Kód závodu          : 201901
Název               : Český pohár MTBO – 1. kolo
Datum               : 04.05.2019
Místo konání        : Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel           : XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Ředitel závodu      : Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí     : Chmelař Lukáš
Stavitel tratí      : Chmelař Lukáš

M14 9.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      38:57          
  2. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         40:36   + 1:39 
  3. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        43:04   + 4:07 
  4. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       45:49   + 6:52 
  5. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        47:20   + 8:23 
  6. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                48:29   + 9:32 
  7. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       50:07   + 11:10
  8. Žák Jakub                ABR0606   A-team NOVO Bruntál      54:20   + 15:23
  9. Akrman Václav            SPC0505   SPORTICUS team           55:31   + 16:34
 10. Mudrák Šimon             LCE0601   OOB TJ Slovan Luhačovic  56:56   + 17:59
 11. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       62:09   + 23:12
 12. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 62:19   + 23:22
 13. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  63:36   + 24:39
 14. Malý Rostislav           VEY0600   YETTI Vejprty            73:07   + 34:10
 15. Kadaník Petr             XPU0802   PARDUBICE BIKERS         82:32   + 43:35
--------------------------------------------------------------------------------

M17 11.70 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       40:07          
  2. Hasman Marek             VPM0201   KOS Slavia Plzeň         44:10   + 4:03 
  3. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         45:03   + 4:56 
  4. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       48:37   + 8:30 
  5. Černík Adam              XHK0400   MTBO Racing team Hradec  53:58   + 13:51
  6. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  54:01   + 13:54
  7. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  54:02   + 13:55
  8. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   54:07   + 14:00
  9. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      56:45   + 16:38
 10. Štáfek Ondřej            SKL0401   SMS Team Kladno          58:40   + 18:33
 11. Mašek Matěj              BOR0410   OK Jiskra Nový Bor       60:40   + 20:33
 12. Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň      87:58   + 47:51
     Towarek Michał           14P0305   UKS Kometa Gliwice        DISK          
     Dohnal František         SKL0300   SMS Team Kladno           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 15.30 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          70:12          
  2. Müller Tomáš             LCE9910   OOB TJ Slovan Luhačovic  90:38   + 20:26
  3. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering      93:15   + 23:03
     Oravec Matúš             0020001   Klub orientačného behu    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 17.20 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor      58:23          
  2. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                59:13   + 0:50 
  3. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       59:54   + 1:31 
  4. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             59:56   + 1:33 
  5. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný               60:05   + 1:42 
  6. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         60:55   + 2:32 
  7. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                60:56   + 2:33 
  8. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS         60:59   + 2:36 
  9. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        61:13   + 2:50 
 10. Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno        61:34   + 3:11 
 11. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         61:39   + 3:16 
 12. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor       62:06   + 3:43 
 13. Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava      63:12   + 4:49 
 14. Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor       63:16   + 4:53 
 15. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        64:35   + 6:12 
 16. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň         65:03   + 6:40 
 17. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      65:06   + 6:43 
 18. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         65:32   + 7:09 
 19. Šňupárek Václav          VPM9548   KOS Slavia Plzeň         65:44   + 7:21 
 20. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        65:58   + 7:35 
 21. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           67:07   + 8:44 
 22. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               67:24   + 9:01 
 23. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor      68:48   + 10:25
 24. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        68:50   + 10:27
 25. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  69:35   + 11:12
 26. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      69:41   + 11:18
 27. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno        69:44   + 11:21
 28. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko     71:01   + 12:38
 29. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        73:23   + 15:00
 30. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno        74:16   + 15:53
 31. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team           74:30   + 16:07
 32. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         74:38   + 16:15
 33. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           74:41   + 16:18
 34. Falta Ondřej             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        75:45   + 17:22
 35. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha             76:26   + 18:03
 36. Boček Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno        78:17   + 19:54
 37. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        79:38   + 21:15
 38. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      82:04   + 23:41
 39. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno          85:18   + 26:55
     Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška              DISK          
     Albert Denny             54D8500   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
     Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 15.00 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        54:06          
  2. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               55:05   + 0:59 
  3. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       55:09   + 1:03 
  4. Fajtl Jaroslav           VPM9001   KOS Slavia Plzeň         55:26   + 1:20 
  5. Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha         55:50   + 1:44 
  6. Ticháček Radek           SJC7801   Sportcentrum Jičín       55:55   + 1:49 
  7. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           56:20   + 2:14 
  8. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       56:22   + 2:16 
  9. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      56:27   + 2:21 
 10. Kopecký Pavel            VSP7800   USK Praha                56:31   + 2:25 
 11. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           56:53   + 2:47 
 12. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        57:27   + 3:21 
 13. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:55   + 3:49 
 14. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                58:38   + 4:32 
 15. Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka             58:39   + 4:33 
 16. Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno        59:07   + 5:01 
 17. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         60:12   + 6:06 
 18. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:26   + 6:20 
 19. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         60:30   + 6:24 
 20. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava               60:48   + 6:42 
 21. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           61:51   + 7:45 
 22. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:18   + 8:12 
 23. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  62:19   + 8:13 
 24. Haničák Tomáš            DMS7700   Dynamo Malá Skála        62:51   + 8:45 
 25. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      62:54   + 8:48 
 26. Červinka Jan             SBK7900   KOB START Blansko        63:01   + 8:55 
 27. Drobník Lukáš            SJC8500   Sportcentrum Jičín       63:32   + 9:26 
 28. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:23   + 10:17
 29. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           64:24   + 10:18
 30. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň      64:59   + 10:53
 31. Merenus Štěpán           SPC8404   SPORTICUS team           65:30   + 11:24
 32. Brabec Jaroslav          SBK8242   KOB START Blansko        66:11   + 12:05
 33. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  66:18   + 12:12
 34. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        68:39   + 14:33
 35. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         69:03   + 14:57
 36. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        71:25   + 17:19
 37. Jiran Václav             XBM7601   PELLS ABND RACING TEAM   74:28   + 20:22
 38. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        77:29   + 23:23
 39. Pucher Filip             ZUP7404   MTBO ČZU Praha           87:15   + 33:09
 40. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l. 100:47   + 46:41
     Cerman Lukáš             DMS8100   Dynamo Malá Skála         DISK          
     Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 13.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tománek Otakar           VLI8300   Slavia Liberec orientee  48:53          
  2. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            50:21   + 1:28 
  3. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             50:29   + 1:36 
  4. Gebas Miroslav           XBM8102   PELLS ABND RACING TEAM   50:33   + 1:40 
  5. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       51:13   + 2:20 
  6. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              53:00   + 4:07 
  7. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:44   + 4:51 
  8. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  55:06   + 6:13 
  9. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        55:15   + 6:22 
 10. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                55:22   + 6:29 
 11. Urbánek Jan              DKP8801   Oddíl OB Kotlářka        55:40   + 6:47 
 12. Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:53   + 7:00 
 13. Jirásek Aleš             XPU7601   PARDUBICE BIKERS         56:09   + 7:16 
 14. Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava               57:25   + 8:32 
 15. Jirásek Radek            XPU7802   PARDUBICE BIKERS         57:55   + 9:02 
 16. Duda František           DKP8107   Oddíl OB Kotlářka        58:09   + 9:16 
 17. Žemlička Jan             XPU8303   PARDUBICE BIKERS         58:34   + 9:41 
 18. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk           58:52   + 9:59 
 19. Hýbl Lukáš               VIP7504   SK VIPrahlo              59:16   + 10:23
 20. Kautský Jiří             SCP8201   OK Sparta Praha          60:03   + 11:10
 21. Hons Lukáš               XPU8005   PARDUBICE BIKERS         60:56   + 12:03
 22. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  61:27   + 12:34
 23. Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno        61:36   + 12:43
 24. Hodoň Miroslav           GIG8100   GIGANT Orienteering      62:13   + 13:20
 25. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        62:57   + 14:04
 26. Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen        63:55   + 15:02
 27. Chaloupka Ondřej         SBK8301   KOB START Blansko        64:35   + 15:42
 28. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     65:51   + 16:58
 29. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        66:13   + 17:20
 30. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        67:41   + 18:48
 31. Král Luboš               TJN8401   OOB TJ Tatran Jablonec   69:52   + 20:59
 32. König Lukáš              SBK8001   KOB START Blansko        70:02   + 21:09
 33. Petr Ondřej              BOR9706   OK Jiskra Nový Bor       70:05   + 21:12
     Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Láner Roman              ABR8100   A-team NOVO Bruntál       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 16.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   57:50          
  2. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín       59:57   + 2:07 
  3. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál      59:59   + 2:09 
  4. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        60:02   + 2:12 
  5. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       60:13   + 2:23 
  6. Kurz Pavel               SPC7408   SPORTICUS team           60:19   + 2:29 
  7. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       61:52   + 4:02 
  8. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               62:00   + 4:10 
  9. Klech Richard            VRB7201   Sportovní klub ve Vrbně  62:02   + 4:12 
 10. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka             63:03   + 5:13 
 11. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           63:28   + 5:38 
 12. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      64:08   + 6:18 
 13. Faltejsek Lukáš          XPU7725   PARDUBICE BIKERS         64:23   + 6:33 
 14. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava             64:25   + 6:35 
 15. Šrůta Milan              BOR7703   OK Jiskra Nový Bor       64:37   + 6:47 
 16. Zicha Jiří               LCE7708   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:54   + 7:04 
 17. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         66:06   + 8:16 
 18. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      66:50   + 9:00 
 19. Klíma David              VBA7901   ŠK VAZKA Bratislava      67:17   + 9:27 
 20. Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál      67:20   + 9:30 
 21. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  67:31   + 9:41 
 22. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      67:56   + 10:06
 23. Kovář Vladimír           VPM7200   KOS Slavia Plzeň         68:06   + 10:16
 24. Šňupárek Martin          XBM7107   PELLS ABND RACING TEAM   68:24   + 10:34
 25. Towarek Ireneusz         14P7302   UKS Kometa Gliwice       68:25   + 10:35
 26. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      68:41   + 10:51
 27. Lučan Vladimír           XPU7710   PARDUBICE BIKERS         69:34   + 11:44
 28. Vraný Jiří               VLI7504   Slavia Liberec orientee  69:50   + 12:00
 29. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      69:57   + 12:07
 30. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering      70:05   + 12:15
 31. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                70:42   + 12:52
 32. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor       71:22   + 13:32
 33. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             71:44   + 13:54
 34. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                71:58   + 14:08
 35. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál      75:36   + 17:46
 36. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          75:41   + 17:51
 37. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno        82:47   + 24:57
 38. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team           89:40   + 31:50
     Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Bašus Petr               ZUP7400   MTBO ČZU Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 12.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišer Petr               GIG7502   GIGANT Orienteering      54:42          
  2. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                58:06   + 3:24 
  3. Fejk Zbyněk              0040001   Rotující Kedluben        59:19   + 4:37 
  4. Vít Daniel               BSO7300   KOB Baník Sokolov        60:35   + 5:53 
  5. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        62:09   + 7:27 
  6. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      63:38   + 8:56 
  7. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   66:18   + 11:36
  8. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      66:24   + 11:42
  9. Akrman Libor             SPC7406   SPORTICUS team           70:31   + 15:49
 10. Jágr Jaroslav            SBK7549   KOB START Blansko        72:44   + 18:02
 11. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        74:13   + 19:31
 12. Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno        82:01   + 27:19
 13. Záruba Karel             LME7302   SK Los Mělník            82:46   + 28:04
--------------------------------------------------------------------------------

M50 11.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha           41:01          
  2. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        42:40   + 1:39 
  3. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               42:46   + 1:45 
  4. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           42:53   + 1:52 
  5. Mudrák Stanislav         LCE6701   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:36   + 3:35 
  6. Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team           44:49   + 3:48 
  7. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           45:15   + 4:14 
  8. Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        45:25   + 4:24 
  9. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         46:10   + 5:09 
 10. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           46:18   + 5:17 
 11. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      46:23   + 5:22 
 12. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  46:35   + 5:34 
 13. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       47:12   + 6:11 
 14. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        47:15   + 6:14 
 15. Holík Marek              TBM6507   KOS TJ Tesla Brno        47:51   + 6:50 
 16. Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno        48:08   + 7:07 
 17. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         48:19   + 7:18 
 18. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       48:34   + 7:33 
 19. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               48:59   + 7:58 
 20. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                49:00   + 7:59 
 21. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        49:06   + 8:05 
 22. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         49:14   + 8:13 
 23. Charvát Roman            0050001   SVS Krkonoše             49:21   + 8:20 
 24. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  49:35   + 8:34 
 25. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            49:56   + 8:55 
 26. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       49:59   + 8:58 
 27. Cucalon Senen            0120001   Wakhan Raiders           50:19   + 9:18 
 28. Smaržík Jan              LPM6910   OK Lokomotiva Plzeň      52:11   + 11:10
 29. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        52:19   + 11:18
 30. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál      53:22   + 12:21
 31. Pažický Ľudovít          RCP6941   RC&P TEAM Bratislava     54:11   + 13:10
 32. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             54:21   + 13:20
 33. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     55:16   + 14:15
 34. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      56:46   + 15:45
 35. Janků Josef              KVS6200   SKOB Kobra Vsetín        57:10   + 16:09
 36. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 58:15   + 17:14
 37. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko        59:09   + 18:08
 38. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      59:26   + 18:25
 39. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            60:28   + 19:27
 40. Dvorský Ilja             0100001   Dvorský                  64:03   + 23:02
 41. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           64:54   + 23:53
 42. Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic  65:09   + 24:08
 43. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       87:51   + 46:50
     Tišnovský Zdeněk         TBM6620   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No   DISK          
     Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 10.70 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                45:30          
  2. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      49:14   + 3:44 
  3. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        50:44   + 5:14 
  4. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                52:34   + 7:04 
  5. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      55:34   + 10:04
  6. Vojtášek Jan             ABR5301   A-team NOVO Bruntál      58:05   + 12:35
  7. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  60:31   + 15:01
  8. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            61:27   + 15:57
  9. Maliňák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        63:11   + 17:41
 10. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                66:15   + 20:45
 11. Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka             67:30   + 22:00
 12. Novák Miroslav           SBK5400   KOB START Blansko        89:04   + 43:34
--------------------------------------------------------------------------------

MW11 3.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor       21:26          
  2. Polák Tomáš              CHA0801   OK Chrastava             22:52   + 1:26 
  3. Vilém Štěpán             0070001   Vilémovi                 22:53   + 1:27 
  4. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        23:03   + 1:37 
  5. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       23:14   + 1:48 
  6. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                23:26   + 2:00 
  7. Michálková Sabina        LCE0851   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:33   + 3:07 
  8. Akrmanová Jana           SPC0952   SPORTICUS team           25:27   + 4:01 
  9. Macháček Tomáš           SHK0811   OK Slavia Hradec Králov  27:26   + 6:00 
 10. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno        28:02   + 6:36 
 11. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 28:04   + 6:38 
 12. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       29:01   + 7:35 
 13. Fišerová Markéta         TZL0851   SKOB Zlín                34:53   + 13:27
 14. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        35:58   + 14:32
 15. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            38:50   + 17:24
 16. Ouhrabka Vít             SPC1010   SPORTICUS team           41:49   + 20:23
 17. Buriánek Max                       SNS Smržovka             42:15   + 20:49
 18. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:22   + 22:56
 19. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           45:38   + 24:12
 20. Janků Markéta            KVS0951   SKOB Kobra Vsetín        60:55   + 39:29
 21. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        72:03   + 50:37
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 4.90 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Musil Jakub              SJC1212   Sportcentrum Jičín       16:54          
  2. Vozková Veronika         0130001   Vozkovi                  17:33   + 0:39 
  3. Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín       17:35   + 0:41 
  4. Husák Matyáš             XHK1200   MTBO Racing team Hradec  18:09   + 1:15 
  5. Bergl Jonáš              ZUP1100   MTBO ČZU Praha           18:49   + 1:55 
  6. Fišer Petr               TZL1004   SKOB Zlín                19:06   + 2:12 
  7. Šňupárek Jenda           ZUP1000   MTBO ČZU Praha           19:26   + 2:32 
  8. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           19:40   + 2:46 
  9. Macháčková Lucie         SHK1155   OK Slavia Hradec Králov  21:04   + 4:10 
 10. Jedličková Lucie         XHK1050   MTBO Racing team Hradec  21:14   + 4:20 
 10. Jedličková Verča                   MTBO Racing team Hradec  21:14   + 4:20 
 12. La Carbonara Noemi       TBM1156   KOS TJ Tesla Brno        21:33   + 4:39 
 13. Kopecká Marie            VSP0951   USK Praha                21:36   + 4:42 
 14. Odvodyová Nikola         XPU1252   PARDUBICE BIKERS         21:56   + 5:02 
 15. Urban Jan                SBK1234   KOB START Blansko        22:04   + 5:10 
 16. Vozka Ondřej             0130002   Vozkovi                  22:20   + 5:26 
 17. Chamraďa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering      22:38   + 5:44 
 18. Rypáčková Šárka          SPC1151   SPORTICUS team           23:26   + 6:32 
 19. Horák Kryštof            VSP1400   USK Praha                23:28   + 6:34 
 19. Vaněčková Anna           ZUP1050   MTBO ČZU Praha           23:28   + 6:34 
 21. Macháček Jakub           SHK1202   OK Slavia Hradec Králov  23:31   + 6:37 
 22. Jedlička Tom                       MTBO Racing team Hradec  23:47   + 6:53 
 23. Veselá Julie                       MTBO ČZU Praha           24:06   + 7:12 
 24. Jirásková Viola          VSP1151   USK Praha                24:23   + 7:29 
 25. Jašek Vít                ABR1111   A-team NOVO Bruntál      24:27   + 7:33 
 26. Nehasil František        BOR1101   OK Jiskra Nový Bor       24:39   + 7:45 
 26. Mayer Antonín            SHK       OK Slavia Hradec Králov  24:39   + 7:45 
 28. Ryglová Beáta            TBM1158   KOS TJ Tesla Brno        24:44   + 7:50 
 29. Jirásková Julie          XPU1352   PARDUBICE BIKERS         25:00   + 8:06 
 30. Šňupárková Barbora       ZUP1150   MTBO ČZU Praha           25:09   + 8:15 
 31. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       25:14   + 8:20 
 32. Schwabová Barbora        TBM1188   KOS TJ Tesla Brno        25:37   + 8:43 
 33. Rolný Jakub              SMR1101   SNS Smržovka             27:05   + 10:11
 34. Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín       27:13   + 10:19
 35. Drobník Tadeáš           SJC       Sportcentrum Jičín       27:22   + 10:28
 36. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       27:44   + 10:50
 37. Hegnerová Viktorie       LPM1350   OK Lokomotiva Plzeň      28:01   + 11:07
 38. Hons Jakub               XPU1200   PARDUBICE BIKERS         28:03   + 11:09
 39. Chaloupková Klára        SBK1260   KOB START Blansko        28:18   + 11:24
 40. Vaněček Jan              ZUP0801   MTBO ČZU Praha           28:29   + 11:35
 41. Lauermanová Eva                    Sportcentrum Jičín       32:33   + 15:39
 42. Ševčíková Linda          EKP1353   VŠTJ Ekonom Praha        32:40   + 15:46
 43. Lauerman Jan                       Sportcentrum Jičín       33:40   + 16:46
 44. Kopecký Hynek            VSP1300   USK Praha                34:50   + 17:56
 45. Akrmanová Hana           SPC1255   SPORTICUS team           37:51   + 20:57
 46. Jirásková Mia            VSP1150   USK Praha                38:35   + 21:41
 47. Musilová Alžběta         SJC1550   Sportcentrum Jičín       39:12   + 22:18
 48. Mullerová Karla          VSP1351   USK Praha                39:45   + 22:51
 49. Lacigová Antonie         SZP1150   TJ Slovan Praha Zdravot  43:42   + 26:48
     Ouhrabková Bára          SPC1256   SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 9.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jánoška Jakub            0170001   Jánoška                  41:00          
  2. Medlík Jan               TSU82     LKT 80 Šumperk           42:50   + 1:50 
  3. Myslivec Tomáš           SHK7002   OK Slavia Hradec Králov  45:21   + 4:21 
  4. Vilém Stanislav          0070002   Vilémovi                 52:04   + 11:04
  5. Knitl Pavel              VAM       OB Vamberk               53:21   + 12:21
  6. Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno        55:42   + 14:42
  7. Svítil Petr              0010001   PetSvi                   59:48   + 18:48
  8. Knitlová Eva             VAM6250   OB Vamberk               68:59   + 27:59
  9. Janků Kateřina           KVS7450   SKOB Kobra Vsetín        71:00   + 30:00
 10. Fišerová Zuzana          0060001   FiserovaZ                71:08   + 30:08
     Hasman Jan                         KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Košíková Jana            0090001   Brno                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 6.80 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Burešová Veronika        XBM0550   PELLS ABND RACING TEAM   28:47          
  2. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                31:35   + 2:48 
  3. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        32:32   + 3:45 
  4. Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha           34:46   + 5:59 
  5. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               35:39   + 6:52 
  6. Folprechtová Julie       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           41:00   + 12:13
  7. Kadaníková Tereza        XPU0552   PARDUBICE BIKERS         42:38   + 13:51
  8. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                51:08   + 22:21
  9. Akrmanová Marie          SPC0755   SPORTICUS team           61:39   + 32:52
     Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty             DISK          
     Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W17 9.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:22          
  2. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      38:42   + 0:20 
  3. Vítová Lucie             BSO0250   KOB Baník Sokolov        40:19   + 1:57 
  4. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                40:28   + 2:06 
  5. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        41:10   + 2:48 
  6. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:23   + 4:01 
  7. Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:43   + 5:21 
  8. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       46:12   + 7:50 
  9. Klechová Karolína        VRB0499   Sportovní klub ve Vrbně  51:07   + 12:45
 10. Hegnerová Adéla          LPM0450   OK Lokomotiva Plzeň      65:08   + 26:46
--------------------------------------------------------------------------------

W20 11.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       43:54          
  2. Pilná Bára               VRL0052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:36   + 4:42 
  3. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha                50:32   + 6:38 
  4. Kiacová Veronika         XPU9953   PARDUBICE BIKERS         52:24   + 8:30 
     Čiháková Barbora         KNC9950   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 13.90 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary   53:44          
  2. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava      56:22   + 2:38 
  3. Tyszová Natália          25S8851   KOB ATU Košice           56:52   + 3:08 
  4. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       57:11   + 3:27 
  5. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               57:14   + 3:30 
  6. Tichovská Martina        VSP8650   USK Praha                57:36   + 3:52 
  7. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                57:52   + 4:08 
  8. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                58:57   + 5:13 
  9. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           59:00   + 5:16 
 10. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk           59:21   + 5:37 
 11. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       59:24   + 5:40 
 12. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           61:58   + 8:14 
 13. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           62:10   + 8:26 
 14. Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team           67:11   + 13:27
 15. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         69:21   + 15:37
 16. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           69:35   + 15:51
 17. Ouhrabková Radka         SPC8152   SPORTICUS team           79:38   + 25:54
     Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha            DISK          
     Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Králová Vilma            TBM9950   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 12.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      48:27          
  2. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        48:31   + 0:04 
  3. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        49:12   + 0:45 
  4. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             50:14   + 1:47 
  5. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         52:01   + 3:34 
  6. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               54:05   + 5:38 
  7. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       54:09   + 5:42 
  8. Krejčíková Barbora       TZL8551   SKOB Zlín                55:18   + 6:51 
  9. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        55:59   + 7:32 
 10. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       56:13   + 7:46 
 11. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  57:26   + 8:59 
 12. Ksandrová Marie          EKP9262   VŠTJ Ekonom Praha        58:45   + 10:18
 13. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             58:47   + 10:20
 14. Michálková Renata        LCE8151   OOB TJ Slovan Luhačovic  58:50   + 10:23
 15. Křístková Veronika       SBK8379   KOB START Blansko        58:57   + 10:30
 16. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      59:26   + 10:59
 17. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       59:44   + 11:17
 18. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        60:10   + 11:43
 19. Königová Jana            SBK8661   KOB START Blansko        62:08   + 13:41
 20. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        64:11   + 15:44
     Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Rypáčková Dana           SPC7955   SPORTICUS team            DISK          
     Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 10.70 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  46:39          
  2. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha         47:04   + 0:25 
  3. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       49:13   + 2:34 
  4. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        50:51   + 4:12 
  5. Rolná Janka              SMR8150   SNS Smržovka             51:03   + 4:24 
  6. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                51:06   + 4:27 
  7. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             52:14   + 5:35 
  8. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       52:56   + 6:17 
  9. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        53:46   + 7:07 
 10. Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           54:08   + 7:29 
 11. Hanáková TerKa           SMR8950   SNS Smržovka             54:40   + 8:01 
 12. Kolářová Renáta          ABR9351   A-team NOVO Bruntál      54:53   + 8:14 
 13. Žuchová Nikola           SMR9351   SNS Smržovka             55:09   + 8:30 
 14. Kohoutová Barbora        BOR9850   OK Jiskra Nový Bor       55:18   + 8:39 
 15. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team           56:20   + 9:41 
 16. Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen        56:43   + 10:04
 17. Žemličková Lenka         XPU8660   PARDUBICE BIKERS         56:49   + 10:10
 18. Honsová Petra            XPU8252   PARDUBICE BIKERS         57:38   + 10:59
 19. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           58:24   + 11:45
 20. Petrová Daniela          XPU8454   PARDUBICE BIKERS         58:31   + 11:52
 21. Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team           58:37   + 11:58
 22. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                63:10   + 16:31
 23. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       65:21   + 18:42
 24. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  66:32   + 19:53
 25. Novotná Veronika         BOR8052   OK Jiskra Nový Bor       77:07   + 30:28
 26. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      77:25   + 30:46
     Papugová Katarína        VBA9254   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
     Kratochvílová Lucie      VPM9251   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Farkašová Eva            67S       KOB Čingov Spišská Nová   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 9.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                37:18          
  2. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:42   + 0:24 
  3. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        37:47   + 0:29 
  4. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             37:56   + 0:38 
  5. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      38:12   + 0:54 
  6. Lánerová Leona           ABR7752   A-team NOVO Bruntál      38:16   + 0:58 
  7. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           38:26   + 1:08 
  8. Faltejsková Jana         XPU7652   PARDUBICE BIKERS         39:02   + 1:44 
  9. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                39:04   + 1:46 
 10. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             39:12   + 1:54 
 11. Schwabová Kateřina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno        41:03   + 3:45 
 12. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        41:45   + 4:27 
 13. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      42:07   + 4:49 
 14. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       42:22   + 5:04 
 15. Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           42:26   + 5:08 
 16. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                42:35   + 5:17 
 17. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               44:38   + 7:20 
 18. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        44:52   + 7:34 
 19. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:07   + 7:49 
 20. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  45:22   + 8:04 
 21. Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        46:49   + 9:31 
 22. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       47:05   + 9:47 
 23. Jágrová Vlasta           SBK7789   KOB START Blansko        50:37   + 13:19
 24. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       54:08   + 16:50
 25. Akrmanová Jitka          SPC7651   SPORTICUS team           55:00   + 17:42
     Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W50 9.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  39:23          
  2. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           39:36   + 0:13 
  3. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       40:24   + 1:01 
  4. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo              40:50   + 1:27 
  5. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      41:11   + 1:48 
  6. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   42:59   + 3:36 
  7. Skácelová Naděžda        TSU6183   LKT 80 Šumperk           44:32   + 5:09 
  8. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  46:28   + 7:05 
  9. Jánošková Taťjana        RBA6051   TJ Rapid Bratislava      48:47   + 9:24 
 10. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            49:18   + 9:55 
 11. Hančíková Michaela       TZL6559   SKOB Zlín                56:50   + 17:27
 12. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            57:39   + 18:16
 13. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  57:41   + 18:18
--------------------------------------------------------------------------------

W60 9.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                41:42          
  2. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           43:32   + 1:50 
  3. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           50:01   + 8:19 
  4. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        60:33   + 18:51
  5. Lukavcová Lenka          SMR5450   SNS Smržovka             63:39   + 21:57
--------------------------------------------------------------------------------