Kód závodu          : 5033
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 30.03.2019
Místo konání        : Sedmihorky - Autocamp
Mapa                : Kočičí hlava
Pořadatel           : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu      : Kořínek Jindřich - R2
Hlavní rozhodčí     : Wolf Filip - R3
Stavitel tratí      : Vlček Martin - R3, Zabořil Vojtěch - R3
Kategorie: H50

H50 2.72 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         35:07          
  2. Cruse Kay                24D6600   SV Robotron Dresden      35:55   + 0:48 
  3. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            36:06   + 0:59 
  4. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:59   + 6:52 
  5. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:06   + 6:59 
  6. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:38   + 7:31 
  7. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  43:01   + 7:54 
  8. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      44:29   + 9:22 
  9. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:20   + 10:13
 10. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       47:05   + 11:58
 11. Čaloun Michal            VLI6801 C Slavia Liberec orientee  49:19   + 14:12
 12. Picek Jan                TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec   51:14   + 16:07
 13. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                55:36   + 20:29
 14. Hejna Stanislav          LLI6900 C LOK-o Liberec            56:47   + 21:40
 15. Eichler Petr             KAS6900 C KOB Kamenický Šenov      59:18   + 24:11
 16. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           60:38   + 25:31
 17. Pustai Josef             TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:19   + 27:12
 18. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee  64:53   + 29:46
 19. Mašín René                         OOB TJ Tatran Jablonec   69:41   + 34:34
 20. Mencl Miloslav           VSP6505 C USK Praha                80:29   + 45:22
 21. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  83:59   + 48:52
     Krausz Milan             FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------