Kód závodu          : 5044
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 28.09.2019
Místo konání        : Staré Splavy
Mapa                : Selská rokle
Pořadatel           : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí      : Hradecký Jaroslav
JURY                : Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Kategorie: D21L

D21L 3.50 km, 230 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       35:21          
  2. Bogarová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 35:29   + 0:08 
  3. Poklopová Lenka          SSU8952 R SK Severka Šumperk       37:54   + 2:33 
  4. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       39:24   + 4:03 
  5. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  40:08   + 4:47 
  6. Benešová Lucie           SJC8951 C Sportcentrum Jičín       41:00   + 5:39 
  7. Sander Saga              50002     5 KFUM Örebro            41:32   + 6:11 
  8. Procházková Marie        KAM9554 C OK Kamenice              41:56   + 6:35 
  9. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       42:10   + 6:49 
 10. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       42:18   + 6:57 
 11. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             43:07   + 7:46 
 12. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 43:24   + 8:03 
 13. Mokrá Julie              VLI8051 C Slavia Liberec orientee  43:39   + 8:18 
 14. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  43:59   + 8:38 
 15. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         44:26   + 9:05 
 16. Kořínková Zuzana         TUR9253 C OOB TJ Turnov            45:58   + 10:37
 17. Neradová Alena           TUR8551 C OOB TJ Turnov            46:05   + 10:44
 18. Rickmeyer Tina           71D8650   USV TU Dresden           46:33   + 11:12
 19. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             47:06   + 11:45
 20. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 47:22   + 12:01
 21. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         47:43   + 12:22
 22. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  48:14   + 12:53
 23. Gorčicová Eliška         CHA9150 C OK Chrastava             48:19   + 12:58
 24. Šákrová Michaela         BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor       49:38   + 14:17
 25. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:40   + 14:19
 26. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            50:07   + 14:46
 27. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      50:17   + 14:56
 28. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  50:25   + 15:04
 29. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:53   + 15:32
 30. Linková Alena            TUR9751 C OOB TJ Turnov            53:05   + 17:44
 31. Kameníková Andrea        BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor       54:36   + 19:15
 32. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  54:38   + 19:17
 33. Nováková Lucie           BOR9854 C OK Jiskra Nový Bor       55:27   + 20:06
 34. Pavlíková Klára          LIT7451 C KOB Litvínov             59:34   + 24:13
 35. Podešvová Vlasta         TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:23   + 27:02
 36. Kubínová Romana          SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary   66:18   + 30:57
 37. Linková Kateřina         SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   67:34   + 32:13
 38. Szenczi Kristýna         VLI8650 C Slavia Liberec orientee  72:51   + 37:30
     Večeřová Barbora         TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------