Kód závodu : 4937
Název : Oblastní žebříček
Datum : 14.09.2019
Místo konání : Kuničky, okr. Blansko
Pořadatel : RBK - SK Radioklub Blansko
Ředitel závodu : Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí : Brodecký Radek - R3
Stavitel tratí : Henek Michal - R3
Kategorie: H45
H45 4.30 km, 160 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 30:22
2. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 30:41 + 0:19
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 31:59 + 1:37
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 32:03 + 1:41
5. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 35:07 + 4:45
6. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 35:09 + 4:47
7. Galík Pavel VBM6106 VSK Mendelu Brno 35:25 + 5:03
8. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 5:50
9. Martínek Jan ADA7201 OOB Spartak Adamov 36:40 + 6:18
10. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 37:11 + 6:49
11. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 37:18 + 6:56
12. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 39:31 + 9:09
13. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 11:13
14. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 41:49 + 11:27
15. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 42:03 + 11:41
16. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 42:08 + 11:46
17. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 42:17 + 11:55
18. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 42:41 + 12:19
19. Kotrle Miroslav UOL7005 SOB Olomouc 43:29 + 13:07
20. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 13:31
21. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních spo 44:48 + 14:26
22. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav B 45:13 + 14:51
23. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 45:58 + 15:36
24. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 46:02 + 15:40
25. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 46:39 + 16:17
26. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 49:13 + 18:51
27. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 49:15 + 18:53
28. Kruml Tomáš 0120004 Nezabloudíme 50:53 + 20:31
29. Mynář Martin ZBM7403 SK Žabovřesky Brno 50:55 + 20:33
30. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 51:10 + 20:48
31. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 51:50 + 21:28
32. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 52:42 + 22:20
33. Šácha Tomáš 0400001 - 52:43 + 22:21
33. Tužil Petr 0300001 Tužilovi 52:43 + 22:21
35. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 55:02 + 24:40
36. Raclavský Vladislav UOL6600 SOB Olomouc 56:51 + 26:29
37. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 59:24 + 29:02
38. Koch Petr TBM7209 KOS TJ Tesla Brno 61:54 + 31:32
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK
--------------------------------------------------------------------------------