Kód závodu          : 201904
Název               : Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 4. kolo
Datum               : 01.06.2019
Místo konání        : Ves Svaté Kateřiny
Pořadatel           : VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Ředitel závodu      : Wohanka Pavel
Hlavní rozhodčí     : Štregl Petr
Ředitel závodu      : Wohanka Pavel
Stavitel tratí      : Wohanka Pavel, Štregl Tomáš

M14 4.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      20:40          
  2. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         21:58   + 1:18 
  3. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        26:54   + 6:14 
  4. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       29:28   + 8:48 
  5. Weber Maxmilian          0030001   Nnn                      30:57   + 10:17
  6. Geisler Richard          SPC0703   SPORTICUS team           35:14   + 14:34
  7. Walther Louis            0050003   AUT - OLT Transdanubien  36:26   + 15:46
  8. Háp Matěj                XHK0500   MTBO Racing team Hradec  51:29   + 30:49
  9. Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov            52:15   + 31:35
--------------------------------------------------------------------------------

M17 7.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       41:48          
  2. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         45:34   + 3:46 
  3. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       51:14   + 9:26 
  4. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  57:05   + 15:17
  5. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  58:21   + 16:33
  6. Dohnal František         SKL0300   SMS Team Kladno          60:53   + 19:05
  7. Čepička Václav           SLA0301   SKOB Slaný               68:46   + 26:58
  8. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      69:21   + 27:33
     Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 9.60 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         49:11          
  2. Niebielski Bartosz       71P0100   Polski Związek Orientac  55:03   + 5:52 
  3. Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          60:39   + 11:28
  4. Hyla Damian              71P0101   Polski Związek Orientac  61:14   + 12:03
  5. Oravec MAtúš             0060001   Klub orientačného behu   63:48   + 14:37
  6. Sikorski Marcin          71P0200   Polski Związek Orientac  69:57   + 20:46
  7. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      74:32   + 25:21
  8. Humlíček Tomáš           SBK0101   KOB START Blansko        83:21   + 34:10
     Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 14.40 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       59:45          
  2. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor       59:51   + 0:06 
  3. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                60:18   + 0:33 
  4. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                61:01   + 1:16 
  5. Gritsan Ruslan           0020002   Orienta ski-O            61:22   + 1:37 
  6. Medvedev Grigory         0020001   Orienta ski-O            62:28   + 2:43 
  7. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        62:39   + 2:54 
  8. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         63:45   + 4:00 
  9. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         65:03   + 5:18 
 10. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor      65:09   + 5:24 
 11. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  65:17   + 5:32 
 12. Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor       65:44   + 5:59 
 13. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           68:17   + 8:32 
 14. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS         69:11   + 9:26 
 15. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      69:34   + 9:49 
 16. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  70:01   + 10:16
 17. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        70:32   + 10:47
 18. Jaroszek Radosław        71P9400   Polski Związek Orientac  70:41   + 10:56
 19. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               72:24   + 12:39
 20. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko     73:20   + 13:35
 21. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín                73:47   + 14:02
 22. Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava      74:46   + 15:01
 23. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           75:21   + 15:36
 24. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        76:23   + 16:38
 25. Falta Ondřej             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        77:14   + 17:29
 26. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk           77:28   + 17:43
 27. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        77:30   + 17:45
 27. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        77:30   + 17:45
 29. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team           78:03   + 18:18
 30. Jaroszek Jakub           71P9800   Polski Związek Orientac  82:50   + 23:05
 31. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor      83:41   + 23:56
 32. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             86:13   + 26:28
 33. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha        86:48   + 27:03
 34. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         87:00   + 27:15
 35. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      92:28   + 32:43
 36. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno          95:08   + 35:23
     Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka              DISK          
     Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 13.30 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        59:55          
  2. Jiran Jan                XHK7701   MTBO Racing team Hradec  63:50   + 3:55 
  3. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               65:42   + 5:47 
  4. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           66:26   + 6:31 
  5. Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec  68:06   + 8:11 
  6. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                69:52   + 9:57 
  7. Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team            69:54   + 9:59 
  8. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        70:32   + 10:37
  9. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           72:27   + 12:32
 10. Kubina Matěj             DKP9205   Oddíl OB Kotlářka        73:15   + 13:20
 11. Jedlička Marek           XHK7502   MTBO Racing team Hradec  74:27   + 14:32
 12. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         75:37   + 15:42
 13. Kříž Libor               XHK7804   MTBO Racing team Hradec  75:52   + 15:57
 14. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           76:03   + 16:08
 15. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         77:16   + 17:21
 16. Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno        77:38   + 17:43
 17. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      79:54   + 19:59
 18. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  80:35   + 20:40
 19. Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk           81:31   + 21:36
 20. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        82:42   + 22:47
 21. Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha         83:05   + 23:10
 22. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  83:54   + 23:59
 23. Pucherna Petr            ZUP8002   MTBO ČZU Praha           86:39   + 26:44
 24. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  87:10   + 27:15
 25. Haničák Tomáš            DMS7700   Dynamo Malá Skála        88:05   + 28:10
 26. Humlíček Aleš            SBK7539   KOB START Blansko        88:31   + 28:36
 27. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           89:49   + 29:54
 28. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               93:45   + 33:50
 29. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        93:51   + 33:56
     Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka              DISK          
     Klemsa Jakub             EKP9001   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava                DISK          
     Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                 DISK          
     Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 8.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                47:39          
  2. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              49:56   + 2:17 
  3. Gebas Miroslav           XBM8102   PELLS ABND RACING TEAM   50:15   + 2:36 
  4. Jedlička Lukáš           XHK8100   MTBO Racing team Hradec  50:41   + 3:02 
  5. Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec  50:43   + 3:04 
  6. Jedlička Michal          XHK7309   MTBO Racing team Hradec  51:02   + 3:23 
  7. Hýbl Lukáš               VIP7504   SK VIPrahlo              52:39   + 5:00 
  8. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  53:53   + 6:14 
  9. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             56:48   + 9:09 
 10. Jirásek Aleš             XPU7601   PARDUBICE BIKERS         57:07   + 9:28 
 11. Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen        59:56   + 12:17
 12. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        62:18   + 14:39
 13. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       64:03   + 16:24
 14. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk           64:20   + 16:41
 15. Petr Ondřej              BOR9706   OK Jiskra Nový Bor       64:36   + 16:57
 16. Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen        65:08   + 17:29
 17. Ševčík Matěj             XHK7908   MTBO Racing team Hradec  65:38   + 17:59
 18. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        66:51   + 19:12
 19. Zít Jan                  LDC8200   KOB Děčín                69:48   + 22:09
 20. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     72:13   + 24:34
 21. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        74:22   + 26:43
     Bláha Adam               SPC9212   SPORTICUS team            DISK          
     Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:20   + 7:41 
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 13.70 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   63:44          
  2. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň         64:30   + 0:46 
  3. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       66:34   + 2:50 
  4. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava             70:51   + 7:07 
  5. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        71:57   + 8:13 
  6. Rovensky Milan           TBM7700   KOS TJ Tesla Brno        72:04   + 8:20 
  7. Horák Martin             LDC7100   KOB Děčín                72:56   + 9:12 
  8. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         73:02   + 9:18 
  9. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  74:47   + 11:03
 10. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       75:01   + 11:17
 11. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  75:54   + 12:10
 12. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           77:17   + 13:33
 13. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor       78:30   + 14:46
 14. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                78:34   + 14:50
 15. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      78:37   + 14:53
 16. Kovář Vladimír           VPM7200   KOS Slavia Plzeň         80:00   + 16:16
 17. Svoboda Ivan             SMR6200   SNS Smržovka             80:29   + 16:45
 18. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno        80:36   + 16:52
 19. Vraný Jiří               VLI7504   Slavia Liberec orientee  80:58   + 17:14
 20. Chaloupka Martin         CHT7301   OOB SK Chrast            81:28   + 17:44
 21. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      81:39   + 17:55
 22. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál      84:15   + 20:31
 23. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      84:21   + 20:37
 24. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering      84:47   + 21:03
 25. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team           87:27   + 23:43
 26. Tošner Michal            VPM7803   KOS Slavia Plzeň         88:03   + 24:19
 27. Kunart Tomáš             XHK7205   MTBO Racing team Hradec  90:54   + 27:10
     Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 8.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      44:14          
  2. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                50:39   + 6:25 
  3. Háp Pavel                XHK7101   MTBO Racing team Hradec  51:01   + 6:47 
  4. Macháček Jiří            XHK7601   MTBO Racing team Hradec  55:36   + 11:22
  5. Fejk Zbyněk              0010001   Rotující Kedluben        55:58   + 11:44
  6. Kadaník Libor            XHK7204   MTBO Racing team Hradec  56:10   + 11:56
  7. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   56:29   + 12:15
  8. Kohout Pavel             JIL7502   OK Jilemnice             57:05   + 12:51
  9. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        57:39   + 13:25
 10. Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno        57:52   + 13:38
 11. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        57:54   + 13:40
 12. Záruba Karel             LME7302   SK Los Mělník            63:11   + 18:57
 12. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      63:11   + 18:57
 14. Štěpánek Petr            KAM7000   OK Kamenice             108:21   + 64:07
--------------------------------------------------------------------------------

M50 8.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               44:10          
  2. Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team           44:44   + 0:34 
  3. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        45:41   + 1:31 
  4. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           46:49   + 2:39 
  5. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           46:56   + 2:46 
  6. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           47:02   + 2:52 
  7. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        47:23   + 3:13 
  8. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  47:34   + 3:24 
  9. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       47:46   + 3:36 
 10. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         48:26   + 4:16 
 11. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  48:38   + 4:28 
 12. Šňupárek Ondřej          ZUP6949   MTBO ČZU Praha           48:56   + 4:46 
 13. Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        49:01   + 4:51 
 14. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       50:40   + 6:30 
 15. Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno        50:48   + 6:38 
 16. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                51:08   + 6:58 
 17. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        51:11   + 7:01 
 18. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        51:24   + 7:14 
 19. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál      51:38   + 7:28 
 20. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      53:04   + 8:54 
 21. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         53:18   + 9:08 
 22. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        53:37   + 9:27 
 23. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         53:41   + 9:31 
 24. Argaláš Jaroslav         TBM6213   KOS TJ Tesla Brno        54:00   + 9:50 
 25. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       55:47   + 11:37
 26. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           56:44   + 12:34
 27. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               58:35   + 14:25
 28. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     60:15   + 16:05
 29. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      66:51   + 22:41
 30. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            68:30   + 24:20
 31. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko        69:36   + 25:26
 32. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       69:58   + 25:48
 33. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      70:04   + 25:54
 34. Janda Luboš              CHT6001   OOB SK Chrast            70:22   + 26:12
 35. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             72:00   + 27:50
 36. Janků Josef              KVS6200   SKOB Kobra Vsetín        76:53   + 32:43
--------------------------------------------------------------------------------

M60 6.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                36:36          
  2. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                44:31   + 7:55 
  3. Rochford Iain            AUT       AUT                      45:08   + 8:32 
  4. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      45:29   + 8:53 
  5. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      47:58   + 11:22
  6. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  49:26   + 12:50
  7. Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha        53:24   + 16:48
  8. Stibal Ivan              LDC5701   KOB Děčín                55:16   + 18:40
  9. Maliňák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        56:40   + 20:04
 10. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor       57:14   + 20:38
 11. Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka             59:03   + 22:27
 12. Vojtášek Jan             ABR5301   A-team NOVO Bruntál      59:04   + 22:28
 13. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            63:10   + 26:34
 14. Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha        64:14   + 27:38
 15. Vintr Ivan               TZL4501   SKOB Zlín                71:04   + 34:28
     Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 6.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             35:56          
  2. Háp Petr                 PHK7201   OK 99 Hradec Králové     43:49   + 7:53 
  3. Voltěch Richard          NER       NER                      43:57   + 8:01 
  4. Háp Ondřej               XHK9702   MTBO Racing team Hradec  53:12   + 17:16
  5. Kotyk Karel              0080001   Velocipédklub Nová Paka  61:49   + 25:53
  6. Weberová Ivana           0030002   Nnn                      62:06   + 26:10
  7. Kornfeldová Lena         NER       NER                      62:29   + 26:33
  8. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       64:16   + 28:20
  9. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       66:54   + 30:58
 10. Šubr Martin              0040001   -                        67:32   + 31:36
 11. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       75:40   + 39:44
 12. Kejval Vojtěch           SJC0902   Sportcentrum Jičín       75:41   + 39:45
 13. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       83:46   + 47:50
 14. Janků Kateřina           KVS7450   SKOB Kobra Vsetín        84:18   + 48:22
     Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Svízela Vojtěch          0090001   LCE                       DISK          
     Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 3.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            24:04          
  2. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               26:37   + 2:33 
  3. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       28:01   + 3:57 
  4. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     32:50   + 8:46 
  5. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             34:47   + 10:43
  6. Kadaníková Tereza        XPU0552   PARDUBICE BIKERS         36:08   + 12:04
  7. Folprechtová Julie       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           42:16   + 18:12
  8. Walther Amelie           0050004   AUT - OLT Transdanubien  52:30   + 28:26
     Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W17 6.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec   41:33          
  2. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        46:10   + 4:37 
  3. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      48:14   + 6:41 
  4. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        49:51   + 8:18 
  5. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                53:41   + 12:08
  6. Štěpánková Ema           KAM0255   OK Kamenice              69:53   + 28:20
--------------------------------------------------------------------------------

W20 8.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       50:27          
  2. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         50:43   + 0:16 
  3. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering      52:51   + 2:24 
  4. Dammfeld Karolina        71P0250   Polski Związek Orientac  65:25   + 14:58
  5. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha                74:31   + 24:04
  6. Rückerová Šárka          HOR0050   TJ Jiskra Hořice         79:05   + 28:38
  7. Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS         80:09   + 29:42
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 10.90 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       57:27          
  2. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava      58:50   + 1:23 
  3. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                59:22   + 1:55 
  4. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           59:25   + 1:58 
  5. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           59:59   + 2:32 
  6. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                60:30   + 3:03 
  7. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk           60:43   + 3:16 
  8. Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team           62:35   + 5:08 
  9. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       62:38   + 5:11 
 10. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           64:18   + 6:51 
 11. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           64:34   + 7:07 
 12. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           64:35   + 7:08 
 13. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           65:35   + 8:08 
 14. Trifilenkova Anastasia   0020003   Orienta ski-O            65:59   + 8:32 
 15. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál      66:56   + 9:29 
 16. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               69:34   + 12:07
 17. Kamińska Anna            71P8350   Polski Związek Orientac  70:41   + 13:14
 18. Lisewska Agnieszka       71P9850   Polski Związek Orientac  77:00   + 19:33
 19. Ouhrabková Radka         SPC8152   SPORTICUS team           84:29   + 27:02
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 8.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   47:12          
  2. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               48:18   + 1:06 
  3. Jiranová Kateřina        XHK8350   MTBO Racing team Hradec  49:27   + 2:15 
  4. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      50:12   + 3:00 
  5. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  50:55   + 3:43 
  6. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  51:58   + 4:46 
  7. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        53:04   + 5:52 
  8. Rypáčková Dana           SPC7955   SPORTICUS team           54:32   + 7:20 
  9. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         54:52   + 7:40 
 10. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        55:02   + 7:50 
 11. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  56:47   + 9:35 
 12. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS         57:32   + 10:20
 13. Tomečková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk           59:03   + 11:51
 14. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        60:23   + 13:11
 15. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       62:57   + 15:45
 16. Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           62:59   + 15:47
 17. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             64:41   + 17:29
 18. Rolná Janka              SMR8150   SNS Smržovka             66:10   + 18:58
 19. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      68:05   + 20:53
 20. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        68:43   + 21:31
 21. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        70:24   + 23:12
     Folprechtová Kateřina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 5.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedličková Adéla         XHK8253   MTBO Racing team Hradec  36:56          
  2. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             37:13   + 0:17 
  3. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             38:56   + 2:00 
  4. Petrová Daniela          XPU8454   PARDUBICE BIKERS         40:48   + 3:52 
  5. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                40:50   + 3:54 
  6. Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           42:52   + 5:56 
  7. Papugová Katarína        VBA9254   ŠK VAZKA Bratislava      44:55   + 7:59 
  8. Kohoutová Barbora        BOR9850   OK Jiskra Nový Bor       45:31   + 8:35 
  9. Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen        45:49   + 8:53 
 10. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      46:04   + 9:08 
 11. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  46:45   + 9:49 
 12. Trčková Helena           EKP8756   VŠTJ Ekonom Praha        49:59   + 13:03
 13. Prylová Pavla            ZUP7552   MTBO ČZU Praha           50:37   + 13:41
 14. Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team           51:40   + 14:44
 15. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              53:28   + 16:32
 16. Buriánková Ivka          SMR7450   SNS Smržovka             56:38   + 19:42
 17. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       57:57   + 21:01
 18. Zrníková Markéta         GIG9750   GIGANT Orienteering      60:32   + 23:36
 19. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           62:30   + 25:34
 20. Jedličková Jana          XHK8351   MTBO Racing team Hradec  67:20   + 30:24
 21. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team           86:33   + 49:37
--------------------------------------------------------------------------------

W40 7.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        43:48          
  2. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             47:48   + 4:00 
  3. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        51:29   + 7:41 
  3. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             51:29   + 7:41 
  5. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             51:33   + 7:45 
  6. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        52:33   + 8:45 
  7. Walther Katja            0050001   AUT - OLT Transdanubien  52:45   + 8:57 
  8. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       55:36   + 11:48
  9. Humlíčková Kateřina      SBK7664   KOB START Blansko        58:15   + 14:27
 10. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                59:06   + 15:18
 11. Zápotocká Anna           VLI7250   Slavia Liberec orientee  60:18   + 16:30
 12. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       62:17   + 18:29
 13. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      65:46   + 21:58
 14. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               72:08   + 28:20
 15. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       72:51   + 29:03
 16. Sedláková Hana           LIP7850   SOS Mamuti z Lipovky     74:06   + 30:18
     Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W50 5.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           32:22          
  2. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       33:34   + 1:12 
  3. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo              34:06   + 1:44 
  4. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      34:19   + 1:57 
  5. Straussová Petra         LDC6951   KOB Děčín                42:46   + 10:24
  6. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:11   + 10:49
  7. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            47:15   + 14:53
  8. Knitlová Eva             VAM6250   OB Vamberk               54:13   + 21:51
  9. Muller Irene             AUT       AUT                      57:28   + 25:06
 10. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:13   + 26:51
--------------------------------------------------------------------------------

W60 5.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                35:03          
  2. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           35:53   + 0:50 
  3. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        46:46   + 11:43
  4. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           49:45   + 14:42
  5. Lukavcová Lenka          SMR5450   SNS Smržovka             58:13   + 23:10
  6. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      58:31   + 23:28
--------------------------------------------------------------------------------

WM11 3.30 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       17:32          
  2. Polák Tomáš              CHA0801   OK Chrastava             19:17   + 1:45 
  3. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň         20:34   + 3:02 
  4. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno        21:07   + 3:35 
  5. Macháček Tomáš           XHK0800   MTBO Racing team Hradec  22:28   + 4:56 
  6. Linhart Jakub            GIG0800   GIGANT Orienteering      22:46   + 5:14 
  7. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        24:36   + 7:04 
  8. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     24:41   + 7:09 
  9. Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov            26:43   + 9:11 
 10. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        29:48   + 12:16
 11. Kunartová Dominika       XHK0888   MTBO Racing team Hradec  30:10   + 12:38
 12. Folprecht Lukáš          ZUP0800   MTBO ČZU Praha           30:32   + 13:00
 13. Linhart Adam             GIG0801   GIGANT Orienteering      30:48   + 13:16
 14. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        31:53   + 14:21
 15. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           32:00   + 14:28
 16. Ouhrabka Vít             SPC1010   SPORTICUS team           32:26   + 14:54
 17. Kunart Lukáš             XHK1000   MTBO Racing team Hradec  33:31   + 15:59
 18. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             33:49   + 16:17
 19. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:49   + 19:17
 20. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            38:27   + 20:55
 21. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:04   + 25:32
 22. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       50:57   + 33:25
--------------------------------------------------------------------------------