Kód závodu          : 4961
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 06.04.2019
Místo konání        : Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Mapa                : Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí     : Prášek Přemysl - R2
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Stavitel tratí      : Hájek Adam - R3

D10 1.10 km, 30 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice               7:30          
  2. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem   8:32   + 1:02 
  3. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                 9:26   + 1:56 
  4. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice               9:38   + 2:08 
  5. Mikulová Stella          ZVO1250 C OB SK Zvole              10:20   + 2:50 
  6. Vaněčková Anna           TJP1050 C TJ Sokol Troja           10:36   + 3:06 
  7. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                11:25   + 3:55 
  8. Kváčová Anna             DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka        11:35   + 4:05 
  9. Hrušková Tereza          PGP0953 C SK Praga                 11:42   + 4:12 
 10. Rodová Anežka            VSP1152 C USK Praha                11:43   + 4:13 
 11. Hánělová Lucie           ZVO0952 C OB SK Zvole              12:26   + 4:56 
 12. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 13:05   + 5:35 
 13. Havlová Veronika         KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l.  13:34   + 6:04 
 14. Štěpánková Emma          TAP0953 C KOB Tretra Praha         14:09   + 6:39 
 15. Zavadilová Adéla         VSP1153 C USK Praha                14:16   + 6:46 
 16. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                14:46   + 7:16 
 16. Kolářová Veronika        LOU1050 C SK Moravan Louňovice     14:46   + 7:16 
 18. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           14:48   + 7:18 
 19. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              15:33   + 8:03 
 20. Svatá Lucie              PGP0952 C SK Praga                 15:42   + 8:12 
 21. Šunková Sára             LOU1051 C SK Moravan Louňovice     16:06   + 8:36 
 22. Hrušková Gabriela        PGP1150 C SK Praga                 16:30   + 9:00 
 23. Magazu Sophia            DOR1152 C OK Dobříš                16:44   + 9:14 
 23. Pangrácová Eva           MFP1051 C Matfyz Praha             16:44   + 9:14 
 25. Benáková Natálie         TAP0956 C KOB Tretra Praha         17:16   + 9:46 
 26. Vondráčková Jolana       DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka        17:21   + 9:51 
 27. Bartoňová Elena          FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:38   + 10:08
 28. Ptáčková Barbora         DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka        19:29   + 11:59
 29. Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team           21:13   + 13:43
 30. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice              21:26   + 13:56
 31. Blehová Barbora          DOR1151 C OK Dobříš                22:20   + 14:50
 32. Hezká Adéla              DOR1053 C OK Dobříš                25:04   + 17:34
     Moravcová Anežka         DKP0955 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.30 km, 50 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                10:50          
  2. Mayerová Daniela         KSH0852 B OB Kašperské Hory        10:59   + 0:09 
  3. Mišeková Kateřina        KAM0756 B OK Kamenice              11:02   + 0:12 
  4. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                11:09   + 0:19 
  5. Lampová Amálie           DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka        11:51   + 1:01 
  6. Petriláková Amálie RebekaDOR0953 B OK Dobříš                12:18   + 1:28 
  7. Gajdová Michaela         VSP0752 B USK Praha                12:21   + 1:31 
  8. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 12:34   + 1:44 
  9. Vondráčková Alžběta      DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka        12:47   + 1:57 
 10. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  13:21   + 2:31 
 11. Šimůnková Michaela       TAP0851 B KOB Tretra Praha         13:32   + 2:42 
 12. Kašparová Alžběta        DOR0753 B OK Dobříš                13:39   + 2:49 
 13. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        14:05   + 3:15 
 14. Kudrnáčová Marta         KAM0754 B OK Kamenice              14:09   + 3:19 
 15. Mullis Carolina          DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka        14:42   + 3:52 
 16. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno               15:00   + 4:10 
 17. Stará Barbora            FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:02   + 4:12 
 18. Mikulová Tereza          ZVO0851 C OB SK Zvole              15:21   + 4:31 
 19. Vařeková Marianna        RIC0760 C OB Říčany                16:06   + 5:16 
 20. Zemanová Eliška          DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka        16:21   + 5:31 
 21. Ptáčková Hana            PGP0750 B SK Praga                 16:55   + 6:05 
 22. Šestáková Johana         VLI0853 C Slavia Liberec orientee  16:56   + 6:06 
 23. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB Tretra Praha         17:18   + 6:28 
 24. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              17:44   + 6:54 
 25. Hudosová Kristýna        RIC0750 C OB Říčany                17:58   + 7:08 
 26. Šunková Berta            LOU0850 C SK Moravan Louňovice     18:01   + 7:11 
 27. Chudobová Eliška         DKL0850 C KOB Kladno               18:09   + 7:19 
 28. Krátká Linda             ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem  18:33   + 7:43 
 29. Michalská Kristýna       RIC0852 C OB Říčany                19:40   + 8:50 
 30. Nováková Zuzana          ZVO0850 C OB SK Zvole              21:09   + 10:19
 31. Pražanová Veronika       DKL0751 C KOB Kladno               21:30   + 10:40
 32. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                22:14   + 11:24
 33. Leinweberová Julie       FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:59   + 13:09
 34. Ellederová Eva           TAP0860 C KOB Tretra Praha         24:00   + 13:10
 35. Křečková Apolena         KAM0755 C OK Kamenice              27:41   + 16:51
 36. Hezká Tereza             DOR0855 C OK Dobříš                37:32   + 26:42
 37. Blehová Veronika         DOR0852 C OK Dobříš                39:35   + 28:45
 38. Mikovcová Magdalena      TAP0858 C KOB Tretra Praha         41:21   + 30:31
     Fialová Kateřina         DOR0754 B OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                11:36          
  2. Balejová Julie           KAM0551 A OK Kamenice              11:56   + 0:20 
  3. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             12:08   + 0:32 
  4. Pelantová Martina        RIC0550 A OB Říčany                12:18   + 0:42 
  5. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              12:35   + 0:59 
  6. Škáchová Zuzana          DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka        12:42   + 1:06 
  7. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                13:02   + 1:26 
  7. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              13:02   + 1:26 
  9. Šantorová Eliška         ROZ0552 B OK Roztoky               13:13   + 1:37 
 10. Nováková Nina            KAM0554 B OK Kamenice              13:24   + 1:48 
 11. Redlová Barbora          SLA0650 B SKOB Slaný               13:50   + 2:14 
 12. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                13:58   + 2:22 
 13. Černá Justina            HCE0652 B TJ Hostivice             14:16   + 2:40 
 14. Škáchová Viktorie        DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka        15:03   + 3:27 
 15. Chobotová Klára          ROZ0550 C OK Roztoky               16:20   + 4:44 
 16. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                16:44   + 5:08 
 16. Vláčilová Anna           RIC0657 B OB Říčany                16:44   + 5:08 
 18. Polívková Beáta          RIC0652 B OB Říčany                16:45   + 5:09 
 19. Chramostová Julie        KAM0652 C OK Kamenice              16:57   + 5:21 
 19. Zemková Pavlína          SLA0551 C SKOB Slaný               16:57   + 5:21 
 21. Koubová Hana             DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka        16:59   + 5:23 
 22. Krejčová Hana            ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem  17:01   + 5:25 
 23. Priehodová Nela          PGP0655 B SK Praga                 17:10   + 5:34 
 24. Měšťanová Tereza         TAP0653 B KOB Tretra Praha         17:18   + 5:42 
 25. Magazu Annabelle         DOR0657 B OK Dobříš                17:30   + 5:54 
 26. Dvořáková Veronika       0320002   NNN - Dvořákovi          19:07   + 7:31 
 27. Heřmanová Aino           DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka        19:31   + 7:55 
 28. Hudčeková Klára          SLP0550 C OOB Slavia Praha         21:09   + 9:33 
 28. Ptáčková Veronika        PGP0551 C SK Praga                 21:09   + 9:33 
 30. Koubková Tereza          DOR0651 C OK Dobříš                21:23   + 9:47 
 31. Michalská Sára           RIC0656 C OB Říčany                25:35   + 13:59
 32. Ulbertová Lucie          DKL0652 C KOB Kladno               27:38   + 16:02
 33. Bohatá Marie             UVP0650 C Slovan Praha             30:46   + 19:10
 34. Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov       53:06   + 41:30
     Sotonová Šárka           TAP0655 B KOB Tretra Praha          DISK          
     Housková Barbora         DOR0655 B OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.60 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrzová Eliška           PGP0353 B SK Praga                 11:57          
  2. Šestáková Marie          VLI0452 B Slavia Liberec orientee  12:59   + 1:02 
  3. Krejčová Lucie           ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem  13:02   + 1:05 
  4. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 13:04   + 1:07 
  5. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              13:25   + 1:28 
  6. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  13:38   + 1:41 
  7. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                14:00   + 2:03 
  8. Čapková Lucie            KAM0459 B OK Kamenice              14:09   + 2:12 
  9. Dvořáková Hana           PGP0355 B SK Praga                 14:16   + 2:19 
 10. Baštová Julie            DOR0353 B OK Dobříš                14:37   + 2:40 
 11. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:43   + 2:46 
 12. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              14:46   + 2:49 
 13. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        15:14   + 3:17 
 14. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                16:22   + 4:25 
 15. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              16:40   + 4:43 
 16. Jirasová Anežka          DOR0350 C OK Dobříš                17:25   + 5:28 
 17. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno               18:02   + 6:05 
 18. Vláčilová Barbora        RIC0457 C OB Říčany                18:19   + 6:22 
 19. Štěpánková Julie         KAM0458 C OK Kamenice              18:24   + 6:27 
 20. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              20:30   + 8:33 
 21. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                20:33   + 8:36 
 22. Lorencová Jana           DOR0454 C OK Dobříš                20:46   + 8:49 
 23. Linhartová Anna          TAP0450 C KOB Tretra Praha         32:22   + 20:25
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.70 km, 55 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole              12:58          
  2. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                13:44   + 0:46 
  3. Popová Jana              TAP0252 B KOB Tretra Praha         13:56   + 0:58 
  4. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          14:10   + 1:12 
  5. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        14:26   + 1:28 
  6. Popová Veronika          TAP0253 B KOB Tretra Praha         14:28   + 1:30 
  7. Šimšová Barbora          MFP0150 B Matfyz Praha             14:38   + 1:40 
  8. Blahová Pavla            DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka        14:40   + 1:42 
  9. Rousová Lucie            DKL0251 C KOB Kladno               14:45   + 1:47 
 10. Titzová Adéla            PGP0257 B SK Praga                 14:52   + 1:54 
 11. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               16:00   + 3:02 
 12. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  16:16   + 3:18 
     Petriláková Anežka RozáriDOR0251 B OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 1.70 km, 55 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka        12:47          
  2. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 13:55   + 1:08 
  3. Holzbachová Lucie        DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka        13:59   + 1:12 
  4. Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka        14:47   + 2:00 
  5. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               15:45   + 2:58 
  6. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               16:38   + 3:51 
  7. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 17:18   + 4:31 
  8. Klikarová Zuzana         DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka        17:28   + 4:41 
  9. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:16   + 5:29 
     Horalíková Eva           DLP0050   OOB TJ Dukla Praha        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 1.70 km, 55 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázová Pavla            AOP9350 C Orientační Běh Opava     13:01          
  2. Malíková Stanislava      EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha        15:24   + 2:23 
  3. Káninská Markéta         TAP9054 C KOB Tretra Praha         17:13   + 4:12 
  4. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         17:38   + 4:37 
  5. Pavlů Kateřina           0340001   My dva a pes             18:10   + 5:09 
  6. Hanzlíčková Martina      EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha        19:28   + 6:27 
  7. Dobešová Kateřina        KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  21:41   + 8:40 
  8. Suková Petra             BZP8851 C Báječné ženy v orientač  22:52   + 9:51 
  9. Johanovská Tereza        DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka        24:35   + 11:34
 10. Brtvová Nikola           BZP9150 C Báječné ženy v orientač  37:48   + 24:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 2.20 km, 70 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bogarová Adélka          PGP9056 R SK Praga                 14:09          
  2. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              14:23   + 0:14 
  3. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        14:35   + 0:26 
  3. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        14:35   + 0:26 
  5. Šimůnková Gabriela       TAP9755 C KOB Tretra Praha         15:07   + 0:58 
  6. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  15:18   + 1:09 
  7. Nováková Tereza          LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice  15:21   + 1:12 
  8. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  15:27   + 1:18 
  9. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:35   + 1:26 
 10. Neumannová Kateřina      PGP9256 C SK Praga                 16:10   + 2:01 
 11. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  16:14   + 2:05 
 12. Slavíková Silvie         PGP9751 R SK Praga                 16:19   + 2:10 
 13. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  16:25   + 2:16 
 14. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        16:33   + 2:24 
 15. Hošková Tereza           TAP8971 C KOB Tretra Praha         17:09   + 3:00 
 16. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        17:15   + 3:06 
 17. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                17:26   + 3:17 
 18. Baldrianová Barbora      VSP7850 R USK Praha                17:29   + 3:20 
 18. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        17:29   + 3:20 
 20. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  17:56   + 3:47 
 21. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         18:20   + 4:11 
 22. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 18:31   + 4:22 
 23. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 18:36   + 4:27 
 24. Dlouhá Hana              DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka        18:42   + 4:33 
 25. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           18:43   + 4:34 
 26. Pecoldová Pavlína        0020001   Cookies & Pancakes       18:46   + 4:37 
 27. Koderičová Tereza        PHK9666 C OK 99 Hradec Králové     19:08   + 4:59 
 28. Nedbalová Jana           MFP8050 C Matfyz Praha             19:10   + 5:01 
 29. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 19:12   + 5:03 
 30. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  19:21   + 5:12 
 31. Vlachová Eliška          KON9572 C KOB Konice               19:24   + 5:15 
 32. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 19:25   + 5:16 
 32. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:25   + 5:16 
 34. Kašparová Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            19:50   + 5:41 
 35. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             19:55   + 5:46 
 36. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          20:00   + 5:51 
 37. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        20:07   + 5:58 
 38. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         20:25   + 6:16 
 39. Nováková Kateřina        OKP9450 C SK OK 24 Praha           20:28   + 6:19 
 40. Puchernová Zuzana        TAP8453 C KOB Tretra Praha         20:40   + 6:31 
 41. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 20:43   + 6:34 
 42. Zurynková Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        21:09   + 7:00 
 43. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        21:15   + 7:06 
 44. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      21:16   + 7:07 
 45. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 21:37   + 7:28 
 46. Kopecká Eliška           KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l.  21:39   + 7:30 
 47. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 21:41   + 7:32 
 48. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        21:42   + 7:33 
 49. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        21:45   + 7:36 
 50. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        21:49   + 7:40 
 51. Hausmannová Klára        EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha        22:04   + 7:55 
 52. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     22:39   + 8:30 
 53. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 22:45   + 8:36 
 54. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           22:50   + 8:41 
 55. Privoznikova Pavla       BZP8650 C Báječné ženy v orientač  22:56   + 8:47 
 56. Míková Šárka             DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka        23:08   + 8:59 
 57. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:11   + 9:02 
 58. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               23:14   + 9:05 
 59. Zavadilová Barbora       0280001   Opět na Kozla            23:35   + 9:26 
 60. Sládková Helena          TAP9151 C KOB Tretra Praha         24:44   + 10:35
 61. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                24:51   + 10:42
 62. Makovská Jarmila         TAP8650 C KOB Tretra Praha         24:53   + 10:44
 62. Adamčíková Zdeňka        LOV8750 C lepus.cz                 24:53   + 10:44
 64. Erbanová Petra           ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem  24:57   + 10:48
 65. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:44   + 11:35
 66. Lebedová Zuzana          0410001   Zuzana Lebedová          31:07   + 16:58
     Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                  DISK          
     Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.10 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Formánková Anna          0010004   SK Olympia Praha SPS     19:28          
  2. Pangrácová Anna          0130002   SK SKIVELO Olomouc       19:40   + 0:12 
  3. Pangrácová Marie         0010002   SK Olympia Praha SPS     21:05   + 1:37 
  4. Hornová Lenka            0130001   SK SKIVELO Olomouc       34:24   + 14:56
  5. Spilková Pavlína         0010003   SK Olympia Praha SPS     46:01   + 26:33
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.10 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 18:53          
  2. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 19:41   + 0:48 
  3. Sajdlová Jana            0330001   Žižkovský tygři          20:16   + 1:23 
  4. Collis Blanka            DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka        20:18   + 1:25 
  5. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  20:35   + 1:42 
  6. Kučerková Romana         STB8196 C TJ Stadion Nový Bor      20:44   + 1:51 
  7. Pangrácová Jana          MFP7653 C Matfyz Praha             20:52   + 1:59 
  8. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              20:59   + 2:06 
  9. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        21:18   + 2:25 
 10. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 21:24   + 2:31 
 11. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 21:42   + 2:49 
 12. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  21:57   + 3:04 
 13. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB Tretra Praha         22:08   + 3:15 
 14. Vaněčková Petra          TJP7950 C TJ Sokol Troja           23:01   + 4:08 
 15. Ellederová Zdeňka        TAP7755 C KOB Tretra Praha         23:47   + 4:54 
 16. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    23:54   + 5:01 
 17. Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač  24:20   + 5:27 
 18. Bartoňová Terezie        FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:28   + 5:35 
 19. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                25:24   + 6:31 
 20. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  25:32   + 6:39 
 21. Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš                25:49   + 6:56 
 22. Krejčová Jana            ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem  26:34   + 7:41 
 23. Magazu Radka             DOR7853 C OK Dobříš                26:37   + 7:44 
 24. Hrádková Kateřina        ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem  27:08   + 8:15 
 25. Bartůňková Lucie         LOU7750 C SK Moravan Louňovice     27:17   + 8:24 
 26. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:46   + 8:53 
 27. Černá Petra              HCE7751 C TJ Hostivice             27:59   + 9:06 
 28. Šunková Karolína         LOU7550 C SK Moravan Louňovice     28:21   + 9:28 
 29. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka        28:27   + 9:34 
 30. Lorencová Marcela        DOR7752 C OK Dobříš                29:09   + 10:16
 31. Košíková Jitka           VSP7799 C USK Praha                30:58   + 12:05
 32. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                32:17   + 13:24
 33. Nedomová Iva             PDY7851 C Běhej Poděbrady          32:50   + 13:57
 34. Havlová Eva              KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l.  37:43   + 18:50
 35. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                39:42   + 20:49
     Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                 DISK          
     Stará Vendula            FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.60 km, 50 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                15:00          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               15:19   + 0:19 
  3. Valentová Helena         OKP6550 C SK OK 24 Praha           15:41   + 0:41 
  4. Neumannová Renata        PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha  15:59   + 0:59 
  5. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:20   + 1:20 
  6. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                16:21   + 1:21 
  7. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 16:49   + 1:49 
  8. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                16:57   + 1:57 
  8. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               16:57   + 1:57 
 10. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    16:58   + 1:58 
 11. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                17:00   + 2:00 
 12. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  17:06   + 2:06 
 13. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        17:43   + 2:43 
 14. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                17:51   + 2:51 
 15. Popová Veronika          TAP7450 C KOB Tretra Praha         19:51   + 4:51 
 16. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          20:28   + 5:28 
 17. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         20:35   + 5:35 
 18. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              20:37   + 5:37 
 19. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               21:19   + 6:19 
 20. Žižková Markéta          DOR7352 C OK Dobříš                21:30   + 6:30 
 21. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                21:47   + 6:47 
 22. Hlavatá Pavla            0240001   PAT Praha                21:53   + 6:53 
 23. Paurová Lenka            0140001   Neregistrovanå           22:11   + 7:11 
 24. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                23:04   + 8:04 
 25. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 23:05   + 8:05 
 26. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           23:16   + 8:16 
 27. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        23:42   + 8:42 
 28. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  23:47   + 8:47 
 29. Dvořáková Ivana          0320004   NNN - Dvořákovi          23:59   + 8:59 
 30. Hánělová Katarína        ZVO7351 C OB SK Zvole              24:49   + 9:49 
 31. Bohatá Pavla             UVP7450 C Slovan Praha             24:54   + 9:54 
 32. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          24:56   + 9:56 
 33. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                25:04   + 10:04
 34. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         25:23   + 10:23
 35. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              25:30   + 10:30
 36. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              25:48   + 10:48
 37. Jirasová Jana            DOR7450 C OK Dobříš                25:55   + 10:55
 38. Daňková Daniela          DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka        25:59   + 10:59
 39. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              26:24   + 11:24
 40. Turinská Ivana           TAP6850 C KOB Tretra Praha         26:33   + 11:33
 41. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  27:17   + 12:17
 42. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              28:19   + 13:19
     Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.70 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:41          
  2. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         16:22   + 0:41 
  3. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          16:27   + 0:46 
  4. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               16:29   + 0:48 
  5. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        17:03   + 1:22 
  6. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               18:13   + 2:32 
  7. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 18:20   + 2:39 
  8. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  18:35   + 2:54 
  9. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  18:51   + 3:10 
 10. Dlouhá Jana              DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka        18:57   + 3:16 
 11. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 20:12   + 4:31 
 12. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        20:57   + 5:16 
 13. Rančáková Stáňa          DKL5950 C KOB Kladno               22:19   + 6:38 
 14. Kohoutová Pavla          KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.  32:02   + 16:21
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.50 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           14:02          
  2. Nováková Jiřina          UVP4950 C Slovan Praha             14:39   + 0:37 
  3. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 16:30   + 2:28 
  4. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             17:30   + 3:28 
  5. Kupcová Věroslava        DVP4850 C DVP ORIENTATION          17:39   + 3:37 
  6. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          19:31   + 5:29 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.50 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 13:44          
  2. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         24:44   + 11:00
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.20 km, 35 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               10:53          
  2. Svoboda Adam             DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka        10:55   + 0:02 
  3. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                11:08   + 0:15 
  4. Kantůrek Tomáš           DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha       11:09   + 0:16 
  5. Junek Šimon              STH1001 C SK Studenec              11:31   + 0:38 
  6. Gajda Petr               VSP0903 C USK Praha                11:45   + 0:52 
  7. Zavadil Adam             KAM0901 C OK Kamenice              12:52   + 1:59 
  8. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                13:10   + 2:17 
  9. Hrádek Vojtěch           ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem  13:38   + 2:45 
 10. Švarc František          DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka        14:03   + 3:10 
 11. Prox Jan                 RIC1003 C OB Říčany                14:17   + 3:24 
 12. Brandejs Hynek           DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka        14:31   + 3:38 
 13. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        15:38   + 4:45 
 14. Elleder Jan              TAP1010 C KOB Tretra Praha         16:15   + 5:22 
 15. Komín Matyáš             DKL0901 C KOB Kladno               16:26   + 5:33 
 16. Stanovský Lukáš          0180002   Houbari                  19:09   + 8:16 
 17. Sláma Kryštof            KAM1000 C OK Kamenice              19:23   + 8:30 
 18. Motyčka Michael          TAP1003 C KOB Tretra Praha         20:04   + 9:11 
 19. Sotona Filip             0200001   Rychlí šneci             20:10   + 9:17 
 20. Junek Kryštof            STH1201 C SK Studenec              24:44   + 13:51
 21. Hendrich Matyáš          PGP1003 C SK Praga                 25:00   + 14:07
 22. Knop Matěj               FSP0905 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:54   + 15:01
 23. Bašus Ondřej             KAM1004 C OK Kamenice              26:59   + 16:06
 24. Kučerka Radek            STB1101 C TJ Stadion Nový Bor      27:29   + 16:36
 25. Svatý Filip              PGP1101 C SK Praga                 32:57   + 22:04
 26. Bartoň Theodor           FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:23   + 24:30
 27. Kapoun Jáchym            LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun     37:33   + 26:40
 28. Michalský Ondřej         RIC1002 C OB Říčany                44:15   + 33:22
 29. Stanovský Jan            0180003   Houbari                  69:49   + 58:56
     Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice               DISK          
     Zamastil Juraj           FSP0904 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Bednařík Vojtěch         TAP1104 C KOB Tretra Praha          DISK          
     Zavadil Štěpán           KAM0902 C OK Kamenice               DISK          
     Míka Luboš               DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Balga Filip              DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.60 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                10:32          
  2. Víteček Šimon            DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka        11:08   + 0:36 
  3. Šubrt Jáchym             DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka        11:41   + 1:09 
  4. Zápotocký Jiří           SLA0800 B SKOB Slaný               12:05   + 1:33 
  5. Brandejs Štěpán          DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka        12:18   + 1:46 
  6. Skripnik Matouš          FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:32   + 2:00 
  7. Vrba Matyáš              FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:45   + 2:13 
  8. Junek Matouš             DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka        13:00   + 2:28 
  9. Jiras Antonín            DOR0701 B OK Dobříš                13:08   + 2:36 
 10. Dolák Jakub              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        13:12   + 2:40 
 11. Lacina Jan               DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka        13:20   + 2:48 
 12. Matys Ondřej             DOR0803 B OK Dobříš                13:28   + 2:56 
 13. Studnička Jakub          DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka        13:39   + 3:07 
 14. Škrle Michael            KRL0702 B Kometa Kralovice         13:47   + 3:15 
 15. Rod Matyáš               VSP0803 C USK Praha                13:55   + 3:23 
 16. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 14:00   + 3:28 
 17. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 14:03   + 3:31 
 18. Motyčka Filip            TAP0704 C KOB Tretra Praha         14:04   + 3:32 
 19. Machar Eda               DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka        14:51   + 4:19 
 20. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                15:01   + 4:29 
 21. Beran František          SLA0700 B SKOB Slaný               15:32   + 5:00 
 22. Heller Jakub             ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem  15:46   + 5:14 
 23. Tučný Kryštof            PGP0804 C SK Praga                 16:03   + 5:31 
 24. Strnad Jakub             DLP0703   OOB TJ Dukla Praha       16:10   + 5:38 
 25. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        16:55   + 6:23 
 26. Kamenický Pavel          TAP0909 C KOB Tretra Praha         17:21   + 6:49 
 27. Priehoda Erik            PGP0803 C SK Praga                 18:08   + 7:36 
 28. Svítil Patrik            PGP0706 B SK Praga                 18:17   + 7:45 
 29. Günter Vincent           FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:28   + 7:56 
 30. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        18:52   + 8:20 
 31. Tejkl Štěpán             TAP0807 C KOB Tretra Praha         19:57   + 9:25 
 32. Pačes František          KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l.  20:19   + 9:47 
 33. Gabriel Štěpán           ZVO0803 C OB SK Zvole              20:31   + 9:59 
 34. Pelant Jan               RIC0700 C OB Říčany                21:10   + 10:38
 35. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                21:44   + 11:12
 36. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              21:45   + 11:13
 37. Nedoma Edgar             PDY0703 C Běhej Poděbrady          21:51   + 11:19
 38. Rejšek Václav            KAM0700 C OK Kamenice              22:24   + 11:52
 39. Juřina Jakub             FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdla  24:03   + 13:31
 40. Koten Vojtěch            DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka        25:57   + 15:25
 41. Oujeský Dan              ADA0701 C OOB Spartak Adamov       29:56   + 19:24
 42. Vaněček Jan              TJP0800 C TJ Sokol Troja           32:26   + 21:54
 43. Müller František         HCE0801 C TJ Hostivice             32:46   + 22:14
 44. Kapoun Matěj             LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun     34:06   + 23:34
 45. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                46:08   + 35:36
 46. Kohoutek Lukáš           RIC0805 C OB Říčany                48:05   + 37:33
 47. Fortelka Jiří            KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l.  49:51   + 39:19
     Sedláček Patrik          DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Lorenc Václav            DOR0702 B OK Dobříš                 DISK          
     Termer Štěpán            VSP0807 B USK Praha                 DISK          
     Karych Alexander         DKP0812 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.60 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                10:31          
  2. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        12:29   + 1:58 
  2. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               12:29   + 1:58 
  4. Elleder David            TAP0615 B KOB Tretra Praha         12:42   + 2:11 
  5. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                13:14   + 2:43 
  6. Sork Dominik             TAP0504 B KOB Tretra Praha         13:18   + 2:47 
  7. Dlouhý Aleš              PGP0502 B SK Praga                 13:20   + 2:49 
  8. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  13:35   + 3:04 
  8. Bulíř Jáchym             TAP0602 B KOB Tretra Praha         13:35   + 3:04 
 10. Smolka Jakub             TAP0500 B KOB Tretra Praha         13:43   + 3:12 
 11. Jíra Filip               KAM0506 B OK Kamenice              14:17   + 3:46 
 12. Bárta Viktor             ZVO0601 B OB SK Zvole              14:53   + 4:22 
 13. Jiras Jan                DOR0505 C OK Dobříš                15:03   + 4:32 
 14. Meier David              VSP0606 B USK Praha                15:39   + 5:08 
 15. Holešta Jakub            KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:54   + 5:23 
 16. Marhold Václav           ZVO0501 B OB SK Zvole              16:04   + 5:33 
 17. Skripnik Nikola          FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:13   + 5:42 
 17. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 16:13   + 5:42 
 19. Machar Matěj             DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka        17:01   + 6:30 
 20. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                17:03   + 6:32 
 20. Černý Matouš             TAP0501 C KOB Tretra Praha         17:03   + 6:32 
 22. Krátký Štěpán            ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem  17:49   + 7:18 
 23. Klepetko Adam            FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:06   + 7:35 
 24. Koliáš Štěpán            DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka        18:18   + 7:47 
 25. Novák Richard            ZVO0606 C OB SK Zvole              19:06   + 8:35 
 26. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                19:07   + 8:36 
 27. Václavík Martin          SLA0601 B SKOB Slaný               19:46   + 9:15 
 28. Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov       20:04   + 9:33 
 29. Červinka Lukáš           FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:38   + 10:07
 30. Göth Mikuláš             PGP0602 C SK Praga                 21:07   + 10:36
 31. Mazánek Vojta            TAP0611 C KOB Tretra Praha         21:13   + 10:42
 32. Vlasaný Jan              RIC0512 C OB Říčany                21:18   + 10:47
 33. Dragoun Matěj            DOR0603 C OK Dobříš                22:53   + 12:22
 34. Slejška Jorik            KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  24:01   + 13:30
 35. Žebrák Adam              KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  26:04   + 15:33
 36. Žák Filip                0190002   Klub dobré zprávy        27:49   + 17:18
     Střelba Antonín          PGP0605 B SK Praga                  DISK          
     Kubát Matyáš             RIC0601 B OB Říčany                 DISK          
     Kohoutek Tomáš           RIC0603 C OB Říčany                 DISK          
     Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.80 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Jaroslav        DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka        11:53          
  2. Černý Antonín            TAP0402 B KOB Tretra Praha         12:44   + 0:51 
  3. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            12:56   + 1:03 
  4. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                12:59   + 1:06 
  5. Petrilák Matouš          DOR0409 A OK Dobříš                13:06   + 1:13 
  6. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                13:30   + 1:37 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 14:09   + 2:16 
  8. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                14:50   + 2:57 
  9. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 15:34   + 3:41 
 10. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                15:59   + 4:06 
 11. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                16:15   + 4:22 
 12. Bohatý Jan               UVP0400 C Slovan Praha             16:52   + 4:59 
 13. Marhold Přemysl          ZVO0301 B OB SK Zvole              17:31   + 5:38 
 14. Holeček Štěpán           RIC0401 B OB Říčany                18:08   + 6:15 
 15. Vobořil Ondřej           KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:51   + 8:58 
 16. Reichl Martin            MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov  24:22   + 12:29
     Škácha Vít               DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Král Quido               PGP0410 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.10 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Antonín            DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka        11:57          
  2. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        12:59   + 1:02 
  3. Klement David            DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka        13:51   + 1:54 
  4. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                15:06   + 3:09 
  5. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole              16:45   + 4:48 
  6. Pethö Alex               RIC0100 B OB Říčany                16:55   + 4:58 
  7. Hrdlička Jan             SLA0200 C SKOB Slaný               18:33   + 6:36 
  8. Svoboda Jáchym           ROZ0200 C OK Roztoky               19:44   + 7:47 
  9. Hrubý František          0210003   6YC                      21:48   + 9:51 
 10. Janeček Ondřej           SOB0201 C SOBSA                    22:00   + 10:03
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.10 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 2.60 km, 80 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  13:35          
  2. Mrázek Jan               SJC8102 R Sportcentrum Jičín       13:55   + 0:20 
  3. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 14:20   + 0:45 
  4. Rusý Tomáš               KAM9301 R OK Kamenice              14:47   + 1:12 
  4. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        14:47   + 1:12 
  6. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 14:48   + 1:13 
  7. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 14:53   + 1:18 
  8. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            15:04   + 1:29 
  9. Hubáček Michal           LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:11   + 1:36 
 10. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            15:19   + 1:44 
 11. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             15:22   + 1:47 
 11. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        15:22   + 1:47 
 13. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        15:28   + 1:53 
 14. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB Tretra Praha         15:34   + 1:59 
 14. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      15:34   + 1:59 
 16. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    15:41   + 2:06 
 17. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 15:48   + 2:13 
 18. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     15:54   + 2:19 
 19. Hošek Radim              TAP8737 C KOB Tretra Praha         15:59   + 2:24 
 19. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                15:59   + 2:24 
 21. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        16:17   + 2:42 
 22. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka        16:20   + 2:45 
 22. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 16:20   + 2:45 
 24. Johanovský Tomáš         DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka        16:26   + 2:51 
 25. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB Tretra Praha         16:27   + 2:52 
 26. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        16:30   + 2:55 
 27. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  16:32   + 2:57 
 28. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                16:33   + 2:58 
 29. Fátor Jan                SHK7907 C OK Slavia Hradec Králov  16:49   + 3:14 
 30. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        16:53   + 3:18 
 31. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         16:55   + 3:20 
 32. Dusílek Adam             SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:56   + 3:21 
 33. Handl Jindřich           SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:57   + 3:22 
 33. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        16:57   + 3:22 
 35. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 17:10   + 3:35 
 36. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         17:13   + 3:38 
 37. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           17:18   + 3:43 
 38. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  17:22   + 3:47 
 38. Sochor Jan               HAV8801 C OB Havířov               17:22   + 3:47 
 40. Černý Martin             TAP8902 C KOB Tretra Praha         17:25   + 3:50 
 40. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 17:25   + 3:50 
 42. Červák Jan               LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:26   + 3:51 
 43. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       17:35   + 4:00 
 43. Fojtů Petr               PDY8700 C Běhej Poděbrady          17:35   + 4:00 
 45. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:40   + 4:05 
 46. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava     17:45   + 4:10 
 47. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        17:48   + 4:13 
 48. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  17:52   + 4:17 
 49. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        17:57   + 4:22 
 50. Matoušek Martin          SPC7604 C SPORTICUS team           18:04   + 4:29 
 51. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  18:13   + 4:38 
 52. Hanč Petr                VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:20   + 4:45 
 53. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:25   + 4:50 
 54. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 18:28   + 4:53 
 55. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                18:40   + 5:05 
 56. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  18:49   + 5:14 
 56. Hanovec Petr             VLI7101 C Slavia Liberec orientee  18:49   + 5:14 
 58. Hodek Michal             TAP8808 C KOB Tretra Praha         18:50   + 5:15 
 59. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee  18:56   + 5:21 
 60. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                19:08   + 5:33 
 60. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  19:08   + 5:33 
 62. Kamenický Jan            TAP7900 C KOB Tretra Praha         19:26   + 5:51 
 63. Beneš Filip              TAP8701 C KOB Tretra Praha         19:28   + 5:53 
 64. Jakovec Petr             DKL8602 C KOB Kladno               19:30   + 5:55 
 65. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          19:35   + 6:00 
 66. Urbánek Jan              DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka        19:38   + 6:03 
 67. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 19:51   + 6:16 
 68. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  19:52   + 6:17 
 69. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 19:55   + 6:20 
 70. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:56   + 6:21 
 71. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 20:00   + 6:25 
 72. Holub Michal             0170001   Tisícovky                20:03   + 6:28 
 73. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:08   + 6:33 
 74. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 20:15   + 6:40 
 75. Besta Lukáš              KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l.  20:18   + 6:43 
 75. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        20:18   + 6:43 
 77. Dvořáček Dan             0020002   Cookies & Pancakes       20:25   + 6:50 
 78. Šnajdr Jakub             NNN       Neregistrovaní           20:48   + 7:13 
 79. Vacek Vladimír           KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l.  21:05   + 7:30 
 80. Brabec Tomáš             LOU8400 C SK Moravan Louňovice     21:10   + 7:35 
 81. Samek Jakub              VSP8800 C USK Praha                21:49   + 8:14 
 82. Uhlíř Marek              PGP9405 C SK Praga                 22:05   + 8:30 
 83. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      22:11   + 8:36 
 84. Duda Miroslav            ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem  22:34   + 8:59 
 85. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       22:58   + 9:23 
 86. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       23:26   + 9:51 
 87. Šedivý Ondřej            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  23:30   + 9:55 
 88. Cvrček Antonín           TAP9000 C KOB Tretra Praha         23:56   + 10:21
 89. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  24:05   + 10:30
 90. Vereš Lukáš              ASU8800   Magnus Orienteering      24:13   + 10:38
 91. Vlach Jan                JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov    24:15   + 10:40
 92. Šunda Marek              VSP9200 C USK Praha                24:53   + 11:18
 93. Beneš Jan                DKL9800 C KOB Kladno               26:25   + 12:50
 94. Bucháček Petr            0400001   Petr Bucháček            26:31   + 12:56
 95. Samek Dávid              0060001   MNK                      27:02   + 13:27
 96. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:11   + 13:36
 97. Šmejkal Štěpán           0370001   NNN                      27:49   + 14:14
     Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                  DISK          
     Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                  DISK          
     Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava                DISK          
     Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                 DISK          
     Hartman Aleš             VSP6506 C USK Praha                 DISK          
     Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 2.10 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláha David              SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:48          
  2. Král Martin              PDY8800 C Běhej Poděbrady          29:46   + 8:58 
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 2.30 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Josef          0130006   SK SKIVELO Olomouc       19:27          
  2. Semerád Jan              0130003   SK SKIVELO Olomouc       19:31   + 0:04 
  3. Bednařík Marek           0130004   SK SKIVELO Olomouc       20:57   + 1:30 
  4. Klíma Kamil              0010001   SK Olympia Praha SPS     25:14   + 5:47 
  5. Vondrouš Jaroslav        0130005   SK SKIVELO Olomouc       26:26   + 6:59 
  6. Uhrín Štefan             0010005   SK Olympia Praha SPS     28:59   + 9:32 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Aleš                MFP7808 C Matfyz Praha             16:31          
  2. Pangrác Ondřej           MFP7603 C Matfyz Praha             16:34   + 0:03 
  3. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          16:59   + 0:28 
  4. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:09   + 0:38 
  5. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                17:28   + 0:57 
  6. Buchtík Ondřej           VLI8101 C Slavia Liberec orientee  17:35   + 1:04 
  7. Kučera Petr              MFP7602 C Matfyz Praha             17:36   + 1:05 
  8. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                17:37   + 1:06 
  9. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               17:38   + 1:07 
 10. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 17:43   + 1:12 
 11. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                17:50   + 1:19 
 12. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        17:57   + 1:26 
 13. Kabát Jan                PGP6901 C SK Praga                 18:05   + 1:34 
 14. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:13   + 1:42 
 15. Svoboda Jiří             DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka        18:19   + 1:48 
 16. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          18:21   + 1:50 
 17. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               18:24   + 1:53 
 18. Kubát Tomáš              RIC7503 C OB Říčany                18:29   + 1:58 
 19. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          18:51   + 2:20 
 20. Vinš Pavel               DKL6900 C KOB Kladno               18:52   + 2:21 
 21. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        18:53   + 2:22 
 22. Silovský Tomáš           0390001   Říčany                   19:17   + 2:46 
 23. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         19:22   + 2:51 
 24. Pastuszek Jakub          VSP7500 C USK Praha                19:33   + 3:02 
 25. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     19:41   + 3:10 
 26. Dvořák Josef             0320001   NNN - Dvořákovi          19:48   + 3:17 
 27. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        19:52   + 3:21 
 28. Kučerka Jan              LIT8002 C KOB Litvínov             20:02   + 3:31 
 29. Hrádek Tomáš             ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem  20:11   + 3:40 
 30. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  20:14   + 3:43 
 31. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           20:18   + 3:47 
 32. Přibík Martin            PGP7406 C SK Praga                 20:20   + 3:49 
 33. Pavlík Mojmír            PDY8102 C Běhej Poděbrady          20:23   + 3:52 
 34. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              20:26   + 3:55 
 35. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          20:29   + 3:58 
 36. Juřina František         FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdla  20:52   + 4:21 
 37. Michalský Richard        RIC7703 C OB Říčany                21:17   + 4:46 
 38. Kolář David              LOU7700 C SK Moravan Louňovice     21:23   + 4:52 
 39. Lacina Martin            DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka        21:27   + 4:56 
 40. Tejkl Jiří               DOB7700 C KOB Dobruška             21:53   + 5:22 
 41. Vondráček Martin         DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka        22:08   + 5:37 
 42. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                22:13   + 5:42 
 43. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                23:18   + 6:47 
 44. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                23:22   + 6:51 
 45. Dolák Ondřej             DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka        23:25   + 6:54 
 46. Hric Jan                 MFP6300 C Matfyz Praha             24:05   + 7:34 
 47. Míka Pavel               DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka        24:15   + 7:44 
 48. Snížek Jan               DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka        24:19   + 7:48 
 49. Pavela Ľudovít           0150001   KOB KYSAK                24:27   + 7:56 
 50. Beran Jaroslav           SLA7601 C SKOB Slaný               25:43   + 9:12 
 51. Lukavský Jiří            DKL7800 C KOB Kladno               26:36   + 10:05
 52. Zápotocký Luboš          SLA7500 C SKOB Slaný               27:36   + 11:05
 53. Starý Jan                FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:43   + 12:12
 54. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno               29:13   + 12:42
 55. Havel Josef              KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  30:30   + 13:59
 56. Müller Vladimír          HCE7700 C TJ Hostivice             32:56   + 16:25
     Junek Petr               STH7801 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.00 km, 70 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          14:47          
  2. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                14:49   + 0:02 
  3. Rakovec Michal           SCP6901 C OK Sparta Praha          15:03   + 0:16 
  4. Vláčil Daniel            RIC7307 C OB Říčany                15:06   + 0:19 
  4. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        15:06   + 0:19 
  6. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               15:07   + 0:20 
  7. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        15:09   + 0:22 
  8. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    15:26   + 0:39 
  9. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 15:34   + 0:47 
 10. Ptáček Jan               PGP7205 C SK Praga                 15:42   + 0:55 
 11. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                15:43   + 0:56 
 12. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                15:52   + 1:05 
 13. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          16:52   + 2:05 
 14. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:03   + 2:16 
 15. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  17:20   + 2:33 
 16. Maroušek Jan             DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka        17:40   + 2:53 
 17. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    17:50   + 3:03 
 18. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               17:56   + 3:09 
 19. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        18:20   + 3:33 
 20. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 18:34   + 3:47 
 21. Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky               18:45   + 3:58 
 22. Šimek Tomáš              FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:18   + 4:31 
 22. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         19:18   + 4:31 
 24. Klepetko Řevnice         0250001   Šutri                    19:20   + 4:33 
 25. Lorenc Václav            DOR7200 C OK Dobříš                19:34   + 4:47 
 26. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  19:37   + 4:50 
 27. Zavadil Vladimír         VSP6710 C USK Praha                20:37   + 5:50 
 28. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               20:41   + 5:54 
 29. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               21:03   + 6:16 
 30. Čech Zdeněk              ROZ7300 C OK Roztoky               21:09   + 6:22 
 30. Černý Daniel             TAP7200 C KOB Tretra Praha         21:09   + 6:22 
 32. Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem  22:10   + 7:23 
 33. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                22:31   + 7:44 
 34. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  22:55   + 8:08 
 35. Kapoun Luděk             0290001   neregistrovaný           24:05   + 9:18 
 36. Prox Jakub               RIC7406 C OB Říčany                24:27   + 9:40 
 37. Beneš Petr               0190001   Klub dobré zprávy        25:20   + 10:33
 38. Adrián Petr              EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha        26:31   + 11:44
 39. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  27:06   + 12:19
 40. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           29:46   + 14:59
 41. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        31:24   + 16:37
 42. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB Tretra Praha         33:03   + 18:16
     Háněl Jaromír            ZVO6801 C OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.70 km, 40 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               12:11          
  2. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB Tretra Praha         12:19   + 0:08 
  3. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  12:57   + 0:46 
  4. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             13:25   + 1:14 
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                13:45   + 1:34 
  6. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 13:46   + 1:35 
  7. Pliska Miloš             PGP6304 C SK Praga                 13:59   + 1:48 
  8. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          14:21   + 2:10 
  9. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             14:27   + 2:16 
 10. Cedrych Karel            TJP5500 C TJ Sokol Troja           14:50   + 2:39 
 11. Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja           15:00   + 2:49 
 12. Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha          15:08   + 2:57 
 13. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        15:10   + 2:59 
 14. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:37   + 3:26 
 15. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  16:56   + 4:45 
 16. Gawel Jiří               JBM5700   JG Sport                 17:19   + 5:08 
 16. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  17:19   + 5:08 
 18. Hurta Vladimír           PGP6305 C SK Praga                 17:33   + 5:22 
 19. Svobodný Petr            DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka        18:38   + 6:27 
 20. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                18:50   + 6:39 
     John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha           DISK          
     Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha           DISK          
     Cigoš Petr               TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.50 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee   9:33          
  2. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  10:23   + 0:50 
  3. Jelínek Martin           PGP5103 C SK Praga                 11:48   + 2:15 
  4. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           11:56   + 2:23 
  5. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          12:05   + 2:32 
  6. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:25   + 2:52 
  7. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        12:41   + 3:08 
  8. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          13:44   + 4:11 
  9. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               15:37   + 6:04 
 10. Hamáček Bohuslav         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun     15:54   + 6:21 
 11. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:08   + 7:35 
 12. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          18:40   + 9:07 
 12. Šťovíček Jan             DVP5001 C DVP ORIENTATION          18:40   + 9:07 
 14. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             19:22   + 9:49 
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.50 km, 25 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 15:34          
  2. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        16:23   + 0:49 
  3. Veselý Radko             TJP4200 C TJ Sokol Troja           20:13   + 4:39 
  4. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         20:20   + 4:46 
  5. Louša František          KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  22:06   + 6:32 
  6. Šubrt Václav             TJP4201 C TJ Sokol Troja           70:01   + 54:27
--------------------------------------------------------------------------------

T 1.70 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Ondřej             CEP7800 C Čepíci                   12:30          
  2. Lukavcová Ivana          SMR8754 C SNS Smržovka             13:48   + 1:18 
  3. Lukavec Petr             SMR7800 C SNS Smržovka             14:23   + 1:53 
  4. Starosta Pavel           VLI9400 C Slavia Liberec orientee  14:33   + 2:03 
  5. Franz Jakub              0300001   Franzovi                 14:45   + 2:15 
  6. Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole              15:26   + 2:56 
  7. Zavadil Pavel            KAM       OK Kamenice              15:43   + 3:13 
  8. Benák Rostislav          TAP7400 C KOB Tretra Praha         15:47   + 3:17 
  9. Rücklová Alena           NNN       Neregistrovaní           16:06   + 3:36 
  9. Kukačková Renata         FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:06   + 3:36 
 11. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                16:09   + 3:39 
 12. Cajthaml Jiří            NNN       Neregistrovaní           16:16   + 3:46 
 13. Skalka Michal            LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:26   + 3:56 
 13. Červinka Mário           NNN       Neregistrovaní           16:26   + 3:56 
 15. Proxová Lada             RIC8350 C OB Říčany                17:03   + 4:33 
 16. Linhart Václav           NNN       Neregistrovaní           17:46   + 5:16 
 17. Uhrovič Blahoslav        PTE8448 C TJ Sokol Ptení           17:52   + 5:22 
 18. Hruška Peter             0350001   Neregistrovaní Hruškovi  17:56   + 5:26 
 19. Bednařík Jan             SPC8112 C SPORTICUS team           17:59   + 5:29 
 20. Andrštová Veronika       0080001   Neregistrována           18:17   + 5:47 
 21. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:42   + 6:12 
 22. Svátek Vojtěch           SLP6701 C OOB Slavia Praha         18:50   + 6:20 
 23. Neuer Pavel              DOR7502   OK Dobříš                19:09   + 6:39 
 24. Korbelářová Johana       HAV9399   OB Havířov               19:10   + 6:40 
 25. Bleha Stanislav          DOR7503 C OK Dobříš                19:24   + 6:54 
 26. Cincibusová Jana         0310001   Fakulta stavební Praha   19:53   + 7:23 
 27. Michalská Lenka          NNN       Neregistrovaní           19:58   + 7:28 
 28. Hezký Vítězslav          DOR7504   OK Dobříš                20:12   + 7:42 
 29. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          21:02   + 8:32 
 30. Svátková Anna            SLP9951 C OOB Slavia Praha         22:17   + 9:47 
 31. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               22:18   + 9:48 
 32. Hrubá Veronika           0210001   6YC                      22:27   + 9:57 
 33. Mouralová Magdalena      0120001   žádný                    23:11   + 10:41
 34. Kazdová Dana             24C8150   OK Vršovice              23:35   + 11:05
 35. Hořovská Vladislava      NNN       Neregistrovaní           24:26   + 11:56
 36. Motyčková Zuzana         TAP7753 C KOB Tretra Praha         24:37   + 12:07
 37. Odehnal Jakub            0160001   NER                      24:44   + 12:14
 38. Šťastný Pavel            0210002   6YC                      27:33   + 15:03
 39. Rutnar Martin            NNN       Neregistrovaní           27:43   + 15:13
 40. Paulů Robert             0100001   Běhám na vlastní triko   28:43   + 16:13
 41. Trnková Kateřina         0070001   PGP                      31:37   + 19:07
 42. Slámová Ester            NNN       Neregistrovaní           47:45   + 35:15
     Šubrt Jiří               TEP6100 C Tempo Praha               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z1 1.00 km, 15 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komers Antonín           NNN       Neregistrovaní            8:05          
  2. Komers Ferdinand         NNN       Neregistrovaní            8:06   + 0:01 
  3. Rakovcová Zuzana         0380001   ner                       8:51   + 0:46 
  4. Nedoma Oliver            PDY1000 C Běhej Poděbrady           9:15   + 1:10 
  5. Walisko Alžběta          0230001   -                         9:37   + 1:32 
  6. Ivasienkovy Laura a Žofie0410002   Zuzana Lebedová           9:52   + 1:47 
  7. Proxová Veronika         0260001   Proxovi                  10:16   + 2:11 
  8. Nývlt Mikuláš            NNN       Neregistrovaní           10:22   + 2:17 
  9. Slejškovi                NNN       Neregistrovaní           10:33   + 2:28 
 10. Černý Ota                CEP1302 C Čepíci                   10:52   + 2:47 
 10. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        10:52   + 2:47 
 12. Silovská Natálie         0390002   Říčany                   10:58   + 2:53 
 12. Dudek Daniel             PDY0549   Běhej Poděbrady          10:58   + 2:53 
 14. Kašpar Adam              DOR1101 C OK Dobříš                11:08   + 3:03 
 15. Skripnik Kilián          FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  11:31   + 3:26 
 16. Kučerková Adéla          STB1450 C TJ Stadion Nový Bor      11:33   + 3:28 
 17. Krčma Vojtěch            PDY0849   Běhej Poděbrady          11:34   + 3:29 
 18. Müllerová Emílie         HCE1450 C TJ Hostivice             11:36   + 3:31 
 19. Snížková Žofie           DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka        11:41   + 3:36 
 20. Juřinová Aneta           FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdla  11:48   + 3:43 
 21. Rejšková Klára           KAM1251 C OK Kamenice              12:01   + 3:56 
 22. Pakosta Vojtěch          NNN       Neregistrovaní           12:15   + 4:10 
 22. Pakostová Anna           NNN       Neregistrovaní           12:15   + 4:10 
 24. Mišek Michal             KAM1300 C OK Kamenice              12:39   + 4:34 
 25. Lukavský Vít             DKL1101 C KOB Kladno               12:44   + 4:39 
 26. Mikulová Laura           ZVO1450 C OB SK Zvole              12:49   + 4:44 
 27. Kolářová Zuzana          LOU1250 C SK Moravan Louňovice     12:56   + 4:51 
 28. Juřina Michal            FYD1300   Jizerský klub OB Frýdla  13:00   + 4:55 
 29. Bašusová Olga            KAM1250 C OK Kamenice              13:18   + 5:13 
 30. Zeman Annabel            DCE1850 C KOB Dobřichovice         13:26   + 5:21 
 31. Svoboda David            DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka        13:27   + 5:22 
 32. Neškudlová Anna          KAM1152 C OK Kamenice              14:09   + 6:04 
 33. Dobyášová Adéla          KAM1051 C OK Kamenice              14:12   + 6:07 
 34. Dvořáková Lucie          0320003   NNN - Dvořákovi          14:14   + 6:09 
 35. Sedlatá Vendula          PDY1198   Běhej Poděbrady          14:30   + 6:25 
 36. Cajthamlová Anna         DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka        14:39   + 6:34 
 37. Merkun Michal            NNN       Neregistrovaní           14:51   + 6:46 
 38. Matoušková Kateřina      SPC0955 C SPORTICUS team           14:53   + 6:48 
 39. Ondráček Viktor          EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha        15:16   + 7:11 
 40. Hýbl Orlík               VIP1400   SK VIPrahlo              15:49   + 7:44 
 41. Karychová Renée          DKP1353 C Oddíl OB Kotlářka        16:03   + 7:58 
 42. Hezká Zuzana             DOR1351   OK Dobříš                16:04   + 7:59 
 43. Bednaříková Eva          SPC1553 C SPORTICUS team           16:29   + 8:24 
 44. Škáchová Evelína         DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka        16:43   + 8:38 
 45. Drobník Tadeáš           NNN       Neregistrovaní           16:48   + 8:43 
 46. Váchová Soňa             MFP1050 C Matfyz Praha             17:40   + 9:35 
 47. Ptáčková Lucie           DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka        17:54   + 9:49 
 48. Ptáček Ondřej            DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka        18:28   + 10:23
 49. Pucherna Štěpán          TAP1400 C KOB Tretra Praha         19:17   + 11:12
 50. Sláma Marek              KAM1201 C OK Kamenice              19:18   + 11:13
 51. Kazdová Rozárie          SJC1350 C Sportcentrum Jičín       19:34   + 11:29
 52. Pokorná Elen             KAM1151 C OK Kamenice              19:41   + 11:36
 53. Chudoba Jiří             DKL1102 C KOB Kladno               19:46   + 11:41
 54. Chládek Bernard          DKP1502 C Oddíl OB Kotlářka        19:54   + 11:49
 55. Stanovská Hana           0180004   Houbari                  20:07   + 12:02
 56. Gunterová Tereza         NNN       Neregistrovaní           20:58   + 12:53
 57. Levová Lucie             NNN       Neregistrovaní           21:58   + 13:53
 58. Ledinská Lucie           DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka        22:31   + 14:26
 59. Franz Vojtěch            0300002   Franzovi                 25:17   + 17:12
 60. Sedlatý Eduard           NNN       Neregistrovaní           25:20   + 17:15
 61. Král Jan                 NNN       Neregistrovaní           25:43   + 17:38
 62. Dneboský Erik            24C1400   OK Vršovice              26:08   + 18:03
 63. Kučerová Anastázie       MFP1550   Matfyz Praha             26:13   + 18:08
 64. Kučera Damián            MFP1400   Matfyz Praha             26:29   + 18:24
 65. Hora Damián              PGP1616 C SK Praga                 34:18   + 26:13
 66. Rambová Barbora          DKP1650 C Oddíl OB Kotlářka        40:48   + 32:43
     Sebera Josef             SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy         DISK          
     Černý Vít                CEP1500 C Čepíci                    DISK          
     Šunka Hubert             LOU1200 C SK Moravan Louňovice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z2 1.10 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svítil Petr              0090001   PetSvi                    8:18          
  2. Chmelíková Vlasta        DOR7753 C OK Dobříš                10:16   + 1:58 
  3. Dudek Jan ml.            PDY0249   Běhej Poděbrady          10:28   + 2:10 
  4. Krátká Marta             NNN       Neregistrovaní           10:48   + 2:30 
  5. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 12:20   + 4:02 
  6. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                13:20   + 5:02 
  7. Kamarádová Zdeňka        0050001   xxx                      14:29   + 6:11 
  8. Cajthamlová Barbora      DKP1250 C Oddíl OB Kotlářka        16:05   + 7:47 
  9. Lukavská Zuzana          NNN       Neregistrovaní           18:23   + 10:05
 10. Tloušťová Sára           NNN       Neregistrovaní           21:51   + 13:33
 11. Paulů Tadeáš             0100002   Běhám na vlastní triko   26:11   + 17:53
 12. Buchinka                 NNN       Neregistrovaní           26:41   + 18:23
 13. Holešta David            KPY7500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  27:59   + 19:41
 14. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 38:29   + 30:11
     Vondráková Kamila        NNN       Neregistrovaní            DISK          
     Šolc Jaroslav            0030001   nejsem členem             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z3 1.30 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sotona Martin            0200002   Rychlí šneci              9:50          
  2. Stanovská Eva            0180001   Houbari                  10:42   + 0:52 
  3. Rücklová Alena           NNN       Neregistrovaní           11:41   + 1:51 
  4. Hovadová Agáta           SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.  13:55   + 4:05 
  5. Hánělová Matyáš          NNN       Neregistrovaní           14:15   + 4:25 
  6. Kamarádová Zdeňka        0050003   xxx                      14:22   + 4:32 
  7. Juřinová Iva             FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdla  14:38   + 4:48 
  8. Havelková Barbora        0220001   Lyčkárna                 15:15   + 5:25 
  9. Nushart Tomáš            0340002   My dva a pes             15:24   + 5:34 
 10. Hutláková Adéla          0220002   Lyčkárna                 15:53   + 6:03 
 11. Kamarád Tomáš            0050002   xxx                      15:57   + 6:07 
 12. Vondraš Vláďa            NNN       Neregistrovaní           16:04   + 6:14 
 13. Petrová Věra             VLI6251 C Slavia Liberec orientee  18:37   + 8:47 
 14. Cápová Jana              0270001   Noname                   18:38   + 8:48 
 15. Hudčeková Jana           SLP7850 C OOB Slavia Praha         18:49   + 8:59 
 16. Dudek Jan                PDY7249   Běhej Poděbrady          19:24   + 9:34 
 17. Mička Timotej            TJP1003 C TJ Sokol Troja           19:45   + 9:55 
 18. Černá Jana               TAP7250 C KOB Tretra Praha         19:59   + 10:09
 19. Vlasaný Ondřej           NNN       Neregistrovaní           20:02   + 10:12
 20. Černá Jana               CEP8450   Čepíci                   21:19   + 11:29
 21. Hánělová Adéla           NNN       Neregistrovaní           24:39   + 14:49
 22. Studničná Jaroslava      NNN       Neregistrovaní           27:45   + 17:55
 23. Čermák Ladislav          NNN       Neregistrovaní           31:19   + 21:29
 24. Kapoun Luděk             NNN       Neregistrovaní           35:13   + 25:23
--------------------------------------------------------------------------------