Kód závodu          : 201907
Název               : Český pohár MTBO – 7. kolo
Datum               : 23.06.2019
Místo konání        : Oberwaltenreith
Pořadatel           : 39A - Austria MTBO Team
Ředitel závodu      : Grünberger Martin
Stavitel tratí      : Paul Grün

Damen 21- Elite 19.93 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zinkl Sonja              2583      LZ OMAHA                108:52          
  2. Gigon Michaela           1282      OLT Transdanubien       113:50   + 4:58 
  3. Walther Katja            7756      OLT Transdanubien       135:37   + 26:45
  4. Hnilica Lea              3767      OLT Transdanubien       139:44   + 30:52
  5. Waldmann Brigitte        6697      OLT Transdanubien       146:35   + 37:43
  6. Ritter Julia             3732      Naturfreunde Steiermark 156:28   + 47:36
     Reiner Marina            6805      Naturfreunde Villach       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Damen -14 4.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Foidl Lea                5853      Naturfreunde Kitzbühel   34:07          
  2. Foidl Elena              8610      Naturfreunde Kitzbühel   46:48   + 12:41
  3. Heindl Amelie            7018      Orienteering Klosterneu  48:33   + 14:26
  4. Walther Amelie           8421      OLT Transdanubien        49:50   + 15:43
--------------------------------------------------------------------------------

Damen 15-17 6.54 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schnetz Lena             7378      GO Harzberg              42:42          
  2. Vielgut Maja             8418      Naturfreunde Villach     65:26   + 22:44
  3. Six Julia                8503      OLT Transdanubien        74:45   + 32:03
--------------------------------------------------------------------------------

Damen 21- Kurz 9.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rogl Franziska           1069      ASKÖ Henndorf            70:52          
--------------------------------------------------------------------------------

Damen 40- 9.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borsitzky Eva            777       HSV OL Wiener Neustadt   60:30          
  2. Kastner Barbara          7364      Naturfreunde Wien        63:21   + 2:51 
  3. Wieser Ingrid            506       HSV Pinkafeld            73:30   + 13:00
  4. Lendvai Katalin                    Veszprémi Honvéd SE      74:16   + 13:46
  5. Calvet Christine         3541      Naturfreunde Wien        76:10   + 15:40
--------------------------------------------------------------------------------

Damen 50- 7.64 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kogler Martina           1270      OL Kufstein              60:27          
  2. Hnilica Sonja            1284      OLT Transdanubien        61:34   + 1:07 
  3. Glatz Sylvia             2853      OLC Graz                 63:30   + 3:03 
  4. Adenstedt Barbara        1073      Orienteering Klosterneu  65:14   + 4:47 
  5. Kirchmeir Elisabeth      5264      HSV OL Wiener Neustadt   74:06   + 13:39
  6. Micko Roswitha           1171      GO Harzberg              75:01   + 14:34
  7. Berger Gislind           297       Orienteering Klosterneu  83:19   + 22:52
  8. Exler Doris              2123      OLT Transdanubien        90:14   + 29:47
  9. Müller Irene             8788      Orienteering Klosterneu 107:21   + 46:54
 10. Heindl Monika            1089      Orienteering Klosterneu 108:04   + 47:37
     Luttenberger Marie Luise 211       HSV Feldbach              DISK          
     Finder Gaby              1136      Naturfreunde Steiermark   DISK          
     Berger Hedi              1119      Orienteering Klosterneu  77:20   + 16:53
     Resch Judit                        Orienteering Klosterneu  86:01   + 25:34
     Weber-Jungo Marion       7056      HSV OL Wiener Neustadt     DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Damen 60- 6.54 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Irk Karin                1628      Naturfreunde Villach     62:06          
  2. Ritter Waltraud          3850      Naturfreunde Steiermark  68:52   + 6:46 
  3. Fesselhofer Traude       126       HSV OL Wiener Neustadt   78:28   + 16:22
     Linhart Reingild                   HSV OL Wiener Neustadt    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

E-Bike 11.17 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wieser Niklas            3686      HSV Pinkafeld            66:11          
  2. Kadlec Ludek                       YETTI Vejprty           110:25   + 44:14
     Raunigg Andreas          7055      HSV OL Wiener Neustadt     DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 21- Elite 24.70 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waldmann Andreas         3659      OLT Transdanubien       110:53          
  2. Haselsberger Kevin       2336      Naturfreunde Villach    113:18   + 2:25 
  3. Exler Florian            2124      OLT Transdanubien       118:36   + 7:43 
  4. Breitschädel Tobias      2915      ASKÖ Henndorf           121:03   + 10:10
  5. Kogler Bernhard          1269      OL Kufstein             130:25   + 19:32
  6. Klimo Thomas             7399      OLT Transdanubien       131:39   + 20:46
  7. Flachberger Jakob        6734      GO Harzberg             137:01   + 26:08
     Haingartner Christof     609       OLC Graz                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren -14 4.58 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Walther Louis            8422      OLT Transdanubien          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 15-17 10.06 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wieser Lukas             7019      HSV Pinkafeld            49:54          
  2. Hnilica Hannes           3769      OLT Transdanubien        50:24   + 0:30 
  3. Buschek Anton            8416      Naturfreunde Wien        51:10   + 1:16 
  4. Grundner Simon           8973      HSV Aigen                63:34   + 13:40
  5. Kinde Merse Márk                   Veszprémi Honvéd SE      85:56   + 36:02
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 18-20 14.99 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koffler Georg            8382      Naturfreunde Villach     77:15          
  2. Illig Martin             7510      GO Harzberg              83:12   + 5:57 
  3. Micko Tobias             3267      LZ OMAHA                 85:55   + 8:40 
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 21- Kurz 12.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Danninger Mario                    HSV Graz                 94:45          
  2. Toman Jörg               8579      HSV OL Wiener Neustadt  101:44   + 6:59 
  3. Balazs Daniel            8972      HSV OL Wiener Neustadt  110:12   + 15:27
  4. Resch Bernhard           3168      GO Harzberg             121:42   + 26:57
     Grill Michael            1702      Naturfreunde Wien          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 40- 17.91 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rovenský Milan           8668      OLT Transdanubien        97:20          
  2. Dörfler Dietmar          3176      GO Harzberg             103:14   + 5:54 
  3. Hnilica Thomas           1285      OLT Transdanubien       112:15   + 14:55
  4. Veitsberger Martin       1511      OLT Transdanubien       113:57   + 16:37
  5. Borsitzky Hans           2209      HSV OL Wiener Neustadt  115:11   + 17:51
     Kaltenbacher Pierre      727       HSV OL Wiener Neustadt    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 50- 12.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kastner-Jirka Boris      6998      Naturfreunde Wien        61:35          
  2. Stockmayer Manfred                 HSV OL Wiener Neustadt   62:36   + 1:01 
  3. Stockmayer Michael       816       HSV OL Wiener Neustadt   63:34   + 1:59 
  4. Braun Emanuel            692       HSV OL Wiener Neustadt   67:47   + 6:12 
  5. Kramer Klaus             1014      GO Harzberg              70:24   + 8:49 
  6. Kradischnig Günter       2130      OLC Graz                 72:36   + 11:01
  7. Forstinger Laurenz       151       HSV Aigen                74:35   + 13:00
  8. Täuber Thomas            2122      OLT Transdanubien        78:05   + 16:30
  9. Reiner Walter            7472      Naturfreunde Villach     83:10   + 21:35
 10. Lipphart-Kirchmeir Harald3409      HSV OL Wiener Neustadt   83:28   + 21:53
 11. Melcher Michael          250       Naturfreunde Steiermark  90:09   + 28:34
 12. Kinde Kálmán                       Veszprémi Honvéd SE      93:17   + 31:42
 13. Glatz Ewald              2194      OLC Graz                 94:17   + 32:42
 14. Buschek Michael          8415      Naturfreunde Wien       114:17   + 52:42
     Illig Peter              7468      GO Harzberg                DNS          
     Göschl Erich             1141      OLC Wienerwald             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 60- 9.17 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rochford Iain            2296      Orienteering Klosterneu  55:26          
  2. Dravetz Walter           597       OLC Graz                 55:48   + 0:22 
  3. Luttenberger Johann      3688      HSV Feldbach             59:26   + 4:00 
  4. Schwarz Rudolf           216       HSV Feldbach             62:04   + 6:38 
  5. Thier Karl               2670      HSV Feldbach             73:09   + 17:43
  6. Rogl Hartwig             1070      Naturfreunde Seekirchen  77:15   + 21:49
  7. Kiss Zoltán                        Hungarian MTBO Team      84:26   + 29:00
  8. Pidner Valentin          3203      HSV OL Wiener Neustadt   84:30   + 29:04
  9. Gartlgruber Wolfgang     414       HSV Pinkafeld            84:54   + 29:28
 10. Hochreiter Andreas       717       HSV OL Wiener Neustadt   88:51   + 33:25
     Breitschädel Christian   13        ASKÖ Henndorf              DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Herren 70- 7.64 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eberle Wolf              150       HSV Aigen                57:26          
  2. Fink Karl                603       OLC Graz                 62:03   + 4:37 
  3. Maier Curt               1241      ASKÖ OLC Ebenthal        63:36   + 6:10 
  4. Benedek Robert           2343      LZ OMAHA                 81:51   + 24:25
  5. Hidas Sándor                       Hungarian MTBO Team      93:01   + 35:35
  6. Deseö László                       MOM                     127:22   + 69:56
     Wieser Ernst             514       HSV Pinkafeld             DISK          
     Braun Emanuel sen.       691       HSV OL Wiener Neustadt    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M14 - CZ 4.58 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      26:50          
  2. Štepánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        28:36   + 1:46 
  3. Schwab Filip             TBM0710   KOS TJ Tesla Brno        35:10   + 8:20 
  4. Geisler Richard          SPC0703   SPORTICUS team           37:41   + 10:51
  5. Toloch Otakar            GIG0900   GIGANT Orienteering      38:40   + 11:50
  6. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  39:05   + 12:15
  7. Žák Jakub                ABR0606   A-team NOVO Bruntál      42:08   + 15:18
  8. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         42:49   + 15:59
--------------------------------------------------------------------------------

M17 - CZ 10.06 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   63:11          
  2. Cepicka Václav           SLA0301   SKOB Slaný               69:51   + 6:40 
     Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 - CZ 14.99 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hasman Ondrej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         69:53          
  2. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         70:05   + 0:12 
  3. Niebielski Bartosz       71P0100   Polski Związek Orientac  74:14   + 4:21 
  4. Vacek Jan                SPC0009   SPORTICUS team           79:22   + 9:29 
  5. Tuma Matìj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       79:45   + 9:52 
  6. Hyla Damian              71P0101   Polski Związek Orientac  83:26   + 13:33
  7. Bren Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          84:31   + 14:38
  8. Kovár Ondrej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         85:20   + 15:27
  9. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      90:53   + 21:00
 10. Sikorski Marcin          71P0200   Polski Związek Orientac 104:28   + 34:35
 11. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering     110:22   + 40:29
 12. Cerný Petr               HCE0100   TJ Hostivice            122:06   + 52:13
     Cerný David              HCE0000   TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E - CZ 24.70 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelar Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec 106:34          
  2. Ševcík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno       107:27   + 0:53 
  3. Rossetto Riccardo        10002     Italian MTBO National T 110:24   + 3:50 
  4. Dallavalle Luca          10001     Italian MTBO National T 110:25   + 3:51 
  5. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný              110:59   + 4:25 
  6. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha               115:03   + 8:29 
  7. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň        116:23   + 9:49 
  8. Bettega Fabiano          10004     Italian MTBO National T 117:08   + 10:34
  9. Turra Piero              10003     Italian MTBO National T 118:20   + 11:46
 10. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS        120:05   + 13:31
 11. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor     122:26   + 15:52
 12. Marcinkiewicz Grzegorz   71P8600   Polski Związek Orientac 123:59   + 17:25
 13. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno       124:18   + 17:44
 14. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno       124:35   + 18:01
 15. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava              125:49   + 19:15
 15. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team          125:49   + 19:15
 17. Štenha Martin            SPC7608   SPORTICUS team          126:00   + 19:26
 18. Stránský Jirí            STB8100   TJ Stadion Nový Bor     129:02   + 22:28
 19. Štepánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno       131:30   + 24:56
 20. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín               131:48   + 25:14
 21. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno       132:08   + 25:34
 22. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko       133:36   + 27:02
 23. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor     138:08   + 31:34
 24. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha       148:55   + 42:21
 25. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha            152:29   + 45:55
 26. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno         154:40   + 48:06
 27. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň     161:12   + 54:38
     Bocek Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava        DNS          
     Sedlácek Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A - CZ 18.75 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        89:54          
  2. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               92:54   + 3:00 
  3. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           93:40   + 3:46 
  4. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:59   + 4:05 
  5. Kríž Libor               XHK7804   MTBO Racing team Hradec  97:53   + 7:59 
  6. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:09   + 10:15
  7. Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec 100:16   + 10:22
  8. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l. 103:33   + 13:39
  9. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha          105:56   + 16:02
 10. Císar Jan                EKP8503   VŠTJ Ekonom Praha       109:42   + 19:48
 11. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team          110:03   + 20:09
 12. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:43   + 23:49
 13. Šimon Václav             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun    119:24   + 29:30
 14. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň     123:01   + 33:07
     Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.    DNS          
     Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team              DNS          
     Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                  DNS          
     Jirácek Josef            SBK8501   KOB START Blansko          DNS          
     Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B - CZ 14.44 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skoupý Jan                         GIGANT Orienteering      69:37          
  2. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                75:37   + 6:00 
  3. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        78:28   + 8:51 
  4. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  87:58   + 18:21
  5. Šafek Jirí               SBK7621   KOB START Blansko       101:15   + 31:38
  6. Rùžek Lukáš              PBM8500   TJ Spartak 1. Brněnská  118:49   + 49:12
     Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A - CZ 17.91 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   79:46          
  2. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín       84:47   + 5:01 
  3. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       85:33   + 5:47 
  4. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        89:30   + 9:44 
  5. Toloch Alexandr          GIG7000   GIGANT Orienteering      90:39   + 10:53
  6. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       91:11   + 11:25
  7. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      92:35   + 12:49
  8. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      93:39   + 13:53
  9. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      95:45   + 15:59
 10. Šnupárek Martin          XBM7107   PELLS ABND RACING TEAM   98:35   + 18:49
 11. Parízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             99:01   + 19:15
 12. Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál     101:00   + 21:14
 13. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering     101:14   + 21:28
 14. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál     107:30   + 27:44
 15. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno       112:35   + 32:49
 16. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team          112:55   + 33:09
--------------------------------------------------------------------------------

M40B - CZ 10.06 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      57:31          
  2. Michalík Ivan            XBM6834   PELLS ABND RACING TEAM   60:24   + 2:53 
  3. Vít Daniel               BSO7300   KOB Baník Sokolov        61:00   + 3:29 
  4. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   61:40   + 4:09 
  5. Chamraïa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      62:41   + 5:10 
  6. Jiroušek Petr            LPM7001   OK Lokomotiva Plzeň      78:12   + 20:41
--------------------------------------------------------------------------------

M50 - CZ 12.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        62:00          
  2. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           64:54   + 2:54 
  3. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        64:57   + 2:57 
  4. Hejna Jirí               SPC6201   SPORTICUS team           65:47   + 3:47 
  5. Kolár Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      66:26   + 4:26 
  6. Král Jirí                TSU5941   LKT 80 Šumperk           67:39   + 5:39 
  7. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  67:48   + 5:48 
  8. Krecek Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        68:00   + 6:00 
  9. Náhlovský David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno        68:09   + 6:09 
 10. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         68:17   + 6:17 
 11. Vít Vlastimil            BSO6800   KOB Baník Sokolov        74:06   + 12:06
 12. Šnupárek Ondrej          ZUP6949   MTBO ČZU Praha           76:37   + 14:37
 13. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      80:01   + 18:01
 14. Argaláš Jaroslav         TBM6213   KOS TJ Tesla Brno        80:19   + 18:19
 15. Pospíšek Zbynìk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        80:26   + 18:26
 16. Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín       80:57   + 18:57
 17. Kuchar Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       86:58   + 24:58
 18. Nemec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      88:12   + 26:12
 19. Cerný Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             89:27   + 27:27
     Smaržík Jan              LPM6910   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Rízek Jaroslav           VIP6501   SK VIPrahlo               DISK          
     Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava       DNS          
     Kubát Miroslav           VRL6701   OOS TJ Spartak Vrchlabí    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 - CZ 9.17 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      65:46          
  2. Sladký Ivan              PBM5513   TJ Spartak 1. Brněnská   81:20   + 15:34
--------------------------------------------------------------------------------

Open Short 4.85 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klangová Bohumila        SBK7676   KOB START Blansko        59:54          
  2. Exler Martin                       no club                  63:14   + 3:20 
  3. Viktoria Pia                       Orienteering Klosterneu  69:07   + 9:13 
     Foidl Hubert             8936      Naturfreunde Kitzbühel     DNS          
     Tezarek Helga            2125      Orienteering Klosterneu    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Open Long 11.17 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Gerhart Marc             8937      HSV Aigen                  DNS          
     Brenner Heimo            1081      Orienteering Klosterneu    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Open family 3.50 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borsitzky Felix                    HSV OL Wiener Neustadt   29:59          
     Chamraïa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering        DNS          
     Hegnerova Viktorka                 OK Lokomotiva Plzen      36:35   + 6:36 
     Kaltenbacher David                 HSV OL Wiener Neustadt   27:44   +      
     La Carbonara Noemi                 no club                  40:28   + 10:29
--------------------------------------------------------------------------------

W14 - CZ 4.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            25:45          
  2. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               28:44   + 2:59 
  3. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        28:55   + 3:10 
  4. Cerná Justina            HCE0652   TJ Hostivice             38:21   + 12:36
--------------------------------------------------------------------------------

W17 - CZ 6.54 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chamraïa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      48:31          
  2. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        49:00   + 0:29 
  3. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        52:23   + 3:52 
  4. Vítová Lucie             BSO0250   KOB Baník Sokolov        58:41   + 10:10
  5. Hegnerová Adéla          LPM0450   OK Lokomotiva Plzeň     103:39   + 55:08
--------------------------------------------------------------------------------

W20 - CZ 19.93 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kucharová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín      123:34          
  2. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering     131:31   + 7:57 
  3. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň        132:24   + 8:50 
  4. Dammfeld Karolina        71P0250   Polski Związek Orientac 134:33   + 10:59
  5. Nyga Julia               71P0651   Polski Związek Orientac 140:04   + 16:30
     Nedomlelová Lucie                  OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E - CZ 19.93 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brezinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk          105:08          
  2. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha               105:36   + 0:28 
  3. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál     107:56   + 2:48 
  4. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín      108:13   + 3:05 
  5. Stanková Štìpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk          108:50   + 3:42 
  6. Kamiñska Anna            71P8350   Polski Związek Orientac 110:17   + 5:09 
  7. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team          113:23   + 8:15 
  8. Králová Vilma            TBM9950   KOS TJ Tesla Brno       113:35   + 8:27 
  9. Paulícková Renata        SJI8057   OK Jihlava              114:14   + 9:06 
 10. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha               117:08   + 12:00
 11. Medílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team          118:46   + 13:38
 12. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha          119:03   + 13:55
     Ouhrabková Radka         SPC8152   SPORTICUS team             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A - CZ 12.24 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        66:26          
  2. Parízková Vìrka          SMR7151   SNS Smržovka             70:13   + 3:47 
  3. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        72:48   + 6:22 
  4. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               75:04   + 8:38 
  5. Krivancová Zdenka        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun     78:21   + 11:55
  6. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      95:54   + 29:28
  7. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko       104:42   + 38:16
     Košíková Jitka           VSP7799   USK Praha                  DNS          
     Beržinská Sona           SBK8554   KOB START Blansko          DNS          
     Hanicáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B - CZ 9.17 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parízková Anežka         SMR9350   SNS Smržovka             87:26          
  2. Papugová Katarína        VBA9254   ŠK VAZKA Bratislava      93:40   + 6:14 
  3. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team           94:37   + 7:11 
  4. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor      112:40   + 25:14
  5. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering     114:48   + 27:22
     Studihradová Barbora     EKP9159   VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
     Rùžková Katerina         SBK8550   KOB START Blansko          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 - CZ 9.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           55:15          
  2. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:10   + 3:55 
  3. Schwabová Katerina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno        61:22   + 6:07 
  4. Michálková Alice         GIG7650   GIGANT Orienteering      64:26   + 9:11 
  5. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               73:57   + 18:42
  6. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        76:55   + 21:40
--------------------------------------------------------------------------------

W50 - CZ 7.64 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo              54:57          
  2. Malináková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           56:12   + 1:15 
  3. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      58:27   + 3:30 
  4. Sladká Zora              PBM6059   TJ Spartak 1. Brněnská   93:02   + 38:05
     Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W60 - CZ 7.64 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Perùtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           68:59          
  2. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        73:37   + 4:38 
  3. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      92:42   + 23:43
--------------------------------------------------------------------------------

WM11 - CZ 3.50 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno        26:52          
  2. La Carbonara Matteo      TBM0801   KOS TJ Tesla Brno        33:13   + 6:21 
  3. Vít Tomáš                BSO0800   KOB Baník Sokolov        49:05   + 22:13
  4. Bohuslav Fanda           LPM0900   OK Lokomotiva Plzeň      49:09   + 22:17
  5. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:26   + 22:34
  6. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           49:47   + 22:55
  7. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team          125:17   + 98:25
     Šnupárek Jenda           ZUP1000   MTBO ČZU Praha             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------