Kód závodu          : 5008
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 25.05.2019
Místo konání        : Stropešín
Mapa                : Čalonice, měřítko 1:10000, E 5 m, stav květen 2019, rozměr mapy 210x297, mapový klíč ISOM 2017
Pořadatel           : TTR - OOB Třebíč
Ředitel závodu      : Cícha Radek
Hlavní rozhodčí     : Křížová Lenka - R3
Stavitel tratí      : Věžník Roman - R2

D10 2.20 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Nicol            SJI0953 C OK Jihlava               22:03          
  2. Beranová Marie           SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec    26:07   + 4:04 
  3. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  26:26   + 4:23 
  4. Coufalová Júlia          SJI0950 C OK Jihlava               28:13   + 6:10 
  5. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            28:19   + 6:16 
  6. Szablaturová Nela        SJI0952 C OK Jihlava               29:22   + 7:19 
  7. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    33:18   + 11:15
  8. Novotná Julie            SJI0951 C OK Jihlava               35:10   + 13:07
  9. Slavíková Barbora        CHT0951 C OOB SK Chrast            57:18   + 35:15
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 2.20 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubešová Kristýna        RUZ1050 C TJ Růžená                31:40          
  2. Doleželová Jolana        STA1151 C OK Střelka               39:54   + 8:14 
  3. Pobudová Marie           SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec    55:16   + 23:36
  4. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast            61:15   + 29:35
     Dvořáčková Eliška        TTR0951 C OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.30 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oranyová Sylva           SJI0751 B OK Jihlava               16:22          
  2. Kellerová Alice          CHT0852 C OOB SK Chrast            20:12   + 3:50 
  3. Zoulíková Vendula        CHT0753 C OOB SK Chrast            20:53   + 4:31 
  4. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           24:06   + 7:44 
  5. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    24:16   + 7:54 
  6. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  24:59   + 8:37 
  7. Kopencová Anna           SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec    25:15   + 8:53 
  8. Baďurová Eliška          PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:32   + 11:10
  9. Komárková Zbyňka         SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec    27:51   + 11:29
 10. Boučková Eva             CHT0751 C OOB SK Chrast            28:41   + 12:19
 11. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           28:46   + 12:24
 12. Honzáková Nelka          JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  29:40   + 13:18
 13. Komínová Vendula         RUZ0751 C TJ Růžená                31:11   + 14:49
 14. Krátká Eliška            SJI0851 C OK Jihlava               32:03   + 15:41
 15. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  32:40   + 16:18
 16. Pejchalová Zuzana        SJI0850 C OK Jihlava               35:01   + 18:39
 17. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  36:44   + 20:22
 18. Dostálová Adéla          OSN0750 C SK Orientační sporty No  38:32   + 22:10
 19. Paulová Barbora          CTB0753 C SK OB Chotěboř           38:45   + 22:23
 20. Kroupa Hana              TTR0853 C OOB Třebíč               46:54   + 30:32
 21. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               52:08   + 35:46
 22. Slavíčková Ema           JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:54   + 37:32
 23. Dosbabová Veronika       TTR0851 C OOB Třebíč               61:06   + 44:44
 24. Věžníková Natálie        TTR0777 C OOB Třebíč               67:58   + 51:36
 25. Kozderková Magdalena     PZR0652 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  86:15   + 69:53
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.50 km, 45 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srbová Michaela          SJI0551 A OK Jihlava               19:39          
  2. Doleželová Anna          PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:59   + 2:20 
  3. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    22:23   + 2:44 
  4. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 B TJ Růžená                22:47   + 3:08 
  5. Plachá Zita              STA0551 C OK Střelka               22:55   + 3:16 
  6. Jindřichová Eliška       SJI0553 B OK Jihlava               28:55   + 9:16 
  7. Pejchalová Veronika      SJI0652 B OK Jihlava               29:21   + 9:42 
  8. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    29:51   + 10:12
  9. Slavíková Eva            CHT0652 B OOB SK Chrast            30:23   + 10:44
 10. Wacková Anna             SJI0653 C OK Jihlava               30:54   + 11:15
 11. Honzáková Lenka          JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Bro  34:33   + 14:54
 12. Halamková Justýna        CHT0651 C OOB SK Chrast            42:28   + 22:49
 13. Paulová Pavlína          CTB0551 C SK OB Chotěboř           42:52   + 23:13
     Doležalová Barbora       CHT0655 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.70 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    26:25          
  2. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    30:23   + 3:58 
  3. Čápová Eliška            STA0451 C OK Střelka               37:28   + 11:03
  4. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    44:54   + 18:29
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.90 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slámová Taťána           OSN0250 A SK Orientační sporty No  30:18          
  2. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:07   + 5:49 
  3. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               36:26   + 6:08 
  4. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                41:21   + 11:03
  5. Ondráčková Eliška        CTB0150 C SK OB Chotěboř           70:08   + 39:50
     Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.30 km, 130 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           41:19          
  2. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      41:51   + 0:32 
  3. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  42:18   + 0:59 
  4. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    43:01   + 1:42 
  5. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           43:04   + 1:45 
  6. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:19   + 2:00 
  7. Chudíková Barbora        SJI7850 C OK Jihlava               45:16   + 3:57 
  8. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        45:20   + 4:01 
  9. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       45:58   + 4:39 
 10. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 49:00   + 7:41 
 11. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    49:45   + 8:26 
 12. Bořilová Klára           ASU8964 C Magnus Orienteering      52:56   + 11:37
 13. Mazalová Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko     55:07   + 13:48
 14. Paulíčková Renata        SJI8057 C OK Jihlava               55:11   + 13:52
 15. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                57:08   + 15:49
 16. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         59:52   + 18:33
 17. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            62:58   + 21:39
 18. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            65:30   + 24:11
 19. Foltýnová Eva            SJI0051 B OK Jihlava               68:34   + 27:15
 20. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  68:37   + 27:18
 21. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               71:39   + 30:20
 22. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        76:39   + 35:20
 23. Culková Hana             JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  78:49   + 37:30
 24. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín        81:09   + 39:50
 25. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    82:06   + 40:47
 26. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast           105:48   + 64:29
     Míková Michaela          SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.90 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  49:43          
  2. Novotná Petra            SJI8350 C OK Jihlava               51:21   + 1:38 
  3. Drobná Markéta           CHT7651 C OOB SK Chrast            56:39   + 6:56 
  4. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená                65:38   + 15:55
  5. Krátká Soňa              SJI7650   OK Jihlava               92:22   + 42:39
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.40 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Honzáková Jana           JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  37:00          
  2. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           39:44   + 2:44 
  3. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    43:26   + 6:26 
  4. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     47:23   + 10:23
  5. Slavíčková Lada          JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  48:22   + 11:22
  6. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    48:40   + 11:40
  7. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  49:39   + 12:39
  8. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    52:39   + 15:39
  9. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  53:21   + 16:21
 10. Kubešová Eva             RUZ8151 C TJ Růžená                54:01   + 17:01
 11. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    55:01   + 18:01
 12. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř           57:11   + 20:11
 13. Paulová Hana             CTB7851 C SK OB Chotěboř           60:54   + 23:54
 14. Zoulíková Iveta          CHT8052 C OOB SK Chrast            62:20   + 25:20
 15. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    69:33   + 32:33
 16. Gregorová Lenka          SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec    77:51   + 40:51
 17. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř          100:00   + 63:00
 18. Pejchalová Petra         SJI7950 C OK Jihlava              106:44   + 69:44
     Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast             DISK          
     Jindřichová Lenka        SJI7550 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.10 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  33:10          
  2. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           37:03   + 3:53 
  2. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    37:03   + 3:53 
  4. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  38:48   + 5:38 
  5. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    40:15   + 7:05 
  6. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  40:35   + 7:25 
  7. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        43:14   + 10:04
  8. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:15   + 13:05
  9. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:00   + 14:50
 10. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:36   + 15:26
 11. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  52:04   + 18:54
 12. Rachůnková Markéta       SJI7150 C OK Jihlava               61:42   + 28:32
 13. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            64:33   + 31:23
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.00 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:54          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.40 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     71:43          
  2. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                77:56   + 6:13 
     Podhorská Věra           SJI5252 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.30 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Vojtěch           SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec    17:20          
  2. Klusáček Mikuláš         CTB0902 C SK OB Chotěboř           18:19   + 0:59 
  3. Prášil Šimon             TTR0901 C OOB Třebíč               20:17   + 2:57 
  4. Beran Antonín            SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec    21:16   + 3:56 
  5. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    22:15   + 4:55 
  6. Kopenec Šimon            SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec    24:25   + 7:05 
  7. Novák Tobiáš             CTB1103 C SK OB Chotěboř           25:59   + 8:39 
  8. Kroupa Vít               TTR1001 C OOB Třebíč               26:45   + 9:25 
  9. Jirků Ondřej             SJI0904 C OK Jihlava               27:08   + 9:48 
 10. Šerhakl Bořek            SJH0902 C SJH Jindřichův Hradec    27:17   + 9:57 
 11. Libra Matyáš             PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:39   + 10:19
 12. Vinopal Vojtěch          PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:20   + 20:00
 13. Růžička Tomáš            SJI0907 C OK Jihlava               45:39   + 28:19
     Míchal Jakub             SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
  MS Zmydloch Matyáš          PZR0702 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:17   + 12:57
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.40 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drastík Václav           0030001   SVČ Miroslav             25:12          
  2. Rychtárik Jáchym         SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec    29:12   + 4:00 
  3. Štěpánek Jan             PZR1001 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:25   + 4:13 
  4. Broum Matěj              PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:47   + 24:35
  5. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                59:33   + 34:21
     Šťastný Antonín          CTB1101 C SK OB Chotěboř            DISK          
     Nouza Vítek              SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.50 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Cyril             SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec    18:31          
  2. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               21:15   + 2:44 
  3. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                23:09   + 4:38 
  4. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            26:14   + 7:43 
  5. Knap Jakub               PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:55   + 9:24 
  6. Červinka Adam            OSN0707 C SK Orientační sporty No  30:37   + 12:06
  7. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               31:26   + 12:55
  8. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               31:48   + 13:17
  9. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               32:41   + 14:10
 10. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    34:14   + 15:43
 11. Růžička Vojtěch          SJI0704 C OK Jihlava               36:21   + 17:50
 12. Dejnožka Matěj           CHT0701 C OOB SK Chrast            38:39   + 20:08
 13. Šimon Eduard             PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:44   + 27:13
 14. Halamka Jiří             CHT0804 C OOB SK Chrast            51:55   + 33:24
     Coufal Petr              SJI0703 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.00 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               27:44          
  2. Bednařík Vilém           VLI0509 A Slavia Liberec orientee  28:50   + 1:06 
  3. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               30:11   + 2:27 
  4. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                32:26   + 4:42 
  5. Venhauer Vojtěch         SJI0505 B OK Jihlava               33:33   + 5:49 
  6. Keller Filip             CHT0503 C OOB SK Chrast            37:56   + 10:12
  7. Jirků František          SJI0600 C OK Jihlava               41:56   + 14:12
  8. Šíma Matěj               CHT0502 C OOB SK Chrast            42:42   + 14:58
  9. Novotný Jakub            SJI0504 C OK Jihlava               57:03   + 29:19
 10. Kocourek Jiří            CTB0602 C SK OB Chotěboř           60:05   + 32:21
 11. Potužník Viktor          SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec    67:25   + 39:41
 12. Rachůnek Stanislav       SJI0602 C OK Jihlava               69:09   + 41:25
 13. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK Orientační sporty No  70:40   + 42:56
 14. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               72:31   + 44:47
 15. Šmíd Jiří                0030006   SVČ Miroslav             74:13   + 46:29
     Pařízek Petr             PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.20 km, 65 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               24:12          
  2. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    24:19   + 0:07 
  3. Orany Vojtěch            SJI0401 A OK Jihlava               26:25   + 2:13 
  4. Jelínek Kryštof          RUZ0301 A TJ Růžená                27:31   + 3:19 
  5. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    28:58   + 4:46 
  6. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    31:13   + 7:01 
  7. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                31:20   + 7:08 
  8. Jirků Adam               OSN0400 C SK Orientační sporty No  32:36   + 8:24 
  9. Chrást Lukáš             OSN0301 C SK Orientační sporty No  33:53   + 9:41 
 10. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            35:26   + 11:14
 11. Hudec Filip              SJI0304 C OK Jihlava               37:29   + 13:17
 12. Splítek Petr             PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:30   + 22:18
 13. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  51:27   + 27:15
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.40 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               38:44          
  2. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:22   + 6:38 
  3. Sitař Miroslav           PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:52   + 10:08
  4. Kopecký Jan              PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:32   + 19:48
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.70 km, 130 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       36:47          
  2. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  39:51   + 3:04 
  3. Nakvosas Gytis           0050001   (LTU) OK Ažuolas         42:44   + 5:57 
  4. Lauerman Jan             SJI7419 C OK Jihlava               42:58   + 6:11 
  5. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         43:42   + 6:55 
  6. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  44:30   + 7:43 
  7. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     44:40   + 7:53 
  8. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            45:33   + 8:46 
  9. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     47:03   + 10:16
 10. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               47:26   + 10:39
 11. Bořil Tomáš              TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno        47:42   + 10:55
 12. Bořil Jan                SJI9700 C OK Jihlava               49:09   + 12:22
 13. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               49:30   + 12:43
 14. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           49:32   + 12:45
 15. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            49:45   + 12:58
 16. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         49:49   + 13:02
 17. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  50:49   + 14:02
 18. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           51:51   + 15:04
 19. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           51:54   + 15:07
 20. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        52:15   + 15:28
 21. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               53:26   + 16:39
 22. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               53:57   + 17:10
 23. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  54:31   + 17:44
 24. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               56:09   + 19:22
 25. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    56:47   + 20:00
 26. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  57:15   + 20:28
 27. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       57:26   + 20:39
 28. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  58:05   + 21:18
 29. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    59:51   + 23:04
 30. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    59:54   + 23:07
 31. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            61:56   + 25:09
 32. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  63:20   + 26:33
 33. Kafka Matěj              SJI9903 B OK Jihlava               65:41   + 28:54
 34. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast            68:07   + 31:20
 35. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  68:42   + 31:55
 36. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín        68:57   + 32:10
 37. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    71:53   + 35:06
 38. Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast            72:12   + 35:25
 39. Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava               74:25   + 37:38
 40. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           75:24   + 38:37
 41. Čermák Marek             RUZ0001 C TJ Růžená                89:46   + 52:59
 42. Čermák Martin            RUZ7100 C TJ Růžená                93:50   + 57:03
 43. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  93:57   + 57:10
     Blažek Zdeněk            SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava                DISK          
  MS Klusáček Jan             ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno       80:01   + 43:14
     Kulich Martin            ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.80 km, 100 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dressler Jan             SBK7911 C KOB START Blansko        43:33          
  2. Sitař Václav             PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:55   + 1:22 
  3. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  51:52   + 8:19 
  4. Pařízek Miloš            PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:14   + 15:41
  5. Vinopal Tomáš            PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:35   + 16:02
  6. Honzák Tomáš             JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  61:23   + 17:50
  7. Slavíček Václav          JHB7703 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  61:26   + 17:53
  8. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    62:05   + 18:32
  9. Kubák Martin ml.         SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    67:11   + 23:38
 10. Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:21   + 34:48
     Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.40 km, 110 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                43:40          
  2. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               44:48   + 1:08 
  3. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  46:43   + 3:03 
  4. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               46:49   + 3:09 
  5. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               48:18   + 4:38 
  6. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    52:19   + 8:39 
  7. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    52:35   + 8:55 
  8. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                52:49   + 9:09 
  9. Izdný Pavel              SJI7613 C OK Jihlava               52:50   + 9:10 
 10. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    55:56   + 12:16
 11. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            56:19   + 12:39
 12. Červinka Jan             OSN8002 C SK Orientační sporty No  61:00   + 17:20
 13. Novotný Jakub            SJI7700 C OK Jihlava               62:28   + 18:48
 14. Poledna Miroslav         RUZ8001 C TJ Růžená                63:07   + 19:27
 15. Nevrkla Tomáš            RUZ7600 C TJ Růžená                63:12   + 19:32
 16. Konfršt Josef            0020001   OB Vepřová               63:27   + 19:47
 17. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec    65:55   + 22:15
 18. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        67:12   + 23:32
 19. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř           77:54   + 34:14
 20. Klusáček Luděk           CTB7803 C SK OB Chotěboř           84:34   + 40:54
 21. Beneš Martin             0010001   Beneš                    89:07   + 45:27
     Míchal Jiří              SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.10 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  46:09          
  2. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    46:57   + 0:48 
  3. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    46:59   + 0:50 
  4. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:58   + 1:49 
  5. Rachůnek Stanislav       SJI6801 C OK Jihlava               51:19   + 5:10 
  6. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          51:25   + 5:16 
  7. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:14   + 11:05
  8. Komín Petr               RUZ7200 C TJ Růžená                61:31   + 15:22
  9. Janíček Jan              OSN6811   SK Orientační sporty No  62:22   + 16:13
 10. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:02   + 18:53
 11. Novotný Petr             SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec    65:46   + 19:37
 12. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               67:04   + 20:55
 13. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    68:23   + 22:14
 14. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               75:32   + 29:23
 15. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:36   + 32:27
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.40 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               36:09          
  2. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               36:35   + 0:26 
  3. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         38:39   + 2:30 
  4. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               38:47   + 2:38 
  5. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB START Blansko        41:12   + 5:03 
  6. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  46:18   + 10:09
  7. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                48:43   + 12:34
  8. Černík Zdeněk            OSN6025 C SK Orientační sporty No  50:28   + 14:19
  9. Kafka Václav             SJI6001 C OK Jihlava               50:57   + 14:48
 10. Vácha Jiří               SJI5414 C OK Jihlava               53:19   + 17:10
 11. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    54:57   + 18:48
 12. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        55:00   + 18:51
 13. Štefec Jaroslav          CHT5801 C OOB SK Chrast            57:09   + 21:00
 14. Novohradský Jan          PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:22   + 23:13
 15. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     72:43   + 36:34
 16. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        76:22   + 40:13
     Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.20 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:46          
  2. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            39:33   + 3:47 
  3. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            50:18   + 14:32
  4. Kodys Václav             RUZ5105 C TJ Růžená                54:17   + 18:31
  5. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                54:18   + 18:32
  6. Paulíček Jiří            SJI4911 C OK Jihlava               54:50   + 19:04
  7. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            55:56   + 20:10
  8. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  56:14   + 20:28
  9. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            68:22   + 32:36
 10. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    76:38   + 40:52
 11. Izdný Pavel              SJI4600 C OK Jihlava               81:43   + 45:57
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.40 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Karolína       TTR1152 C OOB Třebíč               20:23          
  2. Věžník Roman             TTR1111 C OOB Třebíč               20:43   + 0:20 
  3. Nevrklová Adéla          RUZ1252 C TJ Růžená                25:41   + 5:18 
  4. Boučková Elena           CHT1151 C OOB SK Chrast            27:39   + 7:16 
  5. Běloušek Matěj           CTB1202 C SK OB Chotěboř           29:31   + 9:08 
  6. Čápová Denisa            STA0952 C OK Střelka               30:19   + 9:56 
  7. Komárková Ondřejka       SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec    31:26   + 11:03
  8. Jelínek Šimon            RUZ1300 C TJ Růžená                31:51   + 11:28
  9. Hübner Václav            TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno        32:07   + 11:44
 10. Lauerman Jan             SJIxxxx   OK Jihlava               32:13   + 11:50
 11. Polednová Helena         RUZ1250 C TJ Růžená                33:50   + 13:27
 12. Šťastný Vilém            CTB1301 C SK OB Chotěboř           38:13   + 17:50
 13. Adam Alexandr            SJHxxxx   SJH Jindřichův Hradec    38:38   + 18:15
 14. Hlávka Vojtěch           0030004   SVČ Miroslav             38:43   + 18:20
 15. Polednová Dominika       RUZ1350 C TJ Růžená                39:03   + 18:40
 16. Sobotka Ondřej           TTR1401 C OOB Třebíč               39:08   + 18:45
 17. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    39:19   + 18:56
 18. Drastíková Julie         0030003   SVČ Miroslav             40:24   + 20:01
 19. Klusáčková Johana        CTB1153 C SK OB Chotěboř           41:46   + 21:23
 20. Hlávka Adam              0030005   SVČ Miroslav             41:55   + 21:32
 21. Klusáčková Dorota        CTB1152 C SK OB Chotěboř           41:58   + 21:35
 22. Prošek Filip             SJI1401 C OK Jihlava               42:24   + 22:01
 23. Drastíková Marie         0030002   SVČ Miroslav             43:01   + 22:38
 24. Rychtáriková Sofie       SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec    45:26   + 25:03
 25. Fučíková Ema             VBM1151 C VSK Mendelu Brno         47:50   + 27:27
 26. Bouzek David             NER0009                            50:56   + 30:33
 27. Gregor Šimon             RUZ1600   TJ Růžená                52:01   + 31:38
 28. Hübnerová Johana         CTB1551 C SK OB Chotěboř           56:56   + 36:33
 29. Heimlichová Alena        TTRxxxx   OOB Třebíč               56:58   + 36:35
 30. Heimlich Bořivoj         TTR1301 C OOB Třebíč               57:03   + 36:40
 31. Věžníková Veronika       TTR0999 C OOB Třebíč               59:00   + 38:37
 32. Kysilko Antonín          CHT1602 C OOB SK Chrast            61:40   + 41:17
 33. Hrouza Jan               KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  64:15   + 43:52
 34. Králová Sára             0040001   TTR příznivci            66:02   + 45:39
 35. Slavíčková Julie         JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  67:28   + 47:05
 36. Homola Jan               0040005   TTR příznivci            68:56   + 48:33
 37. Mašová Jindřiška         0040003   TTR příznivci            72:30   + 52:07
 38. Mašová Štěpánka          0040002   TTR příznivci            72:37   + 52:14
 39. Homola František         0040004   TTR příznivci            75:03   + 54:40
 40. Korecký Radan            CHT1401 C OOB SK Chrast            75:45   + 55:22
     Míchal Jáchym            SJH0601   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Fialová Kristýna         TTRxxxx   OOB Třebíč                DISK          
     Doležel Štěpán           PZR1300 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.90 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dosbabová Magdalena      TTR8152 C OOB Třebíč               34:51          
  2. Pařízková Kateřina       PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:38   + 4:47 
  3. Broum Tomáš              PZR7808 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:34   + 5:43 
  4. Wacková Hana             SJI7853 C OK Jihlava               42:05   + 7:14 
  5. Knap Miroslav            PZR7402 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:18   + 9:27 
  6. Kroupa Václav            TTR8003   OOB Třebíč               44:30   + 9:39 
  7. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  45:44   + 10:53
  8. Štěpánek Jan             PZR7900   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:31   + 11:40
  9. Vlachová Tereza          AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava     46:34   + 11:43
 10. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                46:55   + 12:04
 11. Slavík Ondřej            CHTxxxx   OOB SK Chrast            55:57   + 21:06
 12. Poskočil Dominik         NER0000                            60:33   + 25:42
 13. Nováková Hana            CTB7551 C SK OB Chotěboř           62:13   + 27:22
 14. Paulenda Adam            NER0003                            64:59   + 30:08
 15. Doleželová Vendula       STA0751 C OK Střelka               65:37   + 30:46
 16. Michal Jakub             NER0004                            66:04   + 31:13
 17. Pařízek Jan              PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:03   + 35:12
 18. Šabatková Žaneta         0040006   TTR příznivci            71:10   + 36:19
 19. Frajová Kamila           RUZ7950 C TJ Růžená                75:33   + 40:42
 20. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec    98:49   + 63:58
 21. rodina Krotkých          TTR3131   OOB Třebíč              173:30   + 138:39
     Kopuletá Natálie         NER0001                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------