
  9. Messnerová Lucie         VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:55   + 5:09 
 10. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:35   + 5:49 
 11. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  31:40   + 5:54 
 12. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     31:56   + 6:10 
 13. Počtová Klára            OPI0453 B Orientační sporty Písek  32:05   + 6:19 
 14. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:49   + 9:03 
 15. Nešporová Marie          TTR0351 B OOB Třebíč               35:42   + 9:56 
 16. Čápová Eliška            STA0451 C OK Střelka               35:46   + 10:00
 17. Procházková Dana         VCB0362 C OB České Budějovice      36:41   + 10:55
 18. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  37:01   + 11:15
 19. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              37:32   + 11:46
 20. Kropáčková Vendula       CHT0353 C OOB SK Chrast            37:33   + 11:47
 21. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      39:30   + 13:44
 22. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:17   + 14:31
 23. Votíková Tereza          VCB0454 C OB České Budějovice      43:15   + 17:29
 24. Zamouřilová Anežka       PHK0354 B OK 99 Hradec Králové     44:02   + 18:16
 25. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    55:23   + 29:37
     Šerhaklová Karolína      SJH0353 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.60 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      31:40          
  2. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            32:59   + 1:19 
  3. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  35:08   + 3:28 
  4. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  35:41   + 4:01 
  5. Randáková Alžběta        VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:38   + 4:58 
  6. Pitrmucová Antonie       JIL0251 B OK Jilemnice             36:49   + 5:09 
  7. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:07   + 5:27 
  8. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            38:37   + 6:57 
  9. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                39:13   + 7:33 
 10. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  39:24   + 7:44 
 11. Svobodová Anna           VTA0151 A SC vebr-sport            40:58   + 9:18 
 12. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               43:03   + 11:23
 13. Kovářová Jana            LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice  43:12   + 11:32
 14. Bečvářová Markéta        OPI0250 B Orientační sporty Písek  43:17   + 11:37
 15. Kubíčková Iva            KUO0153 C KOB Ústí nad Orlicí      45:16   + 13:36
 16. Rudová Magdaléna         VTA0254 B SC vebr-sport            48:15   + 16:35
 17. Votíková Veronika        VCB0154 C OB České Budějovice      50:03   + 18:23
 18. Pittnerová Adéla         RUZ0250 C TJ Růžená                55:44   + 24:04
 19. Ondráčková Eliška        CTB0150 C SK OB Chotěboř           81:25   + 49:45
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 4.00 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  42:02          
  2. Filipová Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.  44:19   + 2:17 
  3. Vacková Anna             CHT0051 B OOB SK Chrast            59:40   + 17:38
  4. Rudová Anna              VTA0051 B SC vebr-sport            66:19   + 24:17
     Škorpíková Barbora       LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.50 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenclová Marta           LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice  40:13          
  2. Jeřábková Jitka          TZL9453 R SKOB Zlín                40:14   + 0:01 
  3. Palasová Petra           SJC8658 C Sportcentrum Jičín       48:46   + 8:33 
  4. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            48:55   + 8:42 
  5. Slámová Petra            ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       49:11   + 8:58 
  6. Vébrová Denisa           VTA9551 C SC vebr-sport            51:27   + 11:14
  7. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:27   + 12:14
  8. Kašparová Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            55:41   + 15:28
  9. Mátlová Pavlína          TJN9392 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:09   + 15:56
 10. Langrová Anna            SHK9753 C OK Slavia Hradec Králov  57:22   + 17:09
 11. Gottfriedová Adéla       VCB9755 C OB České Budějovice      64:59   + 24:46
 12. Míková Michaela          SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec    70:29   + 30:16
 13. Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast            75:55   + 35:42
 14. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  77:37   + 37:24
 15. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast            86:08   + 45:55
     Píšová Lucie             SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.10 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    44:43          
  2. Cipryánová Alena         BZP7850 C Báječné ženy v orientač  51:10   + 6:27 
  3. Štaubertová Tereza       ZBM9759 C SK Žabovřesky Brno       57:36   + 12:53
  4. Nesrovnalová Iveta       JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  61:56   + 17:13
  5. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená                85:27   + 40:44
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 4.30 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                41:23          
  2. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           42:28   + 1:05 
  3. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         43:26   + 2:03 
  4. Honzáková Jana           JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  43:47   + 2:24 
  5. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  46:45   + 5:22 
  6. Zoulíková Iveta          CHT8052 C OOB SK Chrast            48:54   + 7:31 
  7. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:56   + 8:33 
  8. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  50:32   + 9:09 
  9. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř           53:25   + 12:02
 10. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            55:56   + 14:33
 11. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            56:34   + 15:11
 12. Paulová Hana             CTB7851 C SK OB Chotěboř           58:03   + 16:40
 13. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            59:59   + 18:36
 14. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               65:48   + 24:25
 15. Brychtová Zuzana         JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  67:40   + 26:17
 16. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř           84:15   + 42:52
  MS Izdný Pavel              SJI7613 C OK Jihlava               40:10   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.30 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      38:55          
  2. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      39:03   + 0:08 
  3. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  39:39   + 0:44 
  4. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  39:51   + 0:56 
  5. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             41:16   + 2:21 
  6. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             41:57   + 3:02 
  7. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    43:31   + 4:36 
  8. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  44:15   + 5:20 
  9. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  45:37   + 6:42 
 10. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      49:33   + 10:38
 11. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    53:05   + 14:10
 12. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    53:21   + 14:26
 13. Slavíčková Lada          JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  54:28   + 15:33
 14. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  56:11   + 17:16
 15. Komárková Lucie          LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:11   + 19:16
 16. Gregorová Lenka          SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec    61:25   + 22:30
 17. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    61:48   + 22:53
 18. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     70:00   + 31:05
 19. Zámečníková Jitka        0060001                            74:21   + 35:26
 20. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               81:59   + 43:04
 21. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice      82:11   + 43:16
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.60 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      35:28          
  2. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  36:06   + 0:38 
  3. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            37:41   + 2:13 
  4. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    37:52   + 2:24 
  5. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:34   + 5:06 
  6. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  42:23   + 6:55 
  7. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               44:32   + 9:04 
  8. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            44:57   + 9:29 
  9. Votíková Monika          VCB7254 C OB České Budějovice      45:16   + 9:48 
 10. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:34   + 10:06
 11. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  46:19   + 10:51
 12. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       46:29   + 11:01
 13. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       47:23   + 11:55
 14. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:43   + 14:15
 15. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:50   + 16:22
 16. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      52:41   + 17:13
 17. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            53:34   + 18:06
 18. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              56:51   + 21:23
 19. Janovská Věra            JIL7258 C OK Jilemnice             63:47   + 28:19
 20. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      64:02   + 28:34
 21. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  65:52   + 30:24
 22. Pittnerová Lenka         RUZ7150 C TJ Růžená                74:47   + 39:19
 23. Čermáková Lucie          PHK7150 C OK 99 Hradec Králové    101:45   + 66:17
     Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice             DISK          
     Svobodová Martina        VTA7151 C SC vebr-sport             DISK          
  MS Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               39:34   + 4:06 
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.60 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  37:51          
  2. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:29   + 4:38 
  3. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           43:39   + 5:48 
  4. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:17   + 9:26 
  5. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  56:56   + 19:05
     Vorlíčková Lenka         VTA6751 C SC vebr-sport             DISK          
     Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice             DISK          
  MS Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               78:05   + 40:14
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.90 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  27:31          
  2. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:10   + 0:39 
  3. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:59   + 2:28 
  4. Lehárová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  30:11   + 2:40 
  5. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      32:27   + 4:56 
  6. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      33:42   + 6:11 
  7. Brémová Hildegarda       KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže      38:27   + 10:56
  8. Peremská Dana            SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:51   + 26:20
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.90 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  30:54          
  2. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            37:03   + 6:09 
  3. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         42:38   + 11:44
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.80 km, 40 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             44:31          
  2. Podhorská Věra           SJI5252 C OK Jihlava               79:07   + 34:36
  3. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť               130:23   + 85:52
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.80 km, 40 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:58          
  2. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  48:22   + 1:24 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  59:05   + 12:07
  4. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             65:10   + 18:12
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.50 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Antonín          CTB1101 C SK OB Chotěboř           27:49          
  2. Míka Ondřej              VCB1003 C OB České Budějovice      34:14   + 6:25 
  3. Buršík Matěj             SJI1002 C OK Jihlava               35:34   + 7:45 
  4. Wierer  Antonín          STA1002 C OK Střelka               35:46   + 7:57 
  5. Janošík Ivan             VCB1002 C OB České Budějovice      36:54   + 9:05 
  6. Krätzer Vojtěch          STA1203 C OK Střelka               42:00   + 14:11
  7. Rychtárik Jáchym         SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec    45:26   + 17:37
  8. Pekarovič Jakub          VTA1001 C SC vebr-sport            49:13   + 21:24
  9. Novák Michal             KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže      53:05   + 25:16
 10. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      55:06   + 27:17
     Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                 DISK          
     Nouza Vítek              SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.90 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Vojtěch           SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec    15:23          
  2. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  16:19   + 0:56 
  3. Klusáček Mikuláš         CTB0902 C SK OB Chotěboř           16:51   + 1:28 
  4. Míchal Jakub             SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec    19:22   + 3:59 
  5. Škapa Jan                CHT0901 C OOB SK Chrast            19:42   + 4:19 
  6. Libra Matyáš             PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:34   + 6:11 
  7. Kopenec Šimon            SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec    22:28   + 7:05 
  8. Novák Tobiáš             CTB1103 C SK OB Chotěboř           22:50   + 7:27 
  9. Šerhakl Bořek            SJH0902 C SJH Jindřichův Hradec    23:06   + 7:43 
 10. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      24:38   + 9:15 
 11. Kopecký Vojtěch          CHT1001 C OOB SK Chrast            28:44   + 13:21
 12. Jirků Ondřej             SJI0904 C OK Jihlava               31:35   + 16:12
 13. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    37:34   + 22:11
 14. Kroupa Vít               TTR1001 C OOB Třebíč               50:21   + 34:58
 15. Černý Petr               SJI0905 C OK Jihlava               54:36   + 39:13
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      16:26          
  2. Blažek Cyril             SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec    17:11   + 0:45 
  3. Horák Filip              PHK0701 B OK 99 Hradec Králové     18:37   + 2:11 
  4. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         19:59   + 3:33 
  4. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                19:59   + 3:33 
  6. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               20:05   + 3:39 
  7. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    20:22   + 3:56 
  8. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               21:09   + 4:43 
  9. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            21:56   + 5:30 
 10. Coufal Petr              SJI0703 C OK Jihlava               22:48   + 6:22 
 11. Svoboda Jan              VTA0701 B SC vebr-sport            22:58   + 6:32 
 12. Šimon Eduard             PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:08   + 6:42 
 13. Krupička Vít             CTB0701 C SK OB Chotěboř           24:05   + 7:39 
 14. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               25:05   + 8:39 
 15. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  25:08   + 8:42 
 16. Dejnožka Matěj           CHT0701 C OOB SK Chrast            25:13   + 8:47 
 17. Šeps Miroslav            SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.  31:13   + 14:47
 18. Wierer Jan               STA0701 C OK Střelka               31:22   + 14:56
 19. Halamka Jiří             CHT0804 C OOB SK Chrast            31:49   + 15:23
 20. Šidlák Dominik           JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  57:38   + 41:12
     Krätzer Matěj            STA0702 C OK Střelka                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.10 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:57          
  2. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               19:59   + 0:02 
  3. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  20:12   + 0:15 
  4. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               21:49   + 1:52 
  5. Čihák Jan                HOR0601 B TJ Jiskra Hořice         21:54   + 1:57 
  6. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  22:02   + 2:05 
  7. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    22:08   + 2:11 
  8. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  22:10   + 2:13 
  9. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           22:18   + 2:21 
 10. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               23:31   + 3:34 
 11. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                23:51   + 3:54 
 12. Venhauer Vojtěch         SJI0505 B OK Jihlava               24:20   + 4:23 
 13. Čermák Martin            PHK0502 B OK 99 Hradec Králové     24:22   + 4:25 
 14. Fajfr Marek              ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk      24:31   + 4:34 
 15. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     25:01   + 5:04 
 16. Stach Ondřej             JIL0602 B OK Jilemnice             25:36   + 5:39 
 17. Votoček Michal           JIL0601 C OK Jilemnice             26:00   + 6:03 
 18. Hájek Dominik            CET0601 B TJ Loko Česká Třebová    27:11   + 7:14 
 19. Morávek Martin           SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:21   + 8:24 
 20. Jiroušek Dominik         SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:52   + 8:55 
 21. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         29:09   + 9:12 
 22. Flos Tomáš               LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice  30:00   + 10:03
 23. Mengler Vojtěch          VTA0502 C SC vebr-sport            30:29   + 10:32
 24. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       32:05   + 12:08
 25. Krejčí Martin            KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orl  33:08   + 13:11
 26. Potužník Viktor          SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec    34:17   + 14:20
 27. Pelc Tadeáš              CST0601 B OB Strakonice            34:19   + 14:22
 28. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               37:00   + 17:03
 29. Vacek František          CHT0501 C OOB SK Chrast            39:09   + 19:12
 30. Jirků František          SJI0600 C OK Jihlava               41:22   + 21:25
 31. Zlesák Matyáš            TAP0612 C KOB Tretra Praha         43:29   + 23:32
 32. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK Orientační sporty No  44:03   + 24:06
 33. Rachůnek Stanislav       SJI0602 C OK Jihlava               47:23   + 27:26
 34. Khýn Hubert              VTA0603 C SC vebr-sport            61:08   + 41:11
 35. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               61:10   + 41:13
 36. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               65:47   + 45:50
 37. Novák Vítek              KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže      67:58   + 48:01
     Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.80 km, 55 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  25:28          
  2. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  27:00   + 1:32 
  3. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  28:00   + 2:32 
  4. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         29:24   + 3:56 
  5. Fábera David             SHK0305 B OK Slavia Hradec Králov  29:38   + 4:10 
  6. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  30:57   + 5:29 
  7. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:18   + 6:50 
  8. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         32:24   + 6:56 
  9. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    33:13   + 7:45 
 10. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               34:44   + 9:16 
 11. Valenta Ondřej           JIL0401 B OK Jilemnice             35:15   + 9:47 
 12. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  36:04   + 10:36
 13. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  36:22   + 10:54
 14. Deim Michal              VTA0402 B SC vebr-sport            37:26   + 11:58
 15. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  38:28   + 13:00
 16. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            39:03   + 13:35
 17. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  39:18   + 13:50
 18. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               40:35   + 15:07
 19. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            41:06   + 15:38
 20. Chrást Lukáš             OSN0301 C SK Orientační sporty No  43:54   + 18:26
 21. Tesař Zdeněk             SJC0401 C Sportcentrum Jičín       44:38   + 19:10
     Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 4.30 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             31:53          
  2. Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec              34:39   + 2:46 
  3. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               34:41   + 2:48 
  4. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               35:14   + 3:21 
  5. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             36:33   + 4:40 
  6. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  36:47   + 4:54 
  7. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:20   + 5:27 
  8. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  37:24   + 5:31 
  9. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:37   + 7:44 
 10. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               40:01   + 8:08 
 11. Vališ Jan                LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice  40:37   + 8:44 
 12. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      41:09   + 9:16 
 13. Sitař Miroslav           PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  41:47   + 9:54 
 14. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:00   + 18:07
 15. Kouba Marek              VTA0202 B SC vebr-sport            54:53   + 23:00
     Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 4.50 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:24          
  2. Karásek Matěj            SJC0001 B Sportcentrum Jičín       38:25   + 2:01 
  3. Gottfried Adam           VCB0005 B OB České Budějovice      55:39   + 19:15
  4. Vondruška Jan            VTA0001 B SC vebr-sport            71:09   + 34:45
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.10 km, 90 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palas Jan                SJC8507 C Sportcentrum Jičín       38:54          
  2. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            41:16   + 2:22 
  3. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            42:58   + 4:04 
  4. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  43:17   + 4:23 
  5. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            43:41   + 4:47 
  6. Tichý Radomír            SHK0000 R OK Slavia Hradec Králov  44:01   + 5:07 
  7. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           47:50   + 8:56 
  8. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           48:00   + 9:06 
  9. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            48:48   + 9:54 
 10. Šafařík Ivo              OPI7402 C Orientační sporty Písek  50:50   + 11:56
 11. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:01   + 12:07
 12. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:00   + 14:06
 13. Blažek Zdeněk            SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec    53:49   + 14:55
 14. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice            55:47   + 16:53
 15. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            57:04   + 18:10
 16. Nešetřil Tomáš           CHT8901 C OOB SK Chrast            57:51   + 18:57
 17. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            57:54   + 19:00
 18. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:03   + 20:09
 19. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  59:24   + 20:30
 20. Lehár Adam               LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice  59:28   + 20:34
 21. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  60:15   + 21:21
 22. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:33   + 22:39
 23. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    62:02   + 23:08
 24. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice            63:20   + 24:26
 25. Žák Jan                  LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice  65:44   + 26:50
 26. Černý Vojtěch            JIL9006 C OK Jilemnice             66:10   + 27:16
 27. Martinec Petr            CHT8502 C OOB SK Chrast            67:51   + 28:57
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.30 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janda Petr               CHT9101 C OOB SK Chrast            37:49          
  2. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        42:36   + 4:47 
  3. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:52   + 6:03 
  4. Nesrovnal Jaroslav       JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  47:15   + 9:26 
  5. Kubák Martin ml.         SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    49:35   + 11:46
  6. Sitař Václav             PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:59   + 18:10
  7. Karlík Jan               TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno        70:42   + 32:53
  8. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  73:06   + 35:17
     Slavíček Václav          JHB7703 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
     Pavlík Lukáš             RUZ0000 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 5.00 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  38:15          
  2. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast            40:52   + 2:37 
  3. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          42:00   + 3:45 
  4. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  42:48   + 4:33 
  5. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec    51:05   + 12:50
  6. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            52:42   + 14:27
  7. Paul Pavel               CTB7601 C SK OB Chotěboř           65:13   + 26:58
  8. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               65:16   + 27:01
  9. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.  67:25   + 29:10
 10. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř           75:18   + 37:03
 11. Klusáček Luděk           CTB7803 C SK OB Chotěboř           78:14   + 39:59
 12. Kroupa Václav            TTR8003   OOB Třebíč              124:32   + 86:17
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 5.00 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  38:47          
  2. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  41:02   + 2:15 
  3. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      41:28   + 2:41 
  4. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                42:18   + 3:31 
  5. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  44:52   + 6:05 
  6. Doležel Tomáš            STA7701 C OK Střelka               47:05   + 8:18 
  7. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov  48:30   + 9:43 
  8. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    49:34   + 10:47
  9. Nevrkla Tomáš            RUZ7600 C TJ Růžená                49:36   + 10:49
 10. Míchal Jiří              SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec    50:33   + 11:46
 11. Wierer Martin            STA7702 C OK Střelka               51:25   + 12:38
 12. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  53:15   + 14:28
 13. Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice  63:39   + 24:52
 14. Potužník Martin          SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec    67:41   + 28:54
 15. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:42   + 40:55
     Procinger Michal         VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.40 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    32:53          
  2. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  33:34   + 0:41 
  3. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               35:38   + 2:45 
  4. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  39:18   + 6:25 
  5. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       40:06   + 7:13 
  6. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          40:08   + 7:15 
  7. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    40:54   + 8:01 
  8. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         40:56   + 8:03 
  9. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  41:23   + 8:30 
 10. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                41:25   + 8:32 
 11. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    41:27   + 8:34 
 12. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  41:57   + 9:04 
 13. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    43:44   + 10:51
 14. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:31   + 11:38
 15. Ruda Petr                VTA7301 C SC vebr-sport            45:10   + 12:17
 16. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           45:21   + 12:28
 17. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  46:11   + 13:18
 18. Komín Petr               RUZ7200 C TJ Růžená                48:27   + 15:34
 19. Trojan Jiří              SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec    49:38   + 16:45
 20. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            51:01   + 18:08
 21. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  51:02   + 18:09
 22. Zámečník Pavel           0060002                            51:09   + 18:16
 23. Věříš Jan                LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice  53:08   + 20:15
 24. Hojný Jaroslav           SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec    53:10   + 20:17
 25. Novotný Petr             SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec    60:32   + 27:39
 26. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport            67:19   + 34:26
 27. Janovský Petr            JIL7202 C OK Jilemnice             93:39   + 60:46
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 4.40 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  33:12          
  2. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      34:21   + 1:09 
  3. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            37:39   + 4:27 
  4. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  39:45   + 6:33 
  5. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  41:40   + 8:28 
  6. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      42:28   + 9:16 
  7. Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice         44:33   + 11:21
  8. Janíček Jan              OSN6811   SK Orientační sporty No  45:06   + 11:54
  9. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:25   + 14:13
 10. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:52   + 25:40
 11. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          72:15   + 39:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.80 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               33:57          
  2. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  47:14   + 13:17
  3. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             52:58   + 19:01
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 3.80 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  32:24          
  2. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         33:26   + 1:02 
  3. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  38:03   + 5:39 
  4. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  45:46   + 13:22
  5. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     52:30   + 20:06
  6. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              56:48   + 24:24
  7. Čermák Libor             PHK5600 C OK 99 Hradec Králové     59:23   + 26:59
  MS Hrstka Vladislav         JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  54:02   + 21:38
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.40 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  32:22          
  2. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  38:21   + 5:59 
  3. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               39:36   + 7:14 
  4. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  40:51   + 8:29 
  5. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 42:00   + 9:38 
  6. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  44:02   + 11:40
  7. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                50:19   + 17:57
  8. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                50:23   + 18:01
  9. Kodys Václav             RUZ5105 C TJ Růžená                54:09   + 21:47
 10. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  72:25   + 40:03
     Jarčevský Pavel          SJH5201 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.40 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  62:02          
     Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.00 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    61:32          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.40 km, 25 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flos David                                                  31:53          
  2. Nevrklová Adéla          RUZ1252 C TJ Růžená                36:27   + 4:34 
  3. Pompach Tobiáš           PHK       OK 99 Hradec Králové     37:11   + 5:18 
  4. Brychtová Lucie          JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  40:48   + 8:55 
  5. Slavíčková Julie         JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  40:52   + 8:59 
  6. Hofhanzlová Magdaléna    RUZ1650 C TJ Růžená                43:03   + 11:10
  7. Píšová Gréta             SJH1052 C SJH Jindřichův Hradec    43:15   + 11:22
  8. Pokorný Vítek            VTA1102 C SC vebr-sport            43:19   + 11:26
  9. Míka Tomáš               VCB1403 C OB České Budějovice      45:32   + 13:39
 10. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      45:40   + 13:47
 11. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    48:33   + 16:40
 12. Martinec Eduard                                             48:39   + 16:46
 13. Cipryánová Viktorie      BZP1350 C Báječné ženy v orientač  49:52   + 17:59
 14. Martinec Otakar                                             49:56   + 18:03
 15. Šťastný Vilém            CTB1301 C SK OB Chotěboř           49:59   + 18:06
 16. Klusáčková Dorota        CTB1152 C SK OB Chotěboř           50:17   + 18:24
 17. Klusáčková Johana        CTB1153 C SK OB Chotěboř           50:20   + 18:27
 18. Rychtáriková Sofie       SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec    50:22   + 18:29
 19. Kösslová Šárka           SJH1154 C SJH Jindřichův Hradec    51:49   + 19:56
 20. Šmejda Jakub                                                56:26   + 24:33
 21. Polednová Dominika       RUZ1350 C TJ Růžená                56:45   + 24:52
 22. Palas Tomáš              SJC1501 C Sportcentrum Jičín       66:51   + 34:58
 23. Matrasová Marie + Štěpán CHT1451 C OOB SK Chrast            68:02   + 36:09
 24. Míchal Jáchym            SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec    74:43   + 42:50
 25. Blažek Robin             SJI1700   OK Jihlava               76:21   + 44:28
 26. Lexa Vendelín            VTA1701 C SC vebr-sport            78:57   + 47:04
 27. Buršíková Eliška         SJI1450 C OK Jihlava               83:23   + 51:30
     Polednová Helena         RUZ1250 C TJ Růžená                 DISK          
     Boučková Elena           CHT1151 C OOB SK Chrast             DISK          
     Korecký Radan            CHT1401 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Keller Ivo               CHT7703 C OOB SK Chrast            21:57          
  2. Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering  23:17   + 1:20 
  3. Novotný Jan              VTA0301 C SC vebr-sport            24:05   + 2:08 
  4. Kukačková Renata         FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:49   + 2:52 
  5. Kazda Tomáš                                                 26:36   + 4:39 
  6. Martincová Kristýna      CHT8551 C OOB SK Chrast            29:25   + 7:28 
  7. Slavík Ondřej                                               29:50   + 7:53 
  8. Vítovcová  Radana        STA7651 C OK Střelka               30:16   + 8:19 
  9. Cipryán Tobiáš           BZP0701 C Báječné ženy v orientač  30:43   + 8:46 
 10. Kukačka Jan              FSP7801 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:08   + 9:11 
 11. Procházka Robert         VCB7512 C OB České Budějovice      32:20   + 10:23
 12. Kössl Jan                SJH7602 C SJH Jindřichův Hradec    33:15   + 11:18
 13. Horák Pavel              0040001                            33:36   + 11:39
 14. Kellerová Lenka                                             34:15   + 12:18
 15. Hejnáková Adéla                                             35:36   + 13:39
 16. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  36:27   + 14:30
 17. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               37:03   + 15:06
 18. Kraus Jindřich                                              37:42   + 15:45
 19. Míchalová Zuzana         SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec    39:20   + 17:23
 20. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  39:23   + 17:26
 21. Kroupa Diana             TTR8156 C OOB Třebíč               40:17   + 18:20
 22. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                41:32   + 19:35
 23. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     41:44   + 19:47
 24. Kopencová Veronika       SJH7952 C SJH Jindřichův Hradec    43:37   + 21:40
 25. Neumannová Blanka                                           45:49   + 23:52
 26. Korberová Lenka          JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  45:51   + 23:54
 27. Rychtáriková Eliška      SJH8050 C SJH Jindřichův Hradec    46:23   + 24:26
 28. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            49:59   + 28:02
 29. Poláková Jolana          VTA6851 C SC vebr-sport            50:09   + 28:12
 30. Frajová Kamila           RUZ7950 C TJ Růžená                53:15   + 31:18
 31. Novák Tobiáš                                                56:29   + 34:32
 32. Nováková Tereza                                             56:37   + 34:40
 33. Kujal Pavel                                                 58:41   + 36:44
 34. Věříšová Lenka           0020001                            61:12   + 39:15
 35. Flos Radek                                                  62:02   + 40:05
 36. Vacková Anna                                                69:29   + 47:32
 37. Nováková Hana            CTB7551 C SK OB Chotěboř           76:20   + 54:23
 38. Sochor Šimon             HOST      TJ Tatran Hostinné       80:32   + 58:35
 39. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec    83:59   + 62:02
 40. Smrčková Olga            LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice  90:58   + 69:01
     Beneš Tomáš              SJI0501 C OK Jihlava                DISK          
  MS Novotná Petra            SJI8350 C OK Jihlava               32:34   + 10:37
--------------------------------------------------------------------------------