Kód závodu          : 4965
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 01.05.2019
Místo konání        : Čelákovice
Mapa                : Čelákovice
Pořadatel           : SPC - SPORTICUS team
Ředitel závodu      : Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí     : Kalina Miroslav
Ředitel závodu      : Ouhrabková Radka
Stavitel tratí      : Kalinová Markéta
JURY                : Gregorová Kamila, Šedivý Jan, Neumannová Renata

D10 1.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                 8:37          
  2. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice               8:52   + 0:15 
  3. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem   8:57   + 0:20 
  4. Hrušková Tereza          PGP0953   SK Praga                  8:59   + 0:22 
  5. Hánělová Lucie           ZVO0952   OB SK Zvole               9:53   + 1:16 
  6. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            10:02   + 1:25 
  7. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB Tretra Praha         10:17   + 1:40 
  8. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 10:23   + 1:46 
  9. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           10:56   + 2:19 
 10. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                11:01   + 2:24 
 11. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              11:23   + 2:46 
 12. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              12:13   + 3:36 
 13. Kolářová Veronika        LOU1050   SK Moravan Louňovice     12:59   + 4:22 
 14. Hoke Berenika            SPC1062   SPORTICUS team           13:08   + 4:31 
 15. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 13:18   + 4:41 
 16. Vaněčková Anna           TJP1050   TJ Sokol Troja           13:25   + 4:48 
 17. Benáková Natálie         TAP0956   KOB Tretra Praha         13:29   + 4:52 
 18. Nedbalová Magdalena      MFP1053   Matfyz Praha             13:32   + 4:55 
 19. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952   TJ Aero Odolena Voda     13:34   + 4:57 
 20. Rypáčková Šárka          TJP1151   TJ Sokol Troja           14:15   + 5:38 
 21. Svobodová Ema            ODV0951   TJ Aero Odolena Voda     14:33   + 5:56 
 22. Havlová Veronika         KNC0950   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:04   + 6:27 
 23. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        15:10   + 6:33 
 24. Štěpánková Emma          TAP0953   KOB Tretra Praha         15:11   + 6:34 
 25. Pangrácová Eva           MFP1051   Matfyz Praha             16:03   + 7:26 
 26. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                16:49   + 8:12 
 27. Dvořáková Lucie          PGP0956   SK Praga                 17:56   + 9:19 
 28. Hlaváčková Lucie         TAP1050   KOB Tretra Praha         18:04   + 9:27 
 29. Ryppelová Anna           TAP0954   KOB Tretra Praha         18:16   + 9:39 
 30. Kubecová Markéta         PGP0955   SK Praga                 19:21   + 10:44
 31. Ptáčková Barbora         DKP0954   Oddíl OB Kotlářka        20:02   + 11:25
 32. Pilchová Linda           ODV0953   TJ Aero Odolena Voda     20:46   + 12:09
 33. Jirásková Laura          VSP0952   USK Praha                23:49   + 15:12
 34. Dlouhá Julie             PGP1051   SK Praga                 23:58   + 15:21
 35. Tvrdková Sofie Anna      DOR1055   OK Dobříš                33:17   + 24:40
--------------------------------------------------------------------------------

D10F 1.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikulová Stella          ZVO1250   OB SK Zvole               9:31          
  2. Berchová Anežka          LME0951   SK Los Mělník            10:42   + 1:11 
  3. Blahutová Lucie          MFP0950   Matfyz Praha             10:58   + 1:27 
  4. Hoke Magdalena           0130005   Klub dobré zprávy        11:30   + 1:59 
  5. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           11:31   + 2:00 
  6. Blehová Barbora          DOR1151   OK Dobříš                11:38   + 2:07 
  7. Matoušková Kateřina      SPC0955   SPORTICUS team           12:16   + 2:45 
  8. Vaculovičová Alžběta     DCE0950   KOB Dobřichovice         12:56   + 3:25 
  9. Michalíková Klára        ZVO0954   OB SK Zvole              13:57   + 4:26 
 10. Dobyášová Adéla          KAM1051   OK Kamenice              14:26   + 4:55 
 11. Jirásková Viola          VSP1151   USK Praha                14:58   + 5:27 
 12. Pavlinská Ema            ROU0953   SKOB Roudnice nad Labem  16:00   + 6:29 
 13. Michalíková Alžběta      ZVO0953   OB SK Zvole              16:27   + 6:56 
 14. Snížková Žofie           DKP1151   Oddíl OB Kotlářka        17:48   + 8:17 
 15. Sedláčková Šárka         KAM0954   OK Kamenice              18:14   + 8:43 
 16. Juřinová Aneta           FYD1150   Jizerský klub OB Frýdla  18:43   + 9:12 
 17. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       18:47   + 9:16 
 18. Vošlajerová Marie        LME1050   SK Los Mělník            19:02   + 9:31 
 19. Boudová Lucie            DOR1056   OK Dobříš                19:23   + 9:52 
 20. Brzobohatá Eliška        0130008   Klub dobré zprávy        19:52   + 10:21
 21. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       21:34   + 12:03
 22. Ouhrabková Bára          SPC1256   SPORTICUS team           22:42   + 13:11
 23. Horová Vendula           LBE1050   TJ Lokomotiva Beroun     22:59   + 13:28
 24. Truncová Zuzana          ODV1051   TJ Aero Odolena Voda     31:02   + 21:31
 25. Neškudlová Anna          KAM1152   OK Kamenice              31:10   + 21:39
 26. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        33:10   + 23:39
 27. Součková Adélka          0130018   Klub dobré zprávy        35:33   + 26:02
 28. Bašusová Olga            KAM1250   OK Kamenice              41:32   + 32:01
     Magazu Sophia            DOR1152   OK Dobříš                 DISK          
     Jirásková Mia            VSP1150   USK Praha                 DISK          
     Svobodová Adéla          ODV1150   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Bubníková Ema            TJP0950   TJ Sokol Troja            DISK          
     Vondráčková Jolana       DKP1058   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Truncová Štěpánka        ODV1052   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                 7:38          
  2. Fialová Kateřina         DOR0754   OK Dobříš                 8:09   + 0:31 
  3. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka         8:21   + 0:43 
  4. Lampová Amálie           DKP0752   Oddíl OB Kotlářka         8:23   + 0:45 
  5. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka         8:25   + 0:47 
  6. Vondráčková Alžběta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka         8:28   + 0:50 
  7. Petriláková Amálie RebekaDOR0953   OK Dobříš                 8:30   + 0:52 
  8. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory         8:38   + 1:00 
  9. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                  8:53   + 1:15 
 10. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.   9:03   + 1:25 
 10. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                 9:03   + 1:25 
 12. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB Tretra Praha          9:12   + 1:34 
 13. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                  9:47   + 2:09 
 14. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice               9:50   + 2:12 
 15. Gregorová Alice          DKP0758   Oddíl OB Kotlářka         9:51   + 2:13 
 16. Vlašaná Karolína         DOR0751   OK Dobříš                 9:55   + 2:17 
 17. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              10:13   + 2:35 
 18. Mikulová Tereza          ZVO0851   OB SK Zvole              10:35   + 2:57 
 19. Stoklasová Eliška        RIC0756   OB Říčany                10:49   + 3:11 
 20. Levrincová Klára         TAP0854   KOB Tretra Praha         10:56   + 3:18 
 21. Grimmerová Valerie       RIC0754   OB Říčany                10:59   + 3:21 
 22. Pražanová Veronika       DKL0751   KOB Kladno               11:31   + 3:53 
 23. Krátká Linda             ROU0851   SKOB Roudnice nad Labem  11:45   + 4:07 
 24. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               12:09   + 4:31 
 25. Gajdová Michaela         VSP0752   USK Praha                12:25   + 4:47 
 26. Paldusová Nela           PGP0855   SK Praga                 12:38   + 5:00 
 27. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                12:44   + 5:06 
 28. Syblíková Rozarie        ODV0856   TJ Aero Odolena Voda     12:52   + 5:14 
 29. Chudobová Eliška         DKL0850   KOB Kladno               13:05   + 5:27 
 30. Břízková Anna            LOU0851   SK Moravan Louňovice     13:35   + 5:57 
 31. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               14:14   + 6:36 
 32. Berná Klára              ODV0851   TJ Aero Odolena Voda     14:17   + 6:39 
 32. Blehová Veronika         DOR0852   OK Dobříš                14:17   + 6:39 
 34. Nekovářová Lucie         RIC0757   OB Říčany                14:42   + 7:04 
 35. Votruba Hana             TAP0855   KOB Tretra Praha         15:19   + 7:41 
 36. Ellederová Eva           TAP0860   KOB Tretra Praha         15:25   + 7:47 
 37. Liberdová Magdaléna      KSH0851   OB Kašperské Hory        15:42   + 8:04 
 38. Vosátková Julie          RIC0755   OB Říčany                15:53   + 8:15 
 39. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             16:15   + 8:37 
 40. Ovčáčková Barbora        TAP0856   KOB Tretra Praha         16:17   + 8:39 
 41. Hudosová Kristýna        RIC0750   OB Říčany                17:02   + 9:24 
 42. Herynková Klára          RIC0758   OB Říčany                17:14   + 9:36 
 43. Nedbalová Klára          MFP0850   Matfyz Praha             17:36   + 9:58 
 44. Matoušková Sára          ODV0855   TJ Aero Odolena Voda     21:28   + 13:50
 45. Dudlová Hana             ODV0854   TJ Aero Odolena Voda     23:37   + 15:59
 46. Glybovská Ivona          0130015   Klub dobré zprávy        27:12   + 19:34
 47. Čížková Kristýna         TAP0857   KOB Tretra Praha         36:13   + 28:35
     Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                 DISK          
     Snížková Adéla           DKP0850   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice               8:02          
  2. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                 8:12   + 0:10 
  3. Škáchová Viktorie        DKP0655   Oddíl OB Kotlářka         8:14   + 0:12 
  4. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                 8:21   + 0:19 
  5. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec    8:25   + 0:23 
  6. Šimšová Pavla            MFP0551   Matfyz Praha              8:31   + 0:29 
  7. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole               8:33   + 0:31 
  8. Redlová Barbora          SLA0650   SKOB Slaný                8:48   + 0:46 
  9. Šantorová Eliška         ROZ0552   OK Roztoky                8:53   + 0:51 
 10. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice              9:08   + 1:06 
 11. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem   9:14   + 1:12 
 12. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                 9:27   + 1:25 
 13. Škáchová Zuzana          DKP0656   Oddíl OB Kotlářka         9:35   + 1:33 
 14. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee   9:40   + 1:38 
 15. Dittrtová Rozálie        LME0650   SK Los Mělník             9:47   + 1:45 
 16. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka         9:51   + 1:49 
 17. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB Tretra Praha          9:58   + 1:56 
 17. Blahutová Martina        MFP0550   Matfyz Praha              9:58   + 1:56 
 19. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                10:30   + 2:28 
 20. Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                10:37   + 2:35 
 21. Koubová Hana             DKP0558   Oddíl OB Kotlářka        10:38   + 2:36 
 22. Halašková Bára           DKP0654   Oddíl OB Kotlářka        10:48   + 2:46 
 23. Heczková Anna            VLI0652   Slavia Liberec orientee  10:51   + 2:49 
 24. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                10:55   + 2:53 
 25. Heřmanová Aino           DKP0659   Oddíl OB Kotlářka        11:12   + 3:10 
 26. Černá Anežka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  11:21   + 3:19 
 27. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                11:28   + 3:26 
 27. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                11:28   + 3:26 
 29. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB Tretra Praha         11:36   + 3:34 
 30. Rážová Dorota            PGP0653   SK Praga                 11:38   + 3:36 
 31. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 12:19   + 4:17 
 32. Kovandová Kamila         KPY0550   SOOB TJ Sokol Kralupy n  12:28   + 4:26 
 33. Hudčeková Klára          SLP0550   OOB Slavia Praha         12:36   + 4:34 
 34. Dvořáková Veronika       PGP0659   SK Praga                 12:38   + 4:36 
 35. Baxová Kateřina          LBE0651   TJ Lokomotiva Beroun     12:41   + 4:39 
 36. Pangracová Anna          MFP0650   Matfyz Praha             13:53   + 5:51 
 37. Paierová Jana            DKL0653   KOB Kladno               14:07   + 6:05 
 38. Němcová Magdaléna        SOB0550   SOBSA                    14:14   + 6:12 
 39. Svobodová Julie          FSP0651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:30   + 6:28 
 40. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                14:55   + 6:53 
 41. Vosátková Eliška         RIC0553   OB Říčany                16:46   + 8:44 
 42. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 19:08   + 11:06
 43. Bestová Tereza           0080001   KNC                      21:25   + 13:23
 44. Machová Karolína         VSP0652   USK Praha                22:16   + 14:14
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                 9:56          
  2. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         10:22   + 0:26 
  3. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              10:27   + 0:31 
  4. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  10:33   + 0:37 
  5. Dvořáková Hana           PGP0355   SK Praga                 10:48   + 0:52 
  6. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              10:55   + 0:59 
  7. Končická Kateřina        RIC0352   OB Říčany                11:05   + 1:09 
  8. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  11:06   + 1:10 
  9. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              11:08   + 1:12 
 10. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                11:15   + 1:19 
 10. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                11:15   + 1:19 
 12. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        11:16   + 1:20 
 13. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                11:19   + 1:23 
 14. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                11:47   + 1:51 
 15. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              11:48   + 1:52 
 16. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        11:49   + 1:53 
 17. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              11:50   + 1:54 
 18. Jirkovská Kateřina                                          11:53   + 1:57 
 19. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  12:11   + 2:15 
 20. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  12:15   + 2:19 
 21. Linhartová Anna          TAP0450   KOB Tretra Praha         12:16   + 2:20 
 22. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                12:18   + 2:22 
 23. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:19   + 2:23 
 24. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              12:39   + 2:43 
 25. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                13:28   + 3:32 
 26. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               14:38   + 4:42 
 27. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                14:39   + 4:43 
 28. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                14:47   + 4:51 
 29. Tomášková Linda          TAP0455   KOB Tretra Praha         17:02   + 7:06 
     Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         10:31          
  2. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  11:00   + 0:29 
  3. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        11:23   + 0:52 
  4. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   11:49   + 1:18 
  5. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 12:22   + 1:51 
  6. Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                 12:28   + 1:57 
  7. Rousová Lucie            DKL0251   KOB Kladno               12:38   + 2:07 
  8. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        13:01   + 2:30 
  9. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 13:26   + 2:55 
 10. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  13:34   + 3:03 
 11. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        13:41   + 3:10 
 12. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                13:42   + 3:11 
 13. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              17:25   + 6:54 
     Petriláková Anežka RozáriDOR0251   OK Dobříš                 DISK          
     Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady           DISK          
     Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 2.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Albrechtová Iveta        KAM9950   OK Kamenice              11:20          
  2. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            13:04   + 1:44 
  3. Holzbachová Lucie        DKP0052   Oddíl OB Kotlářka        13:39   + 2:19 
  4. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  14:01   + 2:41 
  5. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                14:39   + 3:19 
  6. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               15:10   + 3:50 
  7. Černá Karolína           HCE0050   TJ Hostivice             17:08   + 5:48 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 2.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Barbora        SLA0251   SKOB Slaný               12:43          
  2. Černá Kateřina           HCE9850   TJ Hostivice             15:07   + 2:24 
  3. Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín       15:58   + 3:15 
  4. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB Tretra Praha         15:59   + 3:16 
  5. Lounková Zuzana          PDY8550   Běhej Poděbrady          19:23   + 6:40 
  6. Dobešová Kateřina        KPY8750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:05   + 7:22 
  7. Johanovská Tereza        DKP8659   Oddíl OB Kotlářka        20:54   + 8:11 
  8. Štembergová Lucie        EKP8851   VŠTJ Ekonom Praha        23:51   + 11:08
  9. Brtvová Nikola           BZP9150   Báječné ženy v orientač  29:27   + 16:44
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 2.50 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           12:38          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850   OB Říčany                12:46   + 0:08 
  3. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              13:21   + 0:43 
  4. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        13:25   + 0:47 
  5. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  13:44   + 1:06 
  6. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        13:54   + 1:16 
  7. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  14:03   + 1:25 
  8. Voborníková Alena        CTB9451   SK OB Chotěboř           14:05   + 1:27 
  9. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        14:08   + 1:30 
 10. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  14:10   + 1:32 
 11. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  14:27   + 1:49 
 12. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        14:28   + 1:50 
 13. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            14:30   + 1:52 
 14. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              14:37   + 1:59 
 15. Myslivečková Zuzana      TUR9253   OOB TJ Turnov            14:53   + 2:15 
 16. Dittrichová Petra        KON8787   KOB Konice               14:55   + 2:17 
 17. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          14:59   + 2:21 
 18. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              15:16   + 2:38 
 19. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        15:18   + 2:40 
 20. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                15:26   + 2:48 
 21. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                15:28   + 2:50 
 22. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        15:29   + 2:51 
 22. Petráňová Jana           SCP7555   OK Sparta Praha          15:29   + 2:51 
 24. Voltrová Alena           DKP9956   Oddíl OB Kotlářka        15:33   + 2:55 
 25. Hošková Tereza           TAP8971   KOB Tretra Praha         15:36   + 2:58 
 26. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          15:50   + 3:12 
 27. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:55   + 3:17 
 28. Kašparová Lucie          CHT9652   OOB SK Chrast            15:59   + 3:21 
 29. Pecoldová Pavlína        0010001   Cookies & Pancakes       16:08   + 3:30 
 30. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              16:12   + 3:34 
 31. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              16:14   + 3:36 
 32. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             16:17   + 3:39 
 33. Masopustová Elis         PGP8656   SK Praga                 16:22   + 3:44 
 34. Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha             16:23   + 3:45 
 35. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             16:28   + 3:50 
 36. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        16:38   + 4:00 
 37. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 16:40   + 4:02 
 38. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  16:49   + 4:11 
 39. Tihonová Hana            TAP9052   KOB Tretra Praha         16:53   + 4:15 
 40. Malíková Stanislava      EKP8950   VŠTJ Ekonom Praha        16:55   + 4:17 
 41. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              16:59   + 4:21 
 41. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        16:59   + 4:21 
 43. Nedbalová Jana           MFP8050   Matfyz Praha             17:03   + 4:25 
 44. Sheshikova Anastasia     KAM9853   OK Kamenice              17:08   + 4:30 
 45. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       17:10   + 4:32 
 46. Kožinová Anna            PGP9350   SK Praga                 17:16   + 4:38 
 47. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 17:17   + 4:39 
 48. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 17:18   + 4:40 
 49. Ondráčková Lucie         CHT9254   OOB SK Chrast            17:26   + 4:48 
 50. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  17:28   + 4:50 
 51. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  17:50   + 5:12 
 52. Vítková Lucie            PTE9474   TJ Sokol Ptení           17:53   + 5:15 
 53. Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec   18:02   + 5:24 
 54. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 18:04   + 5:26 
 55. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:09   + 5:31 
 55. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             18:09   + 5:31 
 57. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        18:15   + 5:37 
 58. Blahutová Hanka          MFP7953   Matfyz Praha             18:21   + 5:43 
 59. Netíková Martina         DOB9350   KOB Dobruška             18:25   + 5:47 
 60. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:48   + 6:10 
 61. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        18:54   + 6:16 
 62. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        19:09   + 6:31 
 62. Sedlatá Kateřina         CHC8951   K.O.B. Choceň            19:09   + 6:31 
 64. Baziková Justýna         TJP9851   TJ Sokol Troja           19:25   + 6:47 
 65. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               19:27   + 6:49 
 66. Mertová Eva              DOB8551   KOB Dobruška             19:54   + 7:16 
 67. Erbanová Petra           ROU8952   SKOB Roudnice nad Labem  19:55   + 7:17 
 68. Marečková Edita          PGP8853   SK Praga                 19:58   + 7:20 
 69. Karbanová Vendula        DKP8350   Oddíl OB Kotlářka        20:31   + 7:53 
 70. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               20:42   + 8:04 
 71. Makovská Jarmila         TAP8650   KOB Tretra Praha         20:49   + 8:11 
 72. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                22:17   + 9:39 
 73. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        22:30   + 9:52 
 74. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  22:45   + 10:07
 75. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 23:03   + 10:25
 76. Kápičková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:30   + 10:52
 77. Voborská Jana            PGP8454   SK Praga                 24:16   + 11:38
 78. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           25:20   + 12:42
 79. Bochenková Martina       DKP8758   Oddíl OB Kotlářka        27:50   + 15:12
     Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha          DISK          
     Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.20 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heczková Bohdana         VLI7750   Slavia Liberec orientee  12:40          
  2. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 13:04   + 0:24 
  3. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          13:08   + 0:28 
  4. Jahn Odvody Dana         LPU8355   OK Lokomotiva Pardubice  13:19   + 0:39 
  5. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 13:45   + 1:05 
  6. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              13:46   + 1:06 
  7. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  14:05   + 1:25 
  8. Collis Blanka            DKP8257   Oddíl OB Kotlářka        14:10   + 1:30 
  8. Rožková Petra            RIC7575   OB Říčany                14:10   + 1:30 
 10. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 14:11   + 1:31 
 11. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                14:17   + 1:37 
 12. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           14:23   + 1:43 
 13. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB Tretra Praha         14:25   + 1:45 
 14. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          14:28   + 1:48 
 14. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              14:28   + 1:48 
 16. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              14:46   + 2:06 
 17. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB Tretra Praha         14:54   + 2:14 
 18. Bartůňková Lucie         LOU7750   SK Moravan Louňovice     15:03   + 2:23 
 19. Pangrácová Jana          MFP7653   Matfyz Praha             15:12   + 2:32 
 20. Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                15:30   + 2:50 
 21. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                15:34   + 2:54 
 22. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        15:45   + 3:05 
 23. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  15:46   + 3:06 
 24. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 15:49   + 3:09 
 25. Matoušková Kateřina      EKP7750   VŠTJ Ekonom Praha        15:50   + 3:10 
 26. Slavíčková Petra         9FX8250   Fóglíci                  15:54   + 3:14 
 27. Němcová Barbora          SOB7550   SOBSA                    15:55   + 3:15 
 28. Vrbová Kateřina          CEP7950   Čepíci                   15:59   + 3:19 
 29. Havlínová Zuzana         SCP8150   OK Sparta Praha          16:01   + 3:21 
 30. Vaněčková Petra          TJP7950   TJ Sokol Troja           16:04   + 3:24 
 30. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                16:04   + 3:24 
 32. Brettlová Marta          PGP7557   SK Praga                 16:08   + 3:28 
 33. Baxová Irena             LBE7951   TJ Lokomotiva Beroun     16:24   + 3:44 
 34. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                16:34   + 3:54 
 35. Ellederová Zdeňka        TAP7755   KOB Tretra Praha         16:37   + 3:57 
 36. Benešová Marika          0130001   Klub dobré zprávy        16:44   + 4:04 
 37. Pilátová Petra           DKL8051   KOB Kladno               16:52   + 4:12 
 38. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  16:58   + 4:18 
 39. Bazinková Blanka         ROU8151   SKOB Roudnice nad Labem  17:00   + 4:20 
 40. Uhlíková Šárka           SJC8151   Sportcentrum Jičín       17:04   + 4:24 
 41. Nedomová Iva             PDY7851   Běhej Poděbrady          17:08   + 4:28 
 42. Hrádková Kateřina        ROU8350   SKOB Roudnice nad Labem  17:17   + 4:37 
 43. Dudová Irena             HCE8250   TJ Hostivice             17:26   + 4:46 
 44. Hlaváčková Klára         TAP7756   KOB Tretra Praha         17:35   + 4:55 
 45. Krejčová Jana            ROU7758   SKOB Roudnice nad Labem  17:40   + 5:00 
 46. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             17:41   + 5:01 
 47. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    17:42   + 5:02 
 48. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                17:51   + 5:11 
 49. Proxová Lada             RIC8350   OB Říčany                18:02   + 5:22 
 50. Koppová Ingrid           SLP7960   OOB Slavia Praha         18:05   + 5:25 
 51. Hrušková Blanka          DOR7555   OK Dobříš                18:17   + 5:37 
 52. Andrlova Vendula         KNC8050   Sokol Kostelec n. Č. l.  18:23   + 5:43 
 53. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        18:43   + 6:03 
 54. Málková Šárka            CST8351   OB Strakonice            18:51   + 6:11 
 55. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        18:55   + 6:15 
 56. Magazu Radka             DOR7853   OK Dobříš                19:12   + 6:32 
 57. Landovská Ivana          PGP6251   SK Praga                 19:21   + 6:41 
 58. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          19:22   + 6:42 
 59. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              19:43   + 7:03 
 59. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:43   + 7:03 
 61. Lebedová Zuzana          0240001   Lebeda                   19:53   + 7:13 
 62. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB Tretra Praha         20:02   + 7:22 
 63. Vláčilová Kateřina       RIC7757   OB Říčany                20:23   + 7:43 
 64. Havlová Eva              KNC7851   Sokol Kostelec n. Č. l.  20:33   + 7:53 
 65. Nekvasilová Monika       DKP7650   Oddíl OB Kotlářka        20:58   + 8:18 
 66. Lazarova Pavla           RIC7651   OB Říčany                21:40   + 9:00 
 67. Stříbrná Dagmar          LBE7950   TJ Lokomotiva Beroun     21:47   + 9:07 
 68. Chmelíková Vlasta        DOR7753   OK Dobříš                22:11   + 9:31 
 69. Hoke Magdalena           0130004   Klub dobré zprávy        22:49   + 10:09
 70. Priehodová Kateřina      PGP7857   SK Praga                 23:27   + 10:47
 71. Pinkava Anna             FSP8151   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:55   + 11:15
 72. Seifertová Vendula       DKP7651   Oddíl OB Kotlářka        26:56   + 14:16
     Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                 DISK          
     Machová Jana             VSP7754   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              12:44          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               12:56   + 0:12 
  3. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  13:10   + 0:26 
  4. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                13:13   + 0:29 
  5. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                13:21   + 0:37 
  6. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 13:36   + 0:52 
  7. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            13:43   + 0:59 
  8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                13:44   + 1:00 
  9. Neumannová Renata        PVP6650   VSK Přírodní vědy Praha  13:51   + 1:07 
 10. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  13:55   + 1:11 
 11. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                14:01   + 1:17 
 12. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               14:11   + 1:27 
 13. Dittrtová Lucia          LME6852   SK Los Mělník            14:45   + 2:01 
 14. Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                    14:51   + 2:07 
 14. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                14:51   + 2:07 
 16. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 14:56   + 2:12 
 17. Zlesáková Stáňa          CHT7352   OOB SK Chrast            15:06   + 2:22 
 18. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         15:33   + 2:49 
 19. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:37   + 2:53 
 20. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:39   + 2:55 
 20. Kučerová Michaela        RIC7253   OB Říčany                15:39   + 2:55 
 22. Baziková Lucie           TJP6451   TJ Sokol Troja           15:44   + 3:00 
 23. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        15:58   + 3:14 
 24. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       16:09   + 3:25 
 25. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        16:17   + 3:33 
 26. Žižková Markéta          DOR7352   OK Dobříš                16:37   + 3:53 
 27. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         16:39   + 3:55 
 28. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                16:45   + 4:01 
 29. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         16:47   + 4:03 
 30. Pavlíčková Lenka         DOR7251   OK Dobříš                17:14   + 4:30 
 31. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:28   + 4:44 
 32. Hánělová Katarína        ZVO7351   OB SK Zvole              17:31   + 4:47 
 33. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               17:40   + 4:56 
 34. Šejnová Magdalena        KAM7055   OK Kamenice              17:41   + 4:57 
 34. Víšková Alena            KAM7451   OK Kamenice              17:41   + 4:57 
 36. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  18:17   + 5:33 
 37. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        18:18   + 5:34 
 38. Blahová Markéta          EKP6951   VŠTJ Ekonom Praha        18:28   + 5:44 
 39. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353   SKOB Slaný               18:46   + 6:02 
 40. Hlubučková Šárka         KAM6851   OK Kamenice              19:26   + 6:42 
 40. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              19:26   + 6:42 
 42. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              19:30   + 6:46 
 43. Líbalová Marcela         ROU6551   SKOB Roudnice nad Labem  19:45   + 7:01 
 44. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             19:59   + 7:15 
 45. Dvořáková Ivana          PGP7254   SK Praga                 20:06   + 7:22 
 46. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:37   + 7:53 
 47. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          20:49   + 8:05 
 48. Turinská Ivana           TAP6850   KOB Tretra Praha         21:34   + 8:50 
 49. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               21:43   + 8:59 
 50. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              22:00   + 9:16 
 51. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                22:45   + 10:01
 52. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 23:51   + 11:07
     Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                 DISK          
     Smolková Romana          TAP6951   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  12:04          
  2. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        13:30   + 1:26 
  3. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    13:33   + 1:29 
  4. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  14:11   + 2:07 
  5. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         14:29   + 2:25 
  6. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 14:31   + 2:27 
  7. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          14:52   + 2:48 
  8. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 15:00   + 2:56 
  9. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               15:40   + 3:36 
 10. Veljačiková Markéta      SCP6451   OK Sparta Praha          15:42   + 3:38 
 11. Rančáková Stáňa          DKL5950   KOB Kladno               15:43   + 3:39 
 12. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:54   + 3:50 
 13. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        16:57   + 4:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volencová Ivana          OTK5250   OOB TJ Jiskra Otrokovic  17:04          
  2. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          18:13   + 1:09 
  3. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             19:43   + 2:39 
  4. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          20:51   + 3:47 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 15:31          
  2. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         20:09   + 4:38 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žemlík Eduard            TUR0909   OOB TJ Turnov             8:07          
  2. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                 8:35   + 0:28 
  3. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka         8:46   + 0:39 
  4. Dočkal Štěpán            PGP0902   SK Praga                  8:52   + 0:45 
  5. Dadák Metoděj            SPC0908   SPORTICUS team            8:59   + 0:52 
  6. Novák Adam               DLP0901   OOB TJ Dukla Praha        9:08   + 1:01 
  7. Prox Jan                 RIC1003   OB Říčany                 9:09   + 1:02 
  8. Dadák Matouš             SPC0921   SPORTICUS team            9:39   + 1:32 
  9. Ouhrabka Vít             SPC1010   SPORTICUS team            9:58   + 1:51 
 10. Piškule Štěpán           ODV0900   TJ Aero Odolena Voda     10:08   + 2:01 
 11. Slavíček Martin          SPC1101   SPORTICUS team           10:09   + 2:02 
 12. Bozděch Vojta            PGP1000   SK Praga                 10:43   + 2:36 
 13. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         12:02   + 3:55 
 14. Kuttelwascher Marek      HCE0901   TJ Hostivice             12:21   + 4:14 
 15. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                12:47   + 4:40 
 16. Kučera Tomáš             TAP0907   KOB Tretra Praha         13:02   + 4:55 
 17. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               13:04   + 4:57 
 18. Szárszoi Antonín         DOR1000   OK Dobříš                13:23   + 5:16 
 19. Janda Martin             0100001   VMJ                      13:49   + 5:42 
 20. Gregor Marek             DKP0914   Oddíl OB Kotlářka        13:51   + 5:44 
 21. Motyčka Michael          TAP1003   KOB Tretra Praha         13:59   + 5:52 
 22. Gregor Filip             TAP0906   KOB Tretra Praha         14:18   + 6:11 
 23. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              14:27   + 6:20 
 24. Sotona Filip             0180001   Rychlí šneci             14:33   + 6:26 
 25. Hrádek Vojtěch           ROU1000   SKOB Roudnice nad Labem  14:40   + 6:33 
 26. Sedlák Václav            DKP1105   Oddíl OB Kotlářka        14:46   + 6:39 
 27. Kantůrek Tomáš           DLP0902   OOB TJ Dukla Praha       15:38   + 7:31 
 28. Lazar David              RIC1001   OB Říčany                15:43   + 7:36 
 29. Stanovský Lukáš          0120004   Houbaři                  16:13   + 8:06 
 30. Vojkůvka Filip           DOR0902   OK Dobříš                16:27   + 8:20 
 31. Hruška Tomáš             DOR1002   OK Dobříš                16:28   + 8:21 
 32. Vrzáček Jonáš            KPY0901   SOOB TJ Sokol Kralupy n  19:04   + 10:57
 33. Piškule František        ODV1003   TJ Aero Odolena Voda     20:42   + 12:35
 34. Berný Jáchym             ODV1000   TJ Aero Odolena Voda     29:37   + 21:30
 35. Kapoun Jáchym            LBE1002   TJ Lokomotiva Beroun     29:44   + 21:37
 36. Stanovský Jan            0120003   Houbaři                  34:54   + 26:47
     Svoboda Adam             DKP0913   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Bašus Ondřej             KAM1004   OK Kamenice               DISK          
     Vozábal David            PGP0904   SK Praga                  DISK          
     Elleder Jan              TAP1010   KOB Tretra Praha          DISK          
     Nitsch Ondřej            FSP1000   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Koukal Jan               ODV1001   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Svatý Filip              PGP1101   SK Praga                  DISK          
     Krč Tobias               TAP0911   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 1.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bergl Jonáš              TJP1100   TJ Sokol Troja            9:40          
  2. Kout Jáchym              DLP1003   OOB TJ Dukla Praha       11:38   + 1:58 
  3. Knop Matěj               FSP0905   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:08   + 2:28 
  4. Andrle Hynek             KNC1000   Sokol Kostelec n. Č. l.  13:38   + 3:58 
  5. Koten Daniel             DKP1006   Oddíl OB Kotlářka        14:52   + 5:12 
  5. Hanák Kryštof            SLA1100   SKOB Slaný               14:52   + 5:12 
  7. Vaculovič Matěj          DCE1000   KOB Dobřichovice         15:18   + 5:38 
  8. Procházka Antonín        ROU0906   SKOB Roudnice nad Labem  16:20   + 6:40 
  9. Zábranský František      ROU1102   SKOB Roudnice nad Labem  16:41   + 7:01 
 10. Pačes Vítězslav          KNC1100   Sokol Kostelec n. Č. l.  17:49   + 8:09 
 11. Pospíšil Filip           TJP1001   TJ Sokol Troja           18:03   + 8:23 
 12. Lounek Alexandr          PDY1100   Běhej Poděbrady          18:29   + 8:49 
 13. Balga Filip              DKP1104   Oddíl OB Kotlářka        19:15   + 9:35 
 14. Skácelík Tomáš           TJP1102   TJ Sokol Troja           19:59   + 10:19
 15. Mates Matěj              DLP1005   OOB TJ Dukla Praha       21:04   + 11:24
 16. Lomosík Štěpán           ODV1004   TJ Aero Odolena Voda     23:07   + 13:27
 17. Vostruha Aleš            0130014   Klub dobré zprávy        23:35   + 13:55
 18. Moravec Adam             ODV1005   TJ Aero Odolena Voda     24:41   + 15:01
 19. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               25:26   + 15:46
 20. Matoušek Jan             EKP1101   VŠTJ Ekonom Praha        27:54   + 18:14
     Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaní            DISK          
     Seidl Marek              RIC1100   OB Říčany                 DISK          
     Sláma Marek              KAM1201   OK Kamenice               DISK          
     Kašpar Ladislav          SLA1000   SKOB Slaný                DISK          
     Čeněk Matyáš             TAP1004   KOB Tretra Praha          DISK          
     Karban Ondřej            DKP1100   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Halaška David            DKP1201   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                 6:44          
  2. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka         7:03   + 0:19 
  3. Sedláček Patrik          DKP0816   Oddíl OB Kotlářka         7:08   + 0:24 
  4. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka         7:12   + 0:28 
  5. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka         7:28   + 0:44 
  6. Lorenc Václav            DOR0702   OK Dobříš                 7:41   + 0:57 
  7. Podrábský Ctibor         VLI0700   Slavia Liberec orientee   7:45   + 1:01 
  8. Junek Matouš             DKP0817   Oddíl OB Kotlářka         8:22   + 1:38 
  9. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                  8:24   + 1:40 
 10. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                  8:35   + 1:51 
 10. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb   8:35   + 1:51 
 12. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                  8:39   + 1:55 
 13. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                 8:43   + 1:59 
 14. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                  8:49   + 2:05 
 15. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka         8:56   + 2:12 
 16. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný                9:13   + 2:29 
 17. Žižka Přemysl            DOR0706   OK Dobříš                 9:16   + 2:32 
 18. Beran František          SLA0700   SKOB Slaný                9:18   + 2:34 
 19. Škrle Michael            KRL0702   Kometa Kralovice          9:22   + 2:38 
 20. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec    9:24   + 2:40 
 21. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb   9:27   + 2:43 
 22. Studnička Jakub          DKP0718   Oddíl OB Kotlářka         9:32   + 2:48 
 23. Horáček Martin           DKP0802   Oddíl OB Kotlářka         9:37   + 2:53 
 24. Engel Adam               DKP0910   Oddíl OB Kotlářka         9:39   + 2:55 
 25. Motyčka Filip            TAP0704   KOB Tretra Praha          9:48   + 3:04 
 26. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                 9:55   + 3:11 
 26. Španěl Filip             DOR0704   OK Dobříš                 9:55   + 3:11 
 28. Hlaváček Vojtěch         TAP0700   KOB Tretra Praha          9:58   + 3:14 
 29. Lazar Tomáš              RIC0704   OB Říčany                10:04   + 3:20 
 29. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                10:04   + 3:20 
 31. Kučera Teodor            DOR0800   OK Dobříš                10:19   + 3:35 
 32. Strnad Jakub             DLP0703   OOB TJ Dukla Praha       10:20   + 3:36 
 33. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              10:21   + 3:37 
 34. Dolák Jakub              DKP0707   Oddíl OB Kotlářka        10:23   + 3:39 
 35. Svoboda Filip            DKP0719   Oddíl OB Kotlářka        10:25   + 3:41 
 36. Tejkl Štěpán             TAP0807   KOB Tretra Praha         10:34   + 3:50 
 36. Svoboda František        ROZ0700   OK Roztoky               10:34   + 3:50 
 36. Nedoma Edgar             PDY0703   Běhej Poděbrady          10:34   + 3:50 
 39. Hylmar Vojtěch           KAM0802   OK Kamenice              10:35   + 3:51 
 40. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        10:37   + 3:53 
 41. Kubát Lukáš              RIC0804   OB Říčany                10:46   + 4:02 
 42. Kamenický Pavel          TAP0909   KOB Tretra Praha         10:47   + 4:03 
 43. Černý Vojtěch            DKP0712   Oddíl OB Kotlářka        10:48   + 4:04 
 44. Maroušek Dominik         DKP0716   Oddíl OB Kotlářka        10:57   + 4:13 
 45. Termer Štěpán            VSP0807   USK Praha                11:17   + 4:33 
 46. Salinger Jakub           DKP0715   Oddíl OB Kotlářka        11:22   + 4:38 
 47. Ohnůtek Jiří             FSP0802   VSK ČVUT Fakulta Staveb  11:40   + 4:56 
 48. Štěňha David             SPC0701   SPORTICUS team           11:52   + 5:08 
 49. Dočkal Šimon             PGP0702   SK Praga                 11:53   + 5:09 
 50. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB Tretra Praha         12:34   + 5:50 
 51. Besta Radek              0080002   KNC                      12:35   + 5:51 
 52. Bazinek Lukáš            ROU0802   SKOB Roudnice nad Labem  12:41   + 5:57 
 52. Pavlík Vojtěch           PDY0801   Běhej Poděbrady          12:41   + 5:57 
 54. Vojkůvka Matěj           DOR0804   OK Dobříš                12:57   + 6:13 
 55. Juřina Jakub             FYD0801   Jizerský klub OB Frýdla  13:23   + 6:39 
 56. Tučný Kryštof            PGP0804   SK Praga                 13:24   + 6:40 
 57. Antonín Maláček          ZVO0702   OB SK Zvole              13:36   + 6:52 
 58. Priehoda Erik            PGP0803   SK Praga                 13:49   + 7:05 
 59. Gabriel Štěpán           ZVO0803   OB SK Zvole              14:19   + 7:35 
 60. Krejčí Antonín           KPY0803   SOOB TJ Sokol Kralupy n  14:28   + 7:44 
 61. Pinkava Vojtěch          FSP0806   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:39   + 7:55 
 62. Pačes František          KNC0801   Sokol Kostelec n. Č. l.  14:49   + 8:05 
 63. Friedel  Matěj           LBE0702   TJ Lokomotiva Beroun     15:14   + 8:30 
 64. Kubeček Tomáš            DOR0808   OK Dobříš                16:02   + 9:18 
 65. Brabec Matěj             CEP0800   Čepíci                   16:30   + 9:46 
 66. Koten Vojtěch            DKP0815   Oddíl OB Kotlářka        20:15   + 13:31
 67. Němec Jaromír            SOB0800   SOBSA                    21:25   + 14:41
 68. Slavíček David           FSP0805   VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:19   + 24:35
 69. Kapoun Matěj             LBE0801   TJ Lokomotiva Beroun     54:46   + 48:02
     Šimek Matouš             KAM0800   OK Kamenice               DISK          
     Kohoutek Lukáš           RIC0805   OB Říčany                 DISK          
     Mach David               VSP0801   USK Praha                 DISK          
     Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno                DISK          
     Vaněček Jan              TJP0800   TJ Sokol Troja            DISK          
     Fortelka Jiří            KNC0702   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.80 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                 8:35          
  2. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha          9:38   + 1:03 
  3. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno                9:43   + 1:08 
  4. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha          9:52   + 1:17 
  5. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        10:01   + 1:26 
  6. Koliáš Štěpán            DKP0610   Oddíl OB Kotlářka        10:04   + 1:29 
  7. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  10:12   + 1:37 
  8. Elleder David            TAP0615   KOB Tretra Praha         10:38   + 2:03 
  9. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                10:41   + 2:06 
 10. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 10:51   + 2:16 
 10. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 10:51   + 2:16 
 10. Rožek Vojtěch            RIC0501   OB Říčany                10:51   + 2:16 
 13. Jíra Filip               KAM0506   OK Kamenice              10:58   + 2:23 
 14. Kuchař Ondřej            TAP0609   KOB Tretra Praha         11:18   + 2:43 
 15. Černý Matouš             TAP0501   KOB Tretra Praha         11:23   + 2:48 
 16. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 11:30   + 2:55 
 17. Slejška Jorik            KPY0506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  11:33   + 2:58 
 18. Meier David              VSP0606   USK Praha                11:41   + 3:06 
 19. Krátký Štěpán            ROU0503   SKOB Roudnice nad Labem  11:46   + 3:11 
 20. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              11:49   + 3:14 
 21. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  11:54   + 3:19 
 22. Kapoun Luděk             0190002   neregistrovaný 2         11:55   + 3:20 
 23. Kubát Matyáš             RIC0601   OB Říčany                12:00   + 3:25 
 24. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        12:14   + 3:39 
 25. Červinka Lukáš           FSP0603   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:15   + 3:40 
 26. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                12:18   + 3:43 
 27. Hůla Tomáš               LBE0602   TJ Lokomotiva Beroun     12:43   + 4:08 
 28. Hřivna Ondřej            PGP0505   SK Praga                 12:45   + 4:10 
 29. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  12:51   + 4:16 
 30. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  12:54   + 4:19 
 31. Klepetko Adam            FSP0601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  13:13   + 4:38 
 32. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              13:16   + 4:41 
 33. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               13:24   + 4:49 
 34. Kuttelwascher Adam       HCE0601   TJ Hostivice             13:36   + 5:01 
 35. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                13:50   + 5:15 
 36. Bozděch Tobiáš           KPY0504   SOOB TJ Sokol Kralupy n  13:58   + 5:23 
 37. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                14:04   + 5:29 
 38. Staník Adam              ZVO0607   OB SK Zvole              14:06   + 5:31 
 39. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                14:15   + 5:40 
 40. Göth Mikuláš             PGP0602   SK Praga                 14:25   + 5:50 
 41. Vlasaný Jan              RIC0512   OB Říčany                14:33   + 5:58 
 42. Václavík Martin          SLA0601   SKOB Slaný               14:50   + 6:15 
 43. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         14:51   + 6:16 
 44. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:02   + 6:27 
 45. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                15:07   + 6:32 
 46. Valenta Martin           KPY0507   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:14   + 6:39 
 47. Žebrák Adam              KPY0505   SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:30   + 7:55 
 48. Zlesák Matyáš            TAP0612   KOB Tretra Praha         17:21   + 8:46 
 49. Hruška Marek             DOR0604   OK Dobříš                17:47   + 9:12 
 50. Brabec Vojtěch           CEP0600   Čepíci                   19:18   + 10:43
 51. Kubáč Josef              DKL0501   KOB Kladno               19:24   + 10:49
 52. Žák Filip                0130011   Klub dobré zprávy        19:39   + 11:04
 53. Dudl Vojtěch             ODV0600   TJ Aero Odolena Voda     39:40   + 31:05
     Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha          DISK          
     Abdalla Adam             ODV0601   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Michal             VSP0412   USK Praha                 9:37          
  2. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                 9:41   + 0:04 
  3. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                  9:48   + 0:11 
  4. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                 9:56   + 0:19 
  5. Blaha Jiří               VSP0411   USK Praha                10:03   + 0:26 
  6. Klochev Alexander        27R0300   Russia National Team     10:07   + 0:30 
  7. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 10:28   + 0:51 
  8. Klein Martin             LTP0404   OOB TJ Lokomotiva Tepli  10:31   + 0:54 
  9. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                10:45   + 1:08 
 10. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                10:50   + 1:13 
 11. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        10:54   + 1:17 
 11. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                10:54   + 1:17 
 13. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         10:58   + 1:21 
 14. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            11:02   + 1:25 
 15. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 11:16   + 1:39 
 16. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                11:19   + 1:42 
 17. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                11:21   + 1:44 
 18. Rožek Vilém              RIC0301   OB Říčany                11:34   + 1:57 
 19. Titz Adam                                                   11:41   + 2:04 
 20. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                12:27   + 2:50 
 21. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 12:34   + 2:57 
 22. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              12:40   + 3:03 
 23. Kačer Jakub              ZVO0400   OB SK Zvole              12:44   + 3:07 
 24. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                13:24   + 3:47 
 25. Kuchař Matěj             TAP0405   KOB Tretra Praha         14:51   + 5:14 
 26. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              14:57   + 5:20 
 27. Němec Marek              SOB0400   SOBSA                    15:32   + 5:55 
 28. Ráž Miloslav             PGP0406   SK Praga                 15:46   + 6:09 
 29. Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                15:54   + 6:17 
 30. Pačes Marek              KNC0402   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:56   + 6:19 
 31. Reichl Martin            MKP0400   SK GORDIC Praha Kačerov  16:55   + 7:18 
 32. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:51   + 8:14 
 33. Král Quido               PGP0410   SK Praga                 18:28   + 8:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.50 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        13:01          
  1. Průša Kryštof            VSP0102   USK Praha                13:01          
  3. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        13:47   + 0:46 
  4. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  13:51   + 0:50 
  5. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        14:16   + 1:15 
  6. Kolský Pavel             PGP0204   SK Praga                 14:43   + 1:42 
  7. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              14:44   + 1:43 
  8. Melichna Matěj           PGP0107   SK Praga                 14:54   + 1:53 
  9. Horák Pavel ml.          VSP0301   USK Praha                14:59   + 1:58 
 10. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              16:16   + 3:15 
 11. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               18:48   + 5:47 
 12. Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                    22:30   + 9:29 
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.50 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 26:55          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 2.90 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glonek Jakub             KAM9602   OK Kamenice              12:57          
  2. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       13:08   + 0:11 
  3. Holas Štěpán             SJC8702   Sportcentrum Jičín       13:26   + 0:29 
  4. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              13:35   + 0:38 
  5. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 13:48   + 0:51 
  6. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              14:03   + 1:06 
  7. Semerád Antonín          PGP9807   SK Praga                 14:08   + 1:11 
  8. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        14:16   + 1:19 
  9. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        14:20   + 1:23 
 10. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 14:21   + 1:24 
 11. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 14:24   + 1:27 
 12. Šedivý Jan               PGP8409   SK Praga                 14:30   + 1:33 
 13. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  14:31   + 1:34 
 13. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         14:31   + 1:34 
 15. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            14:32   + 1:35 
 16. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                 14:36   + 1:39 
 17. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 14:38   + 1:41 
 18. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        14:41   + 1:44 
 18. Matějů Luboš             PGP7601   SK Praga                 14:41   + 1:44 
 20. Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava               14:44   + 1:47 
 21. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        14:55   + 1:58 
 22. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 14:57   + 2:00 
 22. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 14:57   + 2:00 
 24. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  15:01   + 2:04 
 25. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          15:03   + 2:06 
 26. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              15:05   + 2:08 
 26. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 15:05   + 2:08 
 28. Uhlík Michal             SJC8007   Sportcentrum Jičín       15:06   + 2:09 
 29. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             15:12   + 2:15 
 30. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        15:23   + 2:26 
 31. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            15:29   + 2:32 
 32. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        15:36   + 2:39 
 33. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 15:39   + 2:42 
 33. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   15:39   + 2:42 
 35. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       15:40   + 2:43 
 35. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        15:40   + 2:43 
 37. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        15:41   + 2:44 
 38. Štemberg Milan           EKP8608   VŠTJ Ekonom Praha        15:42   + 2:45 
 39. Žaloudek Petr            SJC8309   Sportcentrum Jičín       15:44   + 2:47 
 40. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  15:47   + 2:50 
 41. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 15:48   + 2:51 
 42. Seidl Miroslav           RIC7407   OB Říčany                15:57   + 3:00 
 43. Hošek Radim              TAP8737   KOB Tretra Praha         15:58   + 3:01 
 44. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  15:59   + 3:02 
 44. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                15:59   + 3:02 
 46. Škácha Vít               DKP0310   Oddíl OB Kotlářka        16:02   + 3:05 
 47. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         16:04   + 3:07 
 47. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  16:04   + 3:07 
 49. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          16:07   + 3:10 
 50. Laciga Radek             PGP8202   SK Praga                 16:09   + 3:12 
 51. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 16:10   + 3:13 
 52. Žemlík Pavel             TUR7135   OOB TJ Turnov            16:13   + 3:16 
 53. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         16:14   + 3:17 
 54. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        16:23   + 3:26 
 55. Fojtů Petr               PDY8700   Běhej Poděbrady          16:24   + 3:27 
 56. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              16:31   + 3:34 
 57. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        16:34   + 3:37 
 58. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 16:36   + 3:39 
 59. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              16:46   + 3:49 
 60. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            16:48   + 3:51 
 61. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice  16:49   + 3:52 
 62. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               16:52   + 3:55 
 63. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                16:53   + 3:56 
 63. Červák Jan               LCE8001   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:53   + 3:56 
 65. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 17:15   + 4:18 
 65. Brabec Tomáš             LOU8400   SK Moravan Louňovice     17:15   + 4:18 
 67. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:26   + 4:29 
 68. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 17:29   + 4:32 
 69. Šafka Daniel             KAM9105   OK Kamenice              17:30   + 4:33 
 70. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               17:34   + 4:37 
 71. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  17:35   + 4:38 
 72. Paclík Roman             SHK7801   OK Slavia Hradec Králov  17:39   + 4:42 
 73. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  17:41   + 4:44 
 74. Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice              17:45   + 4:48 
 75. Líbal Jakub              ROU9202   SKOB Roudnice nad Labem  17:46   + 4:49 
 76. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        17:48   + 4:51 
 77. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:53   + 4:56 
 77. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                17:53   + 4:56 
 79. Rožek David              RIC7403   OB Říčany                17:58   + 5:01 
 80. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  18:08   + 5:11 
 81. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 18:24   + 5:27 
 82. Beneš Filip              TAP8701   KOB Tretra Praha         18:29   + 5:32 
 83. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        18:37   + 5:40 
 84. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        18:38   + 5:41 
 85. Besta Lukáš              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l.  18:40   + 5:43 
 85. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:40   + 5:43 
 87. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:48   + 5:51 
 88. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 19:02   + 6:05 
 89. Hýbl Lukáš               PGP7504   SK Praga                 19:10   + 6:13 
 90. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        19:29   + 6:32 
 91. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      20:04   + 7:07 
 92. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             20:25   + 7:28 
 93. Klusáček Radim           BOR7710   OK Jiskra Nový Bor       21:07   + 8:10 
 94. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       21:12   + 8:15 
 95. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  23:11   + 10:14
 96. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         43:21   + 30:24
     Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky                DISK          
     Valach Marek             TAP9703   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 2.50 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krajíček Vojtěch         VRL8803   OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:29          
  2. Málek Martin             CST8902   OB Strakonice            13:51   + 0:22 
  3. Moravec Marek            LPU8811   OK Lokomotiva Pardubice  14:01   + 0:32 
  4. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                14:14   + 0:45 
  5. Hodek Michal             TAP8808   KOB Tretra Praha         14:52   + 1:23 
  6. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:08   + 1:39 
  7. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                15:13   + 1:44 
  8. Lampa David              DKP7702   Oddíl OB Kotlářka        15:41   + 2:12 
  9. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     15:43   + 2:14 
 10. Dvořáček Dan             0010002   Cookies & Pancakes       15:52   + 2:23 
 11. Špringer Tomáš           0110001   Luhacovice               16:14   + 2:45 
 12. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:34   + 3:05 
 13. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          17:08   + 3:39 
 14. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  17:14   + 3:45 
 15. Llobet Adrià             DOB9201   KOB Dobruška             18:07   + 4:38 
 16. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                19:37   + 6:08 
 17. Paulino Jose             MKP8600   SK GORDIC Praha Kačerov  24:42   + 11:13
     Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Šunda Marek              VSP9200   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.60 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pangrác Ondřej           MFP7603   Matfyz Praha             14:05          
  2. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                14:11   + 0:06 
  3. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                14:24   + 0:19 
  4. Kamenický Jan            TAP7900   KOB Tretra Praha         14:28   + 0:23 
  5. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       14:29   + 0:24 
  6. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               14:41   + 0:36 
  7. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:45   + 0:40 
  8. Dvořák Josef             PGP8006   SK Praga                 14:52   + 0:47 
  8. Havlíček Jan             RIC7902   OB Říčany                14:52   + 0:47 
 10. Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor       15:05   + 1:00 
 11. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 15:20   + 1:15 
 12. Víteček Jan              DKP7201   Oddíl OB Kotlářka        15:21   + 1:16 
 13. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             15:32   + 1:27 
 14. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 15:33   + 1:28 
 15. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           15:34   + 1:29 
 16. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  15:35   + 1:30 
 17. Svoboda Jiří             DKP7504   Oddíl OB Kotlářka        15:39   + 1:34 
 18. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          15:45   + 1:40 
 19. Kubát Tomáš              RIC7503   OB Říčany                15:47   + 1:42 
 20. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              15:50   + 1:45 
 21. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                15:53   + 1:48 
 22. Silovský Tomáš           0220001   Říčany                   16:14   + 2:09 
 23. Bergl Tomáš              TJP7801   TJ Sokol Troja           16:17   + 2:12 
 24. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               16:22   + 2:17 
 25. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              16:27   + 2:22 
 26. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 16:35   + 2:30 
 27. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 16:39   + 2:34 
 28. Dočkal Tomáš             PGP7711   SK Praga                 16:47   + 2:42 
 29. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          16:50   + 2:45 
 30. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  16:55   + 2:50 
 31. Collis Mark              DKP7703   Oddíl OB Kotlářka        17:02   + 2:57 
 32. Svatý Jakub              PGP7610   SK Praga                 17:06   + 3:01 
 33. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       17:26   + 3:21 
 34. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                17:29   + 3:24 
 35. Pinkr Josef              HCE8200   TJ Hostivice             17:34   + 3:29 
 36. Juřina František         FYD7800   Jizerský klub OB Frýdla  17:37   + 3:32 
 37. Benc Jiří                TAP8002   KOB Tretra Praha         17:40   + 3:35 
 38. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        17:48   + 3:43 
 39. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              17:56   + 3:51 
 40. Tejkl Jiří               DOB7700   KOB Dobruška             18:01   + 3:56 
 41. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               18:09   + 4:04 
 42. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    18:11   + 4:06 
 43. Kratochvíl Jiří                                             18:35   + 4:30 
 44. Vondráček Martin         DKP7704   Oddíl OB Kotlářka        18:42   + 4:37 
 45. Němec Jan                SOB7500   SOBSA                    18:44   + 4:39 
 46. Haering Jan              LME7500   SK Los Mělník            18:52   + 4:47 
 47. Slavíček Petr            9FX7500   Fóglíci                  18:56   + 4:51 
 48. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                19:01   + 4:56 
 48. Hora Michal              LBE7901   TJ Lokomotiva Beroun     19:01   + 4:56 
 50. Čermák Daniel            EKP7510   VŠTJ Ekonom Praha        19:05   + 5:00 
 51. Nekvasil Michal          DKP7501   Oddíl OB Kotlářka        19:06   + 5:01 
 51. Lazar Jindřich           RIC7504   OB Říčany                19:06   + 5:01 
 53. Hančl Martin             ROU7601   SKOB Roudnice nad Labem  19:30   + 5:25 
 54. Dolák Ondřej             DKP8002   Oddíl OB Kotlářka        19:36   + 5:31 
 55. Zápotocký Luboš          SLA7500   SKOB Slaný               19:50   + 5:45 
 56. Kváča Vladimír           DKP7706   Oddíl OB Kotlářka        19:56   + 5:51 
 57. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               19:57   + 5:52 
 58. Snížek Jan               DKP7600   Oddíl OB Kotlářka        20:07   + 6:02 
 59. Hoke Petr                0130003   Klub dobré zprávy        20:43   + 6:38 
 60. Břízek Petr              LOU8000   SK Moravan Louňovice     20:49   + 6:44 
 61. Hála Tomáš               PDY8202   Běhej Poděbrady          21:37   + 7:32 
 62. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB Tretra Praha         22:29   + 8:24 
 63. Kapoun Luděk             0190001   neregistrovaný 2         24:24   + 10:19
 64. Kolář David              LOU7700   SK Moravan Louňovice     24:47   + 10:42
 65. Nekovář Ondřej           RIC7405   OB Říčany                25:39   + 11:34
 66. Beneš Petr               0130002   Klub dobré zprávy        25:41   + 11:36
 67. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                 28:13   + 14:08
     Hrádek Tomáš             ROU8301   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahuta Marek            MFP7301   Matfyz Praha             12:04          
  2. Vláčil Daniel            RIC7307   OB Říčany                12:33   + 0:29 
  3. Bolehovský Pavel         VSP7103   USK Praha                12:34   + 0:30 
  4. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                12:42   + 0:38 
  5. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                12:47   + 0:43 
  6. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          12:59   + 0:55 
  7. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        13:02   + 0:58 
  8. Šimša Jaromír            MFP7100   Matfyz Praha             13:12   + 1:08 
  9. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               13:20   + 1:16 
 10. Šindelka Antonín         DLP7200   OOB TJ Dukla Praha       13:27   + 1:23 
 11. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              13:30   + 1:26 
 11. Herynek Petr             RIC7305   OB Říčany                13:30   + 1:26 
 11. Rakovec Michal           SCP6901   OK Sparta Praha          13:30   + 1:26 
 14. Kándl Filip              DCE7400   KOB Dobřichovice         13:35   + 1:31 
 15. Ptáček Jan               PGP7205   SK Praga                 13:45   + 1:41 
 15. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                13:45   + 1:41 
 17. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        14:06   + 2:02 
 18. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          14:07   + 2:03 
 18. Mach Radovan             VSP6600   USK Praha                14:07   + 2:03 
 20. Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                14:18   + 2:14 
 21. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    14:33   + 2:29 
 22. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:37   + 2:33 
 23. Beránek Petr             BOR6701   OK Jiskra Nový Bor       14:41   + 2:37 
 24. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:54   + 2:50 
 25. Světnický Alexandr       OOL6300   SK Haná orienteering     15:05   + 3:01 
 26. Hruška Jan               DOR7000   OK Dobříš                15:07   + 3:03 
 27. Maroušek Jan             DKP7402   Oddíl OB Kotlářka        15:08   + 3:04 
 28. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                15:10   + 3:06 
 29. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 15:22   + 3:18 
 30. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               15:51   + 3:47 
 31. Hůla Pavel               LBE7300   TJ Lokomotiva Beroun     15:56   + 3:52 
 32. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              15:59   + 3:55 
 33. Zlesák Martin            CHT7302   OOB SK Chrast            16:08   + 4:04 
 34. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    16:16   + 4:12 
 35. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                16:28   + 4:24 
 36. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               16:32   + 4:28 
 37. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         16:46   + 4:42 
 38. Neyrinck Noel            VSP7012   USK Praha                16:52   + 4:48 
 39. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               17:00   + 4:56 
 40. Ouda Martin              6KC0000   Neregistrovaní           17:13   + 5:09 
 41. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:17   + 5:13 
 42. Valla Zdeněk             ZVO6501   OB SK Zvole              17:19   + 5:15 
 43. Černý Daniel             TAP7200   KOB Tretra Praha         17:20   + 5:16 
 44. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:24   + 5:20 
 45. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  17:43   + 5:39 
 46. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              17:51   + 5:47 
 47. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  18:03   + 5:59 
 47. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        18:03   + 5:59 
 49. Klepetko David           0290001   Klepetko                 18:20   + 6:16 
 50. Kohout Zdeněk            DKL7200   KOB Kladno               18:42   + 6:38 
 51. Glybovský Ilja           0130016   Klub dobré zprávy        18:49   + 6:45 
 52. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  19:23   + 7:19 
 53. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka        19:56   + 7:52 
 54. Hlubuček Tomáš           KAM6603   OK Kamenice              20:50   + 8:46 
 55. Prox Jakub               RIC7406   OB Říčany                21:17   + 9:13 
 56. Komers František         KNC6800   Sokol Kostelec n. Č. l.  24:48   + 12:44
 57. Kubů Jaroslav            OLP6701   PSK Olymp Praha          25:09   + 13:05
 58. Kuttelwascher Radek      HCE6801   TJ Hostivice             27:24   + 15:20
     Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný                DISK          
     Šimek Tomáš              FSP6304   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.00 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Viktor            PGP6300   SK Praga                 11:59          
  2. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  12:19   + 0:20 
  3. Hrabánek David           PGP6003   SK Praga                 12:45   + 0:46 
  4. Kopečný Mojmír           TAP6402   KOB Tretra Praha         12:59   + 1:00 
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                13:11   + 1:12 
  6. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        13:18   + 1:19 
  7. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          13:22   + 1:23 
  8. Reichl Michal            MKP6402   SK GORDIC Praha Kačerov  13:30   + 1:31 
  9. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 13:39   + 1:40 
 10. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           13:46   + 1:47 
 11. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          13:54   + 1:55 
 12. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:57   + 1:58 
 13. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              14:05   + 2:06 
 14. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          14:13   + 2:14 
 15. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  14:24   + 2:25 
 16. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             14:26   + 2:27 
 17. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  15:22   + 3:23 
 18. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            15:36   + 3:37 
 19. Gawel Jiří               JBM5700   JG Sport                 16:43   + 4:44 
 20. Hurta Vladimír           PGP6305   SK Praga                 16:58   + 4:59 
     Ouška Jiří               DOR5700   OK Dobříš                 DISK          
     Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha           DISK          
     Bazika Miroslav          TJP6401   TJ Sokol Troja            DISK          
     Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               12:13          
  2. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          12:37   + 0:24 
  3. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  13:43   + 1:30 
  4. Wald František           FSP5300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:25   + 2:12 
  5. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        14:31   + 2:18 
  6. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          15:39   + 3:26 
  7. Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun     16:51   + 4:38 
  8. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 17:54   + 5:41 
  9. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:01   + 5:48 
 10. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          18:09   + 5:56 
 11. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 19:08   + 6:55 
 12. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     19:51   + 7:38 
     Janoušek Vladimír        0050001   Praha 7                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 16:42          
  2. Procházka Zdenko         DKP4300   Oddíl OB Kotlářka        18:14   + 1:32 
  3. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  28:47   + 12:05
     Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.60 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          13:45          
  2. Ježowicz Roman           VLI8002   Slavia Liberec orientee  15:06   + 1:21 
  3. Mikulová Zuzana          ZVO7951   OB SK Zvole              16:15   + 2:30 
  4. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             16:24   + 2:39 
  5. Benák Rostislav          TAP7400   KOB Tretra Praha         16:46   + 3:01 
  6. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             16:53   + 3:08 
  7. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                17:09   + 3:24 
  8. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                17:14   + 3:29 
  9. Vaculovič Radim          DCE7501   KOB Dobřichovice         17:24   + 3:39 
 10. Mikan Petr                                                  17:54   + 4:09 
 11. Kudrass Peter            1VD6600   SG Zittau Süd            18:18   + 4:33 
 12. Stanovská Eva            0120001   Houbaři                  18:25   + 4:40 
 13. Dittrt Štěpán            LME0001   SK Los Mělník            18:53   + 5:08 
 14. Jirkovská Pavlína                                           18:54   + 5:09 
 15. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:06   + 5:21 
 16. Topol Milan                                                 19:22   + 5:37 
 17. Koten Petr                                                  19:28   + 5:43 
 18. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              19:50   + 6:05 
 19. Martinec Pavel           LTP7003   OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:05   + 6:20 
 20. Surga Ondřej                                                20:17   + 6:32 
 21. Trunec Antonín           ODV7704   TJ Aero Odolena Voda     20:20   + 6:35 
 22. Černíková Dagmar                                            20:27   + 6:42 
 23. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                20:44   + 6:59 
 24. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:06   + 7:21 
 25. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                21:08   + 7:23 
 26. Paulů Robert             0150001   Běhám na vlastní triko   21:19   + 7:34 
 27. Šimková Markéta          KAM7153   OK Kamenice              22:09   + 8:24 
 28. Motyčková Zuzana         TAP7753   KOB Tretra Praha         22:30   + 8:45 
 29. Surga David                                                 22:32   + 8:47 
 30. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  22:41   + 8:56 
 31. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                22:42   + 8:57 
 32. Truncová Lenka           ODV7852   TJ Aero Odolena Voda     22:54   + 9:09 
 33. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            23:06   + 9:21 
 34. Kamírová Gabriela        LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  23:15   + 9:30 
 35. Surga Jakub                                                 23:18   + 9:33 
 36. Bleha Stanislav          DOR7503   OK Dobříš                23:39   + 9:54 
 37. Šváb Jan                                                    24:04   + 10:19
 38. Dudl Jan                 ODV7703   TJ Aero Odolena Voda     24:16   + 10:31
 39. Rudolf Pilch             ODV6400   TJ Aero Odolena Voda     24:21   + 10:36
 40. Rážová Milena                                               24:25   + 10:40
 41. Piškulová  Pavla         ODV8052   TJ Aero Odolena Voda     24:26   + 10:41
 42. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                24:28   + 10:43
 43. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  24:40   + 10:55
 44. Dudlová Jana             ODV7751   TJ Aero Odolena Voda     24:57   + 11:12
 45. Majerská Adriána         ODV8051   TJ Aero Odolena Voda     25:04   + 11:19
 46. Berná Markéta            ODV7651   TJ Aero Odolena Voda     25:13   + 11:28
 47. Havlíček Tomáš           DOR5801   OK Dobříš                26:12   + 12:27
 48. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  26:36   + 12:51
 49. Leníková Jana            DLT6151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  28:37   + 14:52
 50. Lác Jan Ladislav         0140001   Příbram                  29:18   + 15:33
 51. Svatá Ivana                                                 29:19   + 15:34
 52. Holomková Veronika                                          29:50   + 16:05
 53. Surgová Markéta                                             31:29   + 17:44
 54. Bašta Jaroslav           DOR7401   OK Dobříš                31:50   + 18:05
 55. Lomosíková Kateřina                                         39:14   + 25:29
 56. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaní           52:00   + 38:15
 57. Čížek Libor              0170001   Ďáblice                  59:12   + 45:27
 58. Procházka Tomáš          PGP8207   SK Praga                 65:59   + 52:14
     Černín Adrian                                                DISK          
     Svoboda Jan              ODV7605   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TF 1.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Kilián          FSP1300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  10:23          
  2. Heczková Emma            VLI1252   Slavia Liberec orientee  11:42   + 1:19 
  3. Sanna Vivian             DKP0751   Oddíl OB Kotlářka        13:17   + 2:54 
  4. Bubníková Berta          TJP0750   TJ Sokol Troja           13:31   + 3:08 
  5. Dobyášová Kateřina       0280001   Dobyášová                13:40   + 3:17 
  6. Břízková  Alžběta        LOU1153   SK Moravan Louňovice     13:59   + 3:36 
  7. Malá Martina             0030002   Tučňáci OB               14:23   + 4:00 
  8. Zagalski Aleš                                               14:29   + 4:06 
  9. Matoušková Edita                                            14:43   + 4:20 
 10. Frolov Roman             DKP1505   Oddíl OB Kotlářka        14:52   + 4:29 
 11. Janda Vít                0100002   VMJ                      15:01   + 4:38 
 12. Kolářová Zuzana          LOU1250   SK Moravan Louňovice     15:20   + 4:57 
 13. Andrlová Hana                                               15:37   + 5:14 
 14. Vondráček Daniel         0130012   Klub dobré zprávy        16:22   + 5:59 
 15. Rypáček Radim            TJP1300   TJ Sokol Troja           17:07   + 6:44 
 16. Karban Štěpán            DKP1313   Oddíl OB Kotlářka        17:28   + 7:05 
 17. Fialová Kristýna         DOR1250   OK Dobříš                17:43   + 7:20 
 18. Slámová Michaela         KAM8051   OK Kamenice              17:51   + 7:28 
 19. Špringer Adam            0110002   Luhacovice               18:14   + 7:51 
 20. Vundrlová Zuzana         0110003   Luhacovice               18:19   + 7:56 
 21. Neyrinck Nina            VSP1350   USK Praha                18:20   + 7:57 
 22. Tesařová Karin           SCP1550   OK Sparta Praha          19:47   + 9:24 
 23. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       20:44   + 10:21
 24. Jůzová Beáta             0130010   Klub dobré zprávy        21:11   + 10:48
 25. Berglová Amálie          TJP1450   TJ Sokol Troja           21:57   + 11:34
 26. Bozděchová Barbora                                          22:13   + 11:50
 27. Matějů Antonín           PGP1501   SK Praga                 23:31   + 13:08
 28. Šlapák Matěj             0130006   Klub dobré zprávy        24:33   + 14:10
 29. Nová Eliška Anna         DKP1551   Oddíl OB Kotlářka        25:06   + 14:43
 30. Gregorová Magdalena      DKP1158   Oddíl OB Kotlářka        26:39   + 16:16
 31. Petráň Lukáš             SCP1200   OK Sparta Praha          29:44   + 19:21
 32. Pohlová Sandra           TAP1151   KOB Tretra Praha         38:24   + 28:01
 33. Max Paulů                0150002   Běhám na vlastní triko   42:49   + 32:26
     Pinkava Jonáš            FSP1102   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Nitsch Lukáš             FSP1200   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z1 1.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šiler Štěpán                                                10:52          
  2. Šedivý Marek             PGP1400   SK Praga                 11:18   + 0:26 
  3. Nela Kratochvílová       0040001   JeDNEJ Kratochvílovi     11:42   + 0:50 
  4. Michalíková Stela                                           12:30   + 1:38 
  5. Silovská Natálie         0220002   Říčany                   13:15   + 2:23 
  6. Vrzáčková Blanka                                            13:51   + 2:59 
  7. Vostruhová Ivana         0130013   Klub dobré zprávy        13:56   + 3:04 
  8. Stříbrná Zuzana          LBE       TJ Lokomotiva Beroun     14:23   + 3:31 
  9. Kašpar Adam              DOR1101   OK Dobříš                14:40   + 3:48 
 10. Juřina Michal            FYD1300   Jizerský klub OB Frýdla  14:41   + 3:49 
 11. Šlapák Štěpán            0130007   Klub dobré zprávy        15:07   + 4:15 
 12. Vošlajer Zdeněk          LME1200   SK Los Mělník            15:14   + 4:22 
 13. Sedlatá Vendula          PDY1151   Běhej Poděbrady          15:38   + 4:46 
 14. Pospíšil Jakub                                              15:59   + 5:07 
 15. Havel Vojtěch            0070001   Havlovi                  16:24   + 5:32 
 16. Svoboda David            DKP1205   Oddíl OB Kotlářka        18:08   + 7:16 
 17. Jůza Bruno               0130009   Klub dobré zprávy        18:09   + 7:17 
 18. Proxová Veronika                                            18:18   + 7:26 
 19. Sedlatá Marie            PDY1350   Běhej Poděbrady          18:28   + 7:36 
 20. Mencl Viktor             DKP1501   Oddíl OB Kotlářka        18:32   + 7:40 
 21. Stoklasa Štěpán          RIC1005   OB Říčany                19:30   + 8:38 
 22. Marešová Laura                                              19:41   + 8:49 
 23. Plachý Matěj                                                20:38   + 9:46 
 24. Posch Jaroslav           0230001   X                        20:44   + 9:52 
 25. Pecánek Matěj            TEP1300   Tempo Praha              20:49   + 9:57 
 26. Kolaja Bedřich           VLI1301   Slavia Liberec orientee  23:34   + 12:42
 27. Merkun Michal                                               23:48   + 12:56
 28. Tejkalova Zuzana                                            24:31   + 13:39
 29. Hýbl Orlík               VIP1400   SK VIPrahlo              26:30   + 15:38
 30. Král Jan                                                    27:28   + 16:36
 31. Hála Tomáš               PDY0900   Běhej Poděbrady          28:17   + 17:25
 32. Kváčová Zuzana                                              28:21   + 17:29
 33. Štemberg Petr            EKP1600   VŠTJ Ekonom Praha        37:29   + 26:37
 34. Collis Emma                                                 41:12   + 30:20
 35. Stanovská Hana           0120002   Houbaři                  44:00   + 33:08
     Šupová Aneta                                                 DISK          
     Chudoba Jiří             DKL1102   KOB Kladno                DISK          
     Posch Klára              0230002   X                         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z2 1.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vrzáček Jan                                                  9:03          
  2. Kukačová Klára                                              10:12   + 1:09 
  3. Silovská Kateřina        0220003   Říčany                   10:32   + 1:29 
  4. Balejová Veronika        KAM7253   OK Kamenice              10:46   + 1:43 
  5. Studničková Katarína                                        10:49   + 1:46 
  6. Halašková Petra          DKP7755   Oddíl OB Kotlářka        11:15   + 2:12 
  6. Šupová Aneta                                                11:15   + 2:12 
  8. Horáková Petra                                              11:20   + 2:17 
  9. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                14:22   + 5:19 
 10. Kuttelwascherová Jitka   HCE7251   TJ Hostivice             14:38   + 5:35 
 11. Vlasaný Ondřej                                              15:19   + 6:16 
 12. Tomek Martin                                                16:18   + 7:15 
 13. Tomek Martin                                                16:22   + 7:19 
 14. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaní           19:39   + 10:36
 15. Holešta David            KPY7500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  22:33   + 13:30
 16. Brabenec Lukáš           SOB0500   SOBSA                    27:51   + 18:48
 17. Benáková Adriana         TAP1053   KOB Tretra Praha         27:54   + 18:51
 18. Brabencová Anna          SOB0450   SOBSA                    28:42   + 19:39
 19. Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                 38:13   + 29:10
 20. Boch Karel                                                  70:59   + 61:56
     Řídká Tereza             KPY0451   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Z3 1.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka         9:54          
  2. Starosta Pavel           VLI9400   Slavia Liberec orientee  10:40   + 0:46 
  3. Martin Bubeník                                              11:45   + 1:51 
  4. Brabencová Alena         SOB7150   SOBSA                    12:18   + 2:24 
  5. Vála Petr                                                   12:44   + 2:50 
  6. Václav Linhart                                              12:49   + 2:55 
  7. Král Martin              PDY8800   Běhej Poděbrady          13:05   + 3:11 
  8. Janík Vlastimil          MKP6600   SK GORDIC Praha Kačerov  13:54   + 4:00 
  9. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               13:58   + 4:04 
 10. Ondráček Vladimír        0250001   Ondráček                 14:14   + 4:20 
 11. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                14:28   + 4:34 
 12. Matušková Nela                                              14:30   + 4:36 
 13. Floriánová Tereza                                           14:35   + 4:41 
 14. Kalenský Alexandr                                           15:07   + 5:13 
 15. Kysilka Vratislav                                           15:14   + 5:20 
 16. Zábranská Ivana          ROU7454   SKOB Roudnice nad Labem  15:31   + 5:37 
 17. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:59   + 6:05 
 18. Rousová Jana             DKL6950   KOB Kladno               16:12   + 6:18 
 18. Hudčeková Jana           SLP7850   OOB Slavia Praha         16:12   + 6:18 
 20. Juřinová Iva             FYD8050   Jizerský klub OB Frýdla  16:24   + 6:30 
 21. Jan Neškudla                                                16:55   + 7:01 
 22. Levrincová Petra                                            17:22   + 7:28 
 23. Petrová Věra             VLI6251   Slavia Liberec orientee  17:35   + 7:41 
 24. Berchová Kateřina        LME7451   SK Los Mělník            21:14   + 11:20
 25. Vrbová Eva               FSP7450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:25   + 11:31
 26. Hlinovský Roman                                             21:36   + 11:42
 27. Tučný Jan                0030001   Tučňáci OB               22:50   + 12:56
 28. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                25:32   + 15:38
 29. Trnková Kateřina                                            26:24   + 16:30
 30. Čermák Ladislav          VLI6101   Slavia Liberec orientee  31:38   + 21:44
 31. Sedláková Helena                                            43:05   + 33:11
 32. Čermáková Emílie                                            43:16   + 33:22
 33. Ivasienková Laura        0240002   Lebeda                   72:29   + 62:35
     Skácelová Marie                                              DISK          
     Skácel Jan                                                   DISK          
     Válová Michaela                                              DISK          
     Švec Jiří                PDY5800   Běhej Poděbrady           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------