Kód závodu          : 5013
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 26.10.2019
Místo konání        : Rudíkov
Mapa                : Kuchyňka 1:10 000
Pořadatel           : TTR - OOB Třebíč
Ředitel závodu      : Cícha Radek
Hlavní rozhodčí     : Klusáček Martin - R2
Stavitel tratí      : Křížová Lenka - R3

D10 2.30 km, 50 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korecká Eva              CHT1054   OOB SK Chrast            30:27          
  2. Vítková Eva              CHT1053   OOB SK Chrast            30:35   + 0:08 
  3. Súkupová Sára            PGP1151   SK Praga                 32:10   + 1:43 
  4. Ptáčková Ema             PZR0952   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:33   + 5:06 
  5. Slavíková Barbora        CHT0951   OOB SK Chrast            36:16   + 5:49 
  6. Szablaturová Nela        SJI0952   OK Jihlava               37:23   + 6:56 
  7. Havlíčková Hana          CHT1153   OOB SK Chrast            37:39   + 7:12 
  8. Kubešová Kristýna        RUZ1050   TJ Růžená                45:13   + 14:46
  9. Dvořáčková Eliška        TTR0951   OOB Třebíč               68:09   + 37:42
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 2.30 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Karolína       TTR1152   OOB Třebíč               29:42          
  2. Pobudová Marie           SJH1050   SOS Jindřichův Hradec    31:31   + 1:49 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.60 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škapová Markéta          CHT0752   OOB SK Chrast            22:11          
  2. Paulová Barbora          CTB0753   SK OB Chotěboř           22:44   + 0:33 
  3. Kellerová Alice          CHT0852   OOB SK Chrast            23:33   + 1:22 
  4. Krátká Eliška            SJI0851   OK Jihlava               24:18   + 2:07 
  5. Ptáčková Julie           TBM0980   KOS TJ Tesla Brno        26:36   + 4:25 
  6. Potužníková Adéla        SJH0754   SOS Jindřichův Hradec    30:13   + 8:02 
  7. Gregorová Julie          RUZ0750   TJ Růžená                30:55   + 8:44 
  8. Baďurová Eliška          PZR0752   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  31:14   + 9:03 
  9. Zoulíková Vendula        CHT0753   OOB SK Chrast            33:15   + 11:04
 10. Plachá Nora              STA0851   OK Střelka               34:36   + 12:25
 11. Boučková Eva             CHT0751   OOB SK Chrast            39:35   + 17:24
 12. Dosbabová Veronika       TTR0851   OOB Třebíč               41:03   + 18:52
 13. Pejchalová Zuzana        SJI0850   OK Jihlava               41:29   + 19:18
 14. Komínová Vendula         RUZ0751   TJ Růžená                42:44   + 20:33
 15. Komárková Zbyňka         SJH0751   SOS Jindřichův Hradec    42:46   + 20:35
 16. Charouzová Eliška        CHT0851   OOB SK Chrast            46:17   + 24:06
 17. Nešporová Terezie        TTR0852   OOB Třebíč               47:28   + 25:17
     Mašterová Eva            TTR0752   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srbová Michaela          SJI0551   OK Jihlava               22:51          
  2. Slavíková Tereza         CHT0656   OOB SK Chrast            27:21   + 4:30 
  3. Běloušková Kateřina      CTB0752   SK OB Chotěboř           29:41   + 6:50 
  4. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650   TJ Růžená                30:09   + 7:18 
  5. Plachá Zita              STA0551   OK Střelka               31:14   + 8:23 
  6. Kopencová Anna           SJH0752   SOS Jindřichův Hradec    32:56   + 10:05
  7. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        35:18   + 12:27
  8. Wacková Anna             SJI0653   OK Jihlava               37:46   + 14:55
  9. Pejchalová Veronika      SJI0652   OK Jihlava               38:15   + 15:24
 10. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               38:26   + 15:35
 11. Benešová Michaela        SJH0651   SOS Jindřichův Hradec    45:15   + 22:24
 12. Veselá Tereza            CHT0552   OOB SK Chrast            46:01   + 23:10
 13. Paulová Pavlína          CTB0551   SK OB Chotěboř           46:48   + 23:57
     Dosbabová Mariana        TTR0651   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.00 km, 75 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáková Nela            SJH0451   SOS Jindřichův Hradec    33:37          
  2. Novotná Jitka            SJH0454   SOS Jindřichův Hradec    45:05   + 11:28
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.40 km, 75 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dočkalová Klára          SJI0250   OK Jihlava               37:07          
  2. Sobotková Klára          PZR0351   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:54   + 18:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.70 km, 115 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zháňalová Barbora        ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       37:28          
  2. Ptáčková Veronika        TBM7374   KOS TJ Tesla Brno        39:32   + 2:04 
  3. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  39:49   + 2:21 
  4. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               40:00   + 2:32 
  5. Šrámková Michaela        0020001   OB Horní Pěna            40:36   + 3:08 
  6. Polednová Hana           RUZ8051   TJ Růžená                43:34   + 6:06 
  7. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        43:49   + 6:21 
  8. Fučíková Hana            VBM7751   VSK Mendelu Brno         44:32   + 7:04 
  9. Bulvová Hana             CHT6655   OOB SK Chrast            46:50   + 9:22 
 10. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        48:14   + 10:46
 11. Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava               49:04   + 11:36
 12. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  50:29   + 13:01
 13. Vacková Anna             SJI9854   OK Jihlava               50:38   + 13:10
 14. Ondráčková Lucie         CHT9254   OOB SK Chrast            51:09   + 13:41
 15. Kašparová Lucie          CHT9652   OOB SK Chrast            53:14   + 15:46
 16. Růžičková Hana           JHB8951   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:31   + 16:03
 17. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  55:12   + 17:44
 18. Mesiarkinová Kamila      ASU8282   Magnus Orienteering      59:02   + 21:34
 19. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               59:48   + 22:20
 20. Sadilkova Marie          CHT8852   OOB SK Chrast            60:20   + 22:52
 21. Kulichová Zuzana         TTR9151   OOB Třebíč               61:04   + 23:36
 22. Hrušková Kristýna        ZBM9156   SK Žabovřesky Brno       63:43   + 26:15
 23. Binková Jana             CHT8651   OOB SK Chrast            79:52   + 42:24
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.10 km, 70 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazalová Monika          RBK9252   SK Radioklub Blansko     31:44          
  2. Pařízková Kateřina       PZR7951   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:26   + 7:42 
  3. Hofhanzlová Hana         RUZ7951   TJ Růžená                44:23   + 12:39
  4. Jakubková Vendula        ABM9262   KOB ALFA Brno            50:26   + 18:42
  5. Sychrová Daniela         VBM8458   VSK Mendelu Brno         59:48   + 28:04
  6. Provazníková Ryvolová KamCTB8352   SK OB Chotěboř           65:01   + 33:17
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.50 km, 65 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Daniela       OSN7557   SK Orientační sporty No  33:13          
  2. Šťastná Lenka            CTB8351   SK OB Chotěboř           33:51   + 0:38 
  3. Korecká Lenka            CHT8053   OOB SK Chrast            33:57   + 0:44 
  4. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               34:31   + 1:18 
  5. Krejsová Martina         CHT8152   OOB SK Chrast            39:11   + 5:58 
  6. Potužníková Eva          SJH7652   SOS Jindřichův Hradec    42:23   + 9:10 
  7. Brychtová Zuzana         JHB8053   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  43:09   + 9:56 
  8. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        43:42   + 10:29
  9. Kubešová Eva             RUZ8151   TJ Růžená                43:48   + 10:35
 10. Doušková Klára           TBM7761   KOS TJ Tesla Brno        50:21   + 17:08
 11. Klusáčková Lenka         CTB8051   SK OB Chotěboř           51:13   + 18:00
 12. Novotná Petra            SJI8350   OK Jihlava               55:24   + 22:11
 13. Paulová Hana             CTB7851   SK OB Chotěboř           59:43   + 26:30
 14. Gregorová Lenka          SJH7853   SOS Jindřichův Hradec    64:25   + 31:12
 15. Běloušková Ilona         CTB8053   SK OB Chotěboř           65:42   + 32:29
 16. Kučerová Vladimíra       CHT6460   OOB SK Chrast            73:49   + 40:36
     Srbová Alena             SJI7951   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.30 km, 65 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           OSN6654   SK Orientační sporty No  31:20          
  2. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               32:05   + 0:45 
  3. Čechová Zuzana           BZR6951   Bratrstvo Ždárských vrc  32:14   + 0:54 
  4. Janíčková Jitka          OSN7356   SK Orientační sporty No  35:24   + 4:04 
  5. Voborníková Eva          CTB6851   SK OB Chotěboř           36:37   + 5:17 
  6. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        37:23   + 6:03 
  7. Benešová Iva             SJH7051   SOS Jindřichův Hradec    38:18   + 6:58 
  8. Tichá Jana               SJH6451   SOS Jindřichův Hradec    38:34   + 7:14 
  9. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:06   + 8:46 
 10. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         42:37   + 11:17
 11. Suková Renata            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:51   + 12:31
 12. Odehnalová Kamila        ABM7052   KOB ALFA Brno            45:31   + 14:11
 13. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:21   + 16:01
 14. Koucká Ivana             EKP6850   VŠTJ Ekonom Praha        50:56   + 19:36
 15. Pittnerová Lenka         RUZ7150   TJ Růžená                52:10   + 20:50
 16. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  52:17   + 20:57
 17. Hronová Iva              RUZ6450   TJ Růžená                56:37   + 25:17
 18. Nouzová Alena            SJH7151   SOS Jindřichův Hradec   115:00   + 83:40
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.90 km, 60 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         46:46          
  2. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            51:39   + 4:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.50 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        38:26          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:54   + 0:28 
  3. Podhorská Věra           SJI5252   OK Jihlava               77:24   + 38:58
  4. Oulická Hana             TRT5350   KOS Třešť                78:55   + 40:29
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.30 km, 50 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Vojtěch           SJH1003   SOS Jindřichův Hradec    15:41          
  2. Míchal Jakub             SJH1001   SOS Jindřichův Hradec    18:23   + 2:42 
  3. Dočkal Matouš            SJI0900   OK Jihlava               20:56   + 5:15 
  4. Škapa Jan                CHT0901   OOB SK Chrast            21:32   + 5:51 
  5. Kopenec Šimon            SJH1002   SOS Jindřichův Hradec    21:34   + 5:53 
  6. Klusáček Mikuláš         CTB0902   SK OB Chotěboř           22:42   + 7:01 
  7. Vinopal Vojtěch          PZR0901   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:09   + 8:28 
  8. Prášil Šimon             TTR0901   OOB Třebíč               25:03   + 9:22 
  9. Černý Petr               SJI0905   OK Jihlava               28:28   + 12:47
 10. Jirků Ondřej             SJI0904   OK Jihlava               29:17   + 13:36
 11. Kopecký Vojtěch          CHT1001   OOB SK Chrast            30:03   + 14:22
 12. Fraj David               RUZ0900   TJ Růžená                37:50   + 22:09
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.30 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Antonín          CTB1101   SK OB Chotěboř           20:39          
  2. Forst Matouš             PZR1100   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:59   + 3:20 
  3. Štěpánek Jan             PZR1001   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:33   + 8:54 
  4. Buršík Matěj             SJI1002   OK Jihlava               31:39   + 11:00
  5. Broum Matěj              PZR1002   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:48   + 15:09
  6. Nouza Vítek              SJH1104   SOS Jindřichův Hradec    38:47   + 18:08
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knap Jakub               PZR0701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:38          
  2. Hofhanzl Antonín         RUZ0902   TJ Růžená                20:02   + 0:24 
  3. Parkan Tomáš             SJH0803   SOS Jindřichův Hradec    22:14   + 2:36 
  4. Růžička Vojtěch          SJI0704   OK Jihlava               23:22   + 3:44 
  5. Venhoda Lukáš            SJI0801   OK Jihlava               23:32   + 3:54 
  6. Šimon Eduard             PZR0800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:13   + 4:35 
  7. Jelínek Vít              SJH0804   SOS Jindřichův Hradec    24:25   + 4:47 
  8. Prášil Adam              SJI0901   OK Jihlava               24:44   + 5:06 
  9. Dvořáček Jan             TTR0701   OOB Třebíč               27:10   + 7:32 
 10. Vítek Vojtěch            CHT0801   OOB SK Chrast            27:20   + 7:42 
 11. Dejnožka Matěj           CHT0701   OOB SK Chrast            34:49   + 15:11
 12. Růžička Tomáš            SJI0907   OK Jihlava               37:04   + 17:26
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.10 km, 70 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             SJI0701   OK Jihlava               25:41          
  2. Ptáček Jonáš             TBM0717   KOS TJ Tesla Brno        30:02   + 4:21 
  3. Prášil Jakub             SJI0702   OK Jihlava               31:34   + 5:53 
  4. Šíma Matěj               CHT0502   OOB SK Chrast            32:44   + 7:03 
  5. Blažek Cyril             SJH0701   SOS Jindřichův Hradec    35:56   + 10:15
  6. Pařízek Petr             PZR0504   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:53   + 13:12
  7. Potužník Viktor          SJH0504   SOS Jindřichův Hradec    39:15   + 13:34
  8. Kocourek Jiří            CTB0602   SK OB Chotěboř           40:50   + 15:09
  9. Jirků František          SJI0600   OK Jihlava               41:03   + 15:22
 10. Máca Dominik             SJI0503   OK Jihlava               51:59   + 26:18
 11. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč               55:45   + 30:04
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.20 km, 95 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dundáček Karel           SJH0401   SOS Jindřichův Hradec    33:58          
  2. Hybeš Michal             CHT0401   OOB SK Chrast            34:55   + 0:57 
  3. Gregor Jáchym            RUZ0400   TJ Růžená                35:28   + 1:30 
  4. Chrást Lukáš             OSN0301   SK Orientační sporty No  38:06   + 4:08 
  5. Venhauer Vojtěch         SJI0505   OK Jihlava               44:20   + 10:22
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.70 km, 105 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:17          
  2. Záboj Petr               SJI0101   OK Jihlava               48:30   + 8:13 
  3. Sitař Miroslav           PZR0205   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:28   + 11:11
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.80 km, 130 m, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Ondřej           ABM9211   KOB ALFA Brno            35:47          
  2. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            35:49   + 0:02 
  3. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            37:36   + 1:49 
  4. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               37:52   + 2:05 
  5. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       38:37   + 2:50 
  6. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        38:42   + 2:55 
  7. Hübner Jan               CTB7902   SK OB Chotěboř           38:43   + 2:56 
  8. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               38:51   + 3:04 
  9. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         39:02   + 3:15 
 10. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        39:08   + 3:21 
 11. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       39:54   + 4:07 
 12. Prášil Tomáš             TTR0501   OOB Třebíč               39:58   + 4:11 
 13. Venhoda Matěj            SJI0301   OK Jihlava               40:21   + 4:34 
 14. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  40:31   + 4:44 
 15. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  40:57   + 5:10 
 16. Srb Vladimír             SJI7801   OK Jihlava               41:18   + 5:31 
 17. Tichý Tomáš              SJH9201   SOS Jindřichův Hradec    41:45   + 5:58 
 18. Sychra Tomáš             VBM8305   VSK Mendelu Brno         41:58   + 6:11 
 19. Klusáčková Magdaléna     ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       42:06   + 6:19 
 20. Nouza Michal             SJH0505   SOS Jindřichův Hradec    42:27   + 6:40 
 21. Beneš Jan                SJH7001   SOS Jindřichův Hradec    43:07   + 7:20 
 22. Seitler Milan            ASU9148   Magnus Orienteering      43:12   + 7:25 
 23. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        43:16   + 7:29 
 24. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               43:31   + 7:44 
 25. Korecký Miroslav         CHT7901   OOB SK Chrast            43:50   + 8:03 
 26. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        43:54   + 8:07 
 27. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               45:25   + 9:38 
 28. Gryc Ondřej              TBM0406   KOS TJ Tesla Brno        45:48   + 10:01
 29. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno         46:49   + 11:02
 30. Čech Petr                SJI0001   OK Jihlava               47:12   + 11:25
 31. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                47:29   + 11:42
 32. Verner Tomáš             VBM8204   VSK Mendelu Brno         47:45   + 11:58
 33. Václavek Lukáš           0050001   Tišnov                   50:59   + 15:12
 34. Blažek Zdeněk            SJH7601   SOS Jindřichův Hradec    51:33   + 15:46
 35. Skoba Ondřej             ZBM7706   SK Žabovřesky Brno       51:59   + 16:12
 36. Nouza Petr               SJH6501   SOS Jindřichův Hradec    52:05   + 16:18
 37. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř           52:50   + 17:03
 38. Hendrych Vít             SJI0601   OK Jihlava               54:19   + 18:32
 39. Chaloupka Martin         CHT7301   OOB SK Chrast            55:22   + 19:35
 40. Komárek Arnošt           SJH7702   SOS Jindřichův Hradec    55:52   + 20:05
 40. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha          55:52   + 20:05
 42. Novák Jakub              SJH9601   SOS Jindřichův Hradec    56:07   + 20:20
 43. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         56:21   + 20:34
 44. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:13   + 23:26
 45. Kubák Martin ml.         SJH9902   SOS Jindřichův Hradec    59:27   + 23:40
 46. Culka Josef              JHB8607   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  59:52   + 24:05
 47. Vokurka Jan              TJN7501   OOB TJ Tatran Jablonec   60:17   + 24:30
 48. Nosek Jakub              SJH0002   SOS Jindřichův Hradec    60:45   + 24:58
 49. Novohradský Petr         PZR8903   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:20   + 29:33
 50. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               70:41   + 34:54
 51. Kůra Josef               ZBM8722   SK Žabovřesky Brno       71:47   + 36:00
 52. Žanda Jan                CTB6701   SK OB Chotěboř           75:30   + 39:43
 53. Čermák Martin            RUZ7100   TJ Růžená                90:33   + 54:46
 54. Thiemel Jiří             ASU8948   Magnus Orienteering     101:06   + 65:19
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.30 km, 100 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sitař Václav             PZR9202   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:22          
  2. Pařízek Miloš            PZR7701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  56:16   + 4:54 
  3. Skryja Ondřej            PZR9502   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:06   + 18:44
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.80 km, 115 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Pavel              CHT7501   OOB SK Chrast            38:33          
  2. Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava               40:02   + 1:29 
  3. Izdný Pavel              SJI7613   OK Jihlava               40:40   + 2:07 
  4. Doušek Robert            TBM7911   KOS TJ Tesla Brno        41:32   + 2:59 
  5. Jirků Roman              SJI8309   OK Jihlava               46:50   + 8:17 
  6. Potužník Martin          SJH7705   SOS Jindřichův Hradec    49:17   + 10:44
  7. Paul Pavel               CTB7601   SK OB Chotěboř           51:39   + 13:06
  8. Míchal Jiří              SJH7802   SOS Jindřichův Hradec    56:31   + 17:58
  9. Máca Petr                SJI7500   OK Jihlava               56:54   + 18:21
 10. Keller Ivo               CHT7703   OOB SK Chrast            57:10   + 18:37
 11. Novotný Jakub            SJI7700   OK Jihlava               58:16   + 19:43
 12. Kozel Jiří               0060001   Family Point             70:19   + 31:46
 13. Klusáček Luděk           CTB7803   SK OB Chotěboř           80:04   + 41:31
 14. Běloušek Pavel           CTB7602   SK OB Chotěboř           83:57   + 45:24
 15. Hrabec Roman             0060002   Family Point             85:34   + 47:01
     Poledna Miroslav         RUZ8001   TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.20 km, 95 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300   TJ Růžená                33:39          
  2. Gryc Jan                 TBM6709   KOS TJ Tesla Brno        33:49   + 0:10 
  3. Dundáček Milan           SJH6902   SOS Jindřichův Hradec    34:05   + 0:26 
  4. Tichý Martin             SJH6401   SOS Jindřichův Hradec    36:50   + 3:11 
  5. Prášil Aleš              SJI7415   OK Jihlava               37:04   + 3:25 
  6. Odehnal Roman            ABM6909   KOB ALFA Brno            37:21   + 3:42 
  7. Parkan Jiří              SJH6801   SOS Jindřichův Hradec    38:04   + 4:25 
  8. Vala Ferdinand           NER0003                            40:46   + 7:07 
  9. Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava               42:31   + 8:52 
 10. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  45:39   + 12:00
 11. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:17   + 14:38
 12. Komín Petr               RUZ7200   TJ Růžená                48:35   + 14:56
 13. Nechanický Pavel         OSN7209   SK Orientační sporty No  48:46   + 15:07
 14. Suk Marek                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:51   + 18:12
 15. Novotný Petr             SJH6502   SOS Jindřichův Hradec    52:21   + 18:42
 16. Pobuda Michal            SJH7403   SOS Jindřichův Hradec    58:14   + 24:35
 17. Knap Miroslav            PZR7402   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:11   + 36:32
     Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Sobotka Petr             PZR7008   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
  MS Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               40:04   + 6:25 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.30 km, 65 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               31:20          
  2. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            34:34   + 3:14 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003   KOS TJ Tesla Brno        37:11   + 5:51 
  4. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:43   + 6:23 
  5. Cedrych Karel            TJP5500   TJ Sokol Troja           38:21   + 7:01 
  6. Nosek Vladimír           SJH5901   SOS Jindřichův Hradec    40:11   + 8:51 
  7. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   40:25   + 9:05 
  8. Forst Vlastimil          PZR5603   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:50   + 15:30
  9. Kubálek Zdeněk           RUZ5306   TJ Růžená                46:59   + 15:39
 10. Bauer Emil               VBM4410   VSK Mendelu Brno         47:53   + 16:33
 11. Novohradský Jan          PZR5309   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:48   + 18:28
 12. Buráň Zdeněk             0040001   BzB                      57:02   + 25:42
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.90 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Josef              CHT4802   OOB SK Chrast            34:03          
  2. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   37:11   + 3:08 
  3. Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast            37:12   + 3:09 
  4. Kodys Václav             RUZ5105   TJ Růžená                39:26   + 5:23 
  5. Blecha Ladislav          TRT5100   KOS Třešť                39:35   + 5:32 
  6. Zlesák Milan             CHT5101   OOB SK Chrast            43:18   + 9:15 
  7. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         44:37   + 10:34
  8. Paulíček Jiří            SJI4911   OK Jihlava               45:31   + 11:28
  9. Starka František         CHT4801   OOB SK Chrast            46:45   + 12:42
 10. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  50:45   + 16:42
 11. Gřunděl Ivan             SJH4201   SOS Jindřichův Hradec    58:32   + 24:29
 12. Vodrážka Oldřich         CHT4701   OOB SK Chrast            62:52   + 28:49
 13. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        68:44   + 34:41
 14. Izdný Pavel              SJI4600   OK Jihlava               72:04   + 38:01
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazzarese David          TRT1100   KOS Třešť                25:11          
  2. Mazzarese Aiden          TRT1500   KOS Třešť                25:37   + 0:26 
  3. Vala Albert              NER0002                            26:43   + 1:32 
  4. Smékal Jan               NER0011                            30:26   + 5:15 
  5. Hrabec František         0060006   Family Point             30:33   + 5:22 
  6. Svitáková Ludmila        SJH1152   SOS Jindřichův Hradec    30:37   + 5:26 
  7. Kubáková Laura           SJH1550   SOS Jindřichův Hradec    31:49   + 6:38 
  8. Súkupová Anita           PGP1352   SK Praga                 32:16   + 7:05 
  9. Běloušek Matěj           CTB1202   SK OB Chotěboř           33:50   + 8:39 
 10. Klusáčková Dorota        CTB1152   SK OB Chotěboř           33:52   + 8:41 
 11. Klusáčková Johana        CTB1153   SK OB Chotěboř           33:53   + 8:42 
 12. Prošek Filip             SJI1401   OK Jihlava               34:20   + 9:09 
 13. Polednová Helena         RUZ1250   TJ Růžená                34:54   + 9:43 
 14. Dočkal Prokop            SJI1201   OK Jihlava               36:00   + 10:49
 15. Šťastný Vilém            CTB1301   SK OB Chotěboř           37:33   + 12:22
 16. Polednová Dominika       RUZ1350   TJ Růžená                37:55   + 12:44
 17. Fučíková Ema             VBM1151   VSK Mendelu Brno         38:20   + 13:09
 18. Kubešová Klára           RUZ1251   TJ Růžená                39:07   + 13:56
 19. Komárková Ondřejka       SJH1351   SOS Jindřichův Hradec    40:26   + 15:15
 20. Doušková Daniela         TBM1358   KOS TJ Tesla Brno        41:22   + 16:11
 21. Lauermanová Eva          NER0007                            41:50   + 16:39
 22. Lauerman Jan             NER0006                            42:05   + 16:54
 23. Brychtová Lucie          JHB1352   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  42:45   + 17:34
 24. Jelínková Anna           SJH1252   SOS Jindřichův Hradec    43:31   + 18:20
 25. Míchal Jáchym            SJH1601   SOS Jindřichův Hradec    43:33   + 18:22
 26. Hofhanzlová Magdaléna    RUZ1650   TJ Růžená                49:44   + 24:33
 27. Kozel Kryštof            0060005   Family Point             50:18   + 25:07
 28. Hübner Václav            TBM1112   KOS TJ Tesla Brno        56:46   + 31:35
 29. Ptáčková Lucie           TBM1372   KOS TJ Tesla Brno        59:05   + 33:54
 30. Hübnerová Johana         CTB1551   SK OB Chotěboř           61:26   + 36:15
 31. Sobotka Ondřej           TTR1401   OOB Třebíč               63:25   + 38:14
 32. Lounek Jindřich          CHT       OOB SK Chrast            65:56   + 40:45
 33. Forstová Viola           PZR1551   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  68:32   + 43:21
 34. Korecký Marek            CHT17     OOB SK Chrast            69:38   + 44:27
 35. Sychrová Markéta         VBM1251   VSK Mendelu Brno         71:32   + 46:21
 36. Provazníková Stella      CTB1751   SK OB Chotěboř           76:04   + 50:53
 37. Buršíková Eliška         SJI1450   OK Jihlava               83:54   + 58:43
 38. Blažek Robin             SJI1700   OK Jihlava               88:30   + 63:19
 39. Dohnalová Veronika       TTR1652   OOB Třebíč              103:28   + 78:17
 40. Dohnalová Zuzana         TTR1551   OOB Třebíč              103:51   + 78:40
 41. Dohnalová Lenka          TTR1651   OOB Třebíč              104:08   + 78:57
     Korecký Radan            CHT1401   OOB SK Chrast             DISK          
     Souček Jakub             NER0001                             DISK          
     Pospíšilová Tereza       NER0016                             DISK          
     Souček Kryštof           NER0000                             DISK          
     Jirků Tereza             NER0012                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 65 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Forstová Veronika        PZR8181   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:54          
  2. Lounková Lucie           CHT       OOB SK Chrast            29:17   + 1:23 
  3. Venhamer Jaroslav        NER0011                            32:34   + 4:40 
  4. Podivínský Tomáš         0070002   SK Podivín Šalingrad     34:29   + 6:35 
  5. Dočkal František         NER00015                            36:45   + 8:51 
  6. Pařízek Jan              PZR0011   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:28   + 9:34 
  7. Jirků František          0030002   Jirků                    39:28   + 11:34
  8. Buršíková Olga           SJI8150   OK Jihlava               41:17   + 13:23
  9. Diviš David Samuel       NER0010                            41:21   + 13:27
 10. Wacková Hana             SJI7853   OK Jihlava               43:36   + 15:42
 11. Pejchalová Petra         SJI7950   OK Jihlava               46:13   + 18:19
 12. Plachý Martin            STA7101   OK Střelka               46:20   + 18:26
 13. Kolář Václav             CHT       OOB SK Chrast            46:52   + 18:58
 14. Míchalová Zuzana         SJH8252   SOS Jindřichův Hradec    49:26   + 21:32
 15. Kozlová Slávka           0060004   Family Point             49:31   + 21:37
 16. Buráňová Hana            0040002   BzB                      50:30   + 22:36
 17. Szablatura Martin        NER0005                            51:08   + 23:14
 18. Kopenec Milan            SJH7102   SOS Jindřichův Hradec    53:36   + 25:42
 19. Jirků Olga               0030001   Jirků                    54:09   + 26:15
 20. Podivínská Ivana         0070001   SK Podivín Šalingrad     57:49   + 29:55
 21. Jelínková Marta          SJH7854   SOS Jindřichův Hradec    58:08   + 30:14
 22. Fraj Oldřich             RUZ7502   TJ Růžená                58:29   + 30:35
 23. Štěpánek Jan             PZR       UNITOP SKP Žďár nad Sáz  59:26   + 31:32
 24. Krátká Soňa              NER0018                            59:34   + 31:40
 25. Frajová Kamila           RUZ7950   TJ Růžená                63:14   + 35:20
 26. Svitáková Eva            SJH7852   SOS Jindřichův Hradec    65:37   + 37:43
 27. Dočkalová Vlasta a ViktorNER0004                            70:02   + 42:08
 28. Robotková Lenka          PBM5451   TJ Spartak 1. Brněnská   70:16   + 42:22
 29. Kaňáková Petra           SJI8751   OK Jihlava               82:55   + 55:01
 30. Malíková Stanislava      EKP8950   VŠTJ Ekonom Praha        96:08   + 68:14
     Ptáček Ondřej            TBM7120   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Žandová Hana             CTB7052   SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------