Kód závodu : 5003
Název : Oblastní žebříček
Datum : 13.04.2019
Místo konání : Nová Ves u Chotěboře
Mapa : Nový rybník 1:10 000 e=5m
Pořadatel : CTB - SK OB Chotěboř
Ředitel závodu : Klusáčková Lenka
Hlavní rozhodčí : Sabol Josef - R3
Stavitel tratí : Mareček Petr - R3
Kategorie: H21C
H21C 6.40 km, 165 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Mokry Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 36:30
2. Prásil Marek SJI7313 OK Jihlava 37:30 + 1:00
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 39:47 + 3:17
4. Kamenicky Jeronym OSN9549 SK Orientační sporty No 40:24 + 3:54
5. Perknovsky Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 42:10 + 5:40
6. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 43:15 + 6:45
7. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 43:38 + 7:08
8. Vacek Vojtech SJI9602 OK Jihlava 43:56 + 7:26
9. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 44:04 + 7:34
10. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 44:33 + 8:03
11. Kopácek Jan CHT8510 OOB SK Chrast 44:40 + 8:10
12. Mokry Ondrej ABM9410 KOB ALFA Brno 45:33 + 9:03
13. Prásil Ales SJI7415 OK Jihlava 46:28 + 9:58
14. Kamenicky Tobiás OSN9339 SK Orientační sporty No 47:10 + 10:40
15. Píro Matej TTR8802 OOB Třebíč 47:57 + 11:27
16. Kafka Matej SJI9903 OK Jihlava 49:59 + 13:29
17. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 50:39 + 14:09
18. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 50:49 + 14:19
19. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 51:20 + 14:50
20. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 51:32 + 15:02
21. Blazek Zdenek SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 52:19 + 15:49
22. Korecky Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 53:00 + 16:30
23. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 54:03 + 17:33
24. Kysilko Zdenek CHT8601 OOB SK Chrast 54:44 + 18:14
25. Vesely Vojtech SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 55:03 + 18:33
26. Orany Tomás SJI7311 OK Jihlava 55:15 + 18:45
27. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 56:01 + 19:31
28. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 56:10 + 19:40
29. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 56:33 + 20:03
30. Komárek Arnost SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 56:42 + 20:12
31. Jirku Roman SJI8309 OK Jihlava 57:00 + 20:30
32. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 57:36 + 21:06
33. Fryba Dominik SJI9702 OK Jihlava 58:26 + 21:56
34. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 59:03 + 22:33
35. Randík Jan SOB8703 SOBSA 59:19 + 22:49
36. Zák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 62:19 + 25:49
37. Cermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 62:43 + 26:13
38. Hybes David CHT9903 OOB SK Chrast 68:44 + 32:14
39. Novohradsky Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 74:45 + 38:15
Nesetril Tomás CHT8901 OOB SK Chrast DISK
--------------------------------------------------------------------------------