Kód závodu          : 4968
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 09.06.2019
Místo konání        : Malé Kyšice - Poteplí
Mapa                : Brdce, 1 : 10 000, e5m, ISOM2000
Pořadatel           : LME - SK Los Mělník
Ředitel závodu      : Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí     : Hýbl Lukáš - R3
Ředitel závodu      : Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí      : Šimek Miroslav - R3
JURY                : Baldrian Petr, Mezník Vladimír, Buk Petr

D10 2.00 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                16:06          
  2. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                18:18   + 2:12 
  3. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              18:35   + 2:29 
  4. Dvořáková Lucie          PGP0956   SK Praga                 18:40   + 2:34 
  5. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 20:59   + 4:53 
  6. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                21:20   + 5:14 
  7. Šunková Sára             LOU1051   SK Moravan Louňovice     21:50   + 5:44 
  8. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB Tretra Praha         21:57   + 5:51 
  9. Ehlerová Michaela        VSP1050   USK Praha                22:56   + 6:50 
 10. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              23:43   + 7:37 
 11. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                24:51   + 8:45 
 12. Svobodová Ema            ODV0951   TJ Aero Odolena Voda     25:53   + 9:47 
 13. Štěpánková Emma          TAP0953   KOB Tretra Praha         27:19   + 11:13
 14. Šeborová Kačka           DKL0951   KOB Kladno               27:43   + 11:37
 15. Kopecká Marie            VSP0951   USK Praha                28:10   + 12:04
 16. Pecklová Laura           DOR1150   OK Dobříš                28:14   + 12:08
 17. Kolářová Veronika        LOU1050   SK Moravan Louňovice     31:00   + 14:54
 18. Havlová Veronika         KNC0950   Sokol Kostelec n. Č. l.  31:51   + 15:45
 19. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        32:46   + 16:40
 20. Michalíková Alžběta      ZVO0953   OB SK Zvole              33:40   + 17:34
 21. Dlouhá Julie             PGP1051   SK Praga                 35:09   + 19:03
 22. Kubecová Markéta         PGP0955   SK Praga                 35:20   + 19:14
 23. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 35:51   + 19:45
 24. Michalíková Klára        ZVO0954   OB SK Zvole              38:31   + 22:25
 25. Lenská Tereza            DKP1054   Oddíl OB Kotlářka        40:32   + 24:26
 26. Hánělová Lucie           ZVO0952   OB SK Zvole              41:39   + 25:33
 27. Ptáčková Barbora         DKP0954   Oddíl OB Kotlářka        53:20   + 37:14
--------------------------------------------------------------------------------

D10F 1.90 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikulová Stella          ZVO1250   OB SK Zvole              23:27          
  2. Bašusová Olga            KAM1250   OK Kamenice              25:24   + 1:57 
  3. Berchová Anežka          LME0951   SK Los Mělník            25:43   + 2:16 
  4. Magazu Sophia            DOR1152   OK Dobříš                26:44   + 3:17 
  5. Zavadilová Adéla         VSP1153   USK Praha                26:53   + 3:26 
  6. Vondráčková Jolana       DKP1058   Oddíl OB Kotlářka        27:25   + 3:58 
  7. Brotánková Klára         ROU1151   SKOB Roudnice nad Labem  27:26   + 3:59 
  8. Blehová Barbora          DOR1151   OK Dobříš                28:19   + 4:52 
  9. Petřinová Beáta          0360001   Petřinovi                30:40   + 7:13 
 10. Vošlajerová Marie        LME1050   SK Los Mělník            30:45   + 7:18 
 11. Břízková Alžběta         LOU1153   SK Moravan Louňovice     31:02   + 7:35 
 12. Rejšková Klára           KAM1251   OK Kamenice              32:05   + 8:38 
 13. Geffertová Marta         FSP1054   VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:20   + 8:53 
 14. Svobodová Adéla          ODV1150   TJ Aero Odolena Voda     33:04   + 9:37 
 15. Kolářová Zuzana          LOU1250   SK Moravan Louňovice     36:21   + 12:54
 16. Pangrácová Eva           MFP1051   Matfyz Praha             38:06   + 14:39
 17. Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team           40:39   + 17:12
 18. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       41:51   + 18:24
 19. Lacinová Zuzana          DKP1055   Oddíl OB Kotlářka        42:41   + 19:14
 20. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        48:48   + 25:21
 21. Prchlíková Kristýna      LOU1053   SK Moravan Louňovice     50:55   + 27:28
 22. Šavelová Kateřina        DKP1154   Oddíl OB Kotlářka        52:16   + 28:49
 23. Topičová Laura           LOU1152   SK Moravan Louňovice     55:39   + 32:12
 24. Šeborová Barbora         DKL1150   KOB Kladno               62:19   + 38:52
 25. Hrstková Eliška          SLA1053   SKOB Slaný               65:35   + 42:08
     van Dongen Annemiek      DKP1257   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.90 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              24:37          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                25:49   + 1:12 
  3. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  25:51   + 1:14 
  4. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        26:44   + 2:07 
  5. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                 27:37   + 3:00 
  6. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  27:42   + 3:05 
  7. Mikulová Tereza          ZVO0851   OB SK Zvole              27:53   + 3:16 
  8. Petriláková Amálie RebekaDOR0953   OK Dobříš                28:22   + 3:45 
  9. Fialová Kateřina         DOR0754   OK Dobříš                28:26   + 3:49 
 10. Vavřinová Johana         HCE0751   TJ Hostivice             29:04   + 4:27 
 11. Vondráčková Alžběta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka        29:05   + 4:28 
 12. Břízková Anna            LOU0851   SK Moravan Louňovice     30:36   + 5:59 
 13. Levrincová Klára         TAP0854   KOB Tretra Praha         31:55   + 7:18 
 14. Havlíčková Veronika      RIC0853   OB Říčany                31:56   + 7:19 
 15. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  34:18   + 9:41 
 16. Hudosová Kristýna        RIC0750   OB Říčany                34:53   + 10:16
 17. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                35:00   + 10:23
 18. Šunková Berta            LOU0850   SK Moravan Louňovice     35:20   + 10:43
 19. Geffertová Agáta         FSP0753   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:12   + 11:35
 20. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              36:24   + 11:47
 21. Oliveriusová Anna        BZP0850   Báječné ženy v orientač  37:28   + 12:51
 22. Stará Barbora            FSP0752   VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:11   + 13:34
 23. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               39:17   + 14:40
 24. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             41:02   + 16:25
 25. Pražanová Veronika       DKL0751   KOB Kladno               41:09   + 16:32
 26. Ehlerová Anna            VSP0854   USK Praha                41:19   + 16:42
 27. Krátká Linda             ROU0851   SKOB Roudnice nad Labem  41:51   + 17:14
 28. Snížková Adéla           DKP0850   Oddíl OB Kotlářka        44:12   + 19:35
 29. Vlašaná Karolína         DOR0751   OK Dobříš                45:14   + 20:37
 30. Šavelová Julie           DKP0863   Oddíl OB Kotlářka        47:26   + 22:49
 31. Petřinová Natálie        0360002   Petřinovi                50:15   + 25:38
 32. Vosátková Julie          RIC0755   OB Říčany                50:25   + 25:48
 33. Berná Klára              ODV0851   TJ Aero Odolena Voda     50:50   + 26:13
 34. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                53:29   + 28:52
 35. Blehová Veronika         DOR0852   OK Dobříš                56:04   + 31:27
 36. Matoušková Sára          ODV0855   TJ Aero Odolena Voda     56:36   + 31:59
 37. Stará Žofie              FSP0851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:15   + 33:38
 38. Dudlová Hana             ODV0854   TJ Aero Odolena Voda     69:41   + 45:04
 39. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                77:23   + 52:46
 40. Jobová Ester             0210003   jobs                     80:39   + 56:02
     Mikovcová Magdalena      TAP0858   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.30 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                27:23          
  2. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                27:24   + 0:01 
  3. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              27:52   + 0:29 
  4. Šantorová Eliška         ROZ0552   OK Roztoky               29:45   + 2:22 
  5. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                31:57   + 4:34 
  6. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                32:42   + 5:19 
  7. Šimšová Pavla            MFP0551   Matfyz Praha             32:52   + 5:29 
  8. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              33:24   + 6:01 
  9. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                35:39   + 8:16 
 10. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                35:57   + 8:34 
 11. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              37:55   + 10:32
 12. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  38:05   + 10:42
 13. Koubová Hana             DKP0558   Oddíl OB Kotlářka        39:54   + 12:31
 14. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB Tretra Praha         40:17   + 12:54
 15. Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                40:43   + 13:20
 16. Večerková Ema            DKP0657   Oddíl OB Kotlářka        41:22   + 13:59
 17. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        42:07   + 14:44
 18. Chmelařová Romana        PGP0553   SK Praga                 42:35   + 15:12
 19. Šáchová Magdalena        DOR0659   OK Dobříš                44:24   + 17:01
 20. Petřinová Vendula        0360003   Petřinovi                46:14   + 18:51
 21. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                48:15   + 20:52
 22. Dvořáková Veronika       PGP0659   SK Praga                 50:54   + 23:31
 23. Ransdorfová Hedvika      0290003   01 Sobsa                 51:42   + 24:19
 24. Černá Anežka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:07   + 25:44
 25. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB Tretra Praha         53:58   + 26:35
 26. Baxová Kateřina          LBE0651   TJ Lokomotiva Beroun     54:19   + 26:56
 27. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                56:32   + 29:09
 28. Brodská Kateřina         HCE0653   TJ Hostivice             61:55   + 34:32
 29. Němcová Magdaléna        SOB0550   SOBSA                    63:42   + 36:19
 30. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB Tretra Praha         65:01   + 37:38
 31. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:37   + 40:14
 32. Heřmanová Aino           DKP0659   Oddíl OB Kotlářka        71:24   + 44:01
 33. Vosátková Eliška         RIC0553   OB Říčany                93:28   + 66:05
     Alblová Zuzana           LME0660   SK Los Mělník             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.10 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                31:34          
  2. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  34:03   + 2:29 
  3. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  35:03   + 3:29 
  4. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              37:04   + 5:30 
  5. Končická Kateřina        RIC0352   OB Říčany                37:39   + 6:05 
  6. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              38:17   + 6:43 
  7. Tomášková Linda          TAP0455   KOB Tretra Praha         40:15   + 8:41 
  8. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              41:59   + 10:25
  9. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:35   + 11:01
 10. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                44:20   + 12:46
 11. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                45:46   + 14:12
 12. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               52:03   + 20:29
 13. Durdová Michaela         0190002   KB Jilemnice             67:36   + 36:02
 14. Kořínková Pavla          DOR0457   OK Dobříš                73:22   + 41:48
     Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.10 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  33:48          
  2. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 39:14   + 5:26 
  3. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        42:05   + 8:17 
  4. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          43:51   + 10:03
  5. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                44:12   + 10:24
  6. Popová Jana              TAP0252   KOB Tretra Praha         45:01   + 11:13
  7. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 46:17   + 12:29
  8. Petriláková Anežka RozáriDOR0251   OK Dobříš                50:08   + 16:20
  9. Rousová Lucie            DKL0251   KOB Kladno               50:19   + 16:31
 10. Popová Veronika          TAP0253   KOB Tretra Praha         54:21   + 20:33
 11. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               56:14   + 22:26
 12. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              80:41   + 46:53
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.10 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:21          
  2. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               46:19   + 1:58 
  3. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               51:26   + 7:05 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB Tretra Praha         44:06          
  2. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         70:59   + 26:53
  3. Černá Kateřina           HCE9850   TJ Hostivice             71:44   + 27:38
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.50 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       RIC9850   OB Říčany                36:05          
  2. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        39:56   + 3:51 
  3. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                41:32   + 5:27 
  4. Albrechtová Iveta        KAM9950   OK Kamenice              45:42   + 9:37 
  5. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        46:27   + 10:22
  6. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                46:29   + 10:24
  7. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        47:11   + 11:06
  8. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                47:19   + 11:14
  9. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       48:20   + 12:15
 10. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              48:30   + 12:25
 11. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       49:16   + 13:11
 12. Košťálová Petra          DKP8256   Oddíl OB Kotlářka        49:34   + 13:29
 13. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        49:43   + 13:38
 14. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       51:02   + 14:57
 15. Voltrová Alena           DKP9956   Oddíl OB Kotlářka        52:29   + 16:24
 16. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          53:13   + 17:08
 17. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              53:24   + 17:19
 18. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  53:53   + 17:48
 19. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:20   + 18:15
 20. Čechová Lenka            3GC9000   Neregistrovaní - ZOO     54:38   + 18:33
 21. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:01   + 18:56
 22. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        56:06   + 20:01
 23. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              58:19   + 22:14
 24. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:36   + 22:31
 25. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:48   + 25:43
 26. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 63:09   + 27:04
 27. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        63:35   + 27:30
 28. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 64:02   + 27:57
 29. Blahutová Hanka          MFP7953   Matfyz Praha             68:51   + 32:46
 30. Krausová Martina         TJP9350   TJ Sokol Troja           69:12   + 33:07
 31. Izáková Ivana            EKP7453   VŠTJ Ekonom Praha        74:18   + 38:13
 32. Kotrčová Lenka           PDY9350   Běhej Poděbrady          75:09   + 39:04
 33. Černá Kateřina           TJP9850   TJ Sokol Troja           78:19   + 42:14
 34. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               79:57   + 43:52
 35. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             80:36   + 44:31
 36. Šlapáková Míša           0350001   GC                       85:17   + 49:12
 37. Pangrácová Anna          0010001   SK SKIVELO               85:18   + 49:13
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.60 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                41:17          
  2. Forstereviczová Jana     DOR7653   OK Dobříš                42:02   + 0:45 
  3. Papicová Silvie          BZP7651   Báječné ženy v orientač  42:16   + 0:59 
  4. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 42:37   + 1:20 
  5. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              43:09   + 1:52 
  6. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  44:44   + 3:27 
  7. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 45:28   + 4:11 
  8. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                46:33   + 5:16 
  9. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB Tretra Praha         46:57   + 5:40 
 10. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                47:09   + 5:52 
 11. Šeborová Tereza          DKL8150   KOB Kladno               47:15   + 5:58 
 12. Fuxová Kateřina          SLA7850   SKOB Slaný               48:25   + 7:08 
 13. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               48:33   + 7:16 
 13. Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                48:33   + 7:16 
 15. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          48:45   + 7:28 
 16. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                50:07   + 8:50 
 17. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  50:31   + 9:14 
 18. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   50:40   + 9:23 
 19. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                51:14   + 9:57 
 20. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:16   + 10:59
 21. Krejčová Jana            ROU7758   SKOB Roudnice nad Labem  53:10   + 11:53
 22. Geševa Radka             LOU8150   SK Moravan Louňovice     53:15   + 11:58
 23. Pinkrová Šárka           HCE8350   TJ Hostivice             53:30   + 12:13
 24. Šormová Monika           0220001   Běžci Nouzov             54:56   + 13:39
 25. Hrádková Kateřina        ROU8350   SKOB Roudnice nad Labem  55:19   + 14:02
 26. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        55:53   + 14:36
 27. Tolarová Ivana           RIC7650   OB Říčany                56:10   + 14:53
 28. Bezpalcová Zuzana        OKP7454   SK OK 24 Praha           56:32   + 15:15
 29. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                56:43   + 15:26
 30. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        57:09   + 15:52
 30. Němcová Barbora          SOB7550   SOBSA                    57:09   + 15:52
 32. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  57:15   + 15:58
 33. Pangrácová Jana          MFP7653   Matfyz Praha             57:26   + 16:09
 34. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              57:51   + 16:34
 35. Maříková Markéta         FSP7351   VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:05   + 17:48
 36. Brotánková Lenka         ROU8152   SKOB Roudnice nad Labem  60:18   + 19:01
 37. Stará Vendula            FSP8150   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:38   + 19:21
 38. Uhlíková Šárka           SJC8151   Sportcentrum Jičín       61:34   + 20:17
 39. Baxová Irena             LBE7951   TJ Lokomotiva Beroun     63:06   + 21:49
 40. Matoušková Kateřina      EKP7750   VŠTJ Ekonom Praha        64:16   + 22:59
 41. Bartůňková Lucie         LOU7750   SK Moravan Louňovice     64:27   + 23:10
 42. Chmelařová Zuzana        PGP7761   SK Praga                 67:35   + 26:18
 43. Bazinková Blanka         ROU8151   SKOB Roudnice nad Labem  67:53   + 26:36
 44. Dudová Irena             HCE8250   TJ Hostivice             68:36   + 27:19
 45. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                77:05   + 35:48
 46. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          80:30   + 39:13
 47. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             81:25   + 40:08
 48. Medlínová Kateřina       DKP7854   Oddíl OB Kotlářka        82:12   + 40:55
 49. Seidlová Barbora         RIC7955   OB Říčany                87:15   + 45:58
 50. Havlová Eva              KNC7851   Sokol Kostelec n. Č. l.  87:44   + 46:27
     Topičová Anna            LOU8350   SK Moravan Louňovice      DISK          
     Šunková Karolína         LOU7550   SK Moravan Louňovice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                39:14          
  2. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          41:19   + 2:05 
  3. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               41:29   + 2:15 
  4. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 43:20   + 4:06 
  5. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                43:57   + 4:43 
  6. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         45:12   + 5:58 
  7. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               45:31   + 6:17 
  8. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        47:19   + 8:05 
  9. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         47:23   + 8:09 
 10. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                49:10   + 9:56 
 11. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                49:49   + 10:35
 12. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:27   + 11:13
 13. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         51:02   + 11:48
 14. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                51:10   + 11:56
 15. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             51:14   + 12:00
 16. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         51:30   + 12:16
 17. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  53:07   + 13:53
 18. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               53:18   + 14:04
 19. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                53:25   + 14:11
 20. Petýrková Pavlína        BZP7351   Báječné ženy v orientač  53:46   + 14:32
 21. Popová Veronika          TAP7450   KOB Tretra Praha         54:31   + 15:17
 22. Forstová Lenka           MFP6850   Matfyz Praha             55:06   + 15:52
 23. Nováková Irena           OKP6651   SK OK 24 Praha           58:12   + 18:58
 24. Kučerová Michaela        RIC7253   OB Říčany                58:33   + 19:19
 25. Kašparová Irena          SLA6852   SKOB Slaný               58:58   + 19:44
 26. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  59:00   + 19:46
 27. Jandová Kateřina         DKL7252   KOB Kladno               60:05   + 20:51
 28. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                60:16   + 21:02
 29. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         62:31   + 23:17
 30. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              64:13   + 24:59
 31. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             65:17   + 26:03
 32. Žižková Markéta          DOR7352   OK Dobříš                65:24   + 26:10
 33. Víšková Alena            KAM7451   OK Kamenice              67:58   + 28:44
 34. Durdová Miroslava        0190001   KB Jilemnice             69:45   + 30:31
 35. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             70:19   + 31:05
 36. Šejnová Magdalena        KAM7055   OK Kamenice              72:43   + 33:29
 37. Brodská Renata           HCE7451   TJ Hostivice             72:52   + 33:38
 38. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  75:27   + 36:13
 38. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               75:27   + 36:13
 40. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                77:09   + 37:55
 41. Zábranská Ivana          ROU7454   SKOB Roudnice nad Labem  81:34   + 42:20
 42. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                83:32   + 44:18
 43. Daňková Daniela          DKP7353   Oddíl OB Kotlářka        87:05   + 47:51
 44. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          89:00   + 49:46
 45. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  89:07   + 49:53
     Pelikánová Lucie         MFP6950   Matfyz Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.60 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        36:19          
  2. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               39:27   + 3:08 
  3. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  39:40   + 3:21 
  4. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                40:40   + 4:21 
  5. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          41:36   + 5:17 
  6. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:53   + 7:34 
  7. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        44:44   + 8:25 
  8. Jeřábková Jana           OKP6150   SK OK 24 Praha           45:18   + 8:59 
  9. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:38   + 15:19
 10. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB Tretra Praha         53:48   + 17:29
 11. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           59:55   + 23:36
 12. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             65:15   + 28:56
 13. Hlaváčová Jarka          MFP6050   Matfyz Praha             67:53   + 31:34
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.30 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jůzková Jaroslava        SCP5250   OK Sparta Praha          32:37          
  2. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 38:52   + 6:15 
  3. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           38:58   + 6:21 
  4. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          41:15   + 8:38 
  5. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        45:52   + 13:15
  6. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          47:50   + 15:13
  7. Mikšová Stanislava       DKP5250   Oddíl OB Kotlářka        62:02   + 29:25
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.20 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         51:09          
  2. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         54:06   + 2:57 
  3. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 54:49   + 3:40 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.50 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         15:59          
  2. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              19:22   + 3:23 
  3. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        19:38   + 3:39 
  4. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                19:39   + 3:40 
  5. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             21:25   + 5:26 
  6. Kamenický Pavel          TAP0909   KOB Tretra Praha         23:43   + 7:44 
  7. Zavadil Matěj            VSP0904   USK Praha                24:08   + 8:09 
  8. Svoboda Adam             DKP0913   Oddíl OB Kotlářka        24:33   + 8:34 
  9. Koukal Jan               ODV1001   TJ Aero Odolena Voda     24:50   + 8:51 
 10. Knop Matěj               FSP0905   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:17   + 9:18 
 11. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               26:36   + 10:37
 12. Dočkal Štěpán            PGP0902   SK Praga                 26:45   + 10:46
 13. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              27:06   + 11:07
 14. Prox Jan                 RIC1003   OB Říčany                27:58   + 11:59
 15. Szárszoi Antonín         DOR1000   OK Dobříš                28:05   + 12:06
 16. Gešev Martin             LOU0900   SK Moravan Louňovice     29:57   + 13:58
 17. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               30:46   + 14:47
 18. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                31:02   + 15:03
 19. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                31:59   + 16:00
 20. Kapoun Jáchym            LBE1002   TJ Lokomotiva Beroun     32:05   + 16:06
 21. Hrádek Vojtěch           ROU1000   SKOB Roudnice nad Labem  32:07   + 16:08
 22. Bašus Ondřej             KAM1004   OK Kamenice              32:46   + 16:47
 23. Kučera Tomáš             TAP0907   KOB Tretra Praha         37:15   + 21:16
 24. Forst Albert             MFP0901   Matfyz Praha             39:00   + 23:01
 25. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   42:41   + 26:42
 26. Koten Daniel             DKP1006   Oddíl OB Kotlářka        44:30   + 28:31
 27. Hruška Tomáš             DOR1002   OK Dobříš                45:12   + 29:13
 28. Balga Filip              DKP1104   Oddíl OB Kotlářka        47:17   + 31:18
 29. Hrdý Kryštof             TAP0912   KOB Tretra Praha         47:18   + 31:19
 30. Grisa Dominik            SLA0900   SKOB Slaný               49:28   + 33:29
 31. Berný Jáchym             ODV1000   TJ Aero Odolena Voda     52:00   + 36:01
     Rejšek Čeněk             KAM1002   OK Kamenice               DISK          
     Sotona Filip             0340001   Rychlí šneci              DISK          
     Černý Martin             RIC1004   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 2.00 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pinkr Josef              HCE1200   TJ Hostivice             22:06          
  1. Jiroušek Štěpán          DOR1102   OK Dobříš                22:06          
  3. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               24:44   + 2:38 
  4. Čeněk Matyáš             TAP1004   KOB Tretra Praha         24:55   + 2:49 
  4. Brandejs Hynek           DKP1005   Oddíl OB Kotlářka        24:55   + 2:49 
  6. Motyčka Michael          TAP1003   KOB Tretra Praha         26:48   + 4:42 
  7. van Dongen Tim           DKP1000   Oddíl OB Kotlářka        28:53   + 6:47 
  8. Lukavský Vít             DKL1101   KOB Kladno               31:36   + 9:30 
  9. Majer David              DKP1203   Oddíl OB Kotlářka        36:43   + 14:37
 10. Šunka Hubert             LOU1200   SK Moravan Louňovice     40:39   + 18:33
 11. Zábranský František      ROU1102   SKOB Roudnice nad Labem  51:10   + 29:04
 12. Matoušek Jan             EKP1101   VŠTJ Ekonom Praha        58:23   + 36:17
 13. Sláma Marek              KAM1201   OK Kamenice              76:11   + 54:05
     Seidl Marek              RIC1100   OB Říčany                 DISK          
     Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec               DISK          
     Albl Matouš              LME1111   SK Los Mělník             DISK          
     Brodský Matěj            HCE1100   TJ Hostivice              DISK          
     Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team            DISK          
     Vlasaný Ondřej                                               DISK          
     Oliverius Filip          BZP1002   Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.10 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               19:04          
  2. Sedláček Patrik          DKP0816   Oddíl OB Kotlářka        20:20   + 1:16 
  3. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        21:40   + 2:36 
  4. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka        23:32   + 4:28 
  5. Junek Matouš             DKP0817   Oddíl OB Kotlářka        23:42   + 4:38 
  6. Chmelař David            PGP0801   SK Praga                 24:28   + 5:24 
  7. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:35   + 5:31 
  8. Engel Adam               DKP0910   Oddíl OB Kotlářka        25:20   + 6:16 
  9. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka        26:26   + 7:22 
 10. Večerka Vojtěch          DKP0813   Oddíl OB Kotlářka        26:39   + 7:35 
 11. Baxa David               LBE0800   TJ Lokomotiva Beroun     26:48   + 7:44 
 12. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        27:02   + 7:58 
 13. Beran František          SLA0700   SKOB Slaný               28:01   + 8:57 
 14. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                28:10   + 9:06 
 15. Dolák Jakub              DKP0707   Oddíl OB Kotlářka        28:18   + 9:14 
 16. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                28:31   + 9:27 
 17. Maroušek Dominik         DKP0716   Oddíl OB Kotlářka        29:16   + 10:12
 18. Kolář David              ZVO0805   OB SK Zvole              29:26   + 10:22
 19. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 29:30   + 10:26
 20. Studnička Jakub          DKP0718   Oddíl OB Kotlářka        29:55   + 10:51
 21. Lacina Jan               DKP0717   Oddíl OB Kotlářka        30:24   + 11:20
 22. Šimek Matouš             KAM0800   OK Kamenice              30:45   + 11:41
 23. Motyčka Filip            TAP0704   KOB Tretra Praha         31:22   + 12:18
 24. Koten Vojtěch            DKP0815   Oddíl OB Kotlářka        31:23   + 12:19
 25. Salinger Jakub           DKP0715   Oddíl OB Kotlářka        31:45   + 12:41
 26. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                32:18   + 13:14
 27. Ransdorf Vít             0290002   01 Sobsa                 33:06   + 14:02
 28. Günter Vincent           FSP0701   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:18   + 14:14
 29. Tučný Kryštof            PGP0804   SK Praga                 33:25   + 14:21
 30. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 34:02   + 14:58
 31. Skřipský Tomáš           LME0800   SK Los Mělník            34:04   + 15:00
 32. Daněk Jan                DKP0713   Oddíl OB Kotlářka        34:44   + 15:40
 33. Němec Jaromír            SOB0800   SOBSA                    36:59   + 17:55
 34. Žižka Přemysl            DOR0706   OK Dobříš                37:44   + 18:40
 35. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                38:20   + 19:16
 36. Weiss Hugo               DLP0701   OOB TJ Dukla Praha       38:24   + 19:20
 37. Kohoutek Lukáš           RIC0805   OB Říčany                38:54   + 19:50
 38. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:37   + 21:33
 39. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        40:56   + 21:52
 40. Janda Šimon              DKL0800   KOB Kladno               44:53   + 25:49
 41. Lukeš Josef              0030005   Outdoor Praha            44:54   + 25:50
 42. Grisa Filip              SLA0801   SKOB Slaný               46:27   + 27:23
 43. Brdička Tomáš            FSP0710   VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:41   + 28:37
 44. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  48:53   + 29:49
 45. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB Tretra Praha         50:46   + 31:42
 46. Bazinek Lukáš            ROU0802   SKOB Roudnice nad Labem  51:04   + 32:00
 47. Kapoun Matěj             LBE0801   TJ Lokomotiva Beroun     56:39   + 37:35
 48. Tolar Ondřej             RIC0701   OB Říčany                57:51   + 38:47
 49. Dočkal Šimon             PGP0702   SK Praga                 67:23   + 48:19
 50. Čížek Filip              ROU07xx   SKOB Roudnice nad Labem  94:01   + 74:57
 51. Slavíček David           FSP0805   VSK ČVUT Fakulta Staveb 138:55   + 119:51
     Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB Tretra Praha          DISK          
     Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.50 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         25:50          
  2. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               26:51   + 1:01 
  3. Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha         28:43   + 2:53 
  4. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 28:56   + 3:06 
  5. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                30:25   + 4:35 
  6. Jíra Filip               KAM0506   OK Kamenice              30:46   + 4:56 
  7. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        31:57   + 6:07 
  8. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                32:19   + 6:29 
  9. Kuchař Ondřej            TAP0609   KOB Tretra Praha         33:03   + 7:13 
 10. Slejška Jorik            KPY0506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  33:39   + 7:49 
 11. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:52   + 8:02 
 12. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 33:57   + 8:07 
 13. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        34:45   + 8:55 
 14. Žebrák Adam              KPY0505   SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:03   + 9:13 
 15. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:23   + 9:33 
 16. Černý Matouš             TAP0501   KOB Tretra Praha         35:44   + 9:54 
 17. Klepetko Adam            FSP0601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:07   + 11:17
 18. Bozděch Tobiáš           KPY0504   SOOB TJ Sokol Kralupy n  37:28   + 11:38
 19. Hůla Tomáš               LBE0602   TJ Lokomotiva Beroun     38:09   + 12:19
 20. Halač Viktor             0030004   Outdoor Praha            38:35   + 12:45
 21. Koliáš Štěpán            DKP0610   Oddíl OB Kotlářka        38:37   + 12:47
 22. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                40:02   + 14:12
 23. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 40:41   + 14:51
 24. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         44:18   + 18:28
 25. Kubáč Josef              DKL0501   KOB Kladno               44:46   + 18:56
 26. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              45:37   + 19:47
 27. Lukeš František          0030003   Outdoor Praha            45:47   + 19:57
 28. Krátký Štěpán            ROU0503   SKOB Roudnice nad Labem  45:58   + 20:08
 29. Červinka Lukáš           FSP0603   VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:37   + 21:47
 30. Vlasaný Jan              RIC0512   OB Říčany                49:00   + 23:10
 31. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                50:07   + 24:17
 32. Meier David              VSP0606   USK Praha                50:15   + 24:25
 33. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                50:34   + 24:44
 34. Tofel Šimon              TAP0605   KOB Tretra Praha         53:02   + 27:12
 35. Tolar Hynek              RIC0505   OB Říčany                57:12   + 31:22
 36. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        59:19   + 33:29
 37. Václavík Richard         LOU0601   SK Moravan Louňovice     59:34   + 33:44
 38. Hronza Štěpán            DOR0501   OK Dobříš                65:55   + 40:05
 39. Hruška Marek             DOR0604   OK Dobříš                67:00   + 41:10
 40. Valenta Martin           KPY0507   SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:54   + 42:04
 41. Pop Jonáš                TAP0600   KOB Tretra Praha         68:58   + 43:08
 42. Dudl Vojtěch             ODV0600   TJ Aero Odolena Voda    123:08   + 97:18
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.60 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         30:16          
  2. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 30:47   + 0:31 
  3. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 30:57   + 0:41 
  4. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 32:32   + 2:16 
  5. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                32:57   + 2:41 
  6. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                32:59   + 2:43 
  7. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 36:00   + 5:44 
  8. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            40:27   + 10:11
  9. Kačer Jakub              ZVO0400   OB SK Zvole              41:21   + 11:05
 10. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                42:45   + 12:29
 11. Němec Marek              SOB0400   SOBSA                    47:21   + 17:05
 12. Hronza Jakub             DOR0300   OK Dobříš                49:48   + 19:32
 13. Vobořil Ondřej           KPY0403   SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:07   + 24:51
 14. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                57:58   + 27:42
 15. Král Quido               PGP0410   SK Praga                 63:46   + 33:30
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.00 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        44:19          
  2. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              51:12   + 6:53 
  3. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        51:54   + 7:35 
  4. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  57:11   + 12:52
  5. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               58:33   + 14:14
  6. Hrdlička Jan             SLA0200   SKOB Slaný               68:14   + 23:55
  7. Šťastný Petr             TAP0106   KOB Tretra Praha         76:11   + 31:52
--------------------------------------------------------------------------------

H20 4.00 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Varga Ondřej             KNC9900   Sokol Kostelec n. Č. l.  54:55          
  2. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                103:13   + 48:18
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.00 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný               43:31          
  2. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              48:54   + 5:23 
  3. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB Tretra Praha         61:21   + 17:50
  4. Hric Jan                 MFP6300   Matfyz Praha             66:42   + 23:11
  5. Štěpán Daniel            0370002   N/A                      68:52   + 25:21
  6. Prouza Jaromír           DKP8705   Oddíl OB Kotlářka        75:23   + 31:52
  7. Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno               84:51   + 41:20
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 6.00 km, 180 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       38:32          
  2. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             40:37   + 2:05 
  3. Kettner Vojtěch          KAM9601   OK Kamenice              41:38   + 3:06 
  4. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 41:58   + 3:26 
  5. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       43:09   + 4:37 
  6. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 43:34   + 5:02 
  7. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 44:34   + 6:02 
  8. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               45:37   + 7:05 
  9. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       46:03   + 7:31 
 10. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                46:14   + 7:42 
 11. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 47:13   + 8:41 
 12. Glonek Jakub             KAM9602   OK Kamenice              47:18   + 8:46 
 13. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 47:27   + 8:55 
 14. Holas Štěpán             SJC8702   Sportcentrum Jičín       47:30   + 8:58 
 15. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              48:00   + 9:28 
 16. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              48:31   + 9:59 
 17. Uhlík Michal             SJC8007   Sportcentrum Jičín       48:34   + 10:02
 18. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        49:15   + 10:43
 19. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        49:39   + 11:07
 20. Seidl Miroslav           RIC7407   OB Říčany                49:46   + 11:14
 21. Fojtů Petr               PDY8700   Běhej Poděbrady          50:05   + 11:33
 22. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 50:09   + 11:37
 23. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  50:36   + 12:04
 24. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                50:38   + 12:06
 25. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 51:00   + 12:28
 26. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:11   + 12:39
 27. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  51:51   + 13:19
 28. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  52:23   + 13:51
 29. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:03   + 14:31
 30. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         53:43   + 15:11
 31. Beneš Miroslav           PGP8108   SK Praga                 53:45   + 15:13
 32. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                53:57   + 15:25
 33. Junek Vladimír           TJP8400   TJ Sokol Troja           54:25   + 15:53
 34. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        55:02   + 16:30
 35. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     55:05   + 16:33
 36. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        56:00   + 17:28
 37. Černý Martin             TAP8902   KOB Tretra Praha         56:15   + 17:43
 38. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:44   + 18:12
 39. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 57:14   + 18:42
 40. Strašák Tomáš            DKP8204   Oddíl OB Kotlářka        57:24   + 18:52
 41. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        58:36   + 20:04
 42. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                58:55   + 20:23
 43. Šlapák Martin            PHK8504   OK 99 Hradec Králové     59:28   + 20:56
 44. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        60:08   + 21:36
 45. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:04   + 22:32
 46. Kučera Petr              MFP7602   Matfyz Praha             61:42   + 23:10
 47. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:01   + 23:29
 48. Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice              62:57   + 24:25
 48. Malý Jakub               3GC9100   Neregistrovaní - ZOO     62:57   + 24:25
 50. Jurga Václav             0140001   Krutě Kruté Krůty        65:06   + 26:34
 51. Jahn Petr                SJC8400   Sportcentrum Jičín       68:20   + 29:48
 52. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        68:58   + 30:26
 53. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 70:36   + 32:04
 54. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        71:51   + 33:19
 55. Ondrej Kutis             0260002   Šplouch&Pšouk            72:08   + 33:36
 56. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  72:44   + 34:12
 57. Jakovec Petr             DKL8602   KOB Kladno               73:37   + 35:05
 58. Fiala Jakub              SLA8500   SKOB Slaný               74:19   + 35:47
 59. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        74:28   + 35:56
 60. Vacek Vladimír           KNC9300   Sokol Kostelec n. Č. l.  75:47   + 37:15
 61. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           76:14   + 37:42
 62. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                79:52   + 41:20
 63. Zděnek Přemysl           DKP7904   Oddíl OB Kotlářka        80:50   + 42:18
 64. Ždimera Jan              PGP9903   SK Praga                 83:01   + 44:29
 65. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  83:26   + 44:54
 66. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               86:48   + 48:16
 67. Duda Miroslav            ROU8009   SKOB Roudnice nad Labem  90:59   + 52:27
     Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.50 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahuta Marek            MFP7301   Matfyz Praha             38:10          
  2. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       38:12   + 0:02 
  3. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          40:01   + 1:51 
  4. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               40:36   + 2:26 
  5. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB Tretra Praha         40:45   + 2:35 
  6. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:03   + 2:53 
  7. Blažek Martin            ZVO7505   OB SK Zvole              41:21   + 3:11 
  8. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              41:39   + 3:29 
  9. Šunka Jan                LOU7600   SK Moravan Louňovice     43:22   + 5:12 
 10. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               44:27   + 6:17 
 11. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  46:50   + 8:40 
 12. Michálek Josef           0090001   DREAM TEAM JENEČ         47:15   + 9:05 
 13. Kamenický Jan            TAP7900   KOB Tretra Praha         47:29   + 9:19 
 14. Suk Jiří                 MFP6401   Matfyz Praha             48:17   + 10:07
 15. Svoboda Jiří             DKP7504   Oddíl OB Kotlářka        48:22   + 10:12
 16. Havlíček Jan             RIC7902   OB Říčany                49:07   + 10:57
 17. Pangrác Ondřej           MFP7603   Matfyz Praha             49:23   + 11:13
 18. Víteček Jan              DKP7201   Oddíl OB Kotlářka        49:38   + 11:28
 19. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 49:41   + 11:31
 19. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        49:41   + 11:31
 21. Dočkal Tomáš             PGP7711   SK Praga                 52:36   + 14:26
 22. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        52:55   + 14:45
 23. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        53:29   + 15:19
 24. Dvořák Josef             PGP8006   SK Praga                 53:40   + 15:30
 25. Ehler Tomáš              VSP8102   USK Praha                53:43   + 15:33
 26. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        54:56   + 16:46
 27. Mička Aleš               TJP7300   TJ Sokol Troja           55:07   + 16:57
 28. Ježowicz Roman           VLI8002   Slavia Liberec orientee  56:44   + 18:34
 29. Lukeš Zdeněk             0030002   Outdoor Praha            58:52   + 20:42
 30. Michálek Jan             0070001   ČaČua                    60:23   + 22:13
 31. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               61:38   + 23:28
 32. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                62:01   + 23:51
 32. Žebrák Zbyněk            LOV7101   lepus.cz                 62:01   + 23:51
 34. Foršt Jakub              DOR7501   OK Dobříš                62:52   + 24:42
 35. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   63:02   + 24:52
 36. Kolář David              LOU7700   SK Moravan Louňovice     64:54   + 26:44
 37. Němec Jan                SOB7500   SOBSA                    66:44   + 28:34
 38. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                66:45   + 28:35
 39. Lacina Martin            DKP7502   Oddíl OB Kotlářka        67:47   + 29:37
 40. Končický Lukáš           RIC7501   OB Říčany                68:03   + 29:53
 41. Svatý Jakub              PGP7610   SK Praga                 68:38   + 30:28
 42. Snížek Jan               DKP7600   Oddíl OB Kotlářka        72:08   + 33:58
 43. Bém Robert               EKP7703   VŠTJ Ekonom Praha        73:26   + 35:16
 44. Beran Jaroslav           SLA7601   SKOB Slaný               76:06   + 37:56
 45. Pavela Ludovít                                              79:11   + 41:01
 46. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno               79:44   + 41:34
 47. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                81:22   + 43:12
 48. Zápotocký Luboš          SLA7500   SKOB Slaný               81:52   + 43:42
 49. Břízek Petr              LOU8000   SK Moravan Louňovice     83:44   + 45:34
 50. Havel Josef              KNC7800   Sokol Kostelec n. Č. l.  83:47   + 45:37
 51. Vondráček Martin         DKP7704   Oddíl OB Kotlářka        83:57   + 45:47
 52. Kapoun Luděk             0240001   neregistrovaný 2         88:16   + 50:06
 53. Prchlík Milan            LOU7300   SK Moravan Louňovice     93:27   + 55:17
 54. Hrstka Pavel             SLA7501   SKOB Slaný               94:51   + 56:41
 55. Lukavský Jiří            DKL7800   KOB Kladno               96:06   + 57:56
 56. Grisa Petr               SLA7600   SKOB Slaný               97:09   + 58:59
 57. Starý Jan                FSP7800   VSK ČVUT Fakulta Staveb 103:13   + 65:03
     Kolář Jan                ZVO7901   OB SK Zvole               DISK          
     Černý Ondřej             CEP7800   Čepíci                    DISK          
     Kukačka Jan              FSP7801   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Dolák Ondřej             DKP8002   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.00 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 32:16          
  2. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               34:49   + 2:33 
  3. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 37:01   + 4:45 
  4. Ptáček Jan               PGP7205   SK Praga                 37:30   + 5:14 
  5. Komín David              PGP7405   SK Praga                 39:04   + 6:48 
  6. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                39:46   + 7:30 
  7. Koliáš Čeněk             DKP7102   Oddíl OB Kotlářka        40:02   + 7:46 
  8. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                40:36   + 8:20 
  9. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              41:41   + 9:25 
 10. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                42:21   + 10:05
 11. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               42:23   + 10:07
 12. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          43:24   + 11:08
 13. Karmazín Pavel           LBE6800   TJ Lokomotiva Beroun     43:47   + 11:31
 14. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             43:57   + 11:41
 15. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         45:04   + 12:48
 16. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:54   + 13:38
 17. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                47:07   + 14:51
 18. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             48:08   + 15:52
 19. Hůla Pavel               LBE7300   TJ Lokomotiva Beroun     48:17   + 16:01
 20. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 48:21   + 16:05
 21. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        49:44   + 17:28
 22. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              51:36   + 19:20
 23. Valla Zdeněk             ZVO6501   OB SK Zvole              51:53   + 19:37
 24. Matoušek Martin          SLA7100   SKOB Slaný               52:35   + 20:19
 25. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         52:50   + 20:34
 26. Zavadil Vladimír         VSP6710   USK Praha                55:19   + 23:03
 27. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  55:48   + 23:32
 28. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              56:05   + 23:49
 29. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                56:20   + 24:04
 30. Chmelař Bohumil          PGP7204   SK Praga                 56:33   + 24:17
 31. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        57:09   + 24:53
 32. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:25   + 25:09
 33. Vavřina Jan              HCE7000   TJ Hostivice             57:51   + 25:35
 34. Hruška Jan               DOR7000   OK Dobříš                58:34   + 26:18
 35. Halač Jaro               0030001   Outdoor Praha            58:42   + 26:26
 36. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  58:52   + 26:36
 37. Černý Daniel             TAP7200   KOB Tretra Praha         59:16   + 27:00
 38. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB Tretra Praha         60:19   + 28:03
 39. Balga Jiří               DKP7302   Oddíl OB Kotlářka        62:50   + 30:34
 40. Klepetko David           0250001   Šutri                    63:16   + 31:00
 41. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:55   + 33:39
 42. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               66:37   + 34:21
 43. Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                67:08   + 34:52
 44. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav          69:33   + 37:17
 45. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              70:13   + 37:57
 46. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  71:51   + 39:35
 47. Šácha Marek              DOR7102   OK Dobříš                73:48   + 41:32
 48. Komers František         KNC6800   Sokol Kostelec n. Č. l.  74:15   + 41:59
 49. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              79:06   + 46:50
 50. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               82:27   + 50:11
 51. Prox Jakub               RIC7406   OB Říčany                85:11   + 52:55
 52. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                97:59   + 65:43
 53. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice            109:08   + 76:52
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.00 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         30:36          
  2. Ročejdl Marek            KAM6400   OK Kamenice              35:29   + 4:53 
  3. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        36:48   + 6:12 
  4. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             37:48   + 7:12 
  5. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          39:21   + 8:45 
  6. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              39:25   + 8:49 
  7. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          40:41   + 10:05
  8. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                41:27   + 10:51
  9. Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                 45:52   + 15:16
 10. Forst Libor              MFP6301   Matfyz Praha             47:14   + 16:38
 11. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  47:28   + 16:52
 12. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             48:34   + 17:58
 13. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           50:50   + 20:14
 14. Štětina Jiří             HCE6100   TJ Hostivice             52:23   + 21:47
 15. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          52:36   + 22:00
 16. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          52:54   + 22:18
 17. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          53:48   + 23:12
 18. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                55:52   + 25:16
 19. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           57:25   + 26:49
 20. Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha          62:37   + 32:01
 21. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  69:12   + 38:36
 22. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:30   + 41:54
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         33:56          
  2. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               37:53   + 3:57 
  3. Polák Zdeněk             VSP5203   USK Praha                40:53   + 6:57 
  4. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:18   + 8:22 
  5. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          42:41   + 8:45 
  6. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        42:47   + 8:51 
  7. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         45:04   + 11:08
  8. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   45:14   + 11:18
  9. Šorm Miroslav            DKL5200   KOB Kladno               46:09   + 12:13
 10. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           46:22   + 12:26
 11. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  46:48   + 12:52
 12. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         47:01   + 13:05
 13. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          47:13   + 13:17
 14. Toušek Miloslav          MKP5000   SK GORDIC Praha Kačerov  47:14   + 13:18
 15. Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno               50:09   + 16:13
 16. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           52:02   + 18:06
 17. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           62:32   + 28:36
 18. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:07   + 31:11
 19. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     70:34   + 36:38
 20. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          72:50   + 38:54
 21. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 89:59   + 56:03
     Dvořák Jaromír           TUR4600   OOB TJ Turnov             DISK          
     Janoušek Vladimír        0050001   Praha 7                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.50 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 45:02          
  2. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               47:55   + 2:53 
  3. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       48:13   + 3:11 
  4. Němec Vladimír           SLA4202   SKOB Slaný               51:30   + 6:28 
  5. Procházka Zdenko         DKP4300   Oddíl OB Kotlářka        59:40   + 14:38
  6. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  64:31   + 19:29
  7. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         66:24   + 21:22
  8. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  85:20   + 40:18
  9. Hanák Milan              FSP3400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  93:34   + 48:32
--------------------------------------------------------------------------------

T1 3.20 km, 90 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Berná Markéta            ODV7651   TJ Aero Odolena Voda     35:07          
  2. Pinkr Josef                                                 35:14   + 0:07 
  3. Zábranská Kristýna       SLA9852   SKOB Slaný               36:01   + 0:54 
  4. Šebor Jiří               DKL8100   KOB Kladno               38:45   + 3:38 
  5. Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín       40:21   + 5:14 
  6. Berný Jan                ODV7702   TJ Aero Odolena Voda     41:39   + 6:32 
  7. Brandejs Jan             DKP7503   Oddíl OB Kotlářka        44:30   + 9:23 
  8. Vokušová Tereza          TJN0454   OOB TJ Tatran Jablonec   46:03   + 10:56
  9. Svítil Petr              0020001   PetSvi                   47:32   + 12:25
 10. Linhart Václav                                              47:40   + 12:33
 11. Žižková Jaroslava        DOR7754   OK Dobříš                48:56   + 13:49
 12. Paulů Robert             0150001   Běhám na vlastní triko   49:13   + 14:06
 13. Vokuš Zdeněk             TJN5601   OOB TJ Tatran Jablonec   50:33   + 15:26
 14. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               50:52   + 15:45
 15. Bleha Stanislav          DOR7503   OK Dobříš                51:07   + 16:00
 16. Bochenková Martina       DKP8758   Oddíl OB Kotlářka        51:37   + 16:30
 17. Balejová Veronika                                           52:16   + 17:09
 18. Pecklová Jarmila         DOR7950   OK Dobříš                53:13   + 18:06
 19. Šimerka Jakub            PGP0407   SK Praga                 53:19   + 18:12
 20. Toflová Elizabeth        TAP1250   KOB Tretra Praha         53:43   + 18:36
 21. Dudlová Jana             ODV7751   TJ Aero Odolena Voda     53:48   + 18:41
 22. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         53:52   + 18:45
 23. Majerská Adriana         ODV8051   TJ Aero Odolena Voda     54:22   + 19:15
 24. Hrstková Marie           SLA8150   SKOB Slaný               54:38   + 19:31
 25. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                55:21   + 20:14
 26. Šustek Jan               0160001   -                        55:23   + 20:16
 27. Jobová Barbora           0210001   jobs                     55:29   + 20:22
 28. Šimková Markéta          KAM7153   OK Kamenice              55:41   + 20:34
 29. Hrušková Blanka          DOR7555   OK Dobříš                55:59   + 20:52
 30. Kopecký Matyáš           0330002   Dezorientovaní           56:33   + 21:26
 31. Proxová Lada             RIC8350   OB Říčany                57:13   + 22:06
 32. Grabmüller Radek         KPY8300   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:34   + 23:27
 33. Vokušová Veronika        TJN0756   OOB TJ Tatran Jablonec   58:56   + 23:49
 34. Leníková Jana            DLT6151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  60:37   + 25:30
 35. Michálková Michaela      0070004   ČaČua                    60:38   + 25:31
 36. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka        60:47   + 25:40
 37. Rousová Jana             DKL6950   KOB Kladno               61:28   + 26:21
 38. Beranová Jana            SLA7551   SKOB Slaný               61:54   + 26:47
 39. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  61:55   + 26:48
 40. Král Lukáš               0110001   olepole                  62:06   + 26:59
 41. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                 63:00   + 27:53
 42. Dudl Jan                 ODV7703   TJ Aero Odolena Voda     63:18   + 28:11
 43. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                63:43   + 28:36
 44. Vokušová Dana            TJN7750   OOB TJ Tatran Jablonec   64:57   + 29:50
 45. Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem  65:02   + 29:55
 46. Rudolf Pilch             ODV6400   TJ Aero Odolena Voda     65:18   + 30:11
 47. Vrbová Eva               FSP7450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:02   + 30:55
 48. Jirounková Petra         0080001   Hřebeč                   66:25   + 31:18
 49. Břízková Věra            LOU7951   SK Moravan Louňovice     66:35   + 31:28
 50. Koukal Tomáš                                                67:51   + 32:44
 51. Pompachová Alexandra     TAP7754   KOB Tretra Praha         68:19   + 33:12
 52. Tučný Jan                0120001   Tučňáci OB               68:21   + 33:14
 53. Szárszoi Ondřej          DOR7405   OK Dobříš                69:11   + 34:04
 54. Hořovská Vladislava                                         70:37   + 35:30
 55. Slavíček Václav                                             71:32   + 36:25
 56. Lacinová Hanka           DKP7952   Oddíl OB Kotlářka        71:38   + 36:31
 57. Oliveriusová Tereza                                         77:59   + 42:52
 58. Oliverius Honza                                             78:02   + 42:55
 59. Laga Jakub               ZBP1300   OOB SK Zbraslav          79:26   + 44:19
 60. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                80:23   + 45:16
 61. Ransdorfová Šárka        0290001   01 Sobsa                 86:34   + 51:27
 62. Studničková Katarína                                        87:18   + 52:11
 63. Janasová Barbora         PGP7152   SK Praga                 88:31   + 53:24
 64. Malá Martina             0120002   Tučňáci OB               91:17   + 56:10
 65. Pěkná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  95:29   + 60:22
 66. Ledinská Eliška          DKP0256   Oddíl OB Kotlářka        97:51   + 62:44
--------------------------------------------------------------------------------

T2 5.10 km, 180 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Michal             VSP0412   USK Praha                38:16          
  2. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                40:11   + 1:55 
  3. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        43:49   + 5:33 
  4. Blaha Jiří               VSP0411   USK Praha                45:00   + 6:44 
  5. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 50:10   + 11:54
  6. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                53:15   + 14:59
  7. Pompach Petr             TAP7801   KOB Tretra Praha         56:09   + 17:53
  8. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     60:17   + 22:01
  9. Peckl Martin             DOR7701   OK Dobříš                63:43   + 25:27
 10. Machar Pavel             DKP7903   Oddíl OB Kotlářka        68:04   + 29:48
 11. Trojek Pavel                                                68:11   + 29:55
 12. Kukačková Renata         FSP7951   VSK ČVUT Fakulta Staveb  69:36   + 31:20
 13. Topič Jiří               LOU7800   SK Moravan Louňovice     70:19   + 32:03
 14. Mikulová Zuzana          ZVO7951   OB SK Zvole              71:52   + 33:36
 15. Bolehovský Pavel         VSP7133   USK Praha                73:42   + 35:26
 16. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  74:09   + 35:53
 17. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                78:39   + 40:23
 18. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                79:36   + 41:20
 19. Hronza Jan               DOR7800   OK Dobříš                81:34   + 43:18
 20. Kučerová Barbora         HCE0001   TJ Hostivice             82:23   + 44:07
 21. Svoboda Jan              ODV7605   TJ Aero Odolena Voda     83:20   + 45:04
 22. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               85:22   + 47:06
 23. Bouda Petr               0100001   Neregistrovany           85:41   + 47:25
 24. Vojtěchovský Martin      0330001   Dezorientovaní           85:44   + 47:28
 25. Hančl Martin             ROU7601   SKOB Roudnice nad Labem  87:04   + 48:48
 26. Bouda Milan              0100002   Neregistrovany           87:12   + 48:56
 27. Mitáš Jiří               0300001   Ketkovice                89:40   + 51:24
 28. Vít David                SPC7200   SPORTICUS team           95:24   + 57:08
 29. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                97:06   + 58:50
 30. Nekolný Karel            0180001   YetiTheHidden           103:53   + 65:37
 31. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic 105:49   + 67:33
 32. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem 106:30   + 68:14
 33. Hroch Tomáš              0270001   Hroši                   106:37   + 68:21
 34. Paulino Jose             MKP8600   SK GORDIC Praha Kačerov 126:44   + 88:28
 35. Michalík Bohumil                                           128:06   + 89:50
 36. Odložilová Andrea                                          139:27   + 101:11
 37. Klíma Kamil              0320001   SK Olympia Praha SPS    152:42   + 114:26
     Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TF 1.80 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Kilián          FSP1300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:13          
  2. Šulc Martin                                                 23:25   + 2:12 
  3. Prchlík Martin           LOU1300   SK Moravan Louňovice     24:40   + 3:27 
  4. Rakovcová Zuzana         SCP1150   OK Sparta Praha          25:09   + 3:56 
  5. Snopová Tereza                                              26:39   + 5:26 
  6. Kukačková Jana           FSP1251   VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:09   + 5:56 
  7. Kukačková Johana         FSP1056   VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:20   + 6:07 
  8. Mullis Robert            DKP1200   Oddíl OB Kotlářka        27:53   + 6:40 
  9. Ptáček Ondřej            DKP1204   Oddíl OB Kotlářka        28:57   + 7:44 
  9. Pohlová Sandra           TAP1151   KOB Tretra Praha         28:57   + 7:44 
 11. Slámová Michaela                                            29:07   + 7:54 
 12. Snopová Sára             0220002   Běžci Nouzov             30:14   + 9:01 
 13. Dušková Tereza           LOU1054   SK Moravan Louňovice     30:32   + 9:19 
 14. Proxová Veronika         0130001   Proxovi                  30:50   + 9:37 
 15. Lorencová Kateřina       DOR1251   OK Dobříš                30:57   + 9:44 
 16. Fialová Kristýna         DOR1250   OK Dobříš                31:43   + 10:30
 17. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              32:47   + 11:34
 18. Ledinská Lucie           DKP1253   Oddíl OB Kotlářka        34:03   + 12:50
 19. Benda Daniel             PGP1100   SK Praga                 34:14   + 13:01
 20. Hýbl Orlík               VIP1400   SK VIPrahlo              34:40   + 13:27
 21. Mikulová Laura           ZVO1450   OB SK Zvole              34:55   + 13:42
 22. Ptáčková Lucie           DKP1255   Oddíl OB Kotlářka        36:11   + 14:58
 23. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         36:38   + 15:25
 24. Seidl Kryštof            RIC1407   OB Říčany                37:38   + 16:25
 25. Kopecká Kateřina                                            37:57   + 16:44
 26. Paulů Max                0150002   Běhám na vlastní triko   38:16   + 17:03
 27. Michálková Veronika      0070002   ČaČua                    38:45   + 17:32
 28. Kopecký Hynek            VSP1300   USK Praha                38:53   + 17:40
 29. Dobiáš Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem  39:19   + 18:06
 30. Matyšková Kristýna       PLU1050   TJ SOKOL Plumlov         41:04   + 19:51
 31. Matyšek Stanislav        PLU7612   TJ SOKOL Plumlov         41:41   + 20:28
 32. Hrušková Zuzana                                             42:19   + 21:06
 33. Mičánková Thea           LOU1253   SK Moravan Louňovice     42:25   + 21:12
 33. Matoušková Edita                                            42:25   + 21:12
 35. Hrušková Tereza                                             42:42   + 21:29
 36. Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem  43:15   + 22:02
 37. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             44:31   + 23:18
 38. Michálek Bonifác         0070003   ČaČua                    45:37   + 24:24
 39. Pilař Jiří               CEP1300   Čepíci                   46:22   + 25:09
 40. Jobová Kristýna          0210002   jobs                     49:24   + 28:11
 40. Slavíček Filip                                              49:24   + 28:11
 42. Šulcová Anna                                                50:21   + 29:08
 43. Svoboda David            DKP1205   Oddíl OB Kotlářka        51:04   + 29:51
 44. Malec Ludvík                                                52:43   + 31:30
 45. Nezvedová Terza                                             55:45   + 34:32
 45. Nezveda David                                               55:45   + 34:32
 47. Brdičková Jana           FSP1250   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:43   + 35:30
 48. Rada Marek               0230001   OB Větrný Jeníkov        59:59   + 38:46
 49. Pinkr Jan                HCE1300   TJ Hostivice             61:29   + 40:16
 50. Vít Christian            SPC1705   SPORTICUS team           89:00   + 67:47
     Zimová Veronika          DCE0650   KOB Dobřichovice          DISK          
     Moráčková Meda           ZBP1750   OOB SK Zbraslav           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------