Kód závodu          : 4947
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 08.06.2019
Místo konání        : Kukle u Tálína, Písek
Mapa                : Ostrý Vrch, Jaro 2019,ekv. 5m
Pořadatel           : OPI - Orientační sporty Písek
Ředitel závodu      : Sobotka Petr - R3
Hlavní rozhodčí     : Peřina Jan - R3
Stavitel tratí      : Bečvář Petr - R3, Hartvich Otto - R3
JURY                : Pelc Václav, Nováková Alena, Teringlová Martina

D10 1.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Legátová Alice           VTA0952 C SC vebr-sport            20:17          
  2. Novotná Barbora          VTA0957 C SC vebr-sport            29:11   + 8:54 
  3. Rybáková Ella            VTA0951 C SC vebr-sport            31:32   + 11:15
  4. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    32:25   + 12:08
  5. Kopecká Zuzana           OPI1050 C Orientační sporty Písek  35:39   + 15:22
  6. Kůrková Ema              VTA1053 C SC vebr-sport            35:44   + 15:27
  7. Jungvirtová Markéta      KRE0952 C OOB TJ Sokol Křemže      38:50   + 18:33
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      22:11          
  2. Mullis Carolina          DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka        27:14   + 5:03 
  3. Čerklová Eva             KRE0751 C OOB TJ Sokol Křemže      31:44   + 9:33 
  4. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         37:07   + 14:56
  5. Komárková Zbyňka         SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec    41:04   + 18:53
  6. Zemanová Barbora         KRE0750 B OOB TJ Sokol Křemže      43:22   + 21:11
  7. Pokorná Bára             VTA0752 C SC vebr-sport            49:18   + 27:07
  8. Maršíková Lucie          KRE0850 C OOB TJ Sokol Křemže      50:52   + 28:41
  9. Niesytová Nikola         VTA0854 C SC vebr-sport            55:18   + 33:07
 10. Jungvirtová Adéla        KRE0752 C OOB TJ Sokol Křemže      59:50   + 37:39
     Matějková Soňa           PGP0754 C SK Praga                  DISK          
     Náměstková Aneta         EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Anna          VTA0551 A SC vebr-sport            25:07          
  2. Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      34:57   + 9:50 
  3. Přílepková Radka         VTA0651 B SC vebr-sport            44:16   + 19:09
  4. Krejčová Petra           VTA0658 C SC vebr-sport            48:14   + 23:07
  5. Kůrková Kateřina         VTA0657 C SC vebr-sport            78:04   + 52:57
     Hendrychová Veronika     KRE0650 C OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      38:25          
  2. Pračková Ema             RIC0451 A OB Říčany                42:00   + 3:35 
  3. Šafaříková Lucie         672       Orientační sporty Písek  42:03   + 3:38 
  4. Počtová Klára            OPI0453 B Orientační sporty Písek  48:02   + 9:37 
  5. Balková Markéta          OPI0450 B Orientační sporty Písek  48:36   + 10:11
  6. Pazderníková Jana        OPI0452 B Orientační sporty Písek  57:07   + 18:42
  7. Amia Vostrovská          NNN001    Neregistrovaní           60:02   + 21:37
  8. Rozvita Jarovská         NNN002    Neregistrovaní           61:06   + 22:41
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.70 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            44:57          
  2. Štráchalová Diana        KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže      47:57   + 3:00 
  3. Bečvářová Markéta        OPI0250 B Orientační sporty Písek  55:20   + 10:23
  4. Rudová Magdaléna         VTA0254 B SC vebr-sport            62:21   + 17:24
     Heczková Rachel          OPI0154 C Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  65:36          
  2. Račanová Jana            OPI0054   Orientační sporty Písek  78:34   + 12:58
     Rudová Anna              VTA0051 B SC vebr-sport             DISK          
     Chmelíková Bára          OPI0053 C Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 5.90 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Martina           PGP8556 E SK Praga                 51:19          
  2. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        51:56   + 0:37 
  3. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      53:42   + 2:23 
  4. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                 56:33   + 5:14 
  5. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      57:59   + 6:40 
  6. Staňková Tereza          VCB8859 C OB České Budějovice      59:58   + 8:39 
  7. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                61:11   + 9:52 
  8. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      71:54   + 20:35
  9. Gottfriedová Adéla       VCB9755 C OB České Budějovice      83:37   + 32:18
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kršková Lenka            VCB8851 C OB České Budějovice      52:13          
  2. Bečvářová Ladislava      40001     OPI                      76:59   + 24:46
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 55:04          
  2. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                58:35   + 3:31 
  3. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      63:30   + 8:26 
  4. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         64:41   + 9:37 
  5. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                67:00   + 11:56
  6. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                68:32   + 13:28
  7. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            82:08   + 27:04
  8. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            82:25   + 27:21
  9. Kopecká Květa            OPI8050 C Orientační sporty Písek  82:52   + 27:48
 10. Gregorová Lenka          30002     SOS Jindřichův Hradec    95:56   + 40:52
 11. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      97:12   + 42:08
 12. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice     111:44   + 56:40
     Nováková Jana            20001     MC Cirkus Čakovice         DNS          
     Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 5.00 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            53:29          
  2. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            60:50   + 7:21 
  3. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      67:48   + 14:19
  4. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         69:01   + 15:32
  5. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  70:46   + 17:17
  6. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      72:28   + 18:59
  7. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      73:09   + 19:40
  8. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  92:02   + 38:33
  9. Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice           113:56   + 60:27
     Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         46:11          
  2. Vejvodová Mirka          LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň      61:06   + 14:55
  3. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      70:43   + 24:32
  4. Zemanová Alena           KTA6351 C SK Kotnov Tábor          75:26   + 29:15
  5. Jana Ledvinová                     Žádný oddíl              83:23   + 37:12
  6. Brémová Hildegarda       KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže      88:51   + 42:40
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             74:27          
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boučková Ludmila         OCB4351 C OC České Budějovice      60:46          
     Hudečková Alena          KTA4351 C SK Kotnov Tábor           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

DF 2.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Lada           OPI0951   Orientační sporty Písek  34:36          
  2. Chumová Lada             SLP1250 C OOB Slavia Praha         47:15   + 12:39
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Vojtěch           30003     SOS Jindřichův Hradec    16:03          
  2. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      23:41   + 7:38 
  3. Troják Šimon             KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže      24:22   + 8:19 
  4. Šmahel Tadeáš            OPI1000 C Orientační sporty Písek  68:19   + 52:16
     Kozák Matěj              VCB0920 C OB České Budějovice       DISK          
     Hojdar Jan               VCB0908 C OB České Budějovice        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      23:27          
  2. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 25:08   + 1:41 
  3. Hrodek Ondřej Otto       OPI0701 C Orientační sporty Písek  31:08   + 7:41 
  4. Blažek Cyril             30004     SOS Jindřichův Hradec    32:14   + 8:47 
  5. Homolka Adam             KRE0700 C OOB TJ Sokol Křemže      37:49   + 14:22
  6. Stráský Přemysl          KRE0703 B OOB TJ Sokol Křemže      37:59   + 14:32
  7. Padrta Ondřej            KRE0705 C OOB TJ Sokol Křemže      52:59   + 29:32
  8. Pazderník Tomáš          OPI0800 B Orientační sporty Písek  57:50   + 34:23
  9. Wallis Antonín           KRE0704 C OOB TJ Sokol Křemže      61:12   + 37:45
 10. Vačkář Štěpán            KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže      79:15   + 55:48
 11. Tomáš Hojdekr                      Žádný oddíl             131:07   + 107:40
     Kouba Martin             VTA0702 B SC vebr-sport              DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.30 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                35:52          
  2. Mengler Vojtěch          VTA0502 B SC vebr-sport            45:33   + 9:41 
  3. Šustr Ondřej             KSH0501 C OB Kašperské Hory        46:02   + 10:10
  4. Pelc Tadeáš              CST0601 B OB Strakonice            50:09   + 14:17
  5. Petit Rémi               OPI0602 C Orientační sporty Písek  51:43   + 15:51
  6. Khýn Hubert              VTA0603 C SC vebr-sport            58:38   + 22:46
  7. Sobotka Ivo              OPI0600 B Orientační sporty Písek  59:09   + 23:17
  8. Hrdlička Šimon           OPI0601 B Orientační sporty Písek  62:55   + 27:03
  9. Novisedlák Patrik        VTA0601 C SC vebr-sport           113:41   + 77:49
     Novák Vítek              KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Hála Václav                        Žádný oddíl               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dlouhý Matěj             VTA0302 B SC vebr-sport            63:37          
  2. Sobotka Radim            OPI0300 B Orientační sporty Písek  66:12   + 2:35 
  3. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            72:13   + 8:36 
  4. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                82:22   + 18:45
  5. Velát Vojtěch            OPI0400 C Orientační sporty Písek  88:52   + 25:15
  6. Novotný Jan              VTA0301 C SC vebr-sport           120:03   + 56:26
  7. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany               136:37   + 73:00
     Kozák Ondřej             VCB0420 C OB České Budějovice        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      74:53          
  2. Kouba Marek              VTA0202 B SC vebr-sport            75:17   + 0:24 
  3. Šustr Antonín            KSH0201 B OB Kašperské Hory        98:45   + 23:52
  4. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice     145:37   + 70:44
     Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 8.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottfried Adam           VCB0005 B OB České Budějovice     117:23          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 10.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brlica Pavel             ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno       68:22          
  2. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       79:38   + 11:16
  3. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        87:04   + 18:42
  4. Hošek Radim              TAP8737 C KOB Tretra Praha         87:06   + 18:44
  5. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                88:09   + 19:47
  6. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      93:15   + 24:53
  7. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice            97:05   + 28:43
  8. Hulec Filip              PCB9401 C SKP České Budějovice     97:39   + 29:17
  9. Blažek Zdeněk            30001     SOS Jindřichův Hradec   103:53   + 35:31
 10. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice           105:19   + 36:57
 11. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha       106:22   + 38:00
 12. Hošek Lubomír            VCB6101 C OB České Budějovice     108:21   + 39:59
 13. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport           110:18   + 41:56
 14. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany               112:13   + 43:51
 15. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec   112:22   + 44:00
 16. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice           113:11   + 44:49
 17. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek 127:06   + 58:44
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 5.70 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krška Vojtěch            VCB8901 C OB České Budějovice      54:28          
  2. Bláha Petr               PVD8901 C OOB TJ Sokol Pražák      72:14   + 17:46
  3. Kolařík Petr             90001     Velkomoravský klub Uher  84:21   + 29:53
  4. Kouba Pavel              80001     PeaceEgg                 84:27   + 29:59
     Kunc Petr                MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 8.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějka Hynek            TAP7610 C KOB Tretra Praha         76:51          
  2. Princ David              TCB6901 C SK Technik České Budějo  80:52   + 4:01 
  3. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    81:43   + 4:52 
  4. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                83:16   + 6:25 
  5. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      87:38   + 10:47
  6. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      88:57   + 12:06
  7. Ruda Petr                VTA7301 C SC vebr-sport            89:50   + 12:59
  8. Deim Karel               VTA7202 C SC vebr-sport            95:57   + 19:06
  9. Mareš Ladislav           MIL7202 C Tesil Milevsko          106:36   + 29:45
 10. Adam Roman               10001     Bechyně                 110:59   + 34:08
     Fiala Michal             KSH7601 C OB Kašperské Hory          DNS          
     Novák Pavel              20002     MC Cirkus Čakovice         DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                64:07          
  2. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         65:09   + 1:02 
  3. Velát Josef              OPI7302 C Orientační sporty Písek  86:08   + 22:01
  4. Hrdlička Pavel           OPI6500 C Orientační sporty Písek  98:59   + 34:52
     Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov         DISK          
     Šustr Pavel              KSH7001 C OB Kašperské Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         54:29          
  2. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     54:56   + 0:27 
  3. Hones Sepp                         HSV Ried                 60:38   + 6:09 
  4. Pšenička Jiří            TCB6301 C SK Technik České Budějo  63:50   + 9:21 
  5. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          69:52   + 15:23
  6. Muchl Vladimír           CST5601 C OB Strakonice            72:27   + 17:58
  7. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          72:53   + 18:24
  8. Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                    75:52   + 21:23
  9. Tomáš Ledvina                      Žádný oddíl              75:56   + 21:27
 10. Pšenička Miloslav        TCB6101 C SK Technik České Budějo  78:23   + 23:54
     Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                 DISK          
     Dvořák Petr              50001     Vila Rusalka               DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         36:55          
  2. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           39:51   + 2:56 
  3. Šafařík Bedřich          OPI4600 C Orientační sporty Písek  46:28   + 9:33 
  4. Rychtecký Josef          VCB4801   OB České Budějovice      57:43   + 20:48
  5. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          61:40   + 24:45
  6. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     63:26   + 26:31
  7. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  64:13   + 27:18
  8. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory        70:35   + 33:40
  9. Přikryl - STARTOVNÉ NEZAPPBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská   81:17   + 44:22
 10. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             86:34   + 49:39
 11. Matoušek Luboš           LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec na 163:40   + 126:45
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         54:56          
  2. Bouček Václav            OCB4101 C OC České Budějovice      76:56   + 22:00
     Pich Josef               CST4002 C OB Strakonice              DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecký Jan              OPI1301 C Orientační sporty Písek  28:59          
  2. Komárková Ondřejka       SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec    31:27   + 2:28 
  3. Hendrychová Karolína     KRE1250 C OOB TJ Sokol Křemže      33:20   + 4:21 
  4. Mullis Robert            DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka        35:21   + 6:22 
  5. Kovaříček Filip                    KRE                      35:46   + 6:47 
  6. Pokorný Vítek            VTA1102 C SC vebr-sport            36:16   + 7:17 
  7. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      38:19   + 9:20 
  8. Míka Tomáš               VCB1403 C OB České Budějovice      41:51   + 12:52
  9. Jungvirtová Tereza       KRE1251 C OOB TJ Sokol Křemže      43:03   + 14:04
 10. Martin Šedivý                      VCB                      64:54   + 35:55
 11. Hynek Šedivý                       VCB                      65:48   + 36:49
     Novák Jakub a spol.      20003     MC Cirkus Čakovice         DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

HF 2.80 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošík Ivan             VCB1002 C OB České Budějovice      19:32          
  2. Míka Ondřej              VCB1003 C OB České Budějovice      24:33   + 5:01 
  3. Gotfried Štěpán          VCB0905 C OB České Budějovice      25:45   + 6:13 
  4. Novák Michal             28154     OOB TJ Sokol Křemže      34:58   + 15:26
  5. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      37:39   + 18:07
     Nouza Vítek              SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec      DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

P 4.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bečvář Petr              35445     Orientační sporty Písek  51:11          
  2. Martin Padrta            KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže      53:44   + 2:33 
  3. Hrodková Markéta         60001     Písek                    54:03   + 2:52 
  4. Jeníčková Kateřina                 CST                      57:05   + 5:54 
  5. Brlicová Natalie         70001     nereg.                   60:32   + 9:21 
  6. Alena Rucklová                     Žádný oddíl              61:14   + 10:03
  7. Hojdar Ivan              VCB7508 C OB České Budějovice      68:14   + 17:03
  8. Kozák Martin             VCB7720   OB České Budějovice      69:54   + 18:43
  9. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        83:42   + 32:31
 10. Zdeněk Homolka                     KRE                      84:27   + 33:16
 11. František Kůrka                    Žádný oddíl              86:09   + 34:58
 12. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    87:06   + 35:55
 13. Vorlíčková Lenka         VTA6751 C SC vebr-sport            94:41   + 43:30
 14. Poláková Jolana          VTA6851 C SC vebr-sport           114:58   + 63:47
 15. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                125:50   + 74:39
 16. Simona Zichová                     Žádný oddíl             138:02   + 86:51
 17. Lucie Marchand                     Žádný oddíl             138:05   + 86:54
 18. Ivana Jordáková                    Žádný oddíl             151:15   + 100:04
 19. Martin Matějka                     Žádný oddíl             161:24   + 110:13
 20. Hedvika Kuchařová                  Žádný oddíl             161:37   + 110:26
     Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------