Kód závodu          : 4955
Název               : Grand prix Silesia - E3
Datum               : 20.07.2019
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Stavitel tratí      : Kostka Jiří

D10 0.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Anna           STE1051   SK SKI-OB Šternberk      12:04          
  2. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  17:21   + 5:17 
  3. Krüger Lianne Joséfine   3LD1150   Berliner Turnerschaft    24:59   + 12:55
  4. Slámová Julie            LCE1051   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:03   + 17:59
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 0.60 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwarzová Katka         LBE1151   TJ Lokomotiva Beroun      9:16          
  2. Broschová Alžběta        RBK1151   SK Radioklub Blansko     12:28   + 3:12 
  3. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  18:00   + 8:44 
  4. Plačková Ráchel                                             18:17   + 9:01 
  5. Schwarzová Martina       LBE0951   TJ Lokomotiva Beroun     20:27   + 11:11
  MS Kotůlková Dorota         AOP1150   Orientační Běh Opava     28:05   + 18:49
  MS Kollárovitsová Julie     AOP0951   Orientační Běh Opava     31:00   + 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

D12 0.90 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Sabina        LCE0851   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:54          
  2. Sedláčková Klára         LCE0854   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:39   + 3:45 
  3. Rozsívalová Adéla        KON0760   KOB Konice               19:26   + 5:32 
  4. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:50   + 6:56 
  5. Reichlová Pavla          KSU0888   Klub vytrvalostních spo  21:07   + 7:13 
  6. Levrincová Klára         TAP0854   KOB Tretra Praha         23:16   + 9:22 
  7. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  24:45   + 10:51
  8. Reichlová Lucie          KSU0850   Klub vytrvalostních spo  29:13   + 15:19
  9. Bielecka Marta           1CP0851   UKS Siódemka Rumia       34:50   + 20:56
     Janíčková Jolana         OSN0777   SK Orientační sporty No   DISK          
  MS Pachmannová Iva          AOP0852   Orientační Běh Opava     16:28   + 2:34 
  MS Kovalčíková Alena        AOP0751   Orientační Běh Opava     18:21   + 4:27 
  MS Cetlová Karolína         AOP0752   Orientační Běh Opava     22:03   + 8:09 
  MS Borunská Alžběta         AOP0950   Orientační Běh Opava     38:10   + 24:16
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.20 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  18:31          
  2. Mališková Kristýna       LCE0552   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:39   + 2:08 
  3. Pišová Adéla             LCE0551   OOB TJ Slovan Luhačovic  23:16   + 4:45 
     Dittrichová Lucie        SKM0551   KOB Směr Kroměříž         DISK          
     Tomanová Eliška          LBM0651   TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
  MS Holasová Barbora         AOP0651   Orientační Běh Opava     15:23   +      
  MS Gallo Natálie            AOP0652   Orientační Běh Opava     18:05   +      
     Kotůlková Martina        AOP0650   Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.30 km, 65 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:36          
  2. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       20:39   + 1:03 
  3. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  24:08   + 4:32 
  4. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      24:23   + 4:47 
  5. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  28:08   + 8:32 
  6. Haluzová Štěpánka        SBR0450   SKOB Bruntál             29:26   + 9:50 
  7. Hegnerová Adéla          LPM0450   OK Lokomotiva Plzeň      43:59   + 24:23
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.40 km, 75 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        18:06          
  2. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  20:08   + 2:02 
  3. Navrátilová Adéla        TRI0250   TJ TŽ Třinec             28:17   + 10:11
  4. Janýšková Alžběta        SFM0150   O-RUNNAŘI Beskydy        30:55   + 12:49
  5. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  31:46   + 13:40
  6. Mudráková Eliška         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:12   + 22:06
  7. Čermáková Kateřina       ROZ0150   OK Roztoky               42:01   + 23:55
     Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
  MS Krčková Helena           AOP0251   Orientační Běh Opava     57:20   + 39:14
--------------------------------------------------------------------------------

D20 1.50 km, 85 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dawidowska Natalia       1CP0052   UKS Siódemka Rumia       20:17          
  2. Bielecka Aleksandra      1CP0053   UKS Siódemka Rumia       20:36   + 0:19 
  3. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950   OK Roztoky               51:55   + 31:38
     Kreft Oliwia             1CP0051   UKS Siódemka Rumia        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 1.60 km, 90 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       18:58          
  2. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               19:47   + 0:49 
  3. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        19:57   + 0:59 
  4. Jelínková Šárka          PGP9153   SK Praga                 20:00   + 1:02 
  5. Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové     20:18   + 1:20 
  6. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  20:50   + 1:52 
  7. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       21:03   + 2:05 
  8. Vítková Lucie            PTE9474   TJ Sokol Ptení           22:46   + 3:48 
  9. Jelínková Zora           PGP8851   SK Praga                 23:59   + 5:01 
     Kulow Anicó              3LD8650   Berliner Turnerschaft     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 1.40 km, 70 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Miśkiewicz Martyna       23P8950   OK!Sport Warszawa        19:56          
  2. Königová Jana            ZBM8661   SK Žabovřesky Brno       20:27   + 0:31 
  3. Rychlá Pavlína           KRN8559   KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:33   + 0:37 
  4. Hájková Petra            KYL9350   SK SP Kylešovice         23:38   + 3:42 
  5. Skálová Gabriela         DKP8658   Oddíl OB Kotlářka        23:55   + 3:59 
  6. Mesiarkinová Kamila      ASU8282   Magnus Orienteering      27:07   + 7:11 
  7. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        27:08   + 7:12 
  8. Hornová Lenka            0140001                            30:34   + 10:38
     Kocikowska Anna          3TP9450   SK Szybkie Anie           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 1.50 km, 85 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  21:59          
  2. Uhnavá Markéta           ZBM8485   SK Žabovřesky Brno       22:42   + 0:43 
  3. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  22:51   + 0:52 
  4. Dittrichová Andrea       SKM7750   KOB Směr Kroměříž        24:34   + 2:35 
  5. Horáčková Vladimíra      MOV7750   SKOB Ostrava             27:34   + 5:35 
  6. Svačinková Jitka         TVR7750   TJ Sokol Vrbno pod Prad  27:54   + 5:55 
  7. Plachá Andrea            JPV7676   Oddíl OS SK Prostějov    28:01   + 6:02 
  8. Michálková Renata        LCE8151   OOB TJ Slovan Luhačovic  28:21   + 6:22 
  9. Gottwaldová Hana         JPV7551   Oddíl OS SK Prostějov    54:30   + 32:31
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 1.30 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Michaela       VAM8450   OB Vamberk               16:00          
  2. Śliwczyńska Ilona        53P7850   Team 360°                18:32   + 2:32 
  3. Zitková Radka            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  20:17   + 4:17 
  4. Good Ludmila             SBR8050   SKOB Bruntál             20:47   + 4:47 
  5. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  24:28   + 8:28 
  6. Pannová Vendula          MOV7752   SKOB Ostrava             24:33   + 8:33 
  7. Tomanová Veronika        LBM7751   TJ Lokomotiva Ingstav B  25:50   + 9:50 
  8. Poláčková Monika         JPV7552   Oddíl OS SK Prostějov    27:22   + 11:22
  9. Lubrichová Eva           STE7556   SK SKI-OB Šternberk      28:05   + 12:05
 10. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      28:17   + 12:17
 11. Chudíková Pavla          BFM7851   SKOB Frýdek - Místek     28:48   + 12:48
 12. Bednaříková Daniela      VLI7759   Slavia Liberec orientee  30:23   + 14:23
 13. Slámová Alena            LCE8253   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:31   + 15:31
 14. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:58   + 18:58
 15. Vojvodíková Barbara      0040001                            35:40   + 19:40
 16. Rozsívalová Petra        KON8063   KOB Konice               37:38   + 21:38
 17. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      38:38   + 22:38
 18. Chromčáková Jitka        JZL7850   TJ Jižní svahy Zlín      40:53   + 24:53
 19. Stašková Petra           ZBM8255   SK Žabovřesky Brno       41:13   + 25:13
 20. Přikrylová Jitka         JPV7979   Oddíl OS SK Prostějov    58:14   + 42:14
     Cicvárková Lucie         ZBM7651   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 1.40 km, 80 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:22          
  2. Jarošová Petra           ZPV6666   KOB ZPV Prostějov        20:49   + 0:27 
  3. Utskarpen Audrun         0190002                            21:23   + 1:01 
  4. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  22:23   + 2:01 
  4. Bialeková Martina        LBE7350   TJ Lokomotiva Beroun     22:23   + 2:01 
  6. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  23:02   + 2:40 
  7. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       24:33   + 4:11 
  8. Rykalová Jitka           VAM7251   OB Vamberk               25:24   + 5:02 
  9. Slavíková Lenka          TVR7350   TJ Sokol Vrbno pod Prad  26:20   + 5:58 
 10. Nowicka-Bielecka Kornelia1CP7051   UKS Siódemka Rumia       31:50   + 11:28
 11. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  34:46   + 14:24
 12. Štorková Simona          JPV6556   Oddíl OS SK Prostějov    41:20   + 20:58
 13. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  44:09   + 23:47
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 1.20 km, 65 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Reichlová Jiřina         KSU7499   Klub vytrvalostních spo  19:56          
  2. Hendrychová Marcela      HOB7051   SKOB  Horní Benešov      24:14   + 4:18 
  3. Kulová Jana              VAM6550   OB Vamberk               25:02   + 5:06 
  4. Veverková Yveta          VAM6452   OB Vamberk               27:47   + 7:51 
  5. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     29:56   + 10:00
  6. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  31:08   + 11:12
  7. Leciánová Vanda          OOP7453   TJ Opava                 31:48   + 11:52
  8. Ženčáková Marie          0120003                            32:25   + 12:29
  9. Pišová Hana              LCE7053   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:40   + 13:44
 10. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          34:04   + 14:08
 11. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  35:56   + 16:00
 12. Blank Radka              SKM7351   KOB Směr Kroměříž        36:31   + 16:35
 13. Bydžovská Helena         LPU1      OK Lokomotiva Pardubice  38:39   + 18:43
 14. Bernatíková Šárka        SFM7151   O-RUNNAŘI Beskydy        40:56   + 21:00
 15. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  50:03   + 30:07
 16. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald         51:37   + 31:41
     Sedláčková Jana          HLV7060   KČT - OB Holešov          DISK          
     Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.20 km, 65 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451   OB Vamberk               17:11          
  2. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  21:22   + 4:11 
  3. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  21:24   + 4:13 
  4. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:37   + 5:26 
  5. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         23:26   + 6:15 
  6. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  25:52   + 8:41 
  7. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      25:54   + 8:43 
  8. Janošíková Jaroslava     UOL5858   SOB Olomouc              26:37   + 9:26 
  9. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            27:21   + 10:10
 10. Hájková Iveta            KYL6350   SK SP Kylešovice         28:07   + 10:56
 11. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        28:19   + 11:08
 12. Matyášová Lenka          LBM6460   TJ Lokomotiva Ingstav B  30:31   + 13:20
 13. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:13   + 14:02
 14. Stackeová Anna           LCE5551   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:46   + 14:35
 15. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             36:08   + 18:57
 16. Chodurová Milena         SFM5750   O-RUNNAŘI Beskydy        37:19   + 20:08
 17. Slezáková Jitka          LCE6351   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:41   + 21:30
 18. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         39:03   + 21:52
 19. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  42:41   + 25:30
 20. Strohalmová Milena       KRN5651   KOS TJ Lokomotiva Krnov  42:58   + 25:47
 21. Smrčková Olga            LPU6055   OK Lokomotiva Pardubice  45:37   + 28:26
 22. Kühnel Radka             0260002                            47:59   + 30:48
 23. Roubalíková Iva          0050002                            51:19   + 34:08
 24. Felklová Jarmila         0120004                            55:18   + 38:07
 25. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Mladá Boleslav      61:23   + 44:12
     Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Jelínková Radana         PGP5851   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.10 km, 60 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:56          
  2. Sands Carol              0060002                            25:13   + 2:17 
  3. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  26:46   + 3:50 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851   OOB TJ Slezan Opava      31:01   + 8:05 
  5. Štáblová Jitka           ASU5350   Magnus Orienteering      31:03   + 8:07 
  6. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        31:44   + 8:48 
  7. Kupcová Věroslava        DVP4850   DVP ORIENTATION          33:28   + 10:32
  8. Eremiášová Jana          TBM5451   KOS TJ Tesla Brno        36:06   + 13:10
--------------------------------------------------------------------------------

H10 0.70 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Matěj              LBM0909   TJ Lokomotiva Ingstav B   9:00          
  2. Dittrich Matouš          SKM1000   KOB Směr Kroměříž        11:23   + 2:23 
  3. Rozsíval Martin          KON1022   KOB Konice               13:46   + 4:46 
  4. Létal Jonáš              SFM0901   O-RUNNAŘI Beskydy        16:52   + 7:52 
  5. Kostka Artur             MOV0901   SKOB Ostrava             20:51   + 11:51
  6. Létal Hynek              SFM1001   O-RUNNAŘI Beskydy        25:13   + 16:13
  7. Michálek Marián          LCE1111   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:50   + 17:50
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 0.60 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macka Sebastián          LCE1112   OOB TJ Slovan Luhačovic  11:18          
  2. Stacke Jan               LCE1001   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:45   + 3:27 
  3. Kurečka Šimon            HOB0902   SKOB  Horní Benešov      15:33   + 4:15 
  4. Navrátil Daniel          JZL0900   TJ Jižní svahy Zlín      49:35   + 38:17
  MS Kollárovits Matěj        AOP1101   Orientační Běh Opava     18:22   + 7:04 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.00 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linhart Jakub            TZL0813   SKOB Zlín                18:48          
  2. Denemarek Max            TBM0800   KOS TJ Tesla Brno        18:49   + 0:01 
  3. Krüger Louis Antoine     3LD0900   Berliner Turnerschaft    20:38   + 1:50 
  4. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          21:42   + 2:54 
  5. Pěček Jakub              SKM0700   KOB Směr Kroměříž        21:48   + 3:00 
  6. Komenda Jakub            ZBM0712   SK Žabovřesky Brno       22:50   + 4:02 
  7. Tomášek Josef            STE0808   SK SKI-OB Šternberk      23:47   + 4:59 
  8. Stacke Václav            LCE0703   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:02   + 5:14 
  9. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                26:14   + 7:26 
 10. Linhart Adam             TZL0814   SKOB Zlín                33:42   + 14:54
 11. Čuda Ondřej              TZL0816   SKOB Zlín                48:45   + 29:57
 12. Holý Štěpán              SBR0802   SKOB Bruntál             63:14   + 44:26
  MS Gallo Ondřej             AOP0802   Orientační Běh Opava     13:28   +      
  MS Kovalčík Petr            AOP0901   Orientační Běh Opava     13:47   +      
  MS Čech Viktor              AOP0801   Orientační Běh Opava     17:34   +      
  MS Holas Štěpán             AOP0900   Orientační Běh Opava     19:56   + 1:08 
  MS Černohorský Jan          AOP0704   Orientační Běh Opava     21:55   + 3:07 
  MS Cetl Jan                 AOP0902   Orientační Běh Opava     23:59   + 5:11 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.30 km, 65 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  14:47          
  2. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  15:19   + 0:32 
  3. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:21   + 0:34 
  4. Brosch Ondřej            RBK0606   SK Radioklub Blansko     16:13   + 1:26 
  5. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          16:16   + 1:29 
  6. Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                16:48   + 2:01 
  7. Vojvodík Eduard          MOV0600   SKOB Ostrava             19:49   + 5:02 
  8. Sláma Šimon              LCE0502   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:52   + 6:05 
  9. Sedlák Jan               LPU4      OK Lokomotiva Pardubice  29:47   + 15:00
 10. Slavík Ondřej            TVR0500   TJ Sokol Vrbno pod Prad  56:59   + 42:12
  MS Borunský Matěj           AOP0600   Orientační Běh Opava     15:32   + 0:45 
  MS Černohorský Jakub        AOP0502   Orientační Běh Opava     35:26   + 20:39
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.40 km, 80 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 12:43          
  2. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  15:49   + 3:06 
  3. Mielec Radomír           AOV0301   OOB TJ Baník Ostrava     21:03   + 8:20 
  4. Mrózek Pawel             TRI0401   TJ TŽ Třinec             21:27   + 8:44 
  5. Bielecki Michal          1CP0401   UKS Siódemka Rumia       28:20   + 15:37
  6. Pěček Dominik            SKM0401   KOB Směr Kroměříž        34:36   + 21:53
     Sliž Rostislav           TRI0302   TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 1.60 km, 90 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíba Michal            STE9900   SK SKI-OB Šternberk      21:57          
  2. Zamojski RafaL           1CP0001   UKS Siódemka Rumia       22:00   + 0:03 
  3. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      24:27   + 2:30 
  4. Müller Tomáš             OTK9901   OOB TJ Jiskra Otrokovic  37:09   + 15:12
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 1.90 km, 100 m, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              TBM9437   KOS TJ Tesla Brno        15:07          
  2. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            15:57   + 0:50 
  3. Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk       16:08   + 1:01 
  4. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov  17:37   + 2:30 
  5. Fajkus Radim             JPV9509   Oddíl OS SK Prostějov    17:38   + 2:31 
  6. Cienciala Jan            TRI9801   TJ TŽ Třinec             17:55   + 2:48 
  7. Brabec Jaroslav          ZBM8242   SK Žabovřesky Brno       18:29   + 3:22 
  8. Jurczyk Tomasz           51P9400   UKS Sparta Czyżowice     18:40   + 3:33 
  9. Vlach Jiří               AOV7900   OOB TJ Baník Ostrava     19:05   + 3:58 
 10. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               19:24   + 4:17 
 11. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  20:10   + 5:03 
 12. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            20:45   + 5:38 
 13. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        21:06   + 5:59 
 14. Šrubař Michal            ASU8606   Magnus Orienteering      22:36   + 7:29 
 15. Ogdowski Bartlomiej      1CP0000   UKS Siódemka Rumia       22:43   + 7:36 
 16. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          22:52   + 7:45 
 17. Dvorský Petr             SKM9601   KOB Směr Kroměříž        22:55   + 7:48 
 18. Seitler Milan            ASU9148   Magnus Orienteering      23:08   + 8:01 
 19. Žaloudík Jiří            KRN8600   KOS TJ Lokomotiva Krnov  23:10   + 8:03 
 20. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         25:33   + 10:26
 21. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  26:17   + 11:10
 22. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        26:41   + 11:34
 23. Bedarau Edvin            0290002                            27:24   + 12:17
 24. Otruba Vojtěch           JPV9717   Oddíl OS SK Prostějov    30:02   + 14:55
 25. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        32:24   + 17:17
 26. Zapletal Martin          STE8500   SK SKI-OB Šternberk      47:25   + 32:18
     Peths Jan                KRN8101   KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
  MS Hadač Filip              AOP9301   Orientační Běh Opava     16:09   + 1:02 
     Peřinka Jan              AOP9101   Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 1.60 km, 90 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               VAM9000   OB Vamberk               15:46          
  2. Krčál Jaroslav           LPU8407   OK Lokomotiva Pardubice  18:08   + 2:22 
  3. Hubáček Josef            LCE6127   OOB TJ Slovan Luhačovic  19:06   + 3:20 
  4. Zbíral Robert            UOL8000   SOB Olomouc              20:01   + 4:15 
  5. Kopecký David            UOL7800   SOB Olomouc              20:25   + 4:39 
  6. Bernatík Lukáš           SFM9801   O-RUNNAŘI Beskydy        21:51   + 6:05 
  7. Kašpar Petr              JPV9915   Oddíl OS SK Prostějov    22:59   + 7:13 
  8. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        25:13   + 9:27 
  9. Tsiak Aliaksandr         0290001                            26:55   + 11:09
 10. Pátek Richard            ZBM7609   SK Žabovřesky Brno       27:39   + 11:53
 11. König Lukáš              ZBM8001   SK Žabovřesky Brno       27:50   + 12:04
 12. Videcký Jan              KSU7504   Klub vytrvalostních spo  28:02   + 12:16
 13. Hájek Václav             KYL9800   SK SP Kylešovice         28:04   + 12:18
 14. Trávníček Jan            PLU7501   TJ SOKOL Plumlov         28:58   + 13:12
 15. Peterek Vít              SOP8600   OOB TJ Slezan Opava      31:46   + 16:00
 16. Thiemel Jiří             ASU8948   Magnus Orienteering      34:55   + 19:09
 17. Polách Robert            SFM9501   O-RUNNAŘI Beskydy        35:05   + 19:19
     Skorupa Piotr            86P9300   LKS Górzanka Nawojowa G   DISK          
     Mutina Jiří              BFM9101   SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Paulíček Michal          UOL7701   SOB Olomouc               DISK          
     Mutina Václav            BFM9301   SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 1.70 km, 90 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501   KOB Směr Kroměříž        17:50          
  2. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  18:35   + 0:45 
  3. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  18:41   + 0:51 
  4. Čech Jan                 FSP7900   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:52   + 1:02 
  5. Netopil Libor            VAM7401   OB Vamberk               20:49   + 2:59 
  6. Zajíc Josef              LOV7601   lepus.cz                 20:50   + 3:00 
  7. Krüger Ronny             3LD7900   Berliner Turnerschaft    21:07   + 3:17 
  8. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      21:13   + 3:23 
  9. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  22:40   + 4:50 
 10. Navrátil Rostislav       TRI6601   TJ TŽ Třinec             22:45   + 4:55 
 11. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  23:07   + 5:17 
 12. Procházka Josef          0160001                            23:21   + 5:31 
 13. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                24:01   + 6:11 
 14. Pěček Vítězslav          SKM7104   KOB Směr Kroměříž        25:29   + 7:39 
 15. Rytíř Michal             SKM7325   KOB Směr Kroměříž        27:20   + 9:30 
 16. Kostka Petr              MOV8200   SKOB Ostrava             28:16   + 10:26
 17. Mastela Rafal            HAV7300   OB Havířov               29:09   + 11:19
 18. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  30:03   + 12:13
 19. Bochňák Zbyněk           LOV7600   lepus.cz                 30:32   + 12:42
 20. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  30:47   + 12:57
 21. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      34:17   + 16:27
 22. Kulíšek Tomáš            HOB7101   SKOB  Horní Benešov      43:23   + 25:33
 23. Silnoušek Jiří           STE7200   SK SKI-OB Šternberk      44:37   + 26:47
  MS Černohorský Martin       AOP7500   Orientační Běh Opava     31:31   + 13:41
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 1.50 km, 85 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiala Jan                ZBM7205   SK Žabovřesky Brno       15:54          
  2. Verbin Oded              0220001                            21:00   + 5:06 
  3. Tomášek Petr             STE8001   SK SKI-OB Šternberk      21:52   + 5:58 
  4. Toman Ondřej             LBM7517   TJ Lokomotiva Ingstav B  22:19   + 6:25 
  5. Vácha Pavel              MFP7901   Matfyz Praha             24:11   + 8:17 
  6. Strohalm Petr            KRN8103   KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:51   + 9:57 
  7. Badarycz Piotr           0330001                            26:59   + 11:05
  8. Holý Ondřej              SBR7600   SKOB Bruntál             27:46   + 11:52
  9. Beránek Miroslav         ZBM7705   SK Žabovřesky Brno       27:59   + 12:05
 10. Sklenář Josef            SBR6601   SKOB Bruntál             29:11   + 13:17
 11. Cicvárek Ivo             ZBM7504   SK Žabovřesky Brno       29:31   + 13:37
 12. Minarčík Tomáš           KRN8102   KOS TJ Lokomotiva Krnov  32:03   + 16:09
 13. Sláma Lumír              LCE8103   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:38   + 16:44
 14. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:25   + 18:31
 15. Šafek Jiří               ZBM7606   SK Žabovřesky Brno       34:47   + 18:53
 16. Brychlec Lukáš           MOV7501   SKOB Ostrava             37:14   + 21:20
 17. Good Martin              SBR7800   SKOB Bruntál             45:04   + 29:10
     Finstrle Aleš            ZBM7603   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Zeman Radek              0070001                             DISK          
  MS Kotůlek Jan              AOP7801   Orientační Běh Opava     28:41   + 12:47
  MS Sklenář Miroslav         AOP6302   Orientační Běh Opava     29:57   + 14:03
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 1.60 km, 85 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100   SOB Olomouc              17:25          
  2. Dzik Mirosław            86P7102   LKS Górzanka Nawojowa G  17:44   + 0:19 
  3. Egge Guttorm             0190001                            19:40   + 2:15 
  4. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  20:55   + 3:30 
  5. Kratochvíl Karel         HOB7001   SKOB  Horní Benešov      22:37   + 5:12 
  6. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 23:10   + 5:45 
  7. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  25:32   + 8:07 
  8. Malý Juraj               0010001                            26:22   + 8:57 
  9. Slavík Tomáš             TVR6800   TJ Sokol Vrbno pod Prad  27:00   + 9:35 
 10. Ženčák Jaroslav          0120001                            30:12   + 12:47
 11. Štorek Petr              JPV6505   Oddíl OS SK Prostějov    32:39   + 15:14
 12. Přikryl Jiří             JPV7404   Oddíl OS SK Prostějov    33:12   + 15:47
 13. Mizera Ladislav          ROV5301   OK Zubří                 35:08   + 17:43
 14. Poláček Luboš            JPV7214   Oddíl OS SK Prostějov    44:47   + 27:22
     Pavlík Radek             ASU6849   Magnus Orienteering       DISK          
  MS Schuster Martin          AOP6502   Orientační Běh Opava     21:44   + 4:19 
  MS Krček Martin             AOP7302   Orientační Běh Opava     41:48   + 24:23
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 1.40 km, 80 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  14:07          
  2. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      18:20   + 4:13 
  3. Sadílek Ondřej           0100001                            18:24   + 4:17 
  4. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  18:28   + 4:21 
  5. Vítek Zbyněk             PTE6622   TJ Sokol Ptení           19:18   + 5:11 
  6. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:40   + 6:33 
  7. Kašpar Jaroslav          KSU7004   Klub vytrvalostních spo  22:01   + 7:54 
  8. Žebrák Zbyněk            LOV7101   lepus.cz                 23:07   + 9:00 
  9. Čermák Petr              LPU6501   OK Lokomotiva Pardubice  23:11   + 9:04 
 10. Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava             24:00   + 9:53 
 11. Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:14   + 11:07
 12. Hájek Marek              KYL6800   SK SP Kylešovice         26:04   + 11:57
 13. Kašpar Patrik            0250001                            26:35   + 12:28
 14. Mielec Jaromír           AOV6901   OOB TJ Baník Ostrava     29:11   + 15:04
 15. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  30:28   + 16:21
 16. Vavřík René              MOV7000   SKOB Ostrava             34:56   + 20:49
 17. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  46:43   + 32:36
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 1.40 km, 80 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               17:39          
  2. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    22:33   + 4:54 
  3. Lužný Ladislav           HAV6000   OB Havířov               22:52   + 5:13 
  4. Řeháček Petr             SBR6302   SKOB Bruntál             23:01   + 5:22 
  5. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Mladá Boleslav      24:00   + 6:21 
  6. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  24:36   + 6:57 
  7. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  25:40   + 8:01 
  8. Sedláček Jaroslav        HLV6404   KČT - OB Holešov         26:47   + 9:08 
  9. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  27:23   + 9:44 
 10. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               28:40   + 11:01
 11. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  29:14   + 11:35
 12. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        29:28   + 11:49
 13. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            30:32   + 12:53
 14. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko        31:56   + 14:17
 15. Sypula Slawomir          4HP6001   UNTS Warszawa            32:25   + 14:46
 16. Czerkawski Waclaw                                           33:12   + 15:33
 17. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         33:44   + 16:05
 18. Jaroš Vojtěch            ZPV5706   KOB ZPV Prostějov        34:03   + 16:24
 19. Fijor Waldemar           0110001                            38:02   + 20:23
 20. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               38:34   + 20:55
 21. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      39:03   + 21:24
 22. Olbrycht Janusz          73P5500   OLBnO                    42:26   + 24:47
     Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava                DISK          
     Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 1.30 km, 75 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trydzenski Henadzi       0300001                            18:35          
  2. Kööhler Hans             0260001                            22:43   + 4:08 
  3. Kršák Karel              VIC5902   OB Vizovice              24:00   + 5:25 
  4. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     26:20   + 7:45 
  5. Polewski Dariusz         2AP6100   Jedynka Zdzieszowice     27:55   + 9:20 
  6. Strohalm Petr            KRN5601   KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:17   + 10:42
  7. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        29:43   + 11:08
  8. Lecián Oldřich           OOP6100   TJ Opava                 31:18   + 12:43
  9. Roubalík Radovan         0050001                            35:27   + 16:52
 10. Felkl Luděk              0120002                            42:15   + 23:40
 11. Mertlík Jiří             VRL6102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:25   + 24:50
 12. Janošík Zdeněk           UOL5600   SOB Olomouc              45:57   + 27:22
 13. Chromčák František       JZL5201   TJ Jižní svahy Zlín      46:44   + 28:09
     Labudík Milan            TVR6200   TJ Sokol Vrbno pod Prad   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.40 km, 75 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    20:50          
  2. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  23:59   + 3:09 
  3. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      25:29   + 4:39 
  4. Sukeník Mojmír           KRN5202   KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:50   + 5:00 
  5. Novák Miroslav           0130003                            28:03   + 7:13 
  6. Zabloudil Pavel          TBM5003   KOS TJ Tesla Brno        28:04   + 7:14 
  7. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 28:55   + 8:05 
  8. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  30:19   + 9:29 
  9. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   30:57   + 10:07
 10. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         32:47   + 11:57
 11. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          39:55   + 19:05
 12. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  43:05   + 22:15
     Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
     Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová     DISK          
     Pospíšil Karel           TVR5000   TJ Sokol Vrbno pod Prad   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.20 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sands Tim                0060001                            21:02          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403   TJ Baník Ostrava OKD     22:21   + 1:19 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       27:03   + 6:01 
  4. Klech Josef              HOB4701   SKOB  Horní Benešov      33:35   + 12:33
  5. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        48:45   + 27:43
  6. Kašpar Josef             HOB4601   SKOB  Horní Benešov      55:44   + 34:42
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.00 km, 55 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       17:51          
  2. Nosek Jiří               OOP4401   TJ Opava                 24:32   + 6:41 
  3. Dufek Jan                TBM4231   KOS TJ Tesla Brno        33:51   + 16:00
  4. Vávra Jiří               MOV4102   SKOB Ostrava             35:06   + 17:15
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 0.60 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílková Gabriela       0100002                             9:18          
  2. Zaoralová Barbora        NNN0003   Neregistrovaní           10:06   + 0:48 
  3. Vácha Jiří               SJI5414   OK Jihlava               10:18   + 1:00 
  4. Kratochvíl David         HOB1101   SKOB  Horní Benešov      10:21   + 1:03 
  5. Krüger Náya Livia        3LD1450   Berliner Turnerschaft    10:37   + 1:19 
  6. Váchová Soňa             MFP1050   Matfyz Praha             10:56   + 1:38 
  7. Stacke Viktorie          LCE1251   OOB TJ Slovan Luhačovic  11:24   + 2:06 
  8. Macka Matyáš             LCE1313   OOB TJ Slovan Luhačovic  11:43   + 2:25 
  9. Zajíc Josef              LOV1000   lepus.cz                 12:42   + 3:24 
 10. Brabec Lukáš             0130001                            12:56   + 3:38 
 11. Malá Zara Mia                                               14:30   + 5:12 
 12. Slámová Emílie Inka      LCE1253   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:11   + 5:53 
 13. Panna Matyáš             MOV1300   SKOB Ostrava             15:28   + 6:10 
 14. Rychlý Jakub             KRN       KOS TJ Lokomotiva Krnov  16:36   + 7:18 
 15. Jurczyk Anna             51P7050   UKS Sparta Czyżowice     16:41   + 7:23 
 16. Navrátil Jáchym          JZL1100   TJ Jižní svahy Zlín      18:25   + 9:07 
 17. Tomášková Lucie          STE1350   SK SKI-OB Šternberk      20:08   + 10:50
 18. Pěčková Natálie                                             20:32   + 11:14
 19. Kurečka Jakub            HOB0701   SKOB  Horní Benešov      21:18   + 12:00
 20. Holinková Mariánka       KRN1111   KOS TJ Lokomotiva Krnov  22:14   + 12:56
 21. Dékány Matěj             LCE1601   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:36   + 13:18
 22. Hegnerová Viktorie       LPM1350   OK Lokomotiva Plzeň      22:44   + 13:26
 23. Krejčiříková Zuzana      BBM1150   BETA URSUS Orienteering  25:33   + 16:15
 24. Sedláček Matěj           HLV1000   KČT - OB Holešov         25:34   + 16:16
 25. Kostka Mikuláš           MOV1400   SKOB Ostrava             26:02   + 16:44
 26. Matyšek Josef            PLU1400   TJ SOKOL Plumlov         30:59   + 21:41
 27. Brabcová Tina            0130002                            35:27   + 26:09
  MS Liber Tomáš              AOP1302   Orientační Běh Opava     15:33   + 6:15 
  MS Kotůlek Vít              AOP1301   Orientační Běh Opava     16:59   + 7:41 
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.00 km, 70 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grzegocka Aleksandra     51P9350   UKS Sparta Czyżowice     20:06          
  2. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             20:20   + 0:14 
  3. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  21:19   + 1:13 
  4. Koťátková Barbora                                           21:57   + 1:51 
  5. Kurečková Pavla          HOB7952   SKOB  Horní Benešov      23:44   + 3:38 
  6. Hendrychová Pavla        HOB6251   SKOB  Horní Benešov      26:24   + 6:18 
  7. Hendrych Vlastimil       HOB5601   SKOB  Horní Benešov      26:49   + 6:43 
  8. Chmelařová Blanka        0090001                            27:25   + 7:19 
  9. Hanuš Jaroslav           HOB0001   SKOB  Horní Benešov      27:53   + 7:47 
 10. Kašpar Martin            SRK0000   SOOB Spartak Rychnov n.  28:12   + 8:06 
 11. Hendrych Jiří            HOB6701   SKOB  Horní Benešov      29:15   + 9:09 
 12. Tomášková Petra          STE8250   SK SKI-OB Šternberk      31:49   + 11:43
 13. Tulková Jana                                                32:42   + 12:36
 14. Levrincová Petra                                            33:07   + 13:01
 15. Hendrych Jaromír         HOB6001   SKOB  Horní Benešov      34:46   + 14:40
 16. Sadílková Zuzana         0100004                            35:47   + 15:41
 17. Byrtusová Klára          SIT0851   OK SILESIA               36:38   + 16:32
 18. Wojciechowicz Agnieszka  23P8650   OK!Sport Warszawa        38:29   + 18:23
 19. Porebská Markéta         0310004                            40:57   + 20:51
 20. Porebská Eva             0310003                            41:08   + 21:02
 21. Olbrycht Anna                                               41:58   + 21:52
 22. Mirdha Kiron                                                42:14   + 22:08
 23. Horvátová Blanka         0340001                            43:29   + 23:23
 24. Sadílková Martina        0100005                            44:46   + 24:40
 25. Schramm Edita            0310001                            51:46   + 31:40
 26. Stejskal Ondřej          LBM8801   TJ Lokomotiva Ingstav B  55:05   + 34:59
 27. Žaloudíková Eva          KRN8750   KOS TJ Lokomotiva Krnov  81:39   + 61:33
     Chudík Michael           BFM7103   SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Tran Ngoc Mai                                                DISK          
     Zaoral Jan               NNN0001   Neregistrovaní            DISK          
     Porebský Radek           0310002                             DISK          
     Fajková Vanesa                                               DISK          
  MS Kubová Ella              AOP0853   Orientační Běh Opava     54:21   + 34:15
--------------------------------------------------------------------------------

T 1.50 km, 90 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243   Magnus Orienteering      16:46          
  2. Matyšek Radoslav         PLU8007   TJ SOKOL Plumlov         18:15   + 1:29 
  3. Kovařík Martin           SIT0101   OK SILESIA               18:42   + 1:56 
  4. Komenda Kamil            0210001                            19:30   + 2:44 
  5. Kovařík Tomáš            SIT0401   OK SILESIA               20:42   + 3:56 
  6. Kovaříková Mária         SIT6951   OK SILESIA               22:44   + 5:58 
  7. Bíčánek Milan            SIT7703   OK SILESIA               23:24   + 6:38 
  8. Bohuš Peter              27S       Farmaceut Bratislava     23:29   + 6:43 
  9. Bíčánek Jan              SIT0501   OK SILESIA               24:11   + 7:25 
 10. Byrtus Petr              SIT7702   OK SILESIA               25:02   + 8:16 
 11. Denemarek Ivo            BBM7901   BETA URSUS Orienteering  27:05   + 10:19
 12. Byrtus Jakub             SIT0502   OK SILESIA               27:10   + 10:24
 13. Sochor Tomáš             HAV6301   OB Havířov               28:49   + 12:03
 14. Martínek Pavel                                              29:21   + 12:35
 15. Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice              29:41   + 12:55
 16. Dressler Jan             SBK7911   KOB START Blansko        30:14   + 13:28
 17. Sliž Eduard              TRI7601   TJ TŽ Třinec             30:25   + 13:39
 18. Čechová Jana             FSP8353   VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:43   + 13:57
 19. Muchová Barbora          KVS8550   SKOB Kobra Vsetín        31:39   + 14:53
 20. Bíčánková Jana           SIT7551   OK SILESIA               31:50   + 15:04
 21. Kovařík Martin           SIT7701   OK SILESIA               35:51   + 19:05
 22. Jirková Petra            VPM8450   KOS Slavia Plzeň         37:29   + 20:43
 23. Kurečka Lubomír          HOB7501   SKOB  Horní Benešov      37:30   + 20:44
 24. Jurczyk Piotr            51P6900   UKS Sparta Czyżowice     39:00   + 22:14
 25. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        39:27   + 22:41
 26. Sochorová Hana           HAV6250   OB Havířov               46:50   + 30:04
 27. Bielecki Tadeusz         1CP7001   UKS Siódemka Rumia       48:15   + 31:29
 28. Plánková Ja na                                              54:27   + 37:41
 29. Svihra Peter                                                58:55   + 42:09
 30. Furmánek Zdeněk          0170003                            66:15   + 49:29
 31. Chrástecká Eliška        FSP       VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:11   + 50:25
 32. Hendrych Jan             HOB9301   SKOB  Horní Benešov      98:43   + 81:57
  MS Fiala Jan                AOP8800   Orientační Běh Opava     60:43   + 43:57
  MS Kubová Markéta           AOP7653   Orientační Běh Opava     93:59   + 77:13
--------------------------------------------------------------------------------