Kód závodu : 4862
Název : Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Datum : 24.03.2019
Místo konání : Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu : Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí : Chvátil Šimon - R3
Stavitel tratí : Šabatka Zdeněk - R2
Kategorie: D21A
D21A 8.85 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 62:06
2. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králov 62:31 + 0:25
3. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 63:30 + 1:24
4. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 63:46 + 1:40
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 64:51 + 2:45
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 65:42 + 3:36
7. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 66:19 + 4:13
8. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty No 66:55 + 4:49
9. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních spo 67:45 + 5:39
10. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 69:33 + 7:27
11. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 69:46 + 7:40
12. Kinkorová Tereza LPM9850 C OK Lokomotiva Plzeň 70:12 + 8:06
13. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 70:59 + 8:53
14. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 71:15 + 9:09
15. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 71:24 + 9:18
15. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 71:24 + 9:18
17. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 71:26 + 9:20
18. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 71:28 + 9:22
19. Głowacz Julia LCE0056 C OOB TJ Slovan Luhačovic 71:47 + 9:41
20. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 73:12 + 11:06
21. Chládková Simona LPU9658 C OK Lokomotiva Pardubice 73:22 + 11:16
22. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:48 + 11:42
23. Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín 73:59 + 11:53
24. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 74:10 + 12:04
25. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov 74:41 + 12:35
26. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králov 75:19 + 13:13
27. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 75:45 + 13:39
28. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních spo 77:09 + 15:03
29. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 77:30 + 15:24
30. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 78:35 + 16:29
31. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 79:27 + 17:21
32. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 81:07 + 19:01
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 83:18 + 21:12
34. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 86:44 + 24:38
35. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 87:48 + 25:42
36. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 106:31 + 44:25
Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov DISK
Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice DISK
--------------------------------------------------------------------------------