Kód závodu          : 5000
Název               : H.S.H Vysočina cup - E3
Datum               : 14.07.2019
Pořadatel           : CHT - OOB SK Chrast
Stavitel tratí      : Mareček Petr - R3

D10N 1.58 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klímová Markéta          OTK0950   OOB TJ Jiskra Otrokovic  15:29          
  2. Kurfürstová Marie        FSP1050   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:57   + 2:28 
  3. Bašusová Olga            KAM1250   OK Kamenice              18:35   + 3:06 
  4. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  19:50   + 4:21 
  5. Pilná Anna               OSN1151   SK Orientační sporty No  20:02   + 4:33 
  6. Kubešová Kristýna        RUZ1050   TJ Růžená                22:40   + 7:11 
  7. Schwarzová Katka         LBE1199   TJ Lokomotiva Beroun     23:41   + 8:12 
  8. Kolaříková Sofie         SBK0955   KOB START Blansko        26:12   + 10:43
  9. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  27:55   + 12:26
 10. Kollárovitsová Julie     AOP0951   Orientační Běh Opava     28:33   + 13:04
 11. Schwarzová Martina       LBE0999   TJ Lokomotiva Beroun     29:20   + 13:51
 12. Granátová Markéta        TBM1053   KOS TJ Tesla Brno        30:00   + 14:31
 13. Hoke Berenika            0220005                            30:12   + 14:43
 14. Fialová Kristýna         DOR1250   OK Dobříš                32:52   + 17:23
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.24 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Julie           TBM0980   KOS TJ Tesla Brno        16:46          
  2. Marková Eva              ZBM0954   SK Žabovřesky Brno       18:37   + 1:51 
  3. Nováková Anna Marie      CTB0951   SK OB Chotěboř           22:25   + 5:39 
  4. Kubíčková Lucie          VIC0952   OB Vizovice              23:54   + 7:08 
  5. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     24:05   + 7:19 
  6. Kubíčková Magdalena      UOL1150   SOB Olomouc              24:23   + 7:37 
  7. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             24:59   + 8:13 
  8. Slámová Julie            LCE1051   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:12   + 8:26 
  9. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  25:22   + 8:36 
 10. Luterová Laura           PLU1051   TJ SOKOL Plumlov         25:48   + 9:02 
 11. Beránková Kamila         ZBM1152   SK Žabovřesky Brno       25:55   + 9:09 
 12. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  25:59   + 9:13 
 13. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 26:18   + 9:32 
 14. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:50   + 10:04
 15. Mudráková Natálie        TBM0953   KOS TJ Tesla Brno        27:32   + 10:46
 16. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  27:38   + 10:52
 17. Komárková Veronika       CHC0955   K.O.B. Choceň            28:09   + 11:23
 18. Dvořáčková Eva           OSN1050   SK Orientační sporty No  30:04   + 13:18
 19. Růžičková Žofie          TZL0953   SKOB Zlín                36:13   + 19:27
 20. Dvořáčková Eliška        TTR0951   OOB Třebíč               42:34   + 25:48
 21. Beránková Julie          ZBM0956   SK Žabovřesky Brno       44:30   + 27:44
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.49 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               18:42          
  2. Kellerová Alice          cht08522                            19:13   + 0:31 
  3. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                19:27   + 0:45 
  4. Běloušková Kateřina      CTB0752   SK OB Chotěboř           19:51   + 1:09 
  5. Gajdová Michaela         VSP0752   USK Praha                20:44   + 2:02 
  6. Kovalčíková Alena        AOP0751   Orientační Běh Opava     21:15   + 2:33 
  7. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             21:49   + 3:07 
  8. Petriláková Amálie RebekaDOR0953   OK Dobříš                21:50   + 3:08 
  9. Otrubová Karolína        PLU0888   TJ SOKOL Plumlov         22:12   + 3:30 
 10. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             22:15   + 3:33 
 11. Gregorová Alice          DKP0758   Oddíl OB Kotlářka        22:29   + 3:47 
 12. Dvořáková Lucie          BBM0750   BETA URSUS Orienteering  22:35   + 3:53 
 13. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:44   + 4:02 
 14. Strýčková Barbora        ADA0852   OOB Spartak Adamov       22:49   + 4:07 
 15. Tomanková Alice          KSU0959   Klub vytrvalostních spo  24:29   + 5:47 
 16. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                24:51   + 6:09 
 17. Rotková Veronika         ZBM0854   SK Žabovřesky Brno       24:58   + 6:16 
 18. Charouzová Eliška        CHT0851   OOB SK Chrast            25:26   + 6:44 
 19. Kamenická Tereza Ester   OSN0888   SK Orientační sporty No  25:51   + 7:09 
 20. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  26:00   + 7:18 
 21. Hrbáčková Michaela       LCE0751   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:14   + 7:32 
 22. Lošťáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  27:10   + 8:28 
 23. Janíčková Jolana         OSN0777   SK Orientační sporty No  27:18   + 8:36 
 24. Komínová Vendula         RUZ0751   TJ Růžená                27:22   + 8:40 
 25. Gregorová Julie          RUZ0750   TJ Růžená                27:45   + 9:03 
 26. Rozsívalová Adéla        KON0760   KOB Konice               29:37   + 10:55
 27. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB Tretra Praha         35:14   + 16:32
 28. Jelínková Michaela       CTB0851   SK OB Chotěboř           36:37   + 17:55
 29. Honsová Johana           ZBP0852   OOB SK Zbraslav          37:40   + 18:58
 30. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                43:52   + 25:10
 31. Good Julie               SBR0750   SKOB Bruntál             66:58   + 48:16
 32. Štefková Michaela        PLU0851   TJ SOKOL Plumlov         67:55   + 49:13
 33. Nešporová Terezie        TTR0852   OOB Třebíč               74:14   + 55:32
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.44 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659   KOS TJ Tesla Brno        23:36          
  2. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                24:14   + 0:38 
  3. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        25:46   + 2:10 
  4. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  26:25   + 2:49 
  5. Fuchsová Ema             TBM0653   KOS TJ Tesla Brno        27:23   + 3:47 
  6. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       27:34   + 3:58 
  7. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    27:44   + 4:08 
  8. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                28:01   + 4:25 
  9. Ježková Ivana            ZBM0560   SK Žabovřesky Brno       30:15   + 6:39 
 10. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  31:08   + 7:32 
 11. Pospíšilová Stella       STE0551   SK SKI-OB Šternberk      31:18   + 7:42 
 12. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    32:39   + 9:03 
 13. Wacková Anna             SJI0653   OK Jihlava               34:22   + 10:46
 14. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  38:30   + 14:54
 15. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             46:37   + 23:01
 16. Řeháková Klára           BFM0556   SKOB Frýdek - Místek     48:45   + 25:09
 17. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                50:15   + 26:39
 18. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     52:07   + 28:31
 19. Venusová Anna            STE0554   SK SKI-OB Šternberk      57:42   + 34:06
 20. Good Eliška              SBR0550   SKOB Bruntál             85:12   + 61:36
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.38 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            31:52          
  2. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:08   + 4:16 
  3. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       37:56   + 6:04 
  4. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  38:29   + 6:37 
  5. Barnatová Klára          ZBM0352   SK Žabovřesky Brno       39:39   + 7:47 
  6. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             39:55   + 8:03 
  7. Pilná Klára              OSN0452   SK Orientační sporty No  40:41   + 8:49 
  8. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       41:07   + 9:15 
  9. Bídová Markéta           UOL0352   SOB Olomouc              41:44   + 9:52 
 10. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              41:51   + 9:59 
 11. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             41:55   + 10:03
 12. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  42:26   + 10:34
 13. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  42:52   + 11:00
 14. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             42:58   + 11:06
 15. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:33   + 12:41
 16. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  46:30   + 14:38
 17. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        47:40   + 15:48
 18. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     48:19   + 16:27
 19. Počtová Klára            OPI0453   Orientační sporty Písek  51:10   + 19:18
 20. Hovořáková Karolína      ZBM0351   SK Žabovřesky Brno       52:50   + 20:58
 21. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                53:07   + 21:15
 22. Lubrichová Veronika      STE0451   SK SKI-OB Šternberk      55:12   + 23:20
 23. Richterová Julie         ADA0351   OOB Spartak Adamov       55:14   + 23:22
 24. Němečková Kateřina       PLU0350   TJ SOKOL Plumlov         55:48   + 23:56
 25. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        56:00   + 24:08
 26. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                56:19   + 24:27
 27. Nešporová Marie          TTR0351   OOB Třebíč               57:32   + 25:40
 28. Widuch Sandra            0340004                            58:37   + 26:45
 29. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  58:51   + 26:59
 30. Trepáčová Gabriela       STE0353   SK SKI-OB Šternberk      63:01   + 31:09
 31. Lukašáková Sára          STE0450   SK SKI-OB Šternberk      64:49   + 32:57
 32. Černochová Michaela      PLU0351   TJ SOKOL Plumlov         67:22   + 35:30
 33. Haluzová Štěpánka        SBR0450   SKOB Bruntál             80:50   + 48:58
     Pachmannová Bára         AOP0351   Orientační Běh Opava      DISK          
     Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.03 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    37:42          
  2. Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No  41:11   + 3:29 
  3. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              43:27   + 5:45 
  4. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        45:27   + 7:45 
  5. Raclavská Vlaďka         UOL0253   SOB Olomouc              46:02   + 8:20 
  6. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:08   + 9:26 
  7. Mudráková Eliška         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:28   + 10:46
  8. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            48:59   + 11:17
  9. Mrózek Teresa            TRI0251   TJ TŽ Třinec             50:04   + 12:22
 10. Titzová Adéla            PGP0257   SK Praga                 50:38   + 12:56
 11. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                51:02   + 13:20
 12. Petriláková Anežka RozáriDOR0251   OK Dobříš                53:11   + 15:29
 13. Bernatíková Hana         TRI0253   TJ TŽ Třinec             53:29   + 15:47
 14. Černá Kateřina           VPM0250   KOS Slavia Plzeň         53:58   + 16:16
 15. Raclavská Zuzana         UOL0251   SOB Olomouc              54:17   + 16:35
 16. Pospíšilová Helena       STE0253   SK SKI-OB Šternberk      56:49   + 19:07
 17. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             57:15   + 19:33
 18. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          58:38   + 20:56
 19. Kropáčková Vendula       CHT0353   OOB SK Chrast            60:38   + 22:56
 20. Bečvářová Markéta        OPI0250   Orientační sporty Písek  61:18   + 23:36
 21. Raclavská Lenka          UOL0252   SOB Olomouc              70:05   + 32:23
 22. Houserová Tereza         OPI0156   Orientační sporty Písek  72:55   + 35:13
 23. Kulíková Adéla           0230001                            77:27   + 39:45
 24. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  82:30   + 44:48
     Končáková Alžběta        LCE0256   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 6.53 km, 110 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šístková Iveta           LPU8654   OK Lokomotiva Pardubice  42:38          
  2. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  42:47   + 0:09 
  3. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           42:49   + 0:11 
  4. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  42:54   + 0:16 
  5. Voborníková Alena        CTB9451   SK OB Chotěboř           44:07   + 1:29 
  6. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       45:08   + 2:30 
  7. Perůtková Jindra         ZBM8989   SK Žabovřesky Brno       45:50   + 3:12 
  8. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  46:05   + 3:27 
  9. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       47:10   + 4:32 
 10. Poklopová Lenka          SSU8952   SK Severka Šumperk       47:48   + 5:10 
 11. Hlavová Hana             KON8888   KOB Konice               48:04   + 5:26 
 12. Rollier Monika           PHK8051   OK 99 Hradec Králové     48:06   + 5:28 
 13. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       48:07   + 5:29 
 14. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              48:33   + 5:55 
 15. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:35   + 5:57 
 16. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha         51:33   + 8:55 
 17. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                53:31   + 10:53
 18. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  54:03   + 11:25
 19. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        54:46   + 12:08
 20. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:24   + 12:46
 21. Novotná Tereza           PHK9255   OK 99 Hradec Králové     58:42   + 16:04
 22. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  58:54   + 16:16
 23. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  63:40   + 21:02
 24. Vavrysová Barbara        LCE9751   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:19   + 23:41
 25. Rickmeyer Tina           71D8650   USV TU Dresden           81:55   + 39:17
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.94 km, 100 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            43:58          
  2. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  45:04   + 1:06 
  3. Udržalová Pavla          LPU8552   OK Lokomotiva Pardubice  46:07   + 2:09 
  4. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:56   + 2:58 
  5. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            47:24   + 3:26 
  6. Staňková Lucie           ASU8756   Magnus Orienteering      47:54   + 3:56 
  7. Turczerová Hana          KSU9393   Klub vytrvalostních spo  47:57   + 3:59 
  8. Gebauerová Jana          ZBM7951   SK Žabovřesky Brno       48:20   + 4:22 
  9. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   48:27   + 4:29 
 10. Uhlíková Tereza          PGP9162   SK Praga                 49:04   + 5:06 
 11. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       49:22   + 5:24 
 12. Tichá Veronika           TZL9951   SKOB Zlín                49:41   + 5:43 
 13. Vozdová Aneta            KSU9394   Klub vytrvalostních spo  49:44   + 5:46 
 13. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       49:44   + 5:46 
 15. Matulová Lucie           ADA8880   OOB Spartak Adamov       49:57   + 5:59 
 16. Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové     50:29   + 6:31 
 17. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  50:55   + 6:57 
 18. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       52:08   + 8:10 
 19. Vernerová Radka          VBM8558   VSK Mendelu Brno         53:22   + 9:24 
 20. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       53:27   + 9:29 
 21. Lehárová Alžběta         LPU9456   OK Lokomotiva Pardubice  54:07   + 10:09
 22. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     55:08   + 11:10
 23. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  55:25   + 11:27
 24. Nováková Tereza          LPU9757   OK Lokomotiva Pardubice  55:26   + 11:28
 25. Křečková Lenka           ASU9271   Magnus Orienteering      56:24   + 12:26
 26. Jansová Doubravka        LPU9750   OK Lokomotiva Pardubice  58:09   + 14:11
 27. Šňupárková Anna          DKP9652   Oddíl OB Kotlářka        58:27   + 14:29
 28. Sabelová Markéta         TRI9656   TJ TŽ Třinec             58:49   + 14:51
 29. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  60:17   + 16:19
 30. Hrabánková Zuzana        PGP9950   SK Praga                 64:07   + 20:09
 31. Hrabánková Klára         PGP9654   SK Praga                 64:19   + 20:21
 32. Dittrichová Petra        KON8787   KOB Konice               64:33   + 20:35
     Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                 DISK          
     Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 5.51 km, 95 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polednová Hana           RUZ8051   TJ Růžená                48:13          
  2. Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava               48:41   + 0:28 
  3. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          48:45   + 0:32 
  4. Botiková Daniela         LCE9158   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:19   + 1:06 
  5. Kociánová Lenka          VBM8553   VSK Mendelu Brno         50:31   + 2:18 
  6. Fučíková Hana            VBM7751   VSK Mendelu Brno         50:46   + 2:33 
  7. Křížová Lenka            TTR8551   OOB Třebíč               51:16   + 3:03 
  8. Slámová Petra            ZBM8459   SK Žabovřesky Brno       51:43   + 3:30 
  9. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  54:02   + 5:49 
 10. Zavadilová Simona        PTE8485   TJ Sokol Ptení           54:36   + 6:23 
 11. Kolmanová Josefa         LTP8653   OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:06   + 7:53 
 12. Křístková Veronika       ZBM8379   SK Žabovřesky Brno       56:13   + 8:00 
 13. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:26   + 9:13 
 14. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  57:27   + 9:14 
 15. Lennerová Hana           LPU8952   OK Lokomotiva Pardubice  57:34   + 9:21 
 16. Kopecká Johana           PGP9956   SK Praga                 59:14   + 11:01
 17. Nádvorníková Tereza      LPU8953   OK Lokomotiva Pardubice  60:15   + 12:02
 18. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        60:45   + 12:32
 19. Vojtíšková Viktorie      LPU0051   OK Lokomotiva Pardubice  61:39   + 13:26
 20. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:55   + 13:42
 21. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        66:25   + 18:12
 22. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  70:47   + 22:34
 23. Mesiarkinová Kamila      ASU8282   Magnus Orienteering      71:44   + 23:31
 24. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               73:18   + 25:05
 25. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             78:05   + 29:52
 26. Kotrčová Lenka           PDY9350   Běhej Poděbrady          78:26   + 30:13
 27. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  78:55   + 30:42
 28. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              83:28   + 35:15
     Kozumplíková Alice       RBK8151   SK Radioklub Blansko      DISK          
     Končáková Klára          LCE9555   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Šuterová Kateřina        CET8351   TJ Loko Česká Třebová     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.88 km, 95 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        40:08          
  2. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            43:25   + 3:17 
  3. Rost Hanna               0410001                            44:15   + 4:07 
  4. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               45:04   + 4:56 
  5. Klimplová Lenka          LPU7951   OK Lokomotiva Pardubice  45:30   + 5:22 
  6. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:46   + 5:38 
  7. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        48:13   + 8:05 
  8. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  48:43   + 8:35 
  9. Čechová Jitka            VBM8353   VSK Mendelu Brno         49:01   + 8:53 
 10. Žukova Kateřina          LDC9151   KOB Děčín                50:27   + 10:19
 11. Vacková Anna             SJI9854   OK Jihlava               50:53   + 10:45
 12. Kašparová Šárka          AOP7251   Orientační Běh Opava     51:30   + 11:22
 13. Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic  51:47   + 11:39
 14. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      52:28   + 12:20
 15. Horvátová Hana           ASU9797   Magnus Orienteering      52:52   + 12:44
 16. Doležalová Lenka         SHK8256   OK Slavia Hradec Králov  54:00   + 13:52
 17. Procházková Michaela     LPU8960   OK Lokomotiva Pardubice  54:15   + 14:07
 18. Handlová Andrea          0260001                            55:05   + 14:57
 19. Pilíková Veronika        CET8152   TJ Loko Česká Třebová    55:32   + 15:24
 20. Steblová Veronika        0250001                            57:33   + 17:25
 21. Malíková Stanislava      EKP8950   VŠTJ Ekonom Praha        58:12   + 18:04
 22. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      58:41   + 18:33
 23. Stoszková Jana           AOP8850   Orientační Běh Opava     59:46   + 19:38
 24. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         62:56   + 22:48
 25. Strosova Jana            0290001                            64:46   + 24:38
 26. Kovářová Tereza          TRI9756   TJ TŽ Třinec             65:17   + 25:09
 27. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:25   + 26:17
 28. Gallová Veronika         STH0053   SK Studenec              66:34   + 26:26
 29. Erbanová Petra           ROU8952   SKOB Roudnice nad Labem  67:02   + 26:54
 30. Syslová Edita            PGP8853   SK Praga                 72:30   + 32:22
 31. Bendáková Eliška         LTU9250   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:43   + 32:35
 32. Soroka Martyna           TUR9466   OOB TJ Turnov            74:55   + 34:47
 33. Stoklasová Daniela       OSN0055   SK Orientační sporty No  81:30   + 41:22
 34. Kadlecová Daniela        LDC9251   KOB Děčín                82:44   + 42:36
 35. Dubnová Kateřina         LDC8250   KOB Děčín                87:48   + 47:40
 36. Marková Michaela         KUO8551   KOB Ústí nad Orlicí      88:01   + 47:53
 37. Lounková Zuzana          PDY8550   Běhej Poděbrady          92:36   + 52:28
 38. Sychrová Daniela         VBM8458   VSK Mendelu Brno        115:21   + 75:13
     Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Benešová Zuzana          LIT8353   KOB Litvínov              DISK          
     Hrdličková Ludmila       SLA9851   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.68 km, 95 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               49:42          
  2. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:15   + 0:33 
  3. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          50:19   + 0:37 
  4. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          51:45   + 2:03 
  5. Novotná Kateřina         PHK8252   OK 99 Hradec Králové     53:00   + 3:18 
  6. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 54:33   + 4:51 
  7. Ptáčková Veronika        TBM7374   KOS TJ Tesla Brno        55:05   + 5:23 
  8. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       62:29   + 12:47
  9. Šťastná Lenka            CTB8351   SK OB Chotěboř           64:47   + 15:05
 10. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  73:01   + 23:19
 11. Bukovacová Alena         ZBM7454   SK Žabovřesky Brno       77:04   + 27:22
 12. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           79:25   + 29:43
 13. Raudenská Lenka          6KC8150   Neregistrovaní           87:01   + 37:19
 14. Daňková Veronika         SBK8151   KOB START Blansko       104:46   + 55:04
     Asterová Jana            SLA7451   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.28 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buršíková Olga           SJI8150   OK Jihlava               53:36          
  2. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          54:06   + 0:30 
  3. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         58:04   + 4:28 
  4. Krejčí Lenka             PTE8350   TJ Sokol Ptení           61:14   + 7:38 
  5. Smětáková Ivana          HLV8153   KČT - OB Holešov         61:59   + 8:23 
  6. Good Ludmila             SBR8050   SKOB Bruntál             62:11   + 8:35 
  7. Dvořáčková Jana          TTR8154   OOB Třebíč               62:12   + 8:36 
  8. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  63:08   + 9:32 
  9. Baťková Zuzana           TZL8151   SKOB Zlín                63:18   + 9:42 
 10. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             63:21   + 9:45 
 11. Andrade Milena           0210001                            66:39   + 13:03
 12. Brychtová Zuzana         JHB8053   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  71:11   + 17:35
 13. Kubešová Eva             RUZ8151   TJ Růžená                72:02   + 18:26
 14. Málková Šárka            CST8351   OB Strakonice            72:18   + 18:42
 15. Slámová Alena            LCE8253   OOB TJ Slovan Luhačovic  79:06   + 25:30
 16. Wacková Hana             SJI7853   OK Jihlava               81:52   + 28:16
 17. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                81:54   + 28:18
 18. Kroupová Kateřina        LPU8154   OK Lokomotiva Pardubice  88:28   + 34:52
 19. Eliášková Hana           LBM8051   TJ Lokomotiva Ingstav B  88:41   + 35:05
 20. Balcarová Kateřina       CET8252   TJ Loko Česká Třebová    92:10   + 38:34
 21. Rotková Gabriela         0110001                            93:11   + 39:35
 22. Hrbáčková Karla          LCE8152   OOB TJ Slovan Luhačovic  96:12   + 42:36
 23. Běloušková Ilona         CTB8053   SK OB Chotěboř           99:23   + 45:47
 24. Rozsívalová Petra        KON8063   KOB Konice               99:45   + 46:09
 25. Tesařová Jitka           RBK6451   SK Radioklub Blansko    119:49   + 66:13
 26. Jelínková Hana           CTB8152   SK OB Chotěboř          175:20   + 121:44
     Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.03 km, 85 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringlová Martina       VCB7851   OB České Budějovice      39:02          
  2. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  41:06   + 2:04 
  3. Otrubová Johana          PLU7852   TJ SOKOL Plumlov         46:14   + 7:12 
  4. Chmelářová Radka         JPV7650   Oddíl OS SK Prostějov    46:36   + 7:34 
  5. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             47:01   + 7:59 
  6. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              47:42   + 8:40 
  7. Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                48:02   + 9:00 
  8. Míková Lenka             VCB7653   OB České Budějovice      48:07   + 9:05 
  9. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             48:54   + 9:52 
 10. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             49:51   + 10:49
 11. Otrubová Věra            PLU7777   TJ SOKOL Plumlov         49:59   + 10:57
 12. Tomanková Martina        KSU7552   Klub vytrvalostních spo  50:50   + 11:48
 13. Dvořáčková Jana          OSN7850   SK Orientační sporty No  52:01   + 12:59
 14. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 52:14   + 13:12
 15. Veselá Eva               VCB7853   OB České Budějovice      54:39   + 15:37
 16. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  55:02   + 16:00
 17. Papicová Silvie          BZP7651   Báječné ženy v orientač  55:20   + 16:18
 18. Kotecká Michaela         TBM7856   KOS TJ Tesla Brno        57:23   + 18:21
 19. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     61:55   + 22:53
 20. Hulcová Pavla            KSH7753   OB Kašperské Hory        65:52   + 26:50
 21. Komanová Kristína        27S7850   Farmaceut Bratislava     67:55   + 28:53
 22. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           68:41   + 29:39
 23. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 73:53   + 34:51
 24. Karafiatová Lucie                                           86:47   + 47:45
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 4.69 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíčková Eva            UOL7752   SOB Olomouc              52:22          
  2. Zitková Radka            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  52:57   + 0:35 
  3. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       53:34   + 1:12 
  4. Sklenářová Dita          SBR7750   SKOB Bruntál             59:05   + 6:43 
  5. Slavíčková Lada          JHB7951   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  61:01   + 8:39 
  6. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     62:33   + 10:11
  7. Gregorová Lenka          SJH7853   SJH Jindřichův Hradec    62:36   + 10:14
  8. Klímová Barbora          OTK7251   OOB TJ Jiskra Otrokovic  64:32   + 12:10
  9. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice             64:43   + 12:21
 10. Vršková Dagmar           ZBM7850   SK Žabovřesky Brno       65:13   + 12:51
 11. Lubrichová Eva           STE7556   SK SKI-OB Šternberk      65:55   + 13:33
 12. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:33   + 14:11
 13. Luterová Kristýna        PLU7878   TJ SOKOL Plumlov         66:39   + 14:17
 14. Vláčilová Kateřina       RIC7757   OB Říčany                68:13   + 15:51
 15. Honsová Jitka            ZBP7352   OOB SK Zbraslav          69:19   + 16:57
 16. Palátová Lenka           TTR7551   OOB Třebíč               69:43   + 17:21
 17. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:04   + 18:42
 18. Zámečníková Jitka        0050001                            72:21   + 19:59
 19. Stoklasová Markéta       OSN7555   SK Orientační sporty No 104:31   + 52:09
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.24 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  38:05          
  2. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  38:07   + 0:02 
  3. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    39:07   + 1:02 
  4. Horáková Jindra          LPU6854   OK Lokomotiva Pardubice  40:16   + 2:11 
  5. Bialeková Martina        LBE7350   TJ Lokomotiva Beroun     40:27   + 2:22 
  6. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         40:31   + 2:26 
  7. Benešová Marika          0220001                            44:22   + 6:17 
  8. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                48:10   + 10:05
  9. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:48   + 13:43
 10. Petýrková Pavlína        BZP7351   Báječné ženy v orientač  51:57   + 13:52
 11. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               53:35   + 15:30
 12. Vavrysová Lenka          LCE7451   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:26   + 16:21
 13. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   54:29   + 16:24
 14. Doušková Vlasta          TBM7060   KOS TJ Tesla Brno        56:01   + 17:56
 15. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        57:32   + 19:27
 16. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                58:10   + 20:05
 17. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               59:02   + 20:57
 18. Kolářová Michaela        SLA7351   SKOB Slaný               67:35   + 29:30
 19. Halamová Anna            TAP7350   KOB Tretra Praha         68:41   + 30:36
 20. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              79:55   + 41:50
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.93 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláčková Jana          HLV7060   KČT - OB Holešov         45:39          
  2. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:28   + 0:49 
  3. Zbraňková Magda          STE7352   SK SKI-OB Šternberk      46:32   + 0:53 
  4. Janíčková Jitka          OSN7356   SK Orientační sporty No  46:36   + 0:57 
  5. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  46:49   + 1:10 
  6. Fuchsová Marcela         TBM7260   KOS TJ Tesla Brno        47:57   + 2:18 
  7. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              49:21   + 3:42 
  8. Richterová Nataša        ADA7451   OOB Spartak Adamov       50:22   + 4:43 
  9. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             55:12   + 9:33 
 10. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  59:07   + 13:28
 11. Strýčková Monika         ADA7454   OOB Spartak Adamov       59:24   + 13:45
 12. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:38   + 13:59
 13. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     59:44   + 14:05
 14. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  60:12   + 14:33
 15. Pittnerová Lenka         RUZ7150   TJ Růžená                61:50   + 16:11
 16. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  64:05   + 18:26
 17. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  65:26   + 19:47
 18. Beránková Šárka          ZBM7356   SK Žabovřesky Brno       65:34   + 19:55
 19. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             66:06   + 20:27
 20. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  66:20   + 20:41
 21. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     66:39   + 21:00
 22. Suková Renata            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  66:51   + 21:12
 23. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                66:53   + 21:14
 24. Bžatková Romana          0080002                            67:43   + 22:04
 25. Kováčiková Lenka         0180003                            68:38   + 22:59
 26. Mašatová Zora                                               70:00   + 24:21
 27. Velátová Jana            OPI7350   Orientační sporty Písek  71:37   + 25:58
 28. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  85:00   + 39:21
 29. Vavříková Iveta          MOV7450   SKOB Ostrava             85:53   + 40:14
 30. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady         102:14   + 56:35
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.93 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       38:18          
  2. Sibileva Maria           0340001                            40:42   + 2:24 
  3. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  41:26   + 3:08 
  4. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  42:37   + 4:19 
  5. Hlavová Miroslava        KON6389   KOB Konice               44:05   + 5:47 
  6. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  50:06   + 11:48
  7. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               51:17   + 12:59
  8. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             54:34   + 16:16
  9. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     57:10   + 18:52
 10. Voborníková Eva          CTB6851   SK OB Chotěboř           58:04   + 19:46
 11. Stodůlková Lenka         LTU6752   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:59   + 21:41
 12. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  64:50   + 26:32
 13. Schäferová Jana          TZL6566   SKOB Zlín                76:15   + 37:57
 14. Málková Věra             CST6550   OB Strakonice            86:56   + 48:38
 15. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        90:48   + 52:30
 16. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n 104:54   + 66:36
     Kamarytová Martina       MLA6651   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 3.42 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukášová Lenka           TBM6653   KOS TJ Tesla Brno        41:25          
  2. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      47:51   + 6:26 
  3. Kulová Jana              VAM6550   OB Vamberk               51:08   + 9:43 
  4. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  53:54   + 12:29
  5. Foltýnová Lenka          SJI6751   OK Jihlava               68:53   + 27:28
  6. Daňková Jitka            LTU6750   OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:02   + 27:37
  7. Vítková Miroslava        PTE6952   TJ Sokol Ptení           76:38   + 35:13
     Poštulková Milada        STE6850   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.55 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavrysová Iva            LCE6359   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:26          
  2. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  32:04   + 1:38 
  3. Galíková Jana            TBM6351   KOS TJ Tesla Brno        33:47   + 3:21 
  4. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     35:03   + 4:37 
  5. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:33   + 5:07 
  6. Potěšilová Vladimíra     VBM5655   VSK Mendelu Brno         39:42   + 9:16 
  7. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    41:09   + 10:43
  8. Sklenářová Jana          MLA6258   MLOK Mariánské Lázně     41:24   + 10:58
  9. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         41:45   + 11:19
 10. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         42:03   + 11:37
 11. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  42:19   + 11:53
 12. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  48:39   + 18:13
 13. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:47   + 18:21
 14. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  55:04   + 24:38
 15. Brémová Hildegarda       KRE6050   OOB TJ Sokol Křemže      55:28   + 25:02
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.09 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           ZBM5662   SK Žabovřesky Brno       31:24          
  2. Syslová Iva              TTR6151   OOB Třebíč               35:50   + 4:26 
  3. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        38:14   + 6:50 
  4. Czaschová Irena          SBR6150   SKOB Bruntál             39:22   + 7:58 
  5. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  42:42   + 11:18
  6. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            45:25   + 14:01
  7. Hrabicová Iva            OOP6150   TJ Opava                 47:19   + 15:55
  8. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  49:32   + 18:08
  9. Zelenková Lenka          0020001                            50:22   + 18:58
 10. Jelínková Jana           RUZ5552   TJ Růžená                53:52   + 22:28
 11. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  60:02   + 28:38
 12. Vlková Soňa              LDC6251   KOB Děčín                85:31   + 54:07
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.42 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  37:17          
  2. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        39:47   + 2:30 
  3. Pokorná Eva              TCB5751   SK Technik České Budějo  40:00   + 2:43 
  4. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         41:00   + 3:43 
  5. Vejvodová Mirka          LPM5750   OK Lokomotiva Plzeň      41:46   + 4:29 
  6. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         42:41   + 5:24 
  7. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 45:39   + 8:22 
  8. Kabáthová Jitka          ZBM5582   SK Žabovřesky Brno       48:07   + 10:50
  9. Rančáková Stáňa          DKL5950   KOB Kladno               55:50   + 18:33
 10. Salajková Věra           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  56:04   + 18:47
 11. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  60:04   + 22:47
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.09 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         34:32          
  2. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                34:52   + 0:20 
  3. Opavová Stanislava       MLA5451   MLOK Mariánské Lázně     35:10   + 0:38 
  4. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             40:11   + 5:39 
  5. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        43:26   + 8:54 
  6. Slámová Hana             TBM4951   KOS TJ Tesla Brno        45:38   + 11:06
  7. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             45:45   + 11:13
  8. Volencová Ivana          OTK5250   OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:12   + 13:40
  9. Podhorská Věra           SJI5252   OK Jihlava               74:34   + 40:02
 10. Oulická Hana             TRT5350   KOS Třešť                87:29   + 52:57
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.82 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 34:49          
  2. Liščinská Eva            TBM4451   KOS TJ Tesla Brno        44:11   + 9:22 
  3. Suchánková Libuše        SOP4851   OOB TJ Slezan Opava      45:37   + 10:48
  4. Kupcová Věroslava        DVP4850   DVP ORIENTATION          46:16   + 11:27
  5. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   49:08   + 14:19
  6. Matějů Ladislava         UVP4750   Slovan Praha             53:17   + 18:28
  7. Novotná Ludmila          ZLH4850   OOB TJ Zlaté Hory        54:11   + 19:22
  8. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          57:29   + 22:40
  9. Hudečková Alena          KTA4351   SK Kotnov Tábor          61:09   + 26:20
 10. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  63:17   + 28:28
 11. Boučková Ludmila         OCB4351   OC České Budějovice      65:57   + 31:08
 12. Nejezchlebová Věra       KAS4551   KOB Kamenický Šenov      67:00   + 32:11
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.58 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Antonín          CTB1101   SK OB Chotěboř           13:06          
  2. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       13:19   + 0:13 
  3. Macka Sebastián          LCE1112   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:16   + 4:10 
  4. Kužel Jonáš              FSP1201   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:40   + 5:34 
  5. Buršík Matěj             SJI1002   OK Jihlava               20:31   + 7:25 
  6. Nehasil František        BOR1101   OK Jiskra Nový Bor       21:37   + 8:31 
  7. Minařík František        VCB1103   OB České Budějovice      23:32   + 10:26
  8. Míka Ondřej              VCB1003   OB České Budějovice      23:52   + 10:46
  9. Macka Matyáš             LCE1313   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:28   + 13:22
 10. Hulec František          KSH1101   OB Kašperské Hory        54:33   + 41:27
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.24 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Petr               VSP0903   USK Praha                15:17          
  2. Kovalčík Petr            AOP0901   Orientační Běh Opava     15:53   + 0:36 
  3. Blažek Vojtěch           SJH1003   SJH Jindřichův Hradec    16:39   + 1:22 
  4. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     17:01   + 1:44 
  5. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  19:12   + 3:55 
  6. Novák Tobiáš             CTB1103   SK OB Chotěboř           21:04   + 5:47 
  7. Růžička Matěj            KSU0901   Klub vytrvalostních spo  22:12   + 6:55 
  8. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:46   + 7:29 
  9. Lutera Oliver            PLU1001   TJ SOKOL Plumlov         23:20   + 8:03 
 10. Hřivňák Petr             PLU0900   TJ SOKOL Plumlov         24:00   + 8:43 
 11. Minařík Josef            VCB0903   OB České Budějovice      26:34   + 11:17
 12. Šmahel Tadeáš            OPI1000   Orientační sporty Písek  31:51   + 16:34
 13. Čeřovský Filip           KON1010   KOB Konice               35:33   + 20:16
 14. Rozsíval Martin          KON1022   KOB Konice               39:50   + 24:33
 15. Chmelář Filip            JPV0900   Oddíl OS SK Prostějov    47:09   + 31:52
 16. Svatý Filip              PGP1101   SK Praga                 49:37   + 34:20
 17. Lounek Alexandr          PDY1100   Běhej Poděbrady          67:12   + 51:55
     Gregor Marek             DKP0914   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Bašus Ondřej             KAM1004   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.87 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Vojtěch          VCB0702   OB České Budějovice      20:17          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             21:19   + 1:02 
  3. Ptáček Jonáš             TBM0717   KOS TJ Tesla Brno        21:44   + 1:27 
  4. Ježek David              ZBM0813   SK Žabovřesky Brno       22:14   + 1:57 
  5. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  25:19   + 5:02 
  6. Blažek Cyril             SJH0701   SJH Jindřichův Hradec    25:23   + 5:06 
  7. Světnický Antonín        STE0800   SK SKI-OB Šternberk      26:20   + 6:03 
  8. Čech Viktor              AOP0801   Orientační Běh Opava     26:56   + 6:39 
  9. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     27:37   + 7:20 
 10. Štěpánek Ondřej          TBM0809   KOS TJ Tesla Brno        32:09   + 11:52
 11. Marek Filip              ZBM0706   SK Žabovřesky Brno       33:11   + 12:54
 12. Venhoda Lukáš            SJI0801   OK Jihlava               35:05   + 14:48
 13. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     36:57   + 16:40
 14. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:43   + 18:26
 15. Dvořáček Jan             TTR0701   OOB Třebíč               48:10   + 27:53
 16. Jirouš Matouš            JIL0805   OK Jilemnice             55:44   + 35:27
 17. Eliášek Patrik           LBM0801   TJ Lokomotiva Ingstav B  86:39   + 66:22
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.89 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        24:51          
  2. Bukovác Filip            ZBM0501   SK Žabovřesky Brno       25:39   + 0:48 
  3. Otruba František         PLU0501   TJ SOKOL Plumlov         26:12   + 1:21 
  4. Vítek Matěj              SJI0500   OK Jihlava               26:16   + 1:25 
  5. Černoch Martin           PLU0500   TJ SOKOL Plumlov         26:52   + 2:01 
  6. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             27:14   + 2:23 
  7. Strýček Jan              ADA0503   OOB Spartak Adamov       27:26   + 2:35 
  8. Nouza Michal             SJH0505   SJH Jindřichův Hradec    27:28   + 2:37 
  9. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                27:42   + 2:51 
 10. Vedra Tobiáš             TBM0621   KOS TJ Tesla Brno        28:10   + 3:19 
 11. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              28:11   + 3:20 
 12. Pejchal Josef            OSN0500   SK Orientační sporty No  28:14   + 3:23 
 13. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                28:37   + 3:46 
 14. Odehnal Tomáš            ADA0500   OOB Spartak Adamov       29:07   + 4:16 
 15. Novák Matyáš             CTB0601   SK OB Chotěboř           29:27   + 4:36 
 16. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             29:33   + 4:42 
 17. Sláma Šimon              LCE0502   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:14   + 5:23 
 18. Trepáč Adam              STE0504   SK SKI-OB Šternberk      30:45   + 5:54 
 19. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             31:00   + 6:09 
 20. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  32:31   + 7:40 
 21. Mudrák Daniel            TBM0629   KOS TJ Tesla Brno        32:41   + 7:50 
 22. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  34:45   + 9:54 
 23. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  36:01   + 11:10
 24. Hrbáček Filip            LCE0501   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:49   + 11:58
 25. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     39:03   + 14:12
 26. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 39:08   + 14:17
 27. Richter Rudolf           ADA0601   OOB Spartak Adamov       43:11   + 18:20
 28. Mitterbauer Lisa                                            44:58   + 20:07
 29. Koman Ján                27S0503   Farmaceut Bratislava     45:33   + 20:42
 30. Dvořák Jakub             BBM0502   BETA URSUS Orienteering  46:28   + 21:37
 31. Jelínek Jaromír          CTB0603   SK OB Chotěboř           55:12   + 30:21
 32. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč               58:58   + 34:07
 33. Petit Rémi               OPI0602   Orientační sporty Písek  60:00   + 35:09
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.68 km, 95 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lička Adam               TBM0326   KOS TJ Tesla Brno        37:49          
  2. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                38:27   + 0:38 
  3. Venhoda Matěj            SJI0301   OK Jihlava               39:37   + 1:48 
  4. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  40:18   + 2:29 
  5. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             40:27   + 2:38 
  6. Gregor Jáchym            RUZ0400   TJ Růžená                40:51   + 3:02 
  7. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:53   + 3:04 
  8. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               41:29   + 3:40 
  9. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                43:19   + 5:30 
 10. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    43:54   + 6:05 
 11. Bialožyt Marek           TRI0301   TJ TŽ Třinec             44:22   + 6:33 
 12. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            44:38   + 6:49 
 13. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  45:20   + 7:31 
 14. Doušek Tomáš             TBM0401   KOS TJ Tesla Brno        45:31   + 7:42 
 15. Čech Vít                 AOP0302   Orientační Běh Opava     46:06   + 8:17 
 16. Kužel Jan                FSP0400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:48   + 11:59
 17. Cícha Václav             TTR0401   OOB Třebíč               51:18   + 13:29
 18. Ježek Filip              ZBM0414   SK Žabovřesky Brno       54:38   + 16:49
 19. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 54:51   + 17:02
 20. Chrást Lukáš             OSN0301   SK Orientační sporty No  55:15   + 17:26
 21. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  59:23   + 21:34
 22. Jirků Adam               OSN0400   SK Orientační sporty No  70:13   + 32:24
 23. Dvořáček Jakub           OSN0303   SK Orientační sporty No  71:10   + 33:21
 24. Velát Vojtěch            OPI0400   Orientační sporty Písek  75:14   + 37:25
 25. Retek David              NNN0008   Neregistrovaní           75:42   + 37:53
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.16 km, 110 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        39:07          
  2. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         41:00   + 1:53 
  3. Mareček Šimon            LPU0222   OK Lokomotiva Pardubice  42:20   + 3:13 
  4. Dostál František         UOL0201   SOB Olomouc              42:38   + 3:31 
  5. Cícha Matěj              TTR0102   OOB Třebíč               43:08   + 4:01 
  6. Tuharský Erik            TRI0100   TJ TŽ Třinec             43:22   + 4:15 
  7. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     43:29   + 4:22 
  8. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč               45:18   + 6:11 
  9. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  45:26   + 6:19 
 10. Mayer Šimon              VPM0209   KOS Slavia Plzeň         46:19   + 7:12 
 11. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  46:41   + 7:34 
 12. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                48:07   + 9:00 
 13. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  48:10   + 9:03 
 14. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              48:20   + 9:13 
 15. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              48:47   + 9:40 
 16. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 50:17   + 11:10
 17. Poštulka Lukáš           STE0104   SK SKI-OB Šternberk      50:35   + 11:28
 18. Palát Bohuslav           TTR0201   OOB Třebíč               51:17   + 12:10
 19. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  51:37   + 12:30
 20. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  51:54   + 12:47
 21. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:44   + 13:37
 22. Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň         57:04   + 17:57
 23. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      58:44   + 19:37
 24. Jirka Matyáš             UOL0203   SOB Olomouc              62:29   + 23:22
 25. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  64:12   + 25:05
 26. Šafář Martin             KSU0105   Klub vytrvalostních spo  68:04   + 28:57
 27. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  73:43   + 34:36
 28. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  87:37   + 48:30
 29. Hansson Erik             0340005                            89:05   + 49:58
 30. Hrdlička Jan             SLA0200   SKOB Slaný              107:11   + 68:04
 31. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli 115:00   + 75:53
 32. Lác Jan Ladislav         0130001                           150:29   + 111:22
     Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Bican Martin             OPI0101   Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 8.46 km, 160 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       43:02          
  2. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  43:33   + 0:31 
  3. Horvát Petr              TBM9437   KOS TJ Tesla Brno        44:00   + 0:58 
  4. Rollier Baptiste         PHK8200   OK 99 Hradec Králové     44:06   + 1:04 
  5. Petržela Jan             PHK9200   OK 99 Hradec Králové     44:31   + 1:29 
  6. Rost Erik                0430001                            44:56   + 1:54 
  7. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  45:26   + 2:24 
  8. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  45:59   + 2:57 
  8. Prášil Marek             SJI7313   OK Jihlava               45:59   + 2:57 
 10. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       46:03   + 3:01 
 11. Klusáček Jan             ZBM9301   SK Žabovřesky Brno       46:11   + 3:09 
 12. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       46:47   + 3:45 
 13. Klusáček Matěj           LCE8903   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:09   + 4:07 
 14. Mudrák Štěpán            LCE9601   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:16   + 5:14 
 15. Vacek Vojtěch            SJI9602   OK Jihlava               48:47   + 5:45 
 16. Bencúr Juraj             AOP7700   Orientační Běh Opava     49:02   + 6:00 
 17. Sýkora Vojtěch           LCE9801   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:18   + 6:16 
 18. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            49:41   + 6:39 
 19. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                50:09   + 7:07 
 20. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  50:16   + 7:14 
 21. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  50:36   + 7:34 
 22. Zimmermann Jakub         TBM8911   KOS TJ Tesla Brno        51:29   + 8:27 
 23. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic  51:38   + 8:36 
 24. Perknovský Radim         JPV8235   Oddíl OS SK Prostějov    51:41   + 8:39 
 25. Melecký Martin           AOP9001   Orientační Běh Opava     51:44   + 8:42 
 26. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  51:53   + 8:51 
 27. Matula Petr              ADA8202   OOB Spartak Adamov       52:43   + 9:41 
 28. Nakvosas Gytis           0200001                            53:29   + 10:27
 29. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 53:57   + 10:55
 30. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  54:15   + 11:13
 31. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 55:04   + 12:02
 32. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     55:06   + 12:04
 33. Navrátil Šimon           PGP9702   SK Praga                 56:01   + 12:59
 34. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 56:10   + 13:08
 35. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             57:01   + 13:59
 36. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  57:41   + 14:39
 37. Dvorský Vojtěch          SKM9401   KOB Směr Kroměříž        58:06   + 15:04
 38. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         58:11   + 15:09
 39. Červinka Jan             OKP8901   SK OK 24 Praha           58:29   + 15:27
 40. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  58:54   + 15:52
 41. Hadač Filip              AOP9301   Orientační Běh Opava     59:28   + 16:26
 42. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  61:23   + 18:21
 43. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     63:29   + 20:27
 44. Tomanek Daniel           KSU7410   Klub vytrvalostních spo  63:42   + 20:40
 45. Udržal Tomáš             LPU8002   OK Lokomotiva Pardubice  70:41   + 27:39
 46. Skoupý Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      74:37   + 31:35
     Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                  DISK          
     Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk        DISK          
     Slezák Zdeněk            LCE8902   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec              DISK          
     Škoda Jakub              DOK8800   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 7.36 km, 155 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               44:11          
  2. Vozda Vojtěch            KSU9043   Klub vytrvalostních spo  45:46   + 1:35 
  3. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     46:39   + 2:28 
  4. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  46:48   + 2:37 
  4. Drábek Jan               ZBM8511   SK Žabovřesky Brno       46:48   + 2:37 
  6. Laciga Radek             PGP8202   SK Praga                 46:53   + 2:42 
  7. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       47:23   + 3:12 
  8. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        47:25   + 3:14 
  9. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo  47:36   + 3:25 
 10. Kolárik Tomáš            TZL9302   SKOB Zlín                47:39   + 3:28 
 11. Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov            47:55   + 3:44 
 12. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  48:10   + 3:59 
 13. Bukovac Maroš            ZBM7605   SK Žabovřesky Brno       48:23   + 4:12 
 14. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       48:25   + 4:14 
 15. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        49:02   + 4:51 
 16. Kašpar Michal            TZL9308   SKOB Zlín                49:17   + 5:06 
 17. Valenta Jiří             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:26   + 5:15 
 18. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               49:40   + 5:29 
 19. Perůtka Jan              LCE8801   OOB TJ Slovan Luhačovic  50:08   + 5:57 
 20. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         50:35   + 6:24 
 21. Kamenický Tobiáš         OSN9339   SK Orientační sporty No  50:46   + 6:35 
 22. Novák Pavel              CTB7001   SK OB Chotěboř           51:12   + 7:01 
 23. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  51:54   + 7:43 
 24. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     52:17   + 8:06 
 25. Sklenář Martin           AOP9501   Orientační Běh Opava     53:19   + 9:08 
 26. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        53:29   + 9:18 
 27. Fojtů Petr               PDY8700   Běhej Poděbrady          53:35   + 9:24 
 28. Seitler Milan            ASU9148   Magnus Orienteering      54:43   + 10:32
 29. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  55:04   + 10:53
 30. Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice         55:54   + 11:43
 31. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:15   + 12:04
 32. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        56:22   + 12:11
 33. Vavřík Tomáš             MOV0004   SKOB Ostrava             56:30   + 12:19
 34. Navrátil Marek           KYL7100   SK SP Kylešovice         57:00   + 12:49
 35. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   57:38   + 13:27
 36. Šmejc Jakub              SJC9401   Sportcentrum Jičín       57:45   + 13:34
 37. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  57:54   + 13:43
 38. Václavek Tomáš           STE5809   SK SKI-OB Šternberk      58:19   + 14:08
 39. Šrubař Michal            ASU8606   Magnus Orienteering      60:00   + 15:49
 40. Kazda Adam               TJN9104   OOB TJ Tatran Jablonec   60:41   + 16:30
 41. Vláčil Daniel            RIC7307   OB Říčany                60:46   + 16:35
 42. Paták Jan                0380001                            61:10   + 16:59
 43. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  61:47   + 17:36
 44. Vlažný Jan               LCE8901   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:26   + 20:15
 45. Škrabánek Matěj          SJI9203   OK Jihlava               65:18   + 21:07
 46. Krajíček Vojtěch         VRL8803   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:01   + 23:50
 47. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice  69:03   + 24:52
 48. Jurica Jan               LPU9611   OK Lokomotiva Pardubice  70:39   + 26:28
 49. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       73:16   + 29:05
 50. Knap Zdeněk              0380002                            79:10   + 34:59
 51. Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř          106:06   + 61:55
     Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Horák Patrik             TUR9502   OOB TJ Turnov             DISK          
     Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.86 km, 120 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     45:58          
  2. Fučík Karel              VBM7246   VSK Mendelu Brno         47:29   + 1:31 
  3. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  47:32   + 1:34 
  4. Otruba Karel             PLU7917   TJ SOKOL Plumlov         47:35   + 1:37 
  5. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       47:47   + 1:49 
  6. Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno       48:32   + 2:34 
  7. Matyšek Radoslav         PLU8007   TJ SOKOL Plumlov         49:03   + 3:05 
  8. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               49:08   + 3:10 
  9. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                49:31   + 3:33 
 10. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          49:32   + 3:34 
 10. Gregor Martin            DKP7705   Oddíl OB Kotlářka        49:32   + 3:34 
 12. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               50:37   + 4:39 
 13. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  50:55   + 4:57 
 14. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  51:17   + 5:19 
 15. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       51:22   + 5:24 
 16. Sychra Tomáš             VBM8305   VSK Mendelu Brno         52:09   + 6:11 
 17. Kalina Tomáš             TBM8505   KOS TJ Tesla Brno        52:22   + 6:24 
 18. Šťastný Karel            CTB7901   SK OB Chotěboř           52:23   + 6:25 
 19. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  53:18   + 7:20 
 20. Verner Tomáš             VBM8204   VSK Mendelu Brno         53:32   + 7:34 
 21. Hodek Michal             TAP8808   KOB Tretra Praha         53:36   + 7:38 
 22. Buchtík Ondřej           VLI8101   Slavia Liberec orientee  54:18   + 8:20 
 23. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  54:45   + 8:47 
 24. Trávníček Jan            PLU7501   TJ SOKOL Plumlov         54:50   + 8:52 
 25. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 56:00   + 10:02
 25. Krtička Jan              PLU7931   TJ SOKOL Plumlov         56:00   + 10:02
 27. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     56:19   + 10:21
 28. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        56:30   + 10:32
 29. Kafka Matěj              SJI9903   OK Jihlava               57:10   + 11:12
 30. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 58:51   + 12:53
 31. Poštulka Tomáš           STE9700   SK SKI-OB Šternberk      60:08   + 14:10
 32. Líbal Jakub              ROU9202   SKOB Roudnice nad Labem  60:25   + 14:27
 33. Uhlíř Marek              PGP9405   SK Praga                 61:20   + 15:22
 34. Kulich Martin            ZBM9009   SK Žabovřesky Brno       61:55   + 15:57
 35. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek  63:04   + 17:06
 36. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov       63:28   + 17:30
 37. Buchtík Aleš             XBM8201   PELLS ABND RACING TEAM   63:59   + 18:01
 38. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  64:41   + 18:43
 39. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno         65:07   + 19:09
 40. Procházka Tomáš          LPU9110   OK Lokomotiva Pardubice  65:26   + 19:28
 41. Paclík Roman             SHK7801   OK Slavia Hradec Králov  66:33   + 20:35
 42. Oujeský Tomáš            ADA7433   OOB Spartak Adamov       68:14   + 22:16
 43. Chvátal Lukáš            ZBM8309   SK Žabovřesky Brno       69:25   + 23:27
 44. Cikhardt Jakub           TAP8706   KOB Tretra Praha         72:03   + 26:05
 45. Šedivý Jiří              VBM8207   VSK Mendelu Brno         73:32   + 27:34
 46. Pauschek Karel           ZBM8509   SK Žabovřesky Brno       74:21   + 28:23
 47. Hulec Jakub              KSH8401   OB Kašperské Hory        75:50   + 29:52
 48. Pátek Richard            ZBM7609   SK Žabovřesky Brno       79:08   + 33:10
 49. Veselý Martin            LPU9310   OK Lokomotiva Pardubice  84:47   + 38:49
 50. Foltýn Tomáš             SJI9801   OK Jihlava               93:01   + 47:03
 51. Súkup Jaroslav           0320001                           110:07   + 64:09
     Tomášek Tomáš            STE8000   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Svízela Vojtěch          LCE9101   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.99 km, 100 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           49:57          
  2. Šiška Petr               0010001                            49:58   + 0:01 
  3. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 50:01   + 0:04 
  4. Duben Jiří Šumík         LDC8800   KOB Děčín                51:39   + 1:42 
  5. Bžatek Vojtěch           0080003                            53:13   + 3:16 
  6. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      53:27   + 3:30 
  7. Walach Ondřej            TRI9601   TJ TŽ Třinec             53:49   + 3:52 
  8. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  55:15   + 5:18 
  9. Duben Jiří               LDC8101   KOB Děčín                55:25   + 5:28 
 10. Schäfer Jan              TZL9301   SKOB Zlín                56:17   + 6:20 
 11. Polák Robert             0170001                            57:01   + 7:04 
 12. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        58:23   + 8:26 
 13. Suchomel Vít             MBM8448   O-mikron                 59:03   + 9:06 
 14. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      59:06   + 9:09 
 15. Severýn Otto             VLI7402   Slavia Liberec orientee  60:00   + 10:03
 16. Čermák Jiří              CTB9903   SK OB Chotěboř           61:39   + 11:42
 17. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               63:42   + 13:45
 18. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          66:00   + 16:03
 19. Minařík Luboš            TBM5711   KOS TJ Tesla Brno        67:05   + 17:08
 20. Thiemel Jiří             ASU8948   Magnus Orienteering      68:11   + 18:14
 21. Karlík Jan               TBM8809   KOS TJ Tesla Brno        69:19   + 19:22
 22. Knotek Kamil             0270001                            73:57   + 24:00
 23. Pavlík Lukáš             RUZ0000   TJ Růžená                74:08   + 24:11
 24. Chloupek Pavel           0440001                            75:49   + 25:52
 25. Bouček Jakub             OCB9501   OC České Budějovice      76:04   + 26:07
 26. Pecka Lukáš              HLV7707   KČT - OB Holešov         82:27   + 32:30
 27. Knotek Vojtěch           0090001                            84:58   + 35:01
 28. Šubrt Martin             ADA9111   OOB Spartak Adamov       85:53   + 35:56
 29. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  89:33   + 39:36
 30. Věžník Antonín           ADA9001   OOB Spartak Adamov       94:22   + 44:25
 31. Ash Adam                 OCB9701   OC České Budějovice      97:43   + 47:46
 32. Stejskal Ondřej          LBM8801   TJ Lokomotiva Ingstav B 114:45   + 64:48
 33. Holecy Lukáš             LPU8509   OK Lokomotiva Pardubice 123:55   + 73:58
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.89 km, 130 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Radek            PHK7402   OK 99 Hradec Králové     47:21          
  2. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  47:27   + 0:06 
  3. Kužel Tomáš              FSP7610   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:11   + 3:50 
  4. Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava               51:54   + 4:33 
  5. Hladký Viktor            VAM8201   OB Vamberk               52:57   + 5:36 
  6. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          56:40   + 9:19 
  7. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       57:15   + 9:54 
  8. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:45   + 10:24
  9. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          58:59   + 11:38
 10. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       60:17   + 12:56
 11. Bubela Tomáš             ASU8101   Magnus Orienteering      61:32   + 14:11
 12. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín       63:26   + 16:05
 13. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          66:59   + 19:38
 14. Liščinský Tomáš          ZBM8411   SK Žabovřesky Brno       68:13   + 20:52
 15. Šutera Josef             CET7901   TJ Loko Česká Třebová    68:17   + 20:56
 16. Kautský Jiří             SCP8201   OK Sparta Praha          69:40   + 22:19
 17. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Mladá Boleslav      69:57   + 22:36
 18. Videcký Jan              KSU7504   Klub vytrvalostních spo  71:50   + 24:29
 19. Silnoušek Jiří           STE7200   SK SKI-OB Šternberk      73:47   + 26:26
 20. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               75:32   + 28:11
 21. Sláma Lumír              LCE8103   OOB TJ Slovan Luhačovic  77:44   + 30:23
 22. Blažek Zdeněk            SJH7601   SJH Jindřichův Hradec    79:39   + 32:18
 23. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          88:54   + 41:33
 24. Kašpar Miroslav          3SZ8000   Neregistrovaní          123:23   + 76:02
     Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                     DISK          
  MS Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            57:43   + 10:22
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.44 km, 110 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stoszek Jakub            AOP8300   Orientační Běh Opava     57:56          
  2. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  58:21   + 0:25 
  3. Vlach Jan                JPV8237   Oddíl OS SK Prostějov    69:05   + 11:09
  4. Chloupek Tomáš           VBM8404   VSK Mendelu Brno         70:36   + 12:40
  5. Čech Viktor              VBM8001   VSK Mendelu Brno         71:17   + 13:21
  6. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  71:49   + 13:53
  7. Duch Zdeněk              LPU8306   OK Lokomotiva Pardubice  73:47   + 15:51
  8. Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř           79:46   + 21:50
  9. Rouš Pavel               VBM8102   VSK Mendelu Brno         81:25   + 23:29
 10. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  82:23   + 24:27
 11. Poštulka Zdenek          STE6600   SK SKI-OB Šternberk      88:04   + 30:08
 12. Paseka Tomáš             0360012                            88:58   + 31:02
 13. Peloušek Jiří            0350002                            93:25   + 35:29
 14. Kozel Jiří               0040001                            93:32   + 35:36
 15. Lutera Michal            PLU8101   TJ SOKOL Plumlov         95:56   + 38:00
 16. Betlach Michal           CET7801   TJ Loko Česká Třebová    96:33   + 38:37
 17. Beránek Miroslav         ZBM7705   SK Žabovřesky Brno       97:21   + 39:25
 18. Polách David             0190001                           107:20   + 49:24
     Balcar Vít               CET8103   TJ Loko Česká Třebová     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 6.44 km, 110 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        40:41          
  2. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               43:10   + 2:29 
  3. Dvořáček Jiří            OSN7502   SK Orientační sporty No  47:17   + 6:36 
  4. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        47:33   + 6:52 
  5. Kotecký Ondřej           TBM7703   KOS TJ Tesla Brno        47:58   + 7:17 
  6. Ptáček Ondřej            TBM7120   KOS TJ Tesla Brno        49:53   + 9:12 
  7. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       52:56   + 12:15
  8. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 53:02   + 12:21
  9. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        55:05   + 14:24
 10. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  57:22   + 16:41
 11. Kolek Petr               ASU7501   Magnus Orienteering      58:26   + 17:45
 12. Sláma Jaroslav           OSN6901   SK Orientační sporty No  60:09   + 19:28
 13. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  60:11   + 19:30
 14. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             60:20   + 19:39
 15. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  62:57   + 22:16
 16. Pospíšil Radek           TJP7802   TJ Sokol Troja           71:12   + 30:31
 17. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              71:50   + 31:09
 18. Koman Marek              27S7902   Farmaceut Bratislava     76:01   + 35:20
 19. Svatý Jakub              PGP7610   SK Praga                 82:46   + 42:05
 20. Daněk Roman              SBK7541   KOB START Blansko        85:57   + 45:16
 21. Běloušek Pavel           CTB7602   SK OB Chotěboř           94:50   + 54:09
 22. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice 108:28   + 67:47
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 6.16 km, 110 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          56:57          
  2. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:14   + 8:17 
  3. Falta Radim              KUO7802   KOB Ústí nad Orlicí      67:59   + 11:02
  4. Růžička Lukáš            KSU7849   Klub vytrvalostních spo  69:24   + 12:27
  5. Vintr Radek              TZL7701   SKOB Zlín                70:54   + 13:57
  6. Chmelář Jan              JPV7501   Oddíl OS SK Prostějov    72:59   + 16:02
  7. Stoklasa Radek           OSN7500   SK Orientační sporty No  74:54   + 17:57
  8. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              77:47   + 20:50
  9. Cícha Radek              TTR7503   OOB Třebíč               78:48   + 21:51
 10. Good Martin              SBR7800   SKOB Bruntál             81:02   + 24:05
 11. Kubíček Petr             VIC7801   OB Vizovice              83:20   + 26:23
 12. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                84:41   + 27:44
 13. Hrbáček Tomáš            LCE7702   OOB TJ Slovan Luhačovic  88:32   + 31:35
 14. Slavíček Václav          JHB7703   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  91:42   + 34:45
 15. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             97:39   + 40:42
 16. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            100:47   + 43:50
 17. Laga Miroslav            ZBP7900   OOB SK Zbraslav         101:16   + 44:19
 18. Procinger Michal         VRL7602   OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:35   + 50:38
 19. Kysilka Vratislav        PDY7803   Běhej Poděbrady         117:14   + 60:17
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.96 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        45:44          
  2. Šafařík Ivo              OPI7402   Orientační sporty Písek  46:45   + 1:01 
  3. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    48:28   + 2:44 
  4. Otruba Marek             PLU7417   TJ SOKOL Plumlov         49:45   + 4:01 
  5. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                51:24   + 5:40 
  6. Tornai Szabolcs          25H7101   Szabi SE                 52:23   + 6:39 
  7. Odehnal Luděk            ADA7400   OOB Spartak Adamov       53:47   + 8:03 
  8. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300   TJ Růžená                54:15   + 8:31 
  8. Šindelka Antonín         DLP7200   OOB TJ Dukla Praha       54:15   + 8:31 
 10. Ježek Petr               ZBM7202   SK Žabovřesky Brno       56:15   + 10:31
 11. Žáček Zbyněk             RBK7101   SK Radioklub Blansko     56:28   + 10:44
 12. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:30   + 10:46
 13. Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                 57:52   + 12:08
 14. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  58:16   + 12:32
 15. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha          61:39   + 15:55
 16. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  61:43   + 15:59
 17. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha          65:55   + 20:11
 18. Sliva Jan                SCP7300   OK Sparta Praha          67:53   + 22:09
 19. Komín Petr               RUZ7200   TJ Růžená                70:43   + 24:59
 20. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           71:05   + 25:21
 21. Aster Vladimír           SLA6500   SKOB Slaný               71:12   + 25:28
 22. Velát Josef              OPI7302   Orientační sporty Písek  81:02   + 35:18
 23. Dostál Tomáš             DLP7400   OOB TJ Dukla Praha       86:49   + 41:05
 24. Bžatek Miroslav          0080001                            98:15   + 52:31
     Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.52 km, 95 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  46:07          
  2. Svěchota Milan           MOV7202   SKOB Ostrava             48:41   + 2:34 
  3. Trhlík Tomáš             PLU7407   TJ SOKOL Plumlov         49:45   + 3:38 
  4. Lička Lukáš              VBM7301   VSK Mendelu Brno         50:08   + 4:01 
  5. Čech Tomáš               AOP7001   Orientační Běh Opava     50:30   + 4:23 
  6. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         54:58   + 8:51 
  7. Dušek Vladimír           TBM7400   KOS TJ Tesla Brno        56:35   + 10:28
  8. Svoboda Martin           BFM6701   SKOB Frýdek - Místek     57:50   + 11:43
  9. Šiška Oto                OTK7202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  59:08   + 13:01
 10. Horký Tomáš              TBM6747   KOS TJ Tesla Brno        59:34   + 13:27
 11. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  60:50   + 14:43
 12. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  62:34   + 16:27
 13. Kligl Vladislav          TBM6910   KOS TJ Tesla Brno        63:40   + 17:33
 14. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       66:19   + 20:12
 15. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  66:58   + 20:51
 16. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      77:22   + 31:15
 17. Zemko Zdeněk             SLA7300   SKOB Slaný               79:08   + 33:01
 18. Janovský Petr            JIL7202   OK Jilemnice             79:12   + 33:05
 19. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             81:21   + 35:14
 20. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav          83:15   + 37:08
 21. Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 105:19   + 59:12
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 5.52 km, 95 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502   OB České Budějovice      40:40          
  2. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     41:21   + 0:41 
  3. Pavlík Radek             ASU6849   Magnus Orienteering      41:39   + 0:59 
  4. Tesař Jiří               AOP6702   Orientační Běh Opava     42:19   + 1:39 
  5. Mudrák Pavel             TBM6900   KOS TJ Tesla Brno        42:29   + 1:49 
  6. Málek Martin             CST6501   OB Strakonice            45:20   + 4:40 
  7. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         48:00   + 7:20 
  8. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  49:06   + 8:26 
  9. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  49:14   + 8:34 
 10. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  50:16   + 9:36 
 11. Václavek Jiří            STE5701   SK SKI-OB Šternberk      50:20   + 9:40 
 12. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  50:43   + 10:03
 13. Kovačič Marek            OSN6600   SK Orientační sporty No  50:59   + 10:19
 14. Beránek Petr             BOR6701   OK Jiskra Nový Bor       51:45   + 11:05
 15. Vacek Milan              SJI6901   OK Jihlava               53:09   + 12:29
 16. Mareček Jiří             ADA5901   OOB Spartak Adamov       54:53   + 14:13
 17. Sklenář Josef            SBR6601   SKOB Bruntál             57:05   + 16:25
 18. Nouza Petr               SJH6501   SJH Jindřichův Hradec    57:15   + 16:35
 19. Rachůnek Stanislav       SJI6801   OK Jihlava               59:10   + 18:30
 20. Sedláček Jaroslav        HLV6404   KČT - OB Holešov         59:22   + 18:42
 21. Kamaryt Miloš            MLA6404   MLOK Mariánské Lázně     61:13   + 20:33
 22. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 62:32   + 21:52
 23. Procházka Tomáš          LPU6503   OK Lokomotiva Pardubice  70:10   + 29:30
 24. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  77:22   + 36:42
 25. Beneš Petr               0220002                            82:31   + 41:51
 26. Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli  95:58   + 55:18
 27. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  98:57   + 58:17
 28. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                99:00   + 58:20
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 5.28 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         51:51          
  2. Suk Marek                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:35   + 3:44 
  3. Vítek Zbyněk             PTE6622   TJ Sokol Ptení           55:55   + 4:04 
  4. Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava             56:50   + 4:59 
  5. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              64:42   + 12:51
  6. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:11   + 15:20
  7. Hlava Miroslav           KON6515   KOB Konice               67:42   + 15:51
  8. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  73:36   + 21:45
  9. Lukašák Štefan           STE6700   SK SKI-OB Šternberk      77:08   + 25:17
 10. Strýček Jiří             ADA6701   OOB Spartak Adamov       79:10   + 27:19
 11. Holík Miroslav           0180001                            87:06   + 35:15
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.28 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           39:21          
  2. Vrubel Karel             TZL6401   SKOB Zlín                41:21   + 2:00 
  3. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        43:11   + 3:50 
  4. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       43:31   + 4:10 
  5. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               44:36   + 5:15 
  6. Suk Jiří                 MFP6401   Matfyz Praha             45:04   + 5:43 
  7. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               45:54   + 6:33 
  8. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:18   + 6:57 
  9. Schäfer Michal           TZL6304   SKOB Zlín                48:58   + 9:37 
 10. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            49:19   + 9:58 
 11. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    50:31   + 11:10
 12. Řeháček Petr             SBR6302   SKOB Bruntál             51:51   + 12:30
 13. Kniebugl Anton           39S6401   KOBRA Bratislava         53:18   + 13:57
 14. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               55:33   + 16:12
 15. Černík Zdeněk            OSN6025   SK Orientační sporty No  56:45   + 17:24
 16. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  60:42   + 21:21
 17. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     66:22   + 27:01
 18. Argaláš Jaroslav         TRI6202   TJ TŽ Třinec             66:49   + 27:28
 19. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          70:25   + 31:04
 20. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               77:59   + 38:38
 21. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            83:24   + 44:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.69 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pulec Pavel              VBM6201   VSK Mendelu Brno         44:46          
  2. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        47:48   + 3:02 
  3. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            51:38   + 6:52 
  4. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             55:34   + 10:48
  5. Sysel Svatobor           TTR6202   OOB Třebíč               59:08   + 14:22
  6. Bláha Leoš               JHB6207   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  69:56   + 25:10
  7. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             74:19   + 29:33
  8. Jireš František          0020002                            89:46   + 45:00
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.69 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               41:38          
  2. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  42:36   + 0:58 
  3. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         42:47   + 1:09 
  4. Klusáček Martin          TTR5601   OOB Třebíč               44:11   + 2:33 
  5. Forst Vlastimil          PZR5603   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  50:39   + 9:01 
  6. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  55:00   + 13:22
  7. Štípek Rostislav         TZL5702   SKOB Zlín                55:56   + 14:18
  8. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  56:38   + 15:00
  9. Zákostelecký František   SOB5501   SOBSA                    56:57   + 15:19
 10. Chotětický Václav        DKL5202   KOB Kladno               59:36   + 17:58
--------------------------------------------------------------------------------

H60C 4.24 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          50:09          
  2. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           51:55   + 1:46 
  3. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  53:05   + 2:56 
  4. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     53:31   + 3:22 
  5. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     57:40   + 7:31 
  6. Vlk Josef                LDC5801   KOB Děčín                58:04   + 7:55 
  7. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              58:59   + 8:50 
  8. Duben Jiří               LDC5601   KOB Děčín                64:40   + 14:31
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.24 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  32:38          
  2. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:01   + 6:23 
  3. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  39:13   + 6:35 
  4. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  41:04   + 8:26 
  5. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         42:46   + 10:08
  6. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               43:19   + 10:41
  7. Törnqvist Kent           0340002                            44:02   + 11:24
  8. Orálek Miroslav          TTR5201   OOB Třebíč               44:19   + 11:41
  9. Štěpánek Jiří            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  44:22   + 11:44
 10. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 44:41   + 12:03
 11. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             45:35   + 12:57
 12. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    45:42   + 13:04
 13. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                46:21   + 13:43
 14. Zabloudil Pavel          TBM5003   KOS TJ Tesla Brno        46:38   + 14:00
 15. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                48:20   + 15:42
 16. Krmášek Bohdan           AOP5301   Orientační Běh Opava     48:47   + 16:09
 17. Kodys Václav             RUZ5105   TJ Růžená                51:25   + 18:47
 18. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           52:23   + 19:45
 19. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             55:53   + 23:15
 20. Kubálek Zdeněk           RUZ5306   TJ Růžená                56:14   + 23:36
 21. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 58:01   + 25:23
 22. Blecha Ladislav          TRT5100   KOS Třešť                60:19   + 27:41
 23. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          68:50   + 36:12
 24. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  69:21   + 36:43
--------------------------------------------------------------------------------

H70 3.55 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  34:38          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:00   + 0:22 
  3. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           36:36   + 1:58 
  4. Böhm Eduard              17A4800   ASKÖ Salzburg/Henndorf   37:42   + 3:04 
  5. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  38:37   + 3:59 
  6. Bauer Emil               VBM4410   VSK Mendelu Brno         42:33   + 7:55 
  7. Tonka Leopold            17A4700   ASKÖ Salzburg/Henndorf   43:30   + 8:52 
  8. Vlach Oldřich            BOV4403   TJ Baník Ostrava OKD     43:51   + 9:13 
  9. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         45:08   + 10:30
 10. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:02   + 13:24
 11. Novotný Stanisl          ZLH4800   OOB TJ Zlaté Hory        50:36   + 15:58
 12. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             53:49   + 19:11
 13. Paulíček Jiří            SJI4911   OK Jihlava               54:58   + 20:20
 14. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KOB Kamenický Šenov      55:34   + 20:56
 15. Dvořák Vlastimil         BOV4901   TJ Baník Ostrava OKD     58:29   + 23:51
 16. Matějů Ivan              UVP4600   Slovan Praha             63:48   + 29:10
 17. Blažek  Václav           SBR4701   SKOB Bruntál             64:18   + 29:40
 18. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          66:53   + 32:15
 19. Kašpar Josef             HOB4601   SKOB  Horní Benešov      67:13   + 32:35
 20. Fiala Miloš              KSH4801   OB Kašperské Hory        67:30   + 32:52
 21. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        82:51   + 48:13
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.09 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:25          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       35:12   + 0:47 
  3. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         37:43   + 3:18 
  4. Frey Jaromír             ONO4100   SKOB Ostrov              38:00   + 3:35 
  5. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     44:05   + 9:40 
  6. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    51:04   + 16:39
  7. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  53:19   + 18:54
  8. Vávra Jiří               MOV4102   SKOB Ostrava             70:45   + 36:20
  9. Šidla Jiří               OTK4001   OOB TJ Jiskra Otrokovic  71:42   + 37:17
     Bouček Václav            OCB4101   OC České Budějovice       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.58 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolařík Sebastián        SBK1111   KOB START Blansko        13:58          
  2. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  17:19   + 3:21 
  3. Růžička Hubert                                              17:35   + 3:37 
  4. Peňáz Jan                VRB1111   Sportovní klub ve Vrbně  17:49   + 3:51 
  5. Hanzlíková Johana                                           17:53   + 3:55 
  6. Janeba Viktor                                               18:34   + 4:36 
  7. Horáková Anna                                               18:42   + 4:44 
  8. Bukovác Lukáš            ZBM1007   SK Žabovřesky Brno       19:38   + 5:40 
  9. Cipryánová Viktorie      BZP1350   Báječné ženy v orientač  19:46   + 5:48 
 10. Polednová Helena         RUZ1250   TJ Růžená                19:47   + 5:49 
 11. Kříž Jan                 TTR1201   OOB Třebíč               19:55   + 5:57 
 12. Nováčková Simona                                            20:01   + 6:03 
 13. Posch Jaroslav           0490001                            20:07   + 6:09 
 14. Čeřovská Eliška          KON1353   KOB Konice               20:08   + 6:10 
 15. Slámová Emílie Inka      LCE1253   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:13   + 6:15 
 16. Daněk František          SBK1010   KOB START Blansko        20:24   + 6:26 
 17. Běloušek Matěj           CTB1202   SK OB Chotěboř           20:46   + 6:48 
 18. Kollárovits Matěj        AOP1101   Orientační Běh Opava     20:51   + 6:53 
 19. Čechová Adéla            VBM1351   VSK Mendelu Brno         21:35   + 7:37 
 20. Brychtová Lucie          JHB1352   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:36   + 7:38 
 21. Krejčiříková Kamila      BBM1550   BETA URSUS Orienteering  22:06   + 8:08 
 22. Krejčiříková Zuzana      BBM1150   BETA URSUS Orienteering  22:07   + 8:09 
 23. Gregorová Magdalena      DKP1158   Oddíl OB Kotlářka        22:13   + 8:15 
 24. Hoke Magdalena           0220003                            22:17   + 8:19 
 25. Eliášek Jakub            LBM1101   TJ Lokomotiva Ingstav B  22:45   + 8:47 
 26. Tesařová Frida           SCP1351   OK Sparta Praha          22:47   + 8:49 
 27. Teringlová Veronika      VCB1251   OB České Budějovice      22:59   + 9:01 
 28. Kalinová Jasmína         0370001                            24:00   + 10:02
 29. Haider Anna              26A5650   HSV Ried                 24:47   + 10:49
 30. Daňková Viktorie         SBK1353   KOB START Blansko        25:23   + 11:25
 31. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  25:53   + 11:55
 32. Lukšová Eliška           DCE0651   KOB Dobřichovice         26:25   + 12:27
 32. Vedrová Anika            TBM1351   KOS TJ Tesla Brno        26:25   + 12:27
 34. Polednová Dominika       RUZ1350   TJ Růžená                26:27   + 12:29
 35. Sedláček Matěj           HLV1000   KČT - OB Holešov         26:55   + 12:57
 36. Míka Tomáš               VCB1403   OB České Budějovice      27:00   + 13:02
 37. Šabatka Filip            LPU1107   OK Lokomotiva Pardubice  27:01   + 13:03
 38. Vintr Otakar             TZL1300   SKOB Zlín                27:46   + 13:48
 39. Peloušková Barbora       0350001                            27:47   + 13:49
 40. Šuláková Karolína        0360007                            27:51   + 13:53
 41. Kubešová Klára           RUZ1251   TJ Růžená                28:02   + 14:04
 42. Pavelka Tobiáš           0360011                            28:10   + 14:12
 43. Good Marie               SBR1250   SKOB Bruntál             28:11   + 14:13
 44. Zvěřina Radim            LPU1501   OK Lokomotiva Pardubice  28:13   + 14:15
 45. Hulec Karel              KSH1301   OB Kašperské Hory        28:24   + 14:26
 46. Tomeš Maxmilián          SJC1400   Sportcentrum Jičín       28:56   + 14:58
 47. Kozel Kryštof            0360001                            28:59   + 15:01
 48. Marková Lucie            0300001                            29:20   + 15:22
 49. Kolaja Bedřich           VLI1301   Slavia Liberec orientee  29:49   + 15:51
 50. Kolaja Jaromír           VLI1501   Slavia Liberec orientee  30:03   + 16:05
 51. Buršíková Eliška         SJI1450   OK Jihlava               30:07   + 16:09
 52. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:28   + 16:30
 53. Paseka Matěj             0360014                            30:41   + 16:43
 54. Tomášek Matěj            STE1202   SK SKI-OB Šternberk      31:03   + 17:05
 55. Rábová Eliška                                               31:07   + 17:09
 56. Zapletal Štěpán                                             31:27   + 17:29
 57. Křížová Anna             TTR1451   OOB Třebíč               32:21   + 18:23
 58. Posch Klara              0490002                            33:34   + 19:36
 59. Kolmanová Lada           LTP1450   OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:39   + 19:41
 60. Šabatková Pavla          LPU1456   OK Lokomotiva Pardubice  34:12   + 20:14
 61. Hrabec František         0360006                            34:51   + 20:53
 62. Duben Jan                LDC1600   KOB Děčín                35:00   + 21:02
 63. Rábová Markéta                                              38:06   + 24:08
 64. Súkupová Sára                                               38:09   + 24:11
 65. Matrasová Marie          CHT1451   OOB SK Chrast            38:51   + 24:53
 66. Matras Štěpán                                               38:57   + 24:59
 67. Knotková Viktorie        0270003                            39:27   + 25:29
 68. Lounek Richard           PDY1500   Běhej Poděbrady          39:28   + 25:30
 69. Růžička Bořek                                               39:44   + 25:46
 70. Chládek Bernard          DKP1502   Oddíl OB Kotlářka        40:50   + 26:52
 71. Zapletalová Julie                                           42:17   + 28:19
 72. Šedivá Kristýna          VBM1252   VSK Mendelu Brno         42:19   + 28:21
 73. Sychrová Hana            VBM1352   VSK Mendelu Brno         43:01   + 29:03
 74. Sychrová Markéta         VBM1251   VSK Mendelu Brno         43:11   + 29:13
 75. Málková Antonie          CST1751   OB Strakonice            44:40   + 30:42
 76. Kabáthová Karolína       0310001                            45:30   + 31:32
 77. Pazourková Zuzana        0360003                            47:55   + 33:57
 78. Pazourková Lucie         0360002                            47:57   + 33:59
 79. Forstová Viola           PZR1551   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:05   + 34:07
 80. Andrade Iris             0210003                            49:40   + 35:42
 81. Tesařová Karin           SCP1550   OK Sparta Praha          51:54   + 37:56
 82. Chmelář Samuel                                              57:45   + 43:47
 83. Kubíček Ota              VIC1401   OB Vizovice              60:54   + 46:56
 84. Dvořák Max               ZBP1301   OOB SK Zbraslav          67:53   + 53:55
 85. Veselíková Eliška                                           70:03   + 56:05
 86. Veselík Michal                                              70:08   + 56:10
 87. Cihlářová Agáta          0360010                            75:08   + 61:10
 88. Breš Jan                                                    78:40   + 64:42
     Hess Ludvík              0400002                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.95 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  20:46          
  2. Švarc Lukáš                                                 22:39   + 1:53 
  3. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        23:46   + 3:00 
  4. Doleček Radim                                               23:49   + 3:03 
  5. Vala Fred                                                   24:01   + 3:15 
  6. Král Jan                                                    24:02   + 3:16 
  7. Chloupková Barbora       VBM8455   VSK Mendelu Brno         25:06   + 4:20 
  8. Řezníčková Tereza                                           25:18   + 4:32 
  9. Podivínský Tomáš                                            26:56   + 6:10 
 10. Matoulek Jiří                                               27:11   + 6:25 
 11. Palascak Jan                                                27:21   + 6:35 
 12. Hrabec Roman             0360004                            28:24   + 7:38 
 13. Fuchs Jan                TBM7101   KOS TJ Tesla Brno        29:24   + 8:38 
 14. Czasch Petr              SBR8500   SKOB Bruntál             30:07   + 9:21 
 15. Čeřovská Adéla           KON8755   KOB Konice               32:08   + 11:22
 16. Forstová Veronika        PZR8181   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  32:19   + 11:33
 17. Matoulek Jiří            NNN0004   Neregistrovaní           32:29   + 11:43
 18. Šmídová Aneta                                               32:45   + 11:59
 19. Chládková Petra          DKP8159   Oddíl OB Kotlářka        33:59   + 13:13
 19. Patáková Zuzana          0380003                            33:59   + 13:13
 21. Šulák Ondřej             0360009                            34:46   + 14:00
 22. Novotná Barbora                                             34:48   + 14:02
 23. Ondrušek Petr                                               34:50   + 14:04
 24. Nesládek Tomáš           NNN0005   Neregistrovaní           35:04   + 14:18
 25. Cipryán Karel            0030001                            35:16   + 14:30
 26. Klíma Jan                OTK7200   OOB TJ Jiskra Otrokovic  35:22   + 14:36
 27. Hájková Lucie            SOP0350   OOB TJ Slezan Opava      36:43   + 15:57
 28. Fuchs Marek              TBM0603   KOS TJ Tesla Brno        37:23   + 16:37
 29. Nováková Hana            CTB7551   SK OB Chotěboř           37:24   + 16:38
 30. Retková Klára            NNN0007   Neregistrovaní           37:37   + 16:51
 31. Tylová Kateřina          NNN0012   Neregistrovaní           38:03   + 17:17
 32. Hanuš Jaroslav           0070001                            38:23   + 17:37
 33. Podivínská Ivana                                            39:07   + 18:21
 34. Kabát Jiří               ZBP7201   OOB SK Zbraslav          40:57   + 20:11
 35. Plecháčová Barbora       NNN0006   Neregistrovaní           41:23   + 20:37
 36. Paseková Tereza          0360013                            41:48   + 21:02
 37. Fojt Lukáš               0060001                            41:49   + 21:03
 38. Repka Marek              0380009                            42:51   + 22:05
 39. Košíková Jana            NNN0015   Neregistrovaní           44:23   + 23:37
 40. Svatá Ivana                                                 46:07   + 25:21
 41. Recanzone Stephen        0380008                            46:40   + 25:54
 42. Hoke Petr                0220006                            50:06   + 29:20
 43. Pitrová Jana             0400001                            54:04   + 33:18
 44. Múčková Zuzana           0270002                            54:12   + 33:26
 45. Kurfürstová Alena        0250003                            54:29   + 33:43
 46. Sodomka Pavel                                               59:02   + 38:16
 47. Šuláková Martina         0360008                            59:46   + 39:00
 48. Šmídová Pavla                                               59:52   + 39:06
 49. Hrůza Vladimír           0240001                            61:13   + 40:27
 50. Lampová Barbara                                             63:19   + 42:33
 51. Šedivá Hana                                                 64:18   + 43:32
 51. Pinterova Katerina       0280001                            64:18   + 43:32
 53. Bašta Jaroslav           DOR7401   OK Dobříš                66:26   + 45:40
 54. Klapka Radim                                                69:00   + 48:14
 55. Andrade Miriam           0210002                            71:46   + 51:00
 56. Navrátilová Marie        KYL0950   SK SP Kylešovice         73:57   + 53:11
 57. Hrabcova Dana            0360005                            80:14   + 59:28
     Zimová Veronika                                              DISK          
     Holečková Žaneta                                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------