Kód závodu          : 5961
Název               : Veřejný závod
Datum               : 14.06.2020
Místo konání        : Roudnice n.L.- Hostěraz
Mapa                : Hostěraz 2019
Pořadatel           : ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Ředitel závodu      : Buková Jana - R3

D 6.33 km, 260 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílý Jakub               DOK0104   OK Doksy                 51:31          
  2. Klein Martin             LTP0404   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:23   + 1:52 
  3. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              53:40   + 2:09 
  4. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 54:53   + 3:22 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                55:41   + 4:10 
  6. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               58:10   + 6:39 
  7. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:28   + 6:57 
  8. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        58:29   + 6:58 
  9. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 59:01   + 7:30 
 10. Macek Jiří               LIT8401   KOB Litvínov             60:16   + 8:45 
 11. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:05   + 12:34
 12. Vrabec Ondřej            SCP8303   OK Sparta Praha          65:55   + 14:24
 13. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 68:08   + 16:37
 14. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:32   + 17:01
 15. Ptáček Jan               PGP7205   SK Praga                 69:03   + 17:32
 16. Etrych Tomáš             DOR7300   OK Dobříš                70:17   + 18:46
 17. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  70:33   + 19:02
 18. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:11   + 20:40
 19. Dlouhá Marta             PGP7858   SK Praga                 73:04   + 21:33
 20. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:13   + 21:42
 21. Švorc Martin             DKL7100   KOB Kladno               74:19   + 22:48
 22. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:06   + 23:35
 23. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  75:37   + 24:06
 24. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         75:41   + 24:10
 25. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      75:43   + 24:12
 26. Duda Miroslav            ROU8009   SKOB Roudnice nad Labem  76:45   + 25:14
 27. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  78:37   + 27:06
 28. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      78:52   + 27:21
 29. Kučerka Jan              LIT8002   KOB Litvínov             79:48   + 28:17
 30. Kalenská Lenka           SUL7853   OOB TJ Slavoj Ústí nad   80:03   + 28:32
 31. Jíra Filip               KAM0506   OK Kamenice              81:51   + 30:20
 32. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      82:03   + 30:32
 33. Kudrass Peter                                               82:33   + 31:02
 34. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  84:20   + 32:49
 35. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  86:08   + 34:37
 36. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        88:50   + 37:19
 37. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov             92:57   + 41:26
 38. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          97:11   + 45:40
 39. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  99:44   + 48:13
 40. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov 100:09   + 48:38
 41. Galuška Ondřej                                             100:50   + 49:19
 42. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n 104:12   + 52:41
 43. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha         108:31   + 57:00
 44. Jirkovská Kateřina                                         108:52   + 57:21
 45. Chotětický Václav        DKL5202   KOB Kladno              110:31   + 59:00
 46. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha         117:06   + 65:35
 47. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb 122:04   + 70:33
 48. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha               140:17   + 88:46
     Kalenský Pavel           SUL7600   OOB TJ Slavoj Ústí nad    DISK          
     Hovorková Tereza         KAM0154   OK Kamenice               DISK          
     Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                 DISK          
     Kotecký Roman            PGP4900   SK Praga                  DISK          
     Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov    DISK          
  MS Hrádek Tomáš                                                61:14   + 9:43 
--------------------------------------------------------------------------------

F 1.72 km, 80 m, 2 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Makovec Tadeáš           PDY1001   Běhej Poděbrady          19:57          
  2. Makovec Martin           PDY1302   Běhej Poděbrady          21:04   + 1:07 
  3. Etrych Tobiáš            DOR1103   OK Dobříš                21:46   + 1:49 
  4. Brotánek Jan             ROU14xx   SKOB Roudnice nad Labem  23:13   + 3:16 
  5. Kučerková Adéla          STB1450   TJ Stadion Nový Bor      23:32   + 3:35 
  6. Etrych Matěj             DOR1104   OK Dobříš                25:45   + 5:48 
  7. Galuška Viktor                                              26:02   + 6:05 
  8. Lukavský Vít             DKL1101   KOB Kladno               26:51   + 6:54 
  9. Dolinár Ondřej                                              27:31   + 7:34 
 10. Fajglová Anna                                               28:49   + 8:52 
 11. Rakovcová Zuzana         SCP1150   OK Sparta Praha          30:02   + 10:05
 11. Smejkal Jiří             DLT1301   KrOB Rozmarýn Litoměřic  30:02   + 10:05
 13. Fanta Josef                                                 30:50   + 10:53
 14. Vaněk Radovan            ROU13xx   SKOB Roudnice nad Labem  31:41   + 11:44
 15. Brotánková Klára         ROU1151   SKOB Roudnice nad Labem  34:43   + 14:46
 16. Rakovec Pavel            SCP1501   OK Sparta Praha          36:26   + 16:29
 17. Havlík Kilian            SCP0901   OK Sparta Praha          36:46   + 16:49
 18. Kříž Pavel                                                  38:43   + 18:46
 19. Fanta Jan                                                   39:28   + 19:31
 20. Vlk Vít                                                     39:32   + 19:35
 21. Svítilová Veronika       PGP1550   SK Praga                 39:39   + 19:42
 22. Černohousová Mia         LDC14xx   KOB Děčín                40:58   + 21:01
 23. Vrabcová Olívie          SCP1450   OK Sparta Praha          43:20   + 23:23
 24. Vrabec Adrian            SCP1500   OK Sparta Praha          43:24   + 23:27
 25. Doležalová Lucie         ROU12xx   SKOB Roudnice nad Labem  44:16   + 24:19
 26. Šlemr Robert                                                45:16   + 25:19
 27. Černohousová Lola        LDC11xx   KOB Děčín                45:58   + 26:01
 28. Tesařová Karin           SCP1550   OK Sparta Praha          48:32   + 28:35
 29. Khelová Bára             SCP1350   OK Sparta Praha          48:42   + 28:45
 30. Pospíšil Michal                                             54:57   + 35:00
 31. Kadlec Zdeněk                                               55:03   + 35:06
 32. Pospíšil Jan                                                55:15   + 35:18
 33. Milatová Ema                                                55:25   + 35:28
 34. Milata Jakub                                                55:38   + 35:41
 34. Kadlec Jaroslav                                             55:38   + 35:41
 36. Dobiáš Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem  56:48   + 36:51
 37. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         66:20   + 46:23
 38. Johnston Family                                             75:28   + 55:31
     Tesařová Frida           SCP1351   OK Sparta Praha           DISK          
     Fajglová Šárka                                               DISK          
     Rokůsková Jana           ROU47xx   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Knopová Kamila                                               DISK          
     Richtrová Lucie                                              DISK          
     Hejcmanová Amálie        ROU1251   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Mikanová Štěpánka                                            DISK          
     Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

K 3.04 km, 130 m, 4 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                38:45          
  2. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             39:02   + 0:17 
  3. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 41:11   + 2:26 
  4. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 42:51   + 4:06 
  5. Burdová Simona           LDC6851   KOB Děčín                43:19   + 4:34 
  6. Nepovolný Jakub          KUL0900   KOB Ústí nad Labem       44:49   + 6:04 
  7. Hovorková Marie          LDC0650   KOB Děčín                45:46   + 7:01 
  8. Lošťáková Ela            PGP0957   SK Praga                 50:06   + 11:21
  9. Etrych Jonáš             DOR0907   OK Dobříš                55:34   + 16:49
 10. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 55:46   + 17:01
 11. Hartl Zdeněk             ODV6300   TJ Aero Odolena Voda     56:30   + 17:45
 12. Kalenský Tomáš           SUL0600   OOB TJ Slavoj Ústí nad   56:57   + 18:12
 13. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB Tretra Praha         57:52   + 19:07
 14. Tučný Jan                                                   61:05   + 22:20
 15. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 63:40   + 24:55
 16. Rousová Jana             DKL6950   KOB Kladno               67:11   + 28:26
 17. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             71:08   + 32:23
 18. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         75:11   + 36:26
 19. Kalibera Tomáš           LIT78xx   KOB Litvínov             75:15   + 36:30
 20. Dobiášová Anna           ROU0550   SKOB Roudnice nad Labem  75:32   + 36:47
 21. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 80:12   + 41:27
 22. Šlemr Ondřej             KPY0701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:03   + 44:18
 23. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   83:24   + 44:39
 24. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          84:12   + 45:27
 25. Malá Martina                                                84:58   + 46:13
 26. Kubecová Markéta         PGP0955   SK Praga                 86:22   + 47:37
 27. Hrádek Vojtěch           ROU1000   SKOB Roudnice nad Labem  87:10   + 48:25
 28. Mikulka Martin Michael   KUL11xx   KOB Ústí nad Labem       90:31   + 51:46
 29. Benešová Zuzana          LIT8353   KOB Litvínov             93:21   + 54:36
 30. Havlíková Viktorie       SCP0550   OK Sparta Praha         112:10   + 73:25
     Hánělová Katarína        ZVO7351   OB SK Zvole               DISK          
     Tučný Kryštof            PGP0804   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

L 2.78 km, 100 m, 3 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Míchalová Šárka                                             34:39          
  2. Blahutová Lucie          MFP0950   Matfyz Praha             39:07   + 4:28 
  3. Kozák Jakub              ROU04xx   SKOB Roudnice nad Labem  40:05   + 5:26 
  4. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  40:08   + 5:29 
  5. Buková Anežka            ROU0351   SKOB Roudnice nad Labem  40:46   + 6:07 
  6. Fajgl Luboš                                                 42:52   + 8:13 
  7. Vaculovičová Alžběta     DOR0956   OK Dobříš                43:29   + 8:50 
  8. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                43:37   + 8:58 
  9. Slejška Zdeněk                                              43:45   + 9:06 
 10. Vaculovič Matěj          DOR1004   OK Dobříš                45:28   + 10:49
 11. Bajcurová Veronika       LDC0750   KOB Děčín                46:45   + 12:06
 12. Štěrba Šimon             ROU06     SKOB Roudnice nad Labem  49:05   + 14:26
 13. Zábranský František      ROU1102   SKOB Roudnice nad Labem  55:56   + 21:17
 14. Kopecký Oldřich          KPY0900   SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:44   + 23:05
 15. Kalenská Pavla           SUL0950   OOB TJ Slavoj Ústí nad   57:47   + 23:08
 16. Krč Tobias               TAP0911   KOB Tretra Praha         58:13   + 23:34
 17. Lošťák Karel                                                58:58   + 24:19
 18. Galuška Radovan          KPY0903   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:15   + 27:36
 19. Doležal Jiří             ROU08xx   SKOB Roudnice nad Labem  62:48   + 28:09
 20. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      62:49   + 28:10
 21. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  67:56   + 33:17
 22. Černohousová Ela         LDC0751   KOB Děčín                69:04   + 34:25
 23. Manethová Anna           ROU1050   SKOB Roudnice nad Labem  81:32   + 46:53
 24. Vachková Valérie         ROU0954   SKOB Roudnice nad Labem 100:13   + 65:34
 25. Polák Oliver                                               107:30   + 72:51
 26. Poláková Nela                                              118:57   + 84:18
     Šupová Jana                                                  DISK          
     Vejvodová Iva            ROU81xx   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Šup Jan                                                      DISK          
     Klementová Jana                                              DISK          
     Hořejší Karolína         KPY0950   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Vaněk Jáchym             ROU1201   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Sa 4.38 km, 180 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                48:23          
  2. Khel Richard             SCP7500   OK Sparta Praha          50:49   + 2:26 
  3. Linka Michael            SUL9500   OOB TJ Slavoj Ústí nad   55:45   + 7:22 
  4. Jirka Jiří               DKL5501   KOB Kladno               56:12   + 7:49 
  5. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  57:17   + 8:54 
  6. Hejcman Jan              ROU0504   SKOB Roudnice nad Labem  57:22   + 8:59 
  7. Krausz Milan             FSP6700   VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:30   + 13:07
  8. Vaculovič Radim          DOR7505   OK Dobříš                61:40   + 13:17
  9. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  63:40   + 15:17
 10. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      64:33   + 16:10
 11. Manethová Jana           ROU8250   SKOB Roudnice nad Labem  70:27   + 22:04
 12. Linková Kateřina         SUL9250   OOB TJ Slavoj Ústí nad   71:28   + 23:05
 13. Krátký Štěpán            ROU0503   SKOB Roudnice nad Labem  72:54   + 24:31
 14. Linka Vladislav          SUL5701   OOB TJ Slavoj Ústí nad   76:57   + 28:34
 15. Dobiáš Jaromír           ROU6802   SKOB Roudnice nad Labem  78:26   + 30:03
 16. Kamírová Gabriela        LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:51   + 30:28
 17. Glöckner Michael         KUL7000   KOB Ústí nad Labem       82:30   + 34:07
 18. Bazinek Lukáš            ROU0802   SKOB Roudnice nad Labem  82:52   + 34:29
 19. Hejcmanová Pavla         ROU7450   SKOB Roudnice nad Labem  83:52   + 35:29
 20. Bazinková Blanka         ROU8151   SKOB Roudnice nad Labem  87:05   + 38:42
 21. Derflová Eliška          KUL0550   KOB Ústí nad Labem       90:04   + 41:41
 22. Dubský Josef             SUL4700   OOB TJ Slavoj Ústí nad   92:07   + 43:44
 23. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:14   + 44:51
 24. Chrz Pavel               KUL6700   KOB Ústí nad Labem      100:40   + 52:17
 25. Vála Petr                                                  103:29   + 55:06
 26. Fric Pavel               ROU07xx   SKOB Roudnice nad Labem 117:38   + 69:15
 27. Dobiášová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem 133:05   + 84:42
 28. Hausmannová Irena        EKP57xx   VŠTJ Ekonom Praha       168:27   + 120:04
     Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Jirásková Pavla          KPY7950   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Zábranská Ivana          ROU7454   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Derfl Dušan              KUL78xx   KOB Ústí nad Labem        DISK          
     Krátká Linda             ROU0851   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Martinec Pavel           LTP7003   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Hejcman Jaroslav         ROU0704   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Rychlý Rudolf            MKP4100   SK GORDIC Praha Kačerov   DISK          
     Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
  MS Simr Pavel               ROU7504   SKOB Roudnice nad Labem  50:59   + 2:36 
--------------------------------------------------------------------------------

Sb 4.22 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              38:16          
  2. Blahuta Marek            MFP7301   Matfyz Praha             40:02   + 1:46 
  3. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             47:15   + 8:59 
  4. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 47:27   + 9:11 
  5. Bozděch Tobiáš           KPY0504   SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:09   + 10:53
  6. Bílý Petr                DOK6800   OK Doksy                 51:18   + 13:02
  7. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      54:59   + 16:43
  8. Klein Aleš               LTP7601   OOB TJ Lokomotiva Tepli  55:02   + 16:46
  9. Nikan Albert                                                56:07   + 17:51
 10. Slejška Jorik            KPY0506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:26   + 19:10
 11. Blahutová Hanka          MFP7953   Matfyz Praha             60:56   + 22:40
 12. Jirkovská Pavlína        BZP7250   Báječné ženy v orientač  64:10   + 25:54
 13. Kučerková Romana         STB8196   TJ Stadion Nový Bor      64:55   + 26:39
 14. Rousová Lucie            DKL0251   KOB Kladno               65:17   + 27:01
 15. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          65:24   + 27:08
 16. Pasnichenko Viktor       PGP6004   SK Praga                 66:04   + 27:48
 17. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                67:23   + 29:07
 18. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:41   + 29:25
 19. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  68:39   + 30:23
 20. Hovorka Ladislav         LDC6802   KOB Děčín                70:01   + 31:45
 21. Kopecká Magdaléna        KPY8250   SOOB TJ Sokol Kralupy n  70:12   + 31:56
 22. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  70:45   + 32:29
 23. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB Tretra Praha         70:58   + 32:42
 24. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         71:57   + 33:41
 25. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              72:26   + 34:10
 26. Šejnová Magdalena        PGP7053   SK Praga                 73:54   + 35:38
 27. Živcová Pavlína          DLT6651   KrOB Rozmarýn Litoměřic  75:13   + 36:57
 28. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        75:34   + 37:18
 29. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         76:25   + 38:09
 30. Kleinová Petra           LTP7553   OOB TJ Lokomotiva Tepli  79:00   + 40:44
 31. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         80:30   + 42:14
 32. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        80:58   + 42:42
 33. Lukavský Jiří            DKL7800   KOB Kladno               82:32   + 44:16
 34. Válová Michaela                                             83:21   + 45:05
 35. Hlavatá Pavla            DKP7050   Oddíl OB Kotlářka        83:44   + 45:28
 36. Havlíková Miroslava      SCP7250   OK Sparta Praha          90:20   + 52:04
 37. Kovandová Kamila         KPY0550   SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:28   + 55:12
 38. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  95:58   + 57:42
 39. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  96:00   + 57:44
 40. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 97:49   + 59:33
 41. Galuška Jáchym                                              99:05   + 60:49
 42. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc             107:02   + 68:46
 43. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun    110:43   + 72:27
 44. Jirous Erik              TAP0705   KOB Tretra Praha        111:05   + 72:49
 45. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha         112:30   + 74:14
 46. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc             115:59   + 77:43
 47. Valenta Martin           KPY0507   SOOB TJ Sokol Kralupy n 124:46   + 86:30
     Svobodová Alžběta        KPY0551   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Svítilová Pavla          PGP7764   SK Praga                  DISK          
     Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------