Kód závodu          : 4932
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 08.05.2019
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Finstrle Luděk
Hlavní rozhodčí     : Zelený Pavel - R3
Stavitel tratí      : Zháňal Jan - R3, Křístková Veronika
Kategorie: D21C

D21C 4.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matulová Lucie           ADA8880   OOB Spartak Adamov       45:57          
  2. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        46:01   + 0:04 
  3. Vernerová Radka          VBM8558   VSK Mendelu Brno         46:46   + 0:49 
  4. Tichovská Martina        PGP8658   SK Praga                 49:13   + 3:16 
  5. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         50:38   + 4:41 
  6. Fučíková Hana            VBM7751   VSK Mendelu Brno         51:09   + 5:12 
  7. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        52:53   + 6:56 
  8. Poláková Tereza          SOP9951   OOB TJ Slezan Opava      54:52   + 8:55 
  8. Ptáčková Veronika        TBM7374   KOS TJ Tesla Brno        54:52   + 8:55 
 10. Jindřišková Martina      ASU8597   Magnus Orienteering      55:10   + 9:13 
 11. Palasová Petra           SJC8658   Sportcentrum Jičín       55:24   + 9:27 
 12. Mazalová Monika          RBK9252   SK Radioklub Blansko     56:13   + 10:16
 13. Vývodová Jana            ASU9852   Magnus Orienteering      57:15   + 11:18
 14. Křížová Lenka            TTR8551   OOB Třebíč               60:03   + 14:06
 15. Končáková Klára          LCE9555   OOB TJ Slovan Luhačovic  60:27   + 14:30
 16. Zavadilová Simona        PTE8485   TJ Sokol Ptení           61:18   + 15:21
 17. Muchová Barbora          KVS8550   SKOB Kobra Vsetín        61:23   + 15:26
 18. Drábková Zuzana          TBM8452   KOS TJ Tesla Brno        64:56   + 18:59
 19. Novotná Klára            ZLH9851   OOB TJ Zlaté Hory        71:04   + 25:07
 20. Dittrichová Zuzana       KON9175   KOB Konice               71:24   + 25:27
 21. Bouzková Katka           SVS8151   Orientklub Vsetín        76:09   + 30:12
 22. Sychrová Martina         0300002   TJ Papuchálci Brno       80:14   + 34:17
 23. Čížková Markéta          ADA9652   OOB Spartak Adamov       84:51   + 38:54
     Čechová Jitka            VBM8353   VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------