Kód závodu          : 4736
Název               : Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Datum               : 15.06.2019
Místo konání        : Vranov
Mapa                : Babí lom 1:15000, Babí lom - východ 1:10000, E=5m
Pořadatel           : VBM - VSK Mendelu Brno, BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Bauer Emil
Hlavní rozhodčí     : Mazal Zdeněk - R2
Ředitel závodu      : Bauer Emil
Stavitel tratí      : Chmelík Aleš - R2
JURY                : Zimmermann Jakub, Drábek Jan, Matras Tomáš

D10N 2.20 km, 35 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazálková Veronika       ZBM0961 C SK Žabovřesky Brno       25:42          
  2. Tomíčková Eliška         0130002 C                          36:54   + 11:12
  3. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     38:30   + 12:48
  4. Šichová Zuzana           ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno       39:19   + 13:37
  5. Jágrová Zuzana           RBK1051 C SK Radioklub Blansko     40:06   + 14:24
  6. La Carbonara Noemi       TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno        41:01   + 15:19
  7. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        43:04   + 17:22
  8. Pilná Anna               OSN1151 C SK Orientační sporty No  44:08   + 18:26
  9. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      47:14   + 21:32
 10. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       73:01   + 47:19
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.70 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Eva              ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno       29:08          
  2. Beránková Kamila         ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno       29:46   + 0:38 
  3. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        31:03   + 1:55 
  4. Jágrová Aneta            RBK0951 C SK Radioklub Blansko     31:38   + 2:30 
  5. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           31:45   + 2:37 
  6. Šujanová Rozálie         RBK0952 C SK Radioklub Blansko     35:23   + 6:15 
  7. Fenclová Hana            LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice  37:17   + 8:09 
  8. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             37:50   + 8:42 
  9. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       38:31   + 9:23 
 10. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    43:15   + 14:07
 11. Růžičková Žofie          TZL0953 C SKOB Zlín                44:07   + 14:59
 12. Jordánová Nelly          KSU1050 C Klub vytrvalostních spo  45:23   + 16:15
 13. Vlčková Markéta          VIC0951 C OB Vizovice              45:58   + 16:50
 14. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  47:57   + 18:49
 15. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       57:20   + 28:12
 16. Skopalová Alexandra      SKM0950 C KOB Směr Kroměříž        59:34   + 30:26
 17. Janíková Klára           UBM1053 C MENISKOS Brno            59:44   + 30:36
 18. Tejkalová Aneta          ADA1051 C OOB Spartak Adamov       60:01   + 30:53
 19. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       62:23   + 33:15
 20. Beránková Julie          ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno       63:22   + 34:14
 21. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        64:45   + 35:37
 22. Dvořáčková Eliška        TTR0951 C OOB Třebíč               65:48   + 36:40
 23. Kubíčková Lucie          VIC0952 C OB Vizovice              69:01   + 39:53
 24. Vrtílková Marie          ZBM0960 C SK Žabovřesky Brno       69:05   + 39:57
 25. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       70:49   + 41:41
     Kadlecová Jolana         BBM1052 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Luterová Laura           PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 75 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      27:02          
  2. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       27:27   + 0:25 
  3. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        31:20   + 4:18 
  4. Paulíčková Tereza        UOL0750 B SOB Olomouc              32:08   + 5:06 
  5. Cetlová Karolína         AOP0752 B Orientační Běh Opava     33:08   + 6:06 
  6. Kovalčíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     33:14   + 6:12 
  7. Netuková Anežka          SHK0750 B OK Slavia Hradec Králov  34:17   + 7:15 
  8. Dobrovolná Anna          TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno        35:36   + 8:34 
  9. Hrbáčková Michaela       LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovic  38:42   + 11:40
 10. Taslerová Martina        ABM0757 C KOB ALFA Brno            39:22   + 12:20
 11. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        39:37   + 12:35
 12. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     41:37   + 14:35
 13. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         41:40   + 14:38
 14. Michálková Sabina        LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovic  43:50   + 16:48
 15. Krátká Eliška            SJI0851 C OK Jihlava               44:25   + 17:23
 16. Janíková Anna            UBM0855 C MENISKOS Brno            45:45   + 18:43
 17. Poslušná Jitka           TZL0752 B SKOB Zlín                45:57   + 18:55
 18. Švíglerová Kateřina      LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice  47:36   + 20:34
 19. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    48:11   + 21:09
 20. Lázničková Alžběta       TZL0858 C SKOB Zlín                48:16   + 21:14
 21. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       48:29   + 21:27
 22. Dvořáková Lucie          BBM0750 B BETA URSUS Orienteering  49:10   + 22:08
 23. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               50:27   + 23:25
 24. Entová Kateřina          TZL0751 C SKOB Zlín                51:47   + 24:45
 25. Karafiátová Eliška       ABM0752 C KOB ALFA Brno            55:11   + 28:09
 26. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        55:21   + 28:19
 27. Lepšová Lucie            SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.  56:48   + 29:46
 28. Folprecht Mia            TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno        57:45   + 30:43
 29. Šujanová Berenika        RBK0752 C SK Radioklub Blansko     58:04   + 31:02
 30. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      58:10   + 31:08
 31. Štefková Michaela        PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov         59:44   + 32:42
 32. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       60:51   + 33:49
 33. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               62:27   + 35:25
 34. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        64:36   + 37:34
 35. Slezáková Vendula        PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov         65:21   + 38:19
 36. Komárková Zbyňka         SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec    66:31   + 39:29
 37. Peňázová Charlotte       ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno       75:27   + 48:25
 38. Martinkovičová Marika    BBM0752 C BETA URSUS Orienteering  76:27   + 49:25
 39. Gregorová Julie          RUZ0750 C TJ Růžená                77:34   + 50:32
 40. Odehnalová Tereza        ADA0851 C OOB Spartak Adamov       79:01   + 51:59
 41. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  82:24   + 55:22
 42. Buksová Karolína         SKM0850 C KOB Směr Kroměříž       103:33   + 76:31
  MS Rudolfová Eva            0210004 C                          56:03   + 29:01
  MS Veselá Veronika          0240002 C                          80:52   + 53:50
  MS Dánielová Kateřina       0010001 C                          85:00   + 57:58
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.60 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 A KOB Směr Kroměříž        24:52          
  2. Batani Valentina         TZL0551 A SKOB Zlín                25:15   + 0:23 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       27:45   + 2:53 
  4. Srbová Michaela          SJI0551 A OK Jihlava               28:11   + 3:19 
  5. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     29:05   + 4:13 
  6. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     29:11   + 4:19 
  7. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       29:41   + 4:49 
  8. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     29:50   + 4:58 
  9. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        30:03   + 5:11 
 10. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             30:06   + 5:14 
 11. Dušková Tereza           TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno        30:09   + 5:17 
 12. Tomanová Eliška          LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav B  30:31   + 5:39 
 13. Košková Martina          SHK0652 B OK Slavia Hradec Králov  30:41   + 5:49 
 14. Doušková Kateřina        TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno        31:30   + 6:38 
 15. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        31:36   + 6:44 
 16. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     31:41   + 6:49 
 17. Matěásková Šárka         JIL0551 A OK Jilemnice             31:47   + 6:55 
 18. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  32:01   + 7:09 
 19. Matoušková Jana          MOV0551 B SKOB Ostrava             32:03   + 7:11 
 20. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       32:07   + 7:15 
 21. Jílková Lenka            UOL0654 B SOB Olomouc              32:29   + 7:37 
 22. Doudová Alžběta          PHK0554 B OK 99 Hradec Králové     32:40   + 7:48 
 23. Ehlová Martina           TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno        33:20   + 8:28 
 24. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  33:22   + 8:30 
 25. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        33:38   + 8:46 
 26. Morávková Zuzana         SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.  33:39   + 8:47 
 27. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             33:41   + 8:49 
 28. Palátová Renáta          ABM0655 B KOB ALFA Brno            34:16   + 9:24 
 29. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              34:20   + 9:28 
 30. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  34:22   + 9:30 
 31. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    34:28   + 9:36 
 32. Burdová Helena           STE0653 B SK SKI-OB Šternberk      34:42   + 9:50 
 33. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             35:18   + 10:26
 34. Ježková Ivana            ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno       35:51   + 10:59
 35. Pipková Karolína         LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice  36:18   + 11:26
 36. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  36:30   + 11:38
 37. Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      36:48   + 11:56
 38. Otrubová Anna            PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov         36:52   + 12:00
 39. Bártová Alžběta          LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice  36:59   + 12:07
 39. Čečková Karolína         SHK0650 B OK Slavia Hradec Králov  36:59   + 12:07
 41. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  37:00   + 12:08
 42. Mazálková Klára          ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno       37:37   + 12:45
 43. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  38:22   + 13:30
 44. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             40:36   + 15:44
 45. Mikošková Marie          STE0552 B SK SKI-OB Šternberk      40:52   + 16:00
 46. Tomášová Anna            SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.  41:19   + 16:27
 47. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              42:01   + 17:09
 48. Kurečková Klára          ABM0657 B KOB ALFA Brno            42:14   + 17:22
 49. Chrtková Anežka          PHK0658 B OK 99 Hradec Králové     42:25   + 17:33
 50. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             43:22   + 18:30
 51. Mališková Kristýna       LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovic  44:03   + 19:11
 52. Losmanová Natálie        LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice  45:03   + 20:11
 53. Mikulová Klára           TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno        46:18   + 21:26
 54. Skořepová Lucie          LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice  46:30   + 21:38
 55. Konečná Julie            KSU0550 B Klub vytrvalostních spo  46:55   + 22:03
 56. Kusáková Valentýna       TZL0651 B SKOB Zlín                47:03   + 22:11
 57. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    48:30   + 23:38
 58. Finstrlová Lucie         ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno       48:47   + 23:55
 59. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      48:56   + 24:04
 60. Pejchalová Veronika      SJI0652 B OK Jihlava               56:48   + 31:56
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.40 km, 80 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        46:20          
  2. Stehlíková Barbora       ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno       55:27   + 9:07 
  3. Petrášová Kateřina       BBM0550 C BETA URSUS Orienteering  58:31   + 12:11
  4. Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo  58:36   + 12:16
  5. Bružeňáková Mia          TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno        65:06   + 18:46
  6. Kochová Isabel           TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno        66:15   + 19:55
  MS Dánielová Lenka          0010002 C                          58:59   + 12:39
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.90 km, 180 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  42:04          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  43:32   + 1:28 
  3. Zamouřilová Anežka       PHK0354 B OK 99 Hradec Králové     46:57   + 4:53 
  4. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  47:04   + 5:00 
  5. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    47:52   + 5:48 
  6. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                48:53   + 6:49 
  7. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  49:58   + 7:54 
  8. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     50:43   + 8:39 
  9. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       50:56   + 8:52 
 10. Stoklasová Zuzana        OSN0454 A SK Orientační sporty No  53:26   + 11:22
 11. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  54:54   + 12:50
 12. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              54:55   + 12:51
 13. Janovská Vendula         JIL0453 B OK Jilemnice             55:03   + 12:59
 14. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         55:23   + 13:19
 15. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              56:15   + 14:11
 16. Poloučková Hana          ABM0350 B KOB ALFA Brno            56:41   + 14:37
 17. Šafaříková Lucie         OPI0350 B Orientační sporty Písek  56:55   + 14:51
 18. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  57:14   + 15:10
 19. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             58:18   + 16:14
 20. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:29   + 16:25
 21. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  58:58   + 16:54
 22. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      59:32   + 17:28
 23. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     60:14   + 18:10
 24. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      60:32   + 18:28
 25. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        60:38   + 18:34
 26. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             60:52   + 18:48
 27. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:54   + 18:50
 28. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              61:25   + 19:21
 29. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  62:40   + 20:36
 30. Janečková Adéla          PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov         63:38   + 21:34
 31. Šrámková Aneta           TZL0458 B SKOB Zlín                65:17   + 23:13
 32. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     67:31   + 25:27
 33. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     68:59   + 26:55
 34. Počtová Klára            OPI0453 B Orientační sporty Písek  71:19   + 29:15
 35. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         73:14   + 31:10
 36. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     75:32   + 33:28
 37. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              78:21   + 36:17
 38. Stohanzlová Kristýna     LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice  87:19   + 45:15
 39. Nešporová Marie          TTR0351 B OOB Třebíč               90:23   + 48:19
     Slehová Eliška           UOL0453 B SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.60 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Taslerová Tereza         ABM0361 B KOB ALFA Brno            44:27          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 6.10 km, 250 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slámová Taťána           OSN0250 A SK Orientační sporty No  66:47          
  2. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      66:55   + 0:08 
  3. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              67:07   + 0:20 
  4. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               70:09   + 3:22 
  5. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  70:13   + 3:26 
  6. Bernatíková Hana         TRI0253 A TJ TŽ Třinec             71:48   + 5:01 
  7. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      73:11   + 6:24 
  8. Kočová Halina            TZL0255 B SKOB Zlín                74:12   + 7:25 
  9. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  77:52   + 11:05
 10. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  78:23   + 11:36
 11. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              79:00   + 12:13
 12. Pitrmucová Antonie       JIL0251 B OK Jilemnice             79:49   + 13:02
 13. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              83:21   + 16:34
 14. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      85:11   + 18:24
 15. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                86:57   + 20:10
 16. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  88:09   + 21:22
 17. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             94:54   + 28:07
 18. Hamáčková Eliška         STH0153 B SK Studenec              97:05   + 30:18
 19. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                98:02   + 31:15
 20. Končáková Alžběta        LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovic 108:35   + 41:48
 21. Bečvářová Markéta        OPI0250 B Orientační sporty Písek 113:55   + 47:08
     Kovářová Jana            LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.70 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               70:50          
  2. Škorpíková Barbora       LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice  80:11   + 9:21 
  3. Filipová Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.  83:26   + 12:36
  4. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  84:26   + 13:36
  5. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        87:02   + 16:12
  6. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  87:50   + 17:00
  7. Matušková Jana           RBK9999 A SK Radioklub Blansko     89:06   + 18:16
  8. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory       100:34   + 29:44
  9. Vacková Anna             CHT0051 B OOB SK Chrast           105:35   + 34:45
 10. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín               114:07   + 43:17
     Foltýnová Eva            SJI0051 B OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.10 km, 395 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlavová Hana             KON8888 C KOB Konice               73:59          
  2. Šímová Jana              PHK8569 C OK 99 Hradec Králové     75:46   + 1:47 
  3. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       82:45   + 8:46 
  4. Fenclová Marta           LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice  85:00   + 11:01
  5. Jeřábková Jitka          TZL9453 R SKOB Zlín                90:54   + 16:55
  6. Bořánková Karolína       KAM9550 C OK Kamenice              91:36   + 17:37
  7. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            99:48   + 25:49
  8. Čechová Lenka            3GC9000 C Neregistrovaní - ZOO    111:14   + 37:15
  9. Langrová Anna            SHK9753 C OK Slavia Hradec Králov 111:50   + 37:51
     Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.70 km, 235 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matulová Lucie           ADA8880 C OOB Spartak Adamov       61:06          
  2. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        69:17   + 8:11 
  3. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      69:53   + 8:47 
  4. Beržinská Soňa           SBK8554 C KOB START Blansko        72:11   + 11:05
  5. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  72:38   + 11:32
  6. Toušová Zuzana           RBK8556 C SK Radioklub Blansko     73:52   + 12:46
  7. Grycová Veronika         TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno        75:18   + 14:12
  8. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  82:33   + 21:27
  9. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.  86:33   + 25:27
 10. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        87:13   + 26:07
 11. Dvořáková Hana           ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno       89:38   + 28:32
 12. Hornová Lenka            0050001 C                          98:46   + 37:40
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.80 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Handlová Andrea          0250001 C                          44:18          
  2. Matulová Iva             ADA8451 C OOB Spartak Adamov       46:10   + 1:52 
  3. Janíková Marie           UBM7852 C MENISKOS Brno            48:48   + 4:30 
  4. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  56:49   + 12:31
  5. Dundáčková Julie         SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec    60:57   + 16:39
  6. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  65:27   + 21:09
  7. Moravčíková Hana         CHT9751 C OOB SK Chrast            99:16   + 54:58
  8. Rajnohová Pavla          UBM7654 C MENISKOS Brno           104:32   + 60:14
  9. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená               170:57   + 126:39
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.20 km, 245 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                58:22          
  2. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  62:55   + 4:33 
  3. Ebnerová Eva             KON8277 C KOB Konice               68:09   + 9:47 
  4. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        70:58   + 12:36
  5. Otrubová Ivona           PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov         71:52   + 13:30
  6. Uhnavá Markéta           ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno       75:12   + 16:50
  7. Zoulíková Iveta          CHT8052 C OOB SK Chrast            78:19   + 19:57
  8. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  83:55   + 25:33
  9. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  84:15   + 25:53
 10. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  84:42   + 26:20
 11. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  96:04   + 37:42
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.10 km, 210 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        52:38          
  2. La Carbonara Hana        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno        53:48   + 1:10 
  3. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       56:41   + 4:03 
  4. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       60:29   + 7:51 
  5. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            61:34   + 8:56 
  6. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      64:30   + 11:52
  7. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko        69:53   + 17:15
  8. Malá Alice               TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno        71:35   + 18:57
  9. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava             79:17   + 26:39
 10. Coufalová Martina        ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno       79:42   + 27:04
 11. Jágrová Vlasta           SBK7789 C KOB START Blansko        81:53   + 29:15
 12. Šichová Radka            ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno       83:27   + 30:49
 13. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        85:57   + 33:19
 14. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       89:37   + 36:59
 15. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               96:00   + 43:22
 16. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               96:03   + 43:25
 17. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc             106:20   + 53:42
 18. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B 107:49   + 55:11
 19. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč              117:07   + 64:29
     Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
  MS Sýkorová Iva             0380001 C                          68:06   + 15:28
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.50 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      55:49          
  2. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                55:55   + 0:06 
  3. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      58:19   + 2:30 
  4. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     60:08   + 4:19 
  5. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         60:33   + 4:44 
  6. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  63:54   + 8:05 
  7. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             64:19   + 8:30 
  8. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  70:12   + 14:23
  9. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    72:12   + 16:23
 10. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     72:22   + 16:33
 11. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     73:12   + 17:23
 12. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      73:36   + 17:47
 12. Kroutilová Eva           TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno        73:36   + 17:47
 14. Komárková Lucie          LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:52   + 18:03
 15. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  74:13   + 18:24
 16. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            74:49   + 19:00
 17. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                76:14   + 20:25
 18. Otrubová Věra            PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         76:17   + 20:28
 19. Matěásková Eva           JIL7651 C OK Jilemnice             80:17   + 24:28
 20. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     86:16   + 30:27
 21. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       86:55   + 31:06
 22. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  88:47   + 32:58
 23. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  92:34   + 36:45
 24. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  97:15   + 41:26
 25. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice     106:54   + 51:05
 26. Tachovská Kamila         ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno      111:17   + 55:28
 27. Mikulčíková Irena        KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín       182:14   + 126:25
  MS Zámečníková Jitka        0170001 C                         103:39   + 47:50
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.10 km, 210 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         SIT6951 C OK SILESIA               50:24          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:37   + 2:13 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     54:34   + 4:10 
  4. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:41   + 5:17 
  5. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  56:03   + 5:39 
  6. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      56:29   + 6:05 
  7. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                58:40   + 8:16 
  8. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                59:15   + 8:51 
  9. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  60:44   + 10:20
 10. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      62:14   + 11:50
 11. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    63:32   + 13:08
 12. Slavíková Lenka          TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  63:44   + 13:20
 13. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       65:19   + 14:55
 14. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       66:26   + 16:02
 15. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             68:59   + 18:35
 16. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  69:41   + 19:17
 17. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               70:32   + 20:08
 18. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       72:10   + 21:46
 19. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      73:58   + 23:34
 20. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:00   + 24:36
 21. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  75:03   + 24:39
 22. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     75:34   + 25:10
 23. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            82:32   + 32:08
 24. Čermáková Lucie          PHK7150 C OK 99 Hradec Králové     84:10   + 33:46
 25. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              90:04   + 39:40
 26. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      93:05   + 42:41
 27. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  99:29   + 49:05
 28. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     103:51   + 53:27
 29. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     104:24   + 54:00
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.40 km, 80 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        31:46          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        33:45   + 1:59 
  3. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              37:13   + 5:27 
  4. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                37:54   + 6:08 
  5. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        37:59   + 6:13 
  6. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        38:01   + 6:15 
  7. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       38:30   + 6:44 
  8. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        38:54   + 7:08 
  9. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        38:56   + 7:10 
 10. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:21   + 7:35 
 11. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            39:29   + 7:43 
 12. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        40:09   + 8:23 
 13. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    40:23   + 8:37 
 14. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      41:03   + 9:17 
 15. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  41:21   + 9:35 
 16. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        42:23   + 10:37
 17. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       43:18   + 11:32
 18. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                46:19   + 14:33
 19. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        47:11   + 15:25
 20. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        47:50   + 16:04
 21. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            48:00   + 16:14
 22. Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk      52:13   + 20:27
 23. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:22   + 23:36
 24. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             55:23   + 23:37
 25. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž        57:19   + 25:33
 26. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        57:34   + 25:48
 27. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          58:31   + 26:45
 28. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB ALFA Brno            68:51   + 37:05
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.40 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:31          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              45:42   + 1:11 
  3. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        48:29   + 3:58 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               50:09   + 5:38 
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       50:58   + 6:27 
  6. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:47   + 7:16 
  7. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        55:32   + 11:01
  8. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        56:11   + 11:40
  9. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 56:54   + 12:23
 10. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    62:50   + 18:19
 11. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               66:26   + 21:55
 12. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                84:59   + 40:28
 13. Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice            88:54   + 44:23
     Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájová Jana              TZL6051 C SKOB Zlín                37:06          
  2. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     40:53   + 3:47 
  3. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:21   + 4:15 
  4. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  41:57   + 4:51 
  5. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:55   + 7:49 
  6. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               45:36   + 8:30 
  7. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     47:37   + 10:31
  8. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             53:30   + 16:24
  9. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      53:54   + 16:48
 10. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      57:17   + 20:11
 11. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                57:24   + 20:18
 12. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      57:58   + 20:52
 13. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               61:00   + 23:54
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.10 km, 75 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno       28:31          
  2. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             47:44   + 19:13
  3. Peremská Dana            SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:54   + 21:23
  4. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  52:36   + 24:05
  5. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                56:19   + 27:48
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.80 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:22          
  2. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  45:12   + 5:50 
  3. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                46:11   + 6:49 
  4. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  49:41   + 10:19
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:25   + 12:03
  6. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     70:48   + 31:26
     Svobodová Jindřiška      UBM5751 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.40 km, 80 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        44:18          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      57:26   + 13:08
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.90 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:38          
  2. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  53:26   + 15:48
  3. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  57:36   + 19:58
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.10 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  48:13          
  2. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        49:23   + 1:10 
  3. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        49:52   + 1:39 
  4. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  51:09   + 2:56 
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 2.90 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     43:54          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.20 km, 35 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošík Ivan             VCB1002 C OB České Budějovice      20:50          
  2. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       25:32   + 4:42 
  3. Rose Ondřej              SKM0900 C KOB Směr Kroměříž        26:14   + 5:24 
  4. Baláč Jan                        C                          28:15   + 7:25 
  5. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               34:47   + 13:57
  6. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                35:52   + 15:02
  7. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        38:11   + 17:21
  8. Hájek Vojtěch            TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno        39:55   + 19:05
  9. Smola Jakub              TZL1111 C SKOB Zlín                41:25   + 20:35
 10. Novák Michal             KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže      55:49   + 34:59
 11. Šíma Filip               TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno        68:50   + 48:00
 12. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        71:13   + 50:23
  MS Drastík Václav           0160002 C                          31:15   + 10:25
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 3.00 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        25:46          
  2. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       31:16   + 5:30 
  3. Mikula Marek             TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno        31:18   + 5:32 
  4. Prášil Šimon             TTR0901 C OOB Třebíč               34:18   + 8:32 
  5. Kroutil Tadeáš           TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno        34:21   + 8:35 
  6. Novák Tobiáš             CTB1103 C SK OB Chotěboř           34:23   + 8:37 
  7. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         36:08   + 10:22
  8. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  36:47   + 11:01
  9. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  38:01   + 12:15
 10. Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:57   + 13:11
 11. Heiser Matěj             SSU0900 C SK Severka Šumperk       40:07   + 14:21
 12. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      40:41   + 14:55
 13. Kyncl Ondřej             ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno       41:38   + 15:52
 14. Šicha Matěj              ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno       43:46   + 18:00
 15. Lutera Oliver            PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov         45:45   + 19:59
 16. Malý Matyáš              TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno        49:46   + 24:00
 17. Jordán Dominik           KSU1000 C Klub vytrvalostních spo  56:02   + 30:16
 18. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  62:12   + 36:26
 19. Kozák Matěj              VCB0920 C OB České Budějovice      64:29   + 38:43
 20. Wohanka Antonín          VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  78:18   + 52:32
  MS Rudolf Jan               0210003 C                          50:07   + 24:21
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.60 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        26:29          
  2. Schwab Filip             TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno        28:13   + 1:44 
  3. Ježek David              ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno       30:48   + 4:19 
  4. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        31:41   + 5:12 
  5. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      32:34   + 6:05 
  6. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               33:09   + 6:40 
  7. Račanský Jiří            TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno        33:44   + 7:15 
  8. Hájek Štěpán             TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno        33:51   + 7:22 
  9. Vlček Tomáš              VIC0713 B OB Vizovice              33:52   + 7:23 
 10. Kovalčík Petr            AOP0901 B Orientační Běh Opava     34:23   + 7:54 
 11. Matěásko Marek           JIL0702 B OK Jilemnice             38:21   + 11:52
 12. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               38:22   + 11:53
 13. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       38:33   + 12:04
 14. Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno        38:39   + 12:10
 15. Pernička Martin          TZL0800 B SKOB Zlín                39:22   + 12:53
 16. Pěček Jakub              SKM0700 B KOB Směr Kroměříž        40:17   + 13:48
 17. Komenda Jakub            ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno       42:26   + 15:57
 18. Hozík Štěpán             TZL0806 B SKOB Zlín                43:44   + 17:15
 18. Krupa Jan                TRI0706 B TJ TŽ Třinec             43:44   + 17:15
 20. Hladký Matěj             KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orl  44:23   + 17:54
 21. Bocek Václav             TRI0802 C TJ TŽ Třinec             44:44   + 18:15
 22. Šeps Miroslav            SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.  46:58   + 20:29
 23. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     47:31   + 21:02
 24. Jahudka Tomáš            TZL0815 C SKOB Zlín                49:23   + 22:54
 25. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            52:45   + 26:16
 26. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              53:46   + 27:17
 27. Mikláš Matěj             TZL0704 B SKOB Zlín                54:33   + 28:04
 28. Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk      54:52   + 28:23
 29. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          60:27   + 33:58
 30. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        72:37   + 46:08
 31. Kroutil Jošt             TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno        74:18   + 47:49
 32. Mlčoch Jakub             SKM0801 C KOB Směr Kroměříž        75:12   + 48:43
 33. Vrtílek Vojtěch          ZBM0714 C SK Žabovřesky Brno       92:50   + 66:21
 34. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč              133:47   + 107:18
     Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.40 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Tomáš             ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno       41:08          
  2. Pekárek Tobias           TZL0502 A SKOB Zlín                41:34   + 0:26 
  3. Štěpánek Jan             TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno        41:54   + 0:46 
  4. Strýček Jan              ADA0503 A OOB Spartak Adamov       43:26   + 2:18 
  5. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     45:16   + 4:08 
  6. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               45:45   + 4:37 
  7. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       48:11   + 7:03 
  8. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       48:16   + 7:08 
  9. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    48:36   + 7:28 
 10. Čech Radan               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        48:49   + 7:41 
 11. Byrtus Jakub             SIT0502 B OK SILESIA               49:13   + 8:05 
 12. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                49:42   + 8:34 
 13. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               50:31   + 9:23 
 14. Bíčánek Jan              SIT0501 B OK SILESIA               50:33   + 9:25 
 15. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:41   + 9:33 
 16. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         52:19   + 11:11
 17. Bednařík Vilém           VLI0509 A Slavia Liberec orientee  53:09   + 12:01
 18. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  54:15   + 13:07
 19. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno       54:28   + 13:20
 20. Račanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        54:35   + 13:27
 21. Jiroušek Dominik         SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.  56:24   + 15:16
 22. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  57:48   + 16:40
 23. Morávek Martin           SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.  57:49   + 16:41
 24. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         57:52   + 16:44
 25. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               57:56   + 16:48
 26. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  59:21   + 18:13
 27. Antonowicz Jan           STE0503 B SK SKI-OB Šternberk      59:26   + 18:18
 28. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       60:14   + 19:06
 29. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  60:39   + 19:31
 30. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           61:25   + 20:17
 31. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             61:32   + 20:24
 32. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             61:36   + 20:28
 33. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     61:42   + 20:34
 34. Pernička Václav          TZL0602 B SKOB Zlín                62:32   + 21:24
 35. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        62:49   + 21:41
 36. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  63:43   + 22:35
 37. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                63:50   + 22:42
 38. Stach Ondřej             JIL0602 B OK Jilemnice             63:58   + 22:50
 39. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          64:43   + 23:35
 40. Folprecht Matyáš         TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno        65:51   + 24:43
 41. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       66:00   + 24:52
 42. Hrbáček Filip            LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovic  66:23   + 25:15
 43. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  66:56   + 25:48
 44. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               68:21   + 27:13
 45. Sobotka Ivo              OPI0600 B Orientační sporty Písek  70:14   + 29:06
 46. Stohanzl Patrik          LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice  75:19   + 34:11
 47. Čermák Martin            PHK0502 B OK 99 Hradec Králové     75:22   + 34:14
 48. Zádrapa Marian Petr      MOV0503 B SKOB Ostrava             76:00   + 34:52
 49. Strakoš Ondřej           TZL0601 B SKOB Zlín                76:01   + 34:53
 50. Menzel Antonín           MOV0700 B SKOB Ostrava             79:16   + 38:08
 51. Pelc Tadeáš              CST0601 B OB Strakonice            81:01   + 39:53
 52. Dvořáček Tomáš                   C                          87:07   + 45:59
 53. Potužník Viktor          SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec    93:17   + 52:09
 54. Grygar Václav            MOV0502 B SKOB Ostrava             94:36   + 53:28
 55. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       97:02   + 55:54
     Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč                DISK          
     Vacek František          CHT0501 C OOB SK Chrast             DISK          
     Krejčí Martin            KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Zlesák Matyáš            TAP0612 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.60 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanousek Prokop          TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno        32:50          
  2. Richter Rudolf           ADA0601 C OOB Spartak Adamov       33:36   + 0:46 
  3. Karásek Antonín          PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov         34:45   + 1:55 
  4. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        36:49   + 3:59 
  5. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  41:05   + 8:15 
  6. Kycl Michal              LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav B  46:55   + 14:05
  7. Švestka Štěpán           KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín        50:48   + 17:58
  8. Soldán Robin             PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov         54:35   + 21:45
  9. Kycl Ondřej              LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav B  66:52   + 34:02
 10. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč              140:45   + 107:55
  MS Lasota Jan               0190002 C                          86:04   + 53:14
  MS Šmíd Jiří                0160001 C                          51:57   + 19:07
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.50 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       43:23          
  2. Haas Filip               LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice  49:03   + 5:40 
  3. Fábera David             SHK0305 B OK Slavia Hradec Králov  50:02   + 6:39 
  4. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  52:23   + 9:00 
  5. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  53:55   + 10:32
  5. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     53:55   + 10:32
  7. Hustý Adam               TZL0403 A SKOB Zlín                54:30   + 11:07
  8. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         54:52   + 11:29
  9. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       54:54   + 11:31
 10. Beneš Jindřich           KON0404 A KOB Konice               55:41   + 12:18
 11. Novák Stanislav          NPA0404 A SK LOB Nová Paka         55:51   + 12:28
 12. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              56:23   + 13:00
 13. Choutka Matěj            NPA0402 A SK LOB Nová Paka         57:08   + 13:45
 14. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    57:37   + 14:14
 15. Orany Vojtěch            SJI0401 A OK Jihlava               57:46   + 14:23
 16. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  57:55   + 14:32
 17. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                58:08   + 14:45
 18. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     58:22   + 14:59
 19. Štěrbák Josef            ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno       59:22   + 15:59
 20. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  59:27   + 16:04
 21. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        59:39   + 16:16
 22. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    59:41   + 16:18
 23. Jelínek Kryštof          RUZ0301 A TJ Růžená                60:05   + 16:42
 24. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  60:17   + 16:54
 25. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               61:34   + 18:11
 26. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             61:41   + 18:18
 27. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         61:51   + 18:28
 28. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        63:01   + 19:38
 29. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        63:09   + 19:46
 30. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         63:19   + 19:56
 31. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        63:30   + 20:07
 32. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  64:18   + 20:55
 33. Novotný Tomáš            TTR0305 B OOB Třebíč               64:55   + 21:32
 34. Kovařík Tomáš            SIT0401 B OK SILESIA               65:18   + 21:55
 35. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  65:50   + 22:27
 36. Eichler Vítek            TZL0401 B SKOB Zlín                67:19   + 23:56
 37. Valenta Ondřej           JIL0401 B OK Jilemnice             67:49   + 24:26
 38. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  68:19   + 24:56
 39. Sobotka Radim            OPI0300 B Orientační sporty Písek  69:24   + 26:01
 40. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  69:52   + 26:29
 41. Chrást Lukáš             OSN0301 C SK Orientační sporty No  70:30   + 27:07
 42. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     76:42   + 33:19
 43. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             78:31   + 35:08
 44. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  79:20   + 35:57
 45. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            80:27   + 37:04
 46. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  80:35   + 37:12
 47. Ježek Filip              ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno       82:54   + 39:31
 48. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            90:48   + 47:25
 49. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                91:44   + 48:21
 50. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            92:24   + 49:01
 51. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       96:08   + 52:45
 52. Pirožek Vojtěch          LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  97:58   + 54:35
 53. Martynek Petr            TRI0304 B TJ TŽ Třinec            101:40   + 58:17
 54. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast           102:58   + 59:35
     Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
     Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.40 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rajnoha Tomáš            UBM0303 B MENISKOS Brno            51:00          
  2. Racek Josef              ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno       56:45   + 5:45 
  3. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       66:02   + 15:02
  4. Sarazin Julien Pierre    UOL0303 C SOB Olomouc              66:32   + 15:32
  5. Krampla Michal Jan       UOL0302 C SOB Olomouc              68:40   + 17:40
  6. Bružeňák Andrej          TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno        70:32   + 19:32
  7. Kycl Lukáš               LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav B  75:29   + 24:29
  8. Kozák Ondřej             VCB0420 C OB České Budějovice      79:45   + 28:45
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 8.70 km, 235 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       70:08          
  2. Paleček Ondřej           LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice  74:45   + 4:37 
  3. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     76:29   + 6:21 
  4. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              76:39   + 6:31 
  5. Mrskoč Marek             LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice  79:35   + 9:27 
  6. Mareček Šimon            LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice  79:54   + 9:46 
  7. Haltof Marek             TRI0200 B TJ TŽ Třinec             80:20   + 10:12
  8. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                80:47   + 10:39
  9. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      81:12   + 11:04
 10. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             81:35   + 11:27
 11. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             82:09   + 12:01
 12. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                83:42   + 13:34
 13. Kovařík Martin           SIT0101 B OK SILESIA               84:07   + 13:59
 14. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  85:53   + 15:45
 15. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               88:05   + 17:57
 16. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  88:27   + 18:19
 17. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                89:10   + 19:02
 18. Štorek David             JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov    91:31   + 21:23
 19. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  92:34   + 22:26
 20. Jirka Matyáš             UOL0203 B SOB Olomouc              92:36   + 22:28
 21. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              95:42   + 25:34
 22. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               96:13   + 26:05
 23. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  97:28   + 27:20
 24. Novotný Vojtěch          TTR0203 B OOB Třebíč               97:37   + 27:29
 25. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk      100:31   + 30:23
 26. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava              105:12   + 35:04
 27. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 107:05   + 36:57
 28. Moravec Jan              ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk     112:31   + 42:23
 29. Sitař Miroslav           PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz 115:06   + 44:58
 30. Kouba Marek              VTA0202 B SC vebr-sport           120:31   + 50:23
 31. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín       124:30   + 54:22
     Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč                DISK          
     Vališ Jan                LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec               DISK          
     Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 5.10 km, 210 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blank Noah               SKM0201 C KOB Směr Kroměříž        76:30          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 10.00 km, 425 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       92:35          
  2. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava            100:50   + 8:15 
  3. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic 111:45   + 19:10
  4. Kafka Matěj              SJI9903 B OK Jihlava              124:58   + 32:23
  5. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno       126:20   + 33:45
  6. Urban Michal             KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí     164:09   + 71:34
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 12.40 km, 515 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        81:44          
  2. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                85:44   + 4:00 
  3. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        91:35   + 9:51 
  4. Matula Petr              ADA8202 C OOB Spartak Adamov       93:10   + 11:26
  5. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            95:39   + 13:55
  6. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                96:43   + 14:59
  7. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  96:47   + 15:03
  8. Zimmermann Jakub         TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno        96:52   + 15:08
  9. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        98:25   + 16:41
 10. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno      100:34   + 18:50
 11. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava              100:58   + 19:14
 12. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava    101:24   + 19:40
 13. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno      102:53   + 21:09
 14. Bencúr Juraj             AOP7700 C Orientační Běh Opava    104:04   + 22:20
 15. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      106:28   + 24:44
 16. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod         106:52   + 25:08
 17. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk      108:01   + 26:17
 18. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      110:00   + 28:16
 19. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering    110:55   + 29:11
 20. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk     111:01   + 29:17
 21. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava              112:27   + 30:43
 22. Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 113:09   + 31:25
 23. Šrom Jakub               TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno       113:56   + 32:12
 24. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava    115:33   + 33:49
 25. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava    116:20   + 34:36
 26. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n. 116:39   + 34:55
 27. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:48   + 36:04
 28. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast           119:41   + 37:57
 29. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     120:54   + 39:10
 30. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín               121:09   + 39:25
 31. Redlich Tomáš            MAS8200 C KČT Aš                  123:43   + 41:59
 32. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk     124:20   + 42:36
 33. Lachendro Jan            SKM8700 C KOB Směr Kroměříž       129:18   + 47:34
 34. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice           130:26   + 48:42
 35. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové    132:34   + 50:50
 36. Wohanka Pavel            VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 142:59   + 61:15
 37. Žák Jan                  LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 147:23   + 65:39
 38. Lauterbach David         KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí     152:16   + 70:32
 39. Malý Jakub               3GC9100 C Neregistrovaní - ZOO    153:20   + 71:36
     Poell Matthias                   C                           DISK          
     Krampla Tomáš            UOL6601 C SOB Olomouc               DISK          
     Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava                DISK          
     Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno             DISK          
     Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Stehlik Ondřej           0030001 C                           DISK          
     Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.90 km, 365 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       78:33          
  2. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            81:53   + 3:20 
  3. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      86:59   + 8:26 
  4. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            88:51   + 10:18
  5. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    88:55   + 10:22
  6. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  95:44   + 17:11
  7. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering     104:35   + 26:02
  8. Špičák František         PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov        106:25   + 27:52
  9. Hala Lukáš               0300001 C                         106:50   + 28:17
 10. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering    107:31   + 28:58
 11. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc             110:11   + 31:38
 12. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno           111:13   + 32:40
 13. Bednařík Marek           0270002 C                         169:04   + 90:31
 14. Zámečník Pavel           0170003 C                         171:31   + 92:58
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.20 km, 245 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  53:09          
  2. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     57:05   + 3:56 
  3. Jalový Milan             RBK8347 C SK Radioklub Blansko     61:48   + 8:39 
  4. Janda Petr               CHT9101 C OOB SK Chrast            67:24   + 14:15
  5. Kožoušek Adam            ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno       67:32   + 14:23
  6. Tejkal Jan               ADA8110 C OOB Spartak Adamov       76:07   + 22:58
  7. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec             79:34   + 26:25
  8. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        80:46   + 27:37
  9. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        82:15   + 29:06
 10. Svízela Vojtěch          LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovic  82:52   + 29:43
 11. Watson Kevin             RBK8101 C SK Radioklub Blansko     84:27   + 31:18
 12. Šunda Marek              VSP9200 C USK Praha               108:42   + 55:33
 13. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee 109:46   + 56:37
 14. Karlík Jan               TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno       110:34   + 57:25
 15. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B 145:46   + 92:37
     Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 9.80 km, 430 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        80:56          
  2. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    88:20   + 7:24 
  3. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           94:26   + 13:30
  4. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava              101:50   + 20:54
  5. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast           102:11   + 21:15
  6. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno      107:12   + 26:16
  7. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec   109:17   + 28:21
  8. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí     112:42   + 31:46
  9. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 117:55   + 36:59
 10. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko    118:59   + 38:03
 11. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic 122:24   + 41:28
 12. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko    124:15   + 43:19
 13. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast           126:07   + 45:11
 14. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n. 145:40   + 64:44
 15. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      152:07   + 71:11
     Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.50 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        54:33          
  2. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        55:26   + 0:53 
  3. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       55:34   + 1:01 
  4. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        62:05   + 7:32 
  5. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            63:51   + 9:18 
  6. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        64:01   + 9:28 
  7. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            65:02   + 10:29
  8. Suk Jiří                 MFP6401 C Matfyz Praha             65:35   + 11:02
  9. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        65:41   + 11:08
 10. Hendrych Martin                  C                          71:51   + 17:18
 11. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       73:57   + 19:24
 12. Dvořák Martin            ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno       74:49   + 20:16
 13. Klieštík Jiři                    C                          76:50   + 22:17
 14. Beránek Miroslav         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno       77:00   + 22:27
 15. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       78:06   + 23:33
 16. Veselý Martin            ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno       78:27   + 23:54
 17. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               83:08   + 28:35
 18. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo  85:15   + 30:42
 19. Malý Martin              TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno        85:21   + 30:48
 20. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        87:25   + 32:52
 21. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk      90:03   + 35:30
 22. Jágr Jaroslav            SBK7549 C KOB START Blansko        94:27   + 39:54
 23. Kubíček Petr             VIC7801 C OB Vizovice             116:03   + 61:30
     Šafek Jiří               ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Sýkora Lukáš             0380002 C                          78:30   + 23:57
  MS Baláč Radek              0320001 C                         112:55   + 58:22
  MS Lasota Marek             0190001 C                          73:42   + 19:09
  MS Polách David             0150001 C                         116:18   + 61:45
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.50 km, 385 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401 C OB Vamberk               71:24          
  2. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  74:48   + 3:24 
  3. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      77:01   + 5:37 
  4. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                80:12   + 8:48 
  5. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               80:20   + 8:56 
  6. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  81:32   + 10:08
  7. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                82:51   + 11:27
  8. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                83:59   + 12:35
  9. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    84:58   + 13:34
 10. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                86:32   + 15:08
 11. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž        87:15   + 15:51
 12. Kyncl Tomáš              ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno       89:05   + 17:41
 13. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        89:36   + 18:12
 14. Vlček Jiří               VIC7700 C OB Vizovice              90:18   + 18:54
 15. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     92:54   + 21:30
 16. Procházka Jan            RBK7901 C SK Radioklub Blansko     94:42   + 23:18
 17. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      99:56   + 28:32
 18. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov 100:12   + 28:48
 19. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž       103:11   + 31:47
 20. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov 103:28   + 32:04
 21. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo 104:04   + 32:40
 22. Sláma Jaroslav           OSN6901 C SK Orientační sporty No 107:19   + 35:55
 23. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic 109:47   + 38:23
 24. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc             110:44   + 39:20
 25. Byrtus Petr              SIT7702 C OK SILESIA              117:33   + 46:09
 26. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 119:03   + 47:39
 27. Matěásko Dušan           JIL7503 C OK Jilemnice            123:32   + 52:08
 28. Potužník Martin          SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec   132:35   + 61:11
 29. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:29   + 75:05
     Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Bíčánek Milan            SIT7703 C OK SILESIA                DISK          
     Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko         DISK          
  MS Procházka Josef          0270001 C                          96:06   + 24:42
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 390 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tornai Szabolcs          25H7100 C Szabi SE                 76:59          
  2. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        78:31   + 1:32 
  3. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        80:31   + 3:32 
  4. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  85:38   + 8:39 
  5. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                88:38   + 11:39
  6. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    89:33   + 12:34
  7. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             89:58   + 12:59
  8. Žáček Zbyněk             RBK7101 C SK Radioklub Blansko     90:12   + 13:13
  9. Ježek Petr               ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno       90:51   + 13:52
 10. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             99:52   + 22:53
 11. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 101:32   + 24:33
 12. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 102:26   + 25:27
 13. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno      104:11   + 27:12
 14. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov      106:26   + 29:27
 15. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering     109:02   + 32:03
 16. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 111:48   + 34:49
 17. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk     115:14   + 38:15
 18. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava            121:05   + 44:06
 19. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast           127:33   + 50:34
 20. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     131:43   + 54:44
     Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast             DISK          
     Háp Pavel                PHK7101 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.40 km, 190 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořáček Petr            TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno        47:34          
  2. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            50:15   + 2:41 
  3. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            52:09   + 4:35 
  4. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov         53:05   + 5:31 
  5. Sobotka Petr             OPI7300 C Orientační sporty Písek  55:26   + 7:52 
  6. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    58:28   + 10:54
  7. Polouček Pavel           ABM7100 C KOB ALFA Brno            58:54   + 11:20
  8. Kunz Petr                OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  60:43   + 13:09
  9. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     60:57   + 13:23
 10. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            62:55   + 15:21
 11. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           63:51   + 16:17
 12. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  63:55   + 16:21
 13. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        67:23   + 19:49
 14. Tasler David             ABM7105 C KOB ALFA Brno            68:06   + 20:32
 15. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    68:27   + 20:53
 16. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno            68:29   + 20:55
 17. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     70:26   + 22:52
 18. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                70:38   + 23:04
 19. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  70:44   + 23:10
 20. Heiser Kamil             SSU7301 C SK Severka Šumperk       71:13   + 23:39
 21. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     71:15   + 23:41
 22. Kycl Miroslav            LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:54   + 29:20
 23. Palát Marek              ABM7047 C KOB ALFA Brno            81:37   + 34:03
 24. Sluka Miroslav           SBK7207 C KOB START Blansko        81:48   + 34:14
 25. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc              87:04   + 39:30
 26. Provazník Dušan          ADA7301 C OOB Spartak Adamov       90:04   + 42:30
 27. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava             90:50   + 43:16
 28. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 107:01   + 59:27
  MS Tužil Petr               0220001 C                         118:18   + 70:44
  MS Zámečník Pavel           0170002 C                          58:53   + 11:19
  MS Novotný Petr             0120001 C                          67:04   + 19:30
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.70 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      58:32          
  2. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        58:40   + 0:08 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     59:46   + 1:14 
  4. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               61:29   + 2:57 
  5. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            61:56   + 3:24 
  6. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                64:02   + 5:30 
  7. Slavík Tomáš             TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  64:58   + 6:26 
  8. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     66:15   + 7:43 
  9. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      66:54   + 8:22 
 10. Gryc Tomáš               TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno        67:58   + 9:26 
 11. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             68:07   + 9:35 
 12. Huňka Karel              KON6919 C KOB Konice               68:19   + 9:47 
 13. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  69:50   + 11:18
 14. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  73:23   + 14:51
 15. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       74:45   + 16:13
 16. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:37   + 19:05
 17. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  77:38   + 19:06
 18. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:32   + 20:00
 19. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             79:08   + 20:36
 20. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      80:55   + 22:23
 21. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      81:49   + 23:17
 22. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               82:49   + 24:17
 23. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  84:14   + 25:42
 24. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     88:11   + 29:39
 25. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové    106:21   + 47:49
 26. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc             118:05   + 59:33
 27. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory       128:09   + 69:37
     Mokrý Pavel              ABM6801 C KOB ALFA Brno             DISK          
     Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc               DISK          
     Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.30 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               62:06          
  2. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               68:23   + 6:17 
  3. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  71:30   + 9:24 
  4. Švarc Jiří               JEN6201 C OB Jenišovice            72:37   + 10:31
  5. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                76:00   + 13:54
  6. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               81:33   + 19:27
  7. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  82:38   + 20:32
  8. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             82:46   + 20:40
  9. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  84:45   + 22:39
 10. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       84:54   + 22:48
 11. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                85:10   + 23:04
 12. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     91:29   + 29:23
 13. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        91:48   + 29:42
 14. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     94:41   + 32:35
 15. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava              100:24   + 38:18
 16. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec   102:57   + 40:51
 17. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n. 104:38   + 42:32
 18. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               105:32   + 43:26
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.80 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  35:54          
  2. Štěpánský Václav         ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno       45:49   + 9:55 
  3. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  52:47   + 16:53
  4. Hubík Petr               TBM5913 C KOS TJ Tesla Brno        54:12   + 18:18
  5. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB Spartak Adamov       60:03   + 24:09
  6. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              61:37   + 25:43
  7. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     64:13   + 28:19
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.50 km, 140 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     53:32          
  2. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     57:25   + 3:53 
  3. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  57:39   + 4:07 
  4. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             58:33   + 5:01 
  5. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      59:47   + 6:15 
  6. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               60:36   + 7:04 
  7. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     62:39   + 9:07 
  8. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       63:45   + 10:13
  9. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  67:02   + 13:30
  9. Háj Bohumil              TZL5601 C SKOB Zlín                67:02   + 13:30
 11. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  68:42   + 15:10
 12. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  72:18   + 18:46
 13. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     74:07   + 20:35
 14. Cigoš Pavel              TMB5622 C                          85:46   + 32:14
 15. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     87:25   + 33:53
 16. Čermák Libor             PHK5600 C OK 99 Hradec Králové    100:30   + 46:58
     Junek Petr               STH5501 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.00 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  52:01          
  2. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                52:40   + 0:39 
  3. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  52:55   + 0:54 
  4. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         54:05   + 2:04 
  5. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:24   + 5:23 
  6. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  58:02   + 6:01 
  7. Pilc Oldřich             SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd    61:02   + 9:01 
  8. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                61:07   + 9:06 
  9. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               64:45   + 12:44
 10. Navrátil Antonín         UOL5301 C SOB Olomouc              65:26   + 13:25
 11. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   65:34   + 13:33
 12. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    65:50   + 13:49
 13. Pospíšil Karel           TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  68:19   + 16:18
 14. Herdegen Ondřej          BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD     68:45   + 16:44
 15. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         71:14   + 19:13
 16. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 77:34   + 25:33
 17. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      77:52   + 25:51
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.10 km, 75 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  40:44          
  2. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:58   + 9:14 
  3. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             57:48   + 17:04
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.40 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:00          
  2. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:05   + 2:05 
  3. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            51:16   + 2:16 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             53:20   + 4:20 
  5. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  62:00   + 13:00
  6. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  62:08   + 13:08
  7. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  71:14   + 22:14
  8. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      73:39   + 24:39
  9. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        74:13   + 25:13
 10. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      81:04   + 32:04
 11. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                85:33   + 36:33
 12. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  93:37   + 44:37
     Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       52:05          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       54:37   + 2:32 
  3. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                56:16   + 4:11 
  4. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     61:52   + 9:47 
  5. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 61:54   + 9:49 
  6. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        70:02   + 17:57
     Novotný Jan              UBM4401 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.10 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín                71:57          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.30 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hendrych Šimon                   C                          23:42          
  2. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž        31:35   + 7:53 
  3. Floryánová Alžběta       UBM1151 C MENISKOS Brno            33:15   + 9:33 
  4. Kaněk Václav                     C                          33:21   + 9:39 
  5. Watson Helena                    C                          33:27   + 9:45 
  6. Daňková Viktorie         SBK1353 C KOB START Blansko        34:24   + 10:42
  7. Pompach Tobiáš                   C                          34:31   + 10:49
  8. Čechová Adéla            VBM1351 C VSK Mendelu Brno         35:34   + 11:52
  9. Ryglová Beáta            TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno        36:11   + 12:29
 10. Šimon Honzík                     C                          37:00   + 13:18
 11. Hübner Václav            TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno        37:36   + 13:54
 12. Smola Štěpán             TZL1414 C SKOB Zlín                38:15   + 14:33
 13. Ebnerová Alena           KON1171 C KOB Konice               38:28   + 14:46
 14. Šnajdrová Nikol          PTE1050 C TJ Sokol Ptení           38:37   + 14:55
 15. Malá Lucie               TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno        39:06   + 15:24
 16. Němec Štěpán                     C                          40:06   + 16:24
 17. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    40:23   + 16:41
 18. Drastíková Julie         0160004 C                          40:35   + 16:53
 19. Ebnerová Barbora                 C                          42:27   + 18:45
 20. Sluka Matouš             SBK1411 C KOB START Blansko        43:32   + 19:50
 21. Troneček Cyril                   C                          43:44   + 20:02
 22. Hrouza Jan               KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:51   + 20:09
 22. Tronečková Hana                  C                          43:51   + 20:09
 24. Krejčiříková Kamilka     BBM     C BETA URSUS Orienteering  44:42   + 21:00
 25. Herman Jakub             KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  45:09   + 21:27
 26. Krejčiříková Zuzana      BBM1150 C BETA URSUS Orienteering  45:20   + 21:38
 27. Watson Freddy                    C                          45:21   + 21:39
 28. Urban Jan                SBK1234 C KOB START Blansko        45:22   + 21:40
 29. Tronečková Zuzana                C                          45:45   + 22:03
 30. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      45:57   + 22:15
 31. Šuláková Karolína        0230001 C                          48:04   + 24:22
 32. Burdilák Robin           ADA1501 C OOB Spartak Adamov       49:20   + 25:38
 33. Kalinová Jasmína         0280001 C                          49:43   + 26:01
 34. Jančaříková Valerie              C                          50:41   + 26:59
 35. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:50   + 27:08
 36. Mikulčík Jakub                   C                          51:09   + 27:27
 37. Tomíčková Ivana          0130003 C                          52:37   + 28:55
 38. Janačík Tadeáš                   C                          53:00   + 29:18
 39. Redlichová Kateřina              C                          54:24   + 30:42
 40. Němcová Adéla                    C                          55:04   + 31:22
 41. Redlich Jan                      C                          55:08   + 31:26
 42. Denemarek Albert         TBM1306 C KOS TJ Tesla Brno        59:18   + 35:36
 43. Kouřilová Julie                  C                          59:29   + 35:47
 44. Jalový Kryštof           RBK1401 C SK Radioklub Blansko     60:09   + 36:27
 45. Brabcová Tina            0070003 C                          60:41   + 36:59
 46. Brabec Lukáš             0070002 C                          61:09   + 37:27
 47. Matrasová Marie                  C                          61:28   + 37:46
 48. Jalová Kristýna                  C                          62:07   + 38:25
 49. Rábová Markéta                   C                          62:20   + 38:38
 50. Kozel Kryštof            0200002 C                          66:28   + 42:46
 51. Karásek Richard                  C                          66:51   + 43:09
 52. Urban Mio                SBK1414 C KOB START Blansko        69:26   + 45:44
 53. Hutařová Pavla                   C                          72:44   + 49:02
 54. Hutařová Adéla                   C                          72:51   + 49:09
 55. Kolář Kryštof                    C                          73:03   + 49:21
 56. Stehlík Jakub            0030002 C                          75:06   + 51:24
 57. Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        75:20   + 51:38
 58. Doušková Daniela         TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno        75:59   + 52:17
 59. Jandová Gabriela         SBK     C KOB START Blansko        78:14   + 54:32
 60. Karpíšek Jonáš                   C                          78:55   + 55:13
 61. Kozáková Zuzana          TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno        79:20   + 55:38
 62. Kozáková Michaela        TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno        79:22   + 55:40
 63. Janda Michael            SBK     C KOB START Blansko        86:13   + 62:31
 64. Šímová Julie             TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno        86:55   + 63:13
 65. Šímová Klaudie           TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno        86:58   + 63:16
 66. Šaňáková Anna            UOL1351 C SOB Olomouc              96:48   + 73:06
     Touš Michal              RBK8228 C SK Radioklub Blansko      DISK          
     Watson Henry                     C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.60 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ráb Martin                       C                          31:02          
  2. Verner Leoš              0260001 C                          34:40   + 3:38 
  3. Rujsigl Štěpán                   C                          38:33   + 7:31 
  4. Fuchs Jan                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno        38:54   + 7:52 
  5. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            38:57   + 7:55 
  6. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:22   + 8:20 
  7. Hrbáček Tomáš            LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:14   + 9:12 
  8. Koňařík Jaroslav         SVS7401 C Orientklub Vsetín        41:10   + 10:08
  9. Beneš Vojtěch                    C                          42:36   + 11:34
 10. Kavan Luboš              SKM6301 C KOB Směr Kroměříž        43:05   + 12:03
 11. Jelínková Irena          TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno        43:14   + 12:12
 12. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        43:26   + 12:24
 13. Mikula Martin                    C                          44:07   + 13:05
 14. Kozák Martin             VCB7720 C OB České Budějovice      44:12   + 13:10
 15. Šujanová Kateřina        RBK7851 C SK Radioklub Blansko     44:25   + 13:23
 16. Zamouřil Jáchym                  C                          45:11   + 14:09
 17. Pometlová Jana           AOP7551 C Orientační Běh Opava     46:19   + 15:17
 18. Buřt Lukáš               SBK2222 C KOB START Blansko        48:10   + 17:08
 19. Nováková Hana            CTB7551 C SK OB Chotěboř           48:16   + 17:14
 20. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               49:34   + 18:32
 21. Fišera Ota                       C                          49:54   + 18:52
 22. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                50:03   + 19:01
 23. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     50:06   + 19:04
 24. Hanousek Radim           TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno        52:33   + 21:31
 25. Zimová Kristýna          0010006 C                          53:17   + 22:15
 26. Floryán David            UBM7702 C MENISKOS Brno            53:28   + 22:26
 27. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    54:53   + 23:51
 28. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     54:54   + 23:52
 29. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       55:05   + 24:03
 30. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             55:13   + 24:11
 31. Baláčová Jana            0320002 C                          55:15   + 24:13
 32. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    55:44   + 24:42
 33. Pejchalová Petra         SJI7950 C OK Jihlava               55:54   + 24:52
 34. Valach Ondřej                    C                          56:54   + 25:52
 35. Hrbáčková Karla          LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:01   + 25:59
 36. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              57:16   + 26:14
 37. Luterová Kristýna        PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov         57:49   + 26:47
 38. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       58:05   + 27:03
 39. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             58:24   + 27:22
 40. Dániel Vladimír                  C                          59:14   + 28:12
 41. Redlichová Jana                  C                          60:43   + 29:41
 42. Podpierová Dona          0040001 C                          61:31   + 30:29
 43. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  61:33   + 30:31
 44. Bradáčková Martina               C                          62:37   + 31:35
 45. Šnajdr Jakub             PTE0700 C TJ Sokol Ptení           63:07   + 32:05
 46. Obrátil Miroslav         ABM6502 C KOB ALFA Brno            63:49   + 32:47
 47. Menzel Pavel                     C                          63:53   + 32:51
 48. Skopalová Kateřina       SKM77XX C KOB Směr Kroměříž        66:53   + 35:51
 49. Poloučková Vilma         ABM7251 C KOB ALFA Brno            69:03   + 38:01
 50. Pošta Jiří               0350001 C                          69:06   + 38:04
 51. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  69:27   + 38:25
 52. Vrtílek Roman            0060001 C                          70:24   + 39:22
 53. Kyclová Jitka            LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav B  71:48   + 40:46
 54. Kadlecová Gabriela       0330001 C                          72:31   + 41:29
 55. Kozlová Slávka           0200001 C                          75:03   + 44:01
 56. Hanousková Boučková DanieTBM7282 C KOS TJ Tesla Brno        75:42   + 44:40
 57. Matušková Kateřina       RBK7474 C SK Radioklub Blansko     79:53   + 48:51
 58. Košíková Jana            0340001 C                          82:30   + 51:28
 59. Smrčková Olga            LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice  83:48   + 52:46
 60. Francová Jana                    C                          86:06   + 55:04
 61. Zima Vojtěch             0010003 C                         118:31   + 87:29
 62. Odehnalová Radka         ADA7656 C OOB Spartak Adamov      130:55   + 99:53
     Achten Petra                     C                           DISK          
     Janeček Petr             OBR     C                           DISK          
     Žovincová Sylva          ABM7667 C KOB ALFA Brno             DISK          
     Hesová Iva               0060002 C                           DISK          
     Boučková Anna            TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno        VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.10 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               VAM9000 C OB Vamberk               34:29          
  2. Zamouřil Petr            PHK6808 C OK 99 Hradec Králové     39:30   + 5:01 
  3. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    39:58   + 5:29 
  4. Tichovská Martina        PGP8658 R SK Praga                 41:43   + 7:14 
  5. Tomíčková Dana           0130004 C                          46:23   + 11:54
  6. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              47:03   + 12:34
  7. Zdařil Matěj             STE0001 C SK SKI-OB Šternberk      48:35   + 14:06
  8. Račanský Martin                  C                          49:11   + 14:42
  9. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             58:52   + 24:23
 10. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       59:16   + 24:47
 11. Dlabaja Štěpán           TZL8508 C SKOB Zlín                61:18   + 26:49
 12. Vršková Dagmar           ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno       62:07   + 27:38
 13. Smolová Anna             0180001 C                          62:16   + 27:47
 14. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    63:33   + 29:04
 15. Hájková Radka            0100001 C                          64:32   + 30:03
 16. Schwarz Kamila                   C                          71:00   + 36:31
 17. Kostelková Jitka                 C                          76:25   + 41:56
 18. Pánek Tomáš              0110001 C                          78:29   + 44:00
     Mundl Ondřej                     C                           DISK          
     Švarcová Lenka           JEN6451 C OB Jenišovice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------