Kód závodu          : 4954
Název               : Grand prix Silesia - E2
Datum               : 20.07.2019
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Stavitel tratí      : Valík Adam

D10 1.30 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  18:17          
  2. Slámová Julie            LCE1051   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:10   + 2:53 
  3. Tomášková Anna           STE1051   SK SKI-OB Šternberk      27:10   + 8:53 
  4. Krüger Lianne Joséfine   3LD1150   Berliner Turnerschaft    34:54   + 16:37
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.40 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Broschová Alžběta        RBK1151   SK Radioklub Blansko     13:34          
  2. Cymorková Julie          TRI0953   TJ TŽ Třinec             15:38   + 2:04 
  3. Schwarzová Katka         LBE1151   TJ Lokomotiva Beroun     19:48   + 6:14 
  4. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  26:12   + 12:38
  5. Zapletalová Karla                                           29:29   + 15:55
  6. Schwarzová Martina       LBE0951   TJ Lokomotiva Beroun     33:12   + 19:38
  MS Kollárovitsová Julie     AOP0951   Orientační Běh Opava     20:42   + 7:08 
  MS Kotůlková Dorota         AOP1150   Orientační Běh Opava     30:01   + 16:27
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.30 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:26          
  2. Reichlová Pavla          KSU0888   Klub vytrvalostních spo  17:27   + 1:01 
  3. Michálková Sabina        LCE0851   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:35   + 1:09 
  4. Janíčková Jolana         OSN0777   SK Orientační sporty No  20:17   + 3:51 
  5. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  20:31   + 4:05 
  6. Rozsívalová Adéla        KON0760   KOB Konice               23:03   + 6:37 
  7. Levrincová Klára         TAP0854   KOB Tretra Praha         23:36   + 7:10 
  8. Reichlová Lucie          KSU0850   Klub vytrvalostních spo  27:31   + 11:05
  9. Sedláčková Klára         LCE0854   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:40   + 16:14
     Bielecka Marta           1CP0851   UKS Siódemka Rumia        DISK          
  MS Cetlová Karolína         AOP0752   Orientační Běh Opava     16:44   + 0:18 
  MS Kovalčíková Alena        AOP0751   Orientační Běh Opava     17:38   + 1:12 
  MS Pachmannová Iva          AOP0852   Orientační Běh Opava     25:24   + 8:58 
  MS Borunská Alžběta         AOP0950   Orientační Běh Opava     25:44   + 9:18 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551   KOB Směr Kroměříž        14:24          
  2. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  16:29   + 2:05 
  3. Pišová Adéla             LCE0551   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:29   + 10:05
  4. Mališková Kristýna       LCE0552   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:05   + 10:41
     Tomanová Eliška          LBM0651   TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
  MS Holasová Barbora         AOP0651   Orientační Běh Opava     14:26   + 0:02 
  MS Gallo Natálie            AOP0652   Orientační Běh Opava     18:13   + 3:49 
  MS Kotůlková Martina        AOP0650   Orientační Běh Opava     33:10   + 18:46
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.50 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       19:41          
  2. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      20:13   + 0:32 
  3. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:12   + 8:31 
  4. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  28:19   + 8:38 
  5. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  37:37   + 17:56
  6. Haluzová Štěpánka        SBR0450   SKOB Bruntál             53:29   + 33:48
  7. Hegnerová Adéla          LPM0450   OK Lokomotiva Plzeň      85:29   + 65:48
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.80 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        17:18          
  2. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  20:47   + 3:29 
  3. Mudráková Eliška         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:49   + 8:31 
  4. Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:49   + 12:31
  5. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  31:19   + 14:01
  6. Navrátilová Adéla        TRI0250   TJ TŽ Třinec             37:00   + 19:42
  7. Janýšková Alžběta        SFM0150   O-RUNNAŘI Beskydy        40:13   + 22:55
  8. Čermáková Kateřina       ROZ0150   OK Roztoky               43:03   + 25:45
     Zurek Marta              1CP0251   UKS Siódemka Rumia        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 2.00 km, 90 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kreft Oliwia             1CP0051   UKS Siódemka Rumia       22:27          
  2. Dawidowska Natalia       1CP0052   UKS Siódemka Rumia       26:22   + 3:55 
  3. Bielecka Aleksandra      1CP0053   UKS Siódemka Rumia       30:33   + 8:06 
     Klinkerová Magdaléna     ROZ9950   OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.50 km, 125 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               27:29          
  2. Jelínková Šárka          PGP9153   SK Praga                 29:42   + 2:13 
  3. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       32:47   + 5:18 
  4. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        32:48   + 5:19 
  5. Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové     33:07   + 5:38 
  6. Kulow Anicó              3LD8650   Berliner Turnerschaft    34:55   + 7:26 
  7. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  36:54   + 9:25 
  8. Vítková Lucie            PTE9474   TJ Sokol Ptení           37:39   + 10:10
  9. Jelínková Zora           PGP8851   SK Praga                 40:30   + 13:01
 10. Janošíková Lenka         UOL7651   SOB Olomouc              45:18   + 17:49
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 2.30 km, 105 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlá Pavlína           KRN8559   KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:17          
  2. Miśkiewicz Martyna       23P8950   OK!Sport Warszawa        29:39   + 1:22 
  3. Hájková Petra            KYL9350   SK SP Kylešovice         38:36   + 10:19
  4. Königová Jana            ZBM8661   SK Žabovřesky Brno       40:58   + 12:41
  5. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        45:41   + 17:24
  6. Mesiarkinová Kamila      ASU8282   Magnus Orienteering      45:45   + 17:28
  7. Hornová Lenka            0140001                            47:38   + 19:21
  8. Karlová Eva              MOV8551   SKOB Ostrava             50:07   + 21:50
     Adamčíková Zdeňka        LOV8750   lepus.cz                  DISK          
     Skálová Gabriela         DKP8658   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kocikowska Anna          3TP9450   SK Szybkie Anie           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 2.00 km, 90 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Andrea       SKM7750   KOB Směr Kroměříž        24:34          
  2. Uhnavá Markéta           ZBM8485   SK Žabovřesky Brno       24:39   + 0:05 
  3. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  26:23   + 1:49 
  4. Plachá Andrea            JPV7676   Oddíl OS SK Prostějov    28:28   + 3:54 
  5. Horáčková Vladimíra      MOV7750   SKOB Ostrava             29:19   + 4:45 
  6. Michálková Renata        LCE8151   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:28   + 7:54 
  7. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  32:39   + 8:05 
  8. Svačinková Jitka         TVR7750   TJ Sokol Vrbno pod Prad  35:18   + 10:44
  9. Gottwaldová Hana         JPV7551   Oddíl OS SK Prostějov    54:50   + 30:16
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 1.80 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Michaela       VAM8450   OB Vamberk               19:50          
  2. Śliwczyńska Ilona        53P7850   Team 360°                22:51   + 3:01 
  3. Zitková Radka            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  27:00   + 7:10 
  4. Bednaříková Daniela      VLI7759   Slavia Liberec orientee  29:38   + 9:48 
  5. Chudíková Pavla          BFM7851   SKOB Frýdek - Místek     29:53   + 10:03
  6. Good Ludmila             SBR8050   SKOB Bruntál             29:58   + 10:08
  7. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      30:03   + 10:13
  8. Poláčková Monika         JPV7552   Oddíl OS SK Prostějov    30:42   + 10:52
  9. Slámová Alena            LCE8253   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:13   + 11:23
 10. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  31:50   + 12:00
 11. Vojvodíková Barbara      0040001                            32:37   + 12:47
 12. Sýkorová Iva             0080001                            33:10   + 13:20
 13. Cicvárková Lucie         ZBM7651   SK Žabovřesky Brno       33:51   + 14:01
 14. Pannová Vendula          MOV7752   SKOB Ostrava             35:22   + 15:32
 15. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      35:55   + 16:05
 16. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  37:30   + 17:40
 17. Stašková Petra           ZBM8255   SK Žabovřesky Brno       38:56   + 19:06
 18. Tomanová Veronika        LBM7751   TJ Lokomotiva Ingstav B  39:17   + 19:27
 19. Lubrichová Eva           STE7556   SK SKI-OB Šternberk      39:30   + 19:40
 20. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:51   + 20:01
 21. Rozsívalová Petra        KON8063   KOB Konice               41:25   + 21:35
 22. Chromčáková Jitka        JZL7850   TJ Jižní svahy Zlín      43:02   + 23:12
 23. Přikrylová Jitka         JPV7979   Oddíl OS SK Prostějov    76:36   + 56:46
 24. Vítečková Tereza         6KC       Neregistrovaní          107:31   + 87:41
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 1.90 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Utskarpen Audrun         0190002                            22:28          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:49   + 0:21 
  3. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  23:55   + 1:27 
  4. Bialeková Martina        LBE7350   TJ Lokomotiva Beroun     25:01   + 2:33 
  5. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  25:17   + 2:49 
  6. Jarošová Petra           ZPV6666   KOB ZPV Prostějov        25:39   + 3:11 
  7. Slavíková Lenka          TVR7350   TJ Sokol Vrbno pod Prad  29:15   + 6:47 
  8. Rykalová Jitka           VAM7251   OB Vamberk               30:03   + 7:35 
  9. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       30:18   + 7:50 
 10. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  32:59   + 10:31
 11. Štorková Simona          JPV6556   Oddíl OS SK Prostějov    39:28   + 17:00
 12. Nowicka-Bielecka Kornelia1CP7051   UKS Siódemka Rumia       42:53   + 20:25
     Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 1.70 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Šárka        SFM7151   O-RUNNAŘI Beskydy        29:45          
  2. Sedláčková Jana          HLV7060   KČT - OB Holešov         32:06   + 2:21 
  3. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     32:48   + 3:03 
  4. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  33:15   + 3:30 
  5. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  33:28   + 3:43 
  6. Hendrychová Marcela      HOB7051   SKOB  Horní Benešov      33:47   + 4:02 
  7. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  34:18   + 4:33 
  8. Veverková Yveta          VAM6452   OB Vamberk               34:37   + 4:52 
  9. Ženčáková Marie          0120003                            35:11   + 5:26 
 10. Leciánová Vanda          OOP7453   TJ Opava                 35:20   + 5:35 
 11. Reichlová Jiřina         KSU7499   Klub vytrvalostních spo  37:21   + 7:36 
 12. Kulová Jana              VAM6550   OB Vamberk               38:16   + 8:31 
 13. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald         41:51   + 12:06
 14. Bydžovská Helena         LPU1      OK Lokomotiva Pardubice  45:02   + 15:17
 15. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  45:25   + 15:40
 16. Pišová Hana              LCE7053   OOB TJ Slovan Luhačovic  45:26   + 15:41
 17. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  47:50   + 18:05
 18. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  49:45   + 20:00
 19. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          50:35   + 20:50
 20. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  51:50   + 22:05
 21. Blank Radka              SKM7351   KOB Směr Kroměříž        55:27   + 25:42
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.70 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451   OB Vamberk               21:10          
  2. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  22:29   + 1:19 
  3. Hájková Iveta            KYL6350   SK SP Kylešovice         23:55   + 2:45 
  4. Janošíková Jaroslava     UOL5858   SOB Olomouc              24:29   + 3:19 
  5. Wysocka Jolanta          24P5650   Slask O-Team             27:32   + 6:22 
  6. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:40   + 6:30 
  7. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  28:40   + 7:30 
  8. Stackeová Anna           LCE5551   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:37   + 8:27 
  9. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  30:03   + 8:53 
 10. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         30:25   + 9:15 
 11. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            31:01   + 9:51 
 12. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  32:00   + 10:50
 13. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        32:59   + 11:49
 14. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:05   + 12:55
 15. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      36:07   + 14:57
 16. Slezáková Jitka          LCE6351   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:11   + 17:01
 17. Felklová Jarmila         0120004                            40:10   + 19:00
 18. Chodurová Milena         SFM5750   O-RUNNAŘI Beskydy        43:17   + 22:07
 19. Matyášová Lenka          LBM6460   TJ Lokomotiva Ingstav B  45:21   + 24:11
 20. Strohalmová Milena       KRN5651   KOS TJ Lokomotiva Krnov  47:28   + 26:18
 21. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Mladá Boleslav      47:31   + 26:21
 22. Jelínková Radana         PGP5851   SK Praga                 47:47   + 26:37
 23. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  57:02   + 35:52
 24. Roubalíková Iva          0050002                            60:59   + 39:49
 25. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             64:40   + 43:30
 26. Kühnel Radka             0260002                            67:36   + 46:26
 27. Smrčková Olga            LPU6055   OK Lokomotiva Pardubice  70:11   + 49:01
     Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.50 km, 70 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        41:52          
  2. Štáblová Jitka           ASU5350   Magnus Orienteering      42:00   + 0:08 
  3. Suchánková Libuše        SOP4851   OOB TJ Slezan Opava      42:21   + 0:29 
  4. Sands Carol              0060002                            48:37   + 6:45 
  5. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  52:38   + 10:46
  6. Kupcová Věroslava        DVP4850   DVP ORIENTATION          56:10   + 14:18
     Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Eremiášová Jana          TBM5451   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.30 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Matěj              LBM0909   TJ Lokomotiva Ingstav B  10:41          
  2. Dittrich Matouš          SKM1000   KOB Směr Kroměříž        11:47   + 1:06 
  3. Létal Jonáš              SFM0901   O-RUNNAŘI Beskydy        12:54   + 2:13 
  4. Kostka Artur             MOV0901   SKOB Ostrava             14:28   + 3:47 
  5. Létal Hynek              SFM1001   O-RUNNAŘI Beskydy        16:17   + 5:36 
  6. Rozsíval Martin          KON1022   KOB Konice               23:51   + 13:10
  7. Michálek Marián          LCE1111   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:45   + 19:04
  MS Liber Václav             AOP1000   Orientační Běh Opava     15:19   + 4:38 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.40 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kurečka Šimon            HOB0902   SKOB  Horní Benešov      16:23          
  2. Navrátil Daniel          JZL0900   TJ Jižní svahy Zlín      20:23   + 4:00 
  3. Stacke Jan               LCE1001   OOB TJ Slovan Luhačovic  21:37   + 5:14 
  4. Macka Sebastián          LCE1112   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:02   + 5:39 
  MS Kollárovits Matěj        AOP1101   Orientační Běh Opava     15:44   +      
  MS Kostka Mikuláš           MOV1400   SKOB Ostrava             24:23   + 8:00 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.40 km, 40 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krüger Louis Antoine     3LD0900   Berliner Turnerschaft    19:18          
  2. Linhart Jakub            TZL0813   SKOB Zlín                20:01   + 0:43 
  3. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                20:02   + 0:44 
  4. Pěček Jakub              SKM0700   KOB Směr Kroměříž        21:38   + 2:20 
  5. Linhart Adam             TZL0814   SKOB Zlín                22:08   + 2:50 
  6. Denemarek Max            TBM0800   KOS TJ Tesla Brno        22:43   + 3:25 
  7. Stacke Václav            LCE0703   OOB TJ Slovan Luhačovic  23:58   + 4:40 
  8. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          24:24   + 5:06 
  9. Tomášek Josef            STE0808   SK SKI-OB Šternberk      27:52   + 8:34 
 10. Čuda Ondřej              TZL0816   SKOB Zlín                27:53   + 8:35 
 11. Komenda Jakub            ZBM0712   SK Žabovřesky Brno       35:59   + 16:41
 12. Holý Štěpán              SBR0802   SKOB Bruntál             39:13   + 19:55
  MS Kovalčík Petr            AOP0901   Orientační Běh Opava     15:44   +      
  MS Gallo Ondřej             AOP0802   Orientační Běh Opava     19:53   + 0:35 
  MS Čech Viktor              AOP0801   Orientační Běh Opava     20:52   + 1:34 
  MS Holas Štěpán             AOP0900   Orientační Běh Opava     21:35   + 2:17 
  MS Černohorský Jan          AOP0704   Orientační Běh Opava     25:09   + 5:51 
  MS Cetl Jan                 AOP0902   Orientační Běh Opava     39:14   + 19:56
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.50 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  15:56          
  2. Brosch Ondřej            RBK0606   SK Radioklub Blansko     17:50   + 1:54 
  3. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  18:33   + 2:37 
  4. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:40   + 3:44 
  5. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          20:52   + 4:56 
  6. Vojvodík Eduard          MOV0600   SKOB Ostrava             24:20   + 8:24 
  7. Sláma Šimon              LCE0502   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:27   + 14:31
  8. Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                30:49   + 14:53
  9. Slavík Ondřej            TVR0500   TJ Sokol Vrbno pod Prad  41:32   + 25:36
 10. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  45:36   + 29:40
 11. Sedlák Jan               LPU4      OK Lokomotiva Pardubice  60:55   + 44:59
  MS Borunský Matěj           AOP0600   Orientační Běh Opava     20:26   + 4:30 
  MS Černohorský Jakub        AOP0502   Orientační Běh Opava     43:30   + 27:34
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.80 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 16:53          
  2. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  17:42   + 0:49 
  3. Sliž Rostislav           TRI0302   TJ TŽ Třinec             22:26   + 5:33 
  4. Mielec Radomír           AOV0301   OOB TJ Baník Ostrava     24:17   + 7:24 
  5. Mrózek Pawel             TRI0401   TJ TŽ Třinec             25:16   + 8:23 
  6. Bielecki Michal          1CP0401   UKS Siódemka Rumia       26:06   + 9:13 
  7. Pěček Dominik            SKM0401   KOB Směr Kroměříž        35:55   + 19:02
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.40 km, 130 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíba Michal            STE9900   SK SKI-OB Šternberk      27:14          
  2. Müller Tomáš             OTK9901   OOB TJ Jiskra Otrokovic  34:43   + 7:29 
  3. Zamojski RafaL           1CP0001   UKS Siódemka Rumia       38:15   + 11:01
  4. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      42:46   + 15:32
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 3.00 km, 155 m, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              TBM9437   KOS TJ Tesla Brno        23:23          
  2. Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk       24:05   + 0:42 
  3. Jurczyk Tomasz           51P9400   UKS Sparta Czyżowice     26:19   + 2:56 
  4. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov  26:22   + 2:59 
  5. Cienciala Jan            TRI9801   TJ TŽ Třinec             26:54   + 3:31 
  6. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            27:20   + 3:57 
  7. Žaloudík Jiří            KRN8600   KOS TJ Lokomotiva Krnov  27:40   + 4:17 
  8. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            28:21   + 4:58 
  9. Seitler Milan            ASU9148   Magnus Orienteering      29:04   + 5:41 
 10. Vlach Jiří               AOV7900   OOB TJ Baník Ostrava     29:16   + 5:53 
 11. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               29:21   + 5:58 
 12. Fajkus Radim             JPV9509   Oddíl OS SK Prostějov    30:14   + 6:51 
 13. Brabec Jaroslav          ZBM8242   SK Žabovřesky Brno       30:59   + 7:36 
 14. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  31:05   + 7:42 
 15. Ogdowski Bartlomiej      1CP0000   UKS Siódemka Rumia       32:40   + 9:17 
 16. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         32:43   + 9:20 
 17. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          32:53   + 9:30 
 18. Dvorský Petr             SKM9601   KOB Směr Kroměříž        34:19   + 10:56
 19. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        35:52   + 12:29
 20. Šrubař Michal            ASU8606   Magnus Orienteering      37:57   + 14:34
 21. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        39:01   + 15:38
 22. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        40:20   + 16:57
 23. Bedarau Edvin            0290002                            44:35   + 21:12
 24. Peths Jan                KRN8101   KOS TJ Lokomotiva Krnov  45:01   + 21:38
 25. Otruba Vojtěch           JPV9717   Oddíl OS SK Prostějov    46:04   + 22:41
 26. Zapletal Martin          STE8500   SK SKI-OB Šternberk      48:17   + 24:54
     Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo   DISK          
  MS Peřinka Jan              AOP9101   Orientační Běh Opava     34:54   + 11:31
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 2.40 km, 130 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               VAM9000   OB Vamberk               20:25          
  2. Skorupa Piotr            86P9300   LKS Górzanka Nawojowa G  23:46   + 3:21 
  3. Kopecký David            UOL7800   SOB Olomouc              23:53   + 3:28 
  4. Bernatík Lukáš           SFM9801   O-RUNNAŘI Beskydy        24:39   + 4:14 
  5. Zbíral Robert            UOL8000   SOB Olomouc              24:49   + 4:24 
  6. Trávníček Jan            PLU7501   TJ SOKOL Plumlov         25:39   + 5:14 
  7. Krčál Jaroslav           LPU8407   OK Lokomotiva Pardubice  25:46   + 5:21 
  8. Hubáček Josef            LCE6127   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:59   + 5:34 
  9. Tsiak Aliaksandr         0290001                            26:22   + 5:57 
 10. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        28:48   + 8:23 
 11. Peterek Vít              SOP8600   OOB TJ Slezan Opava      30:09   + 9:44 
 12. Hájek Václav             KYL9800   SK SP Kylešovice         30:20   + 9:55 
 13. Kašpar Petr              JPV9915   Oddíl OS SK Prostějov    30:34   + 10:09
 14. Paulíček Michal          UOL7701   SOB Olomouc              32:34   + 12:09
 15. Mutina Jiří              BFM9101   SKOB Frýdek - Místek     35:26   + 15:01
 16. Mutina Václav            BFM9301   SKOB Frýdek - Místek     42:54   + 22:29
 17. Videcký Jan              KSU7504   Klub vytrvalostních spo  49:26   + 29:01
 18. Polách Robert            SFM9501   O-RUNNAŘI Beskydy        52:15   + 31:50
     Thiemel Jiří             ASU8948   Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 2.20 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  20:13          
  2. Dittrich Pavel           SKM7501   KOB Směr Kroměříž        20:15   + 0:02 
  3. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  22:21   + 2:08 
  4. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  22:28   + 2:15 
  5. Netopil Libor            VAM7401   OB Vamberk               22:52   + 2:39 
  6. Zajíc Josef              LOV7601   lepus.cz                 24:38   + 4:25 
  7. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  25:42   + 5:29 
  8. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                26:17   + 6:04 
  9. Pěček Vítězslav          SKM7104   KOB Směr Kroměříž        26:29   + 6:16 
 10. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      27:31   + 7:18 
 11. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  29:12   + 8:59 
 12. Krüger Ronny             3LD7900   Berliner Turnerschaft    31:06   + 10:53
 13. Kostka Petr              MOV8200   SKOB Ostrava             31:08   + 10:55
 14. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  31:09   + 10:56
 15. Rytíř Michal             SKM7325   KOB Směr Kroměříž        31:56   + 11:43
 16. Mastela Rafal            HAV7300   OB Havířov               32:28   + 12:15
 17. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      35:14   + 15:01
 18. Kulíšek Tomáš            HOB7101   SKOB  Horní Benešov      35:36   + 15:23
 19. Navrátil Rostislav       TRI6601   TJ TŽ Třinec             35:49   + 15:36
 20. Bochňák Zbyněk           LOV7600   lepus.cz                 35:52   + 15:39
 21. Procházka Josef          0160001                            37:56   + 17:43
 22. Silnoušek Jiří           STE7200   SK SKI-OB Šternberk      49:09   + 28:56
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 2.00 km, 120 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiala Jan                ZBM7205   SK Žabovřesky Brno       20:44          
  2. Verbin Oded              0220001                            23:01   + 2:17 
  3. Finstrle Aleš            ZBM7603   SK Žabovřesky Brno       24:43   + 3:59 
  4. Cicvárek Ivo             ZBM7504   SK Žabovřesky Brno       25:52   + 5:08 
  5. Vácha Robert             0320001                            28:36   + 7:52 
  6. Tomášek Petr             STE8001   SK SKI-OB Šternberk      31:01   + 10:17
  7. Toman Ondřej             LBM7517   TJ Lokomotiva Ingstav B  31:30   + 10:46
  8. Vácha Pavel              MFP7901   Matfyz Praha             31:53   + 11:09
  9. Strohalm Petr            KRN8103   KOS TJ Lokomotiva Krnov  32:16   + 11:32
 10. Holý Ondřej              SBR7600   SKOB Bruntál             32:20   + 11:36
 11. Sláma Lumír              LCE8103   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:33   + 12:49
 12. Zeman Radek              0070001                            33:49   + 13:05
 13. Badarycz Piotr           0330001                            34:16   + 13:32
 14. Minarčík Tomáš           KRN8102   KOS TJ Lokomotiva Krnov  37:12   + 16:28
 15. Šafek Jiří               ZBM7606   SK Žabovřesky Brno       41:37   + 20:53
 16. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:42   + 25:58
 17. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc              51:43   + 30:59
 18. Frank Darrell            6KC       Neregistrovaní           51:54   + 31:10
 19. Beránek Miroslav         ZBM7705   SK Žabovřesky Brno       53:17   + 32:33
 20. Good Martin              SBR7800   SKOB Bruntál             61:15   + 40:31
  MS Salich Radomír           AOP7603   Orientační Běh Opava     68:21   + 47:37
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 2.00 km, 95 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100   SOB Olomouc              18:02          
  2. Kratochvíl Karel         HOB7001   SKOB  Horní Benešov      21:28   + 3:26 
  3. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  22:26   + 4:24 
  4. Dzik Mirosław            86P7102   LKS Górzanka Nawojowa G  23:28   + 5:26 
  5. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 24:28   + 6:26 
  6. Egge Guttorm             0190001                            24:44   + 6:42 
  7. Slavík Tomáš             TVR6800   TJ Sokol Vrbno pod Prad  24:49   + 6:47 
  8. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  29:22   + 11:20
  9. Ženčák Jaroslav          0120001                            33:30   + 15:28
 10. Štorek Petr              JPV6505   Oddíl OS SK Prostějov    34:03   + 16:01
 11. Přikryl Jiří             JPV7404   Oddíl OS SK Prostějov    35:50   + 17:48
 12. Poláček Luboš            JPV7214   Oddíl OS SK Prostějov    42:06   + 24:04
 13. Mizera Ladislav          ROV5301   OK Zubří                 44:56   + 26:54
     Sklenář Josef            SBR6601   SKOB Bruntál              DISK          
     Malý Juraj               0010001                             DISK          
     Pavlík Radek             ASU6849   Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 1.70 km, 80 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  18:11          
  2. Kašpar Jaroslav          KSU7004   Klub vytrvalostních spo  23:49   + 5:38 
  3. Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava             26:15   + 8:04 
  4. Vavřík René              MOV7000   SKOB Ostrava             28:41   + 10:30
  5. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  29:31   + 11:20
  6. Mielec Jaromír           AOV6901   OOB TJ Baník Ostrava     30:20   + 12:09
  7. Sadílek Ondřej           0100001                            30:35   + 12:24
  8. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:48   + 12:37
  9. Vítek Zbyněk             PTE6622   TJ Sokol Ptení           30:51   + 12:40
 10. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      30:56   + 12:45
 11. Kašpar Patrik            0250001                            31:59   + 13:48
 12. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  32:11   + 14:00
 13. Žebrák Zbyněk            LOV7101   lepus.cz                 32:28   + 14:17
 14. Čermák Petr              LPU6501   OK Lokomotiva Pardubice  33:16   + 15:05
 15. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  35:11   + 17:00
 16. Matuška Pavel            RBK7001   SK Radioklub Blansko     40:24   + 22:13
 17. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  41:06   + 22:55
 18. Trepáč Ivan                                                 46:46   + 28:35
 19. Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic  52:52   + 34:41
     Hájek Marek              KYL6800   SK SP Kylešovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 1.70 km, 75 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               20:50          
  2. Lužný Ladislav           HAV6000   OB Havířov               21:55   + 1:05 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               22:10   + 1:20 
  4. Řeháček Petr             SBR6302   SKOB Bruntál             22:42   + 1:52 
  5. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            24:12   + 3:22 
  6. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    24:28   + 3:38 
  7. Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:57   + 4:07 
  8. Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava               28:27   + 7:37 
  9. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:30   + 7:40 
 10. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  28:32   + 7:42 
 11. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  28:56   + 8:06 
 12. Sedláček Jaroslav        HLV6404   KČT - OB Holešov         30:33   + 9:43 
 13. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  30:52   + 10:02
 14. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Mladá Boleslav      32:43   + 11:53
 15. Višňa Milan              OOL5904   SK Haná orienteering     32:52   + 12:02
 16. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               33:33   + 12:43
 17. Fijor Waldemar           0110001                            33:39   + 12:49
 18. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  34:08   + 13:18
 19. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      34:59   + 14:09
 20. Czerkawski Waclaw                                           39:25   + 18:35
 21. Sypula Slawomir          4HP6001   UNTS Warszawa            40:00   + 19:10
 22. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         41:03   + 20:13
 23. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        44:12   + 23:22
 24. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko        46:54   + 26:04
 25. Jaroš Vojtěch            ZPV5706   KOB ZPV Prostějov        48:15   + 27:25
 26. Olbrycht Janusz          73P5500   OLBnO                    48:46   + 27:56
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 1.60 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trydzenski Henadzi       0300001                            17:36          
  2. Kööhler Hans             0260001                            21:16   + 3:40 
  3. Kršák Karel              VIC5902   OB Vizovice              23:35   + 5:59 
  4. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        26:20   + 8:44 
  5. Polewski Dariusz         2AP6100   Jedynka Zdzieszowice     27:41   + 10:05
  6. Strohalm Petr            KRN5601   KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:17   + 11:41
  7. Felkl Luděk              0120002                            29:31   + 11:55
  8. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     29:59   + 12:23
  9. Labudík Milan            TVR6200   TJ Sokol Vrbno pod Prad  35:43   + 18:07
 10. Lecián Oldřich           OOP6100   TJ Opava                 37:42   + 20:06
 11. Janošík Zdeněk           UOL5600   SOB Olomouc              38:06   + 20:30
 12. Roubalík Radovan         0050001                            43:22   + 25:46
 13. Mertlík Jiří             VRL6102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:06   + 34:30
     Chromčák František       JZL5201   TJ Jižní svahy Zlín       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.60 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    19:32          
  2. Juřeník Josef            MOV5201   SKOB Ostrava             20:30   + 0:58 
  3. Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:50   + 1:18 
  4. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  21:26   + 1:54 
  5. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   23:19   + 3:47 
  6. Zabloudil Pavel          TBM5003   KOS TJ Tesla Brno        23:36   + 4:04 
  7. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  23:56   + 4:24 
  8. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      24:21   + 4:49 
  9. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 24:30   + 4:58 
 10. Sukeník Mojmír           KRN5202   KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:02   + 5:30 
 11. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  25:49   + 6:17 
 12. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  27:59   + 8:27 
 13. Pospíšil Karel           TVR5000   TJ Sokol Vrbno pod Prad  28:07   + 8:35 
 14. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          29:04   + 9:32 
 15. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    29:34   + 10:02
 16. Novák Miroslav           0130003                            35:24   + 15:52
 17. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         36:26   + 16:54
 18. Wysocki Andrzej          24P5100   Slask O-Team             38:29   + 18:57
 19. Janošík Antonín          UOL5201   SOB Olomouc              40:39   + 21:07
     Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.50 km, 70 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sands Tim                0060001                            24:17          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403   TJ Baník Ostrava OKD     32:15   + 7:58 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       34:05   + 9:48 
  4. Klech Josef              HOB4701   SKOB  Horní Benešov      41:50   + 17:33
  5. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        77:46   + 53:29
     Kašpar Josef             HOB4601   SKOB  Horní Benešov       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.40 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       34:48          
  2. Nosek Jiří               OOP4401   TJ Opava                 42:20   + 7:32 
  3. Dufek Jan                TBM4231   KOS TJ Tesla Brno        42:54   + 8:06 
  4. Vávra Jiří               MOV4102   SKOB Ostrava             61:53   + 27:05
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.40 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kurečka Jakub            HOB0701   SKOB  Horní Benešov      14:16          
  2. Kratochvíl David         HOB1101   SKOB  Horní Benešov      15:20   + 1:04 
  3. Pethsová Isabella        KRN1051   KOS TJ Lokomotiva Krnov  15:32   + 1:16 
  4. Stacke Viktorie          LCE1251   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:56   + 1:40 
  5. Zaoralová Barbora        NNN0003   Neregistrovaní           16:02   + 1:46 
  6. Váchová Soňa             MFP1050   Matfyz Praha             16:41   + 2:25 
  7. Macka Matyáš             LCE1313   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:23   + 3:07 
  8. Hegnerová Viktorie       LPM1350   OK Lokomotiva Plzeň      17:57   + 3:41 
  9. Špiláček Vojtěch                                            19:27   + 5:11 
 10. Sadílková Gabriela       0100002                            21:19   + 7:03 
 11. Vácha Jiří               SJI5414   OK Jihlava               22:03   + 7:47 
 12. Dékány Matěj             LCE1601   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:21   + 8:05 
 13. Brabec Lukáš             0130001                            23:26   + 9:10 
 14. Sedláček Matěj           HLV1000   KČT - OB Holešov         24:32   + 10:16
 15. Navrátil Jáchym          JZL1100   TJ Jižní svahy Zlín      24:39   + 10:23
 16. Rychlý Jakub             KRN       KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:42   + 11:26
 17. Panna Matyáš             MOV1300   SKOB Ostrava             26:14   + 11:58
 18. Krejčiříková Zuzana      BBM1150   BETA URSUS Orienteering  27:14   + 12:58
 19. Jurczyk Anna             51P7050   UKS Sparta Czyżowice     28:11   + 13:55
 20. Krüger Náya Livia        3LD1450   Berliner Turnerschaft    30:46   + 16:30
 21. Špiláček Adam                                               30:59   + 16:43
 22. Holinková Mariánka       KRN1111   KOS TJ Lokomotiva Krnov  33:41   + 19:25
 23. Brabcová Tina            0130002                            34:37   + 20:21
 24. Tomášková Lucie          STE1350   SK SKI-OB Šternberk      37:02   + 22:46
 25. Malá Zara Mia                                               40:43   + 26:27
 26. Matyšek Josef            PLU1400   TJ SOKOL Plumlov         40:56   + 26:40
 27. Sýkora Jan               0080003                            49:29   + 35:13
 28. Zapletalová Emma                                            53:22   + 39:06
     Slámová Emílie Inka      LCE1253   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Peršinová Barunka        0280001                             DISK          
  MS Kotůlek Vít              AOP1301   Orientační Běh Opava     19:59   + 5:43 
  MS Kubová Julie             AOP1351   Orientační Běh Opava     36:51   + 22:35
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.30 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             14:45          
  2. Kašpar Martin            SRK0000   SOOB Spartak Rychnov n.  15:30   + 0:45 
  3. Hanuš Jaroslav           HOB0001   SKOB  Horní Benešov      16:13   + 1:28 
  4. Plánková Jana            NNN0002   Neregistrovaní           17:16   + 2:31 
  5. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  17:32   + 2:47 
  6. Kurečková Pavla          HOB7952   SKOB  Horní Benešov      17:36   + 2:51 
  7. Hendrych Jaromír         HOB6001   SKOB  Horní Benešov      19:07   + 4:22 
  8. Chudík Michael           BFM7103   SKOB Frýdek - Místek     19:14   + 4:29 
  9. Hendrychová Pavla        HOB6251   SKOB  Horní Benešov      20:27   + 5:42 
 10. Sadílková Zuzana         0100004                            21:48   + 7:03 
 11. Grzegocka Aleksandra     51P9350   UKS Sparta Czyżowice     21:56   + 7:11 
 12. Chmelařová Blanka        0090001                            22:00   + 7:15 
 13. Hendrych Vlastimil       HOB5601   SKOB  Horní Benešov      22:31   + 7:46 
 14. Tomášková Petra          STE8250   SK SKI-OB Šternberk      22:38   + 7:53 
 15. Tran Ngoc Mai                                               22:42   + 7:57 
 16. Hendrych Jiří            HOB6701   SKOB  Horní Benešov      23:58   + 9:13 
 17. Koťátková Barbora                                           24:15   + 9:30 
 18. Tulková Jana                                                24:29   + 9:44 
 19. Byrtusová Klára          SIT0851   OK SILESIA               25:06   + 10:21
 20. Zaoral Jan               NNN0001   Neregistrovaní           25:29   + 10:44
 21. Sadílková Martina        0100005                            27:03   + 12:18
 22. Wojciechowicz Agnieszka  23P8650   OK!Sport Warszawa        28:30   + 13:45
 23. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  30:42   + 15:57
 24. Stejskal Ondřej          LBM8801   TJ Lokomotiva Ingstav B  30:54   + 16:09
 25. Benešová Jana                                               31:30   + 16:45
 26. Porebský Radek           0310002                            32:27   + 17:42
 27. Schramm Edita            0310001                            34:07   + 19:22
 28. Matušková Kateřina       RBK7474   SK Radioklub Blansko     35:15   + 20:30
 29. Horvátová Blanka         0340001                            38:34   + 23:49
 30. Cymorková Kateřina       TRI7152   TJ TŽ Třinec             38:42   + 23:57
 31. Porebská Markéta         0310004                            49:32   + 34:47
 32. Porebská Eva             0310003                            49:39   + 34:54
 33. Válka Jan                SOP1701   OOB TJ Slezan Opava      53:47   + 39:02
 34. Peterek Antonín                                             59:51   + 45:06
 35. Žaloudíková Eva          KRN8750   KOS TJ Lokomotiva Krnov  82:20   + 67:35
  MS Kotůlková Renáta         AOP0451   Orientační Běh Opava     33:45   + 19:00
  MS Kubová Ella              AOP0853   Orientační Běh Opava     44:34   + 29:49
--------------------------------------------------------------------------------

T 1.80 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243   Magnus Orienteering      14:52          
  2. Matyšek Radoslav         PLU8007   TJ SOKOL Plumlov         16:43   + 1:51 
  3. Komenda Kamil            0210001                            17:31   + 2:39 
  4. Otruba Karel             PLU7917   TJ SOKOL Plumlov         17:34   + 2:42 
  5. Kovařík Martin           SIT0101   OK SILESIA               18:11   + 3:19 
  5. Bíčánek Jan              SIT0501   OK SILESIA               18:11   + 3:19 
  7. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        18:34   + 3:42 
  8. Bíčánek Milan            SIT7703   OK SILESIA               18:58   + 4:06 
  9. Kovařík Tomáš            SIT0401   OK SILESIA               20:12   + 5:20 
 10. Denemarek Ivo            BBM7901   BETA URSUS Orienteering  20:13   + 5:21 
 11. Martínek Pavel                                              21:05   + 6:13 
 12. Kovaříková Mária         SIT6951   OK SILESIA               21:37   + 6:45 
 13. Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice              21:44   + 6:52 
 14. Bohuš Peter              27S       Farmaceut Bratislava     21:52   + 7:00 
 15. Sliž Eduard              TRI7601   TJ TŽ Třinec             23:35   + 8:43 
 16. Kurečka Lubomír          HOB7501   SKOB  Horní Benešov      23:37   + 8:45 
 16. Sochor Tomáš             HAV6301   OB Havířov               23:37   + 8:45 
 18. Muchová Barbora          KVS8550   SKOB Kobra Vsetín        24:50   + 9:58 
 19. Byrtus Jakub             SIT0502   OK SILESIA               25:07   + 10:15
 20. Furmánek Zdeněk          0170003                            25:46   + 10:54
 21. Dressler Jan             SBK7911   KOB START Blansko        26:14   + 11:22
 22. Šrajer Jan               OOP5601   TJ Opava                 27:59   + 13:07
 23. Kovařík Martin           SIT7701   OK SILESIA               28:06   + 13:14
 24. Bíčánková Jana           SIT7551   OK SILESIA               29:15   + 14:23
 25. Jurczyk Piotr            51P6900   UKS Sparta Czyżowice     29:47   + 14:55
 26. Sýkora Jiří              OOP5400   TJ Opava                 30:00   + 15:08
 27. Byrtus Petr              SIT7702   OK SILESIA               31:12   + 16:20
 28. Sýkorová Ivana           OOP6450   TJ Opava                 31:32   + 16:40
 29. Sochorová Hana           HAV6250   OB Havířov               33:16   + 18:24
 30. Hendrych Jan             HOB9301   SKOB  Horní Benešov      33:32   + 18:40
 31. Lindovský Kamil                                             34:55   + 20:03
 32. Jirková Petra            VPM8450   KOS Slavia Plzeň         35:29   + 20:37
 33. Rokoszová Jaroslava      MOV6351   SKOB Ostrava             36:51   + 21:59
 34. Rohlík Zbyněk            KVS0301   SKOB Kobra Vsetín        37:23   + 22:31
 35. Bielecki Tadeusz         1CP7001   UKS Siódemka Rumia       38:28   + 23:36
 36. Grabovský Marek                                             41:08   + 26:16
 37. Rohlík Petr              KVS6402   SKOB Kobra Vsetín        44:42   + 29:50
 38. Rokosz Bohumil           MOV4803   SKOB Ostrava             45:14   + 30:22
 39. Levrincová Petra                                            46:19   + 31:27
 40. Svihra Peter                                                54:35   + 39:43
 41. Rychlý Lubomír                                              57:27   + 42:35
 42. Pavelková Eliška                                            66:18   + 51:26
 43. Czaschová Helena                                            70:21   + 55:29
     Návrat Ladislav                                              DISK          
  MS Pavelek Luděk            AOP5801   Orientační Běh Opava     25:15   + 10:23
  MS Pavelková Michaela       AOP6851   Orientační Běh Opava     31:10   + 16:18
  MS Pavelková Ema            AOP0051   Orientační Běh Opava     31:50   + 16:58
  MS Kollarovits Pavel        AOP8101   Orientační Běh Opava     32:30   + 17:38
  MS Kubová Markéta           AOP7653   Orientační Běh Opava     60:31   + 45:39
--------------------------------------------------------------------------------