Kód závodu          : 4914
Název               : Mistrovství ČR na klasické trati
Datum               : 19.09.2020
Místo konání        : Bystřice nad Pernštejnem
Mapa                : Zubštejn 1:15000
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí     : Fiala Jan - R1
Stavitel tratí      : Zháňal Jan - R1

D16 4.90 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550 A OK 99 Hradec Králové     44:30          
  2. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  48:20   + 3:50 
  3. Srbová Michaela          SJI0551 A OK Jihlava               53:57   + 9:27 
  4. Martanová Lea            TUR0555 A OOB TJ Turnov            53:58   + 9:28 
  5. Dittrichová Lucie        SKM0551 A KOB Směr Kroměříž        53:59   + 9:29 
  6. Matyášová Kristýna       CHA0555 A OK Chrastava             54:13   + 9:43 
  7. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                54:41   + 10:11
  8. Kosobudová Anna          VTA0551 A SC vebr-sport            55:54   + 11:24
  8. Morávková Zuzana         SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.  55:54   + 11:24
 10. Mellanová Judita         TUR0559 A OOB TJ Turnov            56:47   + 12:17
 11. Janovská Vendula         JIL0453 A OK Jilemnice             57:04   + 12:34
 12. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       57:43   + 13:13
 13. Holasová Barbora         AOP0651 A Orientační Běh Opava     58:00   + 13:30
 14. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         58:01   + 13:31
 15. Hanušová Kateřina        VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:36   + 14:06
 16. Pesničáková Soňa         TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec   58:54   + 14:24
 17. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:46   + 16:16
 18. Chrástová Magdaléna      STH0551 A SK Studenec              61:43   + 17:13
 19. Brožková Tereza          LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice  61:57   + 17:27
 20. Štemberová Bára          TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec   62:39   + 18:09
 21. Šestáková Marie          VLI0452 A Slavia Liberec orientee  62:51   + 18:21
 22. Pračková Ema             RIC0451 A OB Říčany                62:54   + 18:24
 23. Štěpová Kateřina         PGP0657 A SK Praga                 63:12   + 18:42
 24. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       63:27   + 18:57
 25. Gottsteinová Ema         JIL0451 A OK Jilemnice             63:42   + 19:12
 26. Teringlová Vendula       VCB0451 A OB České Budějovice      63:53   + 19:23
 27. Blažková Veronika        SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec    66:03   + 21:33
 28. Krejčová Lucie           ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem  66:04   + 21:34
 29. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  66:17   + 21:47
 30. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              66:56   + 22:26
 31. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                67:28   + 22:58
 32. Chvátilová Johana        PHK0450 A OK 99 Hradec Králové     68:10   + 23:40
 33. Aschermannová Klára      VSP0454 A USK Praha                68:18   + 23:48
 34. Cejpková Karolína        SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.  68:43   + 24:13
 35. Pavlíčková Hana          KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:48   + 24:18
 36. Holíková Simona          ONO0553 A SKOB Ostrov              70:58   + 26:28
 37. Ondrová Anna             ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno       71:03   + 26:33
 38. Balejová Julie           KAM0551 A OK Kamenice              71:25   + 26:55
 39. Malečková Hana           VSP0553 A USK Praha                71:59   + 27:29
 40. Novotná Barbora          TUR0552 B OOB TJ Turnov            75:28   + 30:58
 41. Binarová Adéla           UOL0452 A SOB Olomouc              75:47   + 31:17
 42. Čapková Lucie            KAM0459 A OK Kamenice              76:29   + 31:59
 43. Pecková Tereza           VLI0551 A Slavia Liberec orientee  76:54   + 32:24
 44. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             77:31   + 33:01
 45. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        77:38   + 33:08
 46. Cetlová Magdaléna        AOP0552 A Orientační Běh Opava     78:06   + 33:36
 47. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             79:29   + 34:59
     Batani Valentina         TZL0551 A SKOB Zlín                 DISK          
     Matěásková Šárka         JIL0551 A OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 6.30 km, 265 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            56:08          
  2. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             58:06   + 1:58 
  3. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            61:09   + 5:01 
  4. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        61:46   + 5:38 
  5. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         63:23   + 7:15 
  6. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  63:57   + 7:49 
  7. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              64:37   + 8:29 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     65:28   + 9:20 
  9. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        65:40   + 9:32 
 10. Martanová Elin           TUR0253 A OOB TJ Turnov            67:17   + 11:09
 11. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              68:17   + 12:09
 12. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              68:28   + 12:20
 13. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  71:53   + 15:45
 13. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             71:53   + 15:45
 15. Vávrová Vanda            HOR0350 A TJ Jiskra Hořice         72:12   + 16:04
 16. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  73:35   + 17:27
 17. Zamouřilová Anežka       PHK0354 A OK 99 Hradec Králové     73:37   + 17:29
 18. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  73:54   + 17:46
 19. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        74:00   + 17:52
 20. Blažková Kateřina        SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec    75:42   + 19:34
 21. Bednaříková Emma         PBM0359 A TJ Spartak 1. Brněnská   76:20   + 20:12
 22. Chrzová Eliška           PGP0353 A SK Praga                 76:21   + 20:13
 23. Bídová Markéta           UOL0352 A SOB Olomouc              78:06   + 21:58
 24. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   79:32   + 23:24
 25. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                80:08   + 24:00
 26. Kinštová Tereza          SJH0251 A SOS Jindřichův Hradec    80:31   + 24:23
 27. Hovořáková Karolína      PBM0351 A TJ Spartak 1. Brněnská   80:49   + 24:41
 28. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      82:05   + 25:57
 29. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             82:09   + 26:01
 30. Kosobudová Kateřina      VTA0253 A SC vebr-sport            84:33   + 28:25
 31. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             86:43   + 30:35
 32. Barnatová Klára          ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno       88:18   + 32:10
 33. Podrábská Marie          TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec   92:21   + 36:13
 34. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        94:35   + 38:27
 35. Pachmannová Bára         AOP0351 A Orientační Běh Opava     97:56   + 41:48
 36. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  98:46   + 42:38
     Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 6.70 km, 360 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Klára         TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno        70:48          
  2. Peterová Jana            LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice  71:11   + 0:23 
  3. Matějková Barbora        TUR0156 A OOB TJ Turnov            72:05   + 1:17 
  4. Kosová Tereza            PHK0151 A OK 99 Hradec Králové     73:37   + 2:49 
  5. Šafková Sofie            KAM0153 E OK Kamenice              74:53   + 4:05 
  6. Grycová Kateřina         TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno        75:01   + 4:13 
  7. Thýnová Nikola           SHK0051 R OK Slavia Hradec Králov  77:09   + 6:21 
  8. Vejražková Rozárka       TUR0151 R OOB TJ Turnov            77:12   + 6:24 
  9. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   77:25   + 6:37 
 10. Opálková Martina         BBM0050 R BETA URSUS Orienteering  77:51   + 7:03 
 11. Škáchová Magdalena       DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka        78:17   + 7:29 
 12. Nešporová Alžběta        TZL0051 R SKOB Zlín                78:21   + 7:33 
 13. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        78:39   + 7:51 
 14. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        82:19   + 11:31
 15. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   86:00   + 15:12
 16. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  86:38   + 15:50
 17. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              89:15   + 18:27
 18. Horáková Barbora         VSP0150 R USK Praha                90:32   + 19:44
 19. Auerműllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       92:27   + 21:39
 20. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   94:08   + 23:20
 21. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             94:10   + 23:22
 22. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              95:52   + 25:04
 23. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                96:22   + 25:34
 24. Hrnčířová Magda          STH0051 A SK Studenec             106:35   + 35:47
 25. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň           107:25   + 36:37
 26. Kundratová Lucie         JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín     109:28   + 38:40
 27. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli 110:01   + 39:13
 28. Karbusová Kateřina       VTA0055 B SC vebr-sport           113:04   + 42:16
 29. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic 113:36   + 42:48
 30. Skoupá Vendula           STE0152 A SK SKI-OB Šternberk     129:58   + 59:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21 8.20 km, 460 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     69:05          
  2. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  69:47   + 0:42 
  3. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  70:09   + 1:04 
  4. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       71:57   + 2:52 
  5. Indráková Adéla          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       73:09   + 4:04 
  6. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       73:23   + 4:18 
  7. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        73:24   + 4:19 
  8. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  74:21   + 5:16 
  9. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     74:54   + 5:49 
 10. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  75:27   + 6:22 
 11. Landovská Petra          KAM9354 E OK Kamenice              75:58   + 6:53 
 12. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                76:50   + 7:45 
 13. Kamenická Karolína       LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      77:29   + 8:24 
 14. Odehnalová Tereza        ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno       78:38   + 9:33 
 15. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              78:48   + 9:43 
 16. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       80:34   + 11:29
 17. Sieglová Eliška          PGP9954 E SK Praga                 80:51   + 11:46
 18. Doležalová Monika        KAM8851 E OK Kamenice              81:12   + 12:07
 19. Jirčáková Martina        LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovic  81:43   + 12:38
 20. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  81:49   + 12:44
 21. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           82:14   + 13:09
 22. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  82:40   + 13:35
 23. Hlavová Hana             TBM8888 C KOS TJ Tesla Brno        82:57   + 13:52
 24. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       83:02   + 13:57
 25. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       83:05   + 14:00
 26. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  83:37   + 14:32
 27. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        84:44   + 15:39
 28. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  84:47   + 15:42
 29. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      85:11   + 16:06
 30. Fenclová Marta           LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice  86:08   + 17:03
 31. Kavánková Iva            TZL9753 C SKOB Zlín                86:40   + 17:35
 32. Zháňalová Barbora        ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno       87:51   + 18:46
 33. Hepnerová Martina        PHK8150 C OK 99 Hradec Králové     87:55   + 18:50
 34. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            87:56   + 18:51
 35. Vališová Martina         TBM9669 C KOS TJ Tesla Brno        88:34   + 19:29
 36. Korpasová Tereza         TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno        89:25   + 20:20
 37. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  89:42   + 20:37
 38. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       89:57   + 20:52
 39. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       92:50   + 23:45
 40. Rollier Monika           PHK8051 C OK 99 Hradec Králové     92:51   + 23:46
 41. Benešová Jana            CTB9452 R SK OB Chotěboř           93:49   + 24:44
 42. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  94:16   + 25:11
 43. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         94:23   + 25:18
 44. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       95:56   + 26:51
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.60 km, 335 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Donda Jiří               ONO0403 A SKOB Ostrov              48:16          
  2. Dohnálek Tomáš           SHK0403 A OK Slavia Hradec Králov  50:36   + 2:20 
  3. Kabát Martin             PGP0408 A SK Praga                 50:43   + 2:27 
  4. Strýček Jan              PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská   51:00   + 2:44 
  5. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              52:12   + 3:56 
  6. Stehlík Šimon            LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň      53:32   + 5:16 
  7. Pekárek Tobias           TZL0502 A SKOB Zlín                53:33   + 5:17 
  8. Waldhauser Štěpán        TUR0409 A OOB TJ Turnov            54:23   + 6:07 
  9. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                54:36   + 6:20 
 10. Zřídkaveselý Adam        PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská   54:48   + 6:32 
 11. Štěrbák Josef            ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno       54:52   + 6:36 
 12. Hoetzel Hugo             TUR0505 A OOB TJ Turnov            55:25   + 7:09 
 13. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                55:32   + 7:16 
 14. Račanský Jakub           TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno        56:00   + 7:44 
 15. Melišík Jan              TAP0502 A KOB Tretra Praha         57:24   + 9:08 
 16. Štábl Adam               KSU0401 B Klub vytrvalostních spo  57:33   + 9:17 
 17. Blaha Jiří               VSP0411 A USK Praha                58:19   + 10:03
 18. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               58:23   + 10:07
 19. Elleder David            TAP0615 A KOB Tretra Praha         58:48   + 10:32
 19. Peterka Jakub            LLI0404 A LOK-o Liberec            58:48   + 10:32
 21. Němec David              LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň      59:02   + 10:46
 22. Marek Vojtěch            ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno       59:08   + 10:52
 23. Nouza Michal             SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec    61:03   + 12:47
 24. Mairich Filip            TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec   61:28   + 13:12
 25. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 B OOB TJ Turnov            62:16   + 14:00
 26. Odehnal Tomáš            PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská   62:50   + 14:34
 27. Bejvl Marek              LME0400 A SK Los Mělník            63:22   + 15:06
 28. Kolář Šimon              SHK0405 A OK Slavia Hradec Králov  64:41   + 16:25
 29. Štábl Patrik             KSU0606 A Klub vytrvalostních spo  65:36   + 17:20
 30. Jelínek Filip            LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice  66:51   + 18:35
 31. Neumann Matěj            PHK0400 A OK 99 Hradec Králové     68:08   + 19:52
 32. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         68:44   + 20:28
 33. Dundáček Karel           SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec    69:35   + 21:19
 34. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             71:42   + 23:26
 35. Fousek Vojtěch           RBK0403 A SK Radioklub Blansko     71:44   + 23:28
 36. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        72:12   + 23:56
 37. Smolka Jakub             TAP0500 A KOB Tretra Praha         72:39   + 24:23
 38. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  73:10   + 24:54
 39. Štichhauer Daniel        LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice  73:39   + 25:23
 40. Janda Jakub              DOR0403 A OK Dobříš                75:09   + 26:53
 41. Byrtus Jakub             SIT0502 B OK SILESIA               77:04   + 28:48
 42. Otruba František         PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov         77:27   + 29:11
 43. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  80:13   + 31:57
 44. Dlouhý Aleš              PGP0502 B SK Praga                 82:54   + 34:38
 45. Šípek Ondřej             LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice  91:59   + 43:43
     Haas Filip               LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Petrilák Matouš NathanielDOR0409 A OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.50 km, 420 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     51:25          
  2. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         52:09   + 0:44 
  3. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   52:37   + 1:12 
  4. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     53:21   + 1:56 
  5. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     53:38   + 2:13 
  6. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         55:12   + 3:47 
  7. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         55:35   + 4:10 
  8. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            55:40   + 4:15 
  9. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 55:44   + 4:19 
 10. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      56:06   + 4:41 
 11. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         56:36   + 5:11 
 12. Mareček Šimon            LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice  56:42   + 5:17 
 13. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  57:00   + 5:35 
 14. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         57:18   + 5:53 
 15. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  57:59   + 6:34 
 16. Čepička Ladislav         LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň      58:25   + 7:00 
 17. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                58:48   + 7:23 
 18. Macek Ondřej             LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice  59:23   + 7:58 
 19. Kohoutek Oldřich         BSO0301 A KOB Baník Sokolov        59:36   + 8:11 
 20. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       59:54   + 8:29 
 21. Mareš Albert             DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka        60:05   + 8:40 
 22. Jelínek Kryštof          LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice  60:20   + 8:55 
 23. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     60:51   + 9:26 
 24. Škácha Vít               DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka        61:54   + 10:29
 25. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       62:23   + 10:58
 26. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 62:24   + 10:59
 27. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      62:52   + 11:27
 28. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 63:05   + 11:40
 29. Procinger Jakub          STH0302 B SK Studenec              63:38   + 12:13
 30. Lesák Ondřej             TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec   63:43   + 12:18
 31. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              63:58   + 12:33
 32. Sedláček Jaroslav        DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka        65:33   + 14:08
 33. Bolehovský Michal        VSP0202 A USK Praha                65:53   + 14:28
 34. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        66:14   + 14:49
 35. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                67:20   + 15:55
 36. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              67:48   + 16:23
 37. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      68:46   + 17:21
 38. Vlastník Matouš          JIL0201 A OK Jilemnice             69:55   + 18:30
 39. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  70:04   + 18:39
 40. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              71:23   + 19:58
 41. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  72:50   + 21:25
 42. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             75:50   + 24:25
 43. Fejfar Lukáš             LPU0310 A OK Lokomotiva Pardubice  82:19   + 30:54
--------------------------------------------------------------------------------

H20 9.10 km, 625 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Martin            LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice  64:43          
  2. Janovský Tomáš           PGP0101 R SK Praga                 71:22   + 6:39 
  3. Metelka Ondřej           PHK0101 R OK 99 Hradec Králové     73:14   + 8:31 
  4. Nagy Josef               TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec   73:43   + 9:00 
  5. Šafka Sebastian          KAM0101 R OK Kamenice              74:39   + 9:56 
  6. Féder Medard             LCE0111 R OOB TJ Slovan Luhačovic  75:33   + 10:50
  7. Volák Ondřej             LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice  76:01   + 11:18
  8. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        77:12   + 12:29
  9. Adámek Filip             TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno        77:16   + 12:33
 10. Rusin Jan                LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice  79:32   + 14:49
 11. Čech Petr                SJI0001 R OK Jihlava               81:18   + 16:35
 12. Pavlovec Dan             BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor       81:40   + 16:57
 13. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         82:13   + 17:30
 14. Tichý Radomír            SHK0000 R OK Slavia Hradec Králov  82:46   + 18:03
 15. Bílý Jakub               DOK0104 A OK Doksy                 85:09   + 20:26
 16. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  86:43   + 22:00
 17. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        89:38   + 24:55
 18. Zabořil Vojtěch          TUR0110 A OOB TJ Turnov            90:40   + 25:57
 19. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  92:25   + 27:42
 20. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        93:01   + 28:18
 21. Paleček Ondřej           STH0105 A SK Studenec              93:18   + 28:35
 22. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            93:39   + 28:56
 23. Karásek Matěj            SJC0001 R Sportcentrum Jičín       94:57   + 30:14
 24. Janda Ondřej             KAM0113 A OK Kamenice              95:10   + 30:27
 25. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  99:02   + 34:19
 26. Mühlbach Aleš            STH0104 A SK Studenec             100:43   + 36:00
 27. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové    101:34   + 36:51
 28. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava            105:50   + 41:07
     Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 13.20 km, 870 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       96:08          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       99:43   + 3:35 
  3. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové    100:49   + 4:41 
  4. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň           102:57   + 6:49 
  5. Minář Marek              ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno      103:18   + 7:10 
  6. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 103:50   + 7:42 
  7. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové    104:42   + 8:34 
  8. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic 105:07   + 8:59 
  9. Kozák Osvald             TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno       110:19   + 14:11
 10. Mudrák Štěpán            LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovic 110:41   + 14:33
 11. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                112:19   + 16:11
 12. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno      113:25   + 17:17
 13. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové    113:47   + 17:39
 14. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                114:04   + 17:56
 15. Rauturier Maxime         SSU9400 R SK Severka Šumperk      115:15   + 19:07
 16. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno      116:17   + 20:09
 16. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové    116:17   + 20:09
 18. Horvát Petr              TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno       116:31   + 20:23
 19. Schuster Marek           SSU9303 R SK Severka Šumperk      116:45   + 20:37
 20. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň     117:05   + 20:57
 21. Rusý Tomáš               KAM9301 R OK Kamenice             117:08   + 21:00
 22. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov           118:14   + 22:06
 23. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové    118:18   + 22:10
 24. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     119:07   + 22:59
 25. Glonek Jakub             KAM9602 E OK Kamenice             119:23   + 23:15
 26. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                119:43   + 23:35
 27. Horčička Vít             TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno       120:14   + 24:06
 28. Semík Ondřej             KAM9401 C OK Kamenice             120:26   + 24:18
 29. Fürst Matouš             DOK9602 R OK Doksy                121:18   + 25:10
 30. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno      122:39   + 26:31
 31. Chloupek Adam            LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovic 123:31   + 27:23
 32. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 124:25   + 28:17
 33. Poklop Martin            SSU8802 R SK Severka Šumperk      126:19   + 30:11
 34. Thoř Tomáš               TUR9904 R OOB TJ Turnov           127:17   + 31:09
 35. Losman Petr              PHK7901 C OK 99 Hradec Králové    127:33   + 31:25
 36. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice             130:11   + 34:03
 37. Kamenický Jeroným        TUR9549 R OOB TJ Turnov           130:25   + 34:17
 38. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín               130:59   + 34:51
 39. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín               132:50   + 36:42
 40. Koštejn Vít              DOK9800 C OK Doksy                133:03   + 36:55
 41. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 141:26   + 45:18
 42. Kantor Ondřej            TRI9103 C TJ TŽ Třinec            144:30   + 48:22
     Wolf Daniel              TUR9100 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Wolf Filip               TUR9701 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------