Kód závodu          : 4966
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 08.05.2019
Místo konání        : Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Mapa                : Červená hlína západ
Pořadatel           : VSP - USK Praha
Ředitel závodu      : Semík Jan
Hlavní rozhodčí     : Uher Petr - R3
Ředitel závodu      : Semík Jan
Stavitel tratí      : Bořánek Petr - R1
JURY                : Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard

D10 1.80 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpová Barbora          PGP0951 C SK Praga                 14:56          
  2. Hrušková Tereza          PGP0953 C SK Praga                 16:57   + 2:01 
  3. Lošťáková Ela            LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:33   + 2:37 
  4. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                17:38   + 2:42 
  5. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice              20:36   + 5:40 
  6. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                20:38   + 5:42 
  7. Andělová Viktorie        VPM1155 C KOS Slavia Plzeň         23:15   + 8:19 
  8. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              23:17   + 8:21 
  9. Vodrážková Barbora       VPM1050 C KOS Slavia Plzeň         25:05   + 10:09
 10. Šunková Sára             LOU1051 C SK Moravan Louňovice     26:14   + 11:18
 11. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              26:25   + 11:29
 12. Ptáčková Barbora         DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka        26:37   + 11:41
 13. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB Tretra Praha         29:22   + 14:26
 14. Hánělová Lucie           ZVO0952 C OB SK Zvole              29:34   + 14:38
 15. Pangrácová Eva           MFP1051 C Matfyz Praha             30:16   + 15:20
 16. Benáková Natálie         TAP0956 C KOB Tretra Praha         30:55   + 15:59
 17. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                31:38   + 16:42
 18. Kolářová Veronika        LOU1050 C SK Moravan Louňovice     32:17   + 17:21
 19. Blahutová Lucie          MFP0950 C Matfyz Praha             32:37   + 17:41
 20. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 33:46   + 18:50
 21. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  34:38   + 19:42
 22. Pecklová Laura           DOR1150 C OK Dobříš                35:49   + 20:53
 23. Svobodová Ema            ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda     36:27   + 21:31
 24. Svatá Lucie              PGP0952 C SK Praga                 36:51   + 21:55
 25. Havlová Veronika         KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l.  37:09   + 22:13
 26. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice              38:57   + 24:01
 27. Horová Vendula           LBE1050 C TJ Lokomotiva Beroun     45:32   + 30:36
 28. Dlouhá Julie             PGP1051 C SK Praga                 46:49   + 31:53
 29. Pompachová Natálie       TAP0952 C KOB Tretra Praha         48:13   + 33:17
 30. Kváčová Anna             DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka        49:15   + 34:19
 31. Řepková Anna             PGP1052 C SK Praga                 50:39   + 35:43
 32. Štěpánková Emma          TAP0953 C KOB Tretra Praha         52:21   + 37:25
 33. Stará Magdalena          FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:21   + 48:25
 34. Kubecová Markéta         PGP0955 C SK Praga                 73:23   + 58:27
--------------------------------------------------------------------------------

D10F 1.70 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoňová Elena          FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:59          
  2. Zavadilová Adéla         VSP1153 C USK Praha                19:12   + 0:13 
  3. Kopecká Marie            VSP0951 C USK Praha                21:01   + 2:02 
  4. Hrušková Gabriela        PGP1150 C SK Praga                 21:42   + 2:43 
  5. Blehová Barbora          DOR1151 C OK Dobříš                24:16   + 5:17 
  6. Jirásková Viola          VSP1151 C USK Praha                24:32   + 5:33 
  7. Dobyášová Adéla          KAM1051 C OK Kamenice              24:35   + 5:36 
  8. Vondráčková Jolana       DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka        25:03   + 6:04 
  9. Jirásková Mia            VSP1150 C USK Praha                26:37   + 7:38 
 10. Pokorná Elen             KAM1151 C OK Kamenice              31:09   + 12:10
 11. Bašusová Olga            KAM1250 C OK Kamenice              31:35   + 12:36
 12. Snížková Žofie           DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka        31:41   + 12:42
 13. Magazu Sophia            DOR1152 C OK Dobříš                31:52   + 12:53
 14. Šavelová Kateřina        DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka        31:58   + 12:59
 15. Hezká Adéla              DOR1053 C OK Dobříš                33:48   + 14:49
 16. Břízková  Alžběta        LOU1153 C SK Moravan Louňovice     33:49   + 14:50
 17. Rejšková Klára           KAM1251 C OK Kamenice              34:01   + 15:02
 18. Procházková Aneta        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        35:42   + 16:43
 19. Kučerová Eva             SLP1050 C OOB Slavia Praha         35:57   + 16:58
 20. Lázničková Eliška        LOU1052 C SK Moravan Louňovice     36:28   + 17:29
 21. Uhlíková Augustina       DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka        36:45   + 17:46
 22. Svobodová Adéla          ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda     36:59   + 18:00
 23. Neškudlová Anna          KAM1152 C OK Kamenice              37:25   + 18:26
 24. Hrstková Eliška          SLA1053 C SKOB Slaný               38:52   + 19:53
 25. Kolářová Zuzana          LOU1250 C SK Moravan Louňovice     39:42   + 20:43
 26. Stanovská Hana           0390002   Rýže                     40:56   + 21:57
 27. Müllerová Karla          VSP1351   USK Praha                42:50   + 23:51
 28. Matoušková Kateřina      SPC0955 C SPORTICUS team           45:48   + 26:49
     Tvrdková Sofie Anna      DOR1055 C OK Dobříš                 DISK          
     Reichelová Šárka         0130004   bez klubu                 DISK          
     Topičová Laura           LOU1152 C SK Moravan Louňovice      DISK          
     Benešová Ludmila         FSP1151 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Bolinová Evelína         FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.20 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                21:00          
  2. Gelnerová Markéta        KRL0952 C Kometa Kralovice         22:31   + 1:31 
  3. Mullis Carolina          DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka        23:55   + 2:55 
  4. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                24:06   + 3:06 
  5. Fibírová Lucie           FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:00   + 4:00 
  6. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                26:18   + 5:18 
  7. Černá Adéla              HCE0850 C TJ Hostivice             26:34   + 5:34 
  8. Kašparová Alžběta        DOR0753 B OK Dobříš                26:59   + 5:59 
  9. Petriláková Amálie RebekaDOR0953 B OK Dobříš                27:51   + 6:51 
 10. Gajdová Michaela         VSP0752 B USK Praha                28:01   + 7:01 
 11. Mikulová Tereza          ZVO0851 C OB SK Zvole              28:36   + 7:36 
 12. Fialová Kateřina         DOR0754 B OK Dobříš                28:37   + 7:37 
 13. Mayerová Daniela         KSH0852 B OB Kašperské Hory        29:18   + 8:18 
 14. Mišeková Kateřina        KAM0756 B OK Kamenice              30:42   + 9:42 
 15. Stará Barbora            FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:54   + 9:54 
 16. Kudrnáčová Marta         KAM0754 B OK Kamenice              31:14   + 10:14
 17. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 31:40   + 10:40
 18. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  32:58   + 11:58
 19. Vondráčková Alžběta      DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka        33:18   + 12:18
 20. Gregorová Alice          DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka        33:37   + 12:37
 21. Šimůnková Michaela       TAP0851 B KOB Tretra Praha         34:16   + 13:16
 22. Vejražková Anna          KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:32   + 14:32
 23. Břízková Anna            LOU0851 C SK Moravan Louňovice     35:52   + 14:52
 24. Kropáčová Zuzana         KRL0754 C Kometa Kralovice         36:19   + 15:19
 25. Bodurková Denisa         KRL0752 B Kometa Kralovice         37:30   + 16:30
 26. Vaughanová Sára          LOU0853 C SK Moravan Louňovice     38:24   + 17:24
 27. Sobotová Kateřina        VPM0851 C KOS Slavia Plzeň         39:11   + 18:11
 28. Lampová Amálie           DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka        39:26   + 18:26
 29. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                39:38   + 18:38
 30. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        39:51   + 18:51
 31. Honzáková Nelka          JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  40:23   + 19:23
 32. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              40:55   + 19:55
 33. Šunková Berta            LOU0850 C SK Moravan Louňovice     41:59   + 20:59
 34. Ellederová Eva           TAP0860 C KOB Tretra Praha         42:10   + 21:10
 35. Vařeková Marianna        RIC0760 C OB Říčany                42:52   + 21:52
 36. Matoušková Sára          ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda     44:21   + 23:21
 37. Kuželová Ela             FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:40   + 24:40
 38. Nekovářová Lucie         RIC0757 C OB Říčany                47:41   + 26:41
 39. Chudobová Eliška         DKL0850 C KOB Kladno               47:47   + 26:47
 40. Leinweberová Julie       FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:18   + 27:18
 41. Krátká Linda             ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem  48:53   + 27:53
 42. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                49:02   + 28:02
 43. Pražanová Veronika       DKL0751 C KOB Kladno               49:51   + 28:51
 44. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                52:41   + 31:41
 45. Blehová Veronika         DOR0852 C OK Dobříš                61:08   + 40:08
 46. Mikovcová Magdalena      TAP0858 C KOB Tretra Praha         62:18   + 41:18
 47. Geffertová Agáta         FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:52   + 41:52
 48. Syblíková Rozálie        ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda     64:18   + 43:18
 49. Křečková Apolena         KAM0755 C OK Kamenice              67:19   + 46:19
 50. Votruba Hana             TAP0855 C KOB Tretra Praha         74:56   + 53:56
 51. Šavelová Julie           DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka        77:24   + 56:24
 52. Vondráčková Maya         FSP0756 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:39   + 56:39
 53. Reichelová Helena        0130003   bez klubu                88:46   + 67:46
 54. Hezká Tereza             DOR0855 C OK Dobříš                93:31   + 72:31
 55. Michalská Kristýna       RIC0852 C OB Říčany               108:25   + 87:25
 56. Stará Žofie              FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 111:22   + 90:22
     Hejsková Magdalena       KAM0850 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             31:03          
  2. Škáchová Viktorie        DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka        31:31   + 0:28 
  3. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                32:06   + 1:03 
  4. Pelantová Martina        RIC0550 A OB Říčany                32:14   + 1:11 
  5. Kožíšková Kateřina       LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň      33:07   + 2:04 
  6. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                33:10   + 2:07 
  7. Nováková Nina            KAM0554 B OK Kamenice              35:08   + 4:05 
  8. Balejová Julie           KAM0551 A OK Kamenice              36:45   + 5:42 
  9. Šantorová Eliška         ROZ0552 B OK Roztoky               38:16   + 7:13 
 10. Škáchová Zuzana          DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka        39:00   + 7:57 
 11. Housková Barbora         DOR0655 B OK Dobříš                39:50   + 8:47 
 12. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              40:13   + 9:10 
 13. Štěpová Kateřina         PGP0657 B SK Praga                 40:55   + 9:52 
 14. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                41:01   + 9:58 
 15. Beránková Šárka          VPM0551 C KOS Slavia Plzeň         41:38   + 10:35
 16. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              43:03   + 12:00
 17. Rážová Dorota            PGP0653 B SK Praga                 44:27   + 13:24
 18. Krejčová Hana            ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem  44:59   + 13:56
 19. Honzáková Lenka          JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Bro  45:37   + 14:34
 20. Redlová Barbora          SLA0650 B SKOB Slaný               45:39   + 14:36
 21. Černá Justina            HCE0652 B TJ Hostivice             46:18   + 15:15
 22. Magazu Annabelle         DOR0657 B OK Dobříš                46:32   + 15:29
 23. Gelnerová Anna           KRL0653 B Kometa Kralovice         47:09   + 16:06
 24. Horáčková Michaela       DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka        48:15   + 17:12
 25. Sotonová Šárka           TAP0655 B KOB Tretra Praha         52:34   + 21:31
 26. Fišarová Adéla           KRL0651 C Kometa Kralovice         54:04   + 23:01
 27. Kohoutová Zdeňka         DKL0651 B KOB Kladno               54:05   + 23:02
 28. Měšťanová Tereza         TAP0653 B KOB Tretra Praha         54:39   + 23:36
 29. Chobotová Klára          ROZ0550 C OK Roztoky               56:03   + 25:00
 30. Polívková Beáta          RIC0652 B OB Říčany                56:08   + 25:05
 31. Forštová Ema             DOR0658 C OK Dobříš                57:42   + 26:39
 32. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                57:47   + 26:44
 33. Lošťáková Sára           LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:40   + 27:37
 34. Chramostová Julie        KAM0652 C OK Kamenice              59:03   + 28:00
 35. Zemková Pavlína          SLA0551 C SKOB Slaný               64:55   + 33:52
 36. Svobodová Julie          FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  65:14   + 34:11
 37. Folprechtová Julie       VSP0653 C USK Praha                66:46   + 35:43
 38. Svobodová Adriana        FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:24   + 36:21
 39. Šáchová Magdalena        DOR0659 C OK Dobříš                68:07   + 37:04
 40. Koubková Tereza          DOR0651 C OK Dobříš                69:19   + 38:16
 41. Heřmanová Aino           DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka        74:24   + 43:21
 42. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                75:13   + 44:10
 43. Brodská Kateřina         HCE0653 C TJ Hostivice             75:59   + 44:56
 44. Pompachová Karolína      TAP0652 B KOB Tretra Praha         76:30   + 45:27
 45. Hudčeková Klára          SLP0550 C OOB Slavia Praha         76:37   + 45:34
 46. Kovandová Kamila         KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:07   + 48:04
 47. Černá Anežka             KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  80:56   + 49:53
 48. Baxová Kateřina          LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun     81:58   + 50:55
 49. Hroňková Barbora         VSP0650 C USK Praha                84:44   + 53:41
 50. Michalská Sára           RIC0656 C OB Říčany                85:01   + 53:58
 51. Halašková Bára           DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka        85:09   + 54:06
 52. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             85:51   + 54:48
 53. Vosátková Eliška         RIC0553 C OB Říčany                93:20   + 62:17
 54. Pangracová Anna          MFP0650 C Matfyz Praha            130:39   + 99:36
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.80 km, 180 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        28:13          
  2. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                30:12   + 1:59 
  3. Čapková Lucie            KAM0459 B OK Kamenice              32:42   + 4:29 
  4. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              32:46   + 4:33 
  5. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  34:39   + 6:26 
  6. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 34:59   + 6:46 
  7. Šafaříková Lucie         OPI0350 B Orientační sporty Písek  35:28   + 7:15 
  8. Aschermannová Klára      VSP0454 B USK Praha                35:44   + 7:31 
  9. Nekvasilová Tereza       DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka        36:33   + 8:20 
 10. Beranová Hana            VSP0455 B USK Praha                37:18   + 9:05 
 11. Baštová Julie            DOR0353 B OK Dobříš                37:19   + 9:06 
 12. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                38:22   + 10:09
 13. Kopecká Valentýna        VSP0453 B USK Praha                38:52   + 10:39
 14. Tomášková Linda          TAP0455 C KOB Tretra Praha         40:24   + 12:11
 15. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         40:51   + 12:38
 16. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                42:04   + 13:51
 17. Jirasová Anežka          DOR0350 C OK Dobříš                43:40   + 15:27
 18. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              43:55   + 15:42
 19. Kodejšová Markéta        VSP0458 B USK Praha                43:59   + 15:46
 20. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        44:20   + 16:07
 21. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:30   + 16:17
 22. Končická Kateřina        RIC0352 C OB Říčany                47:03   + 18:50
 23. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                51:06   + 22:53
 24. Dvořáková Hana           PGP0355 B SK Praga                 54:18   + 26:05
 25. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              55:13   + 27:00
 26. Hanzalová Aneta          CEP0450   Čepíci                   72:57   + 44:44
 27. Lorencová Jana           DOR0454 C OK Dobříš                78:35   + 50:22
 28. Dobrovolná Radka         CEP0451   Čepíci                   83:00   + 54:47
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.90 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                31:55          
  2. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         33:29   + 1:34 
  3. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  35:18   + 3:23 
  4. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        35:56   + 4:01 
  5. Doubková Emma            PGP0154 B SK Praga                 37:18   + 5:23 
  6. Petriláková Anežka RozáriDOR0251 B OK Dobříš                40:26   + 8:31 
  7. Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole              41:38   + 9:43 
  8. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 B SK Praga                 42:02   + 10:07
  9. Popová Jana              TAP0252 B KOB Tretra Praha         43:29   + 11:34
 10. Popová Veronika          TAP0253 B KOB Tretra Praha         44:58   + 13:03
 11. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  49:55   + 18:00
 12. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        51:56   + 20:01
 13. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          52:49   + 20:54
 14. Rousová Lucie            DKL0251 C KOB Kladno               53:40   + 21:45
 15. Blahová Pavla            DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka        55:10   + 23:15
 16. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               65:57   + 34:02
 17. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               69:40   + 37:45
 18. Vallová Kristýna         ZVO0152 C OB SK Zvole              70:31   + 38:36
 19. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        83:15   + 51:20
--------------------------------------------------------------------------------

D20 2.90 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka        34:02          
  2. Albrechtová Iveta        KAM9950 B OK Kamenice              36:51   + 2:49 
  3. Šrámková Hana            RIC0051 B OB Říčany                36:53   + 2:51 
  4. Holzbachová Lucie        DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka        38:57   + 4:55 
  5. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               51:33   + 17:31
  6. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:21   + 19:19
  7. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950 C OK Roztoky               71:17   + 37:15
  8. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               79:33   + 45:31
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 2.90 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Barbora         STH9051 C SK Studenec              41:19          
  2. Šubrtová Věra            TAP8150 C KOB Tretra Praha         49:39   + 8:20 
  3. Pangrácová Marie         0050001   Český svaz neslyšících   59:03   + 17:44
  4. Erbanová Petra           ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem  64:53   + 23:34
  5. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         67:28   + 26:09
  6. Voborská Jana            PGP8454 C SK Praga                 70:39   + 29:20
  7. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        85:56   + 44:37
     Suková Petra             BZP8851 C Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.10 km, 270 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              37:46          
  2. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        39:48   + 2:02 
  3. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           40:03   + 2:17 
  4. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               40:53   + 3:07 
  5. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                41:09   + 3:23 
  6. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  43:34   + 5:48 
  7. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        43:52   + 6:06 
  8. Procházková Marie        KAM9554 C OK Kamenice              44:28   + 6:42 
  9. Šimůnková Gabriela       TAP9755 C KOB Tretra Praha         46:32   + 8:46 
 10. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     46:49   + 9:03 
 11. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      47:35   + 9:49 
 12. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        48:10   + 10:24
 13. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              50:29   + 12:43
 14. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              50:49   + 13:03
 15. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          51:19   + 13:33
 16. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 51:28   + 13:42
 17. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          51:34   + 13:48
 18. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        51:36   + 13:50
 19. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  51:46   + 14:00
 20. Hošková Tereza           TAP8971 C KOB Tretra Praha         52:04   + 14:18
 21. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 52:11   + 14:25
 22. Ryantová Jana            DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka        52:18   + 14:32
 23. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             52:19   + 14:33
 24. Bořánková Karolína       KAM9550 C OK Kamenice              52:38   + 14:52
 25. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice              53:05   + 15:19
 26. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:45   + 15:59
 27. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         53:48   + 16:02
 28. Dlouhá Hana              DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka        54:09   + 16:23
 29. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 55:33   + 17:47
 30. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          55:47   + 18:01
 31. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             56:18   + 18:32
 32. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         56:31   + 18:45
 33. Zimmerová Kateřina       KAM9850 C OK Kamenice              56:36   + 18:50
 34. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        57:12   + 19:26
 35. Pecoldová Pavlína        0210001   Cookies & Pancakes       57:14   + 19:28
 36. Honzáková Jana           JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  57:31   + 19:45
 37. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              59:08   + 21:22
 38. Sheshikova Anastasia     KAM9853 C OK Kamenice              59:09   + 21:23
 39. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 59:21   + 21:35
 40. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        59:40   + 21:54
 41. Mrázová Pavla            AOP9350 C Orientační Běh Opava     59:59   + 22:13
 42. Čechová Lenka            3GC9000   Neregistrovaní - ZOO     62:23   + 24:37
 43. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     63:09   + 25:23
 44. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:41   + 25:55
 45. Lacigová Michaela        PGP8150 C SK Praga                 63:48   + 26:02
 46. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  63:50   + 26:04
 47. Mědílková Iva            SPC7160 C SPORTICUS team           66:19   + 28:33
 48. Krausová Martina         TJP9350 C TJ Sokol Troja           68:26   + 30:40
 49. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        71:43   + 33:57
 50. Pavlů Kateřina           0330001   Jsem tady s maminkou     74:29   + 36:43
 51. Zurynková Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        75:27   + 37:41
 52. Adamčíková Zdeňka        LOV8750 C lepus.cz                 78:22   + 40:36
 53. Vávrová Sára             0100002   StillAliveCZ             82:15   + 44:29
 54. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 82:48   + 45:02
 55. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           87:42   + 49:56
 56. Kuklová Jana             TJP8750 C TJ Sokol Troja           88:41   + 50:55
 57. Kalinová Tereza          0200001   -                        89:16   + 51:30
 58. Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja           92:12   + 54:26
 59. Helikarová Kateřina      SPC8656 C SPORTICUS team           93:34   + 55:48
 60. Pokorná Marcela          ROU9155   SKOB Roudnice nad Labem  95:17   + 57:31
 61. Makovská Jarmila         TAP8650 C KOB Tretra Praha         95:27   + 57:41
 62. Peksova Lada             0310001   Bez klubove prislusnost 105:13   + 67:27
     Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.50 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        36:06          
  2. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 38:58   + 2:52 
  3. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          39:10   + 3:04 
  4. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 41:01   + 4:55 
  5. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              41:47   + 5:41 
  6. Sobotová Jana            VPM7250 C KOS Slavia Plzeň         42:47   + 6:41 
  7. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 42:58   + 6:52 
  8. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 43:18   + 7:12 
  9. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                46:05   + 9:59 
 10. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  46:24   + 10:18
 11. Collis Blanka            DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka        47:09   + 11:03
 12. Beránková Markéta        VPM7452 C KOS Slavia Plzeň         47:18   + 11:12
 13. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                47:19   + 11:13
 14. Kopecká Magdaléna        KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:20   + 11:14
 15. Forštová Jitka           PGP7558 C SK Praga                 48:48   + 12:42
 16. Forstereviczová Jana     DOR7653 C OK Dobříš                50:15   + 14:09
 17. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  51:06   + 15:00
 18. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  51:34   + 15:28
 18. Bartoňová Terezie        FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:34   + 15:28
 20. Vodrážková Kateřina      VPM7995 C KOS Slavia Plzeň         52:13   + 16:07
 21. Nyklová Helena           MFP7550 C Matfyz Praha             52:32   + 16:26
 22. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                52:59   + 16:53
 23. Hrádková Kateřina        ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem  53:11   + 17:05
 24. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        53:15   + 17:09
 25. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 54:03   + 17:57
 26. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                54:54   + 18:48
 27. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                54:56   + 18:50
 28. Pangrácová Jana          MFP7653 C Matfyz Praha             55:13   + 19:07
 29. Vávrová Rút              0100001   StillAliveCZ             56:12   + 20:06
 30. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            56:32   + 20:26
 31. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          56:48   + 20:42
 32. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB Tretra Praha         57:15   + 21:09
 33. Hrušková Blanka          DOR7555 C OK Dobříš                57:32   + 21:26
 34. Sotonová Jitka           TAP7950 C KOB Tretra Praha         57:46   + 21:40
 35. Kuželová Michaela        FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:31   + 22:25
 36. Řepková Jana             PGP7762 C SK Praga                 59:58   + 23:52
 37. Baxová Irena             LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun     60:00   + 23:54
 38. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:18   + 24:12
 39. Stanovská Eva            0390001   Rýže                     60:53   + 24:47
 40. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 63:28   + 27:22
 41. Tolarová Ivana           RIC7650 C OB Říčany                63:37   + 27:31
 42. Bartůňková Lucie         LOU7750 C SK Moravan Louňovice     63:48   + 27:42
 43. Blahutová Hanka          MFP7953 C Matfyz Praha             63:58   + 27:52
 44. Krejčová Jana            ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem  63:59   + 27:53
 45. Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš                64:32   + 28:26
 46. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 64:41   + 28:35
 47. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   66:58   + 30:52
 48. Ellederová Zdeňka        TAP7755 C KOB Tretra Praha         67:15   + 31:09
 49. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               67:26   + 31:20
 50. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        67:50   + 31:44
 51. Míková Šárka             DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka        68:04   + 31:58
 52. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              68:30   + 32:24
 53. Dudová Irena             HCE8250 C TJ Hostivice             68:40   + 32:34
 54. Lorencová Marcela        DOR7752 C OK Dobříš                68:46   + 32:40
 55. Černá Petra              HCE7751 C TJ Hostivice             69:04   + 32:58
 56. Surgová Markéta          0440005   nnnnn                    69:15   + 33:09
 57. Magazu Radka             DOR7853 C OK Dobříš                69:51   + 33:45
 58. Stará Vendula            FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:39   + 34:33
 59. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    71:10   + 35:04
 60. Dlouhá Jana              DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka        72:06   + 36:00
 61. Lázničková Blanka        LOU8050 C SK Moravan Louňovice     72:09   + 36:03
 62. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  72:13   + 36:07
 63. Geffertová Radka         FSP7650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:38   + 36:32
 64. Fuxová Kateřina          SLA7850 C SKOB Slaný               76:27   + 40:21
 65. Nedomová Iva             PDY7851 C Běhej Poděbrady          81:30   + 45:24
 66. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          82:35   + 46:29
 67. Bradáčová Petra          ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem  83:28   + 47:22
 68. Zemková Helena           SLA7450 C SKOB Slaný               84:31   + 48:25
 69. Topičová Anna            LOU8350 C SK Moravan Louňovice     86:20   + 50:14
 70. Chmelíková Vlasta        DOR7753 C OK Dobříš                89:07   + 53:01
 71. Motyčková Zuzana         TAP7753 C KOB Tretra Praha         94:40   + 58:34
 72. Kučerová Lenka           SLP7963 C OOB Slavia Praha         94:44   + 58:38
 73. Pinkava Anna             FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 100:09   + 64:03
 74. Havlová Eva              KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 105:13   + 69:07
 75. Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB Tretra Praha        110:12   + 74:06
 76. Neuerová Kateřina        DOR7852 C OK Dobříš               110:46   + 74:40
 77. Reichelová Monika        0130002   bez klubu               112:07   + 76:01
 78. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaní          126:16   + 90:10
     Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice               DISK          
     Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Stříbrná Dagmar          LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
     Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.90 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                35:46          
  2. Valentová Helena         OKP6550 C SK OK 24 Praha           36:12   + 0:26 
  3. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               36:27   + 0:41 
  4. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              36:37   + 0:51 
  5. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  37:16   + 1:30 
  6. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          38:05   + 2:19 
  7. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               40:38   + 4:52 
  8. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        40:43   + 4:57 
  9. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 41:04   + 5:18 
 10. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         41:19   + 5:33 
 11. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            43:21   + 7:35 
 12. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                44:36   + 8:50 
 12. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             44:36   + 8:50 
 14. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 44:44   + 8:58 
 15. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:15   + 9:29 
 16. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                46:12   + 10:26
 16. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        46:12   + 10:26
 18. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                46:23   + 10:37
 19. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         46:25   + 10:39
 20. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            46:30   + 10:44
 21. Pavlů Veronika           PGP6950 C SK Praga                 46:41   + 10:55
 22. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         47:52   + 12:06
 23. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        48:37   + 12:51
 24. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               49:25   + 13:39
 25. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            50:15   + 14:29
 26. Šafková Petra            KAM6650 C OK Kamenice              50:17   + 14:31
 27. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        50:29   + 14:43
 28. Kolářová Michaela        SLA7351 C SKOB Slaný               50:32   + 14:46
 29. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         51:16   + 15:30
 30. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              51:39   + 15:53
 31. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  53:11   + 17:25
 32. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:20   + 17:34
 33. Šejnová Magdalena        KAM7055 C OK Kamenice              54:00   + 18:14
 34. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           54:07   + 18:21
 35. Nováková Marie           OKP6953 C SK OK 24 Praha           55:53   + 20:07
 36. Hradecká Petra           DOK6850 C OK Doksy                 55:54   + 20:08
 37. Hlavatá Pavla            DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka        56:15   + 20:29
 38. Bulířová Blanka          0380002   Tretra Praha             56:34   + 20:48
 39. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        56:41   + 20:55
 39. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        56:41   + 20:55
 41. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš                57:49   + 22:03
 42. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           58:32   + 22:46
 42. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  58:32   + 22:46
 44. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                60:09   + 24:23
 45. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              61:49   + 26:03
 46. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                64:00   + 28:14
 47. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        65:07   + 29:21
 48. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              65:49   + 30:03
 49. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        66:00   + 30:14
 50. Hánělová Katarína        ZVO7351 C OB SK Zvole              66:48   + 31:02
 51. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         68:18   + 32:32
 52. Hradilová Katarína       HCE7350 C TJ Hostivice             68:53   + 33:07
 53. Hlubučková Šárka         KAM6851 C OK Kamenice              69:13   + 33:27
 54. Kučerová Michaela        RIC7253 C OB Říčany                70:31   + 34:45
 55. Daňková Daniela          DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka        72:28   + 36:42
 56. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný               83:13   + 47:27
 57. Jirasová Jana            DOR7450 C OK Dobříš                83:38   + 47:52
 58. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          84:11   + 48:25
 59. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              85:57   + 50:11
 60. Petrová Martina          TAP6852 C KOB Tretra Praha         89:42   + 53:56
 61. Nentvichová Romana       DOR6651 C OK Dobříš                90:51   + 55:05
 62. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný               91:29   + 55:43
 63. Rusá Lenka               DCE6452 C KOB Dobřichovice         93:02   + 57:16
 64. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               98:02   + 62:16
 65. Dvořáková Ivana          PGP7254 C SK Praga                 98:57   + 63:11
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.70 km, 150 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        37:29          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          39:16   + 1:47 
  3. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  43:09   + 5:40 
  4. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 45:17   + 7:48 
  5. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        46:50   + 9:21 
  6. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB START Blansko        49:23   + 11:54
  7. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         49:37   + 12:08
  8. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        51:23   + 13:54
  9. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 53:51   + 16:22
 10. Rančáková Stáňa          DKL5950 C KOB Kladno               55:47   + 18:18
 11. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               55:56   + 18:27
 12. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            56:10   + 18:41
 13. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:15   + 18:46
 14. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 57:19   + 19:50
 15. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             63:48   + 26:19
 16. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           64:06   + 26:37
 17. Dudíková Eva             JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov    66:15   + 28:46
 18. Trdá Iva                 KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  74:32   + 37:03
 19. Hlaváčová Jarka          MFP6050 C Matfyz Praha             92:38   + 55:09
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.20 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            40:24          
  2. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB Tretra Praha         41:57   + 1:33 
  3. Jůzková Jaroslava        SCP5250 C OK Sparta Praha          42:45   + 2:21 
  4. Kupcová Věroslava        DVP4850 C DVP ORIENTATION          43:07   + 2:43 
  5. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           45:11   + 4:47 
  6. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          50:51   + 10:27
  7. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        59:48   + 19:24
  8. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          80:02   + 39:38
  9. Zenkerová Miluše         LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov  117:24   + 77:00
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.20 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 48:37          
  2. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         71:19   + 22:42
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         19:28          
  2. Gajda Petr               VSP0903 C USK Praha                22:27   + 2:59 
  3. Junek Šimon              STH1001 C SK Studenec              23:32   + 4:04 
  4. Vít Benjamin Adam        KAM1003 C OK Kamenice              24:19   + 4:51 
  5. Hradil Michal            HCE0900 C TJ Hostivice             25:03   + 5:35 
  6. Jiras František          DOR0900 C OK Dobříš                25:50   + 6:22 
  7. Prox Jan                 RIC1003 C OB Říčany                27:47   + 8:19 
  8. Komín Matyáš             DKL0901 C KOB Kladno               27:48   + 8:20 
  9. Bašus Ondřej             KAM1004 C OK Kamenice              28:07   + 8:39 
 10. Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice              28:55   + 9:27 
 11. Koma Lukáš               DOR0903 C OK Dobříš                29:34   + 10:06
 12. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        29:45   + 10:17
 13. Hrádek Vojtěch           ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem  29:59   + 10:31
 14. Španěl Viktor            DOR0901 C OK Dobříš                30:05   + 10:37
 15. Gregor Marek             DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka        31:04   + 11:36
 16. Koukal Jan               ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda     31:32   + 12:04
 17. Szárszoi Antonín         DOR1000 C OK Dobříš                32:17   + 12:49
 18. Sláma Kryštof            KAM1000 C OK Kamenice              32:28   + 13:00
 19. Zavadil Matěj            VSP0904 C USK Praha                33:07   + 13:39
 20. Gregor Kevin             DOR1001 C OK Dobříš                34:27   + 14:59
 21. Halaška Michael          DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka        34:31   + 15:03
 22. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                35:55   + 16:27
 23. Vojkůvka Filip           DOR0902 C OK Dobříš                36:16   + 16:48
 24. Cichra Patrik            TAP0903 C KOB Tretra Praha         38:19   + 18:51
 25. Míka Luboš               DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka        38:27   + 18:59
 26. Svatý Filip              PGP1101 C SK Praga                 38:52   + 19:24
 27. Kofroň Jan               LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun     40:06   + 20:38
 28. Kuttelwascher Marek      HCE0901 C TJ Hostivice             41:41   + 22:13
 29. Vozábal David            PGP0904 C SK Praga                 43:21   + 23:53
 30. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   45:42   + 26:14
 31. Benda Patrik             LBE1001 C TJ Lokomotiva Beroun     46:05   + 26:37
 32. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                47:07   + 27:39
 33. Vokůrka Václav           ROZ1000 C OK Roztoky               47:12   + 27:44
 34. Stanovský Lukáš          0390004   Rýže                     48:47   + 29:19
 35. Sedlák Václav            DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka        54:33   + 35:05
 36. Grisa Dominik            SLA0900 C SKOB Slaný               55:07   + 35:39
 37. Michalský Ondřej         RIC1002 C OB Říčany                55:31   + 36:03
 38. Berný Jáchym             ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda     59:01   + 39:33
 39. Zaujec Šimon             LBE0902 C TJ Lokomotiva Beroun     63:16   + 43:48
 40. Stanovský Jan            0390003   Rýže                     81:26   + 61:58
 41. Vrzáček Jonáš            KPY0901 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 124:02   + 104:34
     Elleder Jan              TAP1010 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 1.70 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koten Daniel             DKP1006 C Oddíl OB Kotlářka        18:48          
  2. Vaněk Jáchym             ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem  19:50   + 1:02 
  3. Pešek Jan                LOU1002 C SK Moravan Louňovice     20:17   + 1:29 
  4. Zamastil Juraj           FSP0904 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:22   + 3:34 
  5. Zápotocký Tomáš          SLA1200 C SKOB Slaný               23:12   + 4:24 
  6. Šunka Hubert             LOU1200 C SK Moravan Louňovice     23:25   + 4:37 
  7. Černý Martin             RIC1004 C OB Říčany                23:29   + 4:41 
  8. Bartoň Theodor           FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:49   + 5:01 
  9. Motyčka Michael          TAP1003 C KOB Tretra Praha         24:48   + 6:00 
 10. Albl Matouš              LME1111 C SK Los Mělník            25:46   + 6:58 
 11. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             28:23   + 9:35 
 12. Kučera Jakub             HCE1101 C TJ Hostivice             28:31   + 9:43 
 13. Šťovíček Jan             DVP1001 C DVP ORIENTATION          29:25   + 10:37
 14. Pinkava Jonáš            FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:43   + 10:55
 15. Majer David              DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka        30:48   + 12:00
 16. Španěl Vít               DOR1100 C OK Dobříš                33:06   + 14:18
 17. Hendrich Matyáš          PGP1003 C SK Praga                 33:12   + 14:24
 18. Junek Kryštof            STH1201 C SK Studenec              33:48   + 15:00
 19. Zábranský František      ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem  36:18   + 17:30
 20. Sláma Marek              KAM1201 C OK Kamenice              36:26   + 17:38
 21. Lukavský Vít             DKL1101 C KOB Kladno               36:57   + 18:09
 22. Bolina Eduard            FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:54   + 20:06
 23. Kašpar Ladislav          SLA1000 C SKOB Slaný               42:26   + 23:38
 24. Stříbrný Vilém           LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun     46:01   + 27:13
 25. Halaška David            DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka        63:43   + 44:55
     Čeněk Matyáš             TAP1004 C KOB Tretra Praha          DISK          
     Seidl Marek              RIC1100 C OB Říčany                 DISK          
     Balga Filip              DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Mullis Robert            DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.40 km, 140 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                16:30          
  2. Sedláček Patrik          DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka        17:38   + 1:08 
  3. Zápotocký Jiří           SLA0800 B SKOB Slaný               18:14   + 1:44 
  4. Stehlík Jakub            LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň      18:48   + 2:18 
  5. Víteček Šimon            DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka        19:47   + 3:17 
  6. Lorenc Václav            DOR0702 B OK Dobříš                20:13   + 3:43 
  7. Šubrt Jáchym             DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka        20:51   + 4:21 
  8. Junek Matouš             DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka        21:55   + 5:25 
  9. Vrba Matyáš              FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:11   + 6:41 
  9. Skripnik Matouš          FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:11   + 6:41 
 11. Španěl Filip             DOR0704 B OK Dobříš                23:39   + 7:09 
 12. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 23:59   + 7:29 
 13. Jiras Antonín            DOR0701 B OK Dobříš                24:16   + 7:46 
 14. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 24:21   + 7:51 
 15. Lacina Jan               DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka        24:55   + 8:25 
 16. Kolář David              ZVO0805 C OB SK Zvole              24:56   + 8:26 
 17. Škrle Michael            KRL0702 B Kometa Kralovice         24:58   + 8:28 
 18. Studnička Jakub          DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka        26:02   + 9:32 
 19. Matys Ondřej             DOR0803 B OK Dobříš                26:04   + 9:34 
 20. Anděl Robin              VPM0901 C KOS Slavia Plzeň         26:39   + 10:09
 21. Kamenický Pavel          TAP0909 C KOB Tretra Praha         28:43   + 12:13
 22. Machar Eda               DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka        29:30   + 13:00
 23. Motyčka Filip            TAP0704 C KOB Tretra Praha         29:51   + 13:21
 24. Jandera Kryštof          PGP0700 B SK Praga                 29:55   + 13:25
 25. Dolák Jakub              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        29:58   + 13:28
 26. Hylmar Vojtěch           KAM0802 C OK Kamenice              30:24   + 13:54
 27. Beran František          SLA0700 B SKOB Slaný               30:41   + 14:11
 28. Termer Štěpán            VSP0807 B USK Praha                31:26   + 14:56
 29. Vostrý Jonáš             DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka        31:37   + 15:07
 30. Salinger Jakub           DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka        31:48   + 15:18
 31. Žižka Přemysl            DOR0706 C OK Dobříš                32:48   + 16:18
 32. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              33:00   + 16:30
 33. Peckl Kryštof            DOR0806 C OK Dobříš                33:11   + 16:41
 34. Vít Samuel Aron          KAM0804 C OK Kamenice              33:18   + 16:48
 35. Ohnůtek Jiří             FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:34   + 18:04
 36. Pelant Jan               RIC0700 C OB Říčany                35:00   + 18:30
 37. Heller Jakub             ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem  35:31   + 19:01
 38. Günter Vincent           FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:46   + 19:16
 39. Kolenec Jan              HCE0800 C TJ Hostivice             35:52   + 19:22
 40. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              36:09   + 19:39
 41. Vodrážka Štěpán          VPM0802 C KOS Slavia Plzeň         36:28   + 19:58
 42. Bejvančický Josef        KRL0703 C Kometa Kralovice         36:31   + 20:01
 43. Baxa David               LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun     36:59   + 20:29
 44. Tříska Lukáš             LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň      38:52   + 22:22
 45. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        40:14   + 23:44
 46. Koten Vojtěch            DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka        41:00   + 24:30
 47. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        43:28   + 26:58
 48. Krs Jakub                VPM0801 C KOS Slavia Plzeň         44:00   + 27:30
 49. Tučný Kryštof            PGP0804 C SK Praga                 44:46   + 28:16
 50. Surga David              0440006   nnnnn                    44:57   + 28:27
 51. Nedoma Edgar             PDY0703 C Běhej Poděbrady          46:28   + 29:58
 52. Vojkůvka Matěj           DOR0804 C OK Dobříš                46:29   + 29:59
 53. Řepka Jan                PGP0805 C SK Praga                 47:14   + 30:44
 54. Kubát Lukáš              RIC0804 C OB Říčany                47:25   + 30:55
 54. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        47:25   + 30:55
 56. Hroněk Štěpán            VSP0700 C USK Praha                47:36   + 31:06
 57. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB Tretra Praha         48:00   + 31:30
 58. Rejšek Václav            KAM0700 C OK Kamenice              48:28   + 31:58
 59. Kohoutek Lukáš           RIC0805 C OB Říčany                49:41   + 33:11
 60. Brdička Tomáš            FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:22   + 37:52
 61. Poskočil Tomáš           DOR0707 C OK Dobříš                57:55   + 41:25
 62. Pinkava Vojtěch          FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:36   + 42:06
 63. Folprecht Lukáš          VSP0802 C USK Praha                61:30   + 45:00
 64. Láznička Adam            LOU0700 C SK Moravan Louňovice     61:48   + 45:18
 65. Kubeček Tomáš            DOR0808 C OK Dobříš                64:31   + 48:01
 66. Friedel  Matěj           LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun     72:52   + 56:22
 67. Hamrle Jindřich          ZVO0804 C OB SK Zvole              83:33   + 67:03
 68. Grisa Filip              SLA0801 C SKOB Slaný               84:53   + 68:23
 69. Štěpaník Vojtěch         TAP0808 C KOB Tretra Praha         85:11   + 68:41
 70. Krejčí Antonín           KPY0803 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  86:55   + 70:25
     Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                 DISK          
     Gärtner Václav           LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.10 km, 190 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                25:03          
  2. Stehlík Šimon            LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň      26:25   + 1:22 
  3. Melišík Jan              TAP0502 B KOB Tretra Praha         28:45   + 3:42 
  4. Kurz Ondřej              VPM0503 A KOS Slavia Plzeň         28:51   + 3:48 
  5. Smolka Jakub             TAP0500 B KOB Tretra Praha         28:52   + 3:49 
  6. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  30:52   + 5:49 
  7. Elleder David            TAP0615 B KOB Tretra Praha         32:43   + 7:40 
  8. Němec David              LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň      33:30   + 8:27 
  9. Bárta Viktor             ZVO0601 B OB SK Zvole              33:55   + 8:52 
 10. Svoboda Antonín          VPM0601 B KOS Slavia Plzeň         34:07   + 9:04 
 11. Dlouhý Aleš              PGP0502 B SK Praga                 34:17   + 9:14 
 12. Machar Matěj             DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka        34:50   + 9:47 
 13. Nemšovský Filip          VSP0500 B USK Praha                37:25   + 12:22
 14. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        37:43   + 12:40
 15. Jíra Filip               KAM0506 B OK Kamenice              39:18   + 14:15
 16. Kuchař Ondřej            TAP0609 C KOB Tretra Praha         40:03   + 15:00
 17. Sork Dominik             TAP0504 B KOB Tretra Praha         41:15   + 16:12
 17. Jiras Jan                DOR0505 C OK Dobříš                41:15   + 16:12
 19. Skripnik Nikola          FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:26   + 16:23
 20. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                41:59   + 16:56
 21. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 43:42   + 18:39
 22. Červinka Lukáš           FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:23   + 20:20
 23. Žebrák Adam              KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  45:58   + 20:55
 24. Městka Václav            VSP0600 B USK Praha                46:06   + 21:03
 25. Václavík Martin          SLA0601 B SKOB Slaný               46:46   + 21:43
 26. Sobota Ondřej            VPM0502 B KOS Slavia Plzeň         46:59   + 21:56
 27. Bozděch Tobiáš           KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:20   + 22:17
 28. Krátký Štěpán            ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem  48:06   + 23:03
 29. Holešta Jakub            KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  48:12   + 23:09
 30. Kohoutek Tomáš           RIC0603 C OB Říčany                49:01   + 23:58
 31. Střelba Antonín          PGP0605 B SK Praga                 52:42   + 27:39
 32. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        53:38   + 28:35
 33. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         53:46   + 28:43
 34. Halač Viktor             0120002   Outdoor Praha            57:43   + 32:40
 35. Mencl Josef              VSP0602 C USK Praha                57:53   + 32:50
 36. Kubáč Josef              DKL0501 C KOB Kladno               58:26   + 33:23
 37. Kubát Matyáš             RIC0601 B OB Říčany                58:43   + 33:40
 38. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 60:42   + 35:39
 39. Hruška Marek             DOR0604 C OK Dobříš                60:58   + 35:55
 40. Bláha Vojtěch            SJP0501 C KČT Slavoj Praha         61:53   + 36:50
 41. Marhold Václav           ZVO0501 B OB SK Zvole              62:22   + 37:19
 42. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                62:27   + 37:24
 43. Meier David              VSP0606 B USK Praha                63:40   + 38:37
 44. Michálek Michal          KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:44   + 38:41
 45. Kuttelwascher Adam       HCE0601 C TJ Hostivice             64:38   + 39:35
 46. Slejška Jorik            KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:43   + 40:40
 47. Hůla Tomáš               LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun     67:21   + 42:18
 48. Jirásek Šimon            ROZ0602 C OK Roztoky               67:26   + 42:23
 49. Havlíček Martin          DOR0601 C OK Dobříš                70:00   + 44:57
 50. Nekvasil Jakub           DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka        74:30   + 49:27
 51. Klepetko Adam            FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:10   + 56:07
 52. Dragoun Matěj            DOR0603 C OK Dobříš                82:50   + 57:47
 53. Dudek Daniel             PDY0502 C Běhej Poděbrady          93:35   + 68:32
 54. Valenta Martin           KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  96:08   + 71:05
 55. Bláha Matyáš             SJP0500 C KČT Slavoj Praha        100:40   + 75:37
 56. Lorenc Tadeáš            DKP0612 C Oddíl OB Kotlářka       103:44   + 78:41
 57. Reichel Tomáš            DOR0510 C OK Dobříš               108:06   + 83:03
     Krogman Tadeáš           DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Pop Jonáš                TAP0600 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.20 km, 210 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                30:40          
  2. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                30:41   + 0:01 
  3. Petrilák Matouš          DOR0409 A OK Dobříš                31:34   + 0:54 
  4. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        32:06   + 1:26 
  5. Škácha Vít               DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka        32:45   + 2:05 
  6. Kabát Martin             PGP0408 A SK Praga                 33:40   + 3:00 
  7. Sedláček Jaroslav        DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka        34:21   + 3:41 
  8. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                35:08   + 4:28 
  9. Herynek Jan              DOR0411 B OK Dobříš                35:45   + 5:05 
 10. Kužel Jan                FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:38   + 6:58 
 11. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                38:51   + 8:11 
 12. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            39:37   + 8:57 
 13. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 42:23   + 11:43
 14. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                45:38   + 14:58
 15. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                46:18   + 15:38
 16. Šácha Václav             DOR0410 C OK Dobříš                54:25   + 23:45
 17. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                56:19   + 25:39
 18. Marhold Přemysl          ZVO0301 B OB SK Zvole              71:32   + 40:52
 19. Ouška Filip              DOR0304 C OK Dobříš                72:39   + 41:59
 20. Vobořil Ondřej           KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  72:40   + 42:00
 21. Ráž Miloslav             PGP0406 C SK Praga                 78:02   + 47:22
 22. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  82:28   + 51:48
 23. Čepička Václav           SLA0301 C SKOB Slaný               86:40   + 56:00
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.40 km, 230 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 29:51          
  2. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              30:06   + 0:15 
  3. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         30:10   + 0:19 
  4. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                36:02   + 6:11 
  5. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        37:50   + 7:59 
  6. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         38:33   + 8:42 
  7. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        39:32   + 9:41 
  8. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              44:10   + 14:19
  9. Buk Ondřej               ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem  47:16   + 17:25
 10. Kolský Pavel             PGP0204 C SK Praga                 49:55   + 20:04
 11. Klement David            DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka        51:40   + 21:49
 12. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               58:18   + 28:27
 13. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole              64:52   + 35:01
 14. Pethö Alex               RIC0100 B OB Říčany                67:39   + 37:48
 15. Hrdlička Jan             SLA0200 C SKOB Slaný               71:27   + 41:36
 16. Albrecht Adam            KAM0203 C OK Kamenice              83:20   + 53:29
--------------------------------------------------------------------------------

H20 3.40 km, 230 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 79:09          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 3.70 km, 240 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nakvosas Gytis           0160001   (LTU) OK Ažuolas         31:59          
  2. Krajíček Vojtěch         VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:39   + 3:40 
  3. Azeb Karim               PHK9110 C OK 99 Hradec Králové     35:48   + 3:49 
  4. Jalový Vlastimil         RBK8604 C SK Radioklub Blansko     44:49   + 12:50
  5. Albl Miloslav            LME7600 C SK Los Mělník            48:17   + 16:18
  6. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:34   + 16:35
  7. Kolaja Jan               VLI8100 C Slavia Liberec orientee  52:20   + 20:21
  8. Špringer Tomáš           LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:40   + 20:41
  9. Malý Jakub               3GC9100   Neregistrovaní - ZOO     53:07   + 21:08
 10. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        59:33   + 27:34
 11. Ohnisko Jan              0320001   Billa klub               60:13   + 28:14
 12. Dvořáček Dan             0210002   Cookies & Pancakes       61:41   + 29:42
 13. Bednařík Marek           DKL8300 C KOB Kladno               67:17   + 35:18
 14. Fiala Jakub              SLA8500 C SKOB Slaný               68:10   + 36:11
 15. Liška Petr               KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:41   + 36:42
 16. Hora Michal              LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun     69:15   + 37:16
 17. Bialas Filip             0300001   Bez klubové příslušnost  72:51   + 40:52
 18. Beneš Jan                DKL9800 C KOB Kladno              102:38   + 70:39
 19. Brabec Tomáš             LOU8400 C SK Moravan Louňovice    694:15   + 662:16
     Lebeda Dušan             SPC7312 C SPORTICUS team            DISK          
     Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.00 km, 290 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glonek Jakub             KAM9602 R OK Kamenice              35:04          
  2. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 35:31   + 0:27 
  3. Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov            36:28   + 1:24 
  4. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  37:40   + 2:36 
  5. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             38:23   + 3:19 
  6. Jonáš Martin             PGP9606 C SK Praga                 38:49   + 3:45 
  7. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 38:54   + 3:50 
  8. Rusý Tomáš               KAM9301 R OK Kamenice              39:11   + 4:07 
  9. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              39:18   + 4:14 
 10. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        40:49   + 5:45 
 10. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 40:49   + 5:45 
 12. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 40:54   + 5:50 
 13. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB Tretra Praha         41:04   + 6:00 
 14. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 41:10   + 6:06 
 15. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        41:16   + 6:12 
 16. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 41:27   + 6:23 
 17. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              41:35   + 6:31 
 18. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín                42:06   + 7:02 
 19. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:09   + 7:05 
 20. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      42:20   + 7:16 
 21. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:34   + 7:30 
 22. Kamaryt Tomáš            VPM8807 C KOS Slavia Plzeň         42:36   + 7:32 
 23. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            42:38   + 7:34 
 24. Zakouřil Tomáš           TUR7500 C OOB TJ Turnov            42:41   + 7:37 
 25. Seidl Miroslav           RIC7407 C OB Říčany                42:59   + 7:55 
 26. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  43:29   + 8:25 
 27. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 43:41   + 8:37 
 28. Mielec Jaromír           AOP9701 C Orientační Běh Opava     44:10   + 9:06 
 29. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:12   + 9:08 
 30. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      44:51   + 9:47 
 31. Čech Jan                 SJI9601 C OK Jihlava               45:10   + 10:06
 32. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 45:23   + 10:19
 33. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              45:35   + 10:31
 34. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               45:37   + 10:33
 35. Dusílek Adam             SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:46   + 10:42
 36. Fátor Jan                SHK7907 C OK Slavia Hradec Králov  45:59   + 10:55
 37. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 46:04   + 11:00
 38. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         47:00   + 11:56
 39. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     47:02   + 11:58
 40. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:30   + 12:26
 41. Hošek Radim              TAP8737 C KOB Tretra Praha         47:31   + 12:27
 42. Šafařík Ivo              OPI7402 C Orientační sporty Písek  48:15   + 13:11
 43. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 48:46   + 13:42
 44. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        49:19   + 14:15
 45. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 49:24   + 14:20
 46. Handl Jindřich           SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:25   + 14:21
 47. Jíra Tomáš               KAM9802 C OK Kamenice              49:29   + 14:25
 48. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          49:51   + 14:47
 49. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                49:57   + 14:53
 50. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             50:42   + 15:38
 51. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        50:48   + 15:44
 52. Černý Martin             TAP8902 C KOB Tretra Praha         50:49   + 15:45
 53. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  51:02   + 15:58
 54. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:21   + 16:17
 55. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        51:35   + 16:31
 56. Fojtů Petr               PDY8700 C Běhej Poděbrady          51:57   + 16:53
 57. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        52:06   + 17:02
 58. Gregor Martin            DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka        52:10   + 17:06
 59. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           53:01   + 17:57
 60. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        53:45   + 18:41
 61. Ransdorf Jakub           TAP9805 C KOB Tretra Praha         54:15   + 19:11
 62. Beneš Filip              TAP8701 C KOB Tretra Praha         54:27   + 19:23
 63. Šafka Daniel             KAM9105 C OK Kamenice              55:35   + 20:31
 64. Hulec Filip              PCB9401 C SKP České Budějovice     55:36   + 20:32
 65. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              55:41   + 20:37
 66. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice            55:47   + 20:43
 67. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        55:51   + 20:47
 68. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        56:44   + 21:40
 69. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  57:44   + 22:40
 70. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 58:12   + 23:08
 71. Červák Jan               LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:30   + 23:26
 72. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 61:35   + 26:31
 73. Tůma Martin              LIT8204 C KOB Litvínov             61:36   + 26:32
 74. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 61:57   + 26:53
 75. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  63:38   + 28:34
 76. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         65:17   + 30:13
 77. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  65:25   + 30:21
 78. Lužnický Jiří            LIT8501 C KOB Litvínov             65:59   + 30:55
 79. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:06   + 32:02
 80. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     70:00   + 34:56
 81. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        71:21   + 36:17
 82. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 71:47   + 36:43
 83. Šedivý Ondřej            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  72:48   + 37:44
 84. Matoušek Martin          SPC7604 C SPORTICUS team           73:24   + 38:20
 85. Duda Miroslav            ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem  88:05   + 53:01
 86. Pelikán Lukáš            DKL9802 C KOB Kladno               95:34   + 60:30
     Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.10 km, 250 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kužel Tomáš              FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:13          
  2. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:35   + 0:22 
  3. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              44:11   + 1:58 
  4. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         44:18   + 2:05 
  5. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          44:31   + 2:18 
  6. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     44:44   + 2:31 
  7. Havlíček Jan             RIC7902 C OB Říčany                44:56   + 2:43 
  8. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                45:24   + 3:11 
  9. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 46:55   + 4:42 
 10. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 47:16   + 5:03 
 11. Vinš Pavel               DKL6900 C KOB Kladno               47:43   + 5:30 
 12. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 48:46   + 6:33 
 13. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 49:09   + 6:56 
 14. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 49:14   + 7:01 
 15. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          49:39   + 7:26 
 16. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  50:18   + 8:05 
 17. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     50:32   + 8:19 
 18. Pangrác Ondřej           MFP7603 C Matfyz Praha             50:37   + 8:24 
 19. Datel Jiří               DKL7101 C KOB Kladno               51:03   + 8:50 
 20. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              51:44   + 9:31 
 21. Kolář Jan                ZVO7901 C OB SK Zvole              51:49   + 9:36 
 22. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         52:05   + 9:52 
 23. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka        52:31   + 10:18
 24. Kabát Jan                PGP6901 C SK Praga                 52:57   + 10:44
 25. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               53:18   + 11:05
 26. Kubát Tomáš              RIC7503 C OB Říčany                53:25   + 11:12
 27. Hrádek Tomáš             ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem  53:37   + 11:24
 28. Suk Jiří                 MFP6401 C Matfyz Praha             53:45   + 11:32
 29. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  54:10   + 11:57
 30. Svatý Jakub              PGP7610 C SK Praga                 54:36   + 12:23
 31. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  54:45   + 12:32
 32. Hradecký Jaroslav        DOK6300 C OK Doksy                 55:02   + 12:49
 33. Svoboda Jiří             DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka        55:33   + 13:20
 34. Kamenický Jan            TAP7900 C KOB Tretra Praha         58:56   + 16:43
 35. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      59:01   + 16:48
 36. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        59:22   + 17:09
 37. Michálek Josef           0430001   DREAM TEAM JENEČ         59:23   + 17:10
 38. Švorc Martin             6KC7100   Neregistrovaní           59:35   + 17:22
 39. Dvořák Josef             PGP8006 C SK Praga                 59:45   + 17:32
 40. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   60:17   + 18:04
 41. Koma Vít                 DOR7702 C OK Dobříš                61:44   + 19:31
 42. Kolář David              LOU7700 C SK Moravan Louňovice     63:17   + 21:04
 43. Beran Jaroslav           SLA7601 C SKOB Slaný               63:37   + 21:24
 44. Matys Jan                DOR8001 C OK Dobříš                63:58   + 21:45
 45. Neškudla Jan             0280001   Bez klubové příslušnost  66:13   + 24:00
 46. Surga Ondřej             0440004   nnnnn                    66:57   + 24:44
 47. Zápotocký Luboš          SLA7500 C SKOB Slaný               68:26   + 26:13
 48. Foršt Jakub              DOR7501 C OK Dobříš                69:23   + 27:10
 49. Silovský Tomáš           0410001   Říčany                   70:06   + 27:53
 50. Dobyáš Petr              0270002   bez klubové příslušnost  70:20   + 28:07
 51. Polívka Petr             RIC7401 C OB Říčany                72:38   + 30:25
 52. Lacina Martin            DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka        73:01   + 30:48
 53. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno               73:33   + 31:20
 54. Nekovář Ondřej           RIC7405 C OB Říčany                75:34   + 33:21
 55. Grisa Petr               SLA7600 C SKOB Slaný               76:25   + 34:12
 56. Míka Pavel               DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka        78:39   + 36:26
 57. Dolák Ondřej             DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka        78:49   + 36:36
 58. Sládeček Petr            RIC7702 C OB Říčany                82:38   + 40:25
 59. Snížek Jan               DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka        85:24   + 43:11
 60. Šubrt Evžen              TAP8000 C KOB Tretra Praha         88:59   + 46:46
 61. Klíma Kamil              0060001   SK Olympia Praha SPS     89:23   + 47:10
 62. Chramosta Tomáš          KAM7601 C OK Kamenice              91:11   + 48:58
 63. Nekvasil Michal          DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka        91:13   + 49:00
 64. Lukavský Jiří            DKL7800 C KOB Kladno               92:10   + 49:57
 65. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 96:39   + 54:26
 66. Starý Jan                FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  99:33   + 57:20
     Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                 DISK          
     Kofroň Jan               LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
     Hrstka Pavel             SLA7501 C SKOB Slaný                DISK          
     Havel Josef              KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.70 km, 240 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             36:44          
  2. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    39:43   + 2:59 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         40:53   + 4:09 
  4. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             41:24   + 4:40 
  5. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           41:33   + 4:49 
  6. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                42:46   + 6:02 
  7. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               43:18   + 6:34 
  8. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 43:59   + 7:15 
  9. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        44:27   + 7:43 
 10. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            47:40   + 10:56
 11. Bláha Jan                SJP6800 C KČT Slavoj Praha         48:00   + 11:16
 12. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          48:11   + 11:27
 13. Bulíř Jiří               0380001   Tretra Praha             49:21   + 12:37
 14. Halač Jaro               0120001   Outdoor Praha            49:44   + 13:00
 15. Ždimera Zdeněk           LME7000 C SK Los Mělník            50:35   + 13:51
 16. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        51:13   + 14:29
 17. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              51:48   + 15:04
 18. Černý Radomír            HCE6901 C TJ Hostivice             52:08   + 15:24
 19. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 52:09   + 15:25
 20. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            53:58   + 17:14
 21. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        54:44   + 18:00
 22. Háněl Jaromír            ZVO6801 C OB SK Zvole              54:49   + 18:05
 23. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:35   + 18:51
 24. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun     55:59   + 19:15
 25. Španěl Ondřej            DOR7100 C OK Dobříš                56:25   + 19:41
 26. Klepetko David           0490001   Šutri                    56:32   + 19:48
 27. Brachtl Daniel           ZVO6902 C OB SK Zvole              57:13   + 20:29
 28. Kohoutek Jan             RIC7303 C OB Říčany                58:27   + 21:43
 29. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB Tretra Praha         58:53   + 22:09
 30. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  59:04   + 22:20
 31. Kamerer Marek            KAM6200 C OK Kamenice              59:38   + 22:54
 32. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                60:18   + 23:34
 33. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         60:31   + 23:47
 34. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               61:20   + 24:36
 35. Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem  61:42   + 24:58
 35. Chotětický Václav        DKL5202 C KOB Kladno               61:42   + 24:58
 37. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                61:52   + 25:08
 38. Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:36   + 25:52
 39. Valla Zdeněk             ZVO6501 C OB SK Zvole              62:47   + 26:03
 40. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  63:45   + 27:01
 41. Lorenc Václav            DOR7200 C OK Dobříš                63:47   + 27:03
 42. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB Tretra Praha         64:07   + 27:23
 43. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        66:42   + 29:58
 44. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 67:17   + 30:33
 45. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               68:18   + 31:34
 46. Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem  68:31   + 31:47
 47. Hruška Jan               DOR7000 C OK Dobříš                70:33   + 33:49
 48. Jiras Jiří               DOR6900 C OK Dobříš                73:08   + 36:24
 49. Šácha Marek              DOR7102 C OK Dobříš                74:01   + 37:17
 50. Toušek Filip             ZBP7102 C OOB SK Zbraslav          74:52   + 38:08
 51. Reichel Vít              0130001   bez klubu                75:39   + 38:55
 52. Hlubuček Tomáš           KAM6603 C OK Kamenice              76:33   + 39:49
 53. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               76:35   + 39:51
 54. Hradil Jiří              HCE7200 C TJ Hostivice             79:40   + 42:56
 55. Leinweber Ctirad         FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  79:51   + 43:07
 56. Bartoň Jan               FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  84:33   + 47:49
 57. Komers František         KNC6800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  87:47   + 51:03
 58. Kuttelwascher Radek      HCE6801 C TJ Hostivice             90:24   + 53:40
 59. Mišek Michal             KAM7202 C OK Kamenice             100:45   + 64:01
 60. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 101:13   + 64:29
 61. Jirásek Vít              ROZ7301 C OK Roztoky              103:27   + 66:43
 62. Hamrle Jindřich          ZVO7403 C OB SK Zvole             116:15   + 79:31
 63. Prox Jakub               RIC7406 C OB Říčany               116:20   + 79:36
     Kándl Filip              DCE7400 C KOB Dobřichovice          DISK          
     Folprecht Eduard         TUV7304 C SOK TJ Turnov             DISK          
     Škácha Michal            DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.20 km, 210 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         40:55          
  2. Švarc Jiří               0040001   diggi                    42:22   + 1:27 
  3. Šimek Tomáš              FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:29   + 1:34 
  4. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             42:52   + 1:57 
  5. Ouška Jiří               DOR5700 C OK Dobříš                45:16   + 4:21 
  6. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          47:31   + 6:36 
  7. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                48:55   + 8:00 
  8. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        49:06   + 8:11 
  9. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            49:51   + 8:56 
 10. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  50:11   + 9:16 
 11. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          50:52   + 9:57 
 12. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          51:17   + 10:22
 13. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:04   + 11:09
 14. Oldřich Kodeda           0010002   není                     52:51   + 11:56
 15. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     52:55   + 12:00
 16. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              53:28   + 12:33
 17. Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha          53:50   + 12:55
 18. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        55:12   + 14:17
 19. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB Tretra Praha         55:40   + 14:45
 20. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           56:01   + 15:06
 21. Adrián Petr              EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha        59:27   + 18:32
 22. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  60:33   + 19:38
 23. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                64:03   + 23:08
 24. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           66:12   + 25:17
 25. Muchl Vladimír           CST5601 C OB Strakonice            66:51   + 25:56
 26. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        67:37   + 26:42
 27. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  74:47   + 33:52
 28. Štětina Jiří             HCE6100 C TJ Hostivice             79:21   + 38:26
 29. Tachezy Jan              DOR5802 C OK Dobříš                85:00   + 44:05
 30. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:34   + 44:39
 31. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             88:45   + 47:50
 32. Hurta Vladimír           PGP6305 C SK Praga                 97:10   + 56:15
     Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.70 km, 150 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           35:22          
  2. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         35:48   + 0:26 
  3. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               36:46   + 1:24 
  4. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         41:03   + 5:41 
  5. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  42:25   + 7:03 
  6. Šafařík Bedřich          OPI4600 C Orientační sporty Písek  43:26   + 8:04 
  7. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          48:40   + 13:18
  8. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:40   + 14:18
  9. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          50:49   + 15:27
 10. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          52:48   + 17:26
 11. Valeška Rudolf           LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov   54:01   + 18:39
 12. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           55:41   + 20:19
 13. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka        56:10   + 20:48
 13. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  56:10   + 20:48
 15. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           59:11   + 23:49
 16. Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:34   + 24:12
 17. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          63:02   + 27:40
 18. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         63:58   + 28:36
 19. Janoušek Vladimír        0290001   Praha 7                  64:58   + 29:36
 20. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     67:38   + 32:16
 21. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          73:10   + 37:48
 22. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                 76:47   + 41:25
 23. Hamáček Bohuslav         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun     85:01   + 49:39
     Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.20 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         44:50          
  2. Aschermann Michael       DOR4400 C OK Dobříš                45:25   + 0:35 
  3. Zábranský Emil           SLA4200 C SKOB Slaný               47:34   + 2:44 
  4. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 47:53   + 3:03 
  5. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        60:44   + 15:54
--------------------------------------------------------------------------------

H90 1.40 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 99:50          
--------------------------------------------------------------------------------

T1 1.60 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Cyril             0140001   Biatlon Klecany          20:50          
  2. Matějková Soňa           PGP0755   SK Praga                 23:09   + 2:19 
  3. Gregorová Magdalena      DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka        27:27   + 6:37 
  4. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                34:53   + 14:03
  5. Zajíčková Eliška         ODV       TJ Aero Odolena Voda     36:38   + 15:48
  6. Pompachová Alexandra     TAP7754 C KOB Tretra Praha         40:40   + 19:50
  7. Drbohlav František       VSP0806 C USK Praha                53:01   + 32:11
     Matyšková Kristýna       PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T2 2.60 km, 170 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            38:12          
  2. Dobyášová Zuzana                                            48:14   + 10:02
  3. Juřinová Iva             FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdla  48:54   + 10:42
  4. Szárszoi Ondřej          DOR7405   OK Dobříš                52:59   + 14:47
  5. Rytar Martin             Ner                                53:06   + 14:54
  6. Hrstková Marie           SLA8150 C SKOB Slaný               53:50   + 15:38
  7. Halašková Petra          DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka        56:54   + 18:42
  8. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                61:47   + 23:35
  9. Pecklová Jarmila         DOR7950 C OK Dobříš                65:41   + 27:29
 10. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  67:22   + 29:10
 11. Uhlík Jan                0250001   Neregistrovaný           68:42   + 30:30
 12. Hublová Kateřina                                            69:05   + 30:53
 13. Španěl Benedikt          DOR0508 C OK Dobříš                70:44   + 32:32
 14. Janasová Barbora         PGP7152 C SK Praga                 73:39   + 35:27
 15. Kolencová Marta          HCE7450 C TJ Hostivice             78:28   + 40:16
 16. Hudčeková Jana           SLP7850 C OOB Slavia Praha         81:29   + 43:17
 17. Skácelová Klára          0460003   Němcovi                  82:06   + 43:54
 18. Kuttelwascherová Jitka   HCE7251 C TJ Hostivice             88:44   + 50:32
 19. Pokorná Kamila           0350001   KAMENICE                 96:43   + 58:31
 20. Novák Denis              TAP1007   KOB Tretra Praha         98:50   + 60:38
 21. Malá Martina             0070002   Tučňáci OB               99:12   + 61:00
 22. Vintr Matěj              0370002   Vintrovi                124:15   + 86:03
 23. Němcová Veronika         0460002   Němcovi                 130:51   + 92:39
     Žídková Alena                                                DISK          
     Němec Marek              0460001   Němcovi                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.10 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hořejší Jana             DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka        48:30          
  2. Černý Ondřej             CEP7800 C Čepíci                   49:47   + 1:17 
  3. Alblová Lucie            LME7555 C SK Los Mělník            50:24   + 1:54 
  4. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            50:46   + 2:16 
  5. Michálek Jan             0520001   ČaČua                    51:12   + 2:42 
  6. Berná Markéta            ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda     53:39   + 5:09 
  7. Pangrácová Anna          0020001   SK SKIVELO               53:46   + 5:16 
  8. Kamererová Klára         KAM9154 C OK Kamenice              54:18   + 5:48 
  9. Sobota Petr              VPM7800 C KOS Slavia Plzeň         55:49   + 7:19 
 10. Hančl Martin             ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem  59:03   + 10:33
 11. Šimková Markéta          KAM7153 C OK Kamenice              59:10   + 10:40
 12. Balejová Veronika        KAM7253 C OK Kamenice              61:27   + 12:57
 13. Paul Jiří                0170001   Paulovi                  61:47   + 13:17
 14. Vaněk Jan                ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem  61:56   + 13:26
 15. Dudík Petr               DOR5500 C OK Dobříš                62:03   + 13:33
 16. Hruška Peter             0340001   Neregistrovaní Hruškovi  62:48   + 14:18
 17. Chládková Petra          DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka        64:08   + 15:38
 18. Popová Veronika          TAP7450 C KOB Tretra Praha         65:11   + 16:41
 19. Proxová Lada             RIC8350 C OB Říčany                65:46   + 17:16
 20. Břízek Petr              LOU8000 C SK Moravan Louňovice     66:49   + 18:19
 21. Rážová Milena            0470001   Lísteček                 67:25   + 18:55
 22. Šoupa Martin             LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň      67:57   + 19:27
 23. Topol Milan                                                 69:04   + 20:34
 24. Michalská Lenka                                             69:35   + 21:05
 25. Linhart Václav           Ner                                71:27   + 22:57
 26. Svoboda Jan              ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda     72:27   + 23:57
 27. Vintrová Kateřina        0370001   Vintrovi                 75:53   + 27:23
 28. Joba Pavel               0450002   jobs                     76:30   + 28:00
 29. Hrušková Jana            0340002   Neregistrovaní Hruškovi  76:58   + 28:28
 30. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň      77:34   + 29:04
 31. Dudek Jan                PDY0200 C Běhej Poděbrady          79:31   + 31:01
 32. Uhlířová Hana            0510001   PORG                     80:05   + 31:35
 33. Veselá Bára              DOR0354   OK Dobříš                80:08   + 31:38
 34. Laga Jakub               ZBP1300 C OOB SK Zbraslav          81:41   + 33:11
 35. Pešková Erika            LOU8250 C SK Moravan Louňovice     81:47   + 33:17
 36. Svítil Petr              0030001   PetSvi                   83:46   + 35:16
 37. Neuer Pavel              DOR7502   OK Dobříš                84:42   + 36:12
 38. Dudíková Hana            DOR5550 C OK Dobříš                85:29   + 36:59
 39. Zábranská Ivana          ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem  86:46   + 38:16
 40. Gelnerová Martina        KRL7850 C Kometa Kralovice         87:27   + 38:57
 41. Kazdová Dana             0480001   OK Vršovice              93:00   + 44:30
 42. Havlíčková Kateřina      DOR7650 C OK Dobříš                95:41   + 47:11
 43. Zábranská Petra          SLA9250 C SKOB Slaný               97:33   + 49:03
 44. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  98:18   + 49:48
 45. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 100:02   + 51:32
 46. Paulino Jose             MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 104:52   + 56:22
 47. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 106:01   + 57:31
 48. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha        117:39   + 69:09
 49. Trnková Kateřina         Ner                               125:04   + 76:34
 50. Dudková Lada             PDY7250 C Běhej Poděbrady         129:25   + 80:55
 51. Kalenský Alexandr        Ner                               150:34   + 102:04
     Havelková Barbora        CEP0250   Čepíci                    DISK          
     Šimková Kristína                                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 3.50 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vondráček Martin                                            44:56          
  2. Peckl Martin             DOR7701 C OK Dobříš                47:13   + 2:17 
  3. Maunová Anna             Ner                                49:38   + 4:42 
  4. Michalský Richard        RIC7703 C OB Říčany                49:40   + 4:44 
  5. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš                51:50   + 6:54 
  6. Kukačková Renata         FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:52   + 6:56 
  7. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  52:02   + 7:06 
  8. Gregor Radek             DOR7404 C OK Dobříš                54:18   + 9:22 
  9. Bleha Stanislav          DOR7503 C OK Dobříš                61:33   + 16:37
 10. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                64:50   + 19:54
 11. Svoboda Miroslav         FSP7402 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:27   + 22:31
 12. Vrbová Eva               FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  69:08   + 24:12
 13. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  69:39   + 24:43
 14. Žižková Jaroslava        DOR7754 C OK Dobříš                69:53   + 24:57
 15. Koska Bronislav                                             70:59   + 26:03
 16. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                71:17   + 26:21
 17. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  75:49   + 30:53
 18. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              79:39   + 34:43
 19. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               82:14   + 37:18
 20. Hezký Vítězslav          DOR7504   OK Dobříš                87:05   + 42:09
 21. Tučný Jan                0070001   Tučňáci OB               89:21   + 44:25
 22. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               91:00   + 46:04
 23. Lhoták Tomáš             ROU91xx   SKOB Roudnice nad Labem 112:39   + 67:43
 24. Pangrácová Hana                                            141:05   + 96:09
     Švarcová Lenka           0040002   diggi                     DISK          
     Galuška jiří                                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 4.00 km, 230 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vojtík Petr              DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka        45:27          
  2. Jahn Pavel                                                  45:46   + 0:19 
  3. Moravec Marek            LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice  48:15   + 2:48 
  4. Matějka Hynek            TAP7610 C KOB Tretra Praha         48:25   + 2:58 
  5. Ježowicz Roman           VLI8002 C Slavia Liberec orientee  48:32   + 3:05 
  6. Kubat Petr               0500001   Neregistrovany           48:33   + 3:06 
  7. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     48:55   + 3:28 
  8. Bounová Hana                                                50:25   + 4:58 
  9. Dítková Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   51:40   + 6:13 
 10. Koutný Michal            0440003   nnnnn                    52:07   + 6:40 
 11. Pešek Martin             LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň      52:13   + 6:46 
 12. Beneš Michal             TJP7800 C TJ Sokol Troja           53:10   + 7:43 
 13. Benák Rostislav          TAP7400 C KOB Tretra Praha         55:18   + 9:51 
 14. Franz Jakub              0110001   Franzovi                 55:31   + 10:04
 15. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   56:09   + 10:42
 16. Monro Robert                                                58:36   + 13:09
 17. Beran Jakub              0150001   Tempo                    59:50   + 14:23
 18. Fröhlich Martin          0420001   Bludní tuleni            62:43   + 17:16
 19. Kott Alan                Ner                                62:55   + 17:28
 20. Klinkerová Jitka         ROZ6450 C OK Roztoky               63:00   + 17:33
 21. Bláha David              SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.  64:06   + 18:39
 22. Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole              65:19   + 19:52
 23. Filip Leixner            0090002   Hlavnenebrec             65:52   + 20:25
 24. Kunst Tomáš              0090001   Hlavnenebrec             66:41   + 21:14
 25. Přívozníková Pavla       BZP8650 C Báječné ženy v orientač  67:58   + 22:31
 26. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      71:50   + 26:23
 27. Kolenec Jan              HCE8000 C TJ Hostivice             71:56   + 26:29
 28. Vereš Lukáš              ASU8800   Magnus Orienteering      72:24   + 26:57
 29. Valenta Jan              ROZ6600 C OK Roztoky               74:17   + 28:50
 30. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka        82:35   + 37:08
 31. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka        85:20   + 39:53
 32. Topič Jiří               LOU7800 C SK Moravan Louňovice     85:21   + 39:54
 33. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  88:59   + 43:32
 34. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        97:05   + 51:38
 35. Drbohlav Jiří            VSP7515 C USK Praha               101:15   + 55:48
 36. Jobová Barbora           0450001   jobs                    109:08   + 63:41
 37. Hroch Tomáš              0080001   Hroši                   116:09   + 70:42
 38. Kristina Blažková        0420002   Bludní tuleni           140:25   + 94:58
 39. Hausmannová Irena        0180001   xxx                     164:48   + 119:21
     Pompach Petr             TAP7801 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5U 4.00 km, 230 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vodrážka Ondřej          VPM7702 C KOS Slavia Plzeň         34:48          
  2. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                50:16   + 15:28
  3. Monro Jana               Ner                                59:43   + 24:55
  4. Urbaník Robert           VLI7002 C Slavia Liberec orientee  60:39   + 25:51
  5. Šimek Petr                                                  62:38   + 27:50
  6. Kučerová Barbora         HCE8650 C TJ Hostivice             72:50   + 38:02
  7. Kellews Jean-Pierre      Ner                                81:16   + 46:28
  8. Weislová Eva             TJP6750 C TJ Sokol Troja           88:06   + 53:18
  9. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             95:23   + 60:35
--------------------------------------------------------------------------------

TF 1.70 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašpar Adam              DOR1101 C OK Dobříš                22:07          
  2. Skripnik Kilián          FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:25   + 0:18 
  3. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        22:50   + 0:43 
  4. Rejšková Blanka          KAM7751 C OK Kamenice              23:15   + 1:08 
  5. Benda Daniel             PGP1100 C SK Praga                 23:25   + 1:18 
  5. Hajnová Karolína                                            23:25   + 1:18 
  7. Zámečník Lukáš           KAM1100 C OK Kamenice              23:52   + 1:45 
  8. Kučerová Jana            SLP0850 C OOB Slavia Praha         24:04   + 1:57 
  9. Kofroň Ondřej            LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun     24:36   + 2:29 
 10. Silovská Natálie         0410002   Říčany                   25:17   + 3:10 
 11. Drozen Jakub             KAM1101 C OK Kamenice              25:53   + 3:46 
 12. Soukupová Eliška         0440002   nnnnn                    26:48   + 4:41 
 13. Proxová Veronika         0230001   Proxovi                  27:03   + 4:56 
 14. Slabá Veronika           KAM0955 C OK Kamenice              27:13   + 5:06 
 15. Paul Jan                 0170002   Paulovi                  27:47   + 5:40 
 16. Bradáčová Hana           ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem  28:25   + 6:18 
 17. Kautznerová Viktorie     Ner                                29:03   + 6:56 
 18. Dobyášová Kateřina       0270001   bez klubové příslušnost  29:05   + 6:58 
 19. Pešková Marie            LOU1252 C SK Moravan Louňovice     29:49   + 7:42 
 20. Uhlířová Marie           LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun     30:30   + 8:23 
 21. Uhlířová Eliška          LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun     30:34   + 8:27 
 22. Štěpaník Jakub           TAP1103 C KOB Tretra Praha         31:29   + 9:22 
 23. Trefilík Vojtěch         Ner                                31:48   + 9:41 
 24. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  31:56   + 9:49 
 25. Petráň Lukáš             SCP1200 C OK Sparta Praha          32:47   + 10:40
 26. Lacinová Zuzana          DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka        32:51   + 10:44
 27. Procházka Antonín        Ner                                33:03   + 10:56
 28. Arnošt Daniel            DOR1200 C OK Dobříš                33:20   + 11:13
 29. Pinkava Adam                                                33:28   + 11:21
 30. Matyšek Stanislav        PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov         33:51   + 11:44
 31. Pavlinský Vojtěch                                           34:08   + 12:01
 32. Fialová Kristýna         DOR1250 C OK Dobříš                34:13   + 12:06
 33. Darmovzal Marek          PGP1300 C SK Praga                 34:41   + 12:34
 34. Frýdecký Tomáš           BZP1000 C Báječné ženy v orientač  34:43   + 12:36
 35. Slámová Michaela         KAM8051 C OK Kamenice              34:45   + 12:38
 36. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  34:50   + 12:43
 37. Kužel Jonáš              FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:06   + 13:59
 38. Michálková Veronika                                         36:56   + 14:49
 39. Matoušková Edita         ODV       TJ Aero Odolena Voda     40:14   + 18:07
 40. Benáková Adriana         TAP1053 C KOB Tretra Praha         43:46   + 21:39
 41. Krsová Anna              VPM1251 C KOS Slavia Plzeň         47:02   + 24:55
 42. Pavlinská Ema                                               47:51   + 25:44
 43. Brdičková Jana           FSP1250 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:41   + 26:34
 44. Hýbl Orlík               VIP1400   SK VIPrahlo              49:10   + 27:03
 45. Míka Zbyněk              DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka        49:13   + 27:06
 46. Černý Ota                CEP1302 C Čepíci                   69:25   + 47:18
 46. Černý Vít                CEP1500 C Čepíci                   69:25   + 47:18
     Beneš Jan                FSP0807 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Mičánková Thea           LOU1253 C SK Moravan Louňovice      DISK          
     Moráčková Meda           ZBP1750 C OOB SK Zbraslav           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------