Kód závodu : 5040
Název : Oblastní žebříček
Datum : 26.05.2019
Místo konání : Nový Bor
Mapa : Vyhlídka, autor mapy: Jaroslav Lamač 2017, revize mapy 04/2019 Petr Karvánek, měřítko: 1:10 000, E=5m
Pořadatel : STB - TJ Stadion Nový Bor, KAS - KOB Kamenický Šenov
Ředitel závodu : Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí : Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí : Karvánek Petr - R1
JURY : Peterka Vojtěch, Podrábská Marie, Vokál Vojtěch
Kategorie: D40
D40 3.40 km, 95 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 34:44
2. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad 35:33 + 0:49
3. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 35:53 + 1:09
4. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 36:24 + 1:40
5. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 36:35 + 1:51
6. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 38:09 + 3:25
7. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orientee 38:45 + 4:01
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orientee 40:18 + 5:34
9. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 40:47 + 6:03
10. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orientee 40:48 + 6:04
11. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 42:10 + 7:26
12. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec 42:15 + 7:31
13. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 47:39 + 12:55
14. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 49:37 + 14:53
15. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec 50:43 + 15:59
16. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec 51:52 + 17:08
17. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec 52:06 + 17:22
18. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 52:32 + 17:48
19. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 54:24 + 19:40
20. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec 54:36 + 19:52
21. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 54:44 + 20:00
22. Karafiátová Lucie 20001 2 Karafiáti 61:49 + 27:05
23. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec 63:46 + 29:02
24. Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 64:40 + 29:56
25. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orientee 74:18 + 39:34
Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orientee DISK
Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava DISK
Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec DISK
--------------------------------------------------------------------------------