Kód závodu          : 4837
Název               : PZL v Nymburku
Datum               : 25.11.2018
Místo konání        : Sportovní centrum Nymburk
Mapa                : Kompilát map Nymburka
Pořadatel           : SSP - SK Stopa Praha, MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
Ředitel závodu      : Čenovský Jiří
Hlavní rozhodčí     : Petříček Martin - R3
Stavitel tratí      : Koč Zdeněk - R1
Kategorie: T7

T7 7.00 km
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        45:46          
  2. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  46:54   + 1:08 
  3. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 48:45   + 2:59 
  4. Černý Ladislav           PDY8201   Běhej Poděbrady          49:26   + 3:40 
  5. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        50:44   + 4:58 
  6. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        50:53   + 5:07 
  7. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        52:13   + 6:27 
  8. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              53:03   + 7:17 
  9. Fojtů Petr               PDY8700   Běhej Poděbrady          53:52   + 8:06 
 10. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        54:39   + 8:53 
 11. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              55:14   + 9:28 
 12. Drábek Jan               MKP6700   SK GORDIC Praha Kačerov  56:36   + 10:50
 13. Gregoriades Tomáš        MKP8302   SK GORDIC Praha Kačerov  56:41   + 10:55
 14. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        56:44   + 10:58
 15. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               57:32   + 11:46
 16. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 57:58   + 12:12
 17. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          58:45   + 12:59
 18. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  58:46   + 13:00
 19. Loudil Lukáš             NNN6040   Neregistrovaní           58:48   + 13:02
 20. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        60:08   + 14:22
 21. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            61:36   + 15:50
 22. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        62:03   + 16:17
 23. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               62:17   + 16:31
 24. Jelínková Šárka          PGP9153   SK Praga                 62:19   + 16:33
 25. Šindelka Antonín         DLP7200   OOB TJ Dukla Praha       62:50   + 17:04
 26. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          63:46   + 18:00
 27. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     63:56   + 18:10
 28. Jelínková Zora           PGP8851   SK Praga                 64:46   + 19:00
 29. Kurz Matouš              PGP8606   SK Praga                 65:00   + 19:14
 30. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                    65:07   + 19:21
 31. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  65:27   + 19:41
 32. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  66:17   + 20:31
 33. Uhlíř Jáchym             DKP9999   Oddíl OB Kotlářka        66:47   + 21:01
 34. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    67:08   + 21:22
 35. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          67:16   + 21:30
 36. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        69:35   + 23:49
 37. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              69:44   + 23:58
 38. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha          71:27   + 25:41
 39. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        71:32   + 25:46
 40. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        73:40   + 27:54
 41. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          73:59   + 28:13
 42. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         75:25   + 29:39
 43. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  75:35   + 29:49
 44. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  78:14   + 32:28
 45. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 80:35   + 34:49
 46. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  81:52   + 36:06
 47. Švorc Martin             MAS6040   KČT Aš                   82:40   + 36:54
 48. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        85:16   + 39:30
 49. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                85:17   + 39:31
 50. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          91:01   + 45:15
 51. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           94:17   + 48:31
 52. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          97:59   + 52:13
 53. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n 105:39   + 59:53
--------------------------------------------------------------------------------