Kód závodu          : 4732
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 01.06.2019
Místo konání        : Otaslavice
Mapa                : Chaloupky, 1:15 000 (DH16-21B), ostatní kategorie 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Pořadatel           : PLU - TJ SOKOL Plumlov
Ředitel závodu      : Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí     : Grepl Ladislav - R2
Ředitel závodu      : Matyšek Radoslav - R3
Stavitel tratí      : Binar Robert - R2, Otruba Marek - R3

D10C 2.30 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        18:13          
  2. Marková Eva              ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno       19:42   + 1:29 
  3. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              21:00   + 2:47 
  4. Mašláňová Ema            TZL0955 C SKOB Zlín                21:11   + 2:58 
  5. Vlčková Markéta          VIC0951 C OB Vizovice              21:19   + 3:06 
  6. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov    22:08   + 3:55 
  7. Slámová Julie            LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  22:39   + 4:26 
  8. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       24:16   + 6:03 
  9. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  25:02   + 6:49 
 10. Jordánová Nelly          KSU1050 C Klub vytrvalostních spo  25:37   + 7:24 
 11. Luterová Laura           PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov         27:00   + 8:47 
 12. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       27:02   + 8:49 
 13. Mudráková Natálie        TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno        27:24   + 9:11 
 14. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             28:15   + 10:02
 15. Chytráčková Zuzana       PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov         30:19   + 12:06
 16. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              30:24   + 12:11
 17. Paulíčková Adela         UOL0951 C SOB Olomouc              30:48   + 12:35
 18. Soldánová Pavlína        JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov    31:10   + 12:57
 19. Gogelová Martina         TZL0958 C SKOB Zlín                33:50   + 15:37
 20. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 34:39   + 16:26
 21. Zbíralová Kateřina       UOL1151 C SOB Olomouc              34:44   + 16:31
 22. Kubíčková Lucie          VIC0952 C OB Vizovice              35:00   + 16:47
 23. Hečová Kristýna          TZL0957 C SKOB Zlín                35:27   + 17:14
 24. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  35:31   + 17:18
 25. Veselá Klára             UOL0950 C SOB Olomouc              36:22   + 18:09
 26. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       38:52   + 20:39
     Růžičková Žofie          TZL0953 C SKOB Zlín                 DISK          
  MS Buksová Karolína         SKM0850 C KOB Směr Kroměříž        29:50   + 11:37
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.00 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paulíčková Tereza        UOL0750 B SOB Olomouc              24:14          
  2. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       24:59   + 0:45 
  3. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     25:57   + 1:43 
  4. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        29:00   + 4:46 
  5. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       30:01   + 5:47 
  6. Kovalčíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     32:49   + 8:35 
  7. Hrbáčková Michaela       LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovic  33:19   + 9:05 
  8. Jílková Pavla            UOL0753 C SOB Olomouc              36:27   + 12:13
  9. Entová Kateřina          TZL0751 C SKOB Zlín                37:18   + 13:04
 10. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               37:54   + 13:40
 11. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         39:15   + 15:01
 12. Krtičková Ester          CHA0754 C OK Chrastava             40:01   + 15:47
 13. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        40:17   + 16:03
 14. Poslušná Jitka           TZL0752 C SKOB Zlín                40:55   + 16:41
 15. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           41:13   + 16:59
 16. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  42:01   + 17:47
 17. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     42:22   + 18:08
 18. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  43:14   + 19:00
 19. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           45:06   + 20:52
 20. Štefková Michaela        PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov         47:13   + 22:59
 21. Valyavka Viktoriya       38S0850 C Slávia ŽU Žilina         50:15   + 26:01
 22. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  52:41   + 28:27
 23. Slezáková Vendula        PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov         56:50   + 32:36
 24. Perničková Karolína      TZL0850 C SKOB Zlín                58:44   + 34:30
 25. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        60:14   + 36:00
     Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.10 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     36:19          
  2. Dittrichová Lucie        SKM0551 A KOB Směr Kroměříž        37:07   + 0:48 
  3. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        37:49   + 1:30 
  4. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       38:27   + 2:08 
  5. Doušková Kateřina        TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno        40:16   + 3:57 
  6. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     40:22   + 4:03 
  7. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       41:05   + 4:46 
  8. Otrubová Anna            PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov         42:13   + 5:54 
  9. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  42:26   + 6:07 
 10. Jílková Lenka            UOL0654 C SOB Olomouc              42:33   + 6:14 
 11. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        42:48   + 6:29 
 12. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             43:58   + 7:39 
 13. Ehlová Martina           TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno        44:57   + 8:38 
 14. Batani Valentina         TZL0551 A SKOB Zlín                46:00   + 9:41 
 15. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             46:02   + 9:43 
 16. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       46:04   + 9:45 
 17. Ježková Ivana            ZBM0560 C SK Žabovřesky Brno       46:07   + 9:48 
 18. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:13   + 9:54 
 19. Tomanová Eliška          LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav B  46:49   + 10:30
 20. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     48:02   + 11:43
 21. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             50:39   + 14:20
 22. Burdová Helena           STE0653 B SK SKI-OB Šternberk      51:30   + 15:11
 23. Mazálková Klára          ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno       52:17   + 15:58
 24. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              54:18   + 17:59
 25. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     56:36   + 20:17
 26. Kendrová Tereza          27S1650 C Farmaceut Bratislava     57:21   + 21:02
 27. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      60:18   + 23:59
 28. Mikošková Marie          STE0552 B SK SKI-OB Šternberk      60:22   + 24:03
 29. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             61:01   + 24:42
 30. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  64:12   + 27:53
 31. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      65:19   + 29:00
 32. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      67:04   + 30:45
 33. Dráčová Barbora          UOL0652 B SOB Olomouc              69:42   + 33:23
 34. Finstrlová Lucie         ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno       94:30   + 58:11
     Palátová Renáta          ABM0655 B KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.40 km, 115 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Stella       STE0551 B SK SKI-OB Šternberk      42:07          
  2. Kotrle Sylvia            STE0652 C SK SKI-OB Šternberk      47:05   + 4:58 
  3. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        50:07   + 8:00 
  4. Kopecká Nela             UOL0650 B SOB Olomouc              52:18   + 10:11
  5. Batani Valeria           TZL0550 B SKOB Zlín                57:37   + 15:30
  6. Müllerová Marie          KSU0565 C Klub vytrvalostních spo  63:22   + 21:15
  7. Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo  65:05   + 22:58
  7. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov    65:05   + 22:58
  9. Venusová Anna            STE0554 C SK SKI-OB Šternberk      67:33   + 25:26
 10. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov    72:18   + 30:11
 11. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             73:24   + 31:17
 12. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov    74:21   + 32:14
     Kochová Isabel           TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Karásková Denisa         ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 5.00 km, 175 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                62:50          
  2. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             63:25   + 0:35 
  3. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     67:21   + 4:31 
  4. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              68:08   + 5:18 
  5. Janečková Adéla          PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov         69:51   + 7:01 
  6. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     72:44   + 9:54 
  7. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         73:26   + 10:36
  8. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        74:14   + 11:24
  9. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         76:46   + 13:56
 10. Heclová Marie            KSU0454 B Klub vytrvalostních spo  78:04   + 15:14
 10. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             78:04   + 15:14
 12. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     78:17   + 15:27
 13. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              79:26   + 16:36
 14. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                83:31   + 20:41
 15. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      90:46   + 27:56
 16. Švidrnochová Eliška      OOP0451 A TJ Opava                 97:21   + 34:31
 17. Bochňák Vitoslavská BeatrLOV0450 C lepus.cz                144:32   + 81:42
     Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.50 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Šrámková Aneta           TZL0458 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.70 km, 180 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      67:21          
  2. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              70:34   + 3:13 
  3. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                72:29   + 5:08 
  4. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                72:37   + 5:16 
  5. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              76:38   + 9:17 
  6. Bašeová Klára            ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno      119:56   + 52:35
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.00 km, 175 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      83:42          
  2. Kličková Anna            KON0272 B KOB Konice               88:16   + 4:34 
  3. Končáková Alžběta        LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:47   + 6:05 
  4. Zatloukalová Hana        ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory        95:33   + 11:51
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.80 km, 250 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      80:56          
  2. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        84:34   + 3:38 
  3. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                93:17   + 12:21
--------------------------------------------------------------------------------

D21N 6.10 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Formánková Anna          0020003 C                          66:49          
  2. Pangrácová Marie         0020002 C                          73:24   + 6:35 
  3. Pangrácová Anna          0030005 C                          78:25   + 11:36
  4. Pannová Vendula          0030007 C                          91:49   + 25:00
  5. Hornová Lenka            0030004 C                          96:04   + 29:15
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.10 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šímová Jana              PHK8569 C OK 99 Hradec Králové     70:32          
  2. Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice               71:36   + 1:04 
  3. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                79:12   + 8:40 
  4. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         86:06   + 15:34
  5. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           96:17   + 25:45
  6. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  98:52   + 28:20
  7. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava     105:44   + 35:12
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.10 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        57:37          
  2. Macková Petra            LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovic  63:36   + 5:59 
  3. Stachoňová Barbara       ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno       67:54   + 10:17
  4. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  70:46   + 13:09
  5. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      71:28   + 13:51
  6. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           78:09   + 20:32
  7. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               83:57   + 26:20
  8. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        84:04   + 26:27
  9. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        84:27   + 26:50
 10. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      90:03   + 32:26
 11. Hrušková Kristýna        ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno       90:35   + 32:58
 12. Vríčanová Janka          86S8950 C Slávia ZU Žilina         92:42   + 35:05
 13. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín       101:42   + 44:05
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.40 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  58:00          
  2. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        62:03   + 4:03 
  3. Ebnerová Eva             KON8277 C KOB Konice               68:12   + 10:12
  4. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     69:08   + 11:08
  5. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                83:27   + 25:27
  6. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             97:18   + 39:18
  7. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     97:41   + 39:41
  8. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava    107:12   + 49:12
  9. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk     117:17   + 59:17
     Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.40 km, 200 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko        63:26          
  2. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        65:23   + 1:57 
  3. Maťátková Marcela        STE7159 C SK SKI-OB Šternberk      65:40   + 2:14 
  4. Jílková Hana             UOL8050 C SOB Olomouc              65:44   + 2:18 
  5. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        68:37   + 5:11 
  6. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  69:53   + 6:27 
  7. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       71:50   + 8:24 
  8. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  71:57   + 8:31 
  9. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              72:38   + 9:12 
 10. Kubíčková Eva            UOL7752 C SOB Olomouc              72:49   + 9:23 
 11. Šichová Radka            ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno       74:35   + 11:09
 12. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov    76:36   + 13:10
 13. Paulíčková Barbara       UOL7851 C SOB Olomouc              76:56   + 13:30
 14. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    77:59   + 14:33
 15. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      79:54   + 16:28
 16. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  86:00   + 22:34
 17. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo  86:46   + 23:20
 18. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      88:04   + 24:38
 19. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        88:06   + 24:40
 20. Krejčí Lenka             PTE8350 C TJ Sokol Ptení           88:13   + 24:47
 21. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               90:57   + 27:31
 22. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  91:04   + 27:38
 23. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc              91:11   + 27:45
 24. Coufalová Martina        ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno       93:49   + 30:23
 25. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava             94:25   + 30:59
 26. Šaňáková Šárka           UOL7650 C SOB Olomouc              94:30   + 31:04
 27. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering      96:40   + 33:14
 28. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B 107:05   + 43:39
 29. Juřinová Radka           KSU5061 C Klub vytrvalostních spo 112:52   + 49:26
 30. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov   154:40   + 91:14
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.80 km, 250 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                60:54          
  2. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     76:23   + 15:29
  3. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       82:00   + 21:06
  4. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     82:23   + 21:29
  5. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     83:09   + 22:15
  6. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                85:21   + 24:27
  7. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     85:23   + 24:29
  8. Kroutilová Eva           TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno        88:59   + 28:05
  9. Černohorská Alena        AOP7652 C Orientační Běh Opava    106:35   + 45:41
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.40 km, 200 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         SIT6951 C OK SILESIA               52:27          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:04   + 0:37 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     64:01   + 11:34
  4. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       66:53   + 14:26
  5. Vidmuchová Martina       JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov    68:31   + 16:04
  6. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             68:39   + 16:12
  7. Slavíková Lenka          TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  69:01   + 16:34
  8. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       74:47   + 22:20
  9. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               82:27   + 30:00
 10. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     90:48   + 38:21
 11. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering      93:05   + 40:38
 12. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      97:30   + 45:03
 13. Anat Meir                24I4015 C Israel Orienteering     103:53   + 51:26
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.60 km, 155 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        51:48          
  2. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        53:16   + 1:28 
  3. Kašparová Ivana          JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov    57:48   + 6:00 
  4. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        59:40   + 7:52 
  5. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            60:18   + 8:30 
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        60:33   + 8:45 
  7. Soldánová Karin          JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov    63:55   + 12:07
  8. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      67:20   + 15:32
  9. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                69:23   + 17:35
 10. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    70:03   + 18:15
 11. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        70:04   + 18:16
 12. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        71:43   + 19:55
 13. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž        72:17   + 20:29
 14. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        73:03   + 21:15
 15. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      73:08   + 21:20
 16. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        73:12   + 21:24
 17. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   73:19   + 21:31
 18. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              74:10   + 22:22
 19. Hendrychová Marcela      HOB7051 C SKOB  Horní Benešov      79:00   + 27:12
 20. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            79:32   + 27:44
 21. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        79:53   + 28:05
 22. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        84:52   + 33:04
 23. Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk      85:55   + 34:07
 24. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    87:54   + 36:06
 25. Zatloukalová Eva         ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory        88:27   + 36:39
 26. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              88:58   + 37:10
 27. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava            110:29   + 58:41
 28. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk     110:50   + 59:02
 29. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž       111:08   + 59:20
 30. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB ALFA Brno           125:49   + 74:01
     Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 5.10 km, 180 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        55:16          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              63:01   + 7:45 
  3. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       64:34   + 9:18 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               65:48   + 10:32
  5. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               90:02   + 34:46
  6. Shachar Noiman Anat      24I4000 C Israel Orienteering      95:06   + 39:50
  7. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              95:22   + 40:06
     Rainhartz Orit           24I4009 C Israel Orienteering       DISK          
     Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.60 km, 155 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     58:36          
  2. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  61:00   + 2:24 
  3. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         64:19   + 5:43 
  4. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             66:38   + 8:02 
  5. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  68:53   + 10:17
  6. Denysenko Tamara         38S6150 C Slávia ŽU Žilina         69:27   + 10:51
  7. Cetkovská Alena          TZL6263 C SKOB Zlín                71:43   + 13:07
  8. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         73:25   + 14:49
  9. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                74:59   + 16:23
 10. Slezáková Jitka          LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovic  78:16   + 19:40
 11. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               82:45   + 24:09
 12. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               91:25   + 32:49
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.60 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              51:49          
  2. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             53:35   + 1:46 
  3. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              54:55   + 3:06 
  4. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                55:57   + 4:08 
  5. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     61:42   + 9:53 
  6. Honkyšová Eva            JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov    63:15   + 11:26
  7. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  66:33   + 14:44
  8. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB START Blansko        72:21   + 20:32
  9. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              76:09   + 24:20
 10. Špacírová Danuše         UOL5852 C SOB Olomouc              81:32   + 29:43
 11. Nativ Ruth               24I     C Israel Orienteering      86:16   + 34:27
 12. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                89:39   + 37:50
 13. Wiess Hagith             24I     C Israel Orienteering     119:44   + 67:55
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.30 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                57:23          
  2. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  59:50   + 2:27 
  3. Stackeová Anna           LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovic  66:09   + 8:46 
  4. Holinková Milada         KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  67:24   + 10:01
  5. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        68:52   + 11:29
  6. Lisa Mishli              24I4006 C Israel Orienteering      93:16   + 35:53
  7. Regev Yael Rivka         24I4004 C Israel Orienteering     101:32   + 44:09
  8. Nurit shmuely            24I4007 C Israel Orienteering     185:47   + 128:24
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.60 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      76:23          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.10 km, 105 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  67:08          
  2. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     74:12   + 7:04 
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.10 km, 105 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlachová Renata          AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava     49:53          
  2. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        55:01   + 5:08 
  3. Kotzer Andra             24I4016 C Israel Orienteering      60:31   + 10:38
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.40 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        17:17          
  1. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        17:17   + 0:00 
  3. Pekárek David            TZL1000 C SKOB Zlín                17:34   + 0:17 
  4. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:49   + 0:32 
  5. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  19:57   + 2:40 
  6. Kroutil Tadeáš           TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno        20:23   + 3:06 
  7. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     20:29   + 3:12 
  8. Pánek Antonín            SSU0901 C SK Severka Šumperk       23:38   + 6:21 
  9. Svirák Benjamin          TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno        25:13   + 7:56 
 10. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       25:27   + 8:10 
 11. Liber Václav             AOP1000 C Orientační Běh Opava     26:30   + 9:13 
 12. Šicha Matěj              ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno       26:59   + 9:42 
 13. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                28:43   + 11:26
 14. Heiser Matěj             SSU0900 C SK Severka Šumperk       29:19   + 12:02
 15. Lutera Oliver            PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov         29:29   + 12:12
 16. Lučan Matěj              LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice  29:47   + 12:30
 17. Kusák Alexander          TZL0900 C SKOB Zlín                29:55   + 12:38
 18. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         30:01   + 12:44
 19. Mátl Adam                KSU1111 C Klub vytrvalostních spo  31:30   + 14:13
 20. Mátl Jáchym              KSU0909 C Klub vytrvalostních spo  31:37   + 14:20
 21. Jordán Dominik           KSU1000 C Klub vytrvalostních spo  35:40   + 18:23
 22. Čeřovský Filip           KON1010 C KOB Konice               38:22   + 21:05
 23. Stojaník Zdeněk          KSU0919 C Klub vytrvalostních spo  53:50   + 36:33
 24. Markovič Krištof         JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov    88:14   + 70:57
     Mašláň Prokop            TZL1005 C SKOB Zlín                 DISK          
  MS Paláč Jan                        C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        22:16          
  2. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     22:42   + 0:26 
  3. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        24:40   + 2:24 
  4. Ježek David              ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno       25:05   + 2:49 
  5. Schwab Filip             TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno        25:09   + 2:53 
  6. Pernička Martin          TZL0800 C SKOB Zlín                26:10   + 3:54 
  7. Hájek Štěpán             TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno        26:34   + 4:18 
  8. Marek Filip              ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno       26:43   + 4:27 
  9. Čech Viktor              AOP0801 C Orientační Běh Opava     26:54   + 4:38 
 10. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     28:16   + 6:00 
 11. Račanský Jiří            TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno        28:27   + 6:11 
 12. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        28:55   + 6:39 
 13. Jahudka Tomáš            TZL0815 C SKOB Zlín                29:27   + 7:11 
 14. Pěček Jakub              SKM0700 B KOB Směr Kroměříž        29:48   + 7:32 
 15. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       30:39   + 8:23 
 16. Stacke Václav            LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovic  30:44   + 8:28 
 17. Pavlík Adam              TZL0810 C SKOB Zlín                31:38   + 9:22 
 18. Mikláš Matěj             TZL0704 B SKOB Zlín                32:55   + 10:39
 19. Cicvárek Martin          ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno       33:25   + 11:09
 20. Bulička Martin           ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno       33:38   + 11:22
 21. Vlček Tomáš              VIC0713 B OB Vizovice              33:43   + 11:27
 22. Heča Michal              UOL0803 C SOB Olomouc              34:58   + 12:42
 23. Hozík Štěpán             TZL0806 C SKOB Zlín                35:54   + 13:38
 24. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              37:05   + 14:49
 25. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       37:42   + 15:26
 26. Navrátil Pavel           ASU0747 B Magnus Orienteering      38:02   + 15:46
 27. Saitl David              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       38:45   + 16:29
 28. Kroutil Jošt             TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno        38:48   + 16:32
 29. Matyšek Ondřej           PGP0703 C SK Praga                 39:20   + 17:04
 30. Buksa Jan                SKM0800 C KOB Směr Kroměříž        40:13   + 17:57
 31. Solař Adam               TZL0801 C SKOB Zlín                41:13   + 18:57
 32. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      41:15   + 18:59
 33. Robenek Jiří             UOL0701 C SOB Olomouc              41:18   + 19:02
 34. Bocek Václav             TRI0802 C TJ TŽ Třinec             41:23   + 19:07
 35. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      42:07   + 19:51
 36. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      43:04   + 20:48
 37. Černohorský Jan          AOP0704 C Orientační Běh Opava     46:31   + 24:15
 38. Čuda Ondřej              TZL0816 C SKOB Zlín                46:38   + 24:22
 39. Šnajdr Jakub             PTE0700 C TJ Sokol Ptení           47:10   + 24:54
 40. Krupa Jan                TRI0706 C TJ TŽ Třinec             49:02   + 26:46
 41. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     54:05   + 31:49
 42. Pánek Ondřej             SSU0702 C SK Severka Šumperk       56:02   + 33:46
 43. Juřina Marek             KSU     C Klub vytrvalostních spo  64:12   + 41:56
 44. Ševčík Filip             TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno        75:27   + 53:11
 45. Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk      78:25   + 56:09
 46. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  82:10   + 59:54
 47. Mlčoch Jakub             SKM0801 C KOB Směr Kroměříž        88:45   + 66:29
 48. Marek Vít                KSU0838 C Klub vytrvalostních spo  89:55   + 67:39
 49. Kubeš David              PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov        107:48   + 85:32
     Vavrečka Radek           STE0809 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Trávníček Jan            TZL0812 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.10 km, 180 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       38:45          
  2. Strýček Jan              ADA0503 A OOB Spartak Adamov       39:42   + 0:57 
  3. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  43:03   + 4:18 
  4. Pekárek Tobias           TZL0502 A SKOB Zlín                43:07   + 4:22 
  5. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  43:17   + 4:32 
  6. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno       44:18   + 5:33 
  7. Bukovác Filip            ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno       44:25   + 5:40 
  8. Račanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        46:40   + 7:55 
  9. Čech Radan               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        46:48   + 8:03 
 10. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       47:20   + 8:35 
 11. Kučera Tomáš             ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno       48:20   + 9:35 
 12. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     48:49   + 10:04
 13. Bíčánek Jan              SIT0501 C OK SILESIA               49:57   + 11:12
 14. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             51:50   + 13:05
 15. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              52:20   + 13:35
 16. Pernička Václav          TZL0602 B SKOB Zlín                52:34   + 13:49
 17. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         52:44   + 13:59
 18. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       54:38   + 15:53
 19. Kasza Tomáš              ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno       54:48   + 16:03
 20. Vedra Tobiáš             TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno        55:04   + 16:19
 21. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        55:44   + 16:59
 22. Štěpánek Jan             TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno        57:42   + 18:57
 23. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             58:24   + 19:39
 24. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                59:12   + 20:27
 25. Menzel Antonín           MOV0700 B SKOB Ostrava             60:19   + 21:34
 26. Berčík Jakub             27S0502 C Farmaceut Bratislava     63:08   + 24:23
 27. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             63:09   + 24:24
 28. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         64:43   + 25:58
 29. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     66:37   + 27:52
 30. Svirák Jonatan           TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno        68:48   + 30:03
 31. Strakoš Ondřej           TZL0601 B SKOB Zlín                69:43   + 30:58
 32. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  70:25   + 31:40
 33. Zádrapa Marian Petr      MOV0503 C SKOB Ostrava             70:27   + 31:42
 34. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  71:52   + 33:07
 35. Huleja Martin            TZL0604 B SKOB Zlín                73:11   + 34:26
 36. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       76:06   + 37:21
 37. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno       76:36   + 37:51
 37. Byrtus Jakub             SIT0502 C OK SILESIA               76:36   + 37:51
 39. Palas Jan                TZL0507 C SKOB Zlín                77:49   + 39:04
 40. Grygar Václav            MOV0502 B SKOB Ostrava             85:31   + 46:46
 41. Mudrák Šimon             LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovic  96:30   + 57:45
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.50 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    51:16          
  2. Karásek Antonín          PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov         55:38   + 4:22 
  3. Cicvárek Radim           ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno       62:11   + 10:55
  4. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      63:27   + 12:11
  5. Soldán Robin             PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov         74:37   + 23:21
  6. Švestka Štěpán           KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín        81:53   + 30:37
  7. Slavík Ondřej            TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  85:05   + 33:49
     Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.20 km, 190 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     51:35          
  2. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  52:26   + 0:51 
  3. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                55:56   + 4:21 
  4. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             57:44   + 6:09 
  5. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     59:54   + 8:19 
  6. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             60:01   + 8:26 
  7. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         63:25   + 11:50
  8. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        64:18   + 12:43
  9. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     66:34   + 14:59
 10. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  67:38   + 16:03
 11. Racek Josef              ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno       67:53   + 16:18
 12. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       69:00   + 17:25
 13. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              71:43   + 20:08
 14. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            71:46   + 20:11
 15. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             74:12   + 22:37
 16. Kovařík Tomáš            SIT0401 C OK SILESIA               75:23   + 23:48
 17. Ježek Filip              ZBM0414 C SK Žabovřesky Brno       75:33   + 23:58
 18. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                75:46   + 24:11
 19. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  76:16   + 24:41
 20. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  81:18   + 29:43
 21. Fousek Matěj             RBK0402 B SK Radioklub Blansko     85:21   + 33:46
 22. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            86:33   + 34:58
 23. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       89:26   + 37:51
 24. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       91:09   + 39:34
 25. Martynek Petr            TRI0304 C TJ TŽ Třinec             98:52   + 47:17
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.10 km, 180 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krampla Michal Jan       UOL0302 C SOB Olomouc              66:49          
  2. Sarazin Julien Pierre    UOL0303 C SOB Olomouc              74:32   + 7:43 
  3. Hošťálek Ondřej          ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov       124:43   + 57:54
     Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
  MS Jonáš Marek                      C                          87:00   + 20:11
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.90 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        65:39          
  2. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             69:51   + 4:12 
  3. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                76:19   + 10:40
  4. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  77:26   + 11:47
  5. Jirka Matyáš             UOL0203 C SOB Olomouc              80:11   + 14:32
  6. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              82:12   + 16:33
  7. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                85:30   + 19:51
  8. Kovařík Martin           SIT0101 C OK SILESIA               86:38   + 20:59
  9. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                87:17   + 21:38
 10. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  88:26   + 22:47
 11. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  92:49   + 27:10
 12. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      95:43   + 30:04
 13. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk     106:07   + 40:28
 14. Štorek David             JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov   109:32   + 43:53
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.10 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        73:29          
  2. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            77:29   + 4:00 
  3. Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk      96:37   + 23:08
  4. Havelka Jan              KON0222 C KOB Konice              104:46   + 31:17
  5. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov   105:37   + 32:08
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.50 km, 285 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  76:34          
  2. Procházka Zdeněk         SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava      84:20   + 7:46 
  3. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       86:19   + 9:45 
  4. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             87:52   + 11:18
  5. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno       101:49   + 25:15
--------------------------------------------------------------------------------

H21N 8.50 km, 285 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Josef          0030001 C                          92:41          
  2. Semerád Jan              0030002 C                         100:58   + 8:17 
  3. Stanovský Michal         0060001 C                         112:12   + 19:31
  4. Bednařík Marek           0030003 C                         113:13   + 20:32
  5. Pastrnek Pavel           0030006 C                         151:09   + 58:28
  6. Klíma Kamil              0020001 C                         193:39   + 100:58
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 12.40 km, 540 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            97:12          
  2. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        99:10   + 1:58 
  3. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  99:55   + 2:43 
  4. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno       101:15   + 4:03 
  5. Bencúr Juraj             AOP7700 C Orientační Běh Opava    102:01   + 4:49 
  6. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín               103:22   + 6:10 
  7. Zimmermann Jakub         TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno       103:38   + 6:26 
  8. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava    104:12   + 7:00 
  9. Nakvosas Gytis           0140001 C                         106:16   + 9:04 
 10. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      108:14   + 11:02
 11. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo 108:27   + 11:15
 12. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín               111:56   + 14:44
 13. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava    112:09   + 14:57
 14. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering    112:57   + 15:45
 15. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž       113:32   + 16:20
 16. Redlich Tomáš            MAS8200 C KČT Aš                  115:09   + 17:57
 17. Bukovac Maroš            ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno      115:10   + 17:58
 18. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava    116:31   + 19:19
 19. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno      118:14   + 21:02
 20. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk     119:32   + 22:20
 21. Lachendro Jan            SKM8700 C KOB Směr Kroměříž       139:04   + 41:52
 22. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     140:27   + 43:15
 23. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav         142:44   + 45:32
 24. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín               158:42   + 61:30
 25. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering    180:12   + 83:00
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.50 km, 285 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  63:58          
  2. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              66:43   + 2:45 
  3. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            69:10   + 5:12 
  4. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                69:24   + 5:26 
  5. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              72:29   + 8:31 
  6. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      77:43   + 13:45
  7. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    79:01   + 15:03
  8. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        80:41   + 16:43
  9. Zbíral Robert            UOL8000 C SOB Olomouc              81:00   + 17:02
 10. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         82:32   + 18:34
 11. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      85:34   + 21:36
 12. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      85:36   + 21:38
 13. Trávníček Jan            PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov         86:47   + 22:49
 14. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    88:53   + 24:55
 15. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc              91:41   + 27:43
 16. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      92:52   + 28:54
 17. Vríčan Peter             86S8900 C Slávia ZU Žilina         93:06   + 29:08
 18. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              93:45   + 29:47
 19. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  93:54   + 29:56
 20. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         95:01   + 31:03
 21. Šedivý Jiří              VBM8207 C VSK Mendelu Brno        100:39   + 36:41
 22. Macka Radek              LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovic 101:31   + 37:33
 23. Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk     102:19   + 38:21
 24. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov       102:35   + 38:37
 25. Krampla Tomáš            UOL6601 C SOB Olomouc             103:33   + 39:35
 26. Vašíček Michal           OOL8902 C SK Haná orienteering    106:25   + 42:27
 27. Kůra Josef               ZBM8722 C SK Žabovřesky Brno      109:42   + 45:44
 28. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering    110:39   + 46:41
 29. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov       111:15   + 47:17
 30. Kubeček Jan              0010001 C                         113:28   + 49:30
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.40 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     54:50          
  2. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec             75:21   + 20:31
  3. Watson Kevin             RBK8101 C SK Radioklub Blansko     77:08   + 22:18
  4. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  81:45   + 26:55
  5. Dressler Jan             SBK7911 C KOB START Blansko        84:42   + 29:52
  6. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        90:32   + 35:42
  7. Paseka Tomáš             0230001 C                          93:14   + 38:24
  8. Thiemel Jiří             ASU8948 C Magnus Orienteering     109:37   + 54:47
  9. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    129:16   + 74:26
 10. Polách David             0260001 C                         139:20   + 84:30
 11. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B 172:40   + 117:50
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 9.10 km, 415 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        76:07          
  2. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              77:48   + 1:41 
  3. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    86:03   + 9:56 
  4. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      88:21   + 12:14
  5. Rytíř Jan                SKM7701 C KOB Směr Kroměříž        95:27   + 19:20
  6. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno      101:08   + 25:01
  7. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko    106:17   + 30:10
  8. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering     106:30   + 30:23
  9. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk     114:48   + 38:41
 10. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko    115:00   + 38:53
 11. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic 118:22   + 42:15
 12. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk     119:36   + 43:29
 13. Pátek Richard            ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno      128:23   + 52:16
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.30 km, 300 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        76:57          
  2. Ženčák Jaroslav          0185001 C                          79:45   + 2:48 
  3. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            80:11   + 3:14 
  4. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      84:24   + 7:27 
  5. Ryška Kamil              TRI7800 C TJ TŽ Třinec             88:21   + 11:24
  6. Špak Zdeněk              NNN5005 C Neregistrovaní           88:37   + 11:40
  7. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  89:40   + 12:43
  8. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       90:10   + 13:13
  9. Cicvárek Ivo             ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno       90:28   + 13:31
 10. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       92:49   + 15:52
 11. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk      94:48   + 17:51
 12. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       98:50   + 21:53
 13. Stibor Zbyněk            TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Prad 105:21   + 28:24
 14. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo 108:56   + 31:59
 15. Martinek Pavel           JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov   116:43   + 39:46
 16. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno       119:48   + 42:51
 17. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo 122:20   + 45:23
     Markovič Peter           JPV     C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Ebner Zdeněk             KON8215 C KOB Konice                DISK          
  MS Baláč Radek              0270001 C                         141:52   + 64:55
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.50 km, 270 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                67:37          
  2. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov    74:06   + 6:29 
  3. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     77:17   + 9:40 
  4. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  79:00   + 11:23
  5. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                82:40   + 15:03
  6. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž        83:17   + 15:40
  7. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                85:19   + 17:42
  8. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        87:11   + 19:34
  9. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko        88:09   + 20:32
 10. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      89:01   + 21:24
 11. Kalous Antonín           KON7708 C KOB Konice               89:24   + 21:47
 12. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:57   + 22:20
 13. Kyncl Tomáš              ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno       91:59   + 24:22
 14. Byrtus Petr              SIT7702 C OK SILESIA               92:12   + 24:35
 15. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     92:33   + 24:56
 16. Aleš David               LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovic  92:59   + 25:22
 17. Dvořák Miroslav          ZBP7601 C OOB SK Zbraslav          96:25   + 28:48
 18. Vlček Jiří               VIC7700 C OB Vizovice             102:23   + 34:46
 19. Bíčánek Milan            SIT7703 C OK SILESIA              103:03   + 35:26
 20. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko    103:10   + 35:33
 21. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž       105:13   + 37:36
 22. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín               107:40   + 40:03
 23. Pohořalý Jiří            OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 109:17   + 41:40
 24. Černohorský Martin       AOP7500 C Orientační Běh Opava    115:41   + 48:04
 25. Vojvodík Martin          MOV7400 C SKOB Ostrava            117:21   + 49:44
 26. Prošek Jan               BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor      145:39   + 78:02
 27. Kubíček Petr             VIC7801 C OB Vizovice             151:12   + 83:35
 28. Bochňák Zbyněk           LOV7600 C lepus.cz                155:03   + 87:26
     Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  68:23          
  2. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        69:29   + 1:06 
  3. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  71:20   + 2:57 
  4. Kratochvíl Karel         HOB7001 C SKOB  Horní Benešov      74:21   + 5:58 
  5. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        75:45   + 7:22 
  6. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      81:00   + 12:37
  7. Ježek Petr               ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno       85:30   + 17:07
  8. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         90:24   + 22:01
  9. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             93:10   + 24:47
 10. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno      100:09   + 31:46
 11. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov      100:30   + 32:07
 12. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk     101:53   + 33:30
 13. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering     105:14   + 36:51
 14. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava            107:54   + 39:31
 15. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering     111:06   + 42:43
 16. Yaniv Rainhartz          24I4010 C Israel Orienteering     115:39   + 47:16
 17. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     117:45   + 49:22
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.20 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        57:39          
  2. Mátl Pavel               KSU6844 C Klub vytrvalostních spo  59:20   + 1:41 
  3. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            66:44   + 9:05 
  4. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        69:57   + 12:18
  5. Smutný Radek             ABM6701 C KOB ALFA Brno            71:09   + 13:30
  6. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    72:23   + 14:44
  7. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        80:22   + 22:43
  8. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           82:34   + 24:55
  9. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         83:58   + 26:19
 10. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   86:17   + 28:38
 11. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              90:06   + 32:27
 12. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      93:24   + 35:45
 13. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      95:03   + 37:24
 14. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      95:04   + 37:25
 15. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              96:09   + 38:30
 16. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov    96:35   + 38:56
 17. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    99:04   + 41:25
 18. Heiser Kamil             SSU7301 C SK Severka Šumperk      102:40   + 45:01
 19. Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov   102:42   + 45:03
 20. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov   106:01   + 48:22
 21. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo 106:14   + 48:35
 22. David Gorin              24I5034 C Israel Orienteering     124:06   + 66:27
 23. Pelikán Daniel           JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov   132:47   + 75:08
 24. Amos Segal               24I5033 C Israel Orienteering     134:22   + 76:43
 25. Holusek Milan            JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov   137:10   + 79:31
     Twig Rog                 24I5032 C Israel Orienteering       DISK          
  MS Slavíček Pavel           0110001 C                         111:13   + 53:34
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.30 km, 300 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        67:51          
  2. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     68:08   + 0:17 
  3. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       70:56   + 3:05 
  4. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     73:01   + 5:10 
  5. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                74:23   + 6:32 
  6. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              75:54   + 8:03 
  7. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      75:56   + 8:05 
  8. Kusák Ivan               TZL6502 C SKOB Zlín                76:09   + 8:18 
  9. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     76:51   + 9:00 
 10. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              78:30   + 10:39
 11. Huňka Karel              KON6919 C KOB Konice               80:27   + 12:36
 12. Noiman Ziv               24I     C Israel Orienteering      80:28   + 12:37
 13. Slavík Tomáš             TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  80:40   + 12:49
 14. Zajíc Aleš               SKM6601 C KOB Směr Kroměříž        82:02   + 14:11
 15. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                96:03   + 28:12
 16. Krhut Libor              HAV6302 C OB Havířov               96:19   + 28:28
 17. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 105:27   + 37:36
 18. Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava    110:53   + 43:02
 19. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál            126:40   + 58:49
 20. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory       129:57   + 62:06
 21. Riessler Otto            OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 133:42   + 65:51
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.20 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               59:49          
  2. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  69:05   + 9:16 
  3. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 73:40   + 13:51
  4. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               74:32   + 14:43
  5. Brit Edo                 24I4022 C Israel Orienteering      75:18   + 15:29
  6. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     79:15   + 19:26
  7. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             80:07   + 20:18
  8. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       85:56   + 26:07
  9. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        87:16   + 27:27
 10. Dror Zipori              24I4027 C Israel Orienteering      92:03   + 32:14
 11. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                95:32   + 35:43
 12. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                98:26   + 38:37
 13. Yaron Nechushtan         24I4032 C Israel Orienteering     103:20   + 43:31
 14. Hruška Tomáš             ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno      120:16   + 60:27
     Shachar Josef            24I4021 C Israel Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.00 km, 165 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    56:14          
  2. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     59:46   + 3:32 
  3. Cigoš Pavel              TBM     C KOS TJ Tesla Brno        61:47   + 5:33 
  4. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  68:14   + 12:00
  5. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  69:21   + 13:07
  6. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      70:11   + 13:57
  7. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     70:41   + 14:27
  8. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  70:49   + 14:35
  9. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              75:15   + 19:01
 10. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              80:31   + 24:17
 11. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB Spartak Adamov       82:55   + 26:41
 12. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     85:47   + 29:33
 13. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     87:14   + 31:00
 14. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              89:08   + 32:54
 15. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     89:59   + 33:45
     Věžník Antonín           ADA5505 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.60 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     59:11          
  2. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               68:46   + 9:35 
  3. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             70:05   + 10:54
  4. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      72:57   + 13:46
  5. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                75:37   + 16:26
  6. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               76:21   + 17:10
  7. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        79:31   + 20:20
  8. Wollstein-Ofer Dan       24I4018 C Israel Orienteering      83:42   + 24:31
  9. Komínek Jaroslav         KON5713 C KOB Konice               83:46   + 24:35
 10. Mordechai Buchbinder     24I4028 C Israel Orienteering      91:01   + 31:50
 11. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín       100:21   + 41:10
 12. Regev Shmuel             24I4003 C Israel Orienteering     112:46   + 53:35
 13. Moshe Manor              24I4001 C Israel Orienteering     113:56   + 54:45
 14. Yodfat Ofer              24I4012 C Israel Orienteering     114:22   + 55:11
     Ben Sitrit Meir          24I4023 C Israel Orienteering       DISK          
  MS Fráňa Pavel              0250001 C                         117:48   + 58:37
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.00 km, 165 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 54:24          
  2. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                55:45   + 1:21 
  3. Pilc Oldřich             SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd    57:23   + 2:59 
  4. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         58:47   + 4:23 
  5. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Orientační Běh Opava     60:26   + 6:02 
  6. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        64:08   + 9:44 
  7. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         69:05   + 14:41
  8. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      69:13   + 14:49
  9. Pospíšil Karel           TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  69:50   + 15:26
 10. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   73:54   + 19:30
 11. Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  79:46   + 25:22
 12. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              80:49   + 26:25
 13. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     82:54   + 28:30
 14. Shmuely Asher            24I4008 C Israel Orienteering      91:18   + 36:54
 15. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 96:07   + 41:43
 16. Smolka Miloslav          OOL4901 C SK Haná orienteering     99:11   + 44:47
 17. Avital Rapoport Ofer     24I4014 C Israel Orienteering     124:28   + 70:04
     Yuval Mishli             24I4005 C Israel Orienteering       DISK          
  MS Novák Miroslav           0050001 C                          79:13   + 24:49
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.40 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             45:12          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     51:16   + 6:04 
  3. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               52:24   + 7:12 
  4. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  59:03   + 13:51
  5. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        64:56   + 19:44
  6. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         68:26   + 23:14
  7. Horký Jan                UOL4600 C SOB Olomouc              69:31   + 24:19
  8. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                73:26   + 28:14
  9. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             77:12   + 32:00
 10. Moshe Ravid              24I4030 C Israel Orienteering      79:17   + 34:05
 11. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             79:36   + 34:24
 12. Shaul Shefi              24I4013 C Israel Orienteering      86:26   + 41:14
 13. Oded Levin               24I4025 C Israel Orienteering      90:14   + 45:02
 14. Abugani Shmuel           24I4019 C Israel Orienteering      94:29   + 49:17
     Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.40 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Huňka Jiří               NNN4801 C Neregistrovaní           54:10          
  2. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     88:57   + 34:47
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.40 km, 115 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                49:13          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       50:15   + 1:02 
  3. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov               74:06   + 24:53
  4. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        74:32   + 25:19
  5. Šidla Jiří               OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  86:37   + 37:24
  6. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 90:12   + 40:59
  7. Menachem Yochanan Minsky 24I4026 C Israel Orienteering     107:04   + 57:51
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.30 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Martin             STE1100 C SK SKI-OB Šternberk      19:19          
  2. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           20:38   + 1:19 
  3. Hustý Matěj              TZL0903 C SKOB Zlín                21:30   + 2:11 
  4. Tříska David             PTE1003 C TJ Sokol Ptení           21:57   + 2:38 
  5. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       23:03   + 3:44 
  6. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       23:44   + 4:25 
  7. Klimešová Hana           TZL0956 C SKOB Zlín                24:55   + 5:36 
  8. Mazálková Veronika       ZBM0961 C SK Žabovřesky Brno       27:17   + 7:58 
  9. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               27:50   + 8:31 
 10. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     28:20   + 9:01 
 11. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           28:41   + 9:22 
 12. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        28:47   + 9:28 
 13. Rose Ondřej              SKM0900 C KOB Směr Kroměříž        30:08   + 10:49
 14. Skopalová Alexandra      SKM0950 C KOB Směr Kroměříž        30:17   + 10:58
 15. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        30:27   + 11:08
 16. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        32:40   + 13:21
 17. Poslušná Katka           TZL1051 C SKOB Zlín                32:42   + 13:23
 18. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        35:06   + 15:47
 19. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      36:03   + 16:44
 20. Pelikán David            JPV1000 C Oddíl OS SK Prostějov    40:38   + 21:19
 21. Staroštík Jakub          UOL1000 C SOB Olomouc              46:22   + 27:03
 22. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov    46:36   + 27:17
 23. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       47:43   + 28:24
     Solař Jan                TZL1003 C SKOB Zlín                 DISK          
     Macka Sebastián          LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
  MS Kresta Tomáš             0220001 C                          32:55   + 13:36
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Perničková Dita          NNN1200 C Neregistrovaní           17:21          
  2. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž        19:54   + 2:33 
  3. Čeřovská Eliška          KON1353 C KOB Konice               23:11   + 5:50 
  4. Svirák Samuel            TBM1125 C KOS TJ Tesla Brno        24:25   + 7:04 
  5. Hájek Vojtěch            TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno        24:26   + 7:05 
  6. Košťál Tomáš             0220002 C                          24:41   + 7:20 
  7. Skřivánek František      TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno        24:43   + 7:22 
  8. Nejezchlebová Linda              C                          24:45   + 7:24 
  9. Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně  25:09   + 7:48 
 10. Staroštíková Eliška      UOL1350 C SOB Olomouc              27:04   + 9:43 
 11. Macek Václav             ASU1249 C Magnus Orienteering      27:08   + 9:47 
 12. Hozík Šimon                      C                          27:10   + 9:49 
 13. Vlasák Martin                    C                          27:39   + 10:18
 14. Macka Matyáš             LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovic  27:50   + 10:29
 15. Kotrle David             STE     C SK SKI-OB Šternberk      27:58   + 10:37
 16. Čechovská Tereza         JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    28:02   + 10:41
 17. Lasota Jakub             0090001 C                          28:12   + 10:51
 18. Lučan Ondřej             LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice  28:25   + 11:04
 19. Koč Juraj                NNN3006 C Neregistrovaní           28:30   + 11:09
 20. Lorencová Justýna        PLU1162 C TJ SOKOL Plumlov         28:33   + 11:12
 21. Kunovská Klaudie         SKMXYXX C KOB Směr Kroměříž        28:40   + 11:19
 22. Malaska Vojtěch          PLU1161 C TJ SOKOL Plumlov         28:48   + 11:27
 23. Šichová Zuzana           ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno       28:49   + 11:28
 24. Tempír Tomáš                     C                          29:20   + 11:59
 25. Daňková Viktorie         SBK1353 C KOB START Blansko        29:51   + 12:30
 26. Fleissigová Kateřina     NNN1131 C Neregistrovaní           30:11   + 12:50
 27. Fleissig Antonín         NNN1461 C Neregistrovaní           30:22   + 13:01
 28. Watson Helena                    C                          30:34   + 13:13
 29. Dvořák Jan               NNN1462 C Neregistrovaní           30:42   + 13:21
 30. Kunovská Natálie         SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž        31:00   + 13:39
 31. Smola Jakub              TZL1111 C SKOB Zlín                31:07   + 13:46
 32. Smolka Tobiáš            PLU1173 C TJ SOKOL Plumlov         31:25   + 14:04
 33. Šnajdrová Nikol          PTE1050 C TJ Sokol Ptení           31:36   + 14:15
 34. Kratochvíl David         HOB1101 C SKOB  Horní Benešov      32:04   + 14:43
 35. Kollárovits Matěj        AOP1101 C Orientační Běh Opava     32:41   + 15:20
 36. Kroutilová Eliška        TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno        32:45   + 15:24
 37. Kolařík Jakub            PLU1172 C TJ SOKOL Plumlov         33:17   + 15:56
 38. Kolařík Matěj            PLU1171 C TJ SOKOL Plumlov         33:19   + 15:58
 39. Smolka Mikuláš           PLU1174 C TJ SOKOL Plumlov         33:25   + 16:04
 40. Zbíralová Barbora                C                          33:34   + 16:13
 41. Stiborová Blanka         TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  33:59   + 16:38
 42. Jalový Kryštof           RBK1401 C SK Radioklub Blansko     34:44   + 17:23
 42. Kubečková Klára          0010003 C                          34:44   + 17:23
 44. Kubeček Jakub            0010002 C                          34:47   + 17:26
 45. Milostný Matěj                   C                          34:52   + 17:31
 46. Ebnerová Alena           KON1171 C KOB Konice               35:30   + 18:09
 47. Smola Štěpán             TZL1414 C SKOB Zlín                35:45   + 18:24
 48. Rychlý Jakub             KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  36:02   + 18:41
 49. Huňková Gábi             RAD     C                          36:55   + 19:34
 50. Matečný Matyáš           JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov    37:30   + 20:09
 51. Stachoň Štěpán           ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno       37:42   + 20:21
 52. Matečná Sofie            JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov    38:07   + 20:46
 53. Veselá Viktorie                  C                          39:10   + 21:49
 54. Sláma Matyáš             LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:06   + 22:45
 55. Matyšek Stanislav                C                          40:55   + 23:34
 56. Matyšková Stela          PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov         41:02   + 23:41
 57. Šímová Julie             TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno        41:21   + 24:00
 58. Šíma Filip               TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno        41:33   + 24:12
 59. Malasková Linda          PLU1163 C TJ SOKOL Plumlov         42:48   + 25:27
 60. Redlichová Kateřina      MAS     C KČT Aš                   43:15   + 25:54
 61. Daněk František          SBK1010 C KOB START Blansko        43:28   + 26:07
 62. Mrkvica Vít              ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory        45:20   + 27:59
 63. Šímová Klaudie           0300001 C                          47:30   + 30:09
 64. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     48:12   + 30:51
 65. Zavřel Mikuláš           KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  49:43   + 32:22
 66. Redlich Jan              MAS     C KČT Aš                   52:47   + 35:26
 67. Tesařová Eva             AOP1650 C Orientační Běh Opava     53:46   + 36:25
 68. Tempír František                 C                          54:22   + 37:01
 69. Markovičová Ludmila      JPV1150 C Oddíl OS SK Prostějov    57:58   + 40:37
 70. Paseka Matěj Yul         0230002 C                          57:59   + 40:38
 70. Kozel Kryštof            0190003 C                          57:59   + 40:38
 72. Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        61:53   + 44:32
 73. Doušková Daniela         TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno        61:58   + 44:37
 74. Svirák Timotej           TBM1411 C KOS TJ Tesla Brno        62:31   + 45:10
 75. Kollárovitsová Julie     AOP0951 C Orientační Běh Opava     71:46   + 54:25
     Vavrečková Pavla         STE1052 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Ratiborský Jakub         JPV     C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.30 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 32:16          
  2. Zavřel Lukáš             KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  34:01   + 1:45 
  3. Kroutil Petr             TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno        35:27   + 3:11 
  4. Hrbáček Filip            LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovic  35:56   + 3:40 
  5. Kočová Eva               NNN3008 C Neregistrovaní           37:12   + 4:56 
  6. Handlová Andrea          0150001 C                          39:04   + 6:48 
  7. Růžička Richard          8255    C                          39:13   + 6:57 
  8. Možný Milan              NNN6060 C Neregistrovaní           40:09   + 7:53 
  9. Kresta Aleš                      C                          40:19   + 8:03 
 10. Hendrych Jan             HOB9301 C SKOB  Horní Benešov      40:41   + 8:25 
 11. Furmánek Zdeněk          0240001 C                          40:47   + 8:31 
 12. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 41:17   + 9:01 
 13. Stojaník Zdeněk                  C                          41:23   + 9:07 
 14. Sladká Magdalena         0210002 C                          41:29   + 9:13 
 15. Beneš Vojtěch            NNN7001 C Neregistrovaní           42:28   + 10:12
 16. Třísková Eva             PTE     C TJ Sokol Ptení           43:26   + 11:10
 17. Sladký Marek             0210001 C                          43:30   + 11:14
 18. Kollarovits Pavel        AOP8101 C Orientační Běh Opava     43:46   + 11:30
 19. Fuchs Jan                NNN3002 C Neregistrovaní           43:52   + 11:36
 20. Fuchs Marek              NNN3003 C Neregistrovaní           44:31   + 12:15
 21. Pospíchalová Adéla               C                          47:12   + 14:56
 22. Pometlová Jana           AOP7551 C Orientační Běh Opava     47:38   + 15:22
 23. Krupa David              TRI7602 C TJ TŽ Třinec             48:07   + 15:51
 24. Šácha Tomáš                      C                          48:14   + 15:58
 25. Baláčová Jana            0270002 C                          48:38   + 16:22
 26. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice              48:48   + 16:32
 27. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc              49:00   + 16:44
 28. Ševčík Robert            TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno        49:17   + 17:01
 29. Verner Leoš              0130001 C                          49:54   + 17:38
 30. Svirák Pavel             TBM7806 C KOS TJ Tesla Brno        50:26   + 18:10
 31. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             51:06   + 18:50
 32. Borkovcová Lenka         NNN3001 C Neregistrovaní           51:16   + 19:00
 33. Sviráková Božena         TBM7887 C KOS TJ Tesla Brno        52:04   + 19:48
 34. Novák Jan                STE7900 C SK SKI-OB Šternberk      52:12   + 19:56
 35. Hendrych Jaromír         HOB6001 C SKOB  Horní Benešov      52:45   + 20:29
 36. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      54:01   + 21:45
 37. Hendrychová Pavla        HOB6251 C SKOB  Horní Benešov      55:38   + 23:22
 38. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       56:01   + 23:45
 39. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      56:31   + 24:15
 40. Zatloukalová Marika      STE     C SK SKI-OB Šternberk      56:47   + 24:31
 41. Benešová Jana            STE     C SK SKI-OB Šternberk      56:51   + 24:35
 42. Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      57:10   + 24:54
 43. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               58:41   + 26:25
 44. Ratiborská Veronika      JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    58:55   + 26:39
 45. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         59:37   + 27:21
 46. Huňka Lukáš              RAD     C                          62:24   + 30:08
 47. Stašková Petra           ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno       64:10   + 31:54
 48. Hendrych Jiří            HOB6701 C SKOB  Horní Benešov      68:27   + 36:11
 49. Hýblová Iveta            JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov    68:47   + 36:31
 50. Maťátko Václav           STE0500 C SK SKI-OB Šternberk      69:36   + 37:20
 51. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  70:06   + 37:50
 52. Klapková Jarmila         PTE     C TJ Sokol Ptení           70:21   + 38:05
 53. Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno        71:03   + 38:47
 54. Hrbáčková Karla          LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovic  71:30   + 39:14
 55. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           76:13   + 43:57
 56. Rytířová Silvie          SKM76xx C KOB Směr Kroměříž        76:47   + 44:31
 57. Juřinová Adéla           KSU5006 C Klub vytrvalostních spo  81:51   + 49:35
 58. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             82:13   + 49:57
 59. Klapková Anežka          PTE     C TJ Sokol Ptení           82:33   + 50:17
 60. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              85:40   + 53:24
 61. Dostálová Jindra         0310001 C                          85:42   + 53:26
 62. Kozlová Slávka           0190002 C                          87:27   + 55:11
 63. Skopalová Kateřina       SKMyyyy C KOB Směr Kroměříž        90:07   + 57:51
 64. Paseková Tereza          0230003 C                          90:43   + 58:27
 65. Pavlíková Dagmar                 C                          90:54   + 58:38
 66. Janečková Jitka          0280001 C                          93:42   + 61:26
 67. Odehnalová Radka         ADA7656 C OOB Spartak Adamov       94:52   + 62:36
 68. Cetlová Helena           AOP7550 C Orientační Běh Opava    106:29   + 74:13
 69. Novotná A Kramplová      0850    C                         130:54   + 98:38
 70. Pavlíková Kateřina               C                         141:24   + 109:08
     Čeřovská Adéla           KON8755 C KOB Konice                DISK          
     Riesslerová Eliška       OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------