Kód závodu          : 201908
Název               : Český pohár MTBO – 8. kolo
Datum               : 05.07.2019
Místo konání        : Zruč-Senec
Pořadatel           : VPM - KOS Slavia Plzeň
Ředitel závodu      : Anděl Robert
Hlavní rozhodčí     : Hašek Ondřej
Stavitel tratí      : Les Martin

M14 1.76 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering       6:22          
  2. Villar-Thiery Aubin      260003    026 - Noyon CO            6:35   + 0:13 
  3. LECLERC Nicolas          710003    071 - GREF GRAND EST      7:01   + 0:39 
  4. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno         7:08   + 0:46 
  5. LAURET JOCELIN           410001    041 - AS SAMOIS           7:10   + 0:48 
  6. PISZCZOROWICZ Hugo       680001    068 - TOUTES ORIENTATIO   7:13   + 0:51 
  7. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor        7:32   + 1:10 
  8. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor        7:48   + 1:26 
  9. Sliuzelis Mykolas        390003    039 - Dainava OK          7:56   + 1:34 
 10. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno         8:10   + 1:48 
 11. Schwab Filip             TBM0710   KOS TJ Tesla Brno         9:24   + 3:02 
 12. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee   9:43   + 3:21 
 13. Toloch Eduard            GIG0600   GIGANT Orienteering       9:49   + 3:27 
 14. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                 9:59   + 3:37 
 15. Sinkunas Gvidas          390002    039 - Dainava OK         10:06   + 3:44 
 16. Martín Antonio           660009    066 - Sherpa Raid Kids   10:13   + 3:51 
 17. Espigares Eloy           660007    066 - Sherpa Raid Kids   10:28   + 4:06 
 18. Budrys Dziugas           760002    076 - Sakas OSK          11:14   + 4:52 
 19. Maly Rostislav                     VEY - YETTI Vejprty      11:28   + 5:06 
 20. Vít Tomáš                BSO0800   KOB Baník Sokolov        11:59   + 5:37 
 21. Vanka Matouš             OKP0701   SK OK 24 Praha           13:34   + 7:12 
 22. Žák Jakub                ABR0606   A-team NOVO Bruntál      22:46   + 16:24
--------------------------------------------------------------------------------

M17 4.85 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rakovitsa Dmitrii        940001    094 - Moscompass         18:52          
  2. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       19:06   + 0:14 
  3. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         19:16   + 0:24 
  4. Hoffmann Noah            370001    037 - Mariagerfjord OK   19:21   + 0:29 
  5. Conway Adam              850001    085 - Guildford Oriente  20:23   + 1:31 
  6. Hnilica Hannes           25A0400   MTBO Youth Team Austria  20:28   + 1:36 
  7. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:00   + 2:08 
  8. Zigelejus Vejus          30010     003 - LTU MTBO Team      21:08   + 2:16 
  9. Blot Timothy             27F0400   L.O. Sanchey             21:09   + 2:17 
 10. Wieser Lukas             25A0401   MTBO Youth Team Austria  21:21   + 2:29 
 11. Lukosius Nojus           30009     003 - LTU MTBO Team      21:39   + 2:47 
 12. LAUVERGNE Noa            710006    071 - GREF GRAND EST     22:43   + 3:51 
 13. Vayssat Mathieu          240003    024 - Noyon CO           23:09   + 4:17 
 14. Espigares Noel           660006    066 - Sherpa Raid Kids   23:38   + 4:46 
 15. Botond Molnár            14H0300   MTBO Hungary             23:48   + 4:56 
 16. GONCAILLE Léo            240005    024 - Noyon CO           23:55   + 5:03 
 17. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   24:12   + 5:20 
 18. Hansen Patrick Reibert   550002    055 - Allerod OK         25:46   + 6:54 
 19. Svoboda Vojtěch          VPM0207   KOS Slavia Plzeň         25:56   + 7:04 
 20. BLARASIN Thomas          380014    038 - FRENCH TEAM        28:23   + 9:31 
 21. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      30:15   + 11:23
 22. Denoual Maxence          240002    024 - Noyon CO           30:57   + 12:05
 23. Pais Mihkel              790003    079 - Metsaratturid MTB  32:22   + 13:30
 24. Kinde Merse Márk         14H0400   MTBO Hungary             48:56   + 30:04
     Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Wieser Niklas            210002    021 - HSV PINKAFELD       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 4.74 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         15:40          
  2. Steinthal Thomas         110001    011 - FIF Hillerod Orie  16:01   + 0:21 
  3. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný               16:23   + 0:43 
  4. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         16:28   + 0:48 
  5. Norgaard Mikkel          650004    065 - OK OST Birkerod    17:20   + 1:40 
  6. DELAIRE Nicolas          380003    038 - FRENCH TEAM        17:26   + 1:46 
  7. Rieder Noah              140005    014 - Swiss Team         17:28   + 1:48 
  8. WYMER Kylian             700002    070 - BALISE 25          17:51   + 2:11 
  9. BEDRY Jason              380006    038 - FRENCH TEAM        17:54   + 2:14 
 10. DEMARET JOLY Albin       380005    038 - FRENCH TEAM        17:58   + 2:18 
 11. DERIAZ Roméo             380004    038 - FRENCH TEAM        18:31   + 2:51 
 12. Jurgaitis Martynas       30007     003 - LTU MTBO Team      19:11   + 3:31 
 13. Macijauskas Azuolas      30008     003 - LTU MTBO Team      20:18   + 4:38 
 14. Koffler Georg            25A0101   MTBO Youth Team Austria  20:26   + 4:46 
 15. Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          20:35   + 4:55 
 16. Kratky Jakob             25A0100   MTBO Youth Team Austria  21:27   + 5:47 
 17. Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      21:53   + 6:13 
 18. PISZCZOROWICZ Théo       380007    038 - FRENCH TEAM        23:13   + 7:33 
 19. Kuznetsov Vladimir       0980004   098 - Orienta ski-o      26:23   + 10:43
 20. schortanner clement      310001    031 - RAMBO              32:24   + 16:44
     Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 5.70 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor       19:01          
  2. Brändli Simon            140004    014 - Swiss Team         19:26   + 0:25 
  3. Bettega Fabiano          520005    052 - Italian MTBO Nati  19:43   + 0:42 
  4. FUCHS Baptiste           320001    032 - COCS 73            19:47   + 0:46 
  5. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                19:48   + 0:47 
  6. Dallavalle Luca          520001    052 - Italian MTBO Nati  20:03   + 1:02 
  7. Medvedev Grigory         980001    098 - Orienta ski-o      20:08   + 1:07 
  8. Gritsan Ruslan           980002    098 - Orienta ski-o      20:21   + 1:20 
  9. Courtois Yoann           27F9400   L.O. Sanchey             20:24   + 1:23 
 10. Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor       20:25   + 1:24 
 11. Deriaz Samson            200001    020 - ADOC               20:28   + 1:27 
 12. Marques Daniel           10001     001 - COC                20:31   + 1:30 
 13. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor      20:37   + 1:36 
 14. Kavaliauskas Regimantas  30002     003 - LTU MTBO Team      20:40   + 1:39 
 15. Pinsard Florian          290003    029 - AS SAMOIS          20:43   + 1:42 
 16. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                20:49   + 1:48 
 17. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  20:50   + 1:49 
 18. POURRE Jérémi            670001    067 - BALISE 25          20:54   + 1:53 
 19. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        21:09   + 2:08 
 20. Exler Florian            39A9201   Austria MTBO Team        21:12   + 2:11 
 21. Pospíšek Marek           TBM8907   KOS TJ Tesla Brno        21:30   + 2:29 
 22. Schaffner Beat           140002    014 - Swiss Team         21:38   + 2:37 
 23. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  21:44   + 2:43 
 24. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       21:49   + 2:48 
 25. Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava      21:51   + 2:50 
 26. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             21:53   + 2:52 
 27. Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno        22:03   + 3:02 
 28. Stránský Jiří            STB8100   TJ Stadion Nový Bor      22:04   + 3:03 
 29. Marin Juanfra            660001    066 - Sherpa Raid Kids   22:11   + 3:10 
 30. Roose Riivo              300001    030 - Estonia            22:29   + 3:28 
 31. Tomaszewski Eduard       910001    091 - west mtbo team     22:31   + 3:30 
 32. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        22:33   + 3:32 
 33. Friis Oliver             20002     002 - Horsens OK         22:34   + 3:33 
 34. Turra Piero              520002    052 - Italian MTBO Nati  22:39   + 3:38 
 35. Waldmann Andreas         39A9400   Austria MTBO Team        22:40   + 3:39 
 36. Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS         22:42   + 3:41 
 37. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      22:48   + 3:47 
 38. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        22:51   + 3:50 
 39. Stryzhak Artem           40001     004 - UKR mtb-o team     23:08   + 4:07 
 40. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava               23:11   + 4:10 
 41. Heß Hendrik              1090001   109 - USV TU Dresden     23:22   + 4:21 
 42. Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor      23:26   + 4:25 
 43. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk           23:34   + 4:33 
 44. Kalvaitis Nojus          490003    049 - IOSK BUDAKALNIS    23:35   + 4:34 
 45. Khasanshyn Renat         60001     006 - Myxomor            23:51   + 4:50 
 46. Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team           23:55   + 4:54 
 47. Guelennoc Thibaud        290001    029 - AS SAMOIS          24:06   + 5:05 
 48. Young Joel               270001    027 - Multi-Terrain Bik  24:16   + 5:15 
 49. SCHMIDT-MORGENROTH Jacque250001    025 - COCOLMAR           24:17   + 5:16 
 49. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno        24:17   + 5:16 
 51. Anders Sebastian         67D8400   ESV Lok Bitterfeld       24:19   + 5:18 
 52. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           24:20   + 5:19 
 53. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           24:44   + 5:43 
 54. Gerasko Timofei          1050001   105 - orient.nsk.ru      24:46   + 5:45 
 55. Garde Yoann              800002    080 - Orient Express 42  25:05   + 6:04 
 56. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha             25:32   + 6:31 
 57. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha        25:34   + 6:33 
 58. Marot Blaž               45S9500   OK Slovenj Gradec        25:49   + 6:48 
 59. Albert Denny             54D8500   SV Sachsen 90 Werdau     25:51   + 6:50 
 60. Huster Mark              54D7700   SV Sachsen 90 Werdau     25:57   + 6:56 
 61. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        26:01   + 7:00 
 62. Boček Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno        26:04   + 7:03 
 63. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             26:08   + 7:07 
 64. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín                26:29   + 7:28 
 65. ZOLTAN TOTH              920001    092 - Hungary MTBO       26:35   + 7:34 
 66. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        26:38   + 7:37 
 67. Pinsard Nicolas          620001    062 - BOL D AIR          26:53   + 7:52 
 68. Debray Paul              500001    050 - BALISE 25          29:33   + 10:32
 69. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      30:25   + 11:24
 70. Becherer Robert          67D8900   ESV Lok Bitterfeld       32:08   + 13:07
 71. TRUFFIER Thomas          330002    033 - BOL D AIR          35:20   + 16:19
     Souvray Clément          200002    020 - ADOC                DISK          
     Rossetto Riccardo        520006    052 - Italian MTBO Nati   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 4.74 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. MacLassen Johan          280001    028 - Rold Skov OK       18:11          
  2. Jiran Jan                XHK7701   MTBO Racing team Hradec  18:43   + 0:32 
  3. Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha         18:57   + 0:46 
  4. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       19:01   + 0:50 
  5. Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec  19:45   + 1:34 
  6. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               20:24   + 2:13 
  7. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  20:50   + 2:39 
  8. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:03   + 2:52 
  9. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        21:07   + 2:56 
 10. Rózsa László             14H8300   MTBO Hungary             21:12   + 3:01 
 11. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  21:30   + 3:19 
 12. Jedlička Marek           XHK7502   MTBO Racing team Hradec  21:39   + 3:28 
 13. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           21:55   + 3:44 
 14. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      22:10   + 3:59 
 15. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:21   + 4:10 
 16. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        22:29   + 4:18 
 17. Ritter Aleš              ONO7401   SKOB Ostrov              22:46   + 4:35 
 18. Šimon Václav             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun     22:51   + 4:40 
 19. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  22:53   + 4:42 
 20. LONCHAMPT LOIC           100001    010 - BALISE 25          23:04   + 4:53 
 21. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  23:29   + 5:18 
 22. Drobnik Lukas            SJC8500   Sportcentrum Jičín       23:54   + 5:43 
 23. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň      23:59   + 5:48 
 24. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:04   + 5:53 
 25. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               24:18   + 6:07 
 26. Jedlička Michal          XHK7309   MTBO Racing team Hradec  24:34   + 6:23 
 27. Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team            24:38   + 6:27 
 28. Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                24:56   + 6:45 
 29. Buchtík Ondřej           VLI8101   Slavia Liberec orientee  25:03   + 6:52 
 30. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava               25:33   + 7:22 
 31. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         26:25   + 8:14 
 32. Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk           26:58   + 8:47 
 33. Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha         26:59   + 8:48 
 34. Bazhanski Vitaly         730001    073 - Kamvol Minsk       28:07   + 9:56 
 35. Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha           28:44   + 10:33
 36. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           29:23   + 11:12
 37. Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team           29:31   + 11:20
 38. Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka             30:42   + 12:31
 39. Pucher Filip             ZUP7404   MTBO ČZU Praha           35:40   + 17:29
 40. Pogorelčnik Primož       45S8000   OK Slovenj Gradec        56:11   + 38:00
     Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                 DISK          
     Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Levin Olexandr           60004     006 - Myxomor             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 4.85 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       20:05          
  2. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       20:25   + 0:20 
  3. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                20:28   + 0:23 
  4. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering      20:52   + 0:47 
  5. Jedlička Lukáš           XHK8100   MTBO Racing team Hradec  21:22   + 1:17 
  6. Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava               21:23   + 1:18 
  7. Horák Jan                LDC9800   KOB Děčín                21:24   + 1:19 
  8. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  22:20   + 2:15 
  9. Gebas Miroslav           XBM8102   PELLS ABND RACING TEAM   22:27   + 2:22 
 10. Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:31   + 2:26 
 11. Hodoň Miroslav           GIG8100   GIGANT Orienteering      22:43   + 2:38 
 12. Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec  23:24   + 3:19 
 13. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  23:44   + 3:39 
 14. David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála        23:50   + 3:45 
 15. Zdanavicius Tomas        70001     007 - Dainava OK         23:59   + 3:54 
 16. Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava               25:10   + 5:05 
 17. Vajda Peter              14H8000   MTBO Hungary             25:36   + 5:31 
 18. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        25:57   + 5:52 
 19. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        26:31   + 6:26 
 20. Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno        26:45   + 6:40 
 21. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        28:34   + 8:29 
 22. Urválek Jan              TCB8101   SK Technik České Budějo  29:39   + 9:34 
 23. Reif Jan                 TSU8604   LKT 80 Šumperk           32:42   + 12:37
 24. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk           33:04   + 12:59
 25. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       33:19   + 13:14
 26. Bláha Adam               SPC9212   SPORTICUS team           36:33   + 16:28
 27. Leitner Matej            84S9100   Akademik TU Košice       38:03   + 17:58
 28. Jüling Krisztián         14H7400   MTBO Hungary             39:26   + 19:21
 29. Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen        43:08   + 23:03
 30. Szabo Gabor              900001    090 - -                  48:12   + 28:07
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 5.44 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál      20:27          
  2. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       20:46   + 0:19 
  3. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      21:12   + 0:45 
  4. Hansen Peter Reibert     550001    055 - Allerod OK         21:15   + 0:48 
  5. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           21:24   + 0:57 
  6. Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín       21:36   + 1:09 
  7. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       21:57   + 1:30 
  8. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                22:14   + 1:47 
  9. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        22:21   + 1:54 
 10. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka             22:28   + 2:01 
 11. Minchukov Alexander      730002    073 - Kamvol Minsk       22:49   + 2:22 
 12. Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál      23:07   + 2:40 
 13. Thackray Ricky           80001     008 - Bibbulmun Oriente  23:09   + 2:42 
 14. Toloch Alexandr          GIG7000   GIGANT Orienteering      23:11   + 2:44 
 15. Lasmanis Martins         470001    047 - Auseklis IK        23:32   + 3:05 
 16. Marosffy Dániel          640001    064 - Acres Wild         23:39   + 3:12 
 17. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál      23:51   + 3:24 
 18. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering      24:04   + 3:37 
 19. Naryshkin Mihail         720001    072 - Kamvol Minsk       24:05   + 3:38 
 20. Klech Richard            VRB7201   Sportovní klub ve Vrbně  24:18   + 3:51 
 21. Simmonds Peter           11G0000   GB MTBO squad            24:26   + 3:59 
 22. Ranonis Gediminas        150002    015 - OK Fortuna         24:29   + 4:02 
 23. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      25:10   + 4:43 
 24. Thiery Sébastien         260001    026 - Noyon CO           25:12   + 4:45 
 25. Šňupárek Martin          XBM7107   PELLS ABND RACING TEAM   25:46   + 5:19 
 26. Zilinskas Tautvydas      490001    049 - IOSK BUDAKALNIS    25:51   + 5:24 
 27. Rubaževičius Jurgis      190001    019 - OK Fortuna         26:35   + 6:08 
 28. Rovensky Milan           TBM7711   KOS TJ Tesla Brno        27:01   + 6:34 
 29. Uwe Röhner               1QD7200   SV IHW Alex 78 Berlin    27:12   + 6:45 
 30. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  27:30   + 7:03 
 30. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             27:30   + 7:03 
 32. Dudić Marko              45S7100   OK Slovenj Gradec        27:39   + 7:12 
 32. Norgaard Morten          650003    065 - OK OST Birkerod    27:39   + 7:12 
 34. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      27:47   + 7:20 
 35. Blot Johan               27F7900   L.O. Sanchey             28:08   + 7:41 
 36. Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál      28:47   + 8:20 
 37. Žvirblis Arvydas         90001     009 - OK Fortuna         28:58   + 8:31 
 38. Brinch Preben            570001    057 - FIF Hillerod Orie  29:19   + 8:52 
 39. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          29:31   + 9:04 
 40. Horák Martin             LDC7100   KOB Děčín                29:44   + 9:17 
 41. Uhlemann Ulf             74D7901   ESV Dresden MTBO         30:07   + 9:40 
 42. Jurgaitis Vaidas         760001    076 - Sakas OSK          30:27   + 10:00
 43. Raj Gregor               45S7400   OK Slovenj Gradec        30:47   + 10:20
 44. Gladkovskyi Oleg         60003     006 - Myxomor            32:54   + 12:27
 45. Klučár Daniel            RCP7141   RC&P TEAM Bratislava     32:56   + 12:29
 45. Cuny Thibaut             27F7902   L.O. Sanchey             32:56   + 12:29
 47. Leclerc Laurent          27F7901   L.O. Sanchey             34:12   + 13:45
 48. GIGNAC Philippe          330005    033 - BOL D AIR          35:03   + 14:36
 49. Ambrož Pavel             TBM7339   KOS TJ Tesla Brno        35:42   + 15:15
 50. Andrejc Gregor           45S7000   OK Slovenj Gradec        37:28   + 17:01
 51. Sedashov Stanislav       180001    018 - MTBO Odessa        38:32   + 18:05
 52. Bernard-Moes Olivier     27F7000   L.O. Sanchey             45:20   + 24:53
     PEREZ JARAMILLO DAVID    990001    099 - Los Angeles         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 4.85 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Luděk              GIG7101   GIGANT Orienteering      21:08          
  2. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      21:28   + 0:20 
  3. Hidas Zoltan             14H7900   MTBO Hungary             21:40   + 0:32 
  4. Fejk Zbyněk              560001    056 - Rotující Kedluben  24:09   + 3:01 
  5. Wieser Thomas            210001    021 - HSV PINKAFELD      24:18   + 3:10 
  6. Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee  25:30   + 4:22 
  7. Smaržík Jan              LPM6910   OK Lokomotiva Plzeň      25:32   + 4:24 
  8. Kašpar Jaroslav          TSU7000   LKT 80 Šumperk           26:00   + 4:52 
  9. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   27:18   + 6:10 
 10. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      27:23   + 6:15 
 11. Horký Milan              1020001   102 - VIP                27:38   + 6:30 
 12. Pročke Michal            820001    082 - KMG Uhříněves      28:29   + 7:21 
 13. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        28:38   + 7:30 
 14. Molnár Attila            12H7001   Tipo Orienteering Club   28:42   + 7:34 
 15. Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno        29:52   + 8:44 
 16. Csordás Kornél           14H7700   MTBO Hungary             30:30   + 9:22 
 17. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        31:19   + 10:11
 18. Vít Daniel               BSO7300   KOB Baník Sokolov        33:29   + 12:21
 19. Pais Mart                790001    079 - Metsaratturid MTB  35:40   + 14:32
     Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 4.39 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoffmann Bjarne          370002    037 - Mariagerfjord OK   16:01          
  2. LALEVEE Jean-Charles     710001    071 - GREF GRAND EST     16:30   + 0:29 
  3. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        17:07   + 1:06 
  4. Killberg Stefan          460001    046 - Kvarnsveden GoIF   17:16   + 1:15 
  5. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha           17:20   + 1:19 
  6. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               17:47   + 1:46 
  7. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           17:51   + 1:50 
  8. Denoual Jean-Luc         240001    024 - Noyon CO           17:54   + 1:53 
  9. Aasa Magnus              1040001   104 - OK Kullingshof     18:14   + 2:13 
 10. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           18:15   + 2:14 
 10. Pistora Nils             50001     005 - Lunds OK           18:15   + 2:14 
 12. Kramer Klaus             830001    083 - GO Harzberg / Bad  18:25   + 2:24 
 13. Pinsard Fréderic         290002    029 - AS SAMOIS          18:30   + 2:29 
 14. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           18:39   + 2:38 
 15. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        18:42   + 2:41 
 16. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      18:52   + 2:51 
 17. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       18:55   + 2:54 
 18. POURRE Alain             670002    067 - BALISE 25          19:02   + 3:01 
 19. DENAIX Michel            380002    038 - FRENCH TEAM        19:03   + 3:02 
 20. Hnilica Thomas           27A6800   Wiener Schulcup WSC      19:07   + 3:06 
 21. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        19:09   + 3:08 
 22. Evans Timothy            11G6300   GB MTBO squad            19:21   + 3:20 
 23. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                19:58   + 3:57 
 24. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      20:13   + 4:12 
 25. Vít Vlastimil            BSO6800   KOB Baník Sokolov        20:56   + 4:55 
 26. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        21:22   + 5:21 
 27. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  21:28   + 5:27 
 28. Mahler Georges           230001    023 - SCAPA Nancy        21:46   + 5:45 
 29. Conn Andy                11G6600   GB MTBO squad            21:52   + 5:51 
 30. Mets Miklós              14H6100   MTBO Hungary             22:00   + 5:59 
 31. LORANG François          710007    071 - GREF GRAND EST     22:03   + 6:02 
 32. Molnár Tibor             14H6300   MTBO Hungary             22:04   + 6:03 
 33. Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha           22:10   + 6:09 
 34. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál      22:32   + 6:31 
 35. Inácio Serralheiro                 001 - COC                22:33   + 6:32 
 36. Melcher Michael          25A6200   MTBO Youth Team Austria  22:46   + 6:45 
 37. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  23:06   + 7:05 
 38. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     23:52   + 7:51 
 39. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            24:31   + 8:30 
 40. Dankó István             12H6900   Tipo Orienteering Club   25:10   + 9:09 
 41. Pavlík Radek             ABR6849   A-team NOVO Bruntál      25:18   + 9:17 
 42. Křeček Mirek             ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        25:21   + 9:20 
 43. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      26:52   + 10:51
 44. Espigares Manuel         660008    066 - Sherpa Raid Kids   27:27   + 11:26
 45. Vayssat Gilles           240004    024 - Noyon CO           29:38   + 13:37
 46. Pažický Ľudovít          RCP6941   RC&P TEAM Bratislava     31:40   + 15:39
 47. José Silva               10003     001 - COC                32:02   + 16:01
 48. guillot bruno            450001    045 - VHSO               32:10   + 16:09
 49. Argaláš Jaroslav         TBM6213   KOS TJ Tesla Brno        34:19   + 18:18
     Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Sturm Michael            67D6800   ESV Lok Bitterfeld        DISK          
     Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team            DISK          
     Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Moriana Lucas            930001    093 - Veleta              DISK          
     Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 3.74 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sonnenberg Sergej        1ZD0000   Osnabrücker TB           15:51          
  2. Garden Rob               14N4900   North West Orienteering  16:20   + 0:29 
  3. Nielsen Jorgen           340006    034 - OK OST Birkerod    16:28   + 0:37 
  4. Jankó Tamás              22H5800   Hegyisport Szentendre E  16:52   + 1:01 
  5. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha                17:31   + 1:40 
  5. Männel Harald            48D5500   OL-Team Wehrsdorf        17:31   + 1:40 
  7. Cherry Bob               11G5701   GB MTBO squad            17:46   + 1:55 
  8. Fremder Dietmar          48D5600   OL-Team Wehrsdorf        18:04   + 2:13 
  9. Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                18:06   + 2:15 
 10. Mueller Peter            1030001   103 - Peter Müller Spor  18:38   + 2:47 
 11. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      19:27   + 3:36 
 12. Dawson Keith             11G5800   GB MTBO squad            19:33   + 3:42 
 13. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        19:51   + 4:00 
 14. Döhler Bernd             600001    060 - TUS Karlsruhe-Rue  20:10   + 4:19 
 15. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                20:19   + 4:28 
 16. Rawden John              11G5700   GB MTBO squad            20:37   + 4:46 
 17. Legrand Bruno            750001    075 - Echo73 France      22:25   + 6:34 
 18. Briconoks Paulis         1060001   106 - Kapa               22:26   + 6:35 
 19. Robinson Richard         430001    043 - Sunshine Orientee  22:55   + 7:04 
 20. Sutherland Jim           480001    048 - Orienteering Hutt  23:18   + 7:27 
 21. Kiss Zoltán              14H6500   MTBO Hungary             24:06   + 8:15 
 22. Wollgarten Hermann       24A5000   Bayside Kangaroos        24:34   + 8:43 
 23. Norman Stuart            740001    074 - BAOC               24:56   + 9:05 
 24. Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha        25:38   + 9:47 
 25. GARCIN Franck            330004    033 - BOL D AIR          26:16   + 10:25
 26. Sannikau Siarhei         860001    086 - BSPU, Minsk        26:33   + 10:42
 27. Vodovnik Mirko           45S5600   OK Slovenj Gradec        26:58   + 11:07
 28. Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha        27:06   + 11:15
 29. HERMET Andre             380001    038 - FRENCH TEAM        27:37   + 11:46
 30. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  29:47   + 13:56
 31. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor       29:49   + 13:58
 32. Gartlgruber Wolfgang     810001    081 - HSV PINKAFELD      31:40   + 15:49
 33. pickering kevin          170001    017 - Wimborne orientee  35:33   + 19:42
 34. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            41:37   + 25:46
 35. Novák Miroslav           SBK5400   KOB START Blansko        48:17   + 32:26
     Šťastný Pavel            107002    107 - Neregistrovaní      DISK          
     BREITWIESER STEFFEN      95D5900   SV Wissenschaft Quedlin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M70 1.76 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karl Fink                22A4900   OLC Graz                  8:17          
  2. Eberle Wolf              350001    035 - HSV Aigen, Austri   8:30   + 0:13 
  3. Steen Jes                540001    054 - OK OST Birkerod     8:56   + 0:39 
  4. Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka             10:15   + 1:58 
  5. Hausner Jan              340004    034 - OK OST Birkerod    11:36   + 3:19 
  6. Duedahl Niels            340005    034 - OK OST Birkerod    12:03   + 3:46 
  7. Kviecinskas Kestutis     390001    039 - Dainava OK         13:58   + 5:41 
  8. Hidas Sándor             14H4800   MTBO Hungary             23:12   + 14:55
  9. Bjornoen Soren           340002    034 - OK OST Birkerod    33:47   + 25:30
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 1.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedlička Tomáš           XHK1001   MTBO Racing team Hradec  16:48          
  2. Musil Jakub                        SJC - Sportcentrum Jičí  16:57   + 0:09 
  3. Marqueues David                    001 - COC                18:38   + 1:50 
  4. Jedličková Lucie         XHK1050   MTBO Racing team Hradec  19:22   + 2:34 
  5. Vozková Veronika         BLI1052   MTBO Bludný kořen        19:56   + 3:08 
  6. Horák Kryštof            VSP1400   USK Praha                21:54   + 5:06 
  7. Jedličková Veronika      XHK0850   MTBO Racing team Hradec  22:09   + 5:21 
  8. Chamraďa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering      22:15   + 5:27 
  9. Vozka Ondřej             BLI1001   MTBO Bludný kořen        23:05   + 6:17 
 10. Lauermanova Eva                    SJI - OK Jihlava         23:27   + 6:39 
 11. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         23:43   + 6:55 
 12. Gladkovskyi Mykola       60005     006 - Myxomor            23:54   + 7:06 
 13. Pastuszek Lukáš          VSP1000   USK Praha                24:10   + 7:22 
 14. Khasanshyn Ruslan        60006     006 - Myxomor            24:20   + 7:32 
 15. Jedličková Michaela      XHK1350   MTBO Racing team Hradec  24:41   + 7:53 
 16. Malá Lucie               TBM1165   KOS TJ Tesla Brno        24:47   + 7:59 
 17. Ritter Jakub             ONO1000   SKOB Ostrov              25:35   + 8:47 
 17. Jašek Vít                ABR1111   A-team NOVO Bruntál      25:35   + 8:47 
 19. Schwabová Barbora        TBM1188   KOS TJ Tesla Brno        27:58   + 11:10
 20. Müllerová Karla          VSP1351   USK Praha                28:14   + 11:26
 21. Jašková Adriana          ABR0950   A-team NOVO Bruntál      29:09   + 12:21
 22. Andrejc Aljoša           45S1100   OK Slovenj Gradec        29:17   + 12:29
 23. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       29:20   + 12:32
 24. Lauerman Jan                       SJI - OK Jihlava         29:33   + 12:45
 25. Buriánek Max             SMR1102   SNS Smržovka             29:52   + 13:04
 26. Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín       31:12   + 14:24
 27. Honsová Magda            SMR1150   SNS Smržovka             32:00   + 15:12
 28. Cuny Antoine             27F1000   L.O. Sanchey             33:22   + 16:34
 29. Mikeš Šimon              VPM0808   KOS Slavia Plzeň         35:21   + 18:33
 30. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       36:02   + 19:14
 31. Garde Alena              800003    080 - Orient Express 42  36:27   + 19:39
 32. Pais Marta               790004    079 - Metsaratturid MTB  36:33   + 19:45
 33. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       36:50   + 20:02
 34. Kazda Albert             SJC1406   Sportcentrum Jičín       37:52   + 21:04
 35. Ryglová Beáta            TBM1158   KOS TJ Tesla Brno        37:55   + 21:07
 36. Tomes Maximilian                   SJC - Sportcentrum Jičí  38:06   + 21:18
 37. Lacigová Antonie         SZP1150   TJ Slovan Praha Zdravot  39:17   + 22:29
 38. Mullerová Lída                     VSP - USK Praha          41:02   + 24:14
 39. Pais Martina             790005    079 - Metsaratturid MTB  45:01   + 28:13
 40. Musilova Alzbeta                   SJC - Sportcentrum Jičí  45:20   + 28:32
 41. Hrušková Tereza          ABR       A-team NOVO Bruntál      65:14   + 48:26
--------------------------------------------------------------------------------

MW11 1.66 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín        9:10          
  2. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň          9:26   + 0:16 
  3. Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno         9:30   + 0:20 
  4. Štěpánek Ondřej          TBM0809   KOS TJ Tesla Brno         9:48   + 0:38 
  5. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor        9:56   + 0:46 
  6. Toloch Otakar            GIG0900   GIGANT Orienteering      10:00   + 0:50 
  7. Anders Charlotte         67D0950   ESV Lok Bitterfeld       11:33   + 2:23 
  8. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       11:41   + 2:31 
  9. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        12:12   + 3:02 
 10. Andrejc Miša             45S1051   OK Slovenj Gradec        14:20   + 5:10 
 11. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        15:30   + 6:20 
 12. Raj Ema Pika             45S0850   OK Slovenj Gradec        16:56   + 7:46 
 13. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            17:17   + 8:07 
 14. Honsová Andrea           SMR0850   SNS Smržovka             18:28   + 9:18 
 15. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:42   + 9:32 
 16. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           18:50   + 9:40 
 17. Bohuslav Fanda           LPM0900   OK Lokomotiva Plzeň      21:11   + 12:01
 18. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           21:33   + 12:23
 19. Raj Lili Ivana           45S1050   OK Slovenj Gradec        33:55   + 24:45
     Marques David            10005     001 - COC                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 3.78 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             20:22          
  2. Pospíšková Magdalena               TBM - KOS TJ Tesla Brno  20:38   + 0:16 
  3. Svízela Vojtěch          LCE9101   OOB TJ Slovan Luhačovic  27:10   + 6:48 
  4. Váchová Ilona            880001    088 - SKI KLUB Karlovy   29:59   + 9:37 
  5. Večeřová Marcela                   078 - -                  31:52   + 11:30
  6. Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno        33:25   + 13:03
  7. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                37:30   + 17:08
  8. Zajícová Petra           LOV7351   lepus.cz                 40:16   + 19:54
  9. Oherova Michaela                   078 - -                  47:51   + 27:29
 10. Rovensky Dagmar                    078 - -                  48:07   + 27:45
 11. Hrubá Veronika           107001    107 - Neregistrovaní     48:25   + 28:03
 12. Kiss Gabor                         107 - Neregistrovaní     49:56   + 29:34
 13. Szlavy Anna                        078 - -                  61:04   + 40:42
     Martín Manuel            660004    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty             7:48          
  2. WYMER Alyssia            700001    070 - BALISE 25           7:49   + 0:01 
  3. Norgaard Miri            650002    065 - OK OST Birkerod     8:38   + 0:50 
  4. Villar-Thiery Faustine   260004    026 - Noyon CO            8:56   + 1:08 
  5. Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha            9:17   + 1:29 
  6. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno         9:38   + 1:50 
  7. LAUVERGNE Gaia           710005    071 - GREF GRAND EST     10:06   + 2:18 
  8. Cuny Marie-Emilie        27F0751   L.O. Sanchey             10:33   + 2:45 
  9. Blot Mathilde            27F0750   L.O. Sanchey             10:44   + 2:56 
 10. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               10:59   + 3:11 
 11. Cuny Chloé               27F0550   L.O. Sanchey             11:48   + 4:00 
 12. Stránská Sofie           STB0851   TJ Stadion Nový Bor      14:52   + 7:04 
 13. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                16:32   + 8:44 
 14. Sedashova Sofiia         180002    018 - MTBO Odessa        26:13   + 18:25
--------------------------------------------------------------------------------

W17 3.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hnilica Jana             25A0251   MTBO Youth Team Austria  14:45          
  2. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:14   + 0:29 
  3. Schnetz Lena             25A0350   MTBO Youth Team Austria  15:29   + 0:44 
  4. LECLERC Margaux          710002    071 - GREF GRAND EST     16:05   + 1:20 
  5. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec   16:26   + 1:41 
  6. Pecorari Iris            590002    059 - SEMIPERDO ORIENTE  16:36   + 1:51 
  7. Zvirblyte Ausrine        30004     003 - LTU MTBO Team      16:56   + 2:11 
  8. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        16:58   + 2:13 
  9. Kovářová Lucie           VPM0350   KOS Slavia Plzeň         17:14   + 2:29 
 10. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín                17:20   + 2:35 
 11. Martín Paula             660003    066 - Sherpa Raid Kids   17:42   + 2:57 
 12. DESBORDES Manon          710004    071 - GREF GRAND EST     18:27   + 3:42 
 13. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      19:09   + 4:24 
 14. Klechová Karolína        VRB0499   Sportovní klub ve Vrbně  21:36   + 6:51 
 15. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       25:38   + 10:53
--------------------------------------------------------------------------------

W20 4.62 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. PAULY Lilou              380011    038 - FRENCH TEAM        18:56          
  2. RUDKIEWICZ Lucie         380010    038 - FRENCH TEAM        19:27   + 0:31 
  3. Hnilica Lea              25A0050   MTBO Youth Team Austria  19:54   + 0:58 
  4. Splittorff Nikoline      1010001   101 - FIF Hillerod Orie  19:59   + 1:03 
  5. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering      20:46   + 1:50 
  6. DENOUAL Marine           380009    038 - FRENCH TEAM        20:51   + 1:55 
  7. SIPOS Alexandrine        380013    038 - FRENCH TEAM        21:35   + 2:39 
  8. Austeja Kalvaityte       30005     003 - LTU MTBO Team      21:41   + 2:45 
  9. ROLLER Camille           380012    038 - FRENCH TEAM        22:19   + 3:23 
 10. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       22:31   + 3:35 
 11. Ohlenschlager Birka      970001    097 - Silkeborg Oriente  23:37   + 4:41 
 12. Rubazeviciute Egle       30006     003 - LTU MTBO Team      23:47   + 4:51 
 13. Henriksen Annika         360001    036 - Svendborg Oriente  24:16   + 5:20 
 14. Tamás Bianka             14H9900   MTBO Hungary             24:28   + 5:32 
 15. Grosjean Capucine        580001    058 - BALISE 25          24:30   + 5:34 
 16. Brinch Sara              570002    057 - FIF Hillerod Orie  24:48   + 5:52 
 17. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         25:03   + 6:07 
 18. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha                28:13   + 9:17 
 19. Skoupá Vendula           GIG0151   GIGANT Orienteering      31:48   + 12:52
     Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Hansen Christine Reiber  550003    055 - Allerod OK         20:36   + 1:40 
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 5.29 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sogaard Camilla          20001     002 - Horsens OK         19:22          
  2. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál      19:58   + 0:36 
  3. Benham Kvale Emily       11G8950   GB MTBO squad            20:12   + 0:50 
  4. Rothweiler Maja          140003    014 - Swiss Team         20:23   + 1:01 
  5. Christoffersen Cacilie   130001    013 - OK OST Birkerod    20:32   + 1:10 
  6. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary   20:39   + 1:17 
  7. Gigon Michaela           21A7650   OLT Transdanubien        20:41   + 1:19 
  8. Devillers Constance      510001    051 - BALISE 25          20:53   + 1:31 
  9. Garde Hana               800001    080 - Orient Express 42  20:54   + 1:32 
 10. Stryzhak Krystyna        40002     004 - UKR mtb-o team     20:56   + 1:34 
 11. Králová Vilma            TBM9950   KOS TJ Tesla Brno        20:57   + 1:35 
 12. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           20:58   + 1:36 
 13. Schaffner Christine      140001    014 - Swiss Team         20:59   + 1:37 
 14. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           21:04   + 1:42 
 15. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       21:10   + 1:48 
 16. Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team           21:23   + 2:01 
 17. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk           21:30   + 2:08 
 18. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       21:43   + 2:21 
 19. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava      21:46   + 2:24 
 20. Tyszová Natália          84S8850   Akademik TU Košice       21:51   + 2:29 
 21. Füzy Anna                14H7650   MTBO Hungary             21:53   + 2:31 
 22. Trifilenkova Anastasia   980003    098 - Orienta ski-o      22:10   + 2:48 
 23. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           22:42   + 3:20 
 24. Lou GARCIN               330001    033 - BOL D AIR          22:55   + 3:33 
 25. Arlauskiene Ramune       30001     003 - LTU MTBO Team      22:57   + 3:35 
 26. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                23:13   + 3:51 
 27. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                23:36   + 4:14 
 28. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        24:48   + 5:26 
 29. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           25:03   + 5:41 
 30. Lalire Aleth             200003    020 - ADOC               25:21   + 5:59 
 31. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           26:30   + 7:08 
 32. Sukholovskaya Uliana     1100001   110 - Saratov            28:09   + 8:47 
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 4.62 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  21:11          
  2. Jiranová Kateřina        XHK8350   MTBO Racing team Hradec  21:48   + 0:37 
  3. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        21:51   + 0:40 
  4. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               21:58   + 0:47 
  4. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   21:58   + 0:47 
  6. Jedlickova Zuzana        XHK8150   MTBO Racing team Hradec  22:28   + 1:17 
  7. Kurková Martina          SMR8850   SNS Smržovka             22:41   + 1:30 
  8. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  23:51   + 2:40 
  9. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      24:05   + 2:54 
  9. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha         24:05   + 2:54 
 11. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             24:24   + 3:13 
 12. Waldmann Brigitte        870001    087 - OLT Transdanubien  24:28   + 3:17 
 13. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             24:30   + 3:19 
 14. Hellmüller Mirjam        140006    014 - Swiss Team         24:44   + 3:33 
 15. Tomečková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk           24:47   + 3:36 
 16. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        25:00   + 3:49 
 17. Folprechtová Kateřina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha           25:09   + 3:58 
 18. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  25:35   + 4:24 
 19. Pustova Nataliia         60002     006 - Myxomor            25:54   + 4:43 
 20. Veličková Monika         ABR8951   A-team NOVO Bruntál      26:48   + 5:37 
 21. Křivancová Zdeňka        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun     26:55   + 5:44 
 22. Balažič Petja            45S8350   OK Slovenj Gradec        27:13   + 6:02 
 23. Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        27:14   + 6:03 
 24. Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           27:31   + 6:20 
 25. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             28:14   + 7:03 
 26. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        29:01   + 7:50 
 27. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       29:06   + 7:55 
 28. Zilinskiene Kira         490002    049 - IOSK BUDAKALNIS    30:14   + 9:03 
 29. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň      30:16   + 9:05 
 30. Raj Nastja               45S0000   OK Slovenj Gradec        31:49   + 10:38
 31. Visinski Andrejc Maja    45S8150   OK Slovenj Gradec        35:43   + 14:32
 32. Mihelič Pogorelčnik Anja 45S8351   OK Slovenj Gradec        46:03   + 24:52
     Bogarová Adélka          VSP9050   USK Praha                 DISK          
     Cerná Jitka              660002    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Ksandrová Marie          EKP9262   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 3.74 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vercellotti Léa          420001    042 - Orientation Team   18:53          
  2. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        19:04   + 0:11 
  3. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       19:28   + 0:35 
  4. Pařízková Anežka         SMR9350   SNS Smržovka             19:30   + 0:37 
  5. Jedličková Adéla         XHK8253   MTBO Racing team Hradec  20:25   + 1:32 
  6. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             23:25   + 4:32 
  7. Križanová Martina        400001    040 - COPR TJ Přeštice   23:28   + 4:35 
  8. POURRE Marion            670004    067 - BALISE 25          25:09   + 6:16 
  9. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor       25:26   + 6:33 
 10. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  25:47   + 6:54 
 11. Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team           26:12   + 7:19 
 12. Kuncová Jana             UOL7854   SOB Olomouc              26:14   + 7:21 
 13. Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen        26:18   + 7:25 
 14. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                26:55   + 8:02 
 15. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      27:33   + 8:40 
 16. Rohtla Merle             790002    079 - Metsaratturid MTB  29:20   + 10:27
 17. Kiss Vivien              14H9201   MTBO Hungary             29:40   + 10:47
 18. Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín       31:39   + 12:46
 19. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           33:04   + 14:11
 20. Vajda-Kovács Ágnes       14H8250   MTBO Hungary             34:12   + 15:19
 21. Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team           34:34   + 15:41
 22. Jedličková Jana          XHK8351   MTBO Racing team Hradec  35:18   + 16:25
 23. Baumann Viola            780001    078 - -                  45:00   + 26:07
 24. Kavaliauskiene Kristina  0030015   003 - LTU MTBO Team      55:14   + 36:21
 25. Hidas-Mészáros Eszter    14H8251   MTBO Hungary             57:26   + 38:33
 26. Leopolseder Miriam       890001    089 - Wien 22            62:43   + 43:50
     Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Buriánková Ivka          SMR7450   SNS Smržovka              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 3.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gelderman Marquita       14N6750   North West Orienteering  13:33          
  2. Chmelíková Michaela      GIG7550   GIGANT Orienteering      14:53   + 1:20 
  3. Villar Aurélie           260002    026 - Noyon CO           14:54   + 1:21 
  4. Cipriani Milena          530001    053 - Panda or. Team Va  15:23   + 1:50 
  5. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                15:45   + 2:12 
  5. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                15:45   + 2:12 
  7. Brunstedt Katja          650001    065 - OK OST Birkerod    15:48   + 2:15 
  8. Aguilera Monica          220001    022 - Club Orientació C  15:55   + 2:22 
  9. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:17   + 2:44 
 10. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka             16:26   + 2:53 
 11. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering      16:46   + 3:13 
 12. Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha           16:51   + 3:18 
 13. Orsolya Marosffy         14H7200   MTBO Hungary             17:08   + 3:35 
 14. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           17:12   + 3:39 
 15. Rubaževičiene Giedre     190002    019 - OK Fortuna         17:19   + 3:46 
 15. Reinartaite Vaida        770001    077 - OK Fortuna         17:19   + 3:46 
 17. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      17:21   + 3:48 
 18. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        17:38   + 4:05 
 19. Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                17:44   + 4:11 
 20. Schwabová Kateřina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno        17:51   + 4:18 
 21. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        18:01   + 4:28 
 22. Frederickx An            440001    044 - ASUB Orientation   18:08   + 4:35 
 23. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       18:09   + 4:36 
 24. Valíková Petra           GIG7350   GIGANT Orienteering      18:41   + 5:08 
 25. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       18:44   + 5:11 
 26. Blot Karine              27F7950   L.O. Sanchey             19:40   + 6:07 
 27. Zambiasi Clizia          590001    059 - SEMIPERDO ORIENTE  20:10   + 6:37 
 28. Cuny Françoise           27F7951   L.O. Sanchey             20:46   + 7:13 
 29. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:15   + 7:42 
 30. Reiibert-Hansen Katja    550004    055 - Allerod OK         21:38   + 8:05 
 31. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       21:53   + 8:20 
 32. Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        22:09   + 8:36 
 33. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        23:05   + 9:32 
 34. Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín       23:20   + 9:47 
 35. Ranoniene Loreta         150001    015 - OK Fortuna         23:37   + 10:04
 36. Walther Katja            610001    061 - OLT Transdanubien  24:05   + 10:32
 37. Naryshkina Olga          720002    072 - Kamvol Minsk       24:25   + 10:52
 38. ANGELA GARCIA-HAWKINS    990002    099 - Los Angeles        26:04   + 12:31
 39. Michálková Alice         GIG7650   GIGANT Orienteering      26:06   + 12:33
 40. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               27:05   + 13:32
 41. Dobešová Monika          KNC7151   Sokol Kostelec n. Č. l.  38:33   + 25:00
--------------------------------------------------------------------------------

W50 1.76 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk            7:52          
  2. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo               7:57   + 0:05 
  2. Thomas Sylvia            48D6900   OL-Team Wehrsdorf         7:57   + 0:05 
  4. Hnilica Sonja            27A6850   Wiener Schulcup WSC       8:10   + 0:18 
  5. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.   8:16   + 0:24 
  6. Barnes Tamsin            430002    043 - Sunshine Orientee   8:23   + 0:31 
  7. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary    9:03   + 1:11 
  8. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor       9:06   + 1:14 
  9. Spehr Uta                630001    063 - TUS Karlsruhe-Rue   9:14   + 1:22 
 10. Finder Gabriele          25A6500   MTBO Youth Team Austria   9:19   + 1:27 
 11. POURRE Valérie           670003    067 - BALISE 25           9:54   + 2:02 
 12. Bernard-Moes Myriam      27F-050   L.O. Sanchey             11:04   + 3:12 
 13. Micko Roswitha           830002    083 - GO Harzberg / Bad  11:46   + 3:54 
 14. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  11:48   + 3:56 
 15. Rodriguez Paloma         930002    093 - Veleta             13:12   + 5:20 
 16. Courtois Agnes           27F6450   L.O. Sanchey             13:38   + 5:46 
 17. guillot sylvie           450002    045 - VHSO               15:09   + 7:17 
 18. Hanley Karena            11G6350   GB MTBO squad            16:07   + 8:15 
 19. Balažič Irena            45S6050   OK Slovenj Gradec        16:37   + 8:45 
--------------------------------------------------------------------------------

W60 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andersen Tove            540002    054 - OK OST Birkerod     9:18          
  2. Sonnenberg Olga          1ZD5850   Osnabrücker TB            9:29   + 0:11 
  3. Hausner Birgit           340003    034 - OK OST Birkerod    10:12   + 0:54 
  4. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           10:23   + 1:05 
  5. Staneviciene Ruta        390004    039 - Dainava OK         10:40   + 1:22 
  6. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                10:50   + 1:32 
  7. BONNORONT Dany           330003    033 - BOL D AIR          12:25   + 3:07 
  8. Lukavcová Lenka          SMR5450   SNS Smržovka             15:12   + 5:54 
  9. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        15:32   + 6:14 
 10. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           19:44   + 10:26
--------------------------------------------------------------------------------

W70 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. MacLassen Annelise       280002    028 - Rold Skov OK       12:52          
  2. Brunstedt Kirsten        340001    034 - OK OST Birkerod    13:36   + 0:44 
  3. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      15:37   + 2:45 
--------------------------------------------------------------------------------