Kód závodu          : 5035
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 07.04.2019
Místo konání        : Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel           : BOR - OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu      : Folbrechtová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí     : Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí      : Karvánek Matouš - R3
JURY                : Kašková Kateřina, Hradec Pavel, Martan Jiří
Kategorie: H45

H45 2.30 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            15:15          
  2. Gossel Heiko             71D6500   USV TU Dresden           16:48   + 1:33 
  3. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                17:30   + 2:15 
  4. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      17:40   + 2:25 
  5. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                17:45   + 2:30 
  6. Novák Petr               RUM7401 C ZOOB Rumburk             17:49   + 2:34 
  7. Vřešťál Jan              TUR7301 C OOB TJ Turnov            17:50   + 2:35 
  8. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:54   + 2:39 
  9. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             18:07   + 2:52 
 10. Vácha Tomáš              BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor       19:06   + 3:51 
 11. Kruliš Petr              VLI6901 C Slavia Liberec orientee  19:09   + 3:54 
 12. Schindler Jiří           TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:15   + 4:00 
 13. Kruschina Jan            LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:32   + 5:17 
 14. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:33   + 6:18 
 15. Štverák Jan              CHA7301 C OK Chrastava             21:44   + 6:29 
 16. Urbaník Robert           VLI7002 C Slavia Liberec orientee  21:53   + 6:38 
 17. Zabořil Michal           JEN7101 C OB Jenišovice            22:33   + 7:18 
 18. Martinec Pavel           LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:11   + 9:56 
 19. Hájek Jan                TUV7301 C SOK TJ Turnov            25:46   + 10:31
 20. Lamač Jaroslav           TUR7203 C OOB TJ Turnov            26:11   + 10:56
 21. Hnát Miroslav            ROU71xx   SKOB Roudnice nad Labem  26:25   + 11:10
 22. Lipenský Robert          CHA7201 C OK Chrastava             32:56   + 17:41
     Hradecký Jaroslav        DOK6300 C OK Doksy                  DISK          
     Müller Kai               80001     8 SBB                     DISK          
     Maškarinec Petr          VLI7303 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------