Kód závodu          : 4919
Název               : Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
Datum               : 24.08.2019
Místo konání        : Vyskeř
Mapa                : Bukovec
Pořadatel           : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu      : Stárek Filip
Hlavní rozhodčí     : Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí      : Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3

D10L 2.80 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            21:28          
  2. Macháčková Lucie         SHK1155   OK Slavia Hradec Králov  22:01   + 0:33 
  3. Kvapilová Klára          TUV1199   SOK TJ Turnov            25:23   + 3:55 
  4. Koukalová Claudie        VTA1052   SC vebr-sport            25:31   + 4:03 
  5. Schwarzová Katarína      17S1150   Ekonom Banska Bystrica   26:42   + 5:14 
  6. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  27:54   + 6:26 
  7. Horáková Eliška          PHK1152   OK 99 Hradec Králové     29:01   + 7:33 
  8. Létalová Eva             SFM1250   O-RUNNAŘI Beskydy        31:38   + 10:10
  9. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  34:34   + 13:06
 10. Dosbabová Magdaléna      TTR1151   OOB Třebíč               37:41   + 16:13
 11. Voráčková Anežka         OSN1260   SK Orientační sporty No  41:51   + 20:23
 12. Schwarzová Martina       17S0950   Ekonom Banska Bystrica   45:20   + 23:52
 13. Heřmánková Kateřina      TUR1152   OOB TJ Turnov            55:21   + 33:53
 14. Hejcmanová Amálie        ROU1251   SKOB Roudnice nad Labem  64:24   + 42:56
     Janků Michala            STE1150   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Klose Kateřina           SFM1251   O-RUNNAŘI Beskydy         DISK          
     Besedová Magdaléna       PHK1252   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.94 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:59          
  2. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     18:18   + 0:19 
  3. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       20:35   + 2:36 
  4. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  21:09   + 3:10 
  5. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  22:17   + 4:18 
  6. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950   MLOK Mariánské Lázně     23:02   + 5:03 
  7. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                23:27   + 5:28 
  8. Luterová Laura           PLU1051   TJ SOKOL Plumlov         25:14   + 7:15 
  9. Houžvičková Kateřina     TUR0952   OOB TJ Turnov            25:48   + 7:49 
 10. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              27:02   + 9:03 
 11. Pechová Marie            VLI1050   Slavia Liberec orientee  27:05   + 9:06 
 12. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              27:26   + 9:27 
 13. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  28:47   + 10:48
 14. Ječmenová Veronika       ONO0950   SKOB Ostrov              29:15   + 11:16
 15. Dvořáková Lucie          PGP0956   SK Praga                 30:18   + 12:19
 16. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     31:47   + 13:48
 17. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  32:48   + 14:49
 18. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:04   + 19:05
 19. Vařeková Anna            TUV0651   SOK TJ Turnov            40:05   + 22:06
 20. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  47:12   + 29:13
     Kubecová Markéta         PGP0955   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.95 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Karolína         TUR0853   OOB TJ Turnov            19:06          
  2. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  19:07   + 0:01 
  3. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:38   + 1:32 
  4. Tomášková Matilda        TUV0998   SOK TJ Turnov            20:39   + 1:33 
  4. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              20:39   + 1:33 
  6. Zabořilová Anna          JEN0951   OB Jenišovice            21:27   + 2:21 
  7. Štveráková Zuzana        CHA0750   OK Chrastava             21:57   + 2:51 
  8. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     22:08   + 3:02 
  9. Štětínská Tereza         MOV0751   SKOB Ostrava             22:56   + 3:50 
 10. Nováková Viktorie        RUM0751   ZOOB Rumburk             23:30   + 4:24 
 11. Lipenská Barbora         CHA0753   OK Chrastava             23:47   + 4:41 
 12. Šestáková Johana         VLI0853   Slavia Liberec orientee  25:46   + 6:40 
 13. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:50   + 7:44 
 14. Březinová Antonie        CHA0851   OK Chrastava             29:51   + 10:45
 15. Nožičková Eva            TJN0852   OOB TJ Tatran Jablonec   31:43   + 12:37
 16. Podoubská Klára          TJN0855   OOB TJ Tatran Jablonec   32:18   + 13:12
 17. Houžvičková Daniela      TUR0751   OOB TJ Turnov            32:33   + 13:27
 18. Otrubová Karolína        PLU0888   TJ SOKOL Plumlov         32:48   + 13:42
 19. Lechner Jana             14A0753   ASKÖ Austria             33:02   + 13:56
 20. Matoušková Johana        STE0751   SK SKI-OB Šternberk      33:30   + 14:24
 21. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       33:54   + 14:48
 22. Gregorová Alice          DKP0758   Oddíl OB Kotlářka        35:53   + 16:47
 23. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              37:41   + 18:35
 24. Nowak Zofia              97P0850   KS Hades Poznań          38:03   + 18:57
 25. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  39:53   + 20:47
 26. Pechová Alena            VLI0854   Slavia Liberec orientee  40:00   + 20:54
 27. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     40:26   + 21:20
 28. Erhard Josefine          14A0751   ASKÖ Austria             41:27   + 22:21
 29. Krátká Linda             ROU0851   SKOB Roudnice nad Labem  43:49   + 24:43
 30. Kutková Tereza           JEN0752   OB Jenišovice            45:40   + 26:34
 31. Berger Carla             14A0752   ASKÖ Austria             51:09   + 32:03
 32. Blahová Karolína         KAM0752   OK Kamenice              53:30   + 34:24
 33. Křečková Apolena         KAM0755   OK Kamenice              57:28   + 38:22
 34. Nováková Barborka        TUV0852   SOK TJ Turnov            76:27   + 57:21
 35. Chudobová Eliška         DKL0850   KOB Kladno               77:45   + 58:39
 36. Dosbabová Veronika       TTR0851   OOB Třebíč               81:56   + 62:50
 37. Pavlova Lenka            TJN0850   OOB TJ Tatran Jablonec  114:30   + 95:24
     Davidová Beatrice        RUM0752   ZOOB Rumburk              DISK          
     Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Litvínov              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.45 km, 180 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             21:47          
  2. Šimšová Pavla            MFP0551   Matfyz Praha             24:21   + 2:34 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     24:32   + 2:45 
  4. Mellanová Judita         TUR0559   OOB TJ Turnov            24:52   + 3:05 
  5. Šaňáková Marie           UOL0651   SOB Olomouc              26:55   + 5:08 
  6. Kosobudová Anna          VTA0551   SC vebr-sport            27:01   + 5:14 
  7. Holíková Simona          ONO0553   SKOB Ostrov              27:36   + 5:49 
  8. Zoubková Šárka           TJN0554   OOB TJ Tatran Jablonec   27:41   + 5:54 
  9. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              27:48   + 6:01 
 10. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              28:30   + 6:43 
 11. Novotná Barbora          TUR0552   OOB TJ Turnov            29:08   + 7:21 
 12. Hájková Tereza           TUR0556   OOB TJ Turnov            29:18   + 7:31 
 13. Lamačová Kateřina        TUR0660   OOB TJ Turnov            29:30   + 7:43 
 14. Otrubová Anna            PLU0577   TJ SOKOL Plumlov         29:54   + 8:07 
 15. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     30:38   + 8:51 
 16. Háková Eliška            TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec   30:56   + 9:09 
 17. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     31:00   + 9:13 
 18. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   31:13   + 9:26 
 19. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    31:28   + 9:41 
 20. Podoubská Adéla          TJN0658   OOB TJ Tatran Jablonec   31:35   + 9:48 
 21. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     33:08   + 11:21
 22. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  33:25   + 11:38
 23. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  34:26   + 12:39
 24. Davidová Noemi           RUM0551   ZOOB Rumburk             35:33   + 13:46
 25. Přílepková Radka         VTA0651   SC vebr-sport            36:32   + 14:45
 26. Sklenářová Zuzana        TUR0658   OOB TJ Turnov            38:25   + 16:38
 27. Neumann Johanna          31D0550   SV Lengefeld             39:32   + 17:45
 28. Venusová Anna            STE0554   SK SKI-OB Šternberk      41:14   + 19:27
 29. Štveráková Eliška        CHA0553   OK Chrastava             43:11   + 21:24
 30. Dvořáková Veronika       PGP0659   SK Praga                 43:52   + 22:05
 31. Kruschinová Jana         LTP0551   OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:50   + 24:03
 32. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             46:37   + 24:50
 33. Gemperlová Eliška        PGP0556   SK Praga                 48:05   + 26:18
 34. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:14   + 26:27
 34. Kynclová Andrea          LTU0651   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:14   + 26:27
 36. Seitlinger Antonia       14A0551   ASKÖ Austria             52:04   + 30:17
 37. Paierová Jana            DKL0653   KOB Kladno               54:12   + 32:25
 38. Mitášová Barbora         SOP0651   OOB TJ Slezan Opava      58:21   + 36:34
 39. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             61:51   + 40:04
 40. Höhenberger Lara         14A0651   ASKÖ Austria             71:06   + 49:19
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.51 km, 200 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  36:11          
  2. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     38:03   + 1:52 
  3. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        39:36   + 3:25 
  4. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         40:31   + 4:20 
  5. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  42:45   + 6:34 
  6. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  43:48   + 7:37 
  7. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  44:48   + 8:37 
  8. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 45:26   + 9:15 
  9. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                47:55   + 11:44
 10. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:57   + 11:46
 11. Šauli Kateřina           VPM0456   KOS Slavia Plzeň         49:58   + 13:47
 12. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  50:42   + 14:31
 13. Černochová Michaela      PLU0351   TJ SOKOL Plumlov         51:03   + 14:52
 14. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  51:11   + 15:00
 15. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                51:20   + 15:09
 16. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  51:34   + 15:23
 17. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  52:05   + 15:54
 18. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     52:20   + 16:09
 19. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  52:37   + 16:26
 20. Bídová Markéta           UOL0352   SOB Olomouc              53:28   + 17:17
 21. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   53:33   + 17:22
 22. Dvořáková Hana           PGP0355   SK Praga                 53:47   + 17:36
 23. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                54:09   + 17:58
 24. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  54:43   + 18:32
 25. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  55:30   + 19:19
 26. Slehová Eliška           UOL0453   SOB Olomouc              56:25   + 20:14
 27. Filipiak Adrianna        97P0351   KS Hades Poznań          56:40   + 20:29
 28. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              57:35   + 21:24
 29. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     58:46   + 22:35
 30. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  59:16   + 23:05
 31. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     60:38   + 24:27
 32. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     60:48   + 24:37
 33. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:05   + 24:54
 34. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                61:33   + 25:22
 35. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  62:14   + 26:03
 36. Lukašáková Sára          STE0450   SK SKI-OB Šternberk      64:27   + 28:16
 37. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              65:13   + 29:02
 38. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                65:48   + 29:37
 39. Sihver Merle             18D0450   Post SV Dresden          66:04   + 29:53
 40. Neumann Lena             31D0350   SV Lengefeld             67:32   + 31:21
 41. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              70:38   + 34:27
 42. Nejedlá Klára            ONO0450   SKOB Ostrov              72:23   + 36:12
 43. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     74:00   + 37:49
 44. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     80:40   + 44:29
 45. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  81:37   + 45:26
 46. Ripplová Emma            DKP0460   Oddíl OB Kotlářka        89:02   + 52:51
 47. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              93:57   + 57:46
     Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.09 km, 220 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              44:42          
  2. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              44:55   + 0:13 
  3. Miklušová Tamara         47S0250   TJ Rapid Bratislava      45:03   + 0:21 
  4. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    45:04   + 0:22 
  5. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  45:12   + 0:30 
  6. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              46:57   + 2:15 
  7. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  47:19   + 2:37 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     49:04   + 4:22 
  9. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        51:38   + 6:56 
 10. Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové     53:22   + 8:40 
 11. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   54:47   + 10:05
 12. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                55:01   + 10:19
 13. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   56:32   + 11:50
 14. Raclavská Vlaďka         UOL0253   SOB Olomouc              57:23   + 12:41
 15. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       57:38   + 12:56
 16. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  57:39   + 12:57
 17. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             58:31   + 13:49
 18. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:59   + 14:17
 19. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  61:03   + 16:21
 20. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              61:54   + 17:12
 21. Kosobudová Kateřina      VTA0253   SC vebr-sport            63:32   + 18:50
 22. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   66:36   + 21:54
 23. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            66:52   + 22:10
 24. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  67:01   + 22:19
 25. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        67:40   + 22:58
 26. Dolejší Kateřina         DOK0156   OK Doksy                 67:50   + 23:08
 27. Janýšková Alžběta        SFM0150   O-RUNNAŘI Beskydy        68:05   + 23:23
 28. Titzová Adéla            PGP0257   SK Praga                 68:08   + 23:26
 29. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  68:11   + 23:29
 30. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                68:15   + 23:33
 31. Nehasilová Veronika      LDC0350   KOB Děčín                68:22   + 23:40
 32. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        68:53   + 24:11
 33. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                69:20   + 24:38
 34. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 69:53   + 25:11
 35. Pavlová Martina          LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:59   + 25:17
 36. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   70:00   + 25:18
 37. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          70:51   + 26:09
 38. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        75:25   + 30:43
 39. Vitebská Eliška          TJN0350   OOB TJ Tatran Jablonec   77:18   + 32:36
 40. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              81:36   + 36:54
 41. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:14   + 37:32
 42. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               86:31   + 41:49
 43. Urbánková Tereza         SFM0250   O-RUNNAŘI Beskydy       103:27   + 58:45
 44. Vítková Barbora          DKL0250   KOB Kladno              103:38   + 58:56
 45. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno              108:52   + 64:10
 46. Jiranová Barbora         VRL0256   OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:08   + 79:26
 47. Davidová Tereza          SFM0252   O-RUNNAŘI Beskydy       151:38   + 106:56
     Skoupá Vendula           STE0152   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Mišková Katka            DKL0252   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 4.29 km, 250 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 45:44          
  2. Biederman Adrianna       CHC0056   K.O.B. Choceň            51:10   + 5:26 
  3. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        51:48   + 6:04 
  4. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        55:31   + 9:47 
  5. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       59:43   + 13:59
  6. Vogt Felicitas           31D0051   SV Lengefeld             62:29   + 16:45
  7. Kopecká Johana           PGP9956   SK Praga                 62:50   + 17:06
  8. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  63:00   + 17:16
  9. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       63:51   + 18:07
 10. Matušková Jana           RBK9999   SK Radioklub Blansko     64:22   + 18:38
 11. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 68:03   + 22:19
 12. Vojtíšková Viktorie      LPU0051   OK Lokomotiva Pardubice  75:50   + 30:06
 13. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              77:47   + 32:03
 14. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               84:12   + 38:28
 15. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:56   + 40:12
 16. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     86:18   + 40:34
 17. Gallová Veronika         STH0053   SK Studenec              88:46   + 43:02
     Klikarová Zuzana         DKP9952   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 6.20 km, 400 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štičková Anna            SSU9651   SK Severka Šumperk       72:42          
  2. Chaloupská Barbora       PHK9951   OK 99 Hradec Králové     74:11   + 1:29 
  3. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        74:18   + 1:36 
  4. Nieke Patricia           TUR9552   OOB TJ Turnov            75:41   + 2:59 
  5. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              76:34   + 3:52 
  6. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           76:40   + 3:58 
  7. Ockenden Helen           15G9750   DRONGO                   78:30   + 5:48 
  8. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       78:33   + 5:51 
  9. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  80:59   + 8:17 
 10. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                81:02   + 8:20 
 11. Rollier Monika           PHK8051   OK 99 Hradec Králové     81:23   + 8:41 
 12. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        82:11   + 9:29 
 13. Chromá Kateřina          ZBM9451   SK Žabovřesky Brno       83:04   + 10:22
 14. Kavánková Iva            TZL9753   SKOB Zlín                83:29   + 10:47
 15. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  84:16   + 11:34
 16. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  85:48   + 13:06
 17. Ślusarczyk Katarzyna     23P8951   OK!Sport Warszawa        86:26   + 13:44
 18. Kraemer Theresa          33D9350   USV TU Dresden 2         89:28   + 16:46
 19. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  92:37   + 19:55
 20. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  93:58   + 21:16
 21. Drągowska Maria          23P9550   OK!Sport Warszawa        96:39   + 23:57
 22. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        99:27   + 26:45
 23. Nieke Corinna            33D9400   USV TU Dresden 2        103:13   + 30:31
     Winkler Leonore          33D9651   USV TU Dresden 2          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.01 km, 330 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Kateřina      PGP9256   SK Praga                 59:35          
  2. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       59:46   + 0:11 
  3. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        59:50   + 0:15 
  4. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             62:31   + 2:56 
  5. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              62:47   + 3:12 
  6. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              65:36   + 6:01 
  7. Kubátová Jana            CHA9152   OK Chrastava             65:55   + 6:20 
  8. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       66:43   + 7:08 
  9. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       67:31   + 7:56 
 10. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        67:38   + 8:03 
 11. Voráčková Lenka          OSN8555   SK Orientační sporty No  68:22   + 8:47 
 12. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            69:46   + 10:11
 13. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           72:05   + 12:30
 14. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 72:59   + 13:24
 15. Justová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  73:15   + 13:40
 16. Drągowska Malwina        23P8500   OK!Sport Warszawa        73:46   + 14:11
 17. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 73:47   + 14:12
 18. Kolešová Helena          LPU8857   OK Lokomotiva Pardubice  74:27   + 14:52
 19. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              75:30   + 15:55
 20. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  76:24   + 16:49
 21. Chaloupková Veronika     CHC9852   K.O.B. Choceň            76:29   + 16:54
 22. Kopcová Michaela         VLI8456   Slavia Liberec orientee  76:42   + 17:07
 23. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  77:37   + 18:02
 24. Rickmeyer Tina           33D8650   USV TU Dresden 2         77:50   + 18:15
 25. Lehárová Alžběta         LPU9456   OK Lokomotiva Pardubice  78:41   + 19:06
 26. Miśkiewicz Martyna       23P8950   OK!Sport Warszawa        79:24   + 19:49
 27. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             81:20   + 21:45
 28. Jansová Doubravka        LPU9750   OK Lokomotiva Pardubice  81:35   + 22:00
 29. Henychová Zuzana         VLI6151   Slavia Liberec orientee  82:53   + 23:18
 30. Nedbálková Hana          ZBM9755   SK Žabovřesky Brno       83:43   + 24:08
 31. Kosová Štěpánka          LPU9460   OK Lokomotiva Pardubice  84:33   + 24:58
 32. Hrabánková Klára         PGP9654   SK Praga                 84:36   + 25:01
 33. Procházková Marie        SOP9551   OOB TJ Slezan Opava      85:38   + 26:03
 34. Najman Natalia           23P8851   OK!Sport Warszawa        85:52   + 26:17
 35. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            89:33   + 29:58
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.68 km, 235 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   48:46          
  2. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:22   + 4:36 
  3. Bernatíková Hana         TRI0253   TJ TŽ Třinec             55:55   + 7:09 
  4. Metelková Taťána         PHK7250   OK 99 Hradec Králové     57:18   + 8:32 
  5. Srpová Zuzana            SJC8551   Sportcentrum Jičín       59:04   + 10:18
  6. Ondřejová Dita Terezie   SHK8550   OK Slavia Hradec Králov  59:32   + 10:46
  7. Boros Kitti              14A9751   ASKÖ Austria             59:33   + 10:47
  8. Posseltová Tereza        TJN9252   OOB TJ Tatran Jablonec   61:56   + 13:10
  9. Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín       62:51   + 14:05
 10. Vébrová Denisa           VTA9551   SC vebr-sport            64:09   + 15:23
 11. Čechová Lenka            3GC9000   Neregistrovaní - ZOO     64:53   + 16:07
 12. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  66:20   + 17:34
 13. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          67:32   + 18:46
 14. Kašparová Šárka          AOP7251   Orientační Běh Opava     69:41   + 20:55
 15. Fenclová Tereza          LPU9752   OK Lokomotiva Pardubice  70:15   + 21:29
 16. Podešvová Vlasta         TJN9250   OOB TJ Tatran Jablonec   70:52   + 22:06
 16. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:52   + 22:06
 18. Šádková Martina          PHK9653   OK 99 Hradec Králové     72:08   + 23:22
 19. Neuhäuserová Ladislava   VSP8151   USK Praha                72:55   + 24:09
 20. Krupová Tereza           BZP8751   Báječné ženy v orientač  73:24   + 24:38
 21. Kovářová Lenka           SJH8651   SJH Jindřichův Hradec    73:51   + 25:05
 22. Heinlová Iva             RUM8551   ZOOB Rumburk             75:34   + 26:48
 23. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          75:55   + 27:09
 24. Pottkamp Charlotte       33D9650   USV TU Dresden 2         76:56   + 28:10
 25. Sklenářová Dorothea      AOP9351   Orientační Běh Opava     78:00   + 29:14
 26. Zavadilová Barbora       KAM9454   OK Kamenice              79:52   + 31:06
 27. Doležalová Lenka         SHK8256   OK Slavia Hradec Králov  81:01   + 32:15
 28. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  90:20   + 41:34
 29. Blažková Kristina        0120001   UOL                      90:30   + 41:44
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.22 km, 195 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Straková Zuzana          KAM9250   OK Kamenice              45:40          
  2. Pavlíková Jitka          LIT8352   KOB Litvínov             51:20   + 5:40 
  3. Szenczi Kristýna         VLI8650   Slavia Liberec orientee  56:25   + 10:45
  4. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         57:37   + 11:57
  5. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        60:34   + 14:54
  6. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Litvínov             66:14   + 20:34
  7. Puternicka Joanna        21P8750   Orientop Wrocław         66:37   + 20:57
  8. Vojáčková Šárka          LIT9051   KOB Litvínov             66:52   + 21:12
  9. Neradová Eva             LIT8951   KOB Litvínov             67:42   + 22:02
 10. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:13   + 22:33
 11. Syslová Edita            PGP8853   SK Praga                 72:05   + 26:25
 12. Hájková Daniela          JIL9451   OK Jilemnice             81:04   + 35:24
 13. Hlavničková Vendula      LTU9650   OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:38   + 38:58
 14. Miturová Radka           MLA6552   MLOK Mariánské Lázně     91:27   + 45:47
 15. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka       104:40   + 59:00
 16. Presinska Magdalena      66P8650   UKS Azymut Pabianice    115:12   + 69:32
 17. Benešová Zuzana          LIT8353   KOB Litvínov            137:48   + 92:08
     Sýkorová Daniela         CHC8851   K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.26 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154   Oddíl OB Kotlářka        55:06          
  2. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        57:19   + 2:13 
  3. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        57:34   + 2:28 
  4. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:35   + 3:29 
  5. Straube Hanka            31D7350   SV Lengefeld             58:42   + 3:36 
  6. Lankašová Barbora        CHA8050   OK Chrastava             59:37   + 4:31 
  7. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     62:25   + 7:19 
  8. Bader Anne               18D8451   Post SV Dresden          62:57   + 7:51 
  9. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 63:49   + 8:43 
 10. Otrubová Ivona           PLU7677   TJ SOKOL Plumlov         64:15   + 9:09 
 11. Toužilová Martina        SHK8051   OK Slavia Hradec Králov  67:22   + 12:16
 12. Jahn Odvody Dana         LPU8355   OK Lokomotiva Pardubice  67:29   + 12:23
 13. Kvapilová Lenka          TUV8151   SOK TJ Turnov            69:47   + 14:41
 14. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              73:07   + 18:01
 15. Müller Edith             14A8251   ASKÖ Austria             73:31   + 18:25
 16. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:47   + 20:41
 17. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  75:56   + 20:50
 18. Létalová Soňa            SFM8252   O-RUNNAŘI Beskydy        77:36   + 22:30
 19. Zbroja-Nowak Justyna     97P8050   KS Hades Poznań          80:28   + 25:22
 20. Hudečková Petra          OOP8252   TJ Opava                 81:13   + 26:07
 21. Matoušková Jana          STE7951   SK SKI-OB Šternberk      81:48   + 26:42
 22. Málková Šárka            CST8351   OB Strakonice            82:23   + 27:17
 23. Dosbabová Magdalena      TTR8152   OOB Třebíč               83:34   + 28:28
 24. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           84:48   + 29:42
 25. Hrádková Kateřina        ROU8350   SKOB Roudnice nad Labem  89:10   + 34:04
 26. Nyklová Helena           MFP7550   Matfyz Praha             94:37   + 39:31
 27. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  95:58   + 40:52
 28. Ječmenová Věra           ONO8050   SKOB Ostrov              96:06   + 41:00
 29. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov  98:04   + 42:58
 30. Pinkrová Šárka           HCE8350   TJ Hostivice             99:56   + 44:50
 31. Chládková Petra          DKP8159   Oddíl OB Kotlářka       105:36   + 50:30
 32. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové    109:50   + 54:44
 33. Balcarová Kateřina       CET8252   TJ Loko Česká Třebová   113:41   + 58:35
 34. Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:30   + 69:24
 35. Kalousková Pavla         JEN8451   OB Jenišovice           132:42   + 77:36
     Richtrová Aneta          VTA8251   SC vebr-sport             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.90 km, 235 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       46:57          
  2. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             47:21   + 0:24 
  3. Tomášková Radka          TUV7851   SOK TJ Turnov            47:30   + 0:33 
  4. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             48:40   + 1:43 
  5. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             52:52   + 5:55 
  6. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     53:10   + 6:13 
  7. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                53:45   + 6:48 
  8. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     57:01   + 10:04
  9. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     57:09   + 10:12
 10. Novotná Petra            PHK6651   OK 99 Hradec Králové     57:36   + 10:39
 11. Otrubová Johana          PLU7852   TJ SOKOL Plumlov         57:45   + 10:48
 12. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    58:17   + 11:20
 13. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  58:19   + 11:22
 14. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    59:44   + 12:47
 15. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              62:50   + 15:53
 16. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       66:09   + 19:12
 17. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  68:13   + 21:16
 18. Michlová Jana            VRL7852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:10   + 22:13
 19. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     70:48   + 23:51
 20. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:46   + 24:49
 21. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     73:57   + 27:00
 22. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     74:48   + 27:51
 23. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  75:13   + 28:16
 24. Mairichová Radka         TJN7450   OOB TJ Tatran Jablonec   75:53   + 28:56
 25. Kundratová Jana          TZL7350   SKOB Zlín                76:20   + 29:23
 26. Lipenská Eva             CHA7951   OK Chrastava             80:57   + 34:00
 27. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  80:59   + 34:02
 28. Štveráková Monika        CHA7852   OK Chrastava             82:16   + 35:19
 29. Klose Petra              SFM7351   O-RUNNAŘI Beskydy        82:40   + 35:43
 30. Březinová Michaela       CHA7751   OK Chrastava             83:19   + 36:22
 31. Matyášová Jana           CHA7652   OK Chrastava             84:50   + 37:53
 32. Nováková Zuzana          TUV7950   SOK TJ Turnov            89:54   + 42:57
 33. Kobrlová Gabriela        TJN7654   OOB TJ Tatran Jablonec   90:33   + 43:36
 34. Benešová Radka           VLI7653   Slavia Liberec orientee  90:40   + 43:43
 35. Krejčová Jana            ROU7758   SKOB Roudnice nad Labem  90:49   + 43:52
 36. Příkazská Petra          PHK7651   OK 99 Hradec Králové     91:23   + 44:26
 37. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   92:01   + 45:04
 38. Štětínská Soňa           MOV7650   SKOB Ostrava             93:20   + 46:23
 39. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  95:30   + 48:33
 40. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB Tretra Praha         96:14   + 49:17
 41. Hejnová Simona           LLI7651   LOK-o Liberec            98:50   + 51:53
 42. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové    101:58   + 55:01
 43. Wohanková Kateřina       VRL7955   OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:56   + 56:59
 44. Filipiak Agnieszka       97P7550   KS Hades Poznań         104:58   + 58:01
 45. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka       106:05   + 59:08
 46. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:11   + 66:14
 47. Zámečníková Jitka        0070001   Zámečníci               115:50   + 68:53
 48. Urbánková Šárka          SFM7650   O-RUNNAŘI Beskydy       118:52   + 71:55
 49. Menclová Jana            JEN7556   OB Jenišovice           122:13   + 75:16
 50. Pavlova Irena            TJN7650   OOB TJ Tatran Jablonec  127:24   + 80:27
 51. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice            132:58   + 86:01
 52. Luterová Kristýna        PLU7878   TJ SOKOL Plumlov        138:48   + 91:51
 53. Danková Irena            CHA7551   OK Chrastava            140:24   + 93:27
 54. Koníčková Pavlína        TJN7065   OOB TJ Tatran Jablonec  153:39   + 106:42
     Krtičková Michaela       CHA7952   OK Chrastava              DISK          
     Šaňáková Šárka           UOL7650   SOB Olomouc               DISK          
     Davidová Petra           SFM7651   O-RUNNAŘI Beskydy         DISK          
     Jedličková Tereza        KAM7950   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.76 km, 225 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            45:17          
  2. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                46:51   + 1:34 
  3. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       49:28   + 4:11 
  4. Křivdová Lenka           0010002   Sportovní klub hasičů K  49:35   + 4:18 
  5. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  49:46   + 4:29 
  6. Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     50:54   + 5:37 
  7. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 52:13   + 6:56 
  8. Škvorová Zuzana          KAM7350   OK Kamenice              53:10   + 7:53 
  9. Bialekova Martina        17S1402   Ekonom Banska Bystrica   55:41   + 10:24
 10. Nehasilová Zuzana        LDC7150   KOB Děčín                56:55   + 11:38
 11. Veselá Jitka             TUV7250   SOK TJ Turnov            57:28   + 12:11
 12. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                58:11   + 12:54
 13. Mellanová Veronika       TUV7251   SOK TJ Turnov            58:22   + 13:05
 14. Etterle-Biederman LiliannCHC7352   K.O.B. Choceň            58:33   + 13:16
 15. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              59:04   + 13:47
 16. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  59:14   + 13:57
 17. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 59:34   + 14:17
 18. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           60:16   + 14:59
 19. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                60:21   + 15:04
 20. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               62:36   + 17:19
 21. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        63:13   + 17:56
 22. Miklušová Dagmar         47S7350   TJ Rapid Bratislava      63:16   + 17:59
 23. Hájková Jitka            SOP7150   OOB TJ Slezan Opava      63:26   + 18:09
 24. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 64:07   + 18:50
 25. Posseltová Romana        TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec   65:04   + 19:47
 26. Bernatíková Šárka        SFM7151   O-RUNNAŘI Beskydy        65:05   + 19:48
 27. Zbraňková Magda          STE7352   SK SKI-OB Šternberk      65:22   + 20:05
 28. Schenková Katarína       47S7450   TJ Rapid Bratislava      68:13   + 22:56
 29. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  68:45   + 23:28
 30. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:53   + 23:36
 31. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   68:57   + 23:40
 32. Hájková Magdalena        TUV7351   SOK TJ Turnov            69:22   + 24:05
 33. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        71:11   + 25:54
 34. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:25   + 26:08
 35. Balejová Veronika        KAM7253   OK Kamenice              71:27   + 26:10
 36. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                71:32   + 26:15
 37. Janků Renata             STE7251   SK SKI-OB Šternberk      71:47   + 26:30
 38. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:53   + 27:36
 39. Tichá Jana               SJH6451   SJH Jindřichův Hradec    74:46   + 29:29
 40. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:08   + 29:51
 41. Gibbonsová Jitka         TUV7252   SOK TJ Turnov            75:35   + 30:18
 42. Odehnalová Kamila        ABM7052   KOB ALFA Brno            76:01   + 30:44
 43. Kosobudová Lenka         VTA7351   SC vebr-sport            77:11   + 31:54
 44. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   77:39   + 32:22
 45. Válková Martina          TUV7051   SOK TJ Turnov            79:29   + 34:12
 46. Řehořová Lenka           TJN7250   OOB TJ Tatran Jablonec   80:10   + 34:53
 47. Šejnová Magdalena        KAM7055   OK Kamenice              80:47   + 35:30
 48. Jandová Kateřina         DKL7252   KOB Kladno               81:02   + 35:45
 49. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  82:08   + 36:51
 50. Richtrová Lucie          VPM7451   KOS Slavia Plzeň         82:16   + 36:59
 51. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  82:28   + 37:11
 52. Bartáková Eva            CHA7051   OK Chrastava             82:39   + 37:22
 53. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             83:32   + 38:15
 54. Hejcmanová Pavla         ROU7450   SKOB Roudnice nad Labem  85:25   + 40:08
 55. Kubcová Lenka            DOB7451   KOB Dobruška             85:28   + 40:11
 56. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        87:45   + 42:28
 57. Dvořáková Ivana          PGP7254   SK Praga                 91:56   + 46:39
 58. Nožičková Renata         TJN6953   OOB TJ Tatran Jablonec   93:36   + 48:19
 59. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             94:00   + 48:43
 60. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     96:51   + 51:34
 61. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               96:56   + 51:39
 62. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     97:33   + 52:16
 62. Pokorná Hana             TJN6950   OOB TJ Tatran Jablonec   97:33   + 52:16
 64. Hankovcová Lenka         KAM7053   OK Kamenice              97:55   + 52:38
 65. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          98:26   + 53:09
 66. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:24   + 55:07
 67. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný              100:50   + 55:33
 68. Blahová Markéta          EKP6951   VŠTJ Ekonom Praha       110:32   + 65:15
 69. Postolková Monika        DKL7053   KOB Kladno              110:33   + 65:16
 70. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem 112:37   + 67:20
 71. Procházková Martina      SOP7351   OOB TJ Slezan Opava     117:27   + 72:10
 72. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:06   + 79:49
 73. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady         153:15   + 107:58
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.59 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     48:48          
  2. Jirková Renata           ZPV6553   KOB ZPV Prostějov        58:06   + 9:18 
  3. Sihver Wiebke            18D6850   Post SV Dresden          58:30   + 9:42 
  4. Poklopová Ivana          UOL6451   SOB Olomouc              59:34   + 10:46
  5. Grycová Jana             TBM6969   KOS TJ Tesla Brno        61:28   + 12:40
  6. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  61:40   + 12:52
  7. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          62:17   + 13:29
  8. Müller Anke              18D6650   Post SV Dresden          62:49   + 14:01
  9. Hudečková Helena         VTA6951   SC vebr-sport            62:58   + 14:10
 10. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                64:49   + 16:01
 11. Pávková Jana             BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       65:20   + 16:32
 12. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     66:40   + 17:52
 13. Hinterhofer Katharina    14A6951   ASKÖ Austria             67:26   + 18:38
 14. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  68:26   + 19:38
 15. Wurzelová Dana           OSN6654   SK Orientační sporty No  68:53   + 20:05
 16. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             69:14   + 20:26
 17. Miklasová Markéta        VLI6850   Slavia Liberec orientee  69:32   + 20:44
 18. Teplá Hana               SHK6561   OK Slavia Hradec Králov  72:23   + 23:35
 19. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            72:27   + 23:39
 20. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  73:59   + 25:11
 21. Šmelíková Barbora        VBA6952   ŠK VAZKA Bratislava      78:10   + 29:22
 22. Šafková Petra            KAM6650   OK Kamenice              78:49   + 30:01
 23. Lisá Monika              ONO6750   SKOB Ostrov              80:28   + 31:40
 23. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:28   + 31:40
 25. Pološčuková Monika       SMB6551   SKOB Mladá Boleslav      86:22   + 37:34
 26. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             87:15   + 38:27
 27. Sokolářová Jitka         TUV6851   SOK TJ Turnov            87:20   + 38:32
 28. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  90:36   + 41:48
 29. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  91:00   + 42:12
 30. Kočibová Ivana           TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec   92:17   + 43:29
 31. Málková Věra             CST6550   OB Strakonice            95:32   + 46:44
 32. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n. 100:07   + 51:19
 33. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň           100:50   + 52:02
 34. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka       102:57   + 54:09
 35. Veselská Kateřina        VLI6551   Slavia Liberec orientee 133:43   + 84:55
 36. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n 145:32   + 96:44
     Jeřábková Jana           UOL6954   SOB Olomouc               DISK          
     Cruse Katrin             24D6650   SV Robotron Dresden       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.53 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               51:30          
  2. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            62:52   + 11:22
  3. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         64:58   + 13:28
  4. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            68:59   + 17:29
  5. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    73:46   + 22:16
  6. Večeřová Ivana           TJN6052   OOB TJ Tatran Jablonec   80:08   + 28:38
  7. Kohlová Alena            KPY6051   SOOB TJ Sokol Kralupy n  86:15   + 34:45
  8. Hlaváčová Jarka          MFP6050   Matfyz Praha            110:46   + 59:16
  9. Koťátková Dana           SFM6051   O-RUNNAŘI Beskydy       133:20   + 81:50
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.05 km, 175 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  36:14          
  2. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  41:37   + 5:23 
  3. Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        42:43   + 6:29 
  4. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        43:03   + 6:49 
  5. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 43:48   + 7:34 
  6. Wysocka Jolanta          24P5650   Slask O-Team             43:49   + 7:35 
  7. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   47:14   + 11:00
  8. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  48:45   + 12:31
  9. Jenővári Gabriella       22H5750   Hegyisport Szentendre E  49:07   + 12:53
 10. Baleisiene Roma          0020003   OK Labirintas            53:07   + 16:53
 11. Jenei Margit             22H5450   Hegyisport Szentendre E  53:53   + 17:39
 12. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         54:44   + 18:30
 13. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:06   + 22:52
 14. Bradnová Věra            CHA5550   OK Chrastava             59:30   + 23:16
 15. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        66:51   + 30:37
 16. Gazdačková Jana          SHK5851   OK Slavia Hradec Králov  67:30   + 31:16
 17. Chodurová Milena         SFM5750   O-RUNNAŘI Beskydy        70:14   + 34:00
 18. Kretzschmar Ute          82D5950   OLV Weimar               72:51   + 36:37
 19. Dudíková Eva             JPV5757   Oddíl OS SK Prostějov    74:10   + 37:56
     Kadečková Jana           JEN5651   OB Jenišovice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.68 km, 170 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                36:21          
  2. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   42:49   + 6:28 
  3. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                44:12   + 7:51 
  4. Šaffková Zuzana          CHA5150   OK Chrastava             44:25   + 8:04 
  5. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             47:42   + 11:21
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             51:32   + 15:11
  7. Neradová Alena           LIT5051   KOB Litvínov             52:04   + 15:43
  8. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  55:29   + 19:08
  9. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:37   + 21:16
 10. Malá Jitka               KAS5451   KOB Kamenický Šenov      66:01   + 29:40
 11. Lukavcová Lenka          TJN5452   OOB TJ Tatran Jablonec   70:20   + 33:59
 12. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          70:23   + 34:02
 13. Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee  70:57   + 34:36
 14. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        77:24   + 41:03
 15. Böhmová Eva              TJN5450   OOB TJ Tatran Jablonec   90:07   + 53:46
 16. Kovářová Milena          SJH5350   SJH Jindřichův Hradec   145:36   + 109:15
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.24 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohoutová Jitřenka       UVP4850   Slovan Praha             37:01          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:48   + 0:47 
  3. Suchánková Libuše        SOP4851   OOB TJ Slezan Opava      43:12   + 6:11 
  4. Štrojsová Jaroslava      KAS4350   KOB Kamenický Šenov      45:37   + 8:36 
  5. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             53:56   + 16:55
  6. Müller Brigitte          14A4851   ASKÖ Austria             56:13   + 19:12
  7. Skaidra Bumeliene        0020002   OK Labirintas            58:14   + 21:13
  8. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   59:01   + 22:00
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.80 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukeš Josef              SHK1005   OK Slavia Hradec Králov  20:05          
  2. Beneš Max                VLI1100   Slavia Liberec orientee  22:42   + 2:37 
  3. Šidla Dalibor            TZL1200   SKOB Zlín                23:47   + 3:42 
  4. Košťál Antonín           SHK1004   OK Slavia Hradec Králov  27:08   + 7:03 
  5. Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín       29:26   + 9:21 
  6. Pinkr Josef              HCE1200   TJ Hostivice             31:54   + 11:49
  7. Lazar Matyáš             TUV1000   SOK TJ Turnov            32:25   + 12:20
  8. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             39:58   + 19:53
  9. Pavlík Tobiáš            LIT1111   KOB Litvínov             41:48   + 21:43
 10. Havlák Tobiáš            ROU1301   SKOB Roudnice nad Labem  63:58   + 43:53
     Zavadil Štěpán           KAM0902   OK Kamenice               DISK          
     Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.88 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         18:49          
  2. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                19:56   + 1:07 
  3. Kutek Matěj              JEN0902   OB Jenišovice            20:26   + 1:37 
  4. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  22:19   + 3:30 
  5. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     23:02   + 4:13 
  6. Kvášovský Filip          LTU0902   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:05   + 5:16 
  7. Létal Jonáš              SFM0901   O-RUNNAŘI Beskydy        25:53   + 7:04 
  8. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:18   + 7:29 
  9. Lutera Oliver            PLU1001   TJ SOKOL Plumlov         26:34   + 7:45 
 10. Lamač František          TUR0901   OOB TJ Turnov            27:54   + 9:05 
 11. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  27:59   + 9:10 
 12. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  28:03   + 9:14 
 13. Vít Benjamin Adam        KAM1003   OK Kamenice              28:27   + 9:38 
 14. Gregor Marek             DKP0914   Oddíl OB Kotlářka        28:28   + 9:39 
 15. Škoda Matěj              TRI1001   TJ TŽ Třinec             29:17   + 10:28
 16. Matoušek Jan             STE0909   SK SKI-OB Šternberk      30:18   + 11:29
 17. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             30:29   + 11:40
 18. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       30:44   + 11:55
 19. Zavadil Adam             KAM0901   OK Kamenice              32:18   + 13:29
 20. Bader Gustav             18D1100   Post SV Dresden          34:15   + 15:26
 21. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         39:32   + 20:43
 22. Kučera Tomáš             TAP0907   KOB Tretra Praha         42:28   + 23:39
 23. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  42:38   + 23:49
 24. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:26   + 25:37
 25. Koten Daniel             DKP1006   Oddíl OB Kotlářka        45:52   + 27:03
 26. Kalousek Dominik         JEN0901   OB Jenišovice            47:37   + 28:48
 27. Létal Hynek              SFM1001   O-RUNNAŘI Beskydy        47:56   + 29:07
 28. Hrádek Vojtěch           ROU1000   SKOB Roudnice nad Labem  58:11   + 39:22
     Klose Albert             SFM1000   O-RUNNAŘI Beskydy         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.03 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášek Prokop           TUV0701   SOK TJ Turnov            16:31          
  2. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     17:59   + 1:28 
  3. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  19:41   + 3:10 
  4. Drahoňovský Tomáš        TUR0701   OOB TJ Turnov            20:17   + 3:46 
  5. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       20:48   + 4:17 
  6. Beneš Filip              VLI0708   Slavia Liberec orientee  22:03   + 5:32 
  7. Kundrata Vít             TZL0700   SKOB Zlín                23:14   + 6:43 
  8. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     24:09   + 7:38 
  9. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  24:41   + 8:10 
 10. Mertlík Vojtěch          TUR0704   OOB TJ Turnov            25:37   + 9:06 
 11. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  26:53   + 10:22
 12. Šálek Richard            TUR0702   OOB TJ Turnov            27:35   + 11:04
 13. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:41   + 11:10
 14. Besta Radek              KNC0803   Sokol Kostelec n. Č. l.  28:46   + 12:15
 15. Řehoř Hynek              TJN0700   OOB TJ Tatran Jablonec   28:49   + 12:18
 16. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  29:29   + 12:58
 17. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          30:32   + 14:01
 18. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   30:40   + 14:09
 19. Mairich Martin           TJN0812   OOB TJ Tatran Jablonec   31:00   + 14:29
 20. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:12   + 14:41
 21. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     31:59   + 15:28
 22. Koten Vojtěch            DKP0815   Oddíl OB Kotlářka        33:41   + 17:10
 23. Macháček Tomáš           SHK0811   OK Slavia Hradec Králov  34:30   + 17:59
 24. Hylmar Vojtěch           KAM0802   OK Kamenice              35:11   + 18:40
 25. Oravec Viktor            TJN0814   OOB TJ Tatran Jablonec   35:22   + 18:51
 26. Vít Samuel Aron          KAM0804   OK Kamenice              36:24   + 19:53
 27. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       37:34   + 21:03
 28. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:20   + 21:49
 29. Havlák Štěpán            ROU0801   SKOB Roudnice nad Labem  40:40   + 24:09
 30. Nožička Jan              TJN0809   OOB TJ Tatran Jablonec   42:48   + 26:17
 31. Havel Antonín            TJN0813   OOB TJ Tatran Jablonec   43:12   + 26:41
 32. Miklas Ondřej            VLI0701   Slavia Liberec orientee  46:17   + 29:46
 33. Lechner Nick             14A0700   ASKÖ Austria             48:04   + 31:33
 34. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       48:22   + 31:51
 35. Janda Šimon              DKL0800   KOB Kladno               52:05   + 35:34
 36. Mizera Jan               TUR0707   OOB TJ Turnov            54:12   + 37:41
 37. Neumann Rasmus           31D0800   SV Lengefeld             61:36   + 45:05
 38. Karásek Vojtěch          TUR0811   OOB TJ Turnov            65:58   + 49:27
 39. Hejcman Jaroslav         ROU0704   SKOB Roudnice nad Labem  68:49   + 52:18
 40. Novotný Jakub            PLU0804   TJ SOKOL Plumlov         93:45   + 77:14
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.09 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kurz Ondřej              VPM0503   KOS Slavia Plzeň         27:58          
  2. Hoetzel Hugo             TUR0505   OOB TJ Turnov            29:02   + 1:04 
  3. Mairich Filip            TJN0603   OOB TJ Tatran Jablonec   29:14   + 1:16 
  4. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                29:16   + 1:18 
  5. Heřmánek Petr            TUR0500   OOB TJ Turnov            31:12   + 3:14 
  6. Březina Karel            CHA0605   OK Chrastava             31:53   + 3:55 
  7. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          31:54   + 3:56 
  8. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     32:12   + 4:14 
  9. Otruba František         PLU0501   TJ SOKOL Plumlov         33:06   + 5:08 
 10. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  33:15   + 5:17 
 11. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:27   + 5:29 
 12. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 33:51   + 5:53 
 13. Černoch Martin           PLU0500   TJ SOKOL Plumlov         34:30   + 6:32 
 14. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       34:54   + 6:56 
 15. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  35:10   + 7:12 
 16. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    36:02   + 8:04 
 17. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   36:16   + 8:18 
 18. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            36:31   + 8:33 
 19. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     38:22   + 10:24
 20. Stöcher Jacopo           14A0501   ASKÖ Austria             38:55   + 10:57
 21. Houžvička David          TUR0501   OOB TJ Turnov            42:06   + 14:08
 22. Karásek Antonín          PLU0503   TJ SOKOL Plumlov         43:24   + 15:26
 23. Meier David              VSP0606   USK Praha                44:10   + 16:12
 24. Havlák René              ROU0602   SKOB Roudnice nad Labem  46:44   + 18:46
 25. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:25   + 19:27
 26. Ballik Simon             14A0601   ASKÖ Austria             48:03   + 20:05
 27. Myslík Vojtěch           ONO0602   SKOB Ostrov              48:15   + 20:17
 28. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 48:25   + 20:27
 29. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     50:58   + 23:00
 30. Ječmen Matyáš            ONO0600   SKOB Ostrov              53:13   + 25:15
 31. Hejcman Jan              ROU0504   SKOB Roudnice nad Labem  54:13   + 26:15
 32. Krátký Štěpán            ROU0503   SKOB Roudnice nad Labem  60:56   + 32:58
 33. Matouš Marek             JEN0602   OB Jenišovice            69:32   + 41:34
 34. David Vladimír           SFM0600   O-RUNNAŘI Beskydy        76:51   + 48:53
 35. Veselý Václav            TUV0601   SOK TJ Turnov            79:45   + 51:47
     Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.46 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 35:46          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   36:56   + 1:10 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   38:12   + 2:26 
  4. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              41:16   + 5:30 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:53   + 6:07 
  6. Blaha Michal             VSP0412   USK Praha                42:03   + 6:17 
  7. Peterka Jakub            LLI0404   LOK-o Liberec            42:48   + 7:02 
  8. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                46:26   + 10:40
  9. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 46:49   + 11:03
 10. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:17   + 11:31
 11. Blaha Jiří               VSP0411   USK Praha                48:03   + 12:17
 12. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   50:43   + 14:57
 13. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  50:53   + 15:07
 14. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 54:04   + 18:18
 15. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  55:17   + 19:31
 16. Karásek František        PLU0301   TJ SOKOL Plumlov         55:51   + 20:05
 17. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:01   + 20:15
 18. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  56:30   + 20:44
 19. Titz Adam                VSP0401   USK Praha                57:08   + 21:22
 20. Řehoř Vojta              TJN0303   OOB TJ Tatran Jablonec   57:38   + 21:52
 21. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     58:01   + 22:15
 22. Pokorný Jan              TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec   58:50   + 23:04
 23. Hnízdil Matěj            KAS0301   KOB Kamenický Šenov      59:16   + 23:30
 24. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   59:56   + 24:10
 25. Hejna Hynek              LLI0300   LOK-o Liberec            61:41   + 25:55
 26. Roháč Martin             LCE0308   OOB TJ Slovan Luhačovic  62:21   + 26:35
 27. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  63:33   + 27:47
 28. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  65:51   + 30:05
 29. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            67:36   + 31:50
 30. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 70:26   + 34:40
 31. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  71:34   + 35:48
 32. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                72:33   + 36:47
 33. Deim Michal              VTA0402   SC vebr-sport            76:19   + 40:33
 34. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 78:32   + 42:46
 35. Janků Martin             STE0404   SK SKI-OB Šternberk      81:09   + 45:23
 36. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              84:37   + 48:51
 37. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Litvínov            133:30   + 97:44
 38. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové    140:22   + 104:36
     Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.87 km, 310 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     43:54          
  2. Jonáš Adam               ZBM0102   SK Žabovřesky Brno       44:33   + 0:39 
  3. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     44:59   + 1:05 
  4. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              45:16   + 1:22 
  5. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            46:19   + 2:25 
  6. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        46:50   + 2:56 
  7. Gajda Jan                KAM0105   OK Kamenice              47:12   + 3:18 
  8. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 48:18   + 4:24 
  9. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         48:20   + 4:26 
 10. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         50:24   + 6:30 
 11. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  50:48   + 6:54 
 12. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       51:24   + 7:30 
 13. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 52:13   + 8:19 
 13. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        52:13   + 8:19 
 15. Šimo Matúš               ZBM0109   SK Žabovřesky Brno       54:26   + 10:32
 16. Škácha Vít               DKP0310   Oddíl OB Kotlářka        55:14   + 11:20
 17. Kundrata Jan             TZL0203   SKOB Zlín                55:42   + 11:48
 18. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                56:00   + 12:06
 19. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              56:58   + 13:04
 20. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  57:15   + 13:21
 21. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              57:46   + 13:52
 22. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             60:24   + 16:30
 23. Melichna Matěj           PGP0107   SK Praga                 60:48   + 16:54
 24. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:33   + 18:39
 25. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:02   + 19:08
 26. Postolka Jonáš           DKL0100   KOB Kladno               63:30   + 19:36
 27. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        63:45   + 19:51
 28. Jirka Matyáš             UOL0203   SOB Olomouc              64:08   + 20:14
 29. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      65:02   + 21:08
 30. Dostál František         UOL0201   SOB Olomouc              65:27   + 21:33
 31. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:54   + 22:00
 32. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  66:42   + 22:48
 33. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        67:47   + 23:53
 34. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        69:04   + 25:10
 35. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  70:10   + 26:16
 36. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        71:09   + 27:15
 37. Bek Jiří                 CHA0103   OK Chrastava             72:58   + 29:04
 38. Bradáč David             LLI0203   LOK-o Liberec            75:38   + 31:44
 39. Schenk Michal            47S0201   TJ Rapid Bratislava      75:43   + 31:49
 40. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   77:04   + 33:10
 41. Hankovec Hugo            KAM0201   OK Kamenice              78:57   + 35:03
 42. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  85:02   + 41:08
 43. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   86:16   + 42:22
 44. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               97:12   + 53:18
 45. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     98:35   + 54:41
 46. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 99:13   + 55:19
 47. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli 131:45   + 87:51
     Adamec Martin            TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 5.05 km, 325 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poirson Marius           14A0001   ASKÖ Austria             44:13          
  2. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003   SK Žabovřesky Brno       44:58   + 0:45 
  3. Kijak Jakub              CHC0005   K.O.B. Choceň            45:36   + 1:23 
  4. Bräuer Dennis            31D9900   SV Lengefeld             47:11   + 2:58 
  5. Bradáč Jakub             LLI0002   LOK-o Liberec            50:00   + 5:47 
  6. Zentrich Dušan           LCE0012   OOB TJ Slovan Luhačovic  50:02   + 5:49 
  7. Procházka Zdeněk         SOP9901   OOB TJ Slezan Opava      53:48   + 9:35 
  8. Galbavý Matěj            PHK0007   OK 99 Hradec Králové     54:20   + 10:07
  9. Postolka Jáchym          DKL9900   KOB Kladno               59:20   + 15:07
 10. Sedlář Jan               TBM0010   KOS TJ Tesla Brno        61:10   + 16:57
 11. Rajnoha David            TBM0003   KOS TJ Tesla Brno        61:15   + 17:02
 12. Achilles Ingo            14A9901   ASKÖ Austria             65:51   + 21:38
 13. Podmolík Jonáš           TZL0001   SKOB Zlín                69:15   + 25:02
 14. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        76:55   + 32:42
 15. Vaněk Martin             CHC9905   K.O.B. Choceň            77:01   + 32:48
 16. Pavel Martin             TJN0004   OOB TJ Tatran Jablonec   82:14   + 38:01
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 8.40 km, 600 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            72:03          
  2. Rollier Baptiste         PHK8200   OK 99 Hradec Králové     75:22   + 3:19 
  3. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       76:46   + 4:43 
  4. Glonek Jakub             KAM9602   OK Kamenice              76:49   + 4:46 
  5. Siegert Wolfgang         14A8801   ASKÖ Austria             77:37   + 5:34 
  6. Kettner Vojtěch          KAM9601   OK Kamenice              78:27   + 6:24 
  7. Kretzschmar Matthias     18D9001   Post SV Dresden          80:15   + 8:12 
  8. Bader Leif               18D8201   Post SV Dresden          80:45   + 8:42 
  9. Masnyy Yury              11R8500   Orienta-MosCompass       81:00   + 8:57 
 10. Kundisch Wieland         33D8500   USV TU Dresden 2         81:12   + 9:09 
 11. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  82:03   + 10:00
 12. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              84:57   + 12:54
 13. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     85:08   + 13:05
 14. Pružina Paul             15G9701   DRONGO                   85:38   + 13:35
 15. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              85:39   + 13:36
 16. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                86:04   + 14:01
 17. Janata Martin            TJN8306   OOB TJ Tatran Jablonec   86:23   + 14:20
 18. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                 87:56   + 15:53
 19. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       89:33   + 17:30
 20. Biederman Marcin         CHC9805   K.O.B. Choceň            89:55   + 17:52
 21. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     91:42   + 19:39
 22. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  91:59   + 19:56
 23. Windsor Ben              15G9000   DRONGO                   94:20   + 22:17
 24. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 94:24   + 22:21
 25. Stevens Ben              15G8701   DRONGO                   94:45   + 22:42
 26. Pek Daniel               SHK9803   OK Slavia Hradec Králov  95:10   + 23:07
 27. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        96:06   + 24:03
 28. Dittmann Robert          19D7901   SSV Planeta Radebeul     96:54   + 24:51
 29. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                97:20   + 25:17
 30. Sháněl Jan               CHC9402   K.O.B. Choceň            97:23   + 25:20
 31. Malý Aleš                JIL8702   OK Jilemnice             97:47   + 25:44
 32. Klein Cedrik             33D9901   USV TU Dresden 2         97:59   + 25:56
 33. Kadeřávek Petr           PHK7605   OK 99 Hradec Králové     99:52   + 27:49
 34. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            99:57   + 27:54
 35. Neumann Josef            TUR8407   OOB TJ Turnov           101:15   + 29:12
 36. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov 101:25   + 29:22
 37. Adámek Filip             TBM0101   KOS TJ Tesla Brno       103:58   + 31:55
 38. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno       103:59   + 31:56
 39. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n. 107:06   + 35:03
 40. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov 109:14   + 37:11
 41. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka       109:40   + 37:37
 42. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n 110:21   + 38:18
 43. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka       110:24   + 38:21
 44. Grätsch Markus           33D9601   USV TU Dresden 2        110:29   + 38:26
 45. Semík Ondřej             KAM9401   OK Kamenice             111:09   + 39:06
 46. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                115:07   + 43:04
 47. Korozs Attila            14A9201   ASKÖ Austria            116:35   + 44:32
 48. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové    119:20   + 47:17
 49. Šafka Daniel             KAM9105   OK Kamenice             133:22   + 61:19
 50. Lee Rowan                15G9700   DRONGO                  133:55   + 61:52
 51. Kubina Matěj             DKP9205   Oddíl OB Kotlářka       140:04   + 68:01
 52. Knott Jeremy             15G9600   DRONGO                  159:42   + 87:39
     Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                  DISK          
     Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška              DISK          
     Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň             DISK          
     Filipiak Mateusz         97P9800   KS Hades Poznań           DISK          
     Hirš Otakar              ZBM9801   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Navrátil Šimon           PGP9702   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 7.36 km, 490 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palas Jan                SJC8507   Sportcentrum Jičín       74:51          
  2. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       76:28   + 1:37 
  3. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  77:31   + 2:40 
  4. Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec   77:37   + 2:46 
  5. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                80:13   + 5:22 
  6. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        81:05   + 6:14 
  7. Kazda Adam               TJN9104   OOB TJ Tatran Jablonec   81:21   + 6:30 
  8. Peterka Vojtěch          LLI7502   LOK-o Liberec            82:14   + 7:23 
  9. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       82:38   + 7:47 
 10. Komanec Václav           SHK8406   OK Slavia Hradec Králov  82:56   + 8:05 
 11. Jurica Jan               LPU9611   OK Lokomotiva Pardubice  84:07   + 9:16 
 12. Hübner Jan               CTB7902   SK OB Chotěboř           85:21   + 10:30
 13. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  85:24   + 10:33
 14. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          88:57   + 14:06
 15. Cwalina Karol            23P0000   OK!Sport Warszawa        89:18   + 14:27
 16. Neumann Vojtěch          PVP9400   VSK Přírodní vědy Praha  90:27   + 15:36
 17. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        91:31   + 16:40
 18. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                91:35   + 16:44
 19. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        91:50   + 16:59
 20. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  92:25   + 17:34
 21. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       93:07   + 18:16
 22. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        93:15   + 18:24
 23. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   94:31   + 19:40
 24. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  95:01   + 20:10
 25. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  95:06   + 20:15
 26. Beneš Miroslav           PGP8108   SK Praga                 96:01   + 21:10
 27. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  96:09   + 21:18
 28. Vébr Jiří                VTA6901   SC vebr-sport            97:26   + 22:35
 29. Mazurkiewicz Jakub       23P9302   OK!Sport Warszawa        97:53   + 23:02
 30. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  98:17   + 23:26
 31. Koleš Jan                LPU8610   OK Lokomotiva Pardubice  98:26   + 23:35
 32. Macura Jan               MLA9306   MLOK Mariánské Lázně     99:40   + 24:49
 33. Veselý Ondřej            PHK8505   OK 99 Hradec Králové    100:47   + 25:56
 34. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice 102:00   + 27:09
 35. Piłkowski Tadeusz        23P9001   OK!Sport Warszawa       102:03   + 27:12
 36. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec  102:41   + 27:50
 37. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee 105:16   + 30:25
 38. Lenk Andreas             33D7301   USV TU Dresden 2        106:14   + 31:23
 39. Lazák Tomáš              LTU9102   OOB TJ Lokomotiva Trutn 107:40   + 32:49
 40. Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee 109:59   + 35:08
 41. Ptáček Jiří              SRK9002   SOOB Spartak Rychnov n. 110:12   + 35:21
 42. Drągowski Paweł          23P0100   OK!Sport Warszawa       111:27   + 36:36
 43. Besta Lukáš              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l. 113:11   + 38:20
 44. Šulc Václav              AOP9200   Orientační Běh Opava    115:23   + 40:32
 45. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice 127:24   + 52:33
 46. Zelinka Jan              LPU9405   OK Lokomotiva Pardubice 133:45   + 58:54
 47. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín      134:15   + 59:24
 48. Kraemer Peter            18D8400   Post SV Dresden         137:48   + 62:57
 49. Wieszaczewski Jacek      21P8500   Orientop Wrocław        191:40   + 116:49
     Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice               DISK          
     Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Janas Petr               PGP7106   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.77 km, 340 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       58:45          
  2. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:39   + 1:54 
  3. Kopec Tomáš              VLI8203   Slavia Liberec orientee  63:23   + 4:38 
  4. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          68:41   + 9:56 
  5. Kadavý Petr              CHA7800   OK Chrastava             69:34   + 10:49
  6. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:01   + 11:16
  7. Macek Jiří               LIT8401   KOB Litvínov             70:27   + 11:42
  8. Málek Martin             CST8902   OB Strakonice            70:45   + 12:00
  9. Trávníček Jan            PLU7501   TJ SOKOL Plumlov         70:48   + 12:03
 10. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:02   + 12:17
 11. Moravec Marek            LPU8811   OK Lokomotiva Pardubice  71:18   + 12:33
 12. Cruse Franz              24D9100   SV Robotron Dresden      71:27   + 12:42
 13. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 73:01   + 14:16
 14. Wohanka Petr             VRL7305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:08   + 14:23
 15. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        73:14   + 14:29
 16. Šatánek Martin           SFM8201   O-RUNNAŘI Beskydy        74:46   + 16:01
 17. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   75:02   + 16:17
 18. Bernatík Lukáš           SFM9801   O-RUNNAŘI Beskydy        75:35   + 16:50
 19. Sebera Václav            SFM8302   O-RUNNAŘI Beskydy        77:31   + 18:46
 20. Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno       77:39   + 18:54
 21. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice  77:52   + 19:07
 22. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Litvínov             78:27   + 19:42
 23. Krtička Jan              PLU7931   TJ SOKOL Plumlov         80:58   + 22:13
 24. Sebera Josef             SFM8301   O-RUNNAŘI Beskydy        82:15   + 23:30
 25. Zavřel Michal            KRN6804   KOS TJ Lokomotiva Krnov  83:41   + 24:56
 26. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  84:23   + 25:38
 27. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        85:39   + 26:54
 28. Otruba Karel             PLU7917   TJ SOKOL Plumlov         86:35   + 27:50
 29. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  87:59   + 29:14
 30. Strakoš Matěj            SFM9901   O-RUNNAŘI Beskydy        89:23   + 30:38
 31. Malý Jakub               3GC9100   Neregistrovaní - ZOO     89:32   + 30:47
 32. Večeřa Martin            TJN9105   OOB TJ Tatran Jablonec   92:03   + 33:18
 33. Hinkelmann Erik          ZBM9403   SK Žabovřesky Brno       92:23   + 33:38
 34. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov             93:19   + 34:34
 35. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:27   + 34:42
 36. Neumann Tomáš            PVP8900   VSK Přírodní vědy Praha  95:52   + 37:07
 37. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové     97:21   + 38:36
 38. Peths Jan                KRN8101   KOS TJ Lokomotiva Krnov  98:13   + 39:28
 39. Paclík Roman             SHK7801   OK Slavia Hradec Králov  99:14   + 40:29
 40. Janeček Mirek            TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec  101:03   + 42:18
 41. Procházka Tomáš          LPU9110   OK Lokomotiva Pardubice 101:07   + 42:22
 42. Koťátko Aleš             SFM8303   O-RUNNAŘI Beskydy       111:55   + 53:10
     Junek Vladimír           TJP8400   TJ Sokol Troja            DISK          
     Šklíba David             TJN9902   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Kučerka David            LIT8202   KOB Litvínov              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.21 km, 290 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      47:37          
  2. Dudík Petr               JPV8917   Oddíl OS SK Prostějov    52:12   + 4:35 
  3. Tomášek Tomáš            STE8000   SK SKI-OB Šternberk      55:44   + 8:07 
  4. Rýdel Jiří               KAM9200   OK Kamenice              60:19   + 12:42
  5. Pilc Oldřich             SPR5100   SK SKI - SPORT Praděd    64:51   + 17:14
  6. Lichý Ondřej             SOP8802   OOB TJ Slezan Opava      66:56   + 19:19
  7. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              70:05   + 22:28
  8. Hladík Jiří              LPU2201   OK Lokomotiva Pardubice  71:33   + 23:56
  9. Bláha David              SRK9510   SOOB Spartak Rychnov n.  75:15   + 27:38
 10. Nebeský Daniel           KAM9404   OK Kamenice              80:48   + 33:11
 11. Laga Miroslav            ZBP7900   OOB SK Zbraslav          88:03   + 40:26
 12. Karlík Jan               TBM8809   KOS TJ Tesla Brno        88:47   + 41:10
 13. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  92:04   + 44:27
 14. Silnoušek Jiří           STE7200   SK SKI-OB Šternberk      96:06   + 48:29
 15. Hulha Lukáš              LTP9405   OOB TJ Lokomotiva Tepli  97:25   + 49:48
 16. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee 107:25   + 59:48
 17. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:11   + 69:34
     Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.70 km, 360 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  57:04          
  2. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  62:17   + 5:13 
  3. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     63:23   + 6:19 
  4. Zbíral Robert            UOL8000   SOB Olomouc              68:26   + 11:22
  5. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  69:04   + 12:00
  6. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          69:44   + 12:40
  7. Matoušek Jiří            STE7504   SK SKI-OB Šternberk      74:02   + 16:58
  8. Hrádek Tomáš             ROU8301   SKOB Roudnice nad Labem  75:10   + 18:06
  9. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Mladá Boleslav      76:23   + 19:19
 10. Voráček Michal           OSN8000   SK Orientační sporty No  77:02   + 19:58
 11. Dvořák Josef             PGP8006   SK Praga                 78:43   + 21:39
 12. Hudeček Tomáš            OOP8201   TJ Opava                 79:43   + 22:39
 13. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  86:41   + 29:37
 14. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  87:17   + 30:13
 15. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    87:26   + 30:22
 16. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       95:00   + 37:56
 17. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno              105:27   + 48:23
 18. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov 114:07   + 57:03
 19. Létal Jiří               SFM8202   O-RUNNAŘI Beskydy       119:13   + 62:09
 20. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno              123:21   + 66:17
 21. Lutera Michal            PLU8101   TJ SOKOL Plumlov        123:34   + 66:30
 22. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové    126:58   + 69:54
 23. Šlapánek René            ROU7904   SKOB Roudnice nad Labem 138:03   + 80:59
 24. Balcar Vít               CET8103   TJ Loko Česká Třebová   164:26   + 107:22
     Dosbaba Marek            TTR8101   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 5.45 km, 340 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Lukáš             VLI7701   Slavia Liberec orientee  53:19          
  2. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            54:22   + 1:03 
  3. Jiran Jan                PHK7701   OK 99 Hradec Králové     55:10   + 1:51 
  4. Tkaczuk Tomasz           66P7900   UKS Azymut Pabianice     59:16   + 5:57 
  5. Koťátko Zdeněk           SJC7701   Sportcentrum Jičín       59:46   + 6:27 
  6. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             62:09   + 8:50 
  7. Janků Marek              STE7102   SK SKI-OB Šternberk      62:30   + 9:11 
  8. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                63:53   + 10:34
  9. Babický Jan              RUM7601   ZOOB Rumburk             66:57   + 13:38
 10. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                69:04   + 15:45
 11. Sedlář Petr              TBM7319   KOS TJ Tesla Brno        74:33   + 21:14
 12. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:38   + 21:19
 13. Severýn Otto             VLI7402   Slavia Liberec orientee  75:39   + 22:20
 14. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              76:33   + 23:14
 15. Březina Jan              CHA7604   OK Chrastava             76:45   + 23:26
 16. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       77:03   + 23:44
 17. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  78:53   + 25:34
 18. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:21   + 27:02
 19. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  80:23   + 27:04
 20. Kvášovský Jakub          LTU7802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:33   + 31:14
 21. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 85:07   + 31:48
 22. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  86:46   + 33:27
 23. Pospíšil Radek           TJP7802   TJ Sokol Troja           88:38   + 35:19
 24. Matyáš Libor             CHA7603   OK Chrastava             88:54   + 35:35
 25. Grambichler Hans         14A7801   ASKÖ Austria             96:50   + 43:31
 26. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  97:39   + 44:20
 27. Kadečka Jakub            JEN7901   OB Jenišovice            98:13   + 44:54
 28. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              98:58   + 45:39
 29. Danko Tomáš              CHA7200   OK Chrastava             99:21   + 46:02
 30. Ječmen Vladimír          ONO7900   SKOB Ostrov             100:53   + 47:34
 31. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové    101:04   + 47:45
 32. Oravec Tomáš             TJN7505   OOB TJ Tatran Jablonec  110:53   + 57:34
 33. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice            116:13   + 62:54
 34. Skal Jaroslav            TJN7504   OOB TJ Tatran Jablonec  117:04   + 63:45
 35. Procinger Michal         VRL7602   OOS TJ Spartak Vrchlabí 126:53   + 73:34
 36. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:15   + 75:56
 37. Kadaně Miroslav          LPU7817   OK Lokomotiva Pardubice 130:20   + 77:01
 38. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                133:59   + 80:40
 39. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            138:35   + 85:16
 40. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice 139:08   + 85:49
     Gregor Martin            DKP7705   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Mencl Pavel              DKP7912   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.04 km, 320 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schmiedeberg Nils        45D6701   SV Turbine Neubrandenbu  45:31          
  2. Horký Jan                UOL7100   SOB Olomouc              48:32   + 3:01 
  3. Nehasil Vladislav        LDC7101   KOB Děčín                49:14   + 3:43 
  4. Šidla Jan                TZL6808   SKOB Zlín                49:28   + 3:57 
  5. Mager Holger             74D7100   ESV Dresden MTBO         50:19   + 4:48 
  6. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        52:05   + 6:34 
  7. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 52:38   + 7:07 
  8. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           53:34   + 8:03 
  9. Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee  53:55   + 8:24 
 10. Šmelík Juraj             LCE6603   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:01   + 8:30 
 11. Finkenstaedt Michael     26D6500   OLV Potsdam              54:21   + 8:50 
 12. Novotný Milan            PHK6502   OK 99 Hradec Králové     54:22   + 8:51 
 13. Zuzánek Zdeněk           TJN5901   OOB TJ Tatran Jablonec   54:49   + 9:18 
 14. Kvapil Petr              TUV7402   SOK TJ Turnov            55:06   + 9:35 
 15. Nowak Remigiusz          97P7200   KS Hades Poznań          56:12   + 10:41
 16. Mikluš Marián            47S7200   TJ Rapid Bratislava      57:05   + 11:34
 17. Kamenický Jan            PHK6601   OK 99 Hradec Králové     57:41   + 12:10
 18. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     58:03   + 12:32
 19. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB Kamenický Šenov      61:08   + 15:37
 20. Mrkvička Jiří            TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec   61:17   + 15:46
 21. Vinš Pavel               DKL6900   KOB Kladno               61:38   + 16:07
 22. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     61:48   + 16:17
 23. Kunart Tomáš             PHK7205   OK 99 Hradec Králové     62:12   + 16:41
 24. Tichý Martin             SJH6401   SJH Jindřichův Hradec    63:28   + 17:57
 25. Novák Petr               RUM7401   ZOOB Rumburk             64:00   + 18:29
 26. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               65:31   + 20:00
 27. Trhlík Tomáš             PLU7407   TJ SOKOL Plumlov         65:32   + 20:01
 28. Roháč Zdenko             25S7300   KOB ATU Košice           65:48   + 20:17
 29. Háp Pavel                PHK7101   OK 99 Hradec Králové     65:55   + 20:24
 30. Kruliš Petr              VLI6901   Slavia Liberec orientee  66:06   + 20:35
 31. Bernatík Aleš            SFM7201   O-RUNNAŘI Beskydy        66:09   + 20:38
 32. Rýdl Jiří                TJN7000   OOB TJ Tatran Jablonec   67:51   + 22:20
 33. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            68:04   + 22:33
 34. Zaydlar Michal           92X7100   OB Jizerky               68:36   + 23:05
 35. Bogensperger Martin      14A7201   ASKÖ Austria             68:45   + 23:14
 36. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                70:07   + 24:36
 37. Finkenstaedt Björn       26D6800   OLV Potsdam              70:37   + 25:06
 38. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    70:52   + 25:21
 39. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        71:18   + 25:47
 40. Biederman Pawel          CHC7102   K.O.B. Choceň            71:25   + 25:54
 41. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              71:55   + 26:24
 42. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     72:06   + 26:35
 43. Řehoř Jiří               TJN7004   OOB TJ Tatran Jablonec   72:31   + 27:00
 44. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              73:19   + 27:48
 45. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               73:38   + 28:07
 46. Deim Karel               VTA7202   SC vebr-sport            74:37   + 29:06
 47. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             75:25   + 29:54
 48. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:35   + 30:04
 49. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha          76:28   + 30:57
 50. Gemperle František       MFP7102   Matfyz Praha             77:01   + 31:30
 51. Müller Rico              33D6400   USV TU Dresden 2         77:09   + 31:38
 52. Štverák Jan              CHA7301   OK Chrastava             77:56   + 32:25
 53. Filipiak Marek           97P7300   KS Hades Poznań          78:11   + 32:40
 54. Kodejš Zdeněk            VSP7202   USK Praha                81:01   + 35:30
 55. Posselt Martin           TJN6802   OOB TJ Tatran Jablonec   83:32   + 38:01
 56. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  84:08   + 38:37
 57. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     84:20   + 38:49
 58. Beseda Pavel             PHK6910   OK 99 Hradec Králové     86:06   + 40:35
 59. Matuška Pavel            RBK7001   SK Radioklub Blansko     92:45   + 47:14
 60. Hájek Jan                TUV7301   SOK TJ Turnov            94:02   + 48:31
 61. Pompach Martin           PHK7207   OK 99 Hradec Králové     94:04   + 48:33
 62. Kosobud Dušan            VTA7201   SC vebr-sport            94:11   + 48:40
 63. Hankovec Petr            KAM7101   OK Kamenice              95:45   + 50:14
 64. Ulman Aleš               TJN7201   OOB TJ Tatran Jablonec   96:03   + 50:32
 65. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             96:15   + 50:44
 66. Seitlinger Gabriel       14A7001   ASKÖ Austria             96:36   + 51:05
 67. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  97:23   + 51:52
 68. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem 100:35   + 55:04
 69. Hric Jan                 MFP6300   Matfyz Praha            107:35   + 62:04
 70. David Vladimír           SFM7401   O-RUNNAŘI Beskydy       109:02   + 63:31
 71. Janovský Petr            JIL7202   OK Jilemnice            112:55   + 67:24
 72. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav         118:58   + 73:27
 73. Kruschina Jan            LTP7202   OOB TJ Lokomotiva Tepli 119:56   + 74:25
 74. Mencl Martin             JEN7301   OB Jenišovice           123:00   + 77:29
 75. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka       126:02   + 80:31
 76. Štětínský Pavel          MOV7104   SKOB Ostrava            131:02   + 85:31
 77. Urbánek Martin           SFM7400   O-RUNNAŘI Beskydy       137:06   + 91:35
 78. Škácha Michal            DKP7103   Oddíl OB Kotlářka       144:49   + 99:18
 79. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n 150:56   + 105:25
     Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                 DISK          
     Lipenský Robert          CHA7201   OK Chrastava              DISK          
     Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                 DISK          
     Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 4.46 km, 285 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Müller Matthias          18D6200   Post SV Dresden          49:27          
  2. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             51:26   + 1:59 
  3. Škvor Martin             KAM6700   OK Kamenice              52:06   + 2:39 
  4. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 54:25   + 4:58 
  5. Cruse Kay                24D6600   SV Robotron Dresden      54:37   + 5:10 
  6. Málek Martin             CST6501   OB Strakonice            55:54   + 6:27 
  7. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            55:55   + 6:28 
  8. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         56:16   + 6:49 
  9. Fürst Aleš               LLI6801   LOK-o Liberec            58:20   + 8:53 
 10. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:34   + 9:07 
 11. Gryc Jan                 TBM6709   KOS TJ Tesla Brno        59:19   + 9:52 
 12. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        59:27   + 10:00
 13. Semík Luboš              KAM6201   OK Kamenice              60:23   + 10:56
 14. Křivda Ivan              0010001   Sportovní klub hasičů K  61:09   + 11:42
 15. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        62:46   + 13:19
 16. Odehnal Roman            ABM6909   KOB ALFA Brno            64:29   + 15:02
 17. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  66:12   + 16:45
 18. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  68:26   + 18:59
 19. Halač Jaro               0050001   Outdoor Praha            72:26   + 22:59
 20. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:41   + 23:14
 21. Hejna Stanislav          LLI6900   LOK-o Liberec            73:21   + 23:54
 22. Piłkowski Paweł          23P6600   OK!Sport Warszawa        74:26   + 24:59
 23. Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava             76:18   + 26:51
 24. Kohlbacher Roland        14A6601   ASKÖ Austria             76:58   + 27:31
 25. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:22   + 27:55
 26. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  79:06   + 29:39
 27. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     82:51   + 33:24
 27. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         82:51   + 33:24
 29. Müller Robert            OAV6900   Orienteering Adventure   85:58   + 36:31
 30. Lukašák Štefan           STE6700   SK SKI-OB Šternberk      86:12   + 36:45
 31. Drągowski Marek          23P6500   OK!Sport Warszawa        88:09   + 38:42
 32. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  91:51   + 42:24
 33. Schenk Róbert            47S6802   TJ Rapid Bratislava      93:37   + 44:10
 34. Veselý Pavel             TUV6901   SOK TJ Turnov            94:01   + 44:34
 35. Zavadil Pavel            KAM6401   OK Kamenice              96:00   + 46:33
 36. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň           101:09   + 51:42
 37. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň           104:22   + 54:55
 38. Šafka Jan                15G6600   DRONGO                  106:38   + 57:11
 39. Hudeček Jaroslav         KTA6501   SK Kotnov Tábor         121:07   + 71:40
 40. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice 130:43   + 81:16
 41. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice            166:51   + 117:24
     Richtr Aleš              VPM6601   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Jeřábek Petr             UOL6702   SOB Olomouc               DISK          
     Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno                DISK          
     Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.14 km, 280 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         53:04          
  2. Ročejdl Marek            KAM6400   OK Kamenice              53:39   + 0:35 
  3. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   54:32   + 1:28 
  4. Nieke Hagen              33D6300   USV TU Dresden 2         55:18   + 2:14 
  5. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               57:44   + 4:40 
  6. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 58:40   + 5:36 
  7. Lejsek Martin            14A6200   ASKÖ Austria             58:48   + 5:44 
  8. Windsor Simon            15G6400   DRONGO                   59:46   + 6:42 
  9. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            61:25   + 8:21 
 10. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  62:13   + 9:09 
 11. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             63:36   + 10:32
 12. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  63:53   + 10:49
 13. Sklenář Miroslav         AOP6302   Orientační Běh Opava     65:46   + 12:42
 14. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            65:48   + 12:44
 15. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          66:22   + 13:18
 16. Pulec Pavel              VBM6201   VSK Mendelu Brno         67:43   + 14:39
 17. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              69:23   + 16:19
 18. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:28   + 16:24
 19. Mareš Hynek              JEN6101   OB Jenišovice            70:11   + 17:07
 20. Teplý Jiří               SHK6401   OK Slavia Hradec Králov  70:19   + 17:15
 21. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             71:21   + 18:17
 22. Forst Libor              MFP6301   Matfyz Praha             73:40   + 20:36
 23. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  73:46   + 20:42
 24. Ščehovič Roman           17S6400   Ekonom Banska Bystrica   76:41   + 23:37
 25. Strakoš Bohumil          TZL6345   SKOB Zlín                81:03   + 27:59
 26. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             84:03   + 30:59
 27. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     91:06   + 38:02
 28. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     92:17   + 39:13
 29. Mellan Martin            TUV6304   SOK TJ Turnov           104:28   + 51:24
 30. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem 127:39   + 74:35
 31. Hulha Karel              LTP6001   OOB TJ Lokomotiva Tepli 174:30   + 121:26
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.75 km, 235 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         48:18          
  2. Neumann Jaroslav         STE5902   SK SKI-OB Šternberk      57:35   + 9:17 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               60:11   + 11:53
  4. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          61:40   + 13:22
  5. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             62:05   + 13:47
  6. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  64:01   + 15:43
  7. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  64:41   + 16:23
  7. Pávek Miloš              BOR5801   OK Jiskra Nový Bor       64:41   + 16:23
  9. Kraemer Werner           18D5800   Post SV Dresden          66:28   + 18:10
 10. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           70:58   + 22:40
 11. Konstanciak Andrzej      23P5901   OK!Sport Warszawa        78:34   + 30:16
 12. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  78:47   + 30:29
 13. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   82:10   + 33:52
 14. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        83:34   + 35:16
 15. Formanko Dušan           47S5802   TJ Rapid Bratislava      93:33   + 45:15
 16. Baleisis Kestutis        0020004   OK Labirintas            96:18   + 48:00
 17. Poklop Lubomír           UOL5601   SOB Olomouc             104:11   + 55:53
 18. Kretzschmar Frank        82D5900   OLV Weimar              117:11   + 68:53
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.54 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  45:33          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  47:52   + 2:19 
  3. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             48:09   + 2:36 
  4. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                50:13   + 4:40 
  5. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         56:10   + 10:37
  6. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:49   + 11:16
  7. Huemer Meinrad           14A5201   ASKÖ Austria             58:03   + 12:30
  8. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:35   + 15:02
  9. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:21   + 15:48
 10. Barták Jiří              CHA5100   OK Chrastava             62:50   + 17:17
 11. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    64:12   + 18:39
 12. Bugár József             22H5300   Hegyisport Szentendre E  65:16   + 19:43
 13. Chotětický Václav        DKL5202   KOB Kladno               66:32   + 20:59
 14. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          67:04   + 21:31
 15. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             68:36   + 23:03
 16. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             74:03   + 28:30
 17. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                74:06   + 28:33
 18. Molnar Gabor             22H5000   Hegyisport Szentendre E  75:21   + 29:48
 19. Böhm Karel               TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec   75:55   + 30:22
 20. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                79:58   + 34:25
 21. Breitschaedel Christian  14A5300   ASKÖ Austria             81:05   + 35:32
 22. Neumann Zbyněk           LME5300   SK Los Mělník            81:19   + 35:46
 23. Bárta Miroslav           JEN5201   OB Jenišovice            81:24   + 35:51
 24. Wald František           FSP5300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:59   + 36:26
 25. Wysocki Andrzej          24P5100   Slask O-Team             82:20   + 36:47
 26. Stárek Jiří              DOB5001   KOB Dobruška             85:56   + 40:23
 27. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  87:50   + 42:17
 28. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          89:27   + 43:54
 29. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  89:56   + 44:23
 30. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      90:08   + 44:35
 31. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 91:24   + 45:51
 32. Kadečka Jiří             JEN5002   OB Jenišovice           100:31   + 54:58
 33. Kadavý Zdeněk            CHA4901   OK Chrastava            103:27   + 57:54
 34. Richtr Jiří              JEN5001   OB Jenišovice           104:41   + 59:08
     Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.67 km, 180 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          33:43          
  2. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  34:21   + 0:38 
  3. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:41   + 1:58 
  4. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  36:13   + 2:30 
  5. Genderjahn Ludwig        18D4800   Post SV Dresden          36:52   + 3:09 
  6. Lukavec Míla             TJN4901   OOB TJ Tatran Jablonec   43:20   + 9:37 
  7. Reinhard Siegert                   ASKÖ Austria             46:53   + 13:10
  8. Bumelis Vidimantas       0020001   OK Labirintas            48:28   + 14:45
  9. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  49:33   + 15:50
 10. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             49:49   + 16:06
 11. Pospíšil Jiří            TUV4701   SOK TJ Turnov            50:34   + 16:51
 12. Grosman Pavel            JEN4801   OB Jenišovice            56:33   + 22:50
 13. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KOB Kamenický Šenov      57:56   + 24:13
 14. Hlaváč Jaroslav          SMB4801   SKOB Mladá Boleslav      59:39   + 25:56
 15. Procházka Aleš           DKP4700   Oddíl OB Kotlářka        59:41   + 25:58
 16. Müller Leo               14A4901   ASKÖ Austria             60:28   + 26:45
 17. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:01   + 31:18
 18. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     66:59   + 33:16
 19. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          76:11   + 42:28
     Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.08 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       32:56          
  2. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         35:52   + 2:56 
  3. Fišák Jan                MLA4401   MLOK Mariánské Lázně     36:09   + 3:13 
  4. Kohout Tomáš             UVP3700   Slovan Praha             51:40   + 18:44
  5. Picek Jan                TJN4000   OOB TJ Tatran Jablonec   61:43   + 28:47
  6. Vřešťál Jan              TUR3900   OOB TJ Turnov            70:42   + 37:46
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.80 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macháček Jakub           SHK1202   OK Slavia Hradec Králov  25:57          
  2. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  26:23   + 0:26 
  3. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     29:15   + 3:18 
  4. Zakouřil František       TUR1204   OOB TJ Turnov            29:38   + 3:41 
  5. Kutková Sára             JEN1351   OB Jenišovice            31:16   + 5:19 
  6. Lukešová Hana            SHK1351   OK Slavia Hradec Králov  31:27   + 5:30 
  7. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     31:29   + 5:32 
  8. Pompach Tobiáš           PHK1201   OK 99 Hradec Králové     32:33   + 6:36 
  9. Tomášek Matěj            STE1202   SK SKI-OB Šternberk      33:40   + 7:43 
 10. Lazarová Nela            TUV1251   SOK TJ Turnov            33:43   + 7:46 
 11. Hübner Václav            TBM1112   KOS TJ Tesla Brno        34:15   + 8:18 
 12. Bureš Petr                         OOB TJ Turnov            36:48   + 10:51
 13. Košťálová Gabriela       SHK1353   OK Slavia Hradec Králov  37:17   + 11:20
 14. Pethsová Isabella        KRN1051   KOS TJ Lokomotiva Krnov  38:27   + 12:30
 15. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:06   + 13:09
 16. Pavlík Přemek            LIT1414   KOB Litvínov             41:06   + 15:09
 17. Gregorová Magdalena      DKP1158   Oddíl OB Kotlářka        41:20   + 15:23
 18. Gomzyk Gorman                      OOB TJ Turnov            42:05   + 16:08
 19. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  42:06   + 16:09
 20. Schmidtová Eva           VRL1251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:24   + 16:27
 21. Hájek Aleš               CET1501   TJ Loko Česká Třebová    42:55   + 16:58
 22. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:25   + 17:28
 23. Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:30   + 17:33
 24. Seberová Tereza          SFM       O-RUNNAŘI Beskydy        44:49   + 18:52
 25. Pachner Ota              CHA1400   OK Chrastava             44:50   + 18:53
 26. Tomášek David            STE1500   SK SKI-OB Šternberk      45:55   + 19:58
 27. Bader Tyra                         Neregistrovaní - ZOO     48:53   + 22:56
 28. Cervinková Olivie                  Neregistrovaní - ZOO     54:58   + 29:01
 29. Hudečková Stella         OOP1150   TJ Opava                 56:10   + 30:13
 30. Hudečková Adina          OOP1450   TJ Opava                 56:11   + 30:14
 31. Létalová Jana            SFM1450   O-RUNNAŘI Beskydy        58:39   + 32:42
 32. Jahn Hugo                SJC       Sportcentrum Jičín       59:58   + 34:01
 33. Khelová Bára             SCP1350   OK Sparta Praha          60:07   + 34:10
 34. Jakubec Jan              SJC1149   Sportcentrum Jičín       60:57   + 35:00
 35. Drbohlav Marek                     Neregistrovaní - ZOO     63:32   + 37:35
 36. Holasová Ema                       OOB TJ Turnov            66:47   + 40:50
 37. Šaňáková Anna            UOL1351   SOB Olomouc              70:00   + 44:03
 38. Kolín Jonáš              DKP1500   Oddíl OB Kotlářka        74:15   + 48:18
 39. Nedvídková Jitka         RUM5151   ZOOB Rumburk             96:57   + 71:00
     Moráčková Meda           ZBP1750   OOB SK Zbraslav           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------