Kód závodu : 5039
Název : Oblastní žebříček
Datum : 12.05.2019
Místo konání : Lückendorf, Forsthaus
Mapa : Česká brána
Pořadatel : CHA - OK Chrastava
Ředitel závodu : Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí : Feiglová Eliška - R3
Stavitel tratí : Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY : Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Kategorie: T
T 3.09 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Riebisch Martin USV TU Dresden 33:29
2. Härtelt Daniel DE019163 SG Zittau Süd 37:21 + 3:52
3. Holec Jakub 4 CZ - neregistrovaný 38:22 + 4:53
4. Ender Felix HSG HSG Turbine Zittau 39:52 + 6:23
5. Fritzsche Christian Post SV Dresden 43:03 + 9:34
6. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 43:55 + 10:26
7. Lisý Ondřej VLI Slavia Liberec orie 46:36 + 13:07
8. Moraweck Sebastian DE036290 SG Zittau Süd 47:23 + 13:54
9. Ender Franka HSG HSG Turbine Zittau 52:16 + 18:47
10. Přibyl Ivan 4 CZ - neregistrovaný 52:28 + 18:59
11. Wagner Sabine DE036349 SG Zittau Süd 54:36 + 21:07
12. Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orientee 55:24 + 21:55
13. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 57:29 + 24:00
14. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 57:47 + 24:18
15. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 59:29 + 26:00
16. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orientee 60:19 + 26:50
17. Schmotz Martin USV TU Dresden 60:47 + 27:18
18. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orientee 61:17 + 27:48
19. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 62:21 + 28:52
20. Kudraß Peter DE036315 SG Zittau Süd 63:09 + 29:40
21. Marek Martin LLI7000 C LOK-o Liberec 67:25 + 33:56
22. Friedrich Sophie DE036331 SG Zittau Süd 67:32 + 34:03
23. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orientee 71:08 + 37:39
24. Přibylová Eva 4 CZ - neregistrovaný 74:06 + 40:37
25. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec 74:36 + 41:07
26. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 75:25 + 41:56
27. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 77:29 + 44:00
28. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orientee 78:23 + 44:54
29. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 78:37 + 45:08
30. Moraweck Karolin DE033965 SG Zittau Süd 78:41 + 45:12
31. Dalüge Kai SV IHW Alex 78 Berlin 78:42 + 45:13
32. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orientee 81:42 + 48:13
33. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 83:04 + 49:35
34. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 84:27 + 50:58
35. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 87:25 + 53:56
36. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orientee 88:36 + 55:07
37. Karafiátová Lucie 4 CZ - neregistrovaný 94:22 + 60:53
38. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 95:04 + 61:35
39. Cimbálová Irena 4 CZ - neregistrovaný 98:49 + 65:20
40. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 106:12 + 72:43
41. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 107:55 + 74:26
42. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 109:09 + 75:40
43. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 118:30 + 85:01
44. Döring Jurgen DE055795 ohne Verein 123:58 + 90:29
45. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 125:03 + 91:34
46. Cimbál Bohumil 4 CZ - neregistrovaný 128:25 + 94:56
Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Tepli DISK
Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha DISK
Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha DISK
--------------------------------------------------------------------------------