Kód závodu          : 201911
Název               : Český pohár MTBO – 11. kolo
Datum               : 24.08.2019
Místo konání        : Sukoró (Hungary)
Pořadatel           : 23H - MTBO-HUN
Ředitel závodu      : Molnár Attila
Hlavní rozhodčí     : Kiss Zoltán
Stavitel tratí      : Füzy Anna

M14 5.57 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malý Rostislav           VEY0600   YETTI Vejprty            32:02          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 8.87 km, 240 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      53:14          
  2. Staňa Ondřej             BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       55:40   + 2:26 
  3. Molnár Botond                      Zalaegerszegi TC         56:48   + 3:34 
  4. Gárdonyi Soma                      Hegyvidék MOM            68:38   + 15:24
  5. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM   74:01   + 20:47
  6. Čepička Václav           SLA0301   SKOB Slaný              107:41   + 54:27
     Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 11.30 km, 275 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oravec Matúš             0010001   KOB Martin 1             65:54          
  2. Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno          67:23   + 1:29 
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 13.50 km, 300 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        60:15          
  2. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         60:47   + 0:32 
  3. Rózsa László                       Megalodusz SE            62:04   + 1:49 
  4. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      64:18   + 4:03 
  5. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           64:24   + 4:09 
  6. Stránský Jiří            STB8100   TJ Stadion Nový Bor      64:32   + 4:17 
  7. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno        65:56   + 5:41 
  8. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team           66:19   + 6:04 
  9. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             67:23   + 7:08 
 10. Tóth Zoltán                        Silvanus SE              72:00   + 11:45
 11. Bedö Csaba                         Balatonfüredi SC         73:40   + 13:25
 12. Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno        75:54   + 15:39
 13. Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno          76:30   + 16:15
 14. Viraszkó Zoltán                    Diósgyőri TC             78:20   + 18:05
 15. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        80:14   + 19:59
 16. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha       100:43   + 40:28
     Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 11.30 km, 275 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      55:14          
  2. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         58:25   + 3:11 
  3. Tošner Michal            VPM7803   KOS Slavia Plzeň         58:40   + 3:26 
  4. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:56   + 8:42 
  5. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  65:31   + 10:17
  6. Buchtik Ondrej           VLI8101   Slavia Liberec orientee  67:57   + 12:43
  7. Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk           68:09   + 12:55
  8. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  71:59   + 16:45
  9. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               79:52   + 24:38
 10. Szabó Gábor                        Egyesületen kívüli       93:20   + 38:06
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 8.60 km, 250 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  53:38          
  2. Hidas Zoltán                       Silvanus SE              59:00   + 5:22 
  3. Csordás Kornél                     Rehab SC                 65:08   + 11:30
  4. Vajda Péter                        Veszprémi Honvéd SE      67:11   + 13:33
  5. Hodoň Miroslav           GIG8100   GIGANT Orienteering      74:11   + 20:33
  6. Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka             74:22   + 20:44
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 11.34 km, 260 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál      53:47          
  2. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               54:18   + 0:31 
  3. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   54:35   + 0:48 
  4. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      55:00   + 1:13 
  5. Rovensky Milan           TBM7711   KOS TJ Tesla Brno        62:31   + 8:44 
  6. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      66:03   + 12:16
  7. Herczog Tamás                      Egyesületen kívüli       78:06   + 24:19
  8. Kovács Róbert                      Babits Mihály Gimnázium  83:00   + 29:13
     Malý Zdeněk              VEY7200   YETTI Vejprty              DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 8.60 km, 250 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Máthé Tamás                        Tipo TKE                 58:20          
  2. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      65:18   + 6:58 
  3. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM   71:17   + 12:57
  4. Szabó Csaba                        SMAFC                   113:01   + 54:41
  5. Molnár Attila                      Zalaegerszegi TC        119:00   + 60:40
--------------------------------------------------------------------------------

M50 8.87 km, 240 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Egei Tamás                         Tabáni Spartacus         47:30          
  2. Jankó Tamás              22H5800   Hegyisport Szentendre E  47:40   + 0:10 
  3. Dosek Ágoston                      OSC                      47:42   + 0:12 
  4. Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team           48:39   + 1:09 
  5. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      53:11   + 5:41 
  6. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           56:55   + 9:25 
  7. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        57:41   + 10:11
  8. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      59:01   + 11:31
  9. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        60:46   + 13:16
 10. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         60:54   + 13:24
 11. Kiac Jiří                XPU6305   PARDUBICE BIKERS         63:17   + 15:47
 12. Kradischnig Günther                OLC Graz                 68:15   + 20:45
 13. Molnár Tibor                       SMAFC                    68:48   + 21:18
 14. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               69:14   + 21:44
 15. Mets Miklós                        OSC                      75:21   + 27:51
 16. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            78:07   + 30:37
 17. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     79:52   + 32:22
 18. Németh Zsolt                       Veszprémi Honvéd SE      84:08   + 36:38
 19. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      86:14   + 38:44
 20. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      90:33   + 43:03
     Řízek Jaroslav           VIP6501   SK VIPrahlo               DISK          
     Szegi Amondó                       BEAC                       DNS          
     Havasi Gábor                       BEAC                       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 6.60 km, 180 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      42:58          
  2. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            52:48   + 9:50 
     Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M70 5.57 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wolf Eberle                        HSV Aigen                32:03          
  2. Deseo László                       Hegyvidék MOM            47:37   + 15:34
  3. Hidas Sándor                       Silvanus SE              58:05   + 26:02
  4. Kéri Gerzson                       Szegedi Bokorugró        61:11   + 29:08
--------------------------------------------------------------------------------

MW11 2.79 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            33:26          
  2. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           45:25   + 11:59
  3. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           53:13   + 19:47
     Burešova Emma                      PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 (Family) 2.79 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Vít                ABR1111   A-team NOVO Bruntál      29:31          
  2. Jašková Adriana          ABR0950   A-team NOVO Bruntál      38:06   + 8:35 
     Viraszkó Panna                     Diósgyőri TC               DNS          
     Chamraďa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

Open Long 9.64 km, 260 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Leitner Matej            84S9100   Akademik TU Košice       95:42          
  2. Lukács Attila                      Rehab SC                104:57   + 9:15 
  3. Kiss Gábor                         SMAFC                   108:52   + 13:10
  4. Szlávy Anna                        SMAFC                   183:57   + 88:15
     Wermeser Zsolt                     Egyesületen kívüli        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open Short 5.57 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cseresnyés Ágnes                   Tipo TKE                 91:07          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 5.57 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            26:44          
  2. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        29:46   + 3:02 
  3. Stránská Sofie           STB0851   TJ Stadion Nový Bor      30:24   + 3:40 
  4. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               45:04   + 18:20
--------------------------------------------------------------------------------

W17 6.88 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        49:33          
  2. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering      60:39   + 11:06
--------------------------------------------------------------------------------

W20 9.64 km, 260 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gárdonyi Csilla                    Hegyvidék MOM            67:43          
  2. Kiacová Veronika         XPU9953   PARDUBICE BIKERS         85:30   + 17:47
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 11.30 km, 275 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyszová Natália          84S8850   Akademik TU Košice       58:43          
  2. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           60:57   + 2:14 
  3. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           62:35   + 3:52 
  4. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           65:25   + 6:42 
  5. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           66:27   + 7:44 
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 9.64 km, 260 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomečková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk           69:18          
  2. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS         70:57   + 1:39 
  3. Baumann Viola                      Egyesületen kívüli       79:13   + 9:55 
  4. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko        81:24   + 12:06
  5. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň     111:35   + 42:17
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 6.60 km, 180 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farkašová Eva                      KOB Cingov Spišská Nová  39:53          
  2. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:25   + 4:32 
  3. Jirková Petra            VPM8450   KOS Slavia Plzeň         48:51   + 8:58 
  4. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      52:48   + 12:55
  5. Vajda-Kovács Ágnes                 Veszprémi Honvéd SE      72:16   + 32:23
--------------------------------------------------------------------------------

W40 6.88 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha           45:55          
  2. Marosffy Orsolya                   OSC                      53:08   + 7:13 
  3. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      53:11   + 7:16 
  4. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               61:53   + 15:58
     Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Nagy Krisztina                     BEAC                       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

W50 6.60 km, 180 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      44:10          
  2. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:12   + 0:02 
  3. Németh Ágnes                       Tipo TKE                 45:20   + 1:10 
  4. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo              45:58   + 1:48 
  5. Németh Zsoltné                     Veszprémi Honvéd SE      51:14   + 7:04 
  6. Knitlová Eva             VAM6250   OB Vamberk               88:23   + 44:13
--------------------------------------------------------------------------------

W60 5.57 km, 105 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           29:36          
  2. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        33:33   + 3:57 
  3. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava      42:45   + 13:09
  4. Horváth Magda                      Tipo TKE                 50:08   + 20:32
--------------------------------------------------------------------------------