Kód závodu          : 4935
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 08.06.2019
Místo konání        : Křižánky, Hostinec za Řekou
Mapa                : Čtyři Palice 1:15000 a Plaňkovka 1:10000, stav 5/2019
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Ředitel závodu      : Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí     : Kheil Radim - R3
Stavitel tratí      : Mareček Petr - R3
JURY                : Rosecká Alena, Beneš Jan, Chromý Adam
Kategorie: D21D

D21D 5.30 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazalová Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko     52:34          
  2. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               53:59   + 1:25 
  3. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    59:11   + 6:37 
  4. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        60:09   + 7:35 
  5. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               61:26   + 8:52 
  6. Bravená Martina          VBM8751 C VSK Mendelu Brno         65:07   + 12:33
  7. Martincová Kristýna      CHT8551 C OOB SK Chrast            67:56   + 15:22
  8. Petráčková Kristýna      SJI9851 C OK Jihlava               68:33   + 15:59
  9. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  72:57   + 20:23
 10. Cipryánová Alena         BZP7850 C Báječné ženy v orientač  74:04   + 21:30
 11. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená                74:37   + 22:03
 12. Pařízková Kateřina       PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  75:10   + 22:36
 13. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  75:55   + 23:21
 14. Novotná Petra            SJI8350 C OK Jihlava               76:01   + 23:27
 15. Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast            87:37   + 35:03
 16. Rajnohová Pavla          UBM7654 C MENISKOS Brno            92:46   + 40:12
 17. Pejchalová Petra         SJI7950 C OK Jihlava               96:27   + 43:53
 18. Dohnalová Květa          0150002   Dohnalová               104:01   + 51:27
 19. Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno      107:34   + 55:00
 20. Jelínková Hana           CTB8152 C SK OB Chotěboř          121:05   + 68:31
--------------------------------------------------------------------------------