Kód závodu          : 5492
Název               : Sandstones |  Pískovce -  E1
Datum               : 31.07.2020
Pořadatel           : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Novák Daniel - R3
Stavitel tratí      : Škoda Jakub

D10 2.10 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 28:37          
  2. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     30:41   + 2:04 
  3. Mišeková Lucie           KAM1050 B OK Kamenice              31:40   + 3:03 
  4. Dlouhá Julie             PGP1051 C SK Praga                 33:05   + 4:28 
  5. Hrušková Gabriela        PGP1150 C SK Praga                 35:48   + 7:11 
  6. Kvapilová Simona         PHK1150 C OK 99 Hradec Králové     36:50   + 8:13 
  7. Řepková Anna             PGP1052 C SK Praga                 38:28   + 9:51 
  8. Mrázková Berta           SJC1151 C Sportcentrum Jičín       40:50   + 12:13
  9. Pavlů Marie              TJP1051 C TJ Sokol Troja           43:11   + 14:34
 10. Súkupová Sára            PGP1151 C SK Praga                 45:13   + 16:36
 11. Besedová Bára            PHK1051 C OK 99 Hradec Králové     47:29   + 18:52
 12. Mojžíšová Nela           PHK1053 C OK 99 Hradec Králové     47:33   + 18:56
 13. Jelínková Anna           LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:40   + 19:03
 14. Svobodová Adéla          ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda     49:09   + 20:32
     Schwarzová Katarína SofiaLBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12A 2.50 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpová Barbora          PGP0951 B SK Praga                 18:59          
  2. Bartalošová Anežka       PGP0853 B SK Praga                 20:07   + 1:08 
  3. Kotecká Marie Anna       TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno        20:08   + 1:09 
  4. Kellerová Alice          CHT0852 B OOB SK Chrast            21:00   + 2:01 
  5. Malečková Pavlína        VSP0855 B USK Praha                21:02   + 2:03 
  6. Novotná Karolína         TUR0853 B OOB TJ Turnov            22:19   + 3:20 
  7. Petriláková Amálie RebekaDOR0953 B OK Dobříš                22:26   + 3:27 
  8. Zabořilová Anna          JEN0951 B OB Jenišovice            22:37   + 3:38 
  9. Šestáková Johana         VLI0853 B Slavia Liberec orientee  25:12   + 6:13 
 10. Hrušková Tereza          PGP0953 C SK Praga                 25:28   + 6:29 
 11. Lošťáková Ela            PGP0957 C SK Praga                 28:26   + 9:27 
 12. Paldusová Nela           PGP0855 C SK Praga                 33:31   + 14:32
 13. Matoušková Markéta       PHK0855 C OK 99 Hradec Králové     35:50   + 16:51
 14. Šimůnková Michaela       TAP0851 B KOB Tretra Praha         35:52   + 16:53
 15. Charouzová Eliška        CHT0851 B OOB SK Chrast            41:08   + 22:09
 16. Kvapilová Markéta        PHK0950 C OK 99 Hradec Králové     44:27   + 25:28
 17. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                53:10   + 34:11
 18. Schwarzová Martina JustínLBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun     96:12   + 77:13
     Koutná Amélie            BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.10 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapilová Kristýna       TUV0999 C SOK TJ Turnov            18:57          
  2. Klapková Alžběta         PTE0852 B TJ Sokol Ptení           23:32   + 4:35 
  3. Cymorková Julie          TRI0953 C TJ TŽ Třinec             25:58   + 7:01 
  4. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           27:08   + 8:11 
  5. Berná Klára              ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda     27:09   + 8:12 
  6. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně     28:55   + 9:58 
  7. Svobodová Ema            ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda     37:20   + 18:23
  8. Dudlová Hana             ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda     39:27   + 20:30
  9. Netopilová Simona        VAM0950 C OB Vamberk               40:26   + 21:29
 10. Růžičková Magda          PHK0951 C OK 99 Hradec Králové     40:46   + 21:49
 11. Kawuloková Tereza        TRI0956 C TJ TŽ Třinec             43:01   + 24:04
 12. Pilchová Linda           ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda     51:25   + 32:28
 13. Krátká Linda             ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem  57:49   + 38:52
 14. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           58:09   + 39:12
 15. Ryppelová Anna           TAP0954 C KOB Tretra Praha         85:33   + 66:36
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 3.10 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        23:15          
  2. Štěpová Kateřina         PGP0657 A SK Praga                 23:32   + 0:17 
  3. Lošťáková Sára           PGP0660 B SK Praga                 23:45   + 0:30 
  4. Neumannová Alžběta       PHK0650 A OK 99 Hradec Králové     24:52   + 1:37 
  5. Krejčová Hana            ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem  26:00   + 2:45 
  6. Housková Barbora         DOR0655 B OK Dobříš                26:14   + 2:59 
  7. Lamačová Barbora         BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor       27:52   + 4:37 
  8. Novotná Vendula          PHK0777 B OK 99 Hradec Králové     27:56   + 4:41 
  9. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                28:05   + 4:50 
 10. Kubáňová Tereza          TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno        29:52   + 6:37 
 11. Mišeková Kateřina        KAM0756 B OK Kamenice              30:03   + 6:48 
 12. Vozábalová Hana          PGP0654 B SK Praga                 30:37   + 7:22 
 13. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           31:49   + 8:34 
 14. Rejholcová Tereza        BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor       34:38   + 11:23
 15. Zoulíková Vendula        CHT0753 B OOB SK Chrast            35:03   + 11:48
 16. Slavíková Tereza         CHT0656 B OOB SK Chrast            39:11   + 15:56
 17. Waldhauserová Eliška     BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor       40:13   + 16:58
 18. Priehodová Nela          PGP0655 B SK Praga                 49:25   + 26:10
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.50 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvášovská Ludmila        LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:51          
  2. Holíková Petra           ONO0653 C SKOB Ostrov              21:35   + 0:44 
  3. Bauerová Aneta           SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary   21:42   + 0:51 
  4. Benešová Michaela        SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec    24:53   + 4:02 
  5. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 27:28   + 6:37 
  6. Hovorková Marie          LDC0650 C KOB Děčín                28:55   + 8:04 
  7. Dvořáková Lucie          BBM0750 B BETA URSUS Orienteering  31:34   + 10:43
  8. Kutková Tereza           JEN0752 C OB Jenišovice            39:36   + 18:45
  9. Pilchová Sofia           ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda     52:10   + 31:19
 10. Novotná Barbora          PGP0751 C SK Praga                 82:48   + 61:57
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.50 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  29:01          
  2. Metelková Michaela       PHK0550 A OK 99 Hradec Králové     29:29   + 0:28 
  3. Martanová Lea            TUR0555 A OOB TJ Turnov            30:03   + 1:02 
  4. Novotná Michaela         TUR0551 B OOB TJ Turnov            31:41   + 2:40 
  5. Koubová Hana             DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka        31:53   + 2:52 
  6. Mellanová Judita         TUR0559 A OOB TJ Turnov            33:37   + 4:36 
  7. Kubecová Magdalena       STB0550 A TJ Stadion Nový Bor      34:00   + 4:59 
  8. Šimšová Pavla            PGP0557 A SK Praga                 34:27   + 5:26 
  9. Čapková Lucie            KAM0459 A OK Kamenice              35:33   + 6:32 
 10. Plevová Barbora          SJC0559 C Sportcentrum Jičín       35:55   + 6:54 
 11. Krejčová Lucie           ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem  36:05   + 7:04 
 12. Pavlíčková Hana          KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n  37:20   + 8:19 
 13. Výchová Veronika         SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.  38:10   + 9:09 
 14. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             38:30   + 9:29 
 15. Šestáková Marie          VLI0452 A Slavia Liberec orientee  40:12   + 11:11
 16. Holíková Simona          ONO0553 A SKOB Ostrov              42:31   + 13:30
 17. Cejpková Karolína        SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.  43:53   + 14:52
 18. Hájková Tereza           TUR0556 B OOB TJ Turnov            48:07   + 19:06
 19. Krčková Lucie            TRI0550 C TJ TŽ Třinec             50:32   + 21:31
 20. Řeháková Ludmila         PGP0454 C SK Praga                 54:04   + 25:03
 21. Novotná Barbora          TUR0552 B OOB TJ Turnov            55:38   + 26:37
 22. Chmelařová Romana        PGP0553 C SK Praga                 56:04   + 27:03
 23. Veselá Tereza            CHT0552 C OOB SK Chrast            58:55   + 29:54
 24. Klapková Anežka          PTE0553 C TJ Sokol Ptení          113:05   + 84:04
     Kruschinová Jana         LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Derflová Eliška          KUL0550 C KOB Ústí nad Labem        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.90 km, 145 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             25:33          
  2. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            26:20   + 0:47 
  3. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     26:55   + 1:22 
  4. Martanová Elin           TUR0253 A OOB TJ Turnov            27:52   + 2:19 
  5. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              29:13   + 3:40 
  6. Blažková Kateřina        SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec    30:37   + 5:04 
  7. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              30:52   + 5:19 
  8. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  31:37   + 6:04 
  9. Smutná Anna Marie        DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka        33:25   + 7:52 
 10. Barnatová Klára          ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno       34:10   + 8:37 
 11. Chrzová Eliška           PGP0353 A SK Praga                 34:34   + 9:01 
 12. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  36:19   + 10:46
 13. Petriláková Anežka RozáriDOR0251 B OK Dobříš                38:26   + 12:53
 14. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             40:33   + 15:00
 15. Kropáčková Vendula       CHT0353 B OOB SK Chrast            42:22   + 16:49
 16. Jelínková Adéla          LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice  43:38   + 18:05
 17. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:09   + 20:36
 18. Nehasilová Veronika      LDC0350 C KOB Děčín                52:08   + 26:35
 19. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     59:11   + 33:38
 20. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             92:27   + 66:54
--------------------------------------------------------------------------------

D20 4.10 km, 155 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterová Janča           LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice  31:24          
  2. Grycová Kateřina         TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno        31:45   + 0:21 
  3. Nechanická Klára         TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno        32:04   + 0:40 
  4. Kosová Tereza            PHK0151 A OK 99 Hradec Králové     32:17   + 0:53 
  5. Opálková Martina         BBM0050 R BETA URSUS Orienteering  33:33   + 2:09 
  6. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              33:38   + 2:14 
  7. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        34:30   + 3:06 
  8. Vejražková Róza          TUR0151 A OOB TJ Turnov            36:04   + 4:40 
  9. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  36:49   + 5:25 
 10. Matějková Barbora        TUR0156 A OOB TJ Turnov            37:29   + 6:05 
 11. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        38:06   + 6:42 
 12. Thýnová Nikola           SHK0051 R OK Slavia Hradec Králov  40:29   + 9:05 
 13. Kosíková Eliška          TUR0052 B OOB TJ Turnov            41:08   + 9:44 
 14. Nešporová Alžběta        TZL0051 R SKOB Zlín                42:54   + 11:30
 15. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        44:45   + 13:21
 16. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:01   + 19:37
 17. Foltýnová Eva            SJI0051 B OK Jihlava               52:29   + 21:05
 18. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:49   + 22:25
 19. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:30   + 26:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 4.90 km, 180 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  34:05          
  2. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       34:22   + 0:17 
  3. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     35:18   + 1:13 
  4. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  36:51   + 2:46 
  5. Sárközy Zsófia           40001     4 Hungarian national te  38:21   + 4:16 
  6. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       38:37   + 4:32 
  7. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     38:44   + 4:39 
  8. Nieke Patricia           TUR9552 R OOB TJ Turnov            39:04   + 4:59 
  9. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                39:11   + 5:06 
 10. Gárdonyi Csilla          40002     4 Hungarian national te  39:26   + 5:21 
 11. Rollier Monika           PHK8051 C OK 99 Hradec Králové     39:55   + 5:50 
 12. Luštická Lucie           TUR8650 C OOB TJ Turnov            40:11   + 6:06 
 13. Müllerová Věra           20005     2 Neregistrovaní/přihlá  40:20   + 6:15 
 14. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        40:37   + 6:32 
 15. Sieglová Eliška          PGP9954 E SK Praga                 41:35   + 7:30 
 16. Jirčáková Martina        LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovic  41:58   + 7:53 
 17. Korpasová Tereza         TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno        42:08   + 8:03 
 18. Procházková Marie        KAM9554 C OK Kamenice              42:18   + 8:13 
 19. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       42:27   + 8:22 
 20. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            45:27   + 11:22
 21. Ildiko Szerencsi         40008     4 Hungarian national te  47:29   + 13:24
 22. Sokolářová Šárka         TUR9999 R OOB TJ Turnov            49:08   + 15:03
 23. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:46   + 19:41
     Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Odehnalová Tereza        ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.20 km, 160 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             31:44          
  2. Semrádová Jana           CHC9951 C K.O.B. Choceň            32:35   + 0:51 
  3. Benešová Jana            CTB9452 R SK OB Chotěboř           32:51   + 1:07 
  4. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 34:58   + 3:14 
  5. Větříčková Andrea        SHK9951 C OK Slavia Hradec Králov  35:08   + 3:24 
  6. Voltrová Hana            ROZ9752 C OK Roztoky               37:05   + 5:21 
  7. Janovská Kateřina        PGP9850 C SK Praga                 37:09   + 5:25 
  8. Balcarová Barbora        LLI9751 C LOK-o Liberec            37:38   + 5:54 
  9. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       38:07   + 6:23 
 10. Kovářová Lenka           LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:33   + 6:49 
 11. Nováková Kateřina        OKP9450 C SK OK 24 Praha           39:06   + 7:22 
 12. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       39:09   + 7:25 
 13. Tesařová Jana            TRI9751 C TJ TŽ Třinec             39:20   + 7:36 
 14. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 39:41   + 7:57 
 15. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  39:48   + 8:04 
 16. Voltrová Alena           DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka        40:02   + 8:18 
 17. Trilca Mara              50011     5 USV TU Dresden 1       40:51   + 9:07 
 18. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 41:07   + 9:23 
 19. Odehnalová Klára         ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno       41:20   + 9:36 
 20. Chaloupková Veronika     CHC9852 C K.O.B. Choceň            42:41   + 10:57
 21. Feucht Ladina            20001     2 Neregistrovaní/přihlá  42:59   + 11:15
 22. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             43:12   + 11:28
 23. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  44:20   + 12:36
 24. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 44:49   + 13:05
 25. Rickmeyer Tina           20056     2 Neregistrovaní/přihlá  45:01   + 13:17
 26. Metelková Taťána         PHK7250 C OK 99 Hradec Králové     45:02   + 13:18
 27. Kovářová Julie           LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:45   + 19:01
 28. Kissling Xenia           20004     2 Neregistrovaní/přihlá  60:57   + 29:13
 29. Zavadilová Barbora       KAM9454 C OK Kamenice              84:15   + 52:31
 30. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno      114:32   + 82:48
  MS Kubínová Romana          SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary   36:39   + 4:55 
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.70 km, 130 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Johana           PGP9956 C SK Praga                 36:10          
  2. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         37:46   + 1:36 
  3. Argalášová Kateřina      TRI9750 C TJ TŽ Třinec             40:42   + 4:32 
  4. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:23   + 5:13 
  5. Oľhavová Hana            PGP9163 C SK Praga                 41:33   + 5:23 
  6. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        41:36   + 5:26 
  7. Smutná Pavla             VAM8651 C OB Vamberk               43:06   + 6:56 
  8. Trdá Lucie               KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:49   + 8:39 
  9. Mesiarkinová Kamila      ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno       49:20   + 13:10
 10. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:33   + 14:23
 11. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             51:34   + 15:24
 12. Kučerová Barbora         HCE8650 C TJ Hostivice             52:11   + 16:01
 13. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:24   + 17:14
 14. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     55:07   + 18:57
 15. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  57:00   + 20:50
 16. Kafková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 61:38   + 25:28
 17. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 61:44   + 25:34
 18. Ringli Corina            20002     2 Neregistrovaní/přihlá  61:52   + 25:42
 19. Müllerová Petra          BZP9050 C Báječné ženy v orientač  66:00   + 29:50
 20. Polášková Kristýna       TZL8898   SKOB Zlín                66:43   + 30:33
     Lepšíková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.30 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pesničáková Soňa         TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec   28:37          
  2. Formánková Anna          RIC9950 C OB Říčany                29:26   + 0:49 
  3. Pangrácová Marie         20042     2 Neregistrovaní/přihlá  34:10   + 5:33 
  4. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  35:49   + 7:12 
  5. Havlová Adéla            BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor       37:20   + 8:43 
  6. Žejdlíková Karolína      LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:26   + 13:49
  7. Sklenářová Dorothea      AOP9351 C Orientační Běh Opava     47:31   + 18:54
  8. Krejčová Vlasta          SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary   48:21   + 19:44
  9. Kovářová Tereza          TRI9756 C TJ TŽ Třinec             49:50   + 21:13
 10. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        51:31   + 22:54
 11. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         52:31   + 23:54
 12. Líbalová Petra           ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem  54:26   + 25:49
 13. Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja           54:50   + 26:13
 14. Černá Eliška             SCP9050 C OK Sparta Praha          55:15   + 26:38
 15. Smolíková Lucie          SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary   56:14   + 27:37
 16. Šperlová Zuzna           20014     2 Neregistrovaní/přihlá  59:56   + 31:19
 17. Moravčíková Hana         CHT9751 C OOB SK Chrast            67:05   + 38:28
 18. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        71:15   + 42:38
 19. Křížová Darina           20011     2 Neregistrovaní/přihlá  77:22   + 48:45
     Vaňková Martina          20044     2 Neregistrovaní/přihlá   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 3.80 km, 160 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       37:03          
  2. Straube Hanka            20080     2 Neregistrovaní/přihlá  40:04   + 3:01 
  3. Novotná Kateřina         PHK8252 C OK 99 Hradec Králové     41:30   + 4:27 
  4. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     43:02   + 5:59 
  5. Podlipná Veronika        SJC8152 C Sportcentrum Jičín       43:24   + 6:21 
  6. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko        45:44   + 8:41 
  7. Arnoštová Kateřina       VSP7652 C USK Praha                49:40   + 12:37
  8. Dítková Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   50:16   + 13:13
  9. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 50:55   + 13:52
 10. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 52:32   + 15:29
 11. Blažková Kristina        DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka        58:48   + 21:45
 12. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               70:31   + 33:28
 13. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           76:01   + 38:58
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.50 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov            37:27          
  2. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          39:55   + 2:28 
  3. Kalousková Pavla         JEN8451 C OB Jenišovice            42:03   + 4:36 
  4. Zakouřilová Kamila       TUR8557 C OOB TJ Turnov            44:32   + 7:05 
  5. Kopecká Magdaléna        KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  45:13   + 7:46 
  6. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            45:44   + 8:17 
  7. Hrádková Kateřina        ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem  47:25   + 9:58 
  8. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      48:30   + 11:03
  9. Melounková Lucie         PHK8054 C OK 99 Hradec Králové     49:01   + 11:34
 10. Dvořáčková Jana          TTR8154 C OOB Třebíč               50:50   + 13:23
 11. Dudová Irena             HCE8250 C TJ Hostivice             54:35   + 17:08
 12. Mojžíšová Jana           PHK8254 C OK 99 Hradec Králové     54:42   + 17:15
 13. Brotánková Lenka         ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem  58:11   + 20:44
 14. Mikušová Ivana           PTE8365 C TJ Sokol Ptení           58:18   + 20:51
 15. Drhlíková Markéta        VAM8250 C OB Vamberk               86:41   + 49:14
--------------------------------------------------------------------------------

D40A 3.70 km, 155 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      36:50          
  2. Kotecká Michaela         TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno        37:21   + 0:31 
  3. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      37:56   + 1:06 
  3. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             37:56   + 1:06 
  5. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     40:13   + 3:23 
  6. Lošťáková Ivana          PGP7763 C SK Praga                 40:22   + 3:32 
  7. Smutná Jana              VAM6251 C OB Vamberk               41:40   + 4:50 
  8. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             44:10   + 7:20 
  9. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          44:48   + 7:58 
 10. Patková Kateřina         BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor       45:38   + 8:48 
 11. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             47:03   + 10:13
 12. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      48:03   + 11:13
 13. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           48:51   + 12:01
 14. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  48:55   + 12:05
 15. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 49:22   + 12:32
 16. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         50:11   + 13:21
 17. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:23   + 19:33
 18. Zoulíková Iveta          CHT8052 C OOB SK Chrast            56:31   + 19:41
 19. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     57:35   + 20:45
 20. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                63:23   + 26:33
 21. Pivcová Žaneta           MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně     96:05   + 59:15
     Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                  DISK          
     Vandasová Markéta        VAM7250 C OB Vamberk                DISK          
     Svítilová Pavla          PGP7764 C SK Praga                  DISK          
     Dlouhá Marta             PGP7858 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.30 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tučková Monika           BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor       34:34          
  2. Berná Markéta            ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda     40:38   + 6:04 
  3. Besedová Petra           PHK7654 C OK 99 Hradec Králové     44:16   + 9:42 
  4. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                48:04   + 13:30
  5. Dudlová Jana             ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda     50:26   + 15:52
  6. Třísková Eva             PTE8050 C TJ Sokol Ptení           54:33   + 19:59
  7. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                54:42   + 20:08
  8. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              58:11   + 23:37
  9. Kellerová Lenka          CHT8054 C OOB SK Chrast            61:53   + 27:19
 10. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  62:19   + 27:45
 11. Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB Tretra Praha         63:35   + 29:01
 12. Pavlů Lenka              MFP7753 C Matfyz Praha             72:31   + 37:57
 13. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           73:51   + 39:17
 14. Karafiátová Lucie        BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor       74:57   + 40:23
 15. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř           78:39   + 44:05
 16. Priehodová Kateřina      PGP7857 C SK Praga                 81:26   + 46:52
 17. Kvapilová Zuzana         PHK7853 C OK 99 Hradec Králové     89:29   + 54:55
 18. Vacková Petra            CHT7852 C OOB SK Chrast            90:15   + 55:41
 19. Piškulová Pavla          ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda    101:22   + 66:48
 20. Majerská Adriana         ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda    117:27   + 82:53
 21. Ryppelová Monika         TAP7850 C KOB Tretra Praha        134:36   + 100:02
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 3.50 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            35:55          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        38:27   + 2:32 
  3. Koutná Olga              BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor       38:41   + 2:46 
  4. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  39:08   + 3:13 
  5. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        39:13   + 3:18 
  6. Růžičková Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové     42:12   + 6:17 
  7. Melicharová Zdeňka       PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     43:38   + 7:43 
  8. Bialeková Martina        LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun     43:57   + 8:02 
  9. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 45:14   + 9:19 
 10. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 45:22   + 9:27 
 11. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         45:28   + 9:33 
 12. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    49:31   + 13:36
 13. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                49:48   + 13:53
 14. Johnová Lenka            LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:23   + 14:28
 15. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  51:30   + 15:35
 16. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                52:02   + 16:07
 17. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 53:50   + 17:55
 18. Smolková Alena           OKP6452 C SK OK 24 Praha           56:27   + 20:32
 19. Waldhauserová Irena      BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor       60:42   + 24:47
 20. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        61:45   + 25:50
 21. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             65:45   + 29:50
 22. Kamírová Gabriela        LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  66:46   + 30:51
 23. Zámečníková Jitka        20021     2 Neregistrovaní/přihlá  78:10   + 42:15
 24. Housková Monika          DOR7551 C OK Dobříš                78:53   + 42:58
 25. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 81:53   + 45:58
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.20 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                37:24          
  2. Matoušková Markéta       SLA7352 C SKOB Slaný               41:22   + 3:58 
  3. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  42:56   + 5:32 
  4. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  43:43   + 6:19 
  5. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  45:09   + 7:45 
  6. Loukotová Andrea         HOR7350 C TJ Jiskra Hořice         45:14   + 7:50 
  7. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:47   + 8:23 
  8. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  47:13   + 9:49 
  9. Hanušová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín       47:27   + 10:03
 10. Dohnálková Jana          SHK7252 C OK Slavia Hradec Králov  51:33   + 14:09
 11. Azebová Martina          PHK6757 C OK 99 Hradec Králové     53:00   + 15:36
 12. Žáková Marcela           LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice  53:02   + 15:38
 13. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:10   + 15:46
 14. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice         54:19   + 16:55
 15. Maňáková Silvie          PHK7151 C OK 99 Hradec Králové     54:22   + 16:58
 16. Ferbasová Zdeňka         TUR7361 C OOB TJ Turnov            55:40   + 18:16
 17. Hejcmanová Pavla         ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem  58:01   + 20:37
 18. Klapková Jarmila         PTE7150 C TJ Sokol Ptení           72:07   + 34:43
 19. Holíková Ilona           ONO7552 C SKOB Ostrov              76:38   + 39:14
 20. Nouzová Alena            SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec    78:49   + 41:25
--------------------------------------------------------------------------------

D50A 3.30 km, 135 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eckardt Cornelia         50001     5 USV TU Dresden 1       33:25          
  2. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       34:15   + 0:50 
  3. Rejholcová Andrea        BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor       35:46   + 2:21 
  4. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  36:07   + 2:42 
  5. Kosová Michaela          PHK6752 C OK 99 Hradec Králové     36:33   + 3:08 
  6. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  37:15   + 3:50 
  7. Stodůlková Lenka         LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:52   + 4:27 
  8. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            38:09   + 4:44 
  9. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            38:39   + 5:14 
 10. Benešová Iva             SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec    40:05   + 6:40 
 11. Müllerová Zorka          BZP6750 C Báječné ženy v orientač  40:30   + 7:05 
 12. Patzeltová Beatrice      LDC6850 C KOB Děčín                40:38   + 7:13 
 13. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        41:17   + 7:52 
 14. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        41:53   + 8:28 
 15. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             42:04   + 8:39 
 16. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        42:11   + 8:46 
 17. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     42:20   + 8:55 
 18. Forstová Lenka           MFP6850 C Matfyz Praha             43:17   + 9:52 
 19. Fürstová Katka           LLI6950 C LOK-o Liberec            43:49   + 10:24
 20. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         50:17   + 16:52
 21. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        51:18   + 17:53
 22. Eichlerová Jana          KAS7051 C KOB Kamenický Šenov      53:42   + 20:17
 23. Šejnová Magdalena        PGP7053 C SK Praga                 56:30   + 23:05
 24. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         57:08   + 23:43
 25. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:41   + 25:16
 26. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              61:17   + 27:52
 27. Müller-Wenzke Astrid     50013     5 USV TU Dresden 1       71:47   + 38:22
 28. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          73:55   + 40:30
 29. Petrová Martina          TAP6852 C KOB Tretra Praha         74:59   + 41:34
     Pavlů Veronika           TAP6952 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.90 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                36:58          
  2. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB ALFA Brno            42:13   + 5:15 
  3. Kubínová Jana            SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary   45:51   + 8:53 
  4. Bartáková Eva            CHA7051 C OK Chrastava             48:30   + 11:32
  5. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            53:34   + 16:36
  6. Imhof Regine             60004     6 OL Regio Wil           54:05   + 17:07
  7. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:57   + 20:59
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 3.20 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          34:39          
  2. Klapalová Jana           VAM6451 C OB Vamberk               38:57   + 4:18 
  3. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               39:27   + 4:48 
  4. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  40:17   + 5:38 
  5. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     41:32   + 6:53 
  6. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       42:46   + 8:07 
  7. Slezáčková Věra          KAS6550 C KOB Kamenický Šenov      42:58   + 8:19 
  8. Tichá Jana               SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec    43:24   + 8:45 
  9. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  45:00   + 10:21
 10. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             46:54   + 12:15
 11. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            47:50   + 13:11
 12. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         47:58   + 13:19
 13. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  50:00   + 15:21
 14. Leideck Heike            20033     2 Neregistrovaní/přihlá  51:11   + 16:32
 15. Veverková Yveta          VAM6452 C OB Vamberk               52:27   + 17:48
 16. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    54:09   + 19:30
 16. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:09   + 19:30
 18. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               58:46   + 24:07
 19. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha         162:18   + 127:39
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.90 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarcová Lenka           JEN6451 C OB Jenišovice            35:42          
  2. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               38:08   + 2:26 
  3. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:43   + 4:01 
  4. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     40:13   + 4:31 
  5. Justová Jana             PHK6153 C OK 99 Hradec Králové     44:59   + 9:17 
  6. Krejčová Vlasta          SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary   45:28   + 9:46 
  7. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 47:55   + 12:13
  8. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov            51:23   + 15:41
  9. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       59:50   + 24:08
 10. Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice            64:36   + 28:54
 11. Prouzová Zuzana          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        82:05   + 46:23
--------------------------------------------------------------------------------

D60- 2.90 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          20055     2 Neregistrovaní/přihlá  29:29          
  2. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 33:41   + 4:12 
  3. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:48   + 4:19 
  4. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         34:26   + 4:57 
  5. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   35:44   + 6:15 
  6. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     36:35   + 7:06 
  7. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        37:31   + 8:02 
  8. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              38:07   + 8:38 
  9. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        38:35   + 9:06 
 10. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        39:00   + 9:31 
 11. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         40:05   + 10:36
 12. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      44:14   + 14:45
 12. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       44:14   + 14:45
 14. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        46:02   + 16:33
 15. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              46:37   + 17:08
 16. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  52:28   + 22:59
--------------------------------------------------------------------------------

D65- 2.60 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   34:40          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          35:16   + 0:36 
  3. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       35:54   + 1:14 
  4. Kubátová Lenka           SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary   36:48   + 2:08 
  5. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                37:37   + 2:57 
  6. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  40:07   + 5:27 
  7. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            42:51   + 8:11 
  8. Malá Jitka               KAS5451 C KOB Kamenický Šenov      44:21   + 9:41 
  9. Lukavcová Lenka          TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec   47:34   + 12:54
 10. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          47:41   + 13:01
 11. Robotková Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   54:25   + 19:45
 12. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             57:50   + 23:10
 13. Böhmová Eva              TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec   65:29   + 30:49
--------------------------------------------------------------------------------

D70- 2.40 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     35:18          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:06   + 0:48 
  3. Rufferová Iva            SNA5052 C TJ START Náchod          39:30   + 4:12 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      41:17   + 5:59 
  5. Křtěnská Leontina        BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor       44:16   + 8:58 
  6. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  44:25   + 9:07 
  7. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  46:50   + 11:32
  8. Kašková Eva              CHA4650 C OK Chrastava             55:21   + 20:03
  9. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          63:05   + 27:47
--------------------------------------------------------------------------------

D75- 2.30 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         44:19          
  2. Štrojsová Jaroslava      KAS4350 C KOB Kamenický Šenov      44:54   + 0:35 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamač Vítek              BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor       15:33          
  2. Kotecký Jáchym           TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno        19:29   + 3:56 
  3. Novotný Kryštof          PHK1002 C OK 99 Hradec Králové     20:53   + 5:20 
  4. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                21:42   + 6:09 
  5. Votava Vojtěch           VLI1201 C Slavia Liberec orientee  25:19   + 9:46 
  6. Piškule František        ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda     28:46   + 13:13
  7. Balga Filip              DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka        30:39   + 15:06
  8. Bašus Ondřej             KAM1004 C OK Kamenice              31:17   + 15:44
  9. Pospíšil Filip           TJP1001 C TJ Sokol Troja           31:56   + 16:23
 10. Berný Jáchym             ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda     33:08   + 17:35
 11. Frýdecký Tomáš           BZP1000 C Báječné ženy v orientač  34:26   + 18:53
 12. Hrádek Vojtěch           ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem  42:33   + 27:00
 13. Kofroň Jan               LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun     50:41   + 35:08
 14. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           51:06   + 35:33
 15. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      59:45   + 44:12
 16. Míka Ondřej              VCB1003 C OB České Budějovice      65:40   + 50:07
 17. Daněk František          SBK1010 C KOB START Blansko        77:49   + 62:16
     Tříska David             PTE1003 C TJ Sokol Ptení            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12A 2.60 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelař David            PGP0801 C SK Praga                 19:24          
  2. Metelka Tomáš            PHK0801 B OK 99 Hradec Králové     19:38   + 0:14 
  3. Patka Marek              BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor       19:48   + 0:24 
  4. Veljačik Jonáš           DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka        22:31   + 3:07 
  5. Dočkal Štěpán            PGP0902 C SK Praga                 23:25   + 4:01 
  6. Světnický Antonín        STE0800 B SK SKI-OB Šternberk      23:42   + 4:18 
  7. Vilém Štěpán             VLI0902 B Slavia Liberec orientee  28:26   + 9:02 
  8. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 28:45   + 9:21 
  9. Kvášovský Filip          LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:55   + 12:31
 10. Novotný Vít              PHK0901 C OK 99 Hradec Králové     38:19   + 18:55
 11. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      39:55   + 20:31
     Šimerka Ondřej           PGP0800 B SK Praga                  DISK          
     Kutek Matěj              JEN0902 C OB Jenišovice             DISK          
     Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Žemlík Eduard            TUR0909 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.10 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šašek Jakub              LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:58          
  2. Čihák Jakub              HOR0901 C TJ Jiskra Hořice         15:45   + 0:47 
  3. Šnejdar Martin           PGP0806 C SK Praga                 19:42   + 4:44 
  4. Cingl Vojtěch            LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:45   + 5:47 
  5. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           20:52   + 5:54 
  6. Bruk Tomáš               TRI0900 C TJ TŽ Třinec             25:00   + 10:02
  7. Priehoda Erik            PGP0803 C SK Praga                 25:47   + 10:49
  8. Bruk Lukáš               TRI0901 C TJ TŽ Třinec             25:48   + 10:50
  9. Piškule Štěpán           ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda     27:49   + 12:51
 10. Forst Albert             MFP0901 C Matfyz Praha             28:45   + 13:47
 11. Tučný Kryštof            PGP0804 C SK Praga                 29:40   + 14:42
 12. Prášil Šimon             TTR0901 C OOB Třebíč               30:51   + 15:53
 13. Kalousek Dominik         JEN0901 C OB Jenišovice            31:01   + 16:03
 14. Cichra Patrik            TAP0903 C KOB Tretra Praha         32:54   + 17:56
 15. Pleva Stanislav          SJC0805 C Sportcentrum Jičín       34:21   + 19:23
 16. Vozábal David            PGP0904 C SK Praga                 41:38   + 26:40
     Zyma Petr                PGP0807 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 3.20 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dolejší Jan              DOK0602 B OK Doksy                 21:22          
  2. Koliáš Štěpán            DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka        22:27   + 1:05 
  3. Brosch Ondřej            RBK0606 A SK Radioklub Blansko     23:22   + 2:00 
  4. Střelba Antonín          PGP0605 C SK Praga                 24:56   + 3:34 
  5. Podrábský Ctibor         VLI0700 B Slavia Liberec orientee  26:28   + 5:06 
  6. Krupa Jan                TRI0706 B TJ TŽ Třinec             28:35   + 7:13 
  7. Patka Kryštof            BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor       28:50   + 7:28 
  8. Hůla Tomáš               LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun     29:41   + 8:19 
  9. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 30:50   + 9:28 
 10. Jareš Ondřej             KUL0600 C KOB Ústí nad Labem       37:31   + 16:09
 11. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 41:42   + 20:20
 12. Tuharský Tobiáš          TRI0701 B TJ TŽ Třinec             44:52   + 23:30
 13. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          48:39   + 27:17
 14. Dočkal Šimon             PGP0702 C SK Praga                 52:05   + 30:43
 15. Matyšek Ondřej           PGP0703 C SK Praga                 56:16   + 34:54
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 2.60 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimek Vojtěch            LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:37          
  2. Salajka Michal           LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav B  24:21   + 6:44 
  3. Pavlů Jakub              MFP0700 C Matfyz Praha             28:01   + 10:24
  4. Heller Jakub             ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem  28:10   + 10:33
  5. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  29:13   + 11:36
  6. Hladký Matěj             KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orl  30:50   + 13:13
  7. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč               31:14   + 13:37
  8. Šoltész Vojtěch          LTP0604 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:46   + 14:09
  9. Jirous Erik              TAP0705 C KOB Tretra Praha         36:45   + 19:08
 10. Jelínek Václav           LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:59   + 21:22
 11. Kovář Vít                PGP0608 C SK Praga                 44:39   + 27:02
 12. Pavlů Matěj              MFP0701 C Matfyz Praha             61:23   + 43:46
 13. Abdalla Adam             ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda     67:11   + 49:34
 14. Dudl Vojtěch             ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda     73:22   + 55:45
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.90 km, 160 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehlík Šimon            LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň      26:52          
  2. Nouza Michal             SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec    27:15   + 0:23 
  3. Dohnálek Tomáš           SHK0403 A OK Slavia Hradec Králov  27:42   + 0:50 
  4. Kabát Martin             PGP0408 A SK Praga                 27:48   + 0:56 
  5. Waldhauser Štěpán        TUR0409 B OOB TJ Turnov            27:49   + 0:57 
  6. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              28:41   + 1:49 
  7. Neumann Matěj            PHK0400 A OK 99 Hradec Králové     29:11   + 2:19 
  8. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               30:26   + 3:34 
  9. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             31:00   + 4:08 
 10. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        32:32   + 5:40 
 11. Odehnal Tomáš            PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská   33:16   + 6:24 
 12. Petrilák Matouš NathanielDOR0409 A OK Dobříš                33:25   + 6:33 
 13. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 34:11   + 7:19 
 14. Klein Martin             LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:07   + 8:15 
 15. Jelínek Filip            LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice  36:54   + 10:02
 16. Kuc Radim                SCP0400 C OK Sparta Praha          36:58   + 10:06
 17. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  37:54   + 11:02
 18. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             40:37   + 13:45
 19. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 41:52   + 15:00
 20. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB Tretra Praha         43:49   + 16:57
 21. Keller Filip             CHT0503 C OOB SK Chrast            45:59   + 19:07
 22. Krátký Štěpán            ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem  49:35   + 22:43
 23. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                58:16   + 31:24
 24. Haslinger Leopold        LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:37   + 32:45
 25. Vacek František          CHT0501 C OOB SK Chrast            60:43   + 33:51
 26. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             64:17   + 37:25
 27. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         74:13   + 47:21
 28. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  83:25   + 56:33
     Pivec Jan                MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Dvořáček Tomáš           OSN0505 B SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.70 km, 190 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   28:21          
  2. Bujdosó Zoltán           20053     2 Neregistrovaní/přihlá  29:01   + 0:40 
  3. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 30:01   + 1:40 
  4. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         30:06   + 1:45 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:59   + 2:38 
  6. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        31:19   + 2:58 
  7. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         31:23   + 3:02 
  8. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  32:03   + 3:42 
  9. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            32:13   + 3:52 
 10. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     32:59   + 4:38 
 11. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  33:12   + 4:51 
 12. Macek Ondřej             LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice  33:51   + 5:30 
 13. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 34:19   + 5:58 
 14. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      35:20   + 6:59 
 15. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         36:09   + 7:48 
 16. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              37:16   + 8:55 
 17. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             37:26   + 9:05 
 18. Tichý Lubomír            SHK0303 A OK Slavia Hradec Králov  38:17   + 9:56 
 19. Jelínek Kryštof          LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice  38:38   + 10:17
 20. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 38:49   + 10:28
 21. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  43:15   + 14:54
 22. Rusin Vojtěch            BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteerin  43:39   + 15:18
 23. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 45:27   + 17:06
 24. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             47:21   + 19:00
 25. Moravec Jan              ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk      48:42   + 20:21
 26. Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov            49:46   + 21:25
 27. Přibyl Jan               OSN0300 C SK Orientační sporty No  52:27   + 24:06
 28. Šabata Radek             SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:34   + 24:13
 29. Kraus Jakub              LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:39   + 42:18
 30. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  71:15   + 42:54
 31. Šašek Jan                LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:19   + 57:58
--------------------------------------------------------------------------------

H20 5.20 km, 255 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     37:12          
  2. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             37:58   + 0:46 
  3. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              39:38   + 2:26 
  4. Adámek Filip             TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno        40:10   + 2:58 
  5. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              40:36   + 3:24 
  6. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        43:08   + 5:56 
  7. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               46:17   + 9:05 
  8. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        46:43   + 9:31 
  9. Zabořil Vojtěch          TUR0110 A OOB TJ Turnov            50:03   + 12:51
 10. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            50:46   + 13:34
 11. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        64:26   + 27:14
 12. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        65:17   + 28:05
 13. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             72:20   + 35:08
 14. Čtrnáct Šimon            PGP0001 B SK Praga                144:29   + 107:17
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 6.10 km, 290 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubmann Daniel           60002     6 OL Regio Wil           36:36          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            39:12   + 2:36 
  3. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     39:47   + 3:11 
  4. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  39:54   + 3:18 
  5. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       40:06   + 3:30 
  6. Roudný Martin            LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice  40:43   + 4:07 
  7. Hubmann Martin           60001     6 OL Regio Wil           40:54   + 4:18 
  8. Bakó Áron                40005     4 Hungarian national te  41:20   + 4:44 
  8. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  41:20   + 4:44 
 10. Baumholczer Máté         40006     4 Hungarian national te  41:56   + 5:20 
 11. Jónás Ferenc             40004     4 Hungarian national te  42:03   + 5:27 
 12. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové     42:32   + 5:56 
 13. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 42:47   + 6:11 
 14. Kettner Vojtěch          KAM9601 R OK Kamenice              43:00   + 6:24 
 15. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     43:06   + 6:30 
 16. Kundisch Wieland         50005     5 USV TU Dresden 1       43:27   + 6:51 
 17. Horčička Vít             TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno        44:05   + 7:29 
 18. Wolf Filip               TUR9701 C OOB TJ Turnov            44:12   + 7:36 
 18. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno       44:12   + 7:36 
 20. Semrád Ladislav          CHC9701 C K.O.B. Choceň            44:13   + 7:37 
 21. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       44:29   + 7:53 
 22. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            45:06   + 8:30 
 23. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       45:07   + 8:31 
 24. Horvát Petr              TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno        45:31   + 8:55 
 25. Ormay Mihály             40003     4 Hungarian national te  45:48   + 9:12 
 26. Wolf Daniel              TUR9100 R OOB TJ Turnov            45:57   + 9:21 
 27. Rusin Jan                LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice  46:25   + 9:49 
 28. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               46:45   + 10:09
 29. Šedivý Jan               PGP8409 R SK Praga                 47:04   + 10:28
 30. Rusý Tomáš               KAM9301 R OK Kamenice              47:11   + 10:35
 31. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice  47:49   + 11:13
 32. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            47:50   + 11:14
 33. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  48:34   + 11:58
 34. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       48:39   + 12:03
 35. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              48:58   + 12:22
 36. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       50:36   + 14:00
 37. Dragowski Kuba           TUR9003 R OOB TJ Turnov            52:01   + 15:25
 38. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            52:13   + 15:37
 39. Tichý Radomír            SHK0000 R OK Slavia Hradec Králov  52:43   + 16:07
 40. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška             53:19   + 16:43
 41. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             54:39   + 18:03
 42. Kamenický Jeroným        TUR9549 R OOB TJ Turnov            56:44   + 20:08
 43. Klein Cedrik             50003     5 USV TU Dresden 1       56:54   + 20:18
 44. Grote Andreas            30001     3 OLC SKOG Fribourg      66:34   + 29:58
 45. Peters Nils              50004     5 USV TU Dresden 1       67:59   + 31:23
 46. Schrago Gregoire         30002     3 OLC SKOG Fribourg      68:05   + 31:29
     Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                  DISK          
     Klusáček Matěj           LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Szabó Marcell            40007     4 Hungarian national te   DISK          
     Kelbl Vladimír           ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.40 km, 250 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rauturier Maxime         SSU9400 C SK Severka Šumperk       36:05          
  2. Ullmann Silvan           ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno       38:54   + 2:49 
  3. Losman Petr              PHK7901 C OK 99 Hradec Králové     39:35   + 3:30 
  4. Novotný Tomáš            PHK8101 C OK 99 Hradec Králové     39:50   + 3:45 
  5. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:55   + 5:50 
  6. Oľhava Rastislav         PGP8909 C SK Praga                 42:37   + 6:32 
  7. Zakouřil Tomáš           TUR7500 C OOB TJ Turnov            42:45   + 6:40 
  8. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  43:02   + 6:57 
  9. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            43:04   + 6:59 
 10. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            43:13   + 7:08 
 11. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       43:35   + 7:30 
 12. Žemlík Pavel             TUR7135 C OOB TJ Turnov            44:41   + 8:36 
 13. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 45:12   + 9:07 
 14. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        46:46   + 10:41
 15. Červák Jan               LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:49   + 10:44
 16. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        47:07   + 11:02
 17. Vošta Zdeněk             VCB8748 C OB České Budějovice      47:13   + 11:08
 18. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 47:27   + 11:22
 19. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            47:38   + 11:33
 20. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        47:46   + 11:41
 21. Ringli Fabian            20003     2 Neregistrovaní/přihlá  47:52   + 11:47
 22. Novotný Radek            PHK7402 C OK 99 Hradec Králové     47:54   + 11:49
 23. Šabata Milan             SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:24   + 12:19
 24. Šrom Jakub               TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno        48:43   + 12:38
 25. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 C OOB TJ Turnov            48:46   + 12:41
 26. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        48:47   + 12:42
 27. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     49:19   + 13:14
 28. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                49:34   + 13:29
 29. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       50:33   + 14:28
 30. Tichý Tomáš              SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec    50:39   + 14:34
 31. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              50:47   + 14:42
 32. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       51:37   + 15:32
 33. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:32   + 16:27
 34. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        53:30   + 17:25
 35. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        53:39   + 17:34
 36. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                54:18   + 18:13
 37. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  54:25   + 18:20
 38. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  55:00   + 18:55
 39. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 55:24   + 19:19
 40. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 55:47   + 19:42
 41. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               57:09   + 21:04
 42. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee  57:36   + 21:31
 43. Šrubař Michal            ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno       57:58   + 21:53
 44. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:32   + 22:27
 45. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       58:47   + 22:42
 46. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  59:37   + 23:32
 47. Vilém Stanislav          VLI7703 C Slavia Liberec orientee  61:11   + 25:06
 48. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:17   + 25:12
 49. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:25   + 27:20
 50. Matoušek Martin          SPC7604 C SPORTICUS team           64:44   + 28:39
 51. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee  66:18   + 30:13
 52. Šulc Václav              AOP9200 C Orientační Běh Opava     74:50   + 38:45
 53. Šafka Daniel             KAM9105 C OK Kamenice              76:19   + 40:14
     Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.50 km, 140 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrš Jiří               VAM8601 C OB Vamberk               34:50          
  2. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 35:17   + 0:27 
  3. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              35:32   + 0:42 
  4. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:09   + 1:19 
  5. Moravec Marek            LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice  36:20   + 1:30 
  6. Walach Ondřej            TRI9601 C TJ TŽ Třinec             36:22   + 1:32 
  7. Cienciala Jan            TRI9801 C TJ TŽ Třinec             37:16   + 2:26 
  8. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        37:17   + 2:27 
  9. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        38:20   + 3:30 
 10. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  38:51   + 4:01 
 11. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 39:05   + 4:15 
 12. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice            39:48   + 4:58 
 13. Jirásek Jakub            20006     2 Neregistrovaní/přihlá  40:07   + 5:17 
 14. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:13   + 5:23 
 14. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        40:13   + 5:23 
 16. Kolaja Jan               VLI8100 C Slavia Liberec orientee  40:34   + 5:44 
 17. Junek Vladimír           TJP8400 C TJ Sokol Troja           42:40   + 7:50 
 18. Šperl Milan              20013     2 Neregistrovaní/přihlá  43:00   + 8:10 
 19. Mokrý Pavel              VLI7501 C Slavia Liberec orientee  43:10   + 8:20 
 20. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       43:21   + 8:31 
 21. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           44:36   + 9:46 
 22. Klapal Michal            VAM8802 C OB Vamberk               44:37   + 9:47 
 23. Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava               47:05   + 12:15
 24. Klíma Kamil              20041     2 Neregistrovaní/přihlá  48:27   + 13:37
 25. Sláčík Tomáš             VIC9102 C OB Vizovice              48:48   + 13:58
 26. Panovec Jan              SSU8931 C SK Severka Šumperk       49:48   + 14:58
 27. Havel Michal             LDC8901 C KOB Děčín                51:29   + 16:39
 28. Dressler Jan             SBK7911 C KOB START Blansko        52:01   + 17:11
 29. Bláha David              SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:55   + 20:05
 30. Preissler Adam           HAV8608 C OB Havířov               56:14   + 21:24
 31. Foltýn Tomáš             SJI9801 C OK Jihlava               59:58   + 25:08
 32. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                 63:20   + 28:30
 33. Šunda Marek              VSP9200 C USK Praha                66:44   + 31:54
 34. Vojta Marek              PHK8804 C OK 99 Hradec Králové     67:52   + 33:02
 35. Kříž Jan                 20010     2 Neregistrovaní/přihlá  76:09   + 41:19
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 5.20 km, 225 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Josef            TUR8407 C OOB TJ Turnov            43:52          
  2. Richter Friedmar         50009     5 USV TU Dresden 1       47:01   + 3:09 
  3. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  47:24   + 3:32 
  4. Hladký Viktor            VAM8201 C OB Vamberk               47:49   + 3:57 
  5. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     48:54   + 5:02 
  6. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                49:13   + 5:21 
  7. Bauer Lukáš              SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary   50:36   + 6:44 
  8. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  50:51   + 6:59 
  9. Veverka Tomáš            VAM8401 C OB Vamberk               51:18   + 7:26 
 10. Fröhlich Martin          DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka        53:36   + 9:44 
 11. Ledecký Vladimír         BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor       58:22   + 14:30
 12. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     59:25   + 15:33
 13. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          59:28   + 15:36
 14. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          59:58   + 16:06
 15. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    60:05   + 16:13
 16. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav      66:35   + 22:43
 17. Hrádek Tomáš             ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem  71:48   + 27:56
 18. Potůček Michal           PHK7903 C OK 99 Hradec Králové     76:52   + 33:00
 19. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              80:34   + 36:42
     Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.00 km, 165 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klváček Aleš             PTE8527 C TJ Sokol Ptení           35:36          
  2. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      42:32   + 6:56 
  3. Drhlík Petr              VAM8301 C OB Vamberk               47:42   + 12:06
  4. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      51:17   + 15:41
  5. Mikuš Oldřich            PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov         53:25   + 17:49
  6. Havelka Josef            SJC8402 C Sportcentrum Jičín       83:08   + 47:32
  7. Grabmüller Radek         KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  98:24   + 62:48
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 4.60 km, 175 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotecký Ondřej           TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno        34:20          
  2. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko        42:30   + 8:10 
  3. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             44:31   + 10:11
  4. Matyšek Bronislav        PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov         44:36   + 10:16
  5. Patka Miroslav           BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor       44:53   + 10:33
  6. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 45:56   + 11:36
  7. Dočkal Tomáš             PGP7711 C SK Praga                 46:09   + 11:49
  8. Pleva Stanislav          SJC7601 C Sportcentrum Jičín       46:12   + 11:52
  9. Distler Carl W.          20081     2 Neregistrovaní/přihlá  48:00   + 13:40
 10. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  48:40   + 14:20
 11. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 49:55   + 15:35
 12. Keller Ivo               CHT7703 C OOB SK Chrast            50:21   + 16:01
 13. Pospíšil Radek           TJP7802 C TJ Sokol Troja           54:49   + 20:29
 14. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  55:19   + 20:59
 15. Ježowicz Roman           VLI8002 C Slavia Liberec orientee  57:32   + 23:12
 16. Kawulok Marek            TRI8000 C TJ TŽ Třinec             58:32   + 24:12
 17. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř           62:18   + 27:58
 18. Súkup Jaroslav           PGP7900 C SK Praga                 64:02   + 29:42
 19. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   67:27   + 33:07
 20. Pivec Lukáš              MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně     69:29   + 35:09
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.70 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvášovský Jakub          LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:42          
  2. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               40:53   + 2:11 
  3. Kofroň Jan               LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun     40:59   + 2:17 
  4. Berný Jan                ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda     41:42   + 3:00 
  5. Dušek Václav             PTE7619 C TJ Sokol Ptení           43:30   + 4:48 
  6. Matoušek Josef           PHK7900 C OK 99 Hradec Králové     45:22   + 6:40 
  7. Dvořáček Jan             TTR7701 C OOB Třebíč               45:51   + 7:09 
  8. Pozdílek Martin          PHK7803 C OK 99 Hradec Králové     46:23   + 7:41 
  9. Pavlů Jiří               MFP7704 C Matfyz Praha             49:02   + 10:20
 10. Sliž Eduard              TRI7601 C TJ TŽ Třinec             54:30   + 15:48
 11. Kvapil Ondřej            PHK7804 C OK 99 Hradec Králové     56:16   + 17:34
 12. Svoboda Jan              ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda     62:31   + 23:49
 13. Kutek Pavel              JEN7701 C OB Jenišovice            63:57   + 25:15
 14. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 72:51   + 34:09
 15. Mojžíš Robert            PHK7902 C OK 99 Hradec Králové     95:38   + 56:56
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 4.00 km, 165 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401 C OB Vamberk               29:55          
  2. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            31:06   + 1:11 
  3. Arnošt Kamil             VSP7301 C USK Praha                31:58   + 2:03 
  4. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               33:27   + 3:32 
  5. Vácha Tomáš              BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor       33:38   + 3:43 
  6. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  33:47   + 3:52 
  7. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     34:10   + 4:15 
  8. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 35:40   + 5:45 
  9. Gossel Heiko             50002     5 USV TU Dresden 1       36:08   + 6:13 
 10. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             37:23   + 7:28 
 11. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                37:28   + 7:33 
 12. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 38:52   + 8:57 
 13. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     39:12   + 9:17 
 14. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             39:43   + 9:48 
 15. Auermüller Vít           ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno       40:25   + 10:30
 16. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                41:41   + 11:46
 17. Zaydlar Michal           JLI7100 C OB Jizerky               42:13   + 12:18
 18. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             42:24   + 12:29
 19. Lenk Andreas             50014     5 USV TU Dresden 1       43:27   + 13:32
 20. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  43:28   + 13:33
 21. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor       43:35   + 13:40
 22. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast            44:05   + 14:10
 23. Kaufmann Torsten         50008     5 USV TU Dresden 1       46:16   + 16:21
 24. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      47:12   + 17:17
 25. Halač Jaroslav           HCE6700 C TJ Hostivice             47:58   + 18:03
 26. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  48:01   + 18:06
 27. Vandas Luděk             VAM6601 C OB Vamberk               48:36   + 18:41
 28. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        48:46   + 18:51
 29. Svoboda Jiří             DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka        48:49   + 18:54
 30. Blažek Petr              SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec    49:52   + 19:57
 31. Koudelka Tomáš           BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor       51:42   + 21:47
 32. Matoušek Martin          SLA7100 C SKOB Slaný               53:23   + 23:28
 33. Müller Rico              20057     2 Neregistrovaní/přihlá  53:49   + 23:54
 34. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:43   + 25:48
 35. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    55:52   + 25:57
 36. Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha          58:02   + 28:07
 37. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               59:33   + 29:38
 38. Mička Aleš               TJP7300 C TJ Sokol Troja           59:49   + 29:54
 39. Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem  63:55   + 34:00
 40. Zámečník Pavel           20022     2 Neregistrovaní/přihlá  64:39   + 34:44
 41. Hůla Pavel               LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun     68:05   + 38:10
 42. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  74:54   + 44:59
 43. Zenker Norbert           50015     5 USV TU Dresden 1       83:17   + 53:22
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.40 km, 135 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapil Petr              TUV7402 C SOK TJ Turnov            29:28          
  2. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       33:28   + 4:00 
  3. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB Tretra Praha         38:29   + 9:01 
  4. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  38:47   + 9:19 
  5. Tříska Richard           PTE7447 C TJ Sokol Ptení           44:54   + 15:26
  6. Vambera Filip            TUR7305 C OOB TJ Turnov            46:08   + 16:40
  7. Kruschina Jan            LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:55   + 17:27
  8. Beseda Pavel             PHK6910 C OK 99 Hradec Králové     47:11   + 17:43
  9. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            47:46   + 18:18
 10. Zabořil Michal           JEN7101 C OB Jenišovice            48:51   + 19:23
 11. Adamovský Michal         TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orli  49:16   + 19:48
 12. Holík Jaromír            ONO7502 C SKOB Ostrov              50:32   + 21:04
 13. Vých Luboš               SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:14   + 26:46
 14. Loukota Josef            HOR7100 C TJ Jiskra Hořice         60:28   + 31:00
 15. Dohnálek Pavel           SHK7100 C OK Slavia Hradec Králov  61:39   + 32:11
 16. Šašek Jan                LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:40   + 35:12
 17. Cibulka Radek            LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 102:57   + 73:29
--------------------------------------------------------------------------------

H50A 3.70 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           30:23          
  2. Beneš Jan                SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec    32:32   + 2:09 
  3. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           33:35   + 3:12 
  4. Fürst Aleš               LLI6801 C LOK-o Liberec            35:57   + 5:34 
  5. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            36:08   + 5:45 
  6. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     36:15   + 5:52 
  7. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  36:41   + 6:18 
  8. Tichý Martin             SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec    36:59   + 6:36 
  9. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             37:27   + 7:04 
 10. Imhof Kilian             60003     6 OL Regio Wil           37:51   + 7:28 
 11. Kabát Jan                PGP6901 C SK Praga                 38:53   + 8:30 
 12. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             39:16   + 8:53 
 13. Nouza Petr               SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec    40:11   + 9:48 
 14. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             40:23   + 10:00
 15. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             40:51   + 10:28
 16. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       43:16   + 12:53
 17. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             43:20   + 12:57
 18. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        45:08   + 14:45
 19. Jareš Daniel             KUL6900 C KOB Ústí nad Labem       45:13   + 14:50
 20. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       46:19   + 15:56
 21. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB ALFA Brno            46:31   + 16:08
 22. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:32   + 17:09
 23. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:32   + 18:09
 24. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:35   + 19:12
 25. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 53:57   + 23:34
 26. Müller Robert            OAV6900 C Orienteering Adventure   61:49   + 31:26
 27. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  61:55   + 31:32
 28. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  79:55   + 49:32
 29. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:22   + 62:59
     Krausz Milan             FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Eichler Petr             KAS6900 C KOB Kamenický Šenov       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.20 km, 115 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice         30:13          
  2. Průšek Petr              STB7000 C TJ Stadion Nový Bor      35:05   + 4:52 
  3. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                42:31   + 12:18
  4. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      42:59   + 12:46
  5. Růžička Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové     44:23   + 14:10
  6. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            49:50   + 19:37
  7. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                63:40   + 33:27
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 3.40 km, 135 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      28:19          
  2. Ročejdl Marek            KAM6400 C OK Kamenice              29:34   + 1:15 
  3. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         30:53   + 2:34 
  4. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               30:59   + 2:40 
  5. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            31:07   + 2:48 
  6. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              32:20   + 4:01 
  7. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         33:08   + 4:49 
  8. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          34:36   + 6:17 
  9. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               35:04   + 6:45 
 10. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              35:59   + 7:40 
 11. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       36:07   + 7:48 
 12. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 36:59   + 8:40 
 13. Nieke Hagen              50010     5 USV TU Dresden 1       37:30   + 9:11 
 14. Švarc Jiří               JEN6201 C OB Jenišovice            37:36   + 9:17 
 15. Schindler Jiří           TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:50   + 10:31
 16. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  38:52   + 10:33
 17. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     43:13   + 14:54
 18. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             44:06   + 15:47
 19. Mezník Vladimír          LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun     44:09   + 15:50
 20. Bujdosó István           20054     2 Neregistrovaní/přihlá  45:00   + 16:41
 21. Forst Libor              MFP6301 C Matfyz Praha             45:55   + 17:36
 22. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          46:08   + 17:49
 23. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  46:14   + 17:55
 24. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     50:07   + 21:48
 25. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               55:38   + 27:19
 26. Mareš Hynek              JEN6101 C OB Jenišovice            69:31   + 41:12
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.10 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  30:43          
  2. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         33:37   + 2:54 
  3. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  34:55   + 4:12 
  4. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     36:36   + 5:53 
  5. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          41:26   + 10:43
  6. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            42:39   + 11:56
  7. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice              42:44   + 12:01
  8. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:36   + 16:53
  9. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     49:21   + 18:38
 10. Doškář Boris             BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor       50:03   + 19:20
 11. Justa Jaromír            PHK6101 C OK 99 Hradec Králové     54:08   + 23:25
 12. Hurta Vladimír           PGP6305 C SK Praga                 56:52   + 26:09
 13. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  69:02   + 38:19
 14. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               69:07   + 38:24
 15. Pilch Rudolf             ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda     70:23   + 39:40
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.20 km, 115 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       28:06          
  2. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      32:50   + 4:44 
  3. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               34:07   + 6:01 
  4. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  34:37   + 6:31 
  5. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     35:35   + 7:29 
  6. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       36:36   + 8:30 
  7. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               37:18   + 9:12 
  8. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               37:26   + 9:20 
  9. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             37:27   + 9:21 
 10. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  38:20   + 10:14
 11. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     39:35   + 11:29
 12. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            40:50   + 12:44
 13. Prokop Lubomír           TRI6001 C TJ TŽ Třinec             41:07   + 13:01
 14. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             44:28   + 16:22
 15. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:33   + 17:27
 16. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:24   + 18:18
 17. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              56:39   + 28:33
 18. Muchl Vladimír           CST5601 C OB Strakonice            57:01   + 28:55
 19. Pasnichenko Viktor       PGP6004 C SK Praga                 61:31   + 33:25
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.10 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  29:33          
  2. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   30:56   + 1:23 
  3. Hudský Vlastimil         TUR5100 C OOB TJ Turnov            31:39   + 2:06 
  4. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  32:03   + 2:30 
  5. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             33:35   + 4:02 
  6. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  34:44   + 5:11 
  7. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  34:52   + 5:19 
  8. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             36:25   + 6:52 
  9. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                37:13   + 7:40 
 10. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            39:37   + 10:04
 11. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         42:27   + 12:54
 12. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  42:36   + 13:03
 13. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   48:22   + 18:49
 14. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          48:36   + 19:03
 15. Barták Jiří              CHA5100 C OK Chrastava             49:49   + 20:16
 16. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          50:37   + 21:04
 17. Kubát Jaroslav           SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary   51:35   + 22:02
 18. Švihovský Jaroslav       BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor       56:09   + 26:36
 19. Böhm Karel               TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:15   + 29:42
 20. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  60:47   + 31:14
 21. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          68:39   + 39:06
     Kundisch Diethard        50006     5 USV TU Dresden 1        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70- 2.90 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            34:18          
  2. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                34:42   + 0:24 
  3. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           35:35   + 1:17 
  4. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  36:59   + 2:41 
  5. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            37:13   + 2:55 
  6. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           38:08   + 3:50 
  7. Kotecký Roman            PGP4900 C SK Praga                 38:36   + 4:18 
  8. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     38:43   + 4:25 
  9. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:45   + 4:27 
 10. Lukavec Míla             TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:26   + 5:08 
 11. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             41:39   + 7:21 
 12. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       42:27   + 8:09 
 13. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            45:01   + 10:43
 14. Smetana Radim            CHA4700 C OK Chrastava             46:43   + 12:25
 15. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka        50:00   + 15:42
 16. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:57   + 17:39
 17. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          54:32   + 20:14
 18. Dubský Josef             SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   58:12   + 23:54
 19. Nejezchleba Jiří         KAS4600 C KOB Kamenický Šenov      62:02   + 27:44
 20. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 65:54   + 31:36
     Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
     Kašpar Josef             HOB4601 C SK OB  Horní Benešov      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75- 2.60 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Conrad Helmut            50007     5 USV TU Dresden 1       27:55          
  2. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     38:00   + 10:05
  3. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        39:33   + 11:38
  4. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          50:31   + 22:36
  5. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          65:09   + 37:14
  6. Müller Rainer            20032     2 Neregistrovaní/přihlá  65:51   + 37:56
--------------------------------------------------------------------------------

H80- 2.40 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       36:05          
  2. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     40:38   + 4:33 
  3. Úlehla Zdeněk            BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor       43:56   + 7:51 
     Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T-FIT 4.10 km, 125 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losmanová Zuzana         LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice  33:24          
  2. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     39:02   + 5:38 
  3. Šimek Štěpán             UOL0104 C SOB Olomouc              44:23   + 10:59
  4. Jirásková Kateřina       TJP8850 C TJ Sokol Troja           46:50   + 13:26
  5. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení           47:23   + 13:59
  6. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           50:15   + 16:51
  7. Klein Aleš               LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:55   + 17:31
  8. Sláčíková Marie          VIC9191 C OB Vizovice              51:52   + 18:28
  9. Krček Jakub              TRI7803 C TJ TŽ Třinec             52:18   + 18:54
 10. Mizerová Monika          TRI9250 C TJ TŽ Třinec             53:15   + 19:51
 11. Hančl Martin             ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem  53:22   + 19:58
 12. Jurčák Tomáš             VIC9101 C OB Vizovice              53:30   + 20:06
 13. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     55:42   + 22:18
 14. Dušková Pavla            KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orl  56:24   + 23:00
 15. Balga Jiří               DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka        61:51   + 28:27
 16. Bašová Hana              PHK8556 C OK 99 Hradec Králové     63:55   + 30:31
 17. Hanuš Jaroslav           HOB0001 C SK OB  Horní Benešov     64:14   + 30:50
 18. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             64:33   + 31:09
 19. Bruk Miroslav            TRI6100 C TJ TŽ Třinec             66:34   + 33:10
 20. Bruková Jana             TRI7150 C TJ TŽ Třinec             67:50   + 34:26
 21. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             68:26   + 35:02
 22. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             68:43   + 35:19
 23. Tuharská Aneta           TRI7751 C TJ TŽ Třinec             70:14   + 36:50
 24. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  74:05   + 40:41
 25. Cymorková Kateřina       TRI7152 C TJ TŽ Třinec             74:44   + 41:20
 26. Krupa David              TRI7602 C TJ TŽ Třinec             75:17   + 41:53
 27. Sližová Lucie            TRI0659 C TJ TŽ Třinec             76:44   + 43:20
 28. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                77:57   + 44:33
 29. Matoušková Petra         20018     2 Neregistrovaní/přihlá  79:07   + 45:43
 30. Kutková Hana             JEN8050 C OB Jenišovice            80:24   + 47:00
 31. Šimek Stanislav          LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  82:06   + 48:42
 32. Robotka Jan              PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská   86:52   + 53:28
 33. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:24   + 54:00
 34. Tučný Jan                20019     2 Neregistrovaní/přihlá 100:07   + 66:43
 35. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 102:25   + 69:01
 36. Mizerová Jarmila         TRI6851 C TJ TŽ Třinec            103:04   + 69:40
 37. Kleiberová Eliška        CHC9952 C K.O.B. Choceň           104:02   + 70:38
 38. Malá Martina             20020     2 Neregistrovaní/přihlá 107:06   + 73:42
 39. Janigová Kristýna        SSU9650 C SK Severka Šumperk      115:40   + 82:16
 40. Jelínek Pavel            LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 136:36   + 103:12
     Jelínek Luboš            RUZ5504 C TJ Růžená                 DISK          
     Kosák Jonáš              DCE0600 C KOB Dobřichovice          DISK          
     Frajová Kamila           RUZ7950 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T-OPEN 1.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pozdílková Zuzana        PHK0952 C OK 99 Hradec Králové     24:16          
  2. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                27:03   + 2:47 
  3. Cichra Pavel             20009     2 Neregistrovaní/přihlá  29:33   + 5:17 
  4. Pinterová Kateřina       VBM6651   VSK Mendelu Brno         35:04   + 10:48
  5. Kleinová Linda           LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:22   + 27:06
--------------------------------------------------------------------------------

T10 1.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běloušek Matěj           CTB1202 C SK OB Chotěboř           22:17          
  2. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        24:46   + 2:29 
  3. Bašusová Olga            KAM1250 C OK Kamenice              25:20   + 3:03 
  4. Zakouřil František       TUR1204 C OOB TJ Turnov            26:08   + 3:51 
  5. Kvapilová Klára          TUV1199 C SOK TJ Turnov            27:28   + 5:11 
  6. Kutková Sára             JEN1351 C OB Jenišovice            29:47   + 7:30 
  7. Súkupová Anita           PGP1352 C SK Praga                 33:17   + 11:00
  8. Pompach Tobiáš           PHK1201 C OK 99 Hradec Králové     33:22   + 11:05
  9. Besedová Majda           PHK1252 C OK 99 Hradec Králové     36:14   + 13:57
 10. Jirousová Edita          TAP1056 C KOB Tretra Praha         36:17   + 14:00
 11. Pozdílková Kateřina      PHK1251 C OK 99 Hradec Králové     37:53   + 15:36
 12. Mojžíš Radovan           PHK1200 C OK 99 Hradec Králové     37:54   + 15:37
 13. Brotánková Klára         ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem  39:05   + 16:48
 14. Šperlová Kateřina        20015     2 Neregistrovaní/přihlá  42:22   + 20:05
 15. Arnošt Daniel            DOR1200 C OK Dobříš                53:46   + 31:29
 16. Mišek Michal             KAM1300 C OK Kamenice              65:34   + 43:17
 17. Hejcmanová Amálie        ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem  89:07   + 66:50
--------------------------------------------------------------------------------

T10P 1.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klein David              LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:00          
  2. Trültzsch Minna          50012     5 USV TU Dresden 1       22:50   + 0:50 
  3. Kosák Damián             20017     2 Neregistrovaní/přihlá  24:45   + 2:45 
  4. Šedivý Marek             PGP1400 C SK Praga                 25:08   + 3:08 
  5. Míka Tomáš               VCB1403 C OB České Budějovice      27:12   + 5:12 
  6. Kofroň Ondřej            LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun     27:58   + 5:58 
  7. Mrázek Emil              SJC1300 C Sportcentrum Jičín       30:46   + 8:46 
  8. Pospíšil Jakub           BZP1300 C Báječné ženy v orientač  31:36   + 9:36 
  9. Klapal Tomáš             VAM1600 C OB Vamberk               32:01   + 10:01
 10. Hora Damián              PGP1616 C SK Praga                 34:42   + 12:42
 11. Svítilová Veronika       PGP1550 C SK Praga                 35:46   + 13:46
 12. Podlipný Filip           SJC1202 C Sportcentrum Jičín       37:25   + 15:25
 13. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      37:57   + 15:57
 14. Dvorská Veronika         CHC1054 C K.O.B. Choceň            38:12   + 16:12
 15. Nešporová Viktorie Anna  TZL1150 C SKOB Zlín                38:24   + 16:24
 16. Novotná Anna             PHK1352 C OK 99 Hradec Králové     42:44   + 20:44
 16. Mikušová Kateřina        PTE1350 C TJ Sokol Ptení           42:44   + 20:44
 18. Tříska Jakub             PTE1300 C TJ Sokol Ptení           42:52   + 20:52
 19. Průšková Veronika        STB1352 C TJ Stadion Nový Bor      48:44   + 26:44
 20. Ramachová Michaela       PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská   51:38   + 29:38
 20. Robotková Tereza         PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská   51:38   + 29:38
 22. Havlová Aneta            LDC1750 C KOB Děčín                60:03   + 38:03
 23. Křížová Ella             20012     2 Neregistrovaní/přihlá  61:52   + 39:52
 24. Sližová Kateřina         TRI1650 C TJ TŽ Třinec             71:56   + 49:56
 25. Zeman Annabel            DCE1850 C KOB Dobřichovice        112:26   + 90:26
     Šperlová Marie           20016     2 Neregistrovaní/přihlá   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------