Kód závodu          : 201905
Název               : Český pohár MTBO – 5. kolo
Datum               : 02.06.2019
Místo konání        : Ves Svaté Kateřiny
Pořadatel           : VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Ředitel závodu      : Wohanka Pavel
Hlavní rozhodčí     : Štregl Petr
Ředitel závodu      : Wohanka Pavel
Stavitel tratí      : Štregl Tomáš

M14 8.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      45:50          
  2. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         47:23   + 1:33 
  3. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        56:37   + 10:47
  4. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       57:43   + 11:53
  5. Weber Maxmilian          0030001   003-Nnn                  66:54   + 21:04
  6. Geisler Richard          SPC0703   SPORTICUS team          104:33   + 58:43
  7. Walther Louis            0050003   005-AUT - OLT Transdanu 109:45   + 63:55
--------------------------------------------------------------------------------

M17 13.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         59:22          
  2. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       66:23   + 7:01 
  3. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       75:19   + 15:57
  4. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  76:46   + 17:24
  5. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  85:03   + 25:41
  6. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   90:12   + 30:50
  7. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      91:32   + 32:10
  8. Čepička Václav           SLA0301   SKOB Slaný              109:37   + 50:15
     Hrubý František          0070003   007-Šťastný Augustin      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 17.50 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         73:48          
  2. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         74:34   + 0:46 
  3. Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          83:55   + 10:07
  4. Hyla Damian              71P0101   Polski Związek Orientac  86:57   + 13:09
  5. Oravec Matúš             0060001   006-KlubOrientačnéhoBeh  92:42   + 18:54
  6. Sikorski Marcin          71P0200   Polski Związek Orientac  96:04   + 22:16
  7. Humlíček Tomáš           SBK0101   KOB START Blansko       109:14   + 35:26
  8. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering     132:22   + 58:34
     Niebielski Bartosz       71P0100   Polski Związek Orientac   DISK          
     Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 25.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gritsan Ruslan           0020002   002-Orienta ski-O        89:59          
  2. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       91:48   + 1:49 
  3. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        92:04   + 2:05 
  4. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             96:31   + 6:32 
  5. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  97:54   + 7:55 
  6. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                98:57   + 8:58 
  7. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         99:45   + 9:46 
  8. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team          102:37   + 12:38
  9. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno       106:59   + 17:00
 10. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň        107:04   + 17:05
 11. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor     108:26   + 18:27
 12. Jaroszek Radosław        71P9400   Polski Związek Orientac 109:53   + 19:54
 13. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee 110:07   + 20:08
 14. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno       112:04   + 22:05
 15. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team          112:42   + 22:43
 16. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava              114:32   + 24:33
 17. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko    116:20   + 26:21
 18. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk          117:18   + 27:19
 19. Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava     118:35   + 28:36
 20. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno       118:55   + 28:56
 21. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka       119:41   + 29:42
 22. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor     121:35   + 31:36
 23. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín               121:54   + 31:55
 24. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko       124:58   + 34:59
 25. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha       127:06   + 37:07
 26. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň     127:07   + 37:08
 27. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno       128:19   + 38:20
 28. Šňupárek Václav          VPM9548   KOS Slavia Plzeň        129:13   + 39:14
 29. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team          129:47   + 39:48
 30. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška            131:42   + 41:43
 31. Jaroszek Jakub           71P9800   Polski Związek Orientac 131:59   + 42:00
 32. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno         140:17   + 50:18
 33. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň        143:11   + 53:12
     Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
     Medvedev Grigory         0020001   002-Orienta ski-O         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 18.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiran Jan                XHK7701   MTBO Racing team Hradec  76:26          
  2. Klemsa Jakub             EKP9001   VŠTJ Ekonom Praha        82:33   + 6:07 
  3. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               82:39   + 6:13 
  4. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           83:25   + 6:59 
  5. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                83:41   + 7:15 
  6. Kříž Libor               XHK7804   MTBO Racing team Hradec  84:36   + 8:10 
  7. Tošner Michal            VPM7803   KOS Slavia Plzeň         85:43   + 9:17 
  8. Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec  86:28   + 10:02
  9. Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team            86:33   + 10:07
 10. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         87:28   + 11:02
 11. Kubina Matěj             DKP9205   Oddíl OB Kotlářka        88:51   + 12:25
 12. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  90:53   + 14:27
 13. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava               90:54   + 14:28
 14. Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka             91:02   + 14:36
 15. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      91:42   + 15:16
 16. Jedlička Marek           XHK7502   MTBO Racing team Hradec  92:33   + 16:07
 17. Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno        94:11   + 17:45
 18. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         94:15   + 17:49
 19. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           94:41   + 18:15
 20. Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha         94:44   + 18:18
 21. Haničák Tomáš            DMS7700   Dynamo Malá Skála        95:38   + 19:12
 22. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        97:24   + 20:58
 23. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  97:59   + 21:33
 24. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           98:14   + 21:48
 25. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           98:25   + 21:59
 26. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  99:11   + 22:45
 27. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko       100:25   + 23:59
 28. Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha               105:56   + 29:30
 29. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko       111:54   + 35:28
 30. Humlíček Aleš            SBK7539   KOB START Blansko       112:18   + 35:52
 31. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava              116:10   + 39:44
     Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 13.50 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedlička Michal          XHK7309   MTBO Racing team Hradec  61:46          
  2. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      66:24   + 4:38 
  3. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  67:24   + 5:38 
  4. Jedlička Lukáš           XHK8100   MTBO Racing team Hradec  67:42   + 5:56 
  5. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                67:44   + 5:58 
  6. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              68:08   + 6:22 
  7. Petr Ondřej              BOR9706   OK Jiskra Nový Bor       70:14   + 8:28 
  8. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        70:38   + 8:52 
  9. Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec  72:11   + 10:25
 10. Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen        75:05   + 13:19
 11. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk           75:20   + 13:34
 12. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             76:46   + 15:00
 13. Jirásek Aleš             XPU7601   PARDUBICE BIKERS         77:42   + 15:56
 14. Urbánek Jan              DKP8801   Oddíl OB Kotlářka        78:50   + 17:04
 15. Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen        82:04   + 20:18
 16. Hýbl Lukáš               VIP7504   SK VIPrahlo              82:08   + 20:22
 17. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        85:06   + 23:20
 18. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       86:49   + 25:03
 19. Zít Jan                  LDC8200   KOB Děčín                87:29   + 25:43
 20. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        89:00   + 27:14
 21. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        99:08   + 37:22
 22. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky    103:10   + 41:24
 23. Bláha Adam               SPC9212   SPORTICUS team          114:07   + 52:21
     Opalecký Radek           BLI7900   MTBO Bludný kořen         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 20.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   92:23          
  2. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        93:12   + 0:49 
  3. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       95:21   + 2:58 
  4. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           97:52   + 5:29 
  5. Horák Martin             LDC7100   KOB Děčín                98:00   + 5:37 
  6. Rovensky Milan           TBM7700   KOS TJ Tesla Brno        98:16   + 5:53 
  7. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       98:52   + 6:29 
  8. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín      100:26   + 8:03 
  9. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava            100:37   + 8:14 
 10. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka            105:34   + 13:11
 11. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál     106:47   + 14:24
 12. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor      107:01   + 14:38
 13. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering     108:14   + 15:51
 14. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň        109:13   + 16:50
 15. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering     110:23   + 18:00
 16. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee 110:40   + 18:17
 17. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha               112:08   + 19:45
 18. Chaloupka Martin         CHT7301   OOB SK Chrast           114:37   + 22:14
 19. Svoboda Ivan             SMR6200   SNS Smržovka            116:26   + 24:03
 20. Kovář Vladimír           VPM7200   KOS Slavia Plzeň        118:06   + 25:43
 21. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno       121:42   + 29:19
 21. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál     121:42   + 29:19
 23. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering     126:45   + 34:22
 24. Preisler Leoš            DMS7600   Dynamo Malá Skála       138:09   + 45:46
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 11.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team           58:01          
  2. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        58:22   + 0:21 
  3. Kohout Pavel             JIL7502   OK Jilemnice             61:24   + 3:23 
  4. Háp Pavel                XHK7101   MTBO Racing team Hradec  62:21   + 4:20 
  5. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        66:21   + 8:20 
  6. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        72:38   + 14:37
  7. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      73:14   + 15:13
  8. Fejk Zbyněk              0010001   001-Rotující Kedluben    73:28   + 15:27
  9. Faltejsek Pavel          XHK7003   MTBO Racing team Hradec  84:57   + 26:56
 10. Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno        92:35   + 34:34
 11. Macháček Jiří            XHK7601   MTBO Racing team Hradec  95:02   + 37:01
 12. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   96:04   + 38:03
     Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                 DISK          
     Kunart Tomáš             XHK7205   MTBO Racing team Hradec   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 14.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        63:38          
  2. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           64:23   + 0:45 
  3. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               66:34   + 2:56 
  4. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           67:22   + 3:44 
  5. Šňupárek Ondřej          ZUP6949   MTBO ČZU Praha           67:38   + 4:00 
  6. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  68:40   + 5:02 
  7. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         68:55   + 5:17 
  8. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       68:56   + 5:18 
  9. Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team           70:09   + 6:31 
 10. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  71:45   + 8:07 
 11. Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        75:03   + 11:25
 12. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        75:10   + 11:32
 13. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      75:26   + 11:48
 14. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        75:42   + 12:04
 15. Argaláš Jaroslav         TBM6213   KOS TJ Tesla Brno        75:44   + 12:06
 16. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         76:01   + 12:23
 17. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB START Blansko        78:05   + 14:27
 18. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           78:24   + 14:46
 19. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       78:38   + 15:00
 20. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           78:51   + 15:13
 21. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál      80:09   + 16:31
 22. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               81:18   + 17:40
 23. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                83:24   + 19:46
 24. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       88:22   + 24:44
 25. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     89:34   + 25:56
 26. Janků Josef              KVS6200   SKOB Kobra Vsetín        92:12   + 28:34
 27. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         96:27   + 32:49
 28. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             99:45   + 36:07
 29. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      99:56   + 36:18
 30. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín      101:58   + 38:20
 31. Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno       106:29   + 42:51
 32. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník           109:15   + 45:37
 33. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál     109:17   + 45:39
 34. Janda Luboš              CHT6001   OOB SK Chrast           112:38   + 49:00
 35. Peťovský Jan             SBK6201   KOB START Blansko       113:26   + 49:48
--------------------------------------------------------------------------------

M60 10.70 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                54:50          
  2. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                57:14   + 2:24 
  3. Iain Rochford            AUT       AUT                      58:32   + 3:42 
  4. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                66:14   + 11:24
  5. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      69:55   + 15:05
  6. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      72:39   + 17:49
  7. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  75:13   + 20:23
  8. Vojtášek Jan             ABR5301   A-team NOVO Bruntál      75:14   + 20:24
  9. Stibal Ivan              LDC5701   KOB Děčín                88:03   + 33:13
 10. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor       89:00   + 34:10
 11. Maliňák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        89:27   + 34:37
 12. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty           103:29   + 48:39
 13. Pavel Šťastný            0070002   007-Šťastný Augustin    118:12   + 63:22
 14. Vintr Ivan               TZL4501   SKOB Zlín               135:34   + 80:44
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 - doprovod 3.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedlička Tomáš           XHK1001   MTBO Racing team Hradec  40:50          
  2. Macháčková Lucie         XHK1150   MTBO Racing team Hradec  49:39   + 8:49 
  3. Vozka Ondřej             BLI9998   MTBO Bludný kořen        49:47   + 8:57 
  3. Vozková Veronika         BLI9999   MTBO Bludný kořen        49:47   + 8:57 
  5. Horák Kryštof            VSP1400   USK Praha                49:56   + 9:06 
  6. Macháček Jakub           XHK1202   MTBO Racing team Hradec  50:32   + 9:42 
  7. Buriánek Max             SMR1102   SNS Smržovka             51:20   + 10:30
  8. Janků Markéta            KVS0951   SKOB Kobra Vsetín        51:54   + 11:04
  9. Malá Lucie               TBM1165   KOS TJ Tesla Brno        52:08   + 11:18
 10. Rypáček Radim            SPC1302   SPORTICUS team           55:01   + 14:11
 11. Jedličková Veronika      XHK0850   MTBO Racing team Hradec  55:10   + 14:20
 12. Husák Matyáš             XHK1200   MTBO Racing team Hradec  55:20   + 14:30
 13. Chamraďa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering      58:47   + 17:57
 14. La Carbonara Noemi       TBM1156   KOS TJ Tesla Brno        61:13   + 20:23
 15. Vaněček Jan              ZUP0801   MTBO ČZU Praha           63:55   + 23:05
 16. Gurecký Vojta            ZUP0900   MTBO ČZU Praha           64:17   + 23:27
 17. Zítová Kateřina          LDC1150   KOB Děčín                65:03   + 24:13
 18. Drobník Tadeáš           NER       Ner                      65:21   + 24:31
 19. Urban Jan                SBK1234   KOB START Blansko        65:37   + 24:47
 20. Rypáčková Šárka          SPC1151   SPORTICUS team           71:39   + 30:49
 21. Ouhrabková Bára          SPC1256   SPORTICUS team           71:46   + 30:56
 22. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           72:46   + 31:56
 23. Zít Václav               LDC1300   KOB Děčín                83:27   + 42:37
 24. Honsová Magda            SMR1150   SNS Smržovka             86:22   + 45:32
 25. Rolný Jakub              SMR1101   SNS Smržovka             86:34   + 45:44
 26. Jirásková Mia            VSP1150   USK Praha                88:46   + 47:56
 27. Ryglová Beáta            TBM1158   KOS TJ Tesla Brno        89:27   + 48:37
 28. Jirásková Viola          VSP1151   USK Praha                89:41   + 48:51
 29. Ryglova Šárka            0050002   005-AUT - OLT Transdanu  90:10   + 49:20
 30. Kolný Antonín            SMR       SNS Smržovka             92:20   + 51:30
 31. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  95:57   + 55:07
 32. Lacigová Antonie         SZP1150   TJ Slovan Praha Zdravot 103:36   + 62:46
--------------------------------------------------------------------------------

Open 7.70 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             42:27          
  2. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       50:38   + 8:11 
  3. Schmidt Hynek            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:53   + 9:26 
  4. Kornfeldová Lena         NER       Ner                      52:02   + 9:35 
  5. Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee  52:40   + 10:13
  6. Vojtěch Richard          NER       Ner                      52:58   + 10:31
  7. Šubr Martin              0040001   -4                       53:47   + 11:20
  8. Ševčík Matěj             XHK7908   MTBO Racing team Hradec  55:32   + 13:05
  9. Farka Petr               NER       Ner                      57:21   + 14:54
 10. Weberová Ivana           0030002   003-Nnn                  63:49   + 21:22
 11. Kotyk Karel              0080001   008-Velocipédklub Nová   68:08   + 25:41
 12. Janků Kateřina           KVS7450   SKOB Kobra Vsetín        82:51   + 40:24
 13. Brátová Lucie            NER       Ner                      82:55   + 40:28
 14. Havlík Jakub             NER       Ner                      97:52   + 55:25
 15. Hrubá Veronika           0070001   007-Šťastný Augustin    131:09   + 88:42
--------------------------------------------------------------------------------

W14 7.90 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            45:59          
  2. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               60:28   + 14:29
  3. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        60:50   + 14:51
  4. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       65:04   + 19:05
  5. Folprechtová Julie       ZUP0650   MTBO ČZU Praha           67:53   + 21:54
  6. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             71:24   + 25:25
  7. Kadaníková Tereza        XPU0552   PARDUBICE BIKERS         71:59   + 26:00
  8. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       88:19   + 42:20
     Walther Amelie           0050004   005-AUT - OLT Transdanu   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W17 10.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec   56:31          
  2. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                63:30   + 6:59 
  3. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      67:03   + 10:32
  4. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        67:32   + 11:01
  5. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        74:36   + 18:05
--------------------------------------------------------------------------------

W20 16.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       85:52          
  2. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         90:48   + 4:56 
  3. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering      97:34   + 11:42
  4. Dammfeld Karolina        71P0250   Polski Związek Orientac 116:40   + 30:48
  5. Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS        136:30   + 50:38
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 21.80 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk          101:22          
  2. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha               104:23   + 3:01 
  3. Trifilenkova Anastasia   0020003   002-Orienta ski-O       105:11   + 3:49 
  4. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava     106:20   + 4:58 
  5. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava              107:26   + 6:04 
  6. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha               107:33   + 6:11 
  7. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk          108:46   + 7:24 
  8. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín      108:47   + 7:25 
  9. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team          111:12   + 9:50 
 10. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín      112:47   + 11:25
 11. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál     113:42   + 12:20
 12. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha          113:47   + 12:25
 13. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team          119:52   + 18:30
 14. Kamińska Anna            71P8350   Polski Związek Orientac 129:07   + 27:45
 15. Ouhrabková Radka         SPC8152   SPORTICUS team          154:14   + 52:52
 16. Lisewska Agnieszka       71P9850   Polski Związek Orientac 155:30   + 54:08
     Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 16.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        82:39          
  2. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               84:38   + 1:59 
  3. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             85:40   + 3:01 
  4. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   86:30   + 3:51 
  5. Folprechtová Kateřina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha           87:22   + 4:43 
  6. Jiranová Kateřina        XHK8350   MTBO Racing team Hradec  87:26   + 4:47 
  7. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        88:49   + 6:10 
  8. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      89:27   + 6:48 
  9. Tomečková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk           92:25   + 9:46 
 10. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         92:37   + 9:58 
 11. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        93:24   + 10:45
 12. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             93:47   + 11:08
 13. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  94:52   + 12:13
 14. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  95:49   + 13:10
 15. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        96:30   + 13:51
 16. Rolná Janka              SMR8150   SNS Smržovka            104:08   + 21:29
 17. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS        107:08   + 24:29
 18. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk      111:05   + 28:26
 19. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň     117:32   + 34:53
 20. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála       119:12   + 36:33
 21. Košíková Jitka           VSP7799   USK Praha               120:05   + 37:26
 22. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko       121:13   + 38:34
     Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 10.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             65:35          
  2. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             68:59   + 3:24 
  3. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           69:36   + 4:01 
  4. Kohoutová Barbora        BOR9850   OK Jiskra Nový Bor       71:47   + 6:12 
  5. Jedličková Adéla         XHK8253   MTBO Racing team Hradec  72:32   + 6:57 
  6. Petrová Daniela          XPU8454   PARDUBICE BIKERS         74:29   + 8:54 
  7. Trčková Helena           EKP8756   VŠTJ Ekonom Praha        76:11   + 10:36
  8. Papugová Katarína        VBA9254   ŠK VAZKA Bratislava      76:18   + 10:43
  9. Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           76:52   + 11:17
 10. Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen        78:20   + 12:45
 11. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                78:35   + 13:00
 12. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      89:14   + 23:39
 13. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       93:13   + 27:38
 14. Prylová Pavla            ZUP7552   MTBO ČZU Praha           93:19   + 27:44
 15. Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team           97:59   + 32:24
 16. Buriánková Ivka          SMR7450   SNS Smržovka            103:13   + 37:38
 17. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l. 103:54   + 38:19
 18. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team          117:14   + 51:39
--------------------------------------------------------------------------------

W40 10.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             59:05          
  2. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             59:30   + 0:25 
  3. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        60:54   + 1:49 
  4. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        63:09   + 4:04 
  5. Rypáčková Dana           SPC7955   SPORTICUS team           63:54   + 4:49 
  6. Walther Katja            0050001   005-AUT - OLT Transdanu  64:51   + 5:46 
  7. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       68:49   + 9:44 
  8. Humlíčková Kateřina      SBK7664   KOB START Blansko        70:31   + 11:26
  9. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      71:09   + 12:04
 10. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               83:09   + 24:04
 11. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       86:29   + 27:24
 12. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       89:15   + 30:10
 13. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        94:20   + 35:15
 14. Sedláková Hana           LIP7850   SOS Mamuti z Lipovky     95:16   + 36:11
--------------------------------------------------------------------------------

W50 9.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       57:41          
  2. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           58:41   + 1:00 
  3. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      60:03   + 2:22 
  4. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:59   + 6:18 
  5. Straussová Petra         LDC6951   KOB Děčín                82:58   + 25:17
  6. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            85:20   + 27:39
  7. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  88:51   + 31:10
  8. Knitlová Eva             VAM6250   OB Vamberk               97:29   + 39:48
  9. Irene Muller             AUT       AUT                     120:55   + 63:14
--------------------------------------------------------------------------------

W60 9.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                69:10          
  2. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           78:43   + 9:33 
  3. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           79:55   + 10:45
  4. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        81:36   + 12:26
  5. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      92:11   + 23:01
--------------------------------------------------------------------------------

WM11 3.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polák Tomáš              CHA0801   OK Chrastava             25:34          
  2. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       29:57   + 4:23 
  3. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno        32:29   + 6:55 
  4. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň         33:29   + 7:55 
  5. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        39:02   + 13:28
  6. Macháček Tomáš           XHK0800   MTBO Racing team Hradec  39:15   + 13:41
  7. Kejval Vojta             SJC0902   Sportcentrum Jičín       43:16   + 17:42
  8. Linhart Jakub            GIG0800   GIGANT Orienteering      44:28   + 18:54
  9. Ouhrabka Vít             SPC1010   SPORTICUS team           44:30   + 18:56
 10. Folprecht Lukáš          ZUP0800   MTBO ČZU Praha           45:10   + 19:36
 11. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       46:08   + 20:34
 12. Linhart Adam             GIG0801   GIGANT Orienteering      47:43   + 22:09
 13. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        48:42   + 23:08
 14. Kunartová Dominika       XHK0888   MTBO Racing team Hradec  49:26   + 23:52
 15. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             49:31   + 23:57
 16. Kunart Lukáš             XHK1000   MTBO Racing team Hradec  52:53   + 27:19
 17. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            53:18   + 27:44
 18. Honsová Andrea           SMR0850   SNS Smržovka             66:57   + 41:23
 19. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:20   + 51:46
 20. Jirásková Laura          VSP0952   USK Praha                87:40   + 62:06
     Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team            DISK          
     Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------