Kód závodu          : 4961
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 06.04.2019
Místo konání        : Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Mapa                : Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí     : Prášek Přemysl - R2
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Stavitel tratí      : Hájek Adam - R3
Kategorie: H35

H35 2.30 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Aleš                MFP7808 C Matfyz Praha             16:31          
  2. Pangrác Ondřej           MFP7603 C Matfyz Praha             16:34   + 0:03 
  3. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          16:59   + 0:28 
  4. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:09   + 0:38 
  5. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                17:28   + 0:57 
  6. Buchtík Ondřej           VLI8101 C Slavia Liberec orientee  17:35   + 1:04 
  7. Kučera Petr              MFP7602 C Matfyz Praha             17:36   + 1:05 
  8. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                17:37   + 1:06 
  9. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               17:38   + 1:07 
 10. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 17:43   + 1:12 
 11. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                17:50   + 1:19 
 12. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        17:57   + 1:26 
 13. Kabát Jan                PGP6901 C SK Praga                 18:05   + 1:34 
 14. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:13   + 1:42 
 15. Svoboda Jiří             DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka        18:19   + 1:48 
 16. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          18:21   + 1:50 
 17. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               18:24   + 1:53 
 18. Kubát Tomáš              RIC7503 C OB Říčany                18:29   + 1:58 
 19. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          18:51   + 2:20 
 20. Vinš Pavel               DKL6900 C KOB Kladno               18:52   + 2:21 
 21. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        18:53   + 2:22 
 22. Silovský Tomáš           0390001   Říčany                   19:17   + 2:46 
 23. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         19:22   + 2:51 
 24. Pastuszek Jakub          VSP7500 C USK Praha                19:33   + 3:02 
 25. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     19:41   + 3:10 
 26. Dvořák Josef             0320001   NNN - Dvořákovi          19:48   + 3:17 
 27. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        19:52   + 3:21 
 28. Kučerka Jan              LIT8002 C KOB Litvínov             20:02   + 3:31 
 29. Hrádek Tomáš             ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem  20:11   + 3:40 
 30. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  20:14   + 3:43 
 31. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           20:18   + 3:47 
 32. Přibík Martin            PGP7406 C SK Praga                 20:20   + 3:49 
 33. Pavlík Mojmír            PDY8102 C Běhej Poděbrady          20:23   + 3:52 
 34. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              20:26   + 3:55 
 35. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          20:29   + 3:58 
 36. Juřina František         FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdla  20:52   + 4:21 
 37. Michalský Richard        RIC7703 C OB Říčany                21:17   + 4:46 
 38. Kolář David              LOU7700 C SK Moravan Louňovice     21:23   + 4:52 
 39. Lacina Martin            DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka        21:27   + 4:56 
 40. Tejkl Jiří               DOB7700 C KOB Dobruška             21:53   + 5:22 
 41. Vondráček Martin         DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka        22:08   + 5:37 
 42. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                22:13   + 5:42 
 43. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                23:18   + 6:47 
 44. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                23:22   + 6:51 
 45. Dolák Ondřej             DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka        23:25   + 6:54 
 46. Hric Jan                 MFP6300 C Matfyz Praha             24:05   + 7:34 
 47. Míka Pavel               DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka        24:15   + 7:44 
 48. Snížek Jan               DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka        24:19   + 7:48 
 49. Pavela Ľudovít           0150001   KOB KYSAK                24:27   + 7:56 
 50. Beran Jaroslav           SLA7601 C SKOB Slaný               25:43   + 9:12 
 51. Lukavský Jiří            DKL7800 C KOB Kladno               26:36   + 10:05
 52. Zápotocký Luboš          SLA7500 C SKOB Slaný               27:36   + 11:05
 53. Starý Jan                FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:43   + 12:12
 54. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno               29:13   + 12:42
 55. Havel Josef              KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  30:30   + 13:59
 56. Müller Vladimír          HCE7700 C TJ Hostivice             32:56   + 16:25
     Junek Petr               STH7801 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------