Kód závodu : 4753
Název : Bohemia orienteering - E1
Datum : 24.07.2019
Místo konání : Radvanec
Pořadatel : BOR - OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu : Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí : Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí : Lamač Vratislav - R3
JURY : Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Kategorie: H21E
H21E 8.70 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 62:54
2. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 63:29 + 0:35
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic 63:34 + 0:40
4. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 63:47 + 0:53
5. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 0:56
6. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 64:02 + 1:08
7. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 64:14 + 1:20
8. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 64:21 + 1:27
9. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 65:31 + 2:37
10. Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA 65:37 + 2:43
11. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYA 65:58 + 3:04
12. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 66:07 + 3:13
13. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 66:24 + 3:30
14. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 66:30 + 3:36
15. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUST 67:00 + 4:06
16. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 67:02 + 4:08
17. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 67:04 + 4:10
18. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 68:02 + 5:08
19. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 69:41 + 6:47
20. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 71:17 + 8:23
21. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 71:26 + 8:32
22. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 71:50 + 8:56
23. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 72:07 + 9:13
24. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 73:53 + 10:59
25. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orientee 74:02 + 11:08
26. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 74:42 + 11:48
27. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 74:56 + 12:02
28. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 75:34 + 12:40
29. Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISH 76:40 + 13:46
30. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 76:44 + 13:50
31. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 77:13 + 14:19
32. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 77:20 + 14:26
33. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 81:26 + 18:32
34. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 81:31 + 18:37
35. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 83:13 + 20:19
36. Stormer Oskar KAM9600 C OK Kamenice 83:41 + 20:47
37. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 85:24 + 22:30
38. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n. 93:34 + 30:40
39. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 94:19 + 31:25
40. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 96:39 + 33:45
41. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 97:17 + 34:23
42. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 97:27 + 34:33
43. Colgan Jeremy 9037201 903 HUDSON VALLEY ORIEN 127:46 + 64:52
44. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 156:19 + 93:25
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK
Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA DISK
Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga DISK
--------------------------------------------------------------------------------