Kód závodu          : 201902
Název               : Český pohár MTBO – 2. kolo
Datum               : 04.05.2019
Místo konání        : Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel           : XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Ředitel závodu      : Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí     : Chmelař Lukáš
Ředitel závodu      : Chmelař Lukáš
Stavitel tratí      : Chmelař Lukáš

M14 4.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         23:50          
  2. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      23:52   + 0:02 
  3. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        25:59   + 2:09 
  4. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       26:50   + 3:00 
  5. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       28:19   + 4:29 
  6. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                28:24   + 4:34 
  7. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        28:53   + 5:03 
  8. Munzar Jakub             XPU0600   PARDUBICE BIKERS         30:19   + 6:29 
  9. Akrman Václav            SPC0505   SPORTICUS team           34:58   + 11:08
 10. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       35:06   + 11:16
 11. Mudrák Šimon             LCE0601   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:36   + 11:46
 12. Malý Rostislav           VEY0600   YETTI Vejprty            39:33   + 15:43
 13. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  44:04   + 20:14
 14. Faltejsek Tobiáš         XPU0500   PARDUBICE BIKERS         58:35   + 34:45
 15. Kadaník Petr             XPU0802   PARDUBICE BIKERS         66:33   + 42:43
     Žák Jakub                ABR0606   A-team NOVO Bruntál       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 5.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       29:45          
  2. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         31:29   + 1:44 
  3. Towarek Michał           14P0305   UKS Kometa Gliwice       32:39   + 2:54 
  4. Černík Adam              XHK0400   MTBO Racing team Hradec  35:00   + 5:15 
  5. Hasman Marek             VPM0201   KOS Slavia Plzeň         38:43   + 8:58 
  6. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       39:06   + 9:21 
  7. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   40:22   + 10:37
  8. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  40:56   + 11:11
  9. Dohnal František         SKL0300   SMS Team Kladno          42:41   + 12:56
 10. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      43:08   + 13:23
 11. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  43:59   + 14:14
 12. Štáfek Ondřej            SKL0401   SMS Team Kladno          45:24   + 15:39
 13. Mašek Matěj              BOR0410   OK Jiskra Nový Bor       46:20   + 16:35
 14. Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň      67:28   + 37:43
--------------------------------------------------------------------------------

M20 7.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oravec Matúš             0020001   Klub orientačného behu   51:08          
  2. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering      60:35   + 9:27 
  3. Müller Tomáš             LCE9910   OOB TJ Slovan Luhačovic  70:15   + 19:07
     Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 8.50 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       44:14          
  2. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor      44:42   + 0:28 
  3. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor       44:54   + 0:40 
  4. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             45:28   + 1:14 
  5. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         45:42   + 1:28 
  6. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                45:57   + 1:43 
  7. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                46:46   + 2:32 
  8. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný               48:34   + 4:20 
  8. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        48:34   + 4:20 
 10. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         48:48   + 4:34 
 11. Šňupárek Václav          VPM9548   KOS Slavia Plzeň         48:55   + 4:41 
 12. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           49:13   + 4:59 
 13. Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno        49:50   + 5:36 
 14. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      49:53   + 5:39 
 14. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         49:53   + 5:39 
 16. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        50:24   + 6:10 
 17. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      50:55   + 6:41 
 18. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         51:07   + 6:53 
 19. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň         51:13   + 6:59 
 20. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        51:17   + 7:03 
 21. Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava      51:27   + 7:13 
 22. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS         51:34   + 7:20 
 23. Albert Denny             54D8500   SV Sachsen 90 Werdau     52:07   + 7:53 
 24. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           52:17   + 8:03 
 25. Falta Ondřej             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        53:57   + 9:43 
 26. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno        54:39   + 10:25
 27. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  54:48   + 10:34
 28. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha        55:05   + 10:51
 29. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        55:33   + 11:19
 30. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         55:42   + 11:28
 31. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko     56:26   + 12:12
 32. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        57:01   + 12:47
 33. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk           57:08   + 12:54
 34. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        57:30   + 13:16
 35. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      58:48   + 14:34
 36. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team           59:46   + 15:32
 37. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             61:15   + 17:01
 38. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor      62:26   + 18:12
 39. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno          63:44   + 19:30
 40. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha             69:36   + 25:22
 41. Boček Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno        70:45   + 26:31
     Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 7.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        39:22          
  2. Ticháček Radek           SJC7801   Sportcentrum Jičín       40:08   + 0:46 
  3. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               40:21   + 0:59 
  4. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        40:36   + 1:14 
  5. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         40:49   + 1:27 
  6. Fajtl Jaroslav           VPM9001   KOS Slavia Plzeň         41:03   + 1:41 
  7. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           41:19   + 1:57 
  8. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                41:20   + 1:58 
  9. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:25   + 2:03 
 10. Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha         41:32   + 2:10 
 11. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       42:03   + 2:41 
 12. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:09   + 3:47 
 13. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       43:14   + 3:52 
 14. Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno        44:05   + 4:43 
 15. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           44:13   + 4:51 
 16. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         45:07   + 5:45 
 17. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               45:30   + 6:08 
 17. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:30   + 6:08 
 19. Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha         45:45   + 6:23 
 20. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava               45:54   + 6:32 
 21. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  46:17   + 6:55 
 22. Červinka Jan             SBK7900   KOB START Blansko        46:24   + 7:02 
 23. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      46:45   + 7:23 
 24. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň      47:12   + 7:50 
 25. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         48:05   + 8:43 
 26. Haničák Tomáš            DMS7700   Dynamo Malá Skála        48:10   + 8:48 
 27. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      48:30   + 9:08 
 28. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        48:43   + 9:21 
 29. Kopecký Pavel            VSP7800   USK Praha                48:58   + 9:36 
 30. Brabec Jaroslav          SBK8242   KOB START Blansko        49:09   + 9:47 
 31. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:16   + 9:54 
 32. Drobník Lukáš            SJC8500   Sportcentrum Jičín       49:39   + 10:17
 33. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  50:05   + 10:43
 34. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        51:07   + 11:45
 35. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           51:45   + 12:23
 36. Merenus Štěpán           SPC8404   SPORTICUS team           53:36   + 14:14
 37. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           54:45   + 15:23
 38. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  55:24   + 16:02
 39. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        62:10   + 22:48
 40. Pucher Filip             ZUP7404   MTBO ČZU Praha           74:58   + 35:36
     Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka              DISK          
     Jiran Václav             XBM7601   PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 6.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            37:10          
  2. Gebas Miroslav           XBM8102   PELLS ABND RACING TEAM   38:02   + 0:52 
  3. Petr Ondřej              BOR9706   OK Jiskra Nový Bor       38:08   + 0:58 
  4. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       38:22   + 1:12 
  5. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  39:32   + 2:22 
  6. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              39:49   + 2:39 
  7. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                39:54   + 2:44 
  7. Tománek Otakar           VLI8300   Slavia Liberec orientee  39:54   + 2:44 
  9. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        40:33   + 3:23 
 10. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  40:42   + 3:32 
 11. Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava               41:28   + 4:18 
 12. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             41:35   + 4:25 
 13. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       41:59   + 4:49 
 14. Urbánek Jan              DKP8801   Oddíl OB Kotlářka        42:53   + 5:43 
 15. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  42:58   + 5:48 
 16. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        43:00   + 5:50 
 17. Hýbl Lukáš               VIP7504   SK VIPrahlo              43:01   + 5:51 
 18. Jirásek Aleš             XPU7601   PARDUBICE BIKERS         43:09   + 5:59 
 19. Jirásek Radek            XPU7802   PARDUBICE BIKERS         43:32   + 6:22 
 20. Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:43   + 7:33 
 21. Hons Lukáš               XPU8005   PARDUBICE BIKERS         45:36   + 8:26 
 22. Duda František           DKP8107   Oddíl OB Kotlářka        46:08   + 8:58 
 23. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       46:25   + 9:15 
 24. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        47:26   + 10:16
 25. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     47:31   + 10:21
 26. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        49:05   + 11:55
 27. Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen        49:07   + 11:57
 28. Hodoň Miroslav           GIG8100   GIGANT Orienteering      50:17   + 13:07
 29. Chaloupka Ondřej         SBK8301   KOB START Blansko        51:11   + 14:01
 30. Procházka Libor          0140001   TZL                      51:13   + 14:03
 31. Král Luboš               TJN8401   OOB TJ Tatran Jablonec   51:55   + 14:45
 32. Láner Roman              ABR8100   A-team NOVO Bruntál      52:33   + 15:23
 33. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        52:55   + 15:45
 34. Kautský Jiří             SCP8201   OK Sparta Praha          53:09   + 15:59
 35. Starý Milan              XPU7301   PARDUBICE BIKERS         53:35   + 16:25
 36. König Lukáš              SBK8001   KOB START Blansko        61:13   + 24:03
     Opalecký Radek           BLI7900   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 8.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       45:27          
  2. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín       45:43   + 0:16 
  3. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       46:10   + 0:43 
  4. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   47:01   + 1:34 
  5. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál      47:46   + 2:19 
  6. Kurz Pavel               SPC7408   SPORTICUS team           48:36   + 3:09 
  7. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        49:54   + 4:27 
  8. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      50:32   + 5:05 
  9. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka             50:45   + 5:18 
 10. Šrůta Milan              BOR7703   OK Jiskra Nový Bor       51:33   + 6:06 
 11. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  52:10   + 6:43 
 12. Zicha Jiří               LCE7708   OOB TJ Slovan Luhačovic  52:32   + 7:05 
 13. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava             52:47   + 7:20 
 14. Klech Richard            VRB7201   Sportovní klub ve Vrbně  53:10   + 7:43 
 15. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           53:11   + 7:44 
 16. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         53:43   + 8:16 
 17. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor       54:01   + 8:34 
 18. Faltejsek Lukáš          XPU7725   PARDUBICE BIKERS         54:20   + 8:53 
 19. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  54:45   + 9:18 
 20. Kovář Vladimír           VPM7200   KOS Slavia Plzeň         54:56   + 9:29 
 21. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      55:51   + 10:24
 22. Šňupárek Martin          XBM7107   PELLS ABND RACING TEAM   55:53   + 10:26
 23. Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál      55:59   + 10:32
 24. Towarek Ireneusz         14P7302   UKS Kometa Gliwice       56:20   + 10:53
 25. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering      56:28   + 11:01
 26. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      56:38   + 11:11
 27. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          57:49   + 12:22
 28. Bašus Petr               ZUP7400   MTBO ČZU Praha           58:07   + 12:40
 29. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno        58:40   + 13:13
 30. Preisler Leoš            DMS7600   Dynamo Malá Skála        59:20   + 13:53
 31. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      60:06   + 14:39
 32. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      60:09   + 14:42
 33. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             60:57   + 15:30
 34. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team           62:05   + 16:38
 35. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        62:32   + 17:05
 36. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                63:21   + 17:54
 37. Munzar Martin            XPU7311   PARDUBICE BIKERS         63:22   + 17:55
 38. Lučan Vladimír           XPU7710   PARDUBICE BIKERS         64:11   + 18:44
 39. Klíma David              VBA7901   ŠK VAZKA Bratislava      67:47   + 22:20
     Vraný Jiří               VLI7504   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 6.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišer Petr               GIG7502   GIGANT Orienteering      40:40          
  2. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                43:01   + 2:21 
  3. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        45:33   + 4:53 
  4. Vít Daniel               BSO7300   KOB Baník Sokolov        46:33   + 5:53 
  5. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      47:58   + 7:18 
  6. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      48:33   + 7:53 
  7. Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno        49:56   + 9:16 
  8. Akrman Libor             SPC7406   SPORTICUS team           49:58   + 9:18 
  9. Pilný Jiří               VRL7002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:20   + 12:40
 10. Záruba Karel             LME7302   SK Los Mělník            54:26   + 13:46
 11. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   57:36   + 16:56
 12. Jágr Jaroslav            SBK7549   KOB START Blansko        59:54   + 19:14
 13. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        74:13   + 33:33
--------------------------------------------------------------------------------

M50 5.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha           29:58          
  2. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               31:09   + 1:11 
  3. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        31:17   + 1:19 
  4. Tišnovský Zdeněk         TBM6620   KOS TJ Tesla Brno        31:20   + 1:22 
  5. Mudrák Stanislav         LCE6701   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:45   + 1:47 
  6. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           32:00   + 2:02 
  6. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           32:00   + 2:02 
  8. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  32:13   + 2:15 
  9. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  32:45   + 2:47 
 10. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         33:00   + 3:02 
 11. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       33:12   + 3:14 
 12. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        33:30   + 3:32 
 13. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           33:42   + 3:44 
 14. Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team           34:00   + 4:02 
 15. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      34:29   + 4:31 
 16. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál      35:12   + 5:14 
 17. Holík Marek              TBM6507   KOS TJ Tesla Brno        35:30   + 5:32 
 18. Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        35:34   + 5:36 
 19. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      35:41   + 5:43 
 20. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               36:24   + 6:26 
 21. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         36:29   + 6:31 
 22. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                36:38   + 6:40 
 23. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        36:46   + 6:48 
 24. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       37:02   + 7:04 
 25. Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno        37:08   + 7:10 
 26. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  38:07   + 8:09 
 27. Smaržík Jan              LPM6910   OK Lokomotiva Plzeň      38:20   + 8:22 
 28. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         38:50   + 8:52 
 29. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       39:03   + 9:05 
 30. Cucalon Senen            0120001   Wakhan Raiders           39:06   + 9:08 
 31. Charvát Roman            0050001   SVS Krkonoše             39:24   + 9:26 
 32. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           39:44   + 9:46 
 33. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            41:27   + 11:29
 34. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      41:33   + 11:35
 35. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     43:06   + 13:08
 36. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        44:24   + 14:26
 37. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      45:32   + 15:34
 38. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko        46:07   + 16:09
 39. Dvorský Ilja             0100001   Dvorský                  47:54   + 17:56
 40. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            48:47   + 18:49
 41. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 53:59   + 24:01
 42. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       56:12   + 26:14
     Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Svoboda Radek            VPM6903   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Janků Josef              KVS6200   SKOB Kobra Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 5.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                33:35          
  2. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        38:42   + 5:07 
  3. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      38:46   + 5:11 
  4. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                40:57   + 7:22 
  5. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      43:17   + 9:42 
  6. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  45:33   + 11:58
  7. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                49:46   + 16:11
  8. Vojtášek Jan             ABR5301   A-team NOVO Bruntál      50:57   + 17:22
  9. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            52:22   + 18:47
 10. Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka             54:51   + 21:16
 11. Maliňák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        60:37   + 27:02
 12. Novák Miroslav           SBK5400   KOB START Blansko        63:14   + 29:39
 13. Vintr Ivan               TZL4501   SKOB Zlín                87:10   + 53:35
--------------------------------------------------------------------------------

MW11 2.20 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Sabina        LCE0851   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:03          
  2. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                21:18   + 1:15 
  3. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor       21:48   + 1:45 
  4. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        23:44   + 3:41 
  5. Polák Tomáš              CHA0801   OK Chrastava             25:16   + 5:13 
  6. Fišerová Markéta         TZL0851   SKOB Zlín                26:59   + 6:56 
  7. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno        28:29   + 8:26 
  8. Vilém Štěpán             0070001   Vilémovi                 29:57   + 9:54 
  9. Macháček Tomáš           SHK0811   OK Slavia Hradec Králov  30:51   + 10:48
 10. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            33:29   + 13:26
 11. Nehasil František        BOR1101   OK Jiskra Nový Bor       34:55   + 14:52
 12. Janků Markéta            KVS0951   SKOB Kobra Vsetín        40:19   + 20:16
 13. Ouhrabková Bára          SPC1256   SPORTICUS team           45:00   + 24:57
 14. Ouhrabka Vít             SPC1010   SPORTICUS team           48:31   + 28:28
 15. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           59:34   + 39:31
 16. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        69:32   + 49:29
 17. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       72:32   + 52:29
 18. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  90:53   + 70:50
     Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 5.70 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hloušek Martin           XHK       MTBO Racing team Hradec  34:32          
  2. Jánoška Jakub            0170001   Jánoška                  38:37   + 4:05 
  3. Fejk Zbyněk              0040001   Rotující Kedluben        41:03   + 6:31 
  4. Langr Jan                0110002   Langrovi                 42:08   + 7:36 
  5. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             42:36   + 8:04 
  6. Hasman Jan               VPM6901   KOS Slavia Plzeň         44:56   + 10:24
  7. Sýkora Bohumil           CHC8601   K.O.B. Choceň            45:52   + 11:20
  8. Langr Jan                0110001   Langrovi                 46:05   + 11:33
  9. Medlík Jan               TSU82     LKT 80 Šumperk           46:33   + 12:01
 10. Vilém Stanislav          0070002   Vilémovi                 52:51   + 18:19
 11. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             61:55   + 27:23
 12. Fišerová Zuzana          0060001   FiserovaZ                69:36   + 35:04
 13. Janků Kateřina           KVS7450   SKOB Kobra Vsetín        79:31   + 44:59
 14. Košíková Jana            0090001   Brno                    139:45   + 105:13
     Štemberová Věra          0050002   SVS Krkonoše              DISK          
     Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Sléha Marek                        nereg                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 3.70 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Burešová Veronika        XBM0550   PELLS ABND RACING TEAM   21:57          
  2. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            23:53   + 1:56 
  3. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                23:59   + 2:02 
  4. Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha           26:43   + 4:46 
  5. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               27:25   + 5:28 
  6. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       28:25   + 6:28 
  7. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        29:18   + 7:21 
  8. Folprechtová Julie       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           34:30   + 12:33
  9. Kadaníková Tereza        XPU0552   PARDUBICE BIKERS         36:26   + 14:29
 10. Akrmanová Marie          SPC0755   SPORTICUS team           36:58   + 15:01
 10. Faltejsková Laura        XPU0750   PARDUBICE BIKERS         36:58   + 15:01
--------------------------------------------------------------------------------

W17 4.30 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítová Lucie             BSO0250   KOB Baník Sokolov        31:37          
  2. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        31:52   + 0:15 
  3. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                32:34   + 0:57 
  4. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:06   + 1:29 
  5. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        33:11   + 1:34 
  6. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      33:50   + 2:13 
  7. Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:38   + 7:01 
  8. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       40:53   + 9:16 
  9. Hegnerová Adéla          LPM0450   OK Lokomotiva Plzeň      54:33   + 22:56
 10. Klechová Karolína        VRB0499   Sportovní klub ve Vrbně  62:08   + 30:31
     Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W20 5.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         38:07          
  2. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       41:43   + 3:36 
  3. Pilná Bára               VRL0052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:01   + 3:54 
  4. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha                50:52   + 12:45
  5. Kiacová Veronika         XPU9953   PARDUBICE BIKERS         51:00   + 12:53
  6. Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS         51:24   + 13:17
     Čiháková Barbora         KNC9950   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 6.80 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary   40:58          
  2. Králová Vilma            TBM9950   KOS TJ Tesla Brno        43:14   + 2:16 
  3. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           44:05   + 3:07 
  4. Tyszová Natália          25S8851   KOB ATU Košice           45:25   + 4:27 
  5. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           45:32   + 4:34 
  6. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava      45:52   + 4:54 
  7. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       46:03   + 5:05 
  8. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                46:21   + 5:23 
  9. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           46:23   + 5:25 
 10. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               47:12   + 6:14 
 11. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       47:25   + 6:27 
 12. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk           48:41   + 7:43 
 13. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           48:58   + 8:00 
 14. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           50:59   + 10:01
 15. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                51:11   + 10:13
 16. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        52:23   + 11:25
 17. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           53:41   + 12:43
 18. Ouhrabková Radka         SPC8152   SPORTICUS team           63:39   + 22:41
     Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 5.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   37:07          
  2. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        37:16   + 0:09 
  3. Bogarová Adélka          VSP9050   USK Praha                38:09   + 1:02 
  4. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      39:19   + 2:12 
  5. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         39:43   + 2:36 
  6. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             40:03   + 2:56 
  7. Rypáčková Dana           SPC7955   SPORTICUS team           40:23   + 3:16 
  8. Bouchalová Vendula       VPM8787   KOS Slavia Plzeň         40:32   + 3:25 
  9. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       41:01   + 3:54 
 10. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       41:06   + 3:59 
 11. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               41:11   + 4:04 
 12. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        41:13   + 4:06 
 13. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             42:02   + 4:55 
 14. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS         42:38   + 5:31 
 14. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        42:38   + 5:31 
 16. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  42:51   + 5:44 
 17. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       42:58   + 5:51 
 18. Michálková Renata        LCE8151   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:23   + 6:16 
 19. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  43:26   + 6:19 
 20. Křístková Veronika       SBK8379   KOB START Blansko        46:41   + 9:34 
 21. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        47:21   + 10:14
 22. Königová Jana            SBK8661   KOB START Blansko        48:41   + 11:34
 23. Ksandrová Marie          EKP9262   VŠTJ Ekonom Praha        49:04   + 11:57
 24. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       50:11   + 13:04
 25. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        50:42   + 13:35
 26. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        51:22   + 14:15
 27. Košíková Jitka           VSP7799   USK Praha                51:57   + 14:50
     Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 4.40 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rolná Janka              SMR8150   SNS Smržovka             30:23          
  2. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       30:25   + 0:02 
  3. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        31:35   + 1:12 
  4. Petrová Daniela          XPU8454   PARDUBICE BIKERS         31:40   + 1:17 
  5. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        31:49   + 1:26 
  6. Kuncová Jana             UOL7854   SOB Olomouc              33:11   + 2:48 
  7. Kolářová Renáta          ABR9351   A-team NOVO Bruntál      33:42   + 3:19 
  8. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        33:46   + 3:23 
  9. Papugová Katarína        VBA9254   ŠK VAZKA Bratislava      34:13   + 3:50 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             34:15   + 3:52 
 11. Masopustová Elis         VLI8656   Slavia Liberec orientee  34:17   + 3:54 
 12. Streckerová Jana         VPM8850   KOS Slavia Plzeň         35:50   + 5:27 
 13. Honsová Petra            XPU8252   PARDUBICE BIKERS         36:00   + 5:37 
 14. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           36:18   + 5:55 
 15. Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín       36:25   + 6:02 
 16. Farkašová Eva            67S       KOB Čingov Spišská Nová  36:46   + 6:23 
 17. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  37:27   + 7:04 
 18. Žuchová Nikola           SMR9351   SNS Smržovka             38:21   + 7:58 
 19. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                38:31   + 8:08 
 20. Kohoutová Barbora        BOR9850   OK Jiskra Nový Bor       38:47   + 8:24 
 20. Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team           38:47   + 8:24 
 22. Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen        39:09   + 8:46 
 23. Kratochvílová Lucie      VPM9251   KOS Slavia Plzeň         39:13   + 8:50 
 24. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team           40:40   + 10:17
 25. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       44:36   + 14:13
 26. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                44:42   + 14:19
 27. Novotná Veronika         BOR8052   OK Jiskra Nový Bor       45:56   + 15:33
     Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 4.30 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:24          
  2. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                32:18   + 0:54 
  3. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                32:25   + 1:01 
  4. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             32:52   + 1:28 
  5. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             32:57   + 1:33 
  6. Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha           32:58   + 1:34 
  7. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      33:30   + 2:06 
  8. Faltejsková Jana         XPU7652   PARDUBICE BIKERS         33:34   + 2:10 
  9. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        33:47   + 2:23 
 10. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           34:38   + 3:14 
 11. Schwabová Kateřina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno        34:45   + 3:21 
 12. Lánerová Leona           ABR7752   A-team NOVO Bruntál      35:05   + 3:41 
 13. Stará Marta              XPU7557   PARDUBICE BIKERS         35:47   + 4:23 
 14. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      36:34   + 5:10 
 15. Akrmanová Jitka          SPC7651   SPORTICUS team           36:41   + 5:17 
 16. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       36:58   + 5:34 
 17. Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           37:28   + 6:04 
 18. Svobodová Petra          VPM7455   KOS Slavia Plzeň         37:49   + 6:25 
 19. Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        39:41   + 8:17 
 20. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:08   + 8:44 
 21. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               40:42   + 9:18 
 22. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        40:47   + 9:23 
 23. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                41:04   + 9:40 
 24. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        41:49   + 10:25
 25. Sedláková Hana           LIP7850   SOS Mamuti z Lipovky     44:10   + 12:46
 26. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:10   + 13:46
 27. Jágrová Vlasta           SBK7789   KOB START Blansko        47:28   + 16:04
 28. Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín       47:33   + 16:09
 29. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       52:04   + 20:40
 30. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       53:57   + 22:33
--------------------------------------------------------------------------------

W50 4.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       30:03          
  2. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           31:01   + 0:58 
  3. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      31:23   + 1:20 
  4. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo              31:51   + 1:48 
  5. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   34:09   + 4:06 
  6. Jánošková Taťjana        RBA6051   TJ Rapid Bratislava      35:21   + 5:18 
  7. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  35:33   + 5:30 
  8. Skácelová Naděžda        TSU6183   LKT 80 Šumperk           36:47   + 6:44 
  9. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            39:06   + 9:03 
 10. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            41:13   + 11:10
 11. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  41:24   + 11:21
 12. Hančíková Michaela       TZL6559   SKOB Zlín                56:21   + 26:18
 13. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  58:27   + 28:24
 14. Knitlová Eva             VAM6250   OB Vamberk               63:57   + 33:54
--------------------------------------------------------------------------------

W60 4.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                33:28          
  2. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           34:39   + 1:11 
  3. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           38:50   + 5:22 
  4. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        41:55   + 8:27 
--------------------------------------------------------------------------------