Kód závodu          : 4733
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 02.06.2019
Místo konání        : Otaslavice
Mapa                : Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Pořadatel           : PLU - TJ SOKOL Plumlov
Ředitel závodu      : Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí     : Grepl Ladislav - R2
Ředitel závodu      : Matyšek Radoslav - R3
Stavitel tratí      : Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3

D10C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slámová Julie            LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:00          
  2. Mašláňová Ema            TZL0955 C SKOB Zlín                18:21   + 0:21 
  3. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  18:38   + 0:38 
  4. Paulíčková Adela         UOL0951 C SOB Olomouc              19:57   + 1:57 
  5. Ružičková Žofie          TZL0953 C SKOB Zlín                20:02   + 2:02 
  6. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                22:30   + 4:30 
  7. Kubíčková Lucie          VIC0952 C OB Vizovice              23:20   + 5:20 
  8. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              23:36   + 5:36 
  9. Vlčková Markéta          VIC0951 C OB Vizovice              23:54   + 5:54 
 10. Tomášková Anna           STE1051 C SK SKI-OB Šternberk      24:01   + 6:01 
 11. Soldánová Pavlína        JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov    24:16   + 6:16 
 12. Luterová Laura           PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov         24:24   + 6:24 
 13. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             24:26   + 6:26 
 14. Novosadová Klára         TZL0952 C SKOB Zlín                25:00   + 7:00 
 15. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov    25:19   + 7:19 
 16. Jordánová Nelly          KSU1050 C Klub vytrvalostních spo  26:16   + 8:16 
 17. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              28:10   + 10:10
 18. Pozlovská Eliška         TZL0954 C SKOB Zlín                29:01   + 11:01
 19. Mudráková Natálie        TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno        29:12   + 11:12
 20. Šujanová Rozálie         RBK0952 C SK Radioklub Blansko     29:32   + 11:32
 21. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 34:14   + 16:14
     Zbíralová Kateřina       UOL1151 C SOB Olomouc               DISK          
  MS KRŇOVÁ Anna              0100001 C                          22:07   + 4:07 
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.30 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       15:57          
  2. Paulíčková Tereza        UOL0750 B SOB Olomouc              17:20   + 1:23 
  3. Hrbáčková Michaela       LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovic  19:40   + 3:43 
  4. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     19:47   + 3:50 
  5. Michálková Sabina        LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovic  19:49   + 3:52 
  6. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        19:51   + 3:54 
  7. Jílková Pavla            UOL0753 C SOB Olomouc              20:06   + 4:09 
  8. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       22:07   + 6:10 
  9. Kovalčíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     22:37   + 6:40 
 10. Fišerová Markéta         TZL0851 C SKOB Zlín                23:10   + 7:13 
 11. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  23:41   + 7:44 
 12. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        23:43   + 7:46 
 13. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       24:17   + 8:20 
 14. Sedláčková Klára         LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovic  24:57   + 9:00 
 15. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         26:08   + 10:11
 16. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     26:33   + 10:36
 17. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  27:26   + 11:29
 18. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  27:31   + 11:34
 19. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      27:48   + 11:51
 20. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           28:59   + 13:02
 21. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           29:10   + 13:13
 22. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               31:12   + 15:15
 23. Šujanová Berenika        RBK0752 C SK Radioklub Blansko     31:53   + 15:56
 24. Krtičková Ester          CHA0754 C OK Chrastava             33:36   + 17:39
 25. Lázničková Alžběta       TZL0858 C SKOB Zlín                36:53   + 20:56
 26. Štefková Michaela        PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov         39:19   + 23:22
 27. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        39:29   + 23:32
 28. Slezáková Vendula        PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov         40:12   + 24:15
 29. Buksová Karolína         SKM0850 C KOB Směr Kroměříž        42:28   + 26:31
 30. Valyavka Viktoriya       38S0850 C Slávia ŽU Žilina         43:13   + 27:16
 31. Vavříková Tereza         SSU0751 C SK Severka Šumperk       45:57   + 30:00
 32. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           47:28   + 31:31
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.00 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 A KOB Směr Kroměříž        19:49          
  2. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       22:13   + 2:24 
  3. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       23:07   + 3:18 
  4. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     23:12   + 3:23 
  5. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        24:16   + 4:27 
  6. Batani Valentina         TZL0551 A SKOB Zlín                25:22   + 5:33 
  7. Jílková Lenka            UOL0654 C SOB Olomouc              26:28   + 6:39 
  8. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        26:47   + 6:58 
  9. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  27:08   + 7:19 
 10. Otrubová Anna            PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov         27:27   + 7:38 
 11. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     27:35   + 7:46 
 12. Ježková Ivana            ZBM0560 C SK Žabovřesky Brno       28:31   + 8:42 
 13. Tomanová Eliška          LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav B  28:37   + 8:48 
 14. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     28:46   + 8:57 
 15. Doušková Kateřina        TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno        28:57   + 9:08 
 16. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  29:04   + 9:15 
 17. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     29:06   + 9:17 
 18. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             30:21   + 10:32
 19. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        31:10   + 11:21
 20. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             31:11   + 11:22
 21. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             31:41   + 11:52
 22. Zahradníková Kateřina    BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek     32:00   + 12:11
 23. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              32:14   + 12:25
 24. Kendrová Tereza          27S1650 C Farmaceut Bratislava     32:43   + 12:54
 25. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       34:06   + 14:17
 26. Mikošková Marie          STE0552 B SK SKI-OB Šternberk      34:50   + 15:01
 27. Dráčová Barbora          UOL0652 B SOB Olomouc              35:11   + 15:22
 28. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             35:46   + 15:57
 29. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      35:58   + 16:09
 30. Konečná Julie            KSU0550 B Klub vytrvalostních spo  44:30   + 24:41
 31. Finstrlová Lucie         ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno       53:13   + 33:24
 32. Palátová Renáta          ABM0655 B KOB ALFA Brno            54:39   + 34:50
     Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.50 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Stella       STE0551 B SK SKI-OB Šternberk      24:25          
  2. Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo  25:46   + 1:21 
  3. Batani Valeria           TZL0550 B SKOB Zlín                26:08   + 1:43 
  4. Kotrle Sylvia            STE0652 C SK SKI-OB Šternberk      29:58   + 5:33 
  5. Matochová Adéla          TZL0552 C SKOB Zlín                30:41   + 6:16 
  6. Krčková Lucie            TRI0550 C TJ TŽ Třinec             31:18   + 6:53 
  7. Kopecká Nela             UOL0650 B SOB Olomouc              36:11   + 11:46
  8. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov    40:03   + 15:38
  9. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov    42:20   + 17:55
 10. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov    44:01   + 19:36
 11. Karásková Denisa         ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov        73:19   + 48:54
 12. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             73:52   + 49:27
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.30 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              29:08          
  2. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             32:51   + 3:43 
  3. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              33:20   + 4:12 
  4. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     35:05   + 5:57 
  5. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         35:06   + 5:58 
  6. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              35:13   + 6:05 
  7. Švidrnochová Eliška      OOP0451 A TJ Opava                 36:14   + 7:06 
  8. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     36:25   + 7:17 
  9. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             37:44   + 8:36 
 10. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                37:57   + 8:49 
 11. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        38:07   + 8:59 
 12. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  39:50   + 10:42
 13. Janečková Adéla          PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov         39:53   + 10:45
 14. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      40:23   + 11:15
 15. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         40:58   + 11:50
 16. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     41:15   + 12:07
 17. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      44:57   + 15:49
 18. Šrámková Aneta           TZL0458 C SKOB Zlín                49:28   + 20:20
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.10 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šánová Julie             KSU0494 B Klub vytrvalostních spo  38:08          
  2. Kolaříková Eliška        TZL0452 B SKOB Zlín                51:49   + 13:41
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                30:55          
  2. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      38:32   + 7:37 
  3. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                42:33   + 11:38
  4. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              50:15   + 19:20
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.30 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      53:37          
  2. Končáková Alžběta        LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:22   + 2:45 
  3. Pospíšilová Helena       STE0253 C SK SKI-OB Šternberk      61:18   + 7:41 
  4. Kličková Anna            KON0272 B KOB Konice               90:52   + 37:15
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.90 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno        38:33          
  2. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      40:32   + 1:59 
  3. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                49:19   + 10:46
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.20 km, 140 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šímová Jana              PHK8569 C OK 99 Hradec Králové     35:29          
  2. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                37:42   + 2:13 
  3. Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice               38:59   + 3:30 
  4. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         41:26   + 5:57 
  5. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                45:22   + 9:53 
  6. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     47:59   + 12:30
  7. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      50:54   + 15:25
  8. Stachoňová Barbara       ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno       52:36   + 17:07
  9. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           55:16   + 19:47
 10. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           56:52   + 21:23
 11. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               60:23   + 24:54
 12. Königová Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno       60:25   + 24:56
 13. Adamová Eva              ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno       65:22   + 29:53
 14. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        89:10   + 53:41
 15. Vríčanová Janka          86S8950 C Slávia ZU Žilina         90:35   + 55:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.90 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        33:07          
  2. Janošíková Lenka         UOL7651 C SOB Olomouc              39:16   + 6:09 
  3. Pangrácová Marie         0040001 C                          44:13   + 11:06
  4. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín        50:07   + 17:00
  5. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        50:31   + 17:24
  6. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    50:45   + 17:38
  7. Cetkovská Tereza         JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov    60:12   + 27:05
  8. Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál             65:02   + 31:55
  9. Pangrácová Anna          0030005 C                          65:16   + 32:09
 10. Šebková Klára            JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov    84:28   + 51:21
 11. Hornová Lenka            0030001 C                          84:32   + 51:25
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.90 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  28:47          
  2. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     32:08   + 3:21 
  3. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        35:05   + 6:18 
  4. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     35:38   + 6:51 
  5. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        36:53   + 8:06 
  6. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             40:13   + 11:26
  7. Šidlová Klára            TZL8250 C SKOB Zlín                43:32   + 14:45
  8. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava     45:02   + 16:15
  9. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk      52:26   + 23:39
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.30 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        32:55          
  2. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko        35:29   + 2:34 
  3. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            36:35   + 3:40 
  4. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        36:42   + 3:47 
  5. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        37:06   + 4:11 
  6. Jílková Hana             UOL8050 C SOB Olomouc              37:40   + 4:45 
  7. Kubíčková Eva            UOL7752 C SOB Olomouc              43:16   + 10:21
  8. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov    43:31   + 10:36
  9. Paulíčková Barbara       UOL7851 C SOB Olomouc              45:03   + 12:08
 10. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      46:30   + 13:35
 11. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  47:25   + 14:30
 12. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  48:49   + 15:54
 13. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc              51:24   + 18:29
 14. Tomášková Petra          STE8250 C SK SKI-OB Šternberk      52:01   + 19:06
 15. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      53:17   + 20:22
 16. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               55:15   + 22:20
 17. Šaňáková Šárka           UOL7650 C SOB Olomouc              56:12   + 23:17
 18. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               59:22   + 26:27
 19. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering      63:58   + 31:03
 20. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava             69:47   + 36:52
 21. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              80:26   + 47:31
 22. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  84:15   + 51:20
 23. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov    96:06   + 63:11
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                29:18          
  2. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     38:39   + 9:21 
  3. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                39:12   + 9:54 
  4. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    39:19   + 10:01
  5. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     40:20   + 11:02
  6. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       41:11   + 11:53
  7. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     41:18   + 12:00
  8. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     43:05   + 13:47
  9. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 53:37   + 24:19
 10. Šujanová Kateřina        RBK7851 C SK Radioklub Blansko     55:08   + 25:50
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.50 km, 105 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         SIT6951 C OK SILESIA               28:48          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  29:47   + 0:59 
  3. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             34:45   + 5:57 
  4. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                36:52   + 8:04 
  5. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     37:50   + 9:02 
  6. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              39:37   + 10:49
  7. Vidmuchová Martina       JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov    40:51   + 12:03
  8. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       41:52   + 13:04
  9. Anat Meir                24I4015 C Israel Orienteering      48:05   + 19:17
 10. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering      48:43   + 19:55
 11. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       50:03   + 21:15
 12. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               51:34   + 22:46
 13. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     51:47   + 22:59
 14. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      60:42   + 31:54
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.20 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Ivana          JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov    33:01          
  2. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        38:08   + 5:07 
  3. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        40:43   + 7:42 
  4. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                41:13   + 8:12 
  5. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    41:19   + 8:18 
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        43:04   + 10:03
  7. Mlčková Jana             KSU7383 C Klub vytrvalostních spo  43:05   + 10:04
  8. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        43:18   + 10:17
  9. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        44:39   + 11:38
 10. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  46:12   + 13:11
 11. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    51:55   + 18:54
 12. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             54:24   + 21:23
 13. Felklová Jarmila         0180003 C                          55:33   + 22:32
 14. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        55:54   + 22:53
 15. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž        59:13   + 26:12
 16. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      61:02   + 28:01
 17. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              65:46   + 32:45
 18. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      69:21   + 36:20
 19. Hýblová Iveta            JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov    84:44   + 51:43
     Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.20 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              29:13          
  2. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        29:17   + 0:04 
  3. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       32:16   + 3:03 
  4. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 37:26   + 8:13 
  5. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        39:22   + 10:09
  6. Shachar Noiman Anat      24I4000 C Israel Orienteering      41:36   + 12:23
  7. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               45:43   + 16:30
  8. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                57:42   + 28:29
  9. Rainhartz Orit           24I4009 C Israel Orienteering      67:27   + 38:14
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.00 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C Slávia ŽU Žilina         33:00          
  2. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         34:11   + 1:11 
  3. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:16   + 3:16 
  4. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               39:15   + 6:15 
  5. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                39:45   + 6:45 
  6. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             40:15   + 7:15 
  7. Cetkovská Alena          TZL6263 C SKOB Zlín                41:45   + 8:45 
  8. Nativ Ruth               24I4011 C Israel Orienteering      51:36   + 18:36
  9. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               52:20   + 19:20
 10. Wies Hagin               24I     C Israel Orienteering      91:38   + 58:38
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.60 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              29:44          
  2. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB START Blansko        35:33   + 5:49 
  3. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                36:08   + 6:24 
  4. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              36:26   + 6:42 
  5. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             37:17   + 7:33 
  6. Honkyšová Eva            JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov    38:06   + 8:22 
  7. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                45:22   + 15:38
  8. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     48:30   + 18:46
  9. Roubalíková Iva          3SX6450 C ZŠ a MŠ Těšetice         72:54   + 43:10
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.60 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                29:03          
  2. Stackeová Anna           LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:30   + 5:27 
  3. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        35:46   + 6:43 
  4. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:03   + 10:00
  5. Lisa Mishli              24I4006 C Israel Orienteering      47:00   + 17:57
  6. Regev Yael Rivka         24I4004 C Israel Orienteering      60:13   + 31:10
  7. Nurit shmuely            24I4007 C Israel Orienteering     118:22   + 89:19
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.60 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  41:19          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      47:03   + 5:44 
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.60 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štáblová Jitka           ASU5350 C Magnus Orienteering      45:47          
  2. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     56:29   + 10:42
  3. Čadilová Alena           ASU5050 C Magnus Orienteering      86:09   + 40:22
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotzer Andra             24I4016 C Israel Orienteering      47:33          
  2. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        51:37   + 4:04 
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  14:42          
  2. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        15:17   + 0:35 
  3. Pekárek David            TZL1000 C SKOB Zlín                16:14   + 1:32 
  4. Lutera Oliver            PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov         17:05   + 2:23 
  5. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        17:59   + 3:17 
  6. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     19:28   + 4:46 
  7. Liber Václav             AOP1000 C Orientační Běh Opava     22:09   + 7:27 
  8. Mátl Jáchym              KSU0909 C Klub vytrvalostních spo  22:15   + 7:33 
  9. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  22:48   + 8:06 
 10. Lučan Matěj              LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice  29:59   + 15:17
 11. Mašláň Prokop            TZL1005 C SKOB Zlín                31:05   + 16:23
 12. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         33:01   + 18:19
 13. Čeřovský Filip           KON1010 C KOB Konice               35:48   + 21:06
 14. Mátl Adam                KSU1111 C Klub vytrvalostních spo  36:54   + 22:12
 15. Jordán Dominik           KSU1000 C Klub vytrvalostních spo  42:48   + 28:06
 16. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov    46:41   + 31:59
     Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                 DISK          
  MS Rudolf Jan               RBK0861 C SK Radioklub Blansko     41:07   + 26:25
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krupa Jan                TRI0706 C TJ TŽ Třinec             15:12          
  2. Račanský Jiří            TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno        15:17   + 0:05 
  3. Stacke Václav            LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovic  19:38   + 4:26 
  3. Vlček Tomáš              VIC0713 B OB Vizovice              19:38   + 4:26 
  5. Pěček Jakub              SKM0700 B KOB Směr Kroměříž        20:31   + 5:19 
  6. Marek Filip              ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno       20:45   + 5:33 
  7. Mikláš Matěj             TZL0704 B SKOB Zlín                20:48   + 5:36 
  8. Pernička Martin          TZL0800 C SKOB Zlín                21:09   + 5:57 
  9. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      21:14   + 6:02 
 10. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       21:16   + 6:04 
 11. Ježek David              ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno       21:19   + 6:07 
 12. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      21:23   + 6:11 
 13. Matyšek Ondřej           PGP0703 C SK Praga                 21:32   + 6:20 
 13. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        21:32   + 6:20 
 15. Kundrata Vít             TZL0700 B SKOB Zlín                21:41   + 6:29 
 16. Navrátil Pavel           ASU0747 B Magnus Orienteering      23:15   + 8:03 
 17. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     23:20   + 8:08 
 18. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     23:28   + 8:16 
 19. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        25:31   + 10:19
 20. Sekanina Ondřej          ASU0745 C Magnus Orienteering      27:15   + 12:03
 21. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              28:02   + 12:50
 22. Skácel Viktor            NNN     C Neregistrovaní           29:16   + 14:04
 23. Buksa Jan                SKM0800 C KOB Směr Kroměříž        29:42   + 14:30
 24. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      31:14   + 16:02
 25. Tomášek Josef            STE0808 C SK SKI-OB Šternberk      34:32   + 19:20
 26. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  36:01   + 20:49
 27. Bocek Václav             TRI0802 C TJ TŽ Třinec             41:10   + 25:58
 28. Heča Michal              UOL0803 C SOB Olomouc              41:23   + 26:11
 29. Jahudka Tomáš            TZL0815 C SKOB Zlín                45:39   + 30:27
 30. Mlčoch Jakub             SKM0801 C KOB Směr Kroměříž        47:27   + 32:15
 31. Marek Vít                KSU0838 C Klub vytrvalostních spo  52:19   + 37:07
 32. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  71:27   + 56:15
 33. Novotný Jakub            PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov         73:53   + 58:41
 34. Kubeš David              PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov         83:55   + 68:43
     Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.10 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       21:59          
  2. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno       22:40   + 0:41 
  3. Račanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        24:12   + 2:13 
  4. Štěpánek Jan             TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno        24:14   + 2:15 
  5. Pekárek Tobias           TZL0502 A SKOB Zlín                24:21   + 2:22 
  6. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         24:25   + 2:26 
  7. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  25:12   + 3:13 
  8. Byrtus Jakub             SIT0502 C OK SILESIA               26:29   + 4:30 
  9. Strýček Jan              ADA0503 A OOB Spartak Adamov       27:15   + 5:16 
 10. Čech Radan               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        27:20   + 5:21 
 11. Bukovác Filip            ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno       27:43   + 5:44 
 12. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       28:26   + 6:27 
 13. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                28:35   + 6:36 
 14. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     28:52   + 6:53 
 15. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              29:04   + 7:05 
 16. Vedra Tobiáš             TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno        29:18   + 7:19 
 17. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        29:39   + 7:40 
 18. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  30:04   + 8:05 
 19. Kasza Tomáš              ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno       30:12   + 8:13 
 20. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        30:36   + 8:37 
 21. Kučera Tomáš             ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno       31:04   + 9:05 
 22. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       31:50   + 9:51 
 23. Pernička Václav          TZL0602 B SKOB Zlín                31:51   + 9:52 
 24. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  31:54   + 9:55 
 25. Huleja Martin            TZL0604 B SKOB Zlín                33:06   + 11:07
 26. Bíčánek Jan              SIT0501 C OK SILESIA               33:47   + 11:48
 27. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         34:03   + 12:04
 28. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             35:33   + 13:34
 29. Berčík Jakub             27S0502 C Farmaceut Bratislava     36:55   + 14:56
 30. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  38:29   + 16:30
 31. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             38:49   + 16:50
 32. Zádrapa Marian Petr      MOV0503 C SKOB Ostrava             39:18   + 17:19
 33. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             40:16   + 18:17
 34. Palas Jan                TZL0507 C SKOB Zlín                40:20   + 18:21
 35. Strakoš Ondřej           TZL0601 B SKOB Zlín                42:11   + 20:12
 36. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  42:32   + 20:33
 37. Mudrák Šimon             LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:21   + 23:22
 38. Menzel Antonín           MOV0700 B SKOB Ostrava             49:31   + 27:32
 39. Grygar Václav            MOV0502 B SKOB Ostrava             50:07   + 28:08
 40. Křapa Štěpán             LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovic  72:16   + 50:17
     Veselka Matěj            LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.00 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    26:10          
  2. Soldán Robin             PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov         30:09   + 3:59 
  3. Kycl Michal              LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav B  37:19   + 11:09
  4. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      39:14   + 13:04
  5. Karásek Antonín          PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov         44:26   + 18:16
  6. Švestka Štěpán           KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín        50:10   + 24:00
  7. Kycl Ondřej              LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:59   + 28:49
  8. Fajstl Vojtěch           PTE0501 C TJ Sokol Ptení           91:50   + 65:40
  MS Lasota Jan               0090001 C                          47:06   + 20:56
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.80 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovařík Tomáš            SIT0401 C OK SILESIA               28:54          
  2. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  30:42   + 1:48 
  3. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        31:08   + 2:14 
  4. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             31:42   + 2:48 
  5. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         32:18   + 3:24 
  6. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     32:45   + 3:51 
  7. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              32:47   + 3:53 
  8. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                33:48   + 4:54 
  9. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                34:13   + 5:19 
 10. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            34:46   + 5:52 
 11. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     34:56   + 6:02 
 12. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             35:42   + 6:48 
 13. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     36:01   + 7:07 
 14. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             36:31   + 7:37 
 15. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  40:12   + 11:18
 16. Ježek Filip              ZBM0414 C SK Žabovřesky Brno       42:13   + 13:19
 17. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            42:47   + 13:53
 18. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       43:45   + 14:51
 19. Racek Josef              ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno       46:14   + 17:20
 20. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  55:02   + 26:08
 21. Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž        68:15   + 39:21
 22. Martynek Petr            TRI0304 C TJ TŽ Třinec             72:19   + 43:25
     Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov        45:09          
  2. Kycl Lukáš               LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav B  46:53   + 1:44 
  3. Krampla Michal Jan       UOL0302 C SOB Olomouc              47:43   + 2:34 
  4. Hošťálek Ondřej          ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov        52:05   + 6:56 
  5. Sarazin Julien Pierre    UOL0303 C SOB Olomouc              58:25   + 13:16
  6. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      66:06   + 20:57
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 4.60 km, 155 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  35:24          
  2. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             37:47   + 2:23 
  3. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      38:57   + 3:33 
  4. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        39:50   + 4:26 
  5. Kovařík Martin           SIT0101 C OK SILESIA               40:53   + 5:29 
  6. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                41:02   + 5:38 
  7. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              41:49   + 6:25 
  8. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                44:03   + 8:39 
  9. Jirka Matyáš             UOL0203 C SOB Olomouc              44:04   + 8:40 
 10. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      44:10   + 8:46 
 11. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                44:55   + 9:31 
 12. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      47:51   + 12:27
 13. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        55:56   + 20:32
 14. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín        62:02   + 26:38
     Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.80 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havelka Jan              KON0222 C KOB Konice               49:10          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 4.90 km, 165 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       44:48          
  2. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  45:01   + 0:13 
  3. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             46:51   + 2:03 
  4. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  48:54   + 4:06 
  5. Procházka Zdeněk         SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava      58:56   + 14:08
  6. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno        59:02   + 14:14
  7. Honkyš Jan               JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov    86:22   + 41:34
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.60 km, 210 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Jan              TZL9003 R SKOB Zlín                38:18          
  2. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                39:57   + 1:39 
  3. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     41:52   + 3:34 
  4. Bencúr Juraj             AOP7700 C Orientační Běh Opava     42:18   + 4:00 
  5. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        42:26   + 4:08 
  6. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        42:36   + 4:18 
  7. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            43:27   + 5:09 
  8. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                44:34   + 6:16 
  9. Zimmermann Jakub         TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno        45:29   + 7:11 
 10. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                45:32   + 7:14 
 11. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  45:41   + 7:23 
 12. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    45:53   + 7:35 
 13. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         46:30   + 8:12 
 14. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     46:55   + 8:37 
 15. Bukovac Maroš            ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno       47:22   + 9:04 
 16. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     47:39   + 9:21 
 17. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering     47:44   + 9:26 
 17. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     47:44   + 9:26 
 19. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     47:47   + 9:29 
 20. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       48:09   + 9:51 
 21. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    48:17   + 9:59 
 22. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    49:58   + 11:40
 23. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  50:13   + 11:55
 24. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        50:23   + 12:05
 25. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          50:37   + 12:19
 26. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      51:48   + 13:30
 27. Redlich Tomáš            MAS8200 C KČT Aš                   51:50   + 13:32
 28. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov    52:32   + 14:14
 29. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     53:41   + 15:23
 30. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       54:42   + 16:24
 31. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       57:06   + 18:48
 32. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      58:46   + 20:28
 33. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                60:29   + 22:11
 34. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  61:53   + 23:35
 35. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       62:46   + 24:28
 36. Stupal František         JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  63:41   + 25:23
 37. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  65:31   + 27:13
 38. Vríčan Peter             86S8900 C Slávia ZU Žilina         71:23   + 33:05
 39. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín        84:24   + 46:06
     Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.90 km, 165 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      44:41          
  2. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              45:40   + 0:59 
  3. Zbíral Robert            UOL8000 C SOB Olomouc              47:38   + 2:57 
  4. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        49:10   + 4:29 
  5. Procházka Josef          0030002 C                          49:59   + 5:18 
  6. Trávníček Jan            PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov         52:55   + 8:14 
  7. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         56:14   + 11:33
  8. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering     56:25   + 11:44
  9. Šedivý Jiří              VBM8207 C VSK Mendelu Brno         58:55   + 14:14
 10. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        59:37   + 14:56
 11. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              59:43   + 15:02
 12. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc              60:01   + 15:20
 13. Hodač Karel              JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov    60:12   + 15:31
 14. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        60:13   + 15:32
 15. Navrátil Tomáš           ASU8817 C Magnus Orienteering      60:36   + 15:55
 16. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        61:32   + 16:51
 17. Dressler Jan             SBK7911 C KOB START Blansko        63:33   + 18:52
 18. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering     64:15   + 19:34
 19. Bednařík Marek           0030004 C                          64:31   + 19:50
 20. Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk      65:15   + 20:34
 21. Hubík Martin                     C                          66:25   + 21:44
 22. Pekárek Michal           0200001 C                          66:34   + 21:53
 23. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    68:10   + 23:29
 24. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      68:28   + 23:47
 25. Krampla Tomáš            UOL6601 C SOB Olomouc              69:54   + 25:13
 26. Semerád Jan              0030003 C                          76:40   + 31:59
 27. Thiemel Jiří             ASU8948 C Magnus Orienteering     100:57   + 56:16
 28. Drmola Filip             JPV9300 C Oddíl OS SK Prostějov   101:21   + 56:40
 29. Klíma Kamil              0020001 C                         121:24   + 76:43
 30. Rušil Michal             NNN     C Neregistrovaní          123:51   + 79:10
     Fátor Jan                SHK7907 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Honkyš Pavel             JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.90 km, 165 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        41:44          
  2. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              46:35   + 4:51 
  3. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      47:11   + 5:27 
  4. Rytíř Jan                SKM7701 C KOB Směr Kroměříž        48:08   + 6:24 
  5. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      51:16   + 9:32 
  6. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       51:25   + 9:41 
  7. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       54:27   + 12:43
  8. Tomášek Petr             STE8001 C SK SKI-OB Šternberk      56:18   + 14:34
  9. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     56:34   + 14:50
 10. Začal Martin             PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov         67:40   + 25:56
 11. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic  67:56   + 26:12
 12. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk      68:40   + 26:56
 13. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     69:07   + 27:23
 14. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec             71:17   + 29:33
 15. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk      71:18   + 29:34
  MS Karásek Michal           0080001 C                          78:21   + 36:37
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.20 km, 140 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        41:49          
  2. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      44:48   + 2:59 
  3. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        45:45   + 3:56 
  4. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            46:52   + 5:03 
  5. Fišer Petr               GIG7502 C GIGANT Orienteering      48:15   + 6:26 
  6. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  49:38   + 7:49 
  7. Ženčák Jaroslav          0180001 C                          50:39   + 8:50 
  8. Ryška Kamil              TRI7800 C TJ TŽ Třinec             50:57   + 9:08 
  9. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       52:55   + 11:06
 10. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:18   + 12:29
 11. Martinek Pavel           JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov    57:21   + 15:32
 12. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        61:35   + 19:46
 13. Krček Jakub              TRI7803 C TJ TŽ Třinec             62:10   + 20:21
 14. Vintr Radek              TZL7701 C SKOB Zlín                65:50   + 24:01
     Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
  MS Lasota Marek             0090002 C                          59:57   + 18:08
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 4.60 km, 155 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                40:38          
  2. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                40:42   + 0:04 
  3. Kalous Antonín           KON7708 C KOB Konice               40:47   + 0:09 
  4. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                41:38   + 1:00 
  5. Byrtus Petr              SIT7702 C OK SILESIA               46:32   + 5:54 
  6. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko        47:59   + 7:21 
  6. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž        47:59   + 7:21 
  8. Aleš David               LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:45   + 11:07
  9. Vlček Jiří               VIC7700 C OB Vizovice              52:17   + 11:39
 10. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  54:30   + 13:52
 11. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      55:36   + 14:58
 12. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     56:08   + 15:30
 13. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     60:24   + 19:46
 14. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž        61:30   + 20:52
 15. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        64:56   + 24:18
 16. Kubíček Petr             VIC7801 C OB Vizovice              69:40   + 29:02
 17. Bíčánek Milan            SIT7703 C OK SILESIA               71:27   + 30:49
 18. Prošek Jan               BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor       74:05   + 33:27
 19. Vojvodík Martin          MOV7400 C SKOB Ostrava             75:20   + 34:42
     Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.80 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        29:32          
  2. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        32:55   + 3:23 
  3. Mudrák Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:55   + 4:23 
  4. Kratochvíl Karel         HOB7001 C SKOB  Horní Benešov      34:06   + 4:34 
  5. Mátl Pavel               KSU6844 C Klub vytrvalostních spo  34:33   + 5:01 
  6. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       36:01   + 6:29 
  7. Ježek Petr               ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno       36:19   + 6:47 
  8. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             38:57   + 9:25 
  9. Novosad Pavel            TZL7401 C SKOB Zlín                39:32   + 10:00
 10. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             40:35   + 11:03
 11. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      40:51   + 11:19
 12. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         43:37   + 14:05
 13. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             44:40   + 15:08
 14. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       48:04   + 18:32
 15. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      56:58   + 27:26
 16. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering      60:01   + 30:29
 17. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      65:28   + 35:56
 18. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      65:47   + 36:15
 19. Yaniv Rainhartz          24I4010 C Israel Orienteering      72:56   + 43:24
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.70 km, 125 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    35:05          
  2. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        37:50   + 2:45 
  3. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    38:39   + 3:34 
  4. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      39:54   + 4:49 
  5. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov    42:12   + 7:07 
  6. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        42:14   + 7:09 
  7. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           46:20   + 11:15
  8. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              46:27   + 11:22
  9. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      47:29   + 12:24
 10. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    49:11   + 14:06
 11. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     52:59   + 17:54
 12. Kycl Miroslav            LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav B  53:58   + 18:53
 13. Šiška Oto                OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  55:01   + 19:56
 14. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              57:49   + 22:44
 15. Pelikán Daniel           JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov    58:35   + 23:30
 16. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava             59:15   + 24:10
 17. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      61:54   + 26:49
 18. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     62:23   + 27:18
 19. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov    63:20   + 28:15
 20. Ruda Miroslav            UBM7106 C MENISKOS Brno            65:43   + 30:38
 21. Dráč Pavel               UOL7201 C SOB Olomouc              73:20   + 38:15
 22. Gorin David              24I5034 C Israel Orienteering      80:27   + 45:22
 23. Twig Rog                 24I5032 C Israel Orienteering     105:25   + 70:20
     Amos Segal               24I5033 C Israel Orienteering       DISK          
     Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
  MS Furmánek Zdeněk          0240001 C                          88:56   + 53:51
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.70 km, 125 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     32:19          
  2. Noiman Ziv               24I3999 C Israel Orienteering      32:26   + 0:07 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     33:36   + 1:17 
  4. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      33:58   + 1:39 
  5. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        34:27   + 2:08 
  6. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              36:10   + 3:51 
  7. Huňka Karel              KON6919 C KOB Konice               36:11   + 3:52 
  8. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     37:06   + 4:47 
  9. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                38:36   + 6:17 
 10. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              40:01   + 7:42 
 11. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                45:30   + 13:11
 12. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             47:32   + 15:13
 13. Riessler Otto            OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  53:12   + 20:53
     Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               29:18          
  2. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:30   + 5:12 
  3. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               35:22   + 6:04 
  4. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     35:40   + 6:22 
  5. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 37:06   + 7:48 
  6. Dror Zipori              24I4027 C Israel Orienteering      38:04   + 8:46 
  7. Brit Edo                 24I4022 C Israel Orienteering      39:51   + 10:33
  8. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                41:43   + 12:25
  9. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             43:29   + 14:11
 10. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       43:40   + 14:22
 11. Yaron Nechushtan         24I4032 C Israel Orienteering      44:31   + 15:13
 12. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                44:32   + 15:14
 13. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        53:02   + 23:44
 14. Hruška Tomáš             ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno       56:03   + 26:45
 15. Shachar Josef            24I4021 C Israel Orienteering      72:29   + 43:11
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.50 km, 105 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB START Blansko        36:40          
  2. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice              42:55   + 6:15 
  3. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     45:06   + 8:26 
  4. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     48:36   + 11:56
  5. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              50:19   + 13:39
  6. Felkl Luděk              0180004 C                          52:06   + 15:26
  7. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     52:16   + 15:36
  8. Buráň Zdeněk             0120001 C                          52:18   + 15:38
  9. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     55:56   + 19:16
 10. Fuchs Vladimír           NNN3001 C Neregistrovaní           58:38   + 21:58
 11. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              62:39   + 25:59
 12. Roubalík Radovan         3SX6400 C ZŠ a MŠ Těšetice         66:17   + 29:37
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 3.50 km, 105 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     29:20          
  2. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             30:06   + 0:46 
  3. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                35:01   + 5:41 
  4. Wollstein-Ofer Dan       24I4018 C Israel Orienteering      35:24   + 6:04 
  5. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               37:11   + 7:51 
  6. Ben Sitrit Meir          24I4023 C Israel Orienteering      44:14   + 14:54
  7. Mordechai Buchbinder     24I4028 C Israel Orienteering      45:20   + 16:00
  8. Yodfat Ofer              24I4012 C Israel Orienteering      48:39   + 19:19
  9. Regev Shmuel             24I4003 C Israel Orienteering      53:11   + 23:51
 10. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        54:45   + 25:25
 11. Moshe Manor              24I4001 C Israel Orienteering      62:24   + 33:04
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.20 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         29:34          
  2. Pilc Oldřich             SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd    30:29   + 0:55 
  3. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                32:01   + 2:27 
  4. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   34:18   + 4:44 
  5. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  34:29   + 4:55 
  6. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      42:02   + 12:28
  7. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         45:11   + 15:37
  8. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              45:14   + 15:40
  9. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 47:19   + 17:45
 10. Avital Rapoport Ofer     24I4014 C Israel Orienteering      49:16   + 19:42
 11. Smolka Miloslav          OOL4901 C SK Haná orienteering     50:53   + 21:19
 12. Shmuely Asher            24I4008 C Israel Orienteering      58:43   + 29:09
 13. Yuval Mishli             24I4005 C Israel Orienteering      73:50   + 44:16
     Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                  DISK          
  MS Cetl Vladimír            AOP5301 C Orientační Běh Opava     38:07   + 8:33 
  MS Novák Miroslav           0050001 C                          44:37   + 15:03
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.00 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     32:02          
  2. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  36:54   + 4:52 
  3. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             37:03   + 5:01 
  4. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               42:18   + 10:16
  5. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                52:24   + 20:22
  6. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             52:48   + 20:46
  7. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        54:50   + 22:48
  8. Shaul Shefi              24I4013 C Israel Orienteering      60:04   + 28:02
  9. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             60:49   + 28:47
 10. Moshe Ravid              24I4030 C Israel Orienteering      61:51   + 29:49
 11. Oded Levin               24I4025 C Israel Orienteering      64:26   + 32:24
     Abugani Shmuel           24I4019 C Israel Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.70 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     41:33          
  2. Gottfried Jan            UOL4602 C SOB Olomouc              81:53   + 40:20
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                33:01          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       37:12   + 4:11 
  3. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov               55:53   + 22:52
  4. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        68:17   + 35:16
     Menachem Yochanan Minsky 24I4026 C Israel Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               131:44          
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.10 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               18:37          
  2. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       19:07   + 0:30 
  3. Marek Martin             STE1100 C SK SKI-OB Šternberk      19:09   + 0:32 
  4. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           21:25   + 2:48 
  5. Skopalová Alexandra      SKM0950 C KOB Směr Kroměříž        21:39   + 3:02 
  6. Rose Ondřej              SKM0900 C KOB Směr Kroměříž        23:15   + 4:38 
  7. Pelikán David            JPV1000 C Oddíl OS SK Prostějov    23:17   + 4:40 
  8. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        23:28   + 4:51 
  9. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     23:46   + 5:09 
 10. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        25:05   + 6:28 
 11. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           26:26   + 7:49 
 12. Fišer Petr               TZL1004 C SKOB Zlín                27:41   + 9:04 
 13. Vodičková Olga           UOL     C SOB Olomouc              32:42   + 14:05
 14. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      33:58   + 15:21
 15. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       53:13   + 34:36
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Daněk František          SBK1010 C KOB START Blansko        19:55          
  2. Zavřel Mikuláš           KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:23   + 0:28 
  3. Šidla Dalibor            TZL1200 C SKOB Zlín                21:30   + 1:35 
  4. Kolařík Sebastián        SBK1111 C KOB START Blansko        23:17   + 3:22 
  5. Lorencová Justýna        PLU1165 C TJ SOKOL Plumlov         23:36   + 3:41 
  6. Lučan Ondřej             LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice  24:03   + 4:08 
  7. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž        24:27   + 4:32 
  8. Čeřovská Eliška          KON1353 C KOB Konice               24:40   + 4:45 
  9. Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně  24:48   + 4:53 
 10. Hubíková Hela                    C                          25:44   + 5:49 
 11. Sláma Matyáš             LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  25:47   + 5:52 
 12. Skřivánek František      TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno        26:27   + 6:32 
 13. Ebnerová Barbora         KON11   C KOB Konice               27:17   + 7:22 
 14. Koč Juraj                NNN3007 C Neregistrovaní           28:09   + 8:14 
 15. Kottwald Jaroslav        NNN     C Neregistrovaní           28:55   + 9:00 
 16. Vlasák Vojtěch                   C                          32:03   + 12:08
 17. Čechovská Tereza         JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    33:57   + 14:02
 18. Daňková Viktorie         SBK1353 C KOB START Blansko        34:10   + 14:15
 19. Bukovác Lukáš            ZBM1007 C SK Žabovřesky Brno       34:22   + 14:27
 20. Binar Vít                STE1201 C SK SKI-OB Šternberk      35:03   + 15:08
 21. Pokluda Filip            0160002 C                          35:07   + 15:12
 22. Matyšek Marek            PLU     C TJ SOKOL Plumlov         35:30   + 15:35
 23. Matyšková Stela          PLU     C TJ SOKOL Plumlov         36:12   + 16:17
 24. Palasová  Barbora        0070001 C                          36:38   + 16:43
 25. Jašek Vít                ABR1111 C                          37:07   + 17:12
 26. Zbíralová Barbora        NNN     C Neregistrovaní           37:14   + 17:19
 27. Liber Tomáš              AOP1302 C Orientační Běh Opava     38:36   + 18:41
 28. Švalbe David             KON     C KOB Konice               38:40   + 18:45
 29. Redlichová Kateřina      MAS     C KČT Aš                   39:04   + 19:09
 30. Vintr Otakar             TZL1300 C SKOB Zlín                39:07   + 19:12
 31. Šidlová Dorota           TZL1450 C SKOB Zlín                39:09   + 19:14
 32. Milostný Matěj                   C                          41:36   + 21:41
 33. Růžička Richard          NNN     C Neregistrovaní           42:47   + 22:52
 34. Tvarůžek Zdeněk          NNN1131 C Neregistrovaní           42:58   + 23:03
 35. Tvarůžková Vladimíra     NNN1132 C Neregistrovaní           43:02   + 23:07
 36. Stachoň Štěpán           ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno       43:09   + 23:14
 37. Františkovec Robin       NNN     C Neregistrovaní           44:02   + 24:07
 38. Mrkvica Vít              ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory        44:18   + 24:23
 39. Tomášek Matěj            STE1202 C SK SKI-OB Šternberk      44:58   + 25:03
 40. Kratochvíl David         HOB1101 C SKOB  Horní Benešov      46:00   + 26:05
 41. Račanská Josefína        UBM1651 C MENISKOS Brno            47:50   + 27:55
 42. Šíma Filip               TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno        49:10   + 29:15
 43. Karásek Richard          0080002 C                          49:53   + 29:58
 44. Šímová Julie             TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno        50:10   + 30:15
 45. Matyšek Josef            PLU     C TJ SOKOL Plumlov         50:13   + 30:18
 46. Šímová Klaudie           0300001 C                          50:14   + 30:19
 47. Petřivalská Anežka       NNN1168 C Neregistrovaní           50:42   + 30:47
 48. Vacek Robin              NNN     C Neregistrovaní           50:44   + 30:49
 49. Petřivalská Eliška       NNN1169 C Neregistrovaní           50:51   + 30:56
 50. Hubík Hugo                       C                          51:02   + 31:07
 51. Skácelová Beáta          NNN1161 C Neregistrovaní           54:21   + 34:26
 52. Brabec Lukáš             0050002 C                          55:40   + 35:45
 53. Redlich Jan              MAS     C KČT Aš                   55:49   + 35:54
 54. Dvořák Max               ZBP     C OOB SK Zbraslav          56:05   + 36:10
 55. Doušková Daniela         TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno        63:12   + 43:17
 56. Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        63:15   + 43:20
 57. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     82:39   + 62:44
 58. Tesařová Eva             AOP1650 C Orientační Běh Opava     83:20   + 63:25
 59. Freith Kvido             BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek     83:44   + 63:49
     Tomášek David            STE1500 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Brabcová Tina            0050003 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.30 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zavřel Lukáš             KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:15          
  2. Hrbáček Filip            LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:51   + 4:36 
  3. Kočová Eva               NNN3008 C Neregistrovaní           36:04   + 6:49 
  4. Novák Jan                STE7900 C SK SKI-OB Šternberk      36:39   + 7:24 
  5. Czasch Petr              SBR     C SKOB Bruntál             39:02   + 9:47 
  6. Vlasáka Martin                   C                          39:15   + 10:00
  7. Pokluda Ondřej           0160001 C                          39:36   + 10:21
  8. Šácha Tomáš                      C                          40:16   + 11:01
  9. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB Spartak Adamov       40:29   + 11:14
 10. Jeřábek Petr             UOL6702 C SOB Olomouc              40:33   + 11:18
 11. Sladká Magdalena         0210001 C                          41:14   + 11:59
 12. Verner Leoš              0130001 C                          42:10   + 12:55
 13. Pospíchalová Adéla               C                          42:13   + 12:58
 14. Freith Martin            BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek     42:40   + 13:25
 15. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             45:26   + 16:11
 16. Pometlová Jana           AOP7551 C Orientační Běh Opava     46:18   + 17:03
 17. KRŇA Pavel               0100002 C                          46:52   + 17:37
 18. Lorenc Martin            PLU1166 C TJ SOKOL Plumlov         48:49   + 19:34
 19. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      50:18   + 21:03
 20. Mudráková Michaela       TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno        50:44   + 21:29
 21. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                54:35   + 25:20
 22. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     56:02   + 26:47
 23. Kotrle Silvie            STE     C SK SKI-OB Šternberk      56:53   + 27:38
 24. Jeřábková Jana           UOL6954 C SOB Olomouc              57:18   + 28:03
 25. Hrbáčková Karla          LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:55   + 28:40
 26. Mikulčíková Irena        KVS     C SKOB Kobra Vsetín        59:48   + 30:33
 27. Skopalová Kateřina       SKMyyyy C KOB Směr Kroměříž        59:59   + 30:44
 28. Janeček Petr             OBR     C                          63:01   + 33:46
 29. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           63:31   + 34:16
 30. Buráňová Hana            0120002 C                          63:59   + 34:44
 31. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      65:45   + 36:30
 31. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             65:45   + 36:30
 33. Rušilová Lenka                   C                          67:33   + 38:18
 34. Čeřovská Adéla           KON8755 C KOB Konice               67:43   + 38:28
 35. Krupa David              TRI7602 C TJ TŽ Třinec             71:22   + 42:07
 36. Odehnalová Radka         ADA7656 C OOB Spartak Adamov       76:49   + 47:34
 37. Rytířová Silvie          SKM76xx C KOB Směr Kroměříž        80:18   + 51:03
 38. Kyclová Jitka            LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav B  82:00   + 52:45
 39. Smolková Dagmar          STE     C SK SKI-OB Šternberk      84:31   + 55:16
 40. Rudolfová Eva            RBK0551 C SK Radioklub Blansko     87:56   + 58:41
     Králová Věra             OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
     Benešová Jana                    C                           DISK          
     Chmelařová               JPV     C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------