Kód závodu          : 5044
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 28.09.2019
Místo konání        : Staré Splavy
Mapa                : Selská rokle
Pořadatel           : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí      : Hradecký Jaroslav
JURY                : Dlabaja Tomáš, Folbrechtová Šárka, Novotný Dušan
Kategorie: T

T 3.00 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zydlar Michal            JLI7100 C OB Jizerky               32:41          
  2. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  34:40   + 1:59 
  3. Trilča Mara              NNN       Neregistrovaní           34:51   + 2:10 
  4. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                37:45   + 5:04 
  5. Kolář Jan                NNN       Neregistrovaní           39:06   + 6:25 
  6. Bořkovec Jan             10001     1 Bořkovcovi             43:39   + 10:58
  7. Kalenská Lenka           SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   44:20   + 11:39
  8. Hejčl Aleš               NNN       Neregistrovaní           50:05   + 17:24
  9. Feřtová Jitka            VLI7853 C Slavia Liberec orientee  50:31   + 17:50
 10. Beránek Petr             NNN       Neregistrovaní           51:06   + 18:25
 11. Eichler Jan              KAS9800   KOB Kamenický Šenov      52:22   + 19:41
 12. Hrdá Martina             VLI7457 C Slavia Liberec orientee  53:27   + 20:46
 13. Hrdý Pavel               VLI7404 C Slavia Liberec orientee  55:26   + 22:45
 14. Dobeš Jan                NNN       Neregistrovaní           56:13   + 23:32
 15. Hořáková Petra           LLI6953 C LOK-o Liberec            60:15   + 27:34
 16. Nágl Tomáš               NNN       Neregistrovaní           60:27   + 27:46
 17. Coufalova Monika         130002    13 LOK-o                 61:58   + 29:17
 18. Svobodová Lucie          BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor       64:31   + 31:50
 19. Romaniuk Vojtěch         TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec   65:23   + 32:42
 20. Coufal Marek             130001    13 LOK-o                 65:51   + 33:10
 21. Šírlová Jarmila          CHA7851 C OK Chrastava             71:17   + 38:36
 22. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  77:04   + 44:23
 23. Vokuš Zdeněk             TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec   78:22   + 45:41
 24. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  79:42   + 47:01
 25. Savruková Adéla          TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec   80:42   + 48:01
 26. Chrz Martin              JIL7002 C OK Jilemnice             82:05   + 49:24
 27. Kohoutová Erika          NNN       Neregistrovaní           82:07   + 49:26
 28. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          83:45   + 51:04
 29. Nekolný Karel            NNN       Neregistrovaní           99:09   + 66:28
 30. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  99:29   + 66:48
 31. Hejna Pavel              130005    13 LOK-o                112:37   + 79:56
 32. Nágl Filip               NNN       Neregistrovaní          114:42   + 82:01
 33. Nagl Alexander           NNN       Neregistrovaní          123:40   + 90:59
     Čechová Jana             FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------