Kód závodu          : 5050
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 30.03.2019
Místo konání        : Lhota pod Kosířem
Pořadatel           : JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Ředitel závodu      : Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí     : Hynek Petr - R3
Stavitel tratí      : Otrusina Jiří - R1

D10C 2.30 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  20:40          
  2. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     22:47   + 2:07 
  3. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl orientačního spor  23:24   + 2:44 
  4. Krňová Anna              JPV0951 C Oddíl orientačního spor  26:31   + 5:51 
  5. Tomášková Anna           STE1051 C SK SKI-OB Šternberk      28:24   + 7:44 
  6. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  40:56   + 20:16
  7. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              57:01   + 36:21
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.80 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paulíčková Tereza        UOL0750 B SOB Olomouc              20:48          
  2. Jílková Pavla            UOL0753 B SOB Olomouc              25:57   + 5:09 
  3. Matoušková Johana        STE0751 C SK SKI-OB Šternberk      26:46   + 5:58 
  4. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           30:28   + 9:40 
  5. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  33:40   + 12:52
  6. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         35:08   + 14:20
  7. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      39:03   + 18:15
  8. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           41:38   + 20:50
  9. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               41:42   + 20:54
 10. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      44:17   + 23:29
 11. Štefková Michaela        PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov         45:28   + 24:40
 12. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           47:37   + 26:49
 13. Jungmannová Sofie        PTE0757 C TJ Sokol Ptení           47:53   + 27:05
 14. Kučerová Klaudie         STE0853 C SK SKI-OB Šternberk      48:45   + 27:57
 15. Slezáková Vendula        PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov         51:34   + 30:46
 16. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  62:19   + 41:31
 17. Vaculová Ester           STE0752 C SK SKI-OB Šternberk      64:17   + 43:29
 18. Kubálková Eliška         STE0854 C SK SKI-OB Šternberk     111:47   + 90:59
     Fialová Anna             KON0779 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.90 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrubová Anna            PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov         27:20          
  2. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     27:37   + 0:17 
  3. Jílková Lenka            UOL0654 B SOB Olomouc              29:48   + 2:28 
  4. Dráčová Barbora          UOL0652 B SOB Olomouc              30:15   + 2:55 
  5. Burdová Helena           STE0653 B SK SKI-OB Šternberk      31:41   + 4:21 
  6. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              34:03   + 6:43 
  7. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      34:04   + 6:44 
  8. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      34:17   + 6:57 
  9. Karásková Denisa         ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov        37:29   + 10:09
 10. Konečná Julie            KSU0550 B Klub vytrvalostních spo  38:17   + 10:57
 11. Kopecká Nela             UOL0650 C SOB Olomouc              41:59   + 14:39
 12. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      45:50   + 18:30
 13. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl orientačního spor  47:32   + 20:12
 14. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl orientačního spor  51:24   + 24:04
 15. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl orientačního spor  53:55   + 26:35
 16. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             56:57   + 29:37
 17. Koukalová Elena          UOL0553 C SOB Olomouc              73:18   + 45:58
     Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Mikošková Marie          STE0552 B SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.80 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              36:04          
  2. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              37:18   + 1:14 
  3. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         42:29   + 6:25 
  4. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      42:49   + 6:45 
  5. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              43:23   + 7:19 
  6. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     44:06   + 8:02 
  7. Janečková Adéla          PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov         45:28   + 9:24 
  8. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         48:51   + 12:47
  9. Slehová Eliška           UOL0453 B SOB Olomouc              50:05   + 14:01
 10. Heclová Marie            KSU0454 B Klub vytrvalostních spo  51:36   + 15:32
 11. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      52:00   + 15:56
 12. Procházková Sára         UOL0353 B SOB Olomouc              61:28   + 25:24
     Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.40 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              60:38          
  2. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      65:33   + 4:55 
  3. Zatloukalová Hana        ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory        69:22   + 8:44 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.00 km, 160 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      40:29          
  2. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              41:04   + 0:35 
  3. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      48:18   + 7:49 
  4. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      51:09   + 10:40
  5. Stoklasová Barbora       PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov         51:22   + 10:53
  6. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           51:32   + 11:03
  7. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      51:59   + 11:30
  8. Vlachová Eliška          KON9572 C KOB Konice               52:40   + 12:11
  9. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        53:27   + 12:58
 10. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              54:54   + 14:25
 11. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  56:53   + 16:24
 12. Křečková Jana            ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov        57:35   + 17:06
 13. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB START Blansko        62:47   + 22:18
 14. Oliinyk Alona            41PXX51 C WKS Wawel Kraków         64:17   + 23:48
 15. Novotná Klára            ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory        64:29   + 24:00
 16. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        65:47   + 25:18
 17. Valentova Magda          NNN     C Neregistrovaní           73:13   + 32:44
 18. Hornová  Lenka           0020001 C SK SKIVELO Olomouc       75:20   + 34:51
 19. Šebková Klára            JPV8550 C Oddíl orientačního spor  81:06   + 40:37
 20. Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál             89:59   + 49:30
     Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Vlachová Kateřina        KON9898 C KOB Konice                DISK          
  MS Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  35:00   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.70 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     41:58          
  2. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     43:12   + 1:14 
  3. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         44:58   + 3:00 
  4. Otrubová Ivona           PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov         45:41   + 3:43 
  5. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         47:19   + 5:21 
  6. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              47:36   + 5:38 
  7. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             47:59   + 6:01 
  8. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  50:37   + 8:39 
  9. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      51:09   + 9:11 
 10. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl orientačního spor  51:38   + 9:40 
 11. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl orientačního spor  52:38   + 10:40
 12. Jílková Hana             UOL8050 C SOB Olomouc              52:56   + 10:58
 13. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        53:51   + 11:53
 14. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  53:54   + 11:56
 15. Kubíčková Eva            UOL7752 C SOB Olomouc              54:19   + 12:21
 16. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     54:25   + 12:27
 17. Paulíčková Barbara       UOL7851 C SOB Olomouc              56:30   + 14:32
 18. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl orientačního spor  57:25   + 15:27
 19. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        59:24   + 17:26
 20. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         60:15   + 18:17
 21. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  62:31   + 20:33
 22. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk      66:11   + 24:13
 23. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo  68:23   + 26:25
 24. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      70:35   + 28:37
 25. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc              74:02   + 32:04
 26. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               74:22   + 32:24
 27. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc              77:36   + 35:38
 28. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  80:15   + 38:17
 29. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  80:26   + 38:28
 30. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl orientačního spor  94:43   + 52:45
     Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.00 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        43:53          
  2. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      45:08   + 1:15 
  3. Slavíková Lenka          TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  47:32   + 3:39 
  4. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  53:44   + 9:51 
  5. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      53:56   + 10:03
  6. Vlachová Olga            KON6969 C KOB Konice               56:21   + 12:28
  7. Ženčáková Marie          0070002 C ASPV OA Šumperk          57:21   + 13:28
  8. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  57:30   + 13:37
  9. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      57:44   + 13:51
 10. Urbanová Edita           STE7454 C SK SKI-OB Šternberk      61:15   + 17:22
 11. Mlčková Jana             KSU7383 C Klub vytrvalostních spo  63:35   + 19:42
 12. Holečková Lenka          UOL6750 C SOB Olomouc              63:44   + 19:51
 13. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering      63:52   + 19:59
 14. Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk      64:27   + 20:34
 15. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              65:21   + 21:28
 16. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               65:28   + 21:35
 17. Felklová Jarmila         0070003 C ASPV OA Šumperk          68:10   + 24:17
 18. Zatloukalová Eva         ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory        73:12   + 29:19
 19. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      75:52   + 31:59
 20. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      77:35   + 33:42
 21. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              77:43   + 33:50
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              39:15          
  2. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             48:12   + 8:57 
  3. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              49:06   + 9:51 
  4. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              56:35   + 17:20
  5. Dudíková Eva             JPV5757 C Oddíl orientačního spor  64:16   + 25:01
  6. Roubalíková Iva          0050002 C ZŠ Těšetice              66:35   + 27:20
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.30 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štáblová Jitka           ASU5350 C Magnus Orienteering      30:25          
  2. Mrkvicová Ludmila        ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory        39:03   + 8:38 
  3. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        40:59   + 10:34
  4. Čadilová Alena           ASU5050 C Magnus Orienteering      44:39   + 14:14
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matoušek Jan             STE0909 C SK SKI-OB Šternberk      16:46          
  2. Koutný Ondřej            JPV1001 C Oddíl orientačního spor  17:49   + 1:03 
  3. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     18:35   + 1:49 
  4. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  19:19   + 2:33 
  5. Heča Michal              UOLnnn  C SOB Olomouc              19:21   + 2:35 
  6. Čeřovský Filip           KON1010 C KOB Konice               21:34   + 4:48 
  6. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         21:34   + 4:48 
  8. Lutera Oliver            PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov         21:46   + 5:00 
  9. Chmelář Filip            JPV0900 C Oddíl orientačního spor  26:43   + 9:57 
 10. Mátl Jáchym              KSU0909 C Klub vytrvalostních spo  27:14   + 10:28
     Mátl Adam                KSU1111 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.90 km, 90 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      26:12          
  2. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     26:20   + 0:08 
  3. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  30:00   + 3:48 
  4. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        30:05   + 3:53 
  5. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              32:16   + 6:04 
  6. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      38:41   + 12:29
  7. Sekanina Ondřej          ASU0745 C Magnus Orienteering      44:25   + 18:13
  8. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  47:02   + 20:50
  9. Vavrečka Radek           STE0809 C SK SKI-OB Šternberk      48:18   + 22:06
 10. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      48:56   + 22:44
 11. Šnajdr Jakub             PTE0700 C TJ Sokol Ptení           48:58   + 22:46
 12. Marek Vít                KSU0838 C Klub vytrvalostních spo  55:37   + 29:25
 13. Holý Štěpán              SBR0802 C SKOB Bruntál             56:53   + 30:41
 14. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           57:04   + 30:52
 15. Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk      59:00   + 32:48
 16. Penka Matěj              STE0705 C SK SKI-OB Šternberk      72:55   + 46:43
 17. Robenek Jiří             UOL0701 C SOB Olomouc              84:39   + 58:27
 18. Kubeš David              PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov         87:05   + 60:53
 19. Novotný Jakub            PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov         97:08   + 70:56
     Navrátil Pavel           ASU0747 B Magnus Orienteering       DISK          
  MS Tomášková Petra          STE     C SK SKI-OB Šternberk      40:03   + 13:51
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.80 km, 120 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         28:59          
  2. Antonowicz Jan           STE0503 B SK SKI-OB Šternberk      30:01   + 1:02 
  3. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         32:19   + 3:20 
  4. Tomanek Lukáš            KSU0502 B Klub vytrvalostních spo  32:21   + 3:22 
  5. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  35:31   + 6:32 
  6. Karásek Antonín          PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov         40:23   + 11:24
  7. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  42:17   + 13:18
  8. Štorek Jan               JPV0505 C Oddíl orientačního spor  43:00   + 14:01
  9. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              44:36   + 15:37
 10. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      46:51   + 17:52
 11. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  49:42   + 20:43
 12. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  51:55   + 22:56
 13. Soldán Robin             PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov         55:41   + 26:42
 14. Slavík Ondřej            TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  59:12   + 30:13
 15. Fajstl Vojtěch           PTE0501 C TJ Sokol Ptení           84:27   + 55:28
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.40 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jindřich           KON0404 A KOB Konice               31:45          
  2. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  34:21   + 2:36 
  3. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              34:43   + 2:58 
  4. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        34:51   + 3:06 
  5. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  35:55   + 4:10 
  6. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         36:43   + 4:58 
  7. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  38:36   + 6:51 
  8. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  40:21   + 8:36 
  9. Tomášek Adam             CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na  48:40   + 16:55
 10. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov        49:22   + 17:37
 11. Janků Martin             STE0404 B SK SKI-OB Šternberk      49:34   + 17:49
 12. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      53:30   + 21:45
 13. Krampla Michal Jan       UOL0302 C SOB Olomouc              58:26   + 26:41
 14. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      71:43   + 39:58
     Čecháček Adam            UOL0402 C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 5.00 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafář Martin             KSU0105 B Klub vytrvalostních spo  36:50          
  2. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  40:31   + 3:41 
  3. Babišta Antonín          KSU0111 B Klub vytrvalostních spo  42:34   + 5:44 
  4. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      45:20   + 8:30 
  5. Štorek David             JPV0202 B Oddíl orientačního spor  46:33   + 9:43 
  6. Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk      52:30   + 15:40
  7. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       53:02   + 16:12
  8. Tomášek Ondřej           CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na  56:03   + 19:13
  9. Šimek Štěpán             UOL0104 C SOB Olomouc              56:23   + 19:33
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.80 km, 210 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        37:10          
  2. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  38:27   + 1:17 
  3. Bencúr Juraj             AOP7700 C Orientační Běh Opava     39:55   + 2:45 
  4. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering     40:34   + 3:24 
  5. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              40:36   + 3:26 
  6. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      40:44   + 3:34 
  7. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     40:47   + 3:37 
  8. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  40:55   + 3:45 
  9. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       41:15   + 4:05 
 10. Jirka Michal             SBK8403 C KOB START Blansko        42:05   + 4:55 
 11. Matyšek Radoslav         PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov         42:11   + 5:01 
 12. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      42:12   + 5:02 
 13. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      42:14   + 5:04 
 14. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        43:58   + 6:48 
 15. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              44:09   + 6:59 
 16. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      44:57   + 7:47 
 17. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      45:38   + 8:28 
 18. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      47:33   + 10:23
 19. Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov         48:01   + 10:51
 20. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        48:28   + 11:18
 21. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      49:02   + 11:52
 22. Jirka Matyáš             UOL0203 B SOB Olomouc              49:14   + 12:04
 23. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  50:43   + 13:33
 24. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc              51:03   + 13:53
 25. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      51:16   + 14:06
 26. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      51:19   + 14:09
 27. Špičák František         PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov         54:24   + 17:14
 28. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk      55:29   + 18:19
 29. Oliinyk Illia            41PXX01 C WKS Wawel Kraków         55:56   + 18:46
 30. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  56:27   + 19:17
 31. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              56:42   + 19:32
 32. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk      57:03   + 19:53
 33. Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk      58:29   + 21:19
 34. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering     59:44   + 22:34
 35. Svoboda Zdeněk           UOL7900 C SOB Olomouc              59:46   + 22:36
 36. Vavrečka Petr            JPV     C Oddíl orientačního spor  61:57   + 24:47
 37. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              65:02   + 27:52
 38. Karásek Michal           0100001 C Krumsín                  67:28   + 30:18
 39. Kolář Rudolf             ABR8901 C A-team NOVO Bruntál      68:38   + 31:28
 40. Honkyš Jan               JPV9912 C Oddíl orientačního spor  74:44   + 37:34
 41. Drmola Filip             NNNDR01 C Neregistrovaní           79:44   + 42:34
 42. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      88:10   + 51:00
     Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.40 km, 175 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  40:19          
  2. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                41:50   + 1:31 
  3. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      42:17   + 1:58 
  4. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  43:41   + 3:22 
  5. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  44:12   + 3:53 
  5. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      44:12   + 3:53 
  7. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      44:36   + 4:17 
  8. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     47:35   + 7:16 
  9. Ženčák Jaroslav          0070001 C ASPV OA Šumperk          47:55   + 7:36 
 10. Huňka Karel              KON6919 C KOB Konice               49:21   + 9:02 
 11. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        51:13   + 10:54
 12. Tomášek Petr             STE8001 C SK SKI-OB Šternberk      54:06   + 13:47
 13. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo  54:43   + 14:24
 14. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  55:03   + 14:44
 15. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      58:23   + 18:04
 16. Stibor Zbyněk            TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  59:03   + 18:44
 17. Holý Ondřej              SBR7600 C SKOB Bruntál             59:28   + 19:09
 18. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk      65:33   + 25:14
 19. Bartášek Jiří            ASU7448 C Magnus Orienteering      66:00   + 25:41
 20. Chmelář Jan              JPV7501 C Oddíl orientačního spor  66:02   + 25:43
 21. Dušek Václav             PTE7619 C TJ Sokol Ptení           74:54   + 34:35
 22. Novotný Michal           PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov         90:18   + 49:59
 23. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              92:02   + 51:43
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.80 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               36:42          
  2. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      37:37   + 0:55 
  3. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               38:50   + 2:08 
  4. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov         40:27   + 3:45 
  5. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      41:46   + 5:04 
  6. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              41:52   + 5:10 
  7. Procházka Josef          0110001 C SK SKIVELO               43:06   + 6:24 
  8. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             44:20   + 7:38 
  9. Slavík Tomáš             TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  45:00   + 8:18 
 10. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        46:23   + 9:41 
 11. Tomášek Jiří             CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na  47:42   + 11:00
 12. Koutný Pavel             JPV7300 C Oddíl orientačního spor  48:03   + 11:21
 13. Janeček Jiří             CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na  48:47   + 12:05
 14. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      48:53   + 12:11
 15. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      49:13   + 12:31
 16. Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk      50:23   + 13:41
 17. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        51:04   + 14:22
 18. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              52:20   + 15:38
 19. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl orientačního spor  52:30   + 15:48
 20. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             53:19   + 16:37
 21. Žebrák Zbyněk            LOV7101 C lepus.cz                 53:30   + 16:48
 22. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  55:01   + 18:19
 23. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      55:11   + 18:29
 24. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     55:53   + 19:11
 25. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           56:07   + 19:25
 26. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo  56:29   + 19:47
 27. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        56:46   + 20:04
 28. Krampla Tomáš            UOL6601 C SOB Olomouc              57:46   + 21:04
 29. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl orientačního spor  59:11   + 22:29
 30. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        60:58   + 24:16
 31. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              63:15   + 26:33
 32. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering      64:50   + 28:08
 33. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc              69:00   + 32:18
 34. Krna Pavel               JPV     C Oddíl orientačního spor  85:40   + 48:58
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.00 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     37:21          
  2. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      38:42   + 1:21 
  3. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      40:39   + 3:18 
  4. Kolář Rudolf             ABR6301 C A-team NOVO Bruntál      45:25   + 8:04 
  5. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     46:58   + 9:37 
  6. Roubalík Radovan         0050009 C ZŠ Těšetice              48:24   + 11:03
  7. Komínek Jaroslav         KON5713 C KOB Konice               50:00   + 12:39
  8. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         51:11   + 13:50
  9. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     54:21   + 17:00
 10. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              56:59   + 19:38
 11. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              60:33   + 23:12
 12. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              66:15   + 28:54
 13. Felkl Luděk              0070004 C ASPV OA Šumperk          67:36   + 30:15
 14. Labudík Milan            TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  68:13   + 30:52
 15. Kuja Ivan                TVR5500 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  73:05   + 35:44
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.20 km, 75 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilc Oldřich             SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd    34:43          
  2. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             35:44   + 1:01 
  3. Pospíšil Karel           TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  37:50   + 3:07 
  4. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  41:16   + 6:33 
  5. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               42:06   + 7:23 
  6. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      44:14   + 9:31 
  7. Smolka Miloslav          OOL4901 C SK Haná orienteering     44:20   + 9:37 
  8. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              48:42   + 13:59
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.60 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        31:12          
  2. Horký Jan                UOL4600 C SOB Olomouc              32:48   + 1:36 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       36:11   + 4:59 
  4. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        41:22   + 10:10
  5. Blažek  Václav           SBR4701 C SKOB Bruntál             43:34   + 12:22
  6. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        48:40   + 17:28
  7. Gottfried Jan            UOL4602 C SOB Olomouc              52:03   + 20:51
  8. Mrkvica Miroslav         ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory        52:36   + 21:24
  9. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             52:38   + 21:26
 10. Čermák Miloslav          STE4101 C SK SKI-OB Šternberk      62:24   + 31:12
 11. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Orientační Běh Opava     69:14   + 38:02
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.00 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           21:32          
  2. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        23:28   + 1:56 
  3. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               23:29   + 1:57 
  4. Kvášová Kateřina         UOL1051 C SOB Olomouc              24:02   + 2:30 
  5. Kresta Tomáš             NNN     C Neregistrovaní           27:31   + 5:59 
  6. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl orientačního spor  28:43   + 7:11 
  7. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           29:01   + 7:29 
  8. Tříska David             PTE1003 C TJ Sokol Ptení           31:59   + 10:27
  9. Staroštík Jakub          UOL1000 C SOB Olomouc              33:07   + 11:35
 10. Jordánová Nelly          KSU1050 C Klub vytrvalostních spo  34:49   + 13:17
 11. Luterová Laura           PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov         44:03   + 22:31
 12. Zapletalová Anna         KON0979 C KOB Konice               46:13   + 24:41
 13. Zbíralová Kateřina       UOL1151 C SOB Olomouc              46:54   + 25:22
 14. Jordán Dominik           KSU1000 C Klub vytrvalostních spo  48:11   + 26:39
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zatloukal Vojtěch        STE0908 C SK SKI-OB Šternberk      25:17          
  2. Veselá Klára             UOL0950 C SOB Olomouc              27:23   + 2:06 
  3. Zvrnová Lenka            STE1055 C SK SKI-OB Šternberk      27:59   + 2:42 
  4. Skřivanek František      TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno        29:26   + 4:09 
  5. Tomášková Lucie          STE1350 C SK SKI-OB Šternberk      30:12   + 4:55 
  6. Čeřovská Eliška          KON1353 C KOB Konice               30:16   + 4:59 
  7. Ebnerová Barbora         NNNEB51 C Neregistrovaní           30:25   + 5:08 
  8. Šnajdrová Nikol          PTE1050 C TJ Sokol Ptení           30:47   + 5:30 
  9. Venusova Anna            STE     C SK SKI-OB Šternberk      31:24   + 6:07 
 10. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      31:54   + 6:37 
 11. Staroštíková Eliška      UOL1350 C SOB Olomouc              32:26   + 7:09 
 12. Tříska Jakub             PTE1300 C TJ Sokol Ptení           34:07   + 8:50 
 13. Dosudil Alexandr         NNN     C Neregistrovaní           34:52   + 9:35 
 14. Vavrečka Saša            JPV1100 C Oddíl orientačního spor  35:23   + 10:06
 15. Sekanina Marek           ASU1010 C Magnus Orienteering      35:25   + 10:08
 16. Macek Václav             ASU1249 C Magnus Orienteering      35:44   + 10:27
 17. Gottwald Tobiáš          STE1205 C SK SKI-OB Šternberk      37:11   + 11:54
 18. Krestová Ema             NNN     C Neregistrovaní           37:16   + 11:59
 19. Nantlová Eliška a ŠtepánkNNN     C Neregistrovaní           39:08   + 13:51
 20. Tomášek Matěj            STE1202 C SK SKI-OB Šternberk      39:28   + 14:11
 21. Verbicka Anna            JPV     C Oddíl orientačního spor  40:34   + 15:17
 22. Fládr Jan                PTE1400 C TJ Sokol Ptení           40:51   + 15:34
 23. Šmída Patrik             PTE1004 C TJ Sokol Ptení           42:03   + 16:46
 24. Gottwaldová Anna         JPV0950 C Oddíl orientačního spor  42:25   + 17:08
 25. Bártková Rozárie         STE0851 C SK SKI-OB Šternberk      44:08   + 18:51
 26. Nejezchlebova Linda      NNN     C Neregistrovaní           44:56   + 19:39
 27. Janeček Tomáš            0040002 C PLU                      44:57   + 19:40
 28. Bublová Matylda          0130001 C Dolní Čermná             45:02   + 19:45
 29. Kuja Adam                TVR0900 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  45:39   + 20:22
 30. Stiborová Blanka         TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  46:46   + 21:29
 31. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        47:18   + 22:01
 32. Čechová Tereza           NNN     C Neregistrovaní           47:19   + 22:02
 33. Masařová Natálie         UOL     C SOB Olomouc              49:28   + 24:11
 34. Zapletal Matěj           NNN     C Neregistrovaní           55:03   + 29:46
 35. Dostálová Jindra         NNN     C Neregistrovaní           55:29   + 30:12
 36. Gottwaldová Amálie       STE0952 C SK SKI-OB Šternberk      55:44   + 30:27
 37. Šaňáková Anna            UOL1351 C SOB Olomouc              56:45   + 31:28
 38. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       57:10   + 31:53
 39. Penková Amálie           STE     C SK SKI-OB Šternberk      61:15   + 35:58
 40. Dosoudil Richard         NNN     C Neregistrovaní           62:37   + 37:20
 41. Dosoudil Jindrich        NNN     C Neregistrovaní           65:13   + 39:56
 42. Chmelář Samuel           JPV     C Oddíl orientačního spor  68:20   + 43:03
 43. Žebrák Tonda             LOV1401 C lepus.cz                 81:18   + 56:01
     Marek Martin             STE1100 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.30 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kresta Aleš              NNN     C Neregistrovaní           28:52          
  2. Zdráhalová Pavla         OOL8450 C SK Haná orienteering     31:31   + 2:39 
  3. Bubla Jiří               0130002 C Dolní Čermná             36:23   + 7:31 
  4. Dosedělová Klára         STE9751 C SK SKI-OB Šternberk      37:12   + 8:20 
  5. Havelka Jan              KON0222 C KOB Konice               41:53   + 13:01
  6. Veselý Martin            0080001 C Martimor                 42:08   + 13:16
  7. Kuja Ivo                 TVR7700 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  42:22   + 13:30
  8. Dráč Pavel               UOL7201 C SOB Olomouc              42:25   + 13:33
  9. Kazda Bohumil            RBK6201 C SK Radioklub Blansko     42:45   + 13:53
 10. Mikšíková Kateřina       PTE7375 C TJ Sokol Ptení           42:49   + 13:57
 11. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               43:19   + 14:27
 12. Čecháčková Šárka         UOL7350 C SOB Olomouc              44:02   + 15:10
 13. Jeřábek Petr             UOL6702 C SOB Olomouc              44:38   + 15:46
 14. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      46:17   + 17:25
 15. Zdařil Matěj             STE0001 C SK SKI-OB Šternberk      46:52   + 18:00
 16. Zapletalová Kamila       KON7979 C KOB Konice               48:25   + 19:33
 17. Sekaninová Jitka         NNN     C Neregistrovaní           49:03   + 20:11
 18. Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      49:05   + 20:13
 19. Staroštíková Zuzana      NNNST52 C Neregistrovaní           49:10   + 20:18
 20. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           49:59   + 21:07
 21. Musilová Jana            ASU7798 C Magnus Orienteering      50:19   + 21:27
 22. Lutera Michal            0040003 C PLU                      50:39   + 21:47
 23. Čeřovský Petr            KON8518 C KOB Konice               50:55   + 22:03
 24. Sarazin Julien Pierre    UOL0303 C SOB Olomouc              51:00   + 22:08
 25. Čeřovská Adéla           KON8755 C KOB Konice               51:31   + 22:39
 26. Luterová Kristýna        PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov         52:00   + 23:08
 27. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      53:03   + 24:11
 28. Šauman Petr              ODR6100 C SKOB Odry                54:54   + 26:02
 29. Lavrenčík Petr           0050008 C ZŠ Těšetice              56:55   + 28:03
 30. Lavrenčík Filip          0050004 C ZŠ Těšetice              58:24   + 29:32
 31. Syrová Eliška            0050006 C ZŠ Těšetice              60:36   + 31:44
 32. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              61:19   + 32:27
 33. Jeřábková Jana           UOL6954 C SOB Olomouc              61:30   + 32:38
 34. Mikošková Tereza         STE9750 C SK SKI-OB Šternberk      61:56   + 33:04
 35. Možný Šimon              PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha  62:21   + 33:29
 36. Čecháček Petr            UOL6800 C SOB Olomouc              63:56   + 35:04
 37. Gottwaldová Hana         JPV7551 C Oddíl orientačního spor  64:24   + 35:32
 38. Šišma Daniel             PTE0600 C TJ Sokol Ptení           66:04   + 37:12
 39. Vodičková Tereza         UOL7550 C SOB Olomouc              68:16   + 39:24
 40. Zifčák Robin             0060001 C Olomouc                  70:04   + 41:12
 41. Grégrová Zuzana          0050005 C ZŠ Těšetice              70:21   + 41:29
 42. Kučera Martin            STE7602 C SK SKI-OB Šternberk      70:43   + 41:51
 43. Zapletalovi              0060003 C Olomouc                  72:32   + 43:40
 44. Burdová Olga             STE7651 C SK SKI-OB Šternberk      72:53   + 44:01
 45. Sojka Pavel              0050007 C ZŠ Těšetice              73:43   + 44:51
 46. Vašek Karel              NNN     C Neregistrovaní           75:00   + 46:08
 47. Švestková Hana           JPV7550 C Oddíl orientačního spor  76:38   + 47:46
 48. Zifčáková Miroslava      0060002 C Olomouc                 116:42   + 87:50
 49. Sojková Monika           0050003 C ZŠ Těšetice             124:31   + 95:39
 50. Kujová Miluška           TVR     C TJ Sokol Vrbno pod Prad 130:28   + 101:36
--------------------------------------------------------------------------------