Kód závodu          : Veřejný sprint
Název               : Veřejný sprint CEYOC
Datum               : 05.04.2019
Pořadatel           : AOV - OOB TJ Baník Ostrava, LOV - lepus.cz
Ředitel závodu      : Zajíc Josef
Hlavní rozhodčí     : Bochňák Zbyněk - R3
Ředitel závodu      : Zajíc Josef

OPENA 2.80 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kostka Jirí              AOP0201 A Orientační Běh Opava     12:53          
  2. Leideck Karsten          0040001 C 004 - (POL) CEYOC POL    12:58   + 0:05 
  3. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     13:13   + 0:20 
  4. Kantor Ondřej            TRI9103 C TJ TŽ Třinec             13:23   + 0:30 
  5. Hadac Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     13:36   + 0:43 
  6. Byrczek Jan              14P0000 C UKS Kometa Gliwice       13:38   + 0:45 
  7. Cech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        13:50   + 0:57 
  8. Höck Kilian              24D0001 C SV Robotron Dresden      14:01   + 1:08 
  9. Fousek Jan               MOV9100 C SKOB Ostrava             14:29   + 1:36 
 10. Kovalcík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     14:37   + 1:44 
 11. Ehl Jirí                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        14:55   + 2:02 
 12. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     15:25   + 2:32 
 13. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     15:31   + 2:38 
 14. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        16:01   + 3:08 
 15. Vavrík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             16:07   + 3:14 
 16. Hadac Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     16:16   + 3:23 
 17. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            16:38   + 3:45 
 18. Pabich Maria             66P7606 C UKS Azymut Pabianice     17:08   + 4:15 
 19. Rada Štepán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            17:12   + 4:19 
 20. Bartosz David            NNN     C Neregistrovaní           17:26   + 4:33 
 21. Ehl Ondrej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        17:41   + 4:48 
 22. Mulícek Ondrej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            17:44   + 4:51 
 23. Šidík Petr               0030001 C 003 - (SLO) CEYOC SLO    17:56   + 5:03 
 24. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  18:05   + 5:12 
 25. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     18:09   + 5:16 
 26. Jakobi Zdenek            HAV5701 C OB Havířov               18:44   + 5:51 
 27. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     18:45   + 5:52 
 28. Přidalová Tereza         0010090 C 001 - CEYOC CZE          18:50   + 5:57 
 29. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          19:17   + 6:24 
 30. Svechota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             19:36   + 6:43 
 31. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             19:42   + 6:49 
 31. Kurecka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            19:42   + 6:49 
 33. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  19:46   + 6:53 
 34. Škapa Marek              MOV7102 C SKOB Ostrava             19:56   + 7:03 
 35. Teplý Jiří               0010092 C 001 - CEYOC CZE          20:13   + 7:20 
 36. Vavrík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             20:18   + 7:25 
 37. Štetínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             20:22   + 7:29 
 38. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:25   + 7:32 
 39. Vrána David              0010001 C 001 - CEYOC CZE          20:32   + 7:39 
 40. Štrosová Jana            MOV0051 B SKOB Ostrava             20:50   + 7:57 
 41. Denemarek Ivo            BBM7901 C BETA URSUS Orienteering  21:04   + 8:11 
 42. Jureník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             21:26   + 8:33 
 43. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  21:47   + 8:54 
 44. Králiková Marie          0010091 C 001 - CEYOC CZE          22:16   + 9:23 
 44. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     22:16   + 9:23 
 46. Holas Štepán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     22:35   + 9:42 
 47. Kotátko Aleš             SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy        24:51   + 11:58
 48. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     24:53   + 12:00
 49. Palarcíková Katerina     SFM7751 C O-RUNNAŘI Beskydy        27:26   + 14:33
 50. Kotátková Barbora        SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy        28:05   + 15:12
 51. Tereza Urbánková         SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy        32:29   + 19:36
     Blaževic Roman           LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                  DISK          
     Bencúr Juraj             AOP7700 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
     Florián Vojtech          ABM9901 A KOB ALFA Brno             DISK          
     Muller Tomasz            66P7613 C UKS Azymut Pabianice      DISK          
     Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPENB 2.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štepánek Jan             TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno        10:51          
  2. Cech Radan               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        13:42   + 2:51 
  3. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     14:10   + 3:19 
  4. Poloucková Hana          ABM0350 B KOB ALFA Brno            14:13   + 3:22 
  5. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     14:23   + 3:32 
  6. Kubánová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        14:26   + 3:35 
  7. Racanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        14:29   + 3:38 
  8. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        14:38   + 3:47 
  9. Schwab Filip             TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno        14:40   + 3:49 
 10. Dobrovolná Anna          TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno        14:50   + 3:59 
 11. Kubánová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        15:12   + 4:21 
 12. Ehlová Martina           TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno        15:15   + 4:24 
 13. Gallo Ondrej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     15:36   + 4:45 
 14. Plášková Anna            ABM0152 B KOB ALFA Brno            15:37   + 4:46 
 15. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     15:38   + 4:47 
 16. Kurecková Klára          ABM0657 B KOB ALFA Brno            15:45   + 4:54 
 17. Cechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        15:46   + 4:55 
 18. Folprecht Matyáš         TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno        16:01   + 5:10 
 19. Kovalcíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     16:21   + 5:30 
 20. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        16:37   + 5:46 
 21. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            16:44   + 5:53 
 22. Kovalcík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     16:53   + 6:02 
 23. Mikulová Klára           TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno        17:11   + 6:20 
 24. Menzel Antonín           NNN     C Neregistrovaní           17:22   + 6:31 
 25. Mulícková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            18:14   + 7:23 
 26. Svirák Jonatan           TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno        19:16   + 8:25 
 27. Žovinec Pavel            ABM0509 C KOB ALFA Brno            20:45   + 9:54 
 28. Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno        21:33   + 10:42
 29. Bochnák Vitoslavská BeatrLOV0450 C lepus.cz                 22:37   + 11:46
 30. Vavríková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             22:49   + 11:58
 31. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        22:52   + 12:01
 32. Hadacová Gabriela        AOP6751 C Orientační Běh Opava     24:05   + 13:14
 33. Dvorák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     30:10   + 19:19
 34. Palarcík Kryštof         SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy        35:38   + 24:47
     Svechotová Hana          MOV7150 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------